پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۱۷:۲۸Oct 2018 18

خبرهای آفتاب نیوز 2 آذر 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 آذر 1396 آفتاب نیوز 2 آذر 1396 آفتاب نیوز 3 آذر 1396 آفتاب نیوز 4 آذر 1396 آفتاب نیوز 5 آذر 1396 آفتاب نیوز 6 آذر 1396 آفتاب نیوز 7 آذر 1396 آفتاب نیوز 8 آذر 1396 آفتاب نیوز 9 آذر 1396 آفتاب نیوز 10 آذر 1396 آفتاب نیوز 11 آذر 1396 آفتاب نیوز 12 آذر 1396 آفتاب نیوز 13 آذر 1396 آفتاب نیوز 14 آذر 1396 آفتاب نیوز 15 آذر 1396 آفتاب نیوز 16 آذر 1396 آفتاب نیوز 17 آذر 1396 آفتاب نیوز 18 آذر 1396 آفتاب نیوز 19 آذر 1396 آفتاب نیوز 20 آذر 1396 آفتاب نیوز 21 آذر 1396 آفتاب نیوز 22 آذر 1396 آفتاب نیوز 23 آذر 1396 آفتاب نیوز 24 آذر 1396 آفتاب نیوز 25 آذر 1396 آفتاب نیوز 26 آذر 1396 آفتاب نیوز 27 آذر 1396 آفتاب نیوز 28 آذر 1396 آفتاب نیوز 29 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۰    
شب گذشته بارش برف در خلخال بخش های زیادی از این شهر را سفیدپوش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۰    
اکران خصوصی فیلم انزوا با حضور جمع کثیری از هنرمندان و چهره های مطرح ورزشی در پردیس چارسو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۷:۳۰    
محققان دانشگاه منچستر با استفاده از جلبک موفق به ساخت نانو ربات های زیستی شده اند که می تواند با حرکت در بدن بدون هیچ عوارضی بیماری ها را تشخیص دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۷:۰۲    
رسانه های دولتی در چین گزارش داده اند که کمیسیون رسیدگی به تخلفات اداری و انضباطی حزب کمونیست چین، دستور دستگیری مسئول اصلی سانسور اینترنت در این کشور را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۵:۲۹    
مقامات عربستان سعودی محمد حسین العمودی دومین مرد ثروتمند این کشور را که تابعیتی عربستانی-اتیوپیایی دارد، دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۵:۲۸    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، از مخالفان مذاکره اصلاح طلبان با مراجع و علمای قم است. آنگونه که او در گفت وگوی خود اصل مذاکره را بی معنا می داند و این نظر را به سایر اعضای جامعه هم تعمیم می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۴:۵۲    
نخستین عمل پیوند شبکیه مصنوعی برای بیماران مبتلا به کوری مطلق، در شیراز انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۴:۲۱    
دیگر کوی و کوچه معنایی ندارد. دیوارهای مرزی که تا چندی پیش دارایی و کاشانه هر خانواری را مشخص می کرد با خاک یکسان شده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۳:۵۲    
چربی در بخش های مختلفی از بدن برای تامین انرژی ذخیره می شود. بخشی از کبد هم از چربی تشکیل شده اما بالا رفتن حجم چربی ذخیره شده در کبد نشانه بیماری کبد چرب است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۳:۱۸    
افزایش شیوع عفونت ها در جهان و مقاومت عوامل بیماری زا به داروهای موجود، محققان را به طور مرتب به یافتن داروهای مؤثر و جدید وامی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۲:۵۰    
تحقیقات جدید دانشگاه میشیگان آمریکا با مطالعه دارچین پی به چربی سوزی و چگونگی عملکرد این ماده در فرایند چربی سوزی برد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۲:۴۵    
مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری درحالی از برخورد با مجریِ تور زلزله گردی خبر داد که معاون گردشگری استان اصفهان معتقد است، با توجه به نیت خیرخواهانه و خلاقانه در اجرای این تور ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۲:۰۵    
برخی منابع آگاه اعلام کردند که عربستان با خرید مهمات هدایت شونده دقیق از شرکت های دفاعی آمریکایی به ارزش نزدیک به 7 میلیارد دلار موافقت کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۱:۴۵    
محققان دانشگاه آلاباما دریافتند که ترکیب کردن رژیم غذایی با کالری محدود همراه با ورزش اینتروال با شدت زیاد می تواند راه حل برای جلوگیری از برگشتن وزن باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۴۰    
شهردار تهران ضمن اشاره به میزان مقاومت ساختمان های تهران در برابر زلزله، از آمادگی نسبی شهر تهران برای مقابله با زلزله خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۱:۰۳    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن بازدید از مناطق زلزله زده، تسهیلات این وزارتخانه برای زلزله زدگان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۱:۰۲    
نتایج پژوهشی که توسط محققان ایرانی انجام شده، نشان می دهد که دهان شویه کلرهگزیدین ازلحاظ کاهش پلاک دندانی بهتر از دهان شویه نعناع عمل می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۵۹    
فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از کشف اشیاء عتیقه با قدمت دو هزار و 500 ساله و دستگیری متهم به قاچاق اشیاء عتیقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۵۸    
وزیر آموزش و پرورش درباره ارفاق در بازنشستگی فرهنگیان گفت: ما امکان استفاده از ارفاق برای قانون بازنشستگی را نداریم و در شرایط فعلی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۵۱    
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با بیان اینکه آخرین آزمون جایابی در پایان آذرماه برگزار می شود و از سال آینده داوطلبان در آزمون ملی شرکت می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۴۴    
وزیر راه و شهرسازی گفت: در زلزله استان کرمانشاه بیش از 30 هزار و 500 واحد دچار خسارت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۴۱    
باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای ضمن عذرخواهی از هواداران، از آنها تقاضا کرد مانند همیشه از تیم و سرخپوشان حمایت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۳۳    
رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: به فکر راه اندازی نهضت پاسخ گویی در دانشگاه ها باشیم. مسئولین باید پاسخگوی مردم باشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۳۱    
رییس اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران گفت: بر اساس حکم دیوان عدالت اداری عکسبرداری برای کارت ملی هوشمند در دفاتر پیشخوان دولت و ثبت احوال غیر مجاز است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۹    
فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری 9 عضو یک باند مدلینگ لباس در مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۸    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آمادگی این اداره کل برای بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده استان از روز شنبه((چهارم آذر) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۵    
رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی کشور شرایط دمایی ماه گذشته را در کل کشور تشریح کرد و از افزایش 1.8 درجه ای دمای کل کشور طی آبان ماه 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۱    
روزنامه "لیبرو" چاپ پرو ادعا کرده است که دخالت مقامات سیاسی پرو در امور فوتبال این کشور شاید به حذف آنها از جام جهانی منجر شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۳:۵۴    
یکی از مکمل هایی که در سراسر دنیا استفاده می شود پروبیوتیک ها، یا استفاده از باکتری های "خوب" در رژیم غذایی به منظور ارتقا یک سیستم هضم و ایمنی سالم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۶    
یک متخصص طب سنتی ایرانی، از شلغم بعنوان داروخانه ای کامل و گنج نهان فصل سرما یاد کرد و توصیه نمود در پاییز و زمستان از خوردن این داروی کامل، دریغ نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۷    
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر نقش قصه در تربیت کودکان و نوجوانان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۳    
سازمان هلال احمر در پیامی توییتری ارسال محموله به البوکمال کشور سوریه را تکذیب کرد و نوشت تا اطلاع ثانوی تمرکز هلال احمر صرفا به مناطق زلزله زده در استان کرمانشاه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۲    
مجله فوربس باهوش ترین افراد زیر 30 سال 2018 را با عنوان دایره المعارف خلاقیت لیست کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۵    
با توجه به سرد و خشک بودن مزاج فصل پاییز، شیوع خشکی پوست بدن در این فصل بیشتر شایع است. اگر این خشکی با افزایش حرارت بدن همراه باشد، منجر به خارش پوست می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۲    
رئیس جمهوری آمریکا، دختر و دامادش را از کاخ سفید اخراج می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۹    
بر اساس اعلام شرکت ملی نفت ایران، مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت تمدید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۷    
مهاجم استقلال هنوز موفق به گلزنی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۱    
وزارت ورزش از حضور ستاره های سال های نه چندان دور در هیات مدیره سرخابی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۳    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با اعلام افزایش 20 درصدی قیمت کاغذ در بازار به خاطر متوقف شدن ثبت سفارش واردات این کالا، نسبت به افزایش قیمت کتاب ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۱    
مقام ها در شرق افغانستان می گویند که گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) پانزده نفر از جنگجویان خود را در ولایت ننگرهار سربریده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران با بیان اینکه قیمت نان را به جای 15 درصد، 32 درصد افزایش دادند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۳:۰۹    
تحقیقات دانشگاه بیرمنگام ثابت کرد که مقدار مناسب ویتامین دی از بیماری مفصلی روماتیسم جلوگیری می کند ولی در زمان بروز این بیماری، مصرف ویتامین دی اثربخشی کمتری دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۳:۰۲    
هوای پایتخت پنج شنبه 2 آذر در شرایط سالم قرار داشت و پیش بینی شده تا روز جمعه 3 آذر وضعیت کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط مطلوب تری (همچنان شرایط سالم) قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۹    
نمک می تواند انواع اگزمای پوستی را التیام بخشد و موها را نرم و لطیف کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۷    
جمعیت هلال احمر با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که هیچ محموله ای از سوی این نهاد به بوکمال سوریه ارسال نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۶    
فدراسیون جهانی وزنه برداری در ادعایی عجیب عنوان کرد که ویزای کیانوش رستمی برای حضور در مسابقات جهانی امریکا صادر نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۱:۵۷    
دختران پینگ پنگ باز ایران با پیروزی مقابل تیم پرتغال در فینال به مدال طلا رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۱    
طبق گزارشهای منتشر شده، گوگل حتی زمانی که سرویس موقعیت یابی گوشی های هوشمند غیرفعال می شود نیز قادر است اطلاعات کاربران را بدست بیاورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۵    
شرکت خودروسازی BMW با همکاری دانشگاهی در چین قصد دارد جاده های هوشمندی را طراحی کند که صرفا مختص دوچرخه و موتورسیکلت های الکتریکی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۲    
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست نوامبر شورای حکام از اینکه آمریکا رویکردی منفی در جهت تضعیف "اجرای موفقیت آمیز" برجام در پیش گرفته است انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۰:۵۰    
معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی می گوید وضعیت کشور ما به لحاظ رتبه برندینگ در میان کشورهای منا (منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا) در رتبه 71 قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۵    
عکس یادگاری بانوان فوتسالیست ایتالیا و ایران در پایان بازی امروز
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۰    
وقتی صبح ها چشمان خود را باز می کنیم، دو عامل در کیفیت آغاز روز ما تاثیر دارد. یکی افکاری است که به محض بیدار شدن در ذهن می آیند و دیگری کیفیت خواب شب است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۵    
رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ضرورت هوشمندی دولت ها و ملت های منطقه در برابر توطئه ها و تفرقه افکنی دشمنان، بر توسعه مناسبات و همکاری های همه جانبه تهران کابل تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۴    
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت فهم مجتهدانه دین توسط روحانیت برای پاسخ به شبهات در جهان امروز، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مجمع مجالس آسیایی در حوزه امنیتی گفت: این اجلاس می تواند باعث هم افزایی در حوزه ثبات و امنیت آسیا شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۰:۳۰    
نوید محمدزاده پس از مراسم اهدای جوایز آسیا پاسیفیک با راجکومار رائو بازیگر هندی فیلم نیوتن عکس یادگاری گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۸    
مالک باشگاه مشکی پوشان به حکم کمیته اخلاق مبنی بر تغییر مدیرعامل واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۹:۴۴    
گروهی از محققان دانشگاه مونترال کانادا به روشی تازه برای جلوگیری از انتقال مقاومت آنتی بیوتیکی در میان باکتری ها دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۹:۴۳    
بد نیست مکانی را هم برای اقامت سلبریتی های لمینتی که قصد کمک حضوری دارند در نظر بگیریم، با امکانات کامل مانند اتاق گریم و تجهیزات نورپردازی و تصویربرداری و طراحی صحنه برای ساخت کلیپ های سر در گریبان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۹:۴۱    
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: ایتالیا بازی خوب و محکمی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۹:۴۰    
تصادف یک دستگاه کامیون ویک دستگاه اتوبوس در مشهد 13 پاکستانی را راهی بیمارستان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۹    
عادل فردوسی پور کتاب های هنر شفاف اندیشیدن و فوتبال علیه دشمن را در نشرچشمه امضا می کند. تمام عواید این کار به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۴    
بیرانوند در واکنش به اعتراض هواداران در تمرین گوشهایش را گرفت!/کارتون: محمدرضا میرشاه ولد، خبرورزشی
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۱    
رییس جمهور در اینستاگرام: راهبرد منطقه ای ایران، صلح طلبی است نه جنگ افروزی
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۹    
انتظار می رود با تعادل عرضه و تقاضا در بازار نقدی سکه طلا فاصله شدید قیمت میان بازار آتی سکه بورس کالا با این بازار نیز تنظیم شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۸    
یادگار امام گفت: به لطف خدا این روزها پایان حضور سرزمینی داعش را شاهد بودیم که جا دارد از همه کسانی که این فتح را رقم زدند، تقدیر کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۴    
یک رژیم غذایی مخصوص کاهش وزن می تواند با هر بودجه ای سازگار شود. مواد غذایی سالم فوق العاده ای وجود دارند که می توانید با توجه به بودجه خود خریداری کنید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۲    
وزیر کشور مصر دستور ممنوعیت صدور روادید برای شهروندان قطری را لغو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۰    
صبح امروز پنجشنبه در جاده خاوران، حد فاصل جاده توتک و شهرک صنعتی خاوران یک دستگاه مینی بوس و سه پراید به شدت با یکدیگر برخورد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۷    
رهبر کاتولیک های جهان سال آتی میلادی زمانی که استونی، لتونی و لیتوانی 100 سالگی استقلال خود از روسیه را جشن بگیرند، اولین سفرش به کشورهای حوزه بالتیک را انجام می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۵    
بنا به ادعای کارشناسان، برنامه ریزی برای کاهش هزینه های ساخت از متری 600 هزار تومان به 300 هزار تومان و کاهش نرخ نظارت از متری 24 هزار تومان به متری 3000 تومان از دلایل کاهش تاب آوری واحدهای مسکن مهر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۰    
در حالیکه براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار قرار بود قیمت انواع نان از روز گذشته (چهارشنبه اول آذر ماه) 15 درصد افزایش یابد و نرخ های جدید نیز اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۷:۵۹    
مدیرکل دفتر تألیف کتاب های فنی وحرفه ای و کاردانش گفت: از سال تحصیلی جدید، آموزش فنی وحرفه ای 3 ساله می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۰    
بدنبال فشارهای بین المللی، سرانجام عربستان از محاصره گذرگاه های یمنی عقب نشینی کرد و به سازمان ملل اطلاع داد فرودگاه بین المللی صنعا و دو بندر حدیدة و صلیف در غرب یمن را بازگشایی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۰    
مدافع استقلال به تمرینات گروهی این تیم اضافه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۷:۴۸    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور با بیان اینکه کمیته امداد کشور ساخت شش هزار واحد مسکونی در مناطق زلزله زده کرمانشاه را تعهد کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۶    
سردار دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، به همراه جمعی از معاونین این نیرو با امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۴    
در بازار امروز - پنجشنبه - دلار آمریکا به 4126 تومان رسیده است و سکه تمام یک میلیون و 420 هزار تومان عرضه می شود که تا حدودی نسبت به روز قبل کاهش قیمت داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۰    
فرمانده انتظامی املش از کشف 7 تن چوب قاچاق و دستگیری یک نفردر این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۵    
منابع مطلع در عربستان می گویند، مقاطعه کاران امنیتی خصوصی آمریکایی در حال "بازجویی" از شاهزاده ها و میلیاردرهای بازداشتی در سرکوب ضد فساد ریاض هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۱    
واکنش علی کریمی به صحبت های مدیر گروه ورزش شبکه 3 که گفته بود "برنامه ای به علی کریمی برای مناظره نمی دهیم"
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۰    
کشورهای تحریم کننده قطر دو نهاد "اتحادیه جهانی علمای مسلمان" و "شورای بین المللی اسلامی" (مساع) و 11 نفر را به فهرست تروریستی خود افزودند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۷    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۰    
جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک از نوید محمدزاده برای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء به صورت ویژه تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۱    
در ادامه سرکوب های گسترده پس از کودتای ناکام سال گذشته در ترکیه خبرگزاری آناتولی گزارش داد، مقام های ترکیه ای برای 99 مظنون از جمله چند وکیل و پزشک حکم بازداشت صادر کردند و تا کنون 78 تن از آنان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۷    
سفیر ایران در پاریس از انجام سفر مکرون و لودریان به تهران خبرداد و گفت: دکتر روحانی نیز دسامبر برای شرکت در اجلاس آب و هوا به فرانسه سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۶    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اظهار تاسف از بکارگیری بی ضابطه نیروهای انسانی در برخی دستگاه های اجرایی و شرکت های خدمات رسان، خاطرنشان کرد: در ادارات می بینیم که پسرخاله، دختر خاله ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۳    
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از سوختگی پنج نفر از اعضای یک خانواده باغملکی در حادثه انفجار گاز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۳    
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه اجلاس جهانی فضای مجازی با نارندرا مودی نخست وزیر هند دیدار کرد
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۱    
در حاشیه خبر انتشار روزنامه توسط یاران احمدی نژاد، احمدرضا کاظمی این فتوطنز را در ضمیمه طنز بی قانون منتشرکرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۶    
همسر مهدی کروبی گفت: من از بزرگان و مسئولین می خواهم بک بار هم شده شفاف درباره حصر توضیح دهند؛ چراکه حاشیه رفتن درست نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۴    
هفته گذشته دلار در بازارهای جهانی تحت تاثیر پنج عامل مربوط به آمریکا در نوسان قرار گرفت و در شرایطی متفاوت تقویت و تضعیف شد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۴    
علی کریمی که از طریق وکیلش در دادسرای فرهنگ و رسانه از جهانیان طرح شکایت کرده بود، روزگذشته حکم جلب جهانیان مالک نفت را گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۱    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 48 نفر از مسافرین یک اتوبوس ولوو در امامزاده مختار(ع) دچار مسمومیت با گاز منوکسیدکربن شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۹    
در این فاصله 13 ساله بودجه عمرانی کشور بیش از هشت برابر افزایش یافته است (858درصد رشد). بودجه بخش بهداشت و بخش درمان کشور حدود سیزده برابر افزایش داشته است (1283درصد رشد) ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۵    
سیل، آبگرفتگی و توفان از30 آبان تا بامداد 2 آذر ماه در 6 استان ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس و گلستان گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۳    
مهاجم سوئدی منچستر یونایتد با حضور در دیدار برابر بازل به یک رکورد خاص در لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۱    
وزیر راه برای بازدید از مناطق زلزله زده وارد کرمانشاه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۰    
وزیر امور خارجه آمریکا اقدامات و عملیات ارتش میانمار علیه مسلمانان روهینجا را پاکسازی قومی دانست و از احتمال وضع تحریم های جدید علیه برخی مقامات این کشور خبر داد.
  • ۱