پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۱۷:۱۶Oct 2018 18

خبرهای آفتاب نیوز 5 آذر 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 آذر 1396 آفتاب نیوز 2 آذر 1396 آفتاب نیوز 3 آذر 1396 آفتاب نیوز 4 آذر 1396 آفتاب نیوز 5 آذر 1396 آفتاب نیوز 6 آذر 1396 آفتاب نیوز 7 آذر 1396 آفتاب نیوز 8 آذر 1396 آفتاب نیوز 9 آذر 1396 آفتاب نیوز 10 آذر 1396 آفتاب نیوز 11 آذر 1396 آفتاب نیوز 12 آذر 1396 آفتاب نیوز 13 آذر 1396 آفتاب نیوز 14 آذر 1396 آفتاب نیوز 15 آذر 1396 آفتاب نیوز 16 آذر 1396 آفتاب نیوز 17 آذر 1396 آفتاب نیوز 18 آذر 1396 آفتاب نیوز 19 آذر 1396 آفتاب نیوز 20 آذر 1396 آفتاب نیوز 21 آذر 1396 آفتاب نیوز 22 آذر 1396 آفتاب نیوز 23 آذر 1396 آفتاب نیوز 24 آذر 1396 آفتاب نیوز 25 آذر 1396 آفتاب نیوز 26 آذر 1396 آفتاب نیوز 27 آذر 1396 آفتاب نیوز 28 آذر 1396 آفتاب نیوز 29 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۸    
حمید گودرزی عکسی از خودش در پشت صحنه فیلم شب لرزه را در اینستاگرامش بروزرسانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۰۴:۵۲    
فوق تخصص جراحی ستون فقرات گفت: اگر بیمار در سن 14 سال و قبل از آن باشد که استخوان های وی شکل نگرفته اند، می تواند منجر به قوز دائمی در بیمار شود و بدن حالت نشستن بد و به حالت قوز را به خود بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۰۲:۵۵    
تا به حال از فواید روغن زیتون بسیار شنیده اید، اینکه مصرف آن در غذاها چه فواید شگفت آوری دارد و... اما به احتمال قوی تا امروز کمتر از روغن زیتون به صورت موضعی استفاده کرده اید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۰۲:۳۰    
عضو هیات مدیره انجمن اورولوژی ایران با اشاره به شیوع بالغ بر چهاربرابری سرطان مثانه در مردان در قیاس با زنان، فاکتورهای شغلی را یکی از علل مهم ابتلا به این بیماری دانست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۲۳:۱۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تعرفه های جدید اینترنت ثابت ADSL را در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۰    
نمایشگاه عکس کوآلالامپور با عنوان چیزهایی سفید و چیزهایی سیاه میزبان یک اثر از ایران شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۸    
مدیرعامل بانک کشاورزی با حضور در استان کرمانشاه از مناطق زلزله زده و شعب آسیب دیده بانک در این استان بازدید و با کارکنان شعب بانک در این مناطق دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۵    
رییس اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران از ناصر یمینی مردوخی کردستانی، خبرنگار پیشکسوت، عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۸    
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور و همچنین محورهای مسدود و محورهایی که با محدودیت ترافیکی همراه هستند را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۲    
در حالی که با رشد استفاده از محصولات الکترونیک، میزان تولید زباله های الکترونیک به میزان قابل توجهی در حال افزایش است، ژاپنی ها قصد دارند برای کمک به بازیافت این زباله ها ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۵    
عرق کردن، شیوه ی طبیعی بدن برای تنظیم دمای آن است. تعریق با ترشح آب و نمک ایجاد می شود که تبخیر شده و خنک تان می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۸:۱۶    
مغز و نخاع ارسال و دریافت پیام ها از اعصاب را انجام می دهند، که به شما اجازه حرکت، احساس، و عملکرد درست را می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۷    
با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 2017 نگاهی گذرا به پرفروش ترین آثار سینمایی در گیشه های آمریکای شمالی داریم و 10 فیلم پرفروش را بررسی می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۷:۰۵    
رئیس حزب دموکرات کردستان عراق در جدیدترین موضع گیری خود درباره همه پرسی برگزار شده در اقلیم، آنرا تصمیمی درست خواند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۶:۴۸    
برانکو از باشگاه پرسپولیس طلبکار است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۶:۱۵    
آبی پوشان هفته چهاردهم باید به مصاف پیکان برود و هشت بازیکن این تیم اگر در دیدار با پیکان کارت بگیرند، بازی با سپاهان را از دست خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۵:۱۰    
با توجه به این که اعضای هیات مدیره موافق تمدید قرارداد برانکو هستند و ارتباط و عملکرد خوب برانکو به دنبال آن هستیم که قرارداد او هر چه زودتر تمدید شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۴:۲۰    
همیشه یکی از سوال های کسانی که منکر سفر انسان به ماه هستند و همه چیز را یک صحنه سازی می دانند این است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۲:۱۰    
احمد مافی گفت: حس سیر شدگی زودرس، وجود خون در استفراغ، سوءهاضمه و ترش کردن، کاهش اشتها، کاهش وزن، خستگی و ضعف طولانی مدت از علائم بروز سرطان معده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۲:۰۳    
سخنگو و معاون روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه روزانه 400 کانکس برای اسکان زلزله زدگان غرب کشور می سازد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۲:۰۱    
پایگاه اطلاع رسانی مرحوم هاشمی رفسنجانی همزمان با زلزله کرمانشاه، تصویری از آیت الله هاشمی رفسنجانی در چادر زلزله زدگان بم منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۱:۵۹    
دختران روسای جمهوری کنونی و پیشین آمریکا از رسانه های این کشور خواسته اند در زندگی خصوصی مالیا، دختر باراک اوباما دخالت نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۱:۴۶    
رئیس انجمن سردرد ایران گفت: در صورت پیشرفت سردردهای قدیمی از مصرف مکرر داروهای مُسکن پرهیز شود و حتما نیاز است بیمار به پزشک مراجعه کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۱:۲۲    
ما در روزی که می توانستیم برنده باشیم، مساوی هم نکردیم و شکست خوردیم. مسئولیت این باخت برعهده من است، اما به هر حال ما خوب بازی کردیم و می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۰:۵۵    
رییس جمهوری ترکیه اعلام کرد در صورت اثبات اتهام های مطرح شده علیه وی، از سمت خود کناره گیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۰:۵۰    
رئیس فدراسیون جودو خبر پناهندگی ورزشکار ایرانی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۰:۴۵    
معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی گفت: امکان بسته شدن برخی از پیام رسان ها وجود دارد، اما حمایت از پیام رسان های داخلی و تبیین آثار استفاده از برخی پیام رسان ها در حوزه های مختلف از اولویت مورد توجه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۰:۳۵    
یکشنبه شب زمین لرزه ای به بزرگی 3 ریشتر میرآباد شهرستان مرزی سردشت را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ - ۰۰:۳۱    
در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر روسیه تیم روبین در ورزشگاه شهر کازان از تیم مدعی و مطرح زسکا مسکو میزبانی کرد و با شکست یک بر صفر مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۳:۴۹    
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شاهرود از اتلاف دو قلاده خرس قهوه ای بر اثر برخورد با خودرو در محور شاهرود-مجن خبر داد و گفت: یک ماده خرس قهوه ای و توله اش تلف شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۳:۴۶    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی جزئیات چگونگی پرداخت عیدی و پاداش کارکنان دولت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۳:۴۲    
روزنامه فرانسوی لوموند گزارش داد، شواهد موجود نشان می دهد، معارضان سوری که قرار است در نشست آتی ژنو شرکت کنند، از شرط کناره گیری بشار اسد رئیس جمهوری سوریه از قدرت، عقب شینی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۳:۴۱    
دولت ترکیه برای همبستگی با مردم مصر عزای عمومی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۸    
قائم مقام جبهه پایداری گفت: تنها با تمرکز بر توان داخل می توان بر مشکلات فائق آمد و آقای روحانی باید به وعده هایی که در انتخابات به مردم داده است جامه عمل بپوشاند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۳:۲۷    
آجیل، البته از نوع خام و بو نداده اش نه تنها جایگزین بهترین برای به عنوان مثال بیسکوئیت در قالب میان وعده است بلکه فواید سلامت آن نیز حسابی به کمک تان می آید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۲:۵۸    
شماری از زنان قربانی اسیدپاشی در هند در مراسم نمایش مد لباس شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۲:۳۷    
دادستان کل کشور گفت: اینکه جمعی را دور خود جمع کنید و بد و بیراه به قوه بگویید و انواع اهانت ها و جسارت ها و تهمت ها و دروغ را بزنید، راه اصلاح است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۲:۲۸    
حمیدرضا قالیباف مشاور شهردار تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۲:۲۱    
بازدید گروه بشردوستانه دلقک های دانمارکی و سوئدی از کودکان پناهنده در اردوگاهی در شمال عراق!
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۲:۱۸    
سرمربی تیم فوتبال سایپا تهران گفت: داور دیدار سایپا و مشکی پوشان با لحن بدی مرا از زمین اخراج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۱:۵۶    
آنچه امروز دادستان کل مطرح کرد نه تنها به مذاق احمدی نژادی ها خوش نیامده بلکه بلافاصله پاسخش را در فضای مجازی دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۱:۴۹    
علی در مراسم ازدواجش به سبک یک رسم قدیمی، اقدام به تیراندازی و شلیک هوایی برای ایجاد شادی می کند، غافل از اینکه یک لحظه غفلت و عدم آشنایی با سلاح، او را در همان روز ازدواج راهی زندان می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۱    
شعبه 22 دادگاه تجدید نظر استان تهران سعید مرتضی دادستان وقت تهران را به اتهام معاونت در قتل مرحوم روح الامینی یکی از جان باختگان حادثه بازداشتگاه کهریزک به 2 سال حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۰    
رسانه های داخلی هند اعلام کردند: در یک سانحه جاده ای که در مرکز این کشور رخ داد هفت تن کشته و چندین تن دیگر زخمی و مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۱:۲۲    
هیئت وزیران در جلسه امروز خود تعدادی از تبصره های لایحه بودجه سال 1397 کل کشور را به تصویب رساند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۷    
تعویق طرح رجیستری موبایل که مدتی است از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وزارت صنعت معدن و تجارت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و بدنه دولت مطرح شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۳    
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات هرمزگان (فتا)، از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت در فضای مجازی خبر داد و گفت: این فرد با هک کردن تلگرام نامزد سابق خود مرتکب جرم شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۰    
فدراسیون فوتبال ایران از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا نامزد بهترین فدراسیون فوتبال آسیا شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۰    
دبیرکل حزب موتلفه گفت: حال که مواضع اصلاح شده نباید سراغ طعنه زدن به رئیس جمهور برویم. من درسیاست خارجی دولت را متفاوت از سابق می دانم، این باعث می شود که نیروهای معتقد به مقابله با استکبار ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۰:۲۶    
تیم فوتبال پانیونیوس در حضور 90 دقیقه ای ملی پوش ایرانی برابر صدرنشین سوپر لیگ یونان به تساوی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۰:۰۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت برادر نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۹:۵۳    
شعبه 22 دادگاه تجدید نظر استان تهران سعید مرتضی دادستان وقت تهران را به اتهام معاونت در قتل مرحوم روح الامینی یکی از جان باختگان حادثه بازداشتگاه کهریزک به 2 سال حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۹:۵۰    
شهردار تهران با اشاره به هماهنگی با دولت برای پیگیری اقدامات دستگاه های مسئول در زمینه کاهش آلودگی هوا تاکید کرد: اگر همه اقدامات را به صورت جدی دنبال کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۶    
وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی در اظهاراتی نسبت به این امر مباهات ورزید که در میان نخست وزیران اسرائیل یا اعضای کنست کسی نیست که بیش از وی فلسطینی ها را کشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۱    
در ادامه موج دستگیری و بازداشت تجار و بازرگانان عربستانی، کمیته مبارزه با فساد در عربستان فواز الحکِر سهامدار عمده شرکت الحکِر و شرکا را بازداشت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۶    
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی اطلاعیه ای اعلام کرد که فاز دوم طرح ثبت گوشی تلفن همراه موسوم به رجیستری از تاریخ 14 آذرماه سال جاری (1396) آغاز می شود و تمام مدل های گوشی و تبلت آیفون را شامل ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۹    
مشکل اصلی امروز برای اسرائیل آن است که تهدید در دو جبهه لبنان و سوریه وجود دارد. در نتیجه، تلفات غیرنظامی و نظامی در صورت موشک باران های ایران ومتحدان اش می تواند چندین برابر افزایش یابد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه موج بارشی جدیدی در راه است، گفت: بخشهایی از جنوب غرب و غرب کشور در ساعات آتی بارانی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۰    
رئیس کلانتری 159 بی سیم از انهدام باند خانوادگی توزیع کننده مواد مخدر با 57 بسته شیشه و هروئین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۳    
از نکات جالب تمرین یک شنبه استقلالی ها برخورد گرم شفر با رحمتی بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۱    
جانشین فرمانده انتظامی کرج از دستگیری سارق 18 ساله خودرو با 30 فقره سرقت در چاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۲    
پرواز تهران-چابهار هواپیمایی کاسپین که روز گذشته کنسل شده بود، امروز پس نیز از 26 ساعت با تاخیر 2 ساعته انجام می شود. هواپیمایی کاسپین در مهرماه امسال رکوردار تاخیرات پروازی شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۵    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مسمومیت 21 کارگر یک شرکت تولیدی مانتو در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۹    
مدیرعامل بانک ملی ایران اظهار امیدواری کرد با اصلاح قانون، راه موجود برای اعلام ورشکستگی های صوری توسط بدهکاران کلان بانکی بسته شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۲    
مه لقا باقری، بازیگر برنامه دورهمی مهران مدیری و برنده جایزه بهترین بازیگر جشنواره 33 تئاتر فجر نمایش زندانی خیابان دوم را در ایرانشهر کارگردانی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۷:۴۴    
دادستان کل کشور گفت: کسی که 8 سال مدیریت عالی کشور ا عهده دار بوده است؛ خصوصا در چهار سال دوم مدیریتش، با یک کلکسیونی از قانون گریزی و عمل خلاف قانون دم از دفاع از حقوق مردم می زند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۷:۴۲    
سازمان بهداشت جهانی امروز با انتشار گزارشی اعلام کرد: از 27 آوریل سال جاری میلادی، 955 هزار و 516 مورد ابتلا به بیماری وبا در یمن مشاهده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۲    
بانک ملی ایران طی هفت ماه نخست امسال، حدود 538 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ بیش از 22 هزار و 500 میلیارد ریال پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۱    
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: 40درصد طلاق ها در سال نخست زندگی رخ می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۶    
اولین نشانه از وجود نام رئیس جمهوری آمریکا در اسناد پاناما فاش شد؛ جزئیاتی از فروش یک آپارتمان در کاخ ترامپ در نیویورک.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۲    
لیونل مسی دیروز (شنبه) برای هشتمین بار قراردادش را با بارسلونا تمدید کرد. با قرارداد جدید، حضور ستاره آرژانتینی در تیم کاتالانی تا سال 2012 قطعی شد و او تا 34 سالگی با پیراهن بارسا بازی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۰    
نوزدهمین جلسه ی شورای معاونان دادسرای عمومی و انقلاب تهران روز شنبه چهارم آذرماه سال جاری با حضور معاونان دادستان و سرپرستان نواحی و دوایر نظارت دادسرای تهران و دادیاران تحقیق یکی از نواحی این دادسرا ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۸    
این مادر باردار مازندرانی که دو قلو باردار بود به دلیل تب به بیمارستان خصوصی در ساری مراجعه کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۷    
رضوانه باغبانی دختر 7 ساله شهید مدافع حرم برای رزمندگان مدافع حرم نوشت: از این که نگذاشتید خون بابا های ما پایمال شود، متشکریم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۱    
سفیر تایلند در دیدار با خزانه دار جمعیت هلال احمر ضمن ابراز همدردی با مردم زلزله زده استان کرمانشاه، کمک نقدی دولت تایلند به زلزله زدگان غرب کشور را به هلال احمر ایران تحویل داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۱    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی اردستان از واژگونی یک دستگاه خودرو نیسان در محور اصفهان اردستان که منجر به کشته شدن یک نفر شد، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۰    
معاون اوّل رییس جمهور به منظور بازدید از مناطق زلزله زده و ارزیابی روند امداد رسانی و حل مشکلات مردم این مناطق، فردا (دوشنبه) به استان کرمانشاه سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۹    
بانک تجارت علاوه بر ساخت یک مدرسه 9 کلاسه در شهرستان سر پل ذهاب، 20 کانکس آموزشی نیز در اختیار دانش آموزان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۴    
برای خرید خودرو کیا در بازار باید از 17 میلیون تومان تا 260 میلیون تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۳    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج تنها نهادی بود که از لحظه نخست آسیب و خسارت در کنار مردم زلزله زده غرب کشور بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۳    
عضو کمیسیون آموزش مجلس وضعیت مدارس و کلاس های درس مناطق زلزله زده کرمانشاه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۹    
این وزارتخانه در بحث اسکان موقت زلزله زدگان تاکنون 300 دستگاه کانکس در ابعاد 12 در 2.5 و 6 در 2.5 را به همراه 30 دستگاه چادر سرویس بهداشتی، 20 دستگاه کانتینری سرویس بهداشتی سیار ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۸    
یادداشت تفاهم همکاری میان وزیران کشورهای ترکیه، ایران و قطر در حوزه حمل و نقل امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۷    
بنیاد مستضعفان در ضلع شرقی ساختمان پلاسکو زمینی به متراژ چهار هزار و سیصد متر را تملک کرده است، در این جلسه توافق کردیم که با قید فوریت و با رعایت ضوابط شهرسازی یک بنا با معماری فاخر در محل ساختمان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۵    
سرنوشت بابک زنجانی متهم اصلی پرونده نفتی که حکم اعدامش صادر، تایید، ابلاغ و حتی درخواست اعاده دادرسی اش هم رد شده، تا 10 روز دیگر مشخص می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۷    
مدعیان عدالت یادشان رفته برخی سیاسیون به علت همین اتهام نشر اکاذیب درباره رییس جمهور قبل مجازات شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۰    
"اون می کشه بره بهشت، من هم می کشم برم بهشت! مگه میشه؟!"
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵    
روزنامه "استاندارد" امروز (یکشنبه) گزارش داد، رئیس جمهوری مخلوع زیمبابوه زمانی که با کناره گیری از قدرت موافقت کرد، در حالی که "اشک" می ریخت از "خیانت" ژنرال هایش گله کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۴    
نویسنده برنده جایزه ملی کتاب آمریکا از سوی دانشجویان سابقش به تعرض جنسی متهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۳    
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: منتظر کوچک ترین خطا از طرف دشمن هستیم که کار را تمام کنیم به طوری که برای دستیابی به امنیت در منطقه باید اسرائیل و پایگاه های آمریکایی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۲    
جلسه رسیدگی به پرونده های نسیم آنلاین و سایت طرفداری صبح امروز (یکشنبه) در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۱    
داماد ترامپ می گوید قصد ترک واشنگتن دی سی را ندارد و آمده است که بماند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۸    
در این تصویر کودکی که در سرمای مناطق زلزله زده کرمانشاه در نایلون پیچیده شده است، را مشاهده می کنید فاجعه در این مناطق حالا با وجود سرما بیشتر شده است آنها نیاز به سرپناه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۷    
دوربین رسانه ها، صحنه های مختلفی از حضور فعالانه زنان نماینده را در صحن علنی امروز مجلس به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۴    
به مناسبت هفته بسیج، مراسم اهدای گل به نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز صحن علنی امروز صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۳    
سازمان پزشکی قانونی کشور از شناسایی 25 جانباخته زلزله کرمانشاه که در ساعات اولیه توسط اقوامشان دفن شده بودند خبر داد و آخرین آمار تلفات زلزله در این استان را 483 نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۲    
اعتراضات و نگرانی های رانندگان خودروهای دیزلی درباره پایین بودن میزان سوخت اختصاصی به آنها سرانجام به تغییر نظر سازمان راهداری منجر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۵    
براساس اعلام جرم دادستانی آنکارا، داعش در آنکارا یک به اصطلاح مدرسه راه اندازی کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۵    
منابع عراقی از انفجار یک بمب در نزدیکی بازاری در جنوب بغداد خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۶    
خواننده موسیقی سنتی کشورمان گفت: اگر کارگردانی پیدا شود که فیلم زندگی واقعی مرا بسازد، نقش آفرینی در آن را قبول می کنم.
  • ۱