پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۱۹:۳۶Oct 2018 18

خبرهای آفتاب نیوز 9 آذر 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 آذر 1396 آفتاب نیوز 2 آذر 1396 آفتاب نیوز 3 آذر 1396 آفتاب نیوز 4 آذر 1396 آفتاب نیوز 5 آذر 1396 آفتاب نیوز 6 آذر 1396 آفتاب نیوز 7 آذر 1396 آفتاب نیوز 8 آذر 1396 آفتاب نیوز 9 آذر 1396 آفتاب نیوز 10 آذر 1396 آفتاب نیوز 11 آذر 1396 آفتاب نیوز 12 آذر 1396 آفتاب نیوز 13 آذر 1396 آفتاب نیوز 14 آذر 1396 آفتاب نیوز 15 آذر 1396 آفتاب نیوز 16 آذر 1396 آفتاب نیوز 17 آذر 1396 آفتاب نیوز 18 آذر 1396 آفتاب نیوز 19 آذر 1396 آفتاب نیوز 20 آذر 1396 آفتاب نیوز 21 آذر 1396 آفتاب نیوز 22 آذر 1396 آفتاب نیوز 23 آذر 1396 آفتاب نیوز 24 آذر 1396 آفتاب نیوز 25 آذر 1396 آفتاب نیوز 26 آذر 1396 آفتاب نیوز 27 آذر 1396 آفتاب نیوز 28 آذر 1396 آفتاب نیوز 29 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۹    
داوطلبان انتخاب رشته در رشته های با آزمون و بدون آزمون مرحله تکمیل ظرفیت کنکور 96 تا ساعت 24 فردا سه شنبه 14 آذر فرصت دارند رشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۰۱:۵۱    
یکی از بیماری های شایع که در اکثر مردم فراگیر شده است بیماری فشار خون است که ممکن است باعث بروز بیماری های قلبی و سکته مغزی شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۶    
مشاور عالی سازمان سنجش از ثبت نام بیش از 230 هزار داوطلب برای شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال 97 خبر داد و گفت: این آزمون روز جمعه چهارم اسفند ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۰۷:۰۵    
درمان کم خونی با در پیش گرفتن برخی روش های تغذیه ای امکانپذیر است. اگر می خواهید این عارضه را به موقع درمان کنید می توانید از مواد غذایی مانند جگر، ماهی، عدس، سویا، باقلا، میوه های خشک استفاده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۰۵:۰۳    
جوانه گندم قسمتی از هسته گندم است و مسئولیت آن، کمک کردن به گیاه برای تولید گندم جدید است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۳    
بانک صادرات ایران در راستای عمل به اهداف برنامه های اقتصاد مقاومتی، رونق تولید ، اشتغالزایی و توجه به مناطق کمتر توسعه یافته، طی شش ماه اول سال 96 دراستان کرمانشاه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۰    
پونه با سرماخوردگی مقابله می کند. پونه، کوچک ترین گیاه از خانواده نعناع است اما طعم و بوی آن در مقایسه با نعناع تندتر است.این گیاه که بومی کشور ایرلند است امروزه در سراسر جهان یافت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۷:۱۹    
با سعایت بدخواهان و با اجرای فرمان محمدشاه، اسماعیل خان قراچه داغی، رئیس فراشان خلوت، در حوضخانه باغ نگارستان به قائم مقام فراهانی قهوه قجر دادند و چون دیر مؤثر افتاد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۶:۱۸    
طبق آمار، جمعیت دستفروشان به نسبت سال 94 در 5 محور 50 درصد افزایش داشته است. این آمار نگران کننده از رشد چشمگیر دستفروشی زنگ خطری جدی برای اقتصاد و معیشت مردم است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۳:۵۵    
دست های ما به طور طبیعی در اوقات بیداری، دچار یک لرزش بسیار خفیف و نامحسوس هستند که انقباض و استراحت علت این لرزشِ بسیار خفیف است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۳:۲۱    
انسان دارای دو نوع غده عرق است که به نام های آپوکرین و اکرین شناخته می شوند. بروم هیدروز به طور معمول با ترشح عرق از غدد آپوکرین مرتبط است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۲:۵۵    
کارشناسان اصلی ترین عاملی که می تواند در کنترل خشم به افراد کمک کرده و موجب صبور و متین تر شدن آن ها شود، کاهش میزان حساسیت و عدم واکنش سریع به محرک های بیرونی می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۰۲:۲۲    
همه مردم به خصوص کسانی که دیابت دارند باید اهمیت بیشتری به بهداشت پاهایشان بدهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۸:۱۲    
خبرگزاری مهر این تصویر را از کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از شروع مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۸    
وزیر جهاد کشاورزی شب گذشته درباره مسائل مختلفی از جمله علت ممنوعیت ثبت سفارش و واردات برنج، افزایش قیمت محصولات پروتئینی از جمله مرغ، گوشت و تخم مرغ، همه مسائل و حواشی گندم، آرد و نان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۵:۲۸    
منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری روز پنجشنبه از بخش های مختلف شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید و از سه محصول این شرکت های دانش بنیان شامل دستگاه وکیوم تراپی زخم ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۱    
دستها، پاها و بدن شما حتی زمانی که درجه حرارت بدن بالا است، همیشه خنک است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۶    
ویتامین B1 که به تیامین هم معروف است، برای تبدیل کربوهیدرات ها (موادنشاسته ای و قندی) به غذای مغز لازم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۱    
یک متخصص ارتوپدی گفت: در کشورهای پیشرفته میزان شیوع آرتروز زانو 13٪ و در ایران 20٪ گزارش شده که با توجه به بالاتر بودن جمعیت جوان ایران میزان شیوع این بیماری در افراد مسن ایران بسیار بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۳    
تحقیقات جدید نشان می دهد که دانشمندان و کمپانیهای تولید خمیر دندان و انستیتوهای دندانپزشکی در مورد اینکه بهترین روش مسواک زدن چیست با هم به توافق نرسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۴    
اگر فیلم مریخی را دیده باشید به خوبی می دانید که کاشت گیاه در خاک این سیاره تا چه حد دشوار است. اما ممکن است شرایط در آینده بهبود یابد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۸:۱۰    
مدیرکل هواشناسی مازندران با بیان اینکه باید به مردم مازندران بگوییم کشور از جنوب در حال خشک شدن است و تبخیر در کشور افزایش یافته است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۸:۰۶    
تیمی از محققان بین المللی موفق به کشف ژن هایی شده اند که به صورت همزمان با هوش و طول عمر بیشتر مرتبط هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۷:۴۱    
به گفته دانشمندان، احتمال ابتلای زنان به بیماری آسم بیش از دو برابر مردان است و ظاهرا این اختلاف جنسیتی به علت تأثیر هورمون های جنسی بر سلول های ریه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۷:۱۱    
نخست وزیر انگلیس بار دیگر در حمایت از برجام گفت:ما باید بر حمایت خودمان از موافقتنامه هسته ای به دست آمده با ایران قاطعانه بایستیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۵:۴۰    
هرچند دو روز پیش تصاویر نسل جدید مرسدس بنز CLS افشا شده و کاملاً به طراحی آن پی بردیم اما حالا سازندهٔ آلمانی رسماً نسل سوم سدان کوپهٔ خود را در نمایشگاه لس آنجلس رونمایی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۴:۳۵    
داریوش موفق، بازیگر تئاتر و تلویزیون، این روزها با بازی در سه نقش، با نمایش اولیور توئیست در تالار وحدت روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۲:۵۷    
عضو انجمن روانپزشکان ایران تاکید کرد که کنار گذاشتن روش اصلی و خط اول درمان افسردگی با انجام ورزش، اصلاح تغذیه یا استفاده از داروهای گیاهی توجیه نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۲:۲۵    
اولین اکران مردمی فیلم سینمایی وقتی برگشتم در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۱:۰۶    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش دمای هوا در اکثر مناطق کشور از بارش برف در برخی مناطق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۱:۰۳    
سعید مرتضوی در نامه ای مدعی شد: صرفا به دلیل ایفای وظایف قانونی و تکلیف الهی در مهار اغتشاشات و فتنه سال 1388 محکوم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۰:۴۳    
وزیر امور خارجه کشورمان عصر روز پنجشنبه در جریان سفر به رم با تعدادی از ایرانیان مقیم این کشور اروپایی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۰:۴۲    
کاخ سفید در واکنش به خبر احتمال برکناری تیلرسون از وزارت خارجه آمریکا اعلاام کرد که در این برهه اعلامیه ای در مورد جابجایی نفرات وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۸    
عملیات تعقیب و گریز ماموران انتظامی و اشرار همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۳    
حبیب الله چایچیان از شاعران آئینی و مرثیه سرای اهل بیت (علیهم السلام) درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۱    
مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال 2018 امروز در فلورانس ایتالیا قرعه کشی شد و تیم ملی والیبال ایران حریفان دور مقدماتی خود را شناخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۳:۱۵    
متخصصان موسسه تحقیقاتی SAIT وابسته به شرکت سامسونگ ، از ساخت نوعی باتری جدید خبر دادند که کاربران قادر خواهند بود تنها در 12 دقیقه باتری گوشی هوشمند خود را شارژ کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۵    
روسیه سالانه بیش از 650 میلیارد روبل از حملات سایبری ضرر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۱    
شرکت سامسونگ قصد دارد در گوشی پرچمدار آتی خود یعنی گلکسی اس 9 از جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید اوریو استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۰    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور آمادگی تهران در برابر زلزله ای بزرگ را ناچیز توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۵۸    
بعد از نزدیک به چهار دهه مواجهه بحث برانگیز با پوشش زنان ایران و گستره ای از واکنش هایی که بعضاً نه تنها مددکار حفظ این ارزش نیست، بلکه در مواردی تحقیر زنان ایران را نیز به دنبال دارد.. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۵۵    
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و عراق در جلسه ای گرم و دوستانه در رم دیدار و دربارۀ روابط دو جانبه و مسائل منطقه ای گفتگو و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۵۴    
رئیس دفتر مقام معظم رهبری از نامه رئیس سازمان سیا به قاسم سلیمانی و بی توجهی وی به این نامه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۵۳    
موگرینی پس از دیدار با ظریف در صفحۀ توئیتر خود نوشت: با محمدجواد ظریف در رم دیدار کردم و درخصوص توافق هسته ای، سوریه و مسائل دوجانبه و منطقه ای صحبت کردم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۵۲    
گروه تروریستی داعش در اقدامی وحشیانه، یک خلبان ارتش سوریه را که به اسارت گرفته بود، آتش زد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۸    
سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی تیمش برابر پیکان گفت: ما باید امروز می بردیم چون تیم بهتر زمین بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۳    
اوپک در نشست رسمی خود که روز پنج شنبه در وین برگزار شد، برای اینکه هدف حذف مازاد عرضه جهانی به طور کامل محقق شود، با تمدید کاهش تولید نفت تا پایان سال 2018 موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۰    
سرمربی سابق تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: به تصمیم آقای زنوزی احترام می گذارم و از همه حلالیت می طلبم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۲۴    
کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین می گوید که می تواند هم گروه های تیمش را در روسیه تخیل کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۲۰    
توسعه راه های روستایی به عنوان یکی از اصلی ترین راهسازی وزارت راه و شهرسازی در دولت های یازدهم و دوازدهم به شکلی قابل توجه پیگیری شده اما برای تکمیل طرح های در دست احداث نیاز به پیگیری و حمایت جدی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۱۱    
پس از ارائه گزارش عملکرد 100 روزه دولت دوازدهم از سوی رییس جمهوری به مردم وزارت راه و شهرسازی نیز عملکرد خود در حوزه های مختلف را تشریح کرده که نشان دهنده توسعه قابل توجه زیرساخت های حمل و نقل در این ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۲:۰۴    
مقامات کاخ سفید به یک رسانه ی آمریکایی خبر دادند که خرید آب سنگین از ایران که از دوران ریاست جمهوری اوباما و بر اساس برجام آغاز شده بود متوقف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۶    
وزیر امور خارجه کشورمان عصر روز پنچ شنبه در سومین کنفرانس بین المللی گفت وگوهای مدیترانه ای در رم سخنرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۵    
مربی سابق گسترش فولاد به عنوان سرمربی جدید ماشین سازی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۳    
روزنامه الشرق الاوسط از دسترسی به نامه های خلیفه خودخوانده داعش که برای فرماندهانش در لیبی ارسال کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۱    
ترامپ بعد از آنکه بابت بازنشر ویدئوهای اسلام هراسانه، با انتقاد نخست وزیر انگلیس مواجه شد، خطاب به وی گفت: به جای این کارها، وقت خود را صرف مبارزه با تروریسم در خاک انگلیس کن.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۶    
کاخ سفید از اقدام رئیس جمهور آمریکا برای بازنشر تصاویر ویدئویی ضد اسلامی در صفحه توئیترش دفاع کرد!
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۲    
مراسم اولین سالگرد درگذشت آیت الله موسوی اردبیلی در کانون توحید برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۱    
بررسی مجموعه ای از نمونه های DNA نشان می دهد که موجود افسانه ای یِتی یا مرد برفی، در واقع خرس محلی هیمالیایی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۹    
فیفا اسامی اسطوره های دعوت شده به مراسم قرعه کشی جام جهانی را اعلام کرد که در این فهرست، علی دایی و مهدی مهدوی کیا نیز حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۸    
در آخرین شماره هفته نامه خط حزب الله به گوشه ای از دیدار خردادماه امسال جمعی از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب اشاره شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۱:۰۴    
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه در دنیا ربا غوغا می کند، گفت: به بانک ها هرچه می گوییم که دریافت دیرکرد ربا و حرام است گوش نمی دهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۹    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ممکن است پس از پایان جام جهانی 2018 روسیه از دنیای مربیگری خداحافظی کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۰    
سقوط کارگر ساختمانی از ارتفاع 9 متری در یک ساختمان در حال احداث، منجر به مرگ وی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۵    
شورای امنیت ملی روسیه از آمادگی مسکو برای خروج نظامی نیروهایش از سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۱    
روانشناس کودک و نوجوان گفت: بهترین سن برای شروع درمان کودکان اتیستیک سه تا شش سال است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۵    
امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه چهارشنبه شب گفت: پاریس فهرستی از اسامی گروه های تروریستی را به مقام های سعودی ارائه خواهد کرد و انتظار می رود با توجه به تعهد محمد بن سلمان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۹:۳۴    
رئیس دولت های نهم و دهم، در زمانی که می خواست از بهشت به پاستور برود و در زمانی که می خواست جاپایش را در پاستور مستحکم کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۹:۲۹    
دروازه بان تیم گل گهر سیرجان، می گوید بعد از درگیری در تمرین تیم، مورد تهدید قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۷    
محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس به بدهکاران بانک سرمایه هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۴    
شهردار مسلمان لندن در واکنش به بازنشر ویدئوهای اسلام هراسانه در صفحه توئیتر رئیس جمهوری آمریکا، خواهان لغو سفر رسمی ترامپ به انگلیس شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۲    
تولیت آستان امام راحل با اشاره به شخصیت مرحوم اردبیلی و حضور تاثیرگذار ایشان در انقلاب و قوه قضاییه، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۱    
دیدارهای دور رفت از هفته سوم سوپر لیگ A بسکتبال بانوان امروز پنج شنبه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۵    
علیرضا مرزبان به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری ماههشر انتخاب شد
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۴    
روزنامه نیویورک تایمز به نقل از منابع آگاه نوشته است که ظرف چند آینده رکس تیلرسون برکنار شده و مایک پومپئو به عنوان وزیر خارجه جدید آمریکا معرفی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۸:۰۵    
ارتش رژیم صهیونیستی از حملات جدید خود به نوار غزه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۶    
فولاد خوزستان در هفته چهاردهم لیگ برتر مقابل سپیدرود به برتری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۵    
از حواشی جالب دیدار تیم های پیکان و استقلال، صحبت های خصوصی صالح با چشمی بعد از پایان این بازی بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۳    
سرمربی تیم گسترش فولاد گفت: نمی خواستیم بازیکن ها از برد نیمه نخست سیراب شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۲    
آتش سوزی در انباری مواد غذایی در یک ساختمان چهار طبقه مسکونی، موجب گرفتار شدن دو نفر از ساکنان این ساختمان در میان دود و آتش شد که با حضور آتش نشانان به نجات یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره تعرفه های جدید اینترنت ثابت گفت: اگر تعرفه های ارائه شده توسط شرکتی هزینه های مشترک نهایی را افزایش دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۸    
تیم فوتبال سپاهان برابر مهمانش استقلال خوزستان به تساوی رضایت داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۴    
پرفروش ترین خودروها در جهان به تفکیک کشور مشخص شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مورد آتش سوزی در ساختمانی در میدان ولیعصر گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۹    
مصاف تیم های پیکان و استقلال با تساوی بدون گل تمام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۵    
ملاقات با وزرای سه کشور ترکیه، قطر و قزاقستان طی هفته گذشته توسط محمد شریعتمداری در راستای افزایش حجم مبادلات تجاری، صنعتی، معدنی، بانکی و کشاورزی مدنظر قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۳    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از قطع شدن مچ دست کودک چهار ساله سنندجی بر اثر گیر کردن در چرخ گوشت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: در قسمت زیرزمین ساختمان دانشکده خبر دود گرفتگی جزئی اتفاق افتاده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۰    
نتایج تازه ترین بررسی ها نشان داد، چاقی و دیابت سالانه عامل ایجاد حداقل 800 هزار سرطان در سراسر جهان هستند و در این میان زنان بیش از مردان در معرض خطر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۵    
رئیس جمهور آمریکا در یک پیام توییتری نوشت که به نظر نمی رسد که نماینده چین که اخیراً از کره شمالی بازگشته است، بر رهبر کره شمالی که ترامپ وی را مرد کوتوله موشکی نامیده است، تأثیر گذاشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۳    
نیمکت نشینان پیکان بعد از تغییر نظر پیام حیدری در اعلام پنالتی به سودشان، به شدت به این داور معترض شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۲    
تمام زندگی اش کتاب بود. عاشق کتاب بود ولی کتاب دزد هم بود. هر کتاب خوبی که می دید یا خوشش می آمد، ابایی نداشت که آن را به اصرار از صاحبش بگیرد یا بدون اطلاع او تصاحب کند و به این صفت در بین طلبه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۱    
تیم گسترش فولاد با هت تریک سامان نریمان جهان سایپا را از پیش رو برداشت
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۰    
ساعتی پیش طبقات بالایی دانشکده خبر، دچار آتش سوزی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۹    
30 سرمربی از بین 32 تیم ملی راه یافته به جام جهانی در مراسم قرعه کشی جام جهانی شرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۶    
ناخدا صمدی اظهارات منشتر شده از وی در یکی از روزنامه ها درخصوص اصابت پدافند خودی به هواپیمای فرماندهان در سال 60 را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۵    
در شبکه های اجتماعی نوشته اند که ضراب مدعی ملاقات با رئیس سابق بانک مرکزی ایران و نیز ارتباط با محمود احمدی نژاد در زمان ریاست جمهوریش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۱    
رهبر کاتولیک های جهان امروز (پنجشنبه) وارد بنگلادش شد؛ سفری که احتمالا موضوع آوارگان روهینجا که از میانمار فرار کرده اند در راس آن قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۷    
فدراسیون فوتبال ایران با عملکرد بسیار خوب خود در فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و بخش پایه توانست پس از سه سال ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۰    
رئیس مجلس با اشاره به لایحه تفکیک وزارتخانه ها گفت: در صورتی لایحه تفکیک وزارتخانه ها در مجلس تصویب خواهد شد که تمرکز اهداف کلی وزارتخانه جدید بر روی توسعه صادرات باشد.
  • ۱