چهارشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۵۳Oct 2018 24

خبرهای آفتاب نیوز 13 آذر 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 آذر 1396 آفتاب نیوز 2 آذر 1396 آفتاب نیوز 3 آذر 1396 آفتاب نیوز 4 آذر 1396 آفتاب نیوز 5 آذر 1396 آفتاب نیوز 6 آذر 1396 آفتاب نیوز 7 آذر 1396 آفتاب نیوز 8 آذر 1396 آفتاب نیوز 9 آذر 1396 آفتاب نیوز 10 آذر 1396 آفتاب نیوز 11 آذر 1396 آفتاب نیوز 12 آذر 1396 آفتاب نیوز 13 آذر 1396 آفتاب نیوز 14 آذر 1396 آفتاب نیوز 15 آذر 1396 آفتاب نیوز 16 آذر 1396 آفتاب نیوز 17 آذر 1396 آفتاب نیوز 18 آذر 1396 آفتاب نیوز 19 آذر 1396 آفتاب نیوز 20 آذر 1396 آفتاب نیوز 21 آذر 1396 آفتاب نیوز 22 آذر 1396 آفتاب نیوز 23 آذر 1396 آفتاب نیوز 24 آذر 1396 آفتاب نیوز 25 آذر 1396 آفتاب نیوز 26 آذر 1396 آفتاب نیوز 27 آذر 1396 آفتاب نیوز 28 آذر 1396 آفتاب نیوز 29 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۶:۵۳    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحد های مسکونی در مناطق غربی تهران طی آذر ماه 96 است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۵:۱۴    
شبی را که در تلویزیون ظاهر شد و گفت: پول یارانه پول امام زمان است و برکت دارد، هیچ گاه از خاطر نخواهم برد. با خودم گفتم این از آن حرف هایی نیست که دین مداران ما به سادگی از کنارش بگذرند و گذشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۶    
پلیس راه راهور ناجا محدودیت های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۳    
داریوش گل محمدی معاون کیفیت گروه خودروسازی سایپا گفت: بر اساس تاکید مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا، در راستای افزایش کیفیت محصولات گروه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۷    
سی و جشنواره موسیقی فجر از 20 تا 30 دی با برگزاری 90 اجرا در 6 سالن شهر تهران برگزار خواهد شد. برای این جشنواره یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان مشخص شده اما پیام هایی داده اند که شاید به همین میزان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۶    
یکی از بازیگران ایرانی در اعتراض به عدم صدور مجوز اکران از سوی شورای پروانه نمایش، اظهار داشته که چگونه 9 نفر اعضای شورای پروانه نمایش از طرف همه ملت ایران تصمیم می گیرند؟
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۴    
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با بیان اینکه خبر واگذاری کودکان بی سرپرست زلزله که حدود 11 نفر هستند، به برخی افراد صحت ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۹    
محمد علی پورمتقی در آخرین هفته از نیم فصل لیگ برتر فوتبال دیدار تیم های استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان را پرچم می زند و این درحالیست که وی یک روحانی و طلبه است!
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۲    
مدل معروف روسی از بازگشت همسر آندره آرشاوین بازیکن سابق و مطرح تیم فوتبال روسیه به زندگیش عصبانی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۵    
مهراب قاسمخانی پستی را در صفحه اینستاگرامش به اکران شب گذشته صفر تا سکو اختصاص داد و شوخی ظریفی با پاسور تیم ملی والیبال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۷    
دیوان عالی آمریکا به دلیل تجاری نبودن اشیای باستانی متعلق به ایران در آمریکا، در امکان مصادره آنها برای پرداخت غرامت به مجروحان انفجار سال 1997 در بیت المقدس ابراز تردید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۲    
نشست خبری کمپین حمل مشعل المپیک زمستانی 2018 با حضور مدیران ارشد سامسونگ الکترونیک ، بهرام رادان سفیر کمپین، 9 چهره برگزیده حمل مشعل در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۰    
آفتاب نیوز : در حالی که سازمان اوج امسال با سه فیلم به وقت شام ، تنگه ابوغریب و سوءتفاهم به جشنواره فجر می آید ظاهرا این سازمان برنامه های گسترده تری برای جشنواره دارد. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۳    
استان ایلام در نیمه اول سال 96 بیش از 3737 میلیارد ریال برای توسعه بخش های مختلف اقتصادی از بانک صادرات ایران تسهیلات دریافت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۸    
هتل Abraj Kudai شبیه به یک قلعه بوده و دارای حلقه ای از 12 برج می باشد که 45 طبقه دل آسمان را شکافته اند. بالای برج مرکزی این هتل، بزرگترین گنبد جهان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۸    
سارا خوئینی ها بازیگر 43 ساله کشورمان, عکسی از 22 سال پیش خود در دوران دانشجویی اش را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۵    
ماموران پلیس نرماشیر در کمتر از 48 موفق به دستگیری قاتل 14 ساله در این شهرستان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۶    
فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر گفت: ماموران پلیس نرماشیر در کمتر از 48 موفق به دستگیری قاتل 14 ساله در این شهرستان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۱    
الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون ، در مصاحبه ای درباره ازدواج سابقش در سن پایین گفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۸    
مهراب قاسمخانی و سپند امیرسلیمانی با انتشار تصاویری از مدت زمانی که برای ترک کردن سیگار سپری کردند با یکدیگر کل کل جالبی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۷    
ماشین ظرفشویی تقریبا در اغلب خانواده های بخصوص شهرنشین تبدیل به عضو ثابتی از آشپزخانه شده است، اما کم نیستند کسانی که از نحوه شستشوی ماشین خود رضایت کامل ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۱    
چند وقت قبل خبری در مورد ازدواج مهدی طارمی، ستاره پرسپولیس با سحر قریشی، بازیگر پرطرفدار سینما در رسانه ها مطرح شد که به سرعت مورد تکذیب طرفین قرار گرفت ولی سروصدای زیادی بپا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۷:۵۴    
یک زن هندی در یک زایمان بسیار عجیب، 11نوزاد قد و نیم قد را در نخستین زایمان خود به دنیا آورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۷:۵۰    
باشگاه استقلال پاسخ عجیبی به شکایت هافبک این تیم داده است که در نوع خود بسیار جالب است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۷:۴۳    
عادل فردوسی پور درباره حضور فیگو گفت: ‹‹ این را باید به دوستان یا دشمنانی که پیرامون حضور فیگو شایعه ساختند بگویم که اولا اصلا خبری از مبلغ 500 میلیون نبود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۷:۴۱    
حامد بهداد این عکس را در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۷:۰۲    
سلامت استخوان های بدن، در تضمین تندرستی انسان نقش به سزایی دارد. بسیاری از افراد، بدون آگاهی و با انجام برخی عادات نادرست، که در ادامه مقاله آورده شده، باعث پوک شدن استخوان های شان خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۴:۲۱    
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از قتل پدر و دو برادر معلول توسط پسر جوان در شهرستان گچساران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۳:۵۴    
این حادثه در سواحل کاستاریکا رخ داد جایی که گردشگران بسیاری به دلیل وضعیت آب و هوایی مناسب در این فصل سال برای تفریح به آنجا می روند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۳:۳۵    
برای رفع بوی بد دهان و زردی دندان راه حل ساده و عملی وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۲:۵۴    
از سال 1997 یعنی زمانی که مقدمه استفاده از وای فای شروع شد، محققان ده ها مطالعه در مورد پیامدهای آن روی سلامتی انجام دادند. نتایج این مطالعات روشن و البته تکان دهنده بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۲:۳۹    
سبحانی با تاکید بر اینکه استعمال سیگار در ایجاد سرطان نقش موثری دارد، عنوان کرد: بنابراین شیوع این سرطان در مردان کشور ما چندین برابر زنان بوده و عملا این سرطان به عنوان بیماری مردها شناخته می شود و ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۲:۰۵    
پوست تیره ی گردن یک ناکامی بزرگ در جلوه ی زیبایی شماست! مخصوصا زمانی که لباسی به تن دارید که گردنتان کاملا قابل مشاهده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۱:۴۹    
مرسدس بنز یک نام تجاری معتبر و شناخته شده در جهان خودرو است که در این مطلب به ده واقعیت جالب در مورد آن اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۱:۴۴    
سوشا مکانی از یکی دیگر از شلوارهای خاص خودش رونمایی کرده است!
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۱:۳۶    
برخی از چهره های سرشناس حوزه سینما و ادبیات جهان قبل از شروع فعالیت حرفه ای خود شغل معلمی را تجربه کرده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۱:۳۴    
فتنه را بشناسید و بشناسانید به مردم ، غافل نشوید از این مسئله که این مهم ترین مسأله ما است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۱:۲۰    
گرفتگی بینی زمانی اتفاق می افتد که در حفره بینی تورم ایجاد شود. این تورم مجرای بینی را مسدود می کند، در این حالت فرد نمی تواند به درستی تنفس کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۰:۵۱    
هوای سرد و باتری ها به سادگی با هم کنار نمی آیند. همه ی باتری های شیمیای، همچنین باتری خودروی شما، در هوای سرد خوب کار نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۰:۴۶    
نباید حساب 30 هزار بازرگان خوشنام و فعال را با افرادی که با قصد سودجویی وارد میدان شده اند، در یک پرونده قرار دهیم/هر نوع سختگیری که اعمل شود، دوباره سودجویانی در کمین هستند تا از آب گل آلود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۵    
تازه ترین توئیت های ترامپ تردیدها را درباره دخالت های روسیه در انتخابات آمریکا بیشتر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۰    
" وقتی ماریا (مجری مراسم قرعه کشی جام جهانی) می گوید به نفع خودم است که در جایگاه مجری برنامه لباس مناسب بپوشم، دیگر جای هیچ انتقادی باقی نمی ماند."
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۱    
تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در این خانه ها به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۵۹    
کارلوس کی روش از برگزاری دیدار دوستانه ایران و الجزایر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۵۸    
سفیر عربستان در یمن در اولین واکنش سعودی به کشته شدن رئیس جمهور پیشین یمن، ادعایی بی اساس را علیه ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۵۲    
آبگیری سد امیرکبیر (کرج) در سال 1348 باعث شد تا چند روستا در این منطقه به زیر آب برود که هر کدام از این روستاها برای خود ماجراهای جالب و شنیدنی دارد که شاید مهم ترین آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۴۸    
به بهانه فوت دهقان فداکار...علیرضا پاکدل این کارتون را در اعتماد منتشرکرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۴۵    
مراسم گرامیداشت روز دانشجو امروز در واحد تهران جنوب دانشگاه آزاد برگزار شد و عزت الله ضرغامی از اینکه پس از چند سال در دانشگاه آزاد سخنرانی می کند، ابراز خوشحالی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۴۲    
دهقان فداکار که چندی پیش به علت عارضه ی ریوی در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز بستری بود، شامگاه شنبه 11 آذر ماه دار فانی را وداع گفت، پیکر دهقان فداکار دوشنبه 13 آذر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۳۹    
وزیر ارتباطات در توئیتر خود نوشت: پرسیدن شمارہ کارت بانکی در تماسں تلفنیں به بهانه هایی چون برنده شدن در مسابقه و .... صرفا برای کلاهبرداری است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۳۵    
حراجی سکه در حالی امروز در بانک کارگشایی برگزار شد که طی این پنج مرحله تا بیش از 20 هزار قطعه سکه فروش رفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۳۴    
مهاجم استقلال در تمرین روز دوشنبه آبی های پایتخت غایب بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۲۶    
نهمین جلسه هیئت دولت به منظور بررسی لایحه بودجه سال 1397 کل کشور عصر دوشنبه به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۲۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه از تماس تلفنی مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه با همتای ایرانی اش در پی تیراندازی عصر دوشنبه در منطقه مرزی ماکو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۳:۰۸    
سه جوان دانشجوی کاشانی برنامه ای را عرضه کردند که نابینایان با استفاده از آن به راحتی می توانند از نرم افزار پیام رسان تلگرام برای ارتباط با دیگران استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۲:۳۶    
شما برای غذا خوردن زیاد صبر می کنید. اول اینکه گرسنه می شوید و زیاد می خورید و دوم اینکه وقتی چیزی نمی خورید متابولیسم بدن شما آهسته عمل می کند و نمی تواند همه کالری هایی را که باید بسوزاند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۲:۲۴    
احمد توکلی تاکید کرد: اگر قانونی وجود داشت که نسبت ها را نشان می داد آنگاه فساد کمتر می شد و اجازه نمی داد تا آقازاده ها و ژن خوب ها رشد کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۲:۲۱    
دیوان عالی آمریکا روز دوشنبه درباره مصادره اشیاء باستانی ایران که در موزه ای در شیکاگو نگهداری می شوند جهت پرداخت بیش از 71 میلیون دلار غرامت به خانواده های قربانیان ادعایی تروریسم ابراز تردید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۲:۲۰    
نویسنده سرشناس عرب نوشت: آنچه فرمانده برجسته حزب الله چند ماه قبل از شهادتش از شیوه رویارویی مقاومت با رژیم صهیونیستی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۲:۱۸    
رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش تهران گفت: بر اساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای شهر تهران، به دلیل استمرار آلودگی هوا تمام فعالیت های ورزشی دانش آموزان تهرانی فردا در فضای باز ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۲:۱۶    
دبیرکل انصارالله یمن گفت: امروز یک روز استثنایی و بزرگ و روز ناکامی توطئه است، ملت ما از این توطئه بزرگ عبور کرد، هدف از این توطئه ضربه زدن به پایداری ملت یمن در برابر متجازوان بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۲:۱۴    
در پی پیام ویدئویی نخست وزیر رژیم صهیونیستی، رئیس فدراسیون کشتی ایران پیامی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۲:۰۹    
تصادف یک دستگاه پژو با اتوبوس در باند جنوبی آزادراه قزوین - زنجان، چهار کشته و یک مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۱:۰۵    
مطالعات اپیدمولوژی آلودگی هوای تهران، دوشادوش بسیاری از شهرهای بزرگ دنیا نشان می دهد از هر 10 مرگ در ایران، یکی بر اثر آلودگی هوا صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۲:۰۱    
سازمان ملل گزارشی را منتشر کرد که مدعی شد صالح در زمان قدرت مداری خود ثروتی 30 میلیارد تا 62 میلیارد دلاری را جمع کرده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۱:۴۶    
انفجار گاز در تبریز یک کشته برجا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۱:۴۰    
یک مقام سعودی به کشته شدن علی عبدالله صالح واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۱:۳۶    
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای از بارش باران و برف در 20 استان کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه خبرداد و گفت: دمای هوای نیمه غربی کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه 5 تا 10 درجه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۰:۴۱    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از جلسه با مهدی تاج گفت: سطح بازیکنان داخلی برای جام جهانی کافی نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۰:۳۸    
نخست وزیر انگلیس اعلام کرد که این کشور از دستیابی به توافق با اتحادیه اروپا برای حرکت به سمت مرحله بعدی مذاکرات بریگزیت باز مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۰:۱۳    
تیم ملی فوتسال ایران مقابل قزاقستان به پیروزی خفیف دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۲۰:۱۱    
شرکت انرژی دولتی پتروناس مالزی پیش بینی کرد قیمت نفت در فاصله سال 2018 تا 2020 بین 50 تا 60 دلار در هر بشکه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۹:۵۶    
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز پس از باخت برابر مهرام به شدت به عملکرد داوران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۹:۴۴    
در دومین و آخرین روز از رقابت های پاراتکواندو قهرمانی جهان دو نماینده دیگر ایران به نشان طلا دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۹:۲۳    
کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۹:۱۷    
پلیس آگاهی غرب استان تهران ، 5 باند تولیدکننده روغن موتور تقلبی با نامهای تجاری معروف را شناسایی و دستگیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۹:۱۳    
روزنامه آمریکایی به نقل از کارشناسان نوشت: حمله موشکی حوثی ها نشان داد که آن ها برای حمله به اهداف مهم در عربستان سعودی به اندازه کافی رشد کرده و این مسئله توازن عرصه نبرد را تغییر می دهد .
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۹:۰۹    
ساعتی پیش متاسفانه در اثر برخورد با مین ضد تانک باقیمانده از جنگ تحمیلی در مهران 3 نفر جان باختند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۹:۰۵    
آقای گل فوتبال ایران کفش طلای خود را برای فروش به نفع زلزله زدگان به علی دایی تحویل داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۸:۵۴    
دادستان تهران ،توهین و هتاکی به قوه قضاییه را ناشی از ناکام ماندن جریان انحرافی در اجرای مقاصدشان دانست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۸:۴۸    
تست دوپینگ رکابزن ملی پوش ایران مثبت اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۸:۳۸    
یک عضو فراکسیون امید گفت: با تشکیل کمیته ای در مجلس، پیگیر وضعیت دانشجویان ستاره دار هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۸:۳۰    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اگر آیت الله مکارم احساس کردند که جسارتی به ایشان شده بنده چنین قصدی نداشتم و اگر چنین برداشتی شده بنده از ایشان پوزش می خواهم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۸:۱۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان می گوید اگر تلاش ها و فداکاری های اخیر جمهوری اسلامی ایران در مقابله با تهدیدات تروریستی و افراط گرایی در منطقه نبود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۸:۰۸    
خودرویی که علی عبدالله صالح با آن درحال فرار از صنعا به مارب (تحت کنترل امارات) بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۸:۰۶    
سخنگوی انصارالله تاکید کرد، حزب کنگره مردمی سراسری (که وابسته به علی عبدالله صالح بود)، شریک انصارالله در شورای سیاسی و در رویارویی با ائتلاف متجاوز سعودی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۵۴    
رسانه های اصولگرا که مدام نیز از مبارزه با فساد سخن می گویند، تمام اسامی آن فهرست بدهکاران بانکی را کنار زده و بدون اینکه به اصل داستان بپردازند، سعی در تخریب این نماینده مجلس دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۴    
اجراهای حضوری بخش رقابتی جشنواره در طی روزهای پنج شنبه و جمعه 16 و 17 آذر ماه در فرهنگسرای نیاوران، چهارشنبه و پنج شنبه 22 و 23 آذر 1396 در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۴    
عبدالله صالح امروز توسط نیروهای انصارالله کشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۱    
سازمان پزشکی قانونی از افزایش 48 نفری شمار جانباختگان زلزله کرمانشاه و افزایش عدد آن به 569 تن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۵    
تصویری از مدل مو عجیب لایوین کورزاوا مدافع پاری سن ژرمن در شبکه های اجتماعی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۲    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با انتشار پیامی به اقدام کشتی گیر ایرانی برای پرهیز از رقابت با یک کشتی گیر صهیونیستی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۹    
صبح امروز بانک ملی ایران به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اسلام(ص) از طرح جدید ملی کارت البرز با حضور در دبیرستان البرز تهران رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۷    
شبکه خبری اسکای نیوز گزارش داد که رئیس جمهور سابق یمن هنگامی کشته شد که در جمع رهبران حزبش حضور داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۵    
الجزیره مدعی شده که مقام های یمنی به آن شبکه خبری گزارش داده اند که تصمیم صالح برای کنار گذاشتن انصارالله از معادله نتیجه برنامه ریزی و توطئه ابوظبی با مشاوره عربستان سعودی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۰    
پیکر دهقان فداکار با استقبال پرشکوه مردم میانه تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۴    
رییس جمهور آلمان در مراسم اهدای جایزه "ماریون دونهف" در شهر هامبورگ، از "توییت های اول صبح" دونالد ترامپ انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۲    
مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران طی اطلاعیه ای توصیه کرد مبتلایان به بیماری های قلبی و ریوی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۸    
آفتاب نیوز : برانکو ایوانکوویچ که امروز (دوشنبه) برای جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس به دفتر این باشگاه رفته بود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۵    
منابع یمنی به شبکه المیادین گفتند وزارت کشور یمن تا لحظاتی دیگر در بیانیه ای کشته شدن علی عبدالله صالح، یاسر العواضی معاون او و زخمی شدن عارف الزوکا را تایید خواهد کرد.