یکشنبه ۱۸ آذرساعت ۲۳:۲۸Dec 2018 9

خبرهای آفتاب نیوز 2 دی 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 دی 1396 آفتاب نیوز 2 دی 1396 آفتاب نیوز 3 دی 1396 آفتاب نیوز 4 دی 1396 آفتاب نیوز 5 دی 1396 آفتاب نیوز 6 دی 1396 آفتاب نیوز 7 دی 1396 آفتاب نیوز 8 دی 1396 آفتاب نیوز 9 دی 1396 آفتاب نیوز 10 دی 1396 آفتاب نیوز 11 دی 1396 آفتاب نیوز 12 دی 1396 آفتاب نیوز 13 دی 1396 آفتاب نیوز 14 دی 1396 آفتاب نیوز 15 دی 1396 آفتاب نیوز 16 دی 1396 آفتاب نیوز 17 دی 1396 آفتاب نیوز 18 دی 1396 آفتاب نیوز 19 دی 1396 آفتاب نیوز 20 دی 1396 آفتاب نیوز 21 دی 1396 آفتاب نیوز 22 دی 1396 آفتاب نیوز 23 دی 1396 آفتاب نیوز 24 دی 1396 آفتاب نیوز 25 دی 1396 آفتاب نیوز 26 دی 1396 آفتاب نیوز 27 دی 1396 آفتاب نیوز 28 دی 1396 آفتاب نیوز 29 دی 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۵:۱۳    
پژوهشگران دانشگاه صنعتی امیرکبیر با ساخت سه دستگاه و انجام آزمایش های متعدد موفق به ابداع روشی دقیق و نوین برای سنجش مقاومت روکش آسفالتی در برابر جمع شدگی هم در محل پروژه و هم در محل آزمایشگاه شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۴:۵۸    
سرپرست اتحادیه تاکسیرانی های شهری گفت: داشتن مدرک دیپلم برای رانندگان تاکسی الزامی نیست اما ممکن است برخی از شهرها به دلیل بالا بردن بحث کیفی رانندگانشان، آن را الزام کرده باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۴:۲۵    
ژنرال های دولت، یعنی همان هایی که در دوره نخست ریاست جمهوری روحانی، برند دولت بودند حالا سازمان یافته ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۴:۰۲    
اصلاح طلبان در تناقضی تاریخی گیر افتاده اند؛ تناقضی که همواره با آنان بوده است: در کنار مردم و منتقدان دولت ایستادن، یا حمایت همه جانبه از دولت روحانی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۳:۴۸    
تصویری به یادماندنی از دیدار بارسلونا و رئال مادرید به ثبت رسید و در تاریخ ماندگار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۳:۳۰    
پلیس هند اعلام کرد در پی وقوع یک سانحه رانندگی در شمال این کشور دست کم 20 تن کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۳:۱۲    
مدیرعامل سابق پرسپولیس که این روزها در مظان موارد زیادی قرار گرفته بهتر است درباره ضرر چند ده میلیارد تومانی که به باشگاه پرسپولیس وارد کرده شفاف صحبت کند تا واقعیت ها مشخص شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۲:۴۵    
پلیس پایتخت یک کارگاه تولید تنباکو فاسد را که پس از اضافه کردن موادی افزودنی، این مواد را در بسته های برند معروف تنباکو توزیع می کردند، شناسایی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۲:۳۵    
شخصیتش سه وجهی است. برخی چهره سیاسی اش را پررنگ تر می دانند و برخی چهره ورزشی او را، کمتر او را با چهره اقتصادی به یاد می آورند.با این حال، او در هر سه بخش کار کرده و در هر کدام حرفی برای گفتن دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۲:۱۲    
رئیس کمیته امداد گفت: زمانی که خط فقر تعریف می شود افراد پایین تر از این خط فقیر محسوب می شوند و برای همه کشورها از جمله ما تبعات اجتماعی، داخلی و بین المللی دارد و توقعاتی ایجاد می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۱:۵۰    
طبق نتایج یک مطالعه خوردن یک یا دو وعده سالاد متشکل از اسفناج، کاهو و کلم در روز می تواند مغز را 11 سال جوان تر نگه داشته و از زوال عقل پیشگیری کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۱:۲۵    
نتایج یک تحقیق نشان می دهد که تمرین های ذهن آگاهی، روش آسانی برای بهبود سلامت روان در مواقع استرس است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۰:۵۵    
اوایل که در زمینه ممنوع الفعالیتی ایشان حرفه ای نشده بودم کاغذ و قلم بر می داشتم و به نیت این یا آن مسئول نامه می نوشتم و سعی می کردم اتهامات بی اساس و توهین های آزار دهنده را جواب دهم و بگویم،
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۰:۴۴    
شهر تهران به دلیل شرایط تکتونیکی، زمین شناسی و جغرافیایی خاص خود، به طور بالقوه در معرض تهدید مخاطرات طبیعی متعددی قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۰۰:۴۲    
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با بیان این که اطلاعات دستگاه های شتاب نگار و لرزه نگار نشان می دهد گسل ماهدشت هنوز فعال است، گفت: شهروندان تهران و حومه حتما هوشیار باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۶    
رییس سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به وضعیت استان در بحث مخازن، گفت: اعلام وضعیت اضطراری می کنیم و به جز در حوزه کرخه در هیچ جای دیگر استان آب نداریم .
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۷:۰۳    
باید بدانید که در دنیای سلبریتی ها بیشتر از آن چه که فکر می کردید دوقلوها وجود دارد. در ادامه این مطلب شما را با سلبریتی های معروفی که فرزند دوقلو دارند آشنا خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۶:۱۳    
جشنواره طلائی پایانه های فروشگاهی بانک تجارت در ستاره باران تبریز به خط پایان رسید و برنده خودرو هایما بانک تجارت اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۶:۱۰    
آوتار سینگ مردی هندی است که رکورد بزرگترین عمامه در جهان را به نام خود ثبت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۵:۱۱    
کارت تبریک عجیب و بسیار بزرگ ترامپ به اعضای کنگره به مناسبت کریسمس خبرساز شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۶    
آلزایمر مشکلی است که معمولا در سنین بالا بروز می کند. محققان به دنبال روش هایی برای درمان این عارضه هستند که به تازگی دریافته اند سرکه بلوبری در بهبود علائم آن موثر است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۸    
برق دندان های سفید جذاب است، اما به این معنی نیست که دندان ها سالمند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۲:۱۶    
آیت الله یزدی در گفتگویی با یکی از نشریات حوزوی از برخی اساتید حوزه و رویکرد آنان نسبت به طلاب انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۲:۱۵    
بچه گربه ای با دو سر به هم چسبیده در آفریقای جنوبی متولد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۰:۰۰    
زندگی در برترین محل شهر و خودروهای آن چنانی از ویژگی های ثروتمند بودن هست. افراد میلیاردر زندگی متفاوتی در همۀ نقاط جهان دارند و این نمونه زندگی لاکچری یک ثروتمند تهرانی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۵۹    
24 عضو جمهوری خواه کنگره آمریکا در نامه ای به مقامات ارشد این کشور مدعی شدند که ایران دست کم در هشت مورد برجام را نقض کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۵۳    
در مسابقه دو تیم مشکی پوشان خراسان و مس رفسنجان در چارچوب هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال بانوان اتفاقی تلخ و عجیب رقم خورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۵۰    
فوق ستاره آرژانتینی بارسا که یک گل دیروز به رئال مادرید زد پایه گذار گل سوم بارسا هم بود و این درشرایطی بود که یکی از استوک هایش از پایش درآمده بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۴۹    
متخصصان زبده بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) زاهدان موفق شدند تومور بزرگی را از روی قلب کودک سه ماهه خارج کنند و جان وی را نجات دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۳۹    
بنا بر اعلام پلیس راهور ترافیک نیمه سنگینی در باند جنوبی آزادراه کرج- قزوین و باند جنوبی آزادراه تهران- کرج برقرار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۸    
فرزند آیت الله هاشمی شاهرودی با اشاره به تعطیلی دروس رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای تکمیل دوره درمان، از سلامتی کامل وی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۹    
سیما در شب یلدا نشان داد که باز هم برای پرداختن به مناسبت های ویژه، برنامه ریزی و سیاست گذاری خاصی ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۸    
کارآگاهان جنایی پس از بررسی های تخصصی، انگیزه مرگ خودخواسته یکی از مسئولان برج میلاد را تأیید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۱۴    
دو شبکه تلویزیونی چهارشنبه به طور همزمان برای به صحنه آوردن و تجلیل یکی از بازیگران فیلمفارسی های مبتذل رژیم شاه برنامه ریزی کرده بودند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۷    
نسخه نهایی فیلم سینمایی "بمب" دومین ساخته "پیمان معادی" به دفتر دبیرخانه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۴    
سالار عقیلی با انتشار عکسی یادگاری تولد اسدالله یکتا را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۳    
"افسانه چهره آزاد" و همسرش "شاهرخ فروتنیان" به همراه خانواده
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۸:۵۶    
رئیس پلیس فتا ی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری فردی خبر داد که اطلاعات حساب بانکی مشتری کافی نت را با استفاده از دوربین مداربسته به دست آورده و در فرصتی مناسب نقشه سرقتش را طراحی و اجرا کرده بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۸:۴۹    
بهاره رهنما در اینستاگرام اعلام کرد که 40 کیلو وزن کم کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۸:۴۴    
جرالد گرینبرگ تدوینگر سرشناس و برنده اسکار آمریکایی در سن 81 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۸:۳۷    
بهاره رهنما با انتشار این عکس نوشت: جمعه خوب شروع زمستان با خانواده کوچک و عزیزم، عکاس پریا جونه که دوست نداره توی هیچ عکس عمومی باشه.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۸:۳۳    
در جریان دیدار رئال و بارسا، مسی با ضربه ای توپ را به صورت رونالدو زد و پس از آن از فوق ستاره پرتغالی پوزش خواست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۱:۳۱    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که خرید و فروش بیت کوین، در کارگزاری ها تخلف است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۱:۱۱    
لیست قیمت انواع اتومبیل های صفر کیلومتر و کارکرده که با قیمت یکسان در بازار بفروش می رسند، برای شما آماده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۰:۳۹    
محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران امشب با حضور در برنامه جهان آرا که از شبکه افق پخش شد، شرایط تهران در مواجهه با زلزله احتمالی را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۰۰:۳۹    
آفتاب نیوز : درپی انتشار شایعه ی کسالت آیت الله شاهرودی در فضای مجازی و حضور نیافتن در جلسه ی امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۷    
زلزله 4.2 ریشتری در هجدک کرمان، خسارتی در پی نداشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۶    
به دلیل شرایط جوی نامناسب هوا و تندباد و طوفان شدید مقطع پیش دبستانی در نوبت صبح روز یک شنبه 3 دی در مشگین شهر، ارشق و لاهرود تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۳    
رئیس محیط زیست شهرستان مریوان گفت: نیزارهای دریاچه زریبار مریوان آتش گرفته و هنوز مهار نشده اما 2 نفر از عاملان آن دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۲    
معاون فرهنگی، اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مقاومت ایران را به پیروزی در برابر طاغوت و ابرقدرت های تا دندان مسلح در دوران جنگ تحمیلی رساند و پیشرفت های مختلف در عرصه های گوناگون را رقم زد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۰    
رامبد جوان در گفت وگویی تلفنی با یکی از برنامه های تلویزیون، از بازگشت جناب خان به برنامه خندوانه در نوروز 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۹    
استقلالی ها جشن کریسمس ویژه ای برای اعضای مسیحی تیم خود برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۷    
در پی شکست سنگین و بی آبرویی گسترده رژیم صهیونیستی و آمریکا در رای گیری مجمع عمومی سازمان ملل در خصوص تغییر پایتخت صهیونیست ها به قدس شریف ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۵    
رییس جمهور در پیامی فرا رسیدن سالروز تولد امپراطور و روز ملی ژاپن را به شینزو آبه نخست وزیر این کشور تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که روابط دوستانه تهران و توکیو بیش از پیش در جهت منافع مشترک گسترش ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۴    
لئو مسی و یارانش در سانتیاگو برنابئو انتقامی سخت از رونالدو و دوستان گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۴    
امیر جعفری عکسی از خود و دو تن از بازیکنان استقلال را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۱    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هیچ موضوع پنهانی وجود ندارد و سلامت، امنیت زیست محیطی و حقوق نسل های بعد قابل چشم پوشی نیست و حاکمیت باید تکلیف خود را با زیاده خواهی صنعت مشخص کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۲:۱۹    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: طرح زوج و فرد با توجه به آلودگی هوا، فردا (یکشنبه) در تهران از در منازل اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۱:۵۰    
وزش تندباد با سرعت101 تا 122 کیلومتر بر ثانیه در شهرستان های مختلف استان اردبیل موجب وارد شدن خساراتی به برخی تاسیسات شهری شده و هواپیمای مسیر مشهد - اردبیل را مجبور به بازگشت از آسمان فرودگاه این ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۱:۴۹    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: پلیس هکری را که از 530 حساب مردم نقاط مختلف کشور سرقت کرده بود، را دستگیر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۱:۲۹    
در حاشیه اصلاحات مالیاتی رئیس جمهور امریکا، سایت کگل این کارتون را منتشرکرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۱:۲۸    
اخیرا کمپانی های بزرگی در سراسر دنیا به دنبال سرمایه گذاری در زمینه توریسم فضایی هستند و حالا آژانس فضایی ملی روسیه روسکاسموس در حال برنامه ریزی برای تاسیس یک هتل لوکس در ایستگاه فضایی بین المللی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۱:۲۴    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از احتمال لغو طرح ترافیک سالانه در سال آینده خبر داد و گفت: با این طرح درآمد شهرداری از 350 میلیارد به 500 میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۱:۲۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به توییت سخیف و گستاخانه وزیر امور خارجه بحرین درباره سرزمین و حکومت ایران اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۱:۲۰    
والنسیا در مستایا مغلوب ویارئال شد و دومین شکست پیاپی اش را در لالیگا تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۱    
اشکان دژاگه با انتشار تصویری از تولد سومین فرزندش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۱    
سرپرست اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان حج و زیارت گفت: تحقق سفر به سوریه منوط به تامین شرایط و مقتضیات است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۰    
آفتاب نیوز : تبریک توییتری کریسمس ظریف: قرآن کریم: فرشتگان به مریم گفتند، خداوند تو را به کلمه ای از جانب خود که نامش عیسی مسیح است بشارت می دهد که وی در دنیا و آخرت آبرومند و بسیار محترم است. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۱    
شهردار تهران به شایعه سفرش به کیش در ایام آلودگی هوای تهران واکنش نشان داد و آن را بی اساس خواند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۳    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: ما پیشنهادی را به شورای عالی ترافیک و همچنین کمیسیون حمل و نقل شورا مبنی بر جایگزینی طرح ترافیک روزانه به جای طرح سالانه و همچنین لغو طرح ترافیک در روزهای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۰    
معاون اول رئیس جمهوری با بیان این که واگذاری ها حجم زیادی از بار دولت را کاهش می دهد گفت: اصلاح نظام اداری از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۵۹    
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از شهروندان خواست با توجه به روند افزایش آلاینده ها شهروندان تا حد امکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و افراد آسیب پذیر شامل کودکان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۵۸    
شهردار تهران با اشاره به اینکه نگرانی زلزله بزرگ تر در تهران وجود ندارد، گفت: از صبح فردا وضعیت قرمز در تهران به وضعیت زرد می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۴۰    
محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، به نمایندگی از رئیس جمهوری و به منظور بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمان، عصر امروز (شنبه) وارد کرمان مرکز این استان شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۲۶    
سلطانی فر بیان کرد: تمامی اماکن ورزشی متعلق به وزارت ورزش و جوانان در مواقع بحران در اختیار مردم خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۶    
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد که وضعیت تهران در حال حرکت به سمت پایداری است و احتمالا تا فردا وضعیت از حالت قرمز به زرد تغییر می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۵    
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در گزارشی از کشفیات یک هفته گذشته پلیس استان ارائه داد، از جمله کشف 77 کیلوگرم هروئین از یک دستگاه هیوندای در گمرک رازی.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۲    
نقشه تخلیه و اسکان اضطراری امن محلات تهران منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۲    
تفاوت یک روز پاک با یک روز آلوده شهر تهران ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۰    
سرمربی تیم فوتبال بارسلونا معتقد است هنوز بازی های زیادی در لالیگا باقیمانده است و قهرمانی تیمش مشخص نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۵۹    
بازیگر مختارنامه گفت: بازیگران چهره از روی بی پولی وارد فضای تئاتر شده اند. در مقطعی تئاتر بی پول بود اما در حال حاضر به نظر می رسد نمایش ها تا حدودی خوب می فروشند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۸    
جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مدیرت بحران شهر تهران به ریاست شهردار تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۸    
وزیر اطلاعات بر لزوم حفظ آبروی مردم در رسیدگی به استعلامات تاکید کرد و گفت: وزارت اطلاعات در احراز صلاحیت ها دقت لازم را انجام می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۶    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی امروز تا اواسط روز دوشنبه شهر تهران با سکون نسبی جو و روند تدریجی افزایش آلاینده های شهری پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۴    
برای خرید مزدا 3 جدید صندوق دار در بازار بسته به مدل موردنظر و میزان کارکرد آن باید حداقل 116 میلیون تومان پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۴    
روز جمعه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، لایحه مالیاتی عظیم 1.5 تریلیون دلاری جمهوری خواهان را امضاء و آن را به قانون تبدیل کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۱    
تارنمای آمریکایی فاکس نیوز نوشت که وزارت دادگستری آمریکا، بازگشایی پرونده تحقیقات در مورد آلومینیوم وان را در دست بررسی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۰    
آفتاب نیوز : یک داور فوتبال در مسابقات لیگ حرفه ای خراسان رضوی بعد از اعلام پنالتی به شدت کتک خورد و راهی بیمارستان شد ،پرده گوش داور به دلیل سیلی پاره شد! منبع: خبرگزاری صداوسیما
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۹    
آفتاب نیوز : اسپانسر مشترک دو تیم پرسپولیس و استقلال چندی پیش تغییر کرد و یک اپراتور تلفن همراه جای یک اپراتور دیگر را گرفت. این اسپانسر البته حامی مالی تراکتورسازی هم هست ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۱    
پلیس سیسیل یک کارمند حمل برانکارد را که متهم به قتل عمدِ بیماران با آمپول هوا است، دستگیر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۱    
تغییر روز اجرای یک نمایش،مراسم تجلیل از آقای نادر ، نمایش مستند ترور سرچشمه از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۹    
آفتاب نیوز : این روزها زلزله از شهری به شهر دیگر می رود و معلم ها نیز در شهرهای مختلف کشور هر روز یک دانش آموز را طوری ادب می کنند که کارش به بیمارستان می کشد. ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۶    
بارسلونا به راحتی توانست رئال مادرید را در ال کلاسیکو رفت لالیگا شکست دهد و اختلافش را با سفیدپوشان به 14 امتیاز رساند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۴    
بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، نرخ تورم آذر ماه سال 96 با دو دهم درصد افزایش به 8 درصد رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۴    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان سه خوابه در مناطق مختلف شهری تهران طی آذر ماه 96 است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۲    
عضو هیات مدیره و معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه مبارزه با پولشویی عین مشتری مداری است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۱    
بناهای تاریخی کوهبنان کرمان در زلزله دو شب گذشته بین 20 تا 70 درصد آسیب دیده اند که 2.5 میلیارد تومان اعتبار برای مرمت اضطراری بناهای تاریخی آسیب دیده در زلزله 10 آذر کرمان برآورد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۰    
محمد ابوحجر که لباس بابانوئل به تن داشت در ناآرامی های نزدیک شهر عبسان الجدیده در شرق خان یونس در جنوب غزه، توسط سربازان رژیم صهیونیستی زخمی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۹    
حنانه یکی از دو جان باخته زلزله چهارشنبه است. او همراه با خانواده اش در کردان کرج هنگام خارج شدن از ساختمان به طرز عجیبی دچار حمله عصبی شد و پس از انتقال به بیمارستان جانش را از دست داد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۸    
عضو هیات علمی پژوهشگاه بین المللی زلزله با تاکید بر اینکه به دلیل تغییرات تنشی در دو سوی گسل "ماهدشت-جنوب کرج" افزایش احتمال رخداد زلزله در فاصله زمانی 2 تا 16 هفته آینده وجود دارد ...