سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۱۰:۳۲Dec 2018 11

خبرهای آفتاب نیوز 11 دی 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 دی 1396 آفتاب نیوز 2 دی 1396 آفتاب نیوز 3 دی 1396 آفتاب نیوز 4 دی 1396 آفتاب نیوز 5 دی 1396 آفتاب نیوز 6 دی 1396 آفتاب نیوز 7 دی 1396 آفتاب نیوز 8 دی 1396 آفتاب نیوز 9 دی 1396 آفتاب نیوز 10 دی 1396 آفتاب نیوز 11 دی 1396 آفتاب نیوز 12 دی 1396 آفتاب نیوز 13 دی 1396 آفتاب نیوز 14 دی 1396 آفتاب نیوز 15 دی 1396 آفتاب نیوز 16 دی 1396 آفتاب نیوز 17 دی 1396 آفتاب نیوز 18 دی 1396 آفتاب نیوز 19 دی 1396 آفتاب نیوز 20 دی 1396 آفتاب نیوز 21 دی 1396 آفتاب نیوز 22 دی 1396 آفتاب نیوز 23 دی 1396 آفتاب نیوز 24 دی 1396 آفتاب نیوز 25 دی 1396 آفتاب نیوز 26 دی 1396 آفتاب نیوز 27 دی 1396 آفتاب نیوز 28 دی 1396 آفتاب نیوز 29 دی 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۲:۱۰    
مدیرعامل بانک شهر در پیامی فرارسیدن سال نو میلادی را بر عموم مسیحیان و موحدان جهان و به ویژه هموطنان مسیحی کشورمان تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۰:۰۸    
وارد 2018 شدیم، وارد سال جام جهانی، سالی که فوتبال ایران می تواند در ویترین فستیوال جهانی فوتبال، داشته ها و قابلیت هایش را عرضه کند و ظرفیت هایش برای پیشرفت بیشتر را به نمایش بگذارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۰:۰۴    
نخست وزیر سابق پاکستان سعی دارد با کمک عربستان مقدمات پناهندگی خود در خارج از کشور را فراهم کند تا از مشکلات فعلی به ویژه پرونده فساد مالی نجات پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۵۷    
مردی پس از چند روز درگیری در پمپ بنزین سی متری جی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۶    
معاون هماهنگ کننده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و انهدام باند کلاهبرداران میلیاردی در شهر زاهدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۱    
پیش از این نیز فرماندار ایذه تاکید کرد: در برخی از شبکه ها و کانال های تلگرامی اعلام شد که ایذه سقوط کرده در حالیکه اصلا چنین خبری واقعیت نداشته و ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۸    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد که تصمیم حزب حاکم "لیکود" مبنی بر الحاق کرانه باختری به اراضی تحت اشغال اسرائیل، اقدامی نژاد پرستانه و تجاوزی همه جانبه علیه ملت فلسطین و سرزمین و مقدسات آن است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۳    
نماینده ارامنه اصفهان و جنوب ایران درباره تجمعا ت اخیر گفت : کسانی که دستگیر می شوند اگر تنها معترض هستند و بی گناه و مدرکی علیه شان نیست بلافاصله آزاد شوند اما اگر دستگیر شدگان از میان اغتشاشگران ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۰    
صالحی گفت: امنیت صرفا پرتاب موشک نیست. مرجعیت داخلی رسانه ای و اعتماد ملی به رسانه های داخلی نیز به عنوان امنیت ملی محسوب می شود. بخشی از امنیت نرم این است که رسانه ها مورد اعتماد جامعه باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۸    
وضعیت نابسامان اقتصادی، مطالبات سیاسی و تحریک مخالفان دولت؛ دلیل شکل گیری تظاهرات سراسری در شهرهای مختلف کشور هر چه باشد، دیگر بحث کردن بر سر آن فایده چندانی ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۵    
با ادامه تجمع های اعتراضی در شهرهای مختلف، از روز گذشته تلگرام و اینستاگرام از دسترس خارج شدند و مردم با استفاده از فیلتر شکن می توانند وارد این دو شبکه اجتماعی شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۴۸    
کمردرد می تواند هشداری جدی از سوی بدن به بانوان برای امکان ابتلا به سرطانی مرگبار باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
معتقدم نیروهای اصولگرا که از برخی جهات اعتراض آنان به وضع کلی حکومت کمتر است، نیز در جریان این قضیه بسیار منفعل عمل کردند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: بر اساس مصوبه این کمیسیون قیمت آب، برق و گاز در بودجه سال آینده افزایش نخواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
ساعت 12:30 دقیقه بامداد دوشنبه-دیروز- زن جوانی به کلانتری 139 نبرد در تهران رفت و گفت که 6 سال قبل مردی را کشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
عکسی دیده نشده از مژده لواسانی و مادرش
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
این روزها کم نیستند هنرمندانی که از شرایط بد اقتصادی سینما و بیکاری گلایه دارند اما در همین شرایط و با بررسی فیلم های راه یافته به بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر در می یابیم که برخی بازیگران از جمله ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
قطری ها برای خرید آقای گل دو فصل اخیر لیگ برتر، حاضر شده اند ارقامی نجومی پرداخت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۰:۳۸    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: مطالبات 98درصد از سپرده گذاران مؤسسات مالی غیرمجاز و مجاز غیرمنضبط پرداخت شده و حدود 60هزار نفر همچنان جزو طلبکاران این مؤسسات هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۶    
رییس جمهور آمریکا به همراه همسرش ملانیا مراسم جشن سال نو میلادی را در پالم بیچ فلوریدا برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۴    
سال 2017 دنیا و جامعه بین المللی با بحران های زیادی روبه رو شد که برخی از آن ها ترس ها و نگرانی های زیادی را ایجاد کرده و عواقب گسترده زیادی داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۳۷    
در حالی که با تدبیر نیروهای انتظامی و امنیتی سایه آرامش بر سر تهران گسترانیده شده، حوادث و اتفاقات رخ داده در برخی شهرهای کشور همچنان موجبات نگرانی هموطنانمان را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۳۰    
بوقلمون در فرهنگ خارجی ها یک غذای خاص است که در مناسبت های مهم سرو می شود اما در ایران مردم به دلیل سالم تر بودن این گوشت در مقایسه با انواع گوشت های قرمز از این غذا حمایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۲۸    
به میدان آمدن بیگانگان برای حمایت از ساختارشکنان را به فال نیک می گیریم و آن را از مصادیق عدو شود سبب خیر می دانیم
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۰۶    
در صورتی که هرگونه مشخصات از صاحبان عکس های زیر یا هرگونه اخبار و اطلاعات اعم از عکس، فیلم و یا شکایت در خصوص جریان های اغتشاش طلب دارید، از طریق سایت گرداب گزارش کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۸:۰۳    
ژاله علو این روزها در منزل خود استراحت می کند و هرازگاهی هم برای ایفای نقش در سریال های رادیویی حاضر می شود و حضورش همواره گرمابخش رادیو است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۵    
همسردوم مرد جوان سه زنه که برای کشتن شوهرش، آدمکش استخدام کرده بود، همراه همدستانش پای میزمحاکمه ایستادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۱    
فرماندار ایذه از کشته شدن یک نفر در تجمعات شب گذشته در ایذه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۴۹    
یک زن مسلمان داغستانی رقیب انتخاباتی ولادیمیر پوتین رییس جمهوری فدراسیون روسیه، می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۴۵    
سعید عزت الهی که تعطیلات زمستانی را پشت سر می گذارد به خانه حمید رضا غفاری رفت و دقایقی را با او سپری کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۷:۴۱    
پرونده جنجالی پزشک تبریزی که متهم است با تهیه غذای مسموم همسر و مادربزرگش را به قتل رسانده با رفع نواقص به دادگاه کیفری فرستاده شد و این مرد به زودی محاکمه می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۵:۲۲    
پژوهشگران با استفاده از تصاویر ماهواره ای، 9 گرداب جدید را در اقیانوسها مشاهده کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۴:۰۰    
رئیس جمهوری سوریه وزیران جدیدی را تعیین نمود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۲:۳۰    
شاگردان یورگن کلوپ توانستند پیروزی ارزشمند خارج از خانه به دست بیاورند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۱:۵۱    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آشوبگرانی که اقدام به تخریب اموال عمومی و حمله به مردم کردند عناصر جیره خواری هستند که از خارج استان وارد لرستان شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۰:۵۱    
معاون امنیتی وزیر کشور با تاکید بر اینکه به زودی شاهد پایان یافتن ناآرامی و بازگرداندن اوضاع به شرایط عادی خواهیم بود، گفت: بیش از 90درصد کسانی که در صحنه این ناآرامی ها دستگیر شده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۱:۴۵    
در حساس ترین دیدار از هفته هجدهم لیگ برتر بسکتبال مهرام توانست پتروشیمی را در خانه اش شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۱:۱۳    
مسیحیان دنیا در کشورهای مختلف روز اول ژانویه را به عنوان اولین روز سال جدید میلادی شروع می کنند و با جشن گرفتن میلاد مسیح از روزهای قبل به پیشواز سال نو می روند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۱:۰۶    
حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن به توهین جدید ترامپ که مردم ایران را گرسنه خطاب کرد واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۰:۴۱    
آفتاب نیوز : اهم تسهیلات اعطایی بانک صادرات ایران در بخش های مختلف اقتصادی کشور از ابتدا تا پایان آذر ماه سال جاری از 39 هزار و536 میلیارد ریال فراتر رفت که حمایت از تولید داخلی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۰:۲۹    
علیرضا عصار در کنسرت خود در واکنش به اعتراضات اخیر بیان کرد که همه ما مخالف شیشه شکستن و آسیب رساندن هستیم اما از اعماق جانم می گویم که حق با مردم است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۰:۲۰    
باشگاه تراکتورسازی به رای کمیته انضباطی درباره تخلفات خاطیان دیدار این تیم برابر پرسپولیس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۷    
احسان باقرزاده به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه نفت آبادان انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۱    
بیش از هزار و ششصد خودرو بر اثر وقوع آتش سوزی در پارکینگ یک مجتمع اسب سواری در شهر لیورپول انگلیس در اواخر روز یکشنبه و اوایل روز دوشنبه سوختند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۹    
هر چه زمان به جلوتر می رود، لزوم استفاده همگانی و فراگیر شدن استفاده از پیام رسان های بومی بیشتر حس می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۸    
کرملین اعلام کرد که رئیس جمهوری روسیه و نخست وزیر اسرائیل در تماسی تلفنی درمورد برگزاری دیداری میان این دو مقام توافق کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۷    
دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در سی و دومین آیین تجلیل از نمونه های ملی بخش کشاورزی که با حضور وزیر جهادکشاورزی ، معاونان ، اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی، مسئولان کشوری ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۷    
فردوسی پور تلویحا گفت جپاروف از عمد کارت گرفت تا محروم شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۶    
دقایقی از بامداد امروز گذشته بود که زن جوانی با حضور در کلانتری 132 نبرد مدعی شد پسر جوانی را به قتل رسانده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۳    
مدیر تضمین کیفیت سایپا از ارتقاء کیفی دو محصول ساینا و تیبا2 به دو ستاره کیفی در آخرین گزارش شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۴۵    
پس از صدور رای کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت هواداران پرسپولیس، این باشگاه به این رای اعتراض خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۴۱    
رئیس پلیس آگاهی استان گلستان گفت: قاتلان جسد خانم کشف شده در هفته گذشته در پارک ملی گلستان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۸    
رئیس جمهوری آمریکا پاکستان را به فراهم ساختن پناهگاه های امن برای تروریست هایی که آمریکا آنها را در افغانستان تعقیب می کند، متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۷    
نایب رئیس اول خانه احزاب از برگزاری جلسه دو روزه دبیران کل خانه احزاب با معاون سیاسی وزیر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۵    
عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال می گوید اگر قبل و بعد از جریان بازی پرسپولیس و تراکتورسازی اتفاقاتی حادث شده باشد، کمیته اخلاق مطابق آیین نامه با قاطعیت نسبت به موضوع ورود و اقدام به رسیدگی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۵    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: برای تحقق حقوق شهروندی و تهیه لوایح روزآمد، دولت به کمک وکلا و کانون وکلا نیازمند است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۲    
شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شریف در خصوص اتفاقات اخیر بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۳:۱۹    
معاون امداد و نجات هلال احمر البرز گفت: حادثه ریزش پل در محور کرج - چالوس یک نفر فوتی و چهار نفر مصدوم داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۸    
نماینده مردم نجف آباد اصفهان از تخریب برخی اماکن در تجمع روز گذشته برخی معترضان در این شهر خبرداد و گفت: باید مراقب باشیم دشمن خود را در خواسته های به حق مردم در اعتراض های قانونی شریک نکند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۶    
رییس مجلس با تاکید بر اینکه اشتباهاتی در مدیریت کشور بوده است، تصریح کرد: من در اکثر دولت ها از زمان مرحوم شهید رجایی تا امروز به نحوی بوده و همکاری داشته ام ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۳۴    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خطاب به هوادارانی که در جریان بازی پرسپولیس - تراکتورسازی علیه مردم آذربایجان شعار دادند، گفت: به غیرت مردم آذربایجان توهین کردید و باید عذرخواهی کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۳۲    
مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم در پی حوادث اخیر در کشور، بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۱۸    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر ناپایداری هوای تهران از فردا صبح تدریجا شرایط کیفی هوا بهبود خواهد یافت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۱۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات قطعی دائمی شبکه های اجتماعی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۰۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۶    
در جریان تجمع های امشب در تهران، یک خودرو تاکسی در میدان فردوسی آتش زده شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۲    
روز سه شنبه در نیمه غربی کشور و نواحی مرکزی دمای هوا چهار تا هشت درجه و سپس روز چهارشنبه در شمال شرق و شرق کشور 6 تا 10 درجه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۹    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از ساختمانی در ساعاتی پیش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۸    
رئیس پلیس فتای استان اصفهان از دستگیری فردی که تصاویر خصوصی یکی از شهروندان را در فضای مجازی منتشر کرده بود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۷    
شلیک به سمت نیروهای انتظامی در نجف آباد باعث کشته و مجروح شدن 4 نفر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۲۲    
رای دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی از سوی کمیته انضباطی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۲۱    
در جریان ناآرامی های شهرستان تویسرکان سه نفر کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۵    
جمعی از مردم اهواز با سر دادن شعارهایی مخالفت خود با اعتراض های خیابانی را اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۳    
به دنبال برگزاری تجمعات روزهای اخیر در محدوده ای از خیابان انقلاب تهران که مسوولان رسمی کشورمان به دلیل بدون مجوز بودن، آن ها را غیرقانونی دانسته اند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۱۱    
وزارت اطلاعات اعلام کرد که برخی از عناصر و محرکین ناآرامی های اخیر، شناسایی و تعدادی از آنها دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۰    
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که دخالت های خارجی در امور داخلی ایران که می تواند به بی ثبات تر شدن شرایط کمک کند غیرقابل قبول است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۴۷    
رئیس کمیته امداد امام خمینی به وقایع اخیر رخ داده در کشور واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۳۵    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب درباره تجمعات مردمی چند روز اخیر گفت: بعضی ها برای تخریب دولت از هرگناه کبیره ای استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۳۵    
مدیر کل ستاد بحران استان اصفهان، گفت: با توجه به پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان مبنی بر کاهش غلطت آلاینده های هوا فردا مدارس اصفهانی باز است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۲۹    
سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه گفت: در برخی از شهرستان ها درخواست هایی از بخش هایی از بسیج برای کمک به ناجا صورت گرفته است که از طریق سردار غیب پرور ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۹    
در این گزارش تعداد کشته های درود در اعتراضات یکشنبه شب را دو نفر اعلام می کند. با این توضیح که دو نفر دیگر نیز در اعتراضات شنبه شب در همین شهر با گلوله کشته شده بودند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۸    
همزمان با شروع نخستین روز از سال 2018 فروش قانونی ماری جوآنا برای مصارف تفریحی در ایالت کالیفرنیای آمریکا آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۷    
زمین لرزه شهر های قلعه رئیسی و لیکک در کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۶    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با صدور بیانیه ای نسبت به وقایع اخیر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۵    
جمعی از مردم زنجان عصر امروز در محکومیت تجمع های خیابانی روزهای اخیر دست به راهپیمایی زدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۰    
علی رغم خبرهایی که حاکی از فراخوان هایی برای برگزاری تجمعات خیابانی فاقد مجوز از ساعت 17 بعدازظهر به بعد بود اما مشاهدات عینی خبرنگار ایلنا حاکی از بازگشت آرامش به شهر تهران است و می توان این برداشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۷    
این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه نارضایتی موجود می تواند هر جایی سر باز کند، تصریح کرد: اشتباه مخالفان و منتقدان دولت روحانی آن است که فکر می کنند می توانند از این شرایط و نارضایتی بهره برداری ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۴    
وزیر دفاع در واکنش به حوادث اخیر در کشور گفت: در شرایط کنونی تمامی دشمان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران کمر همت خود را برای تحریک مردم و تهییج آنها به تجمع و ایجاد ناآرامی بسته اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۱    
محسن غرویان، در خصوص علت تجمعات اخیر مردم گفت: تشخیص اینکه انگیزه این تجمعات چیست، آیا سیاسی، اقتصادی یا سازماندهی شده کمی مشکل است و باید چند روز بگذرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۸    
"انقلابی گری به معنای کمک به دولت برای رفع مشکلات در هر دوره از زمانی است که مسئولیت اداره کشور بر عهده ما نیست."
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۶    
منوچهر لشگری، آهنگساز ، نوازنده ویلن و فلوت کشورمان ظهر امروز (دوشنبه 11 دی) دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۰    
مقامات سعودی مصوب کردند، قیمت بنزین را از ابتدای سال 2018 بین 82 تا 126 درصد افزایش دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۹    
شهرام گودرزی قراردادش را با تراکتورسازی تبریز فسخ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۸    
اسامی داوران قضاوت کننده در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۰    
نهادهای مسئول پیگیری امور اسیران فلسطینی اعلام کردند که 6742 فلسطینی توسط مسئولان رژیم صهیونیستی طی 2017 بازداشت شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۳    
صالحی ادامه داد: همواره تجمع های اعتراضی اقشار مختلف مردم را در قبال مسائل گوناگون شاهد بوده ایم که با گفت وگو حل و فصل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۷    
رییس جمهور آمریکا در میان انتقادهای داخلی و واکنش افکار عمومی ایران باز هم در ادامه سیاست های مداخله جویانه خود پیامی در حمایت از اعتراض ها در ایران منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۹    
سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت می گوید هدفش برای سال اول حضور در سپیدرود، ابقای تیم در لیگ برتر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۲    
فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: در روزهای اخیر تحرکاتی در سطح کشور با بهانه های مسائل اقتصادی از جمله گرانی، تورم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۶:۴۱    
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه از عدم تغییر در میزان پرداخت عوارض آب، برق و گاز توسط مردم در سال آینده خبر داد.
  • ۱