یکشنبه ۱۸ آذرساعت ۲۲:۵۶Dec 2018 9

خبرهای آفتاب نیوز 14 دی 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 دی 1396 آفتاب نیوز 2 دی 1396 آفتاب نیوز 3 دی 1396 آفتاب نیوز 4 دی 1396 آفتاب نیوز 5 دی 1396 آفتاب نیوز 6 دی 1396 آفتاب نیوز 7 دی 1396 آفتاب نیوز 8 دی 1396 آفتاب نیوز 9 دی 1396 آفتاب نیوز 10 دی 1396 آفتاب نیوز 11 دی 1396 آفتاب نیوز 12 دی 1396 آفتاب نیوز 13 دی 1396 آفتاب نیوز 14 دی 1396 آفتاب نیوز 15 دی 1396 آفتاب نیوز 16 دی 1396 آفتاب نیوز 17 دی 1396 آفتاب نیوز 18 دی 1396 آفتاب نیوز 19 دی 1396 آفتاب نیوز 20 دی 1396 آفتاب نیوز 21 دی 1396 آفتاب نیوز 22 دی 1396 آفتاب نیوز 23 دی 1396 آفتاب نیوز 24 دی 1396 آفتاب نیوز 25 دی 1396 آفتاب نیوز 26 دی 1396 آفتاب نیوز 27 دی 1396 آفتاب نیوز 28 دی 1396 آفتاب نیوز 29 دی 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۹    
ایوانکا ترامپ علاقه خاصی به آرایش کردن دارد طوری که لوازم آرایشی اختصاصی وی درون یک چمدان ویژه حمل می شوند که باعث جنجال خبری شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۰    
نویسنده یک کتاب جنجالی درباره دونالد ترامپ گفته است با هر فردی که برای کتاب مصاحبه کرده، رئیس جمهوری آمریکا را کودکی خوانده که نیازمند خشنودی لحظه ای است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۶:۲۱    
برخلاف انتظارها، ارز پیشتاز دیجیتالی در سال 2018 بیت کوین نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۵:۴۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۴:۳۳    
رئیس جمهوری معذول کره جنوبی به دریافت میلیون ها دلار رشوه از سوی آژانس جاسوسی این کشور متهم خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۳:۴۲    
برند معروف آلمانی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی دستگاهی را در نمایشگاه CES 2018 معرفی خواهد کرد که قادر است کیفیت موی سر شما را تحلیل کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۲:۳۳    
پلیس محلی نیویورک از آتش سوزی در ملک شخصی بیل و هیلاری کلینتون در روز چهارشنبه در منطقه چاپاکوا Chappaqua در ایالت نیویورک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۲:۱۷    
از جمله مواد غذایی که برای سلامت دندان ها مضر هستند می توان به کربوهیدرات ها مانند چیبس، نان و ماکارونی اشاره کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۱:۳۹    
در حاشیه حضور علی کریمی به عنوان مربی در تیم سپید رود رشت محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را در خبر ورزشی منتشرکرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۱:۳۳    
سیر به دلیل داشتن ترکیبات گوگردی، ضدعفونی کننده (میکروب زدا) و افزایش دهنده ایمنی بدن است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۱:۱۴    
پس از امتحان سالیانه صلاحیت و دانش امام خطیبان مساجد جامع در تاجیکستان ده ها تن از امام خطیبان این کشور از مقام خود برکنار شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۰:۵۵    
تمام تلاش رسانه های فارسی زبان بیگانه به دنبال بدنام کردن اصلاح طلبان و ناامیدکردن مردم از اصلاحات درونی و بی فایده خواندن صندوق رأی است تا جایگزین آن را براندازی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۰:۴۵    
دادستان کل کشوربا بیان اینکه حوزویان نقش مهم و اثر گذاری در رفع آسیب های اجتماعی دارند، عنوان کرد:یکی از این آسیب های جدی، فضای مجازی است که مانند چاقوی دو لبه عمل می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۲۰:۴۳    
گوشی Mate 10 Pro پرچمدار جدید هواوی با قابلیت های برجسته خود توانسته جایگاه خوبی در بازار پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۶    
رئیس فراکسیون امید با حضور در منزل مرحوم علی اکبر معین فر، ضایعه درگذشت وی را به خانواده معین فر تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۳    
ان شاءالله روزی برسد که همه از ایرانی بودن هم لذت ببریم. باید به هم احترام بگذاریم. باید همه امکان حرف زدن داشته باشند و این موضوع تنها محدود به اصولگرا و اصلاح طلب نشود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۱    
نمایندگی ایران در سازمان ملل در نامه ای به دبیرکل این سازمان و رئیس شورای امنیت، نسبت به دخالت آمریکا در امور داخلی ایران و حمایت از اقدامات خرابکارانه اعتراض کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۹:۴۹    
وزیر کشور در واکنش به اظهارات رییس جمهور آمریکا گفت: این شما هستید که مجسمه آزادی را به عنوان نماد دروغین بر سر مناره ها گذاشته اید اما مانع آزادی ملت ها هستید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۸:۰۱    
بر اساس برخی از قوانین امارات متحده عربی، خدمات تماس صوتی تمام اپ های پیام رسان مسدود می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۷:۳۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بررسی وضع اشتغال و تلاش برای رسیدن به اهداف مشخص شده در جلسه مشترک با رئیس جمهور با اخذ تصمیمات جدید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۰    
معاون بهداشت وزارت بهداشت با بیان اینکه هدف از اجرای طرح پزشک خانواده بهبود اقتصاد سلامت، دسترسی آسان به خدمات با کیفیت و ارتقای شاخص های سلامت است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۴:۲۱    
متاسفانه باید بگوییم که صداوسیما خود را رسانه یک جریان می داند و تصور می کند همه مردم نیز همانند آن جریان فکر می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۵    
سارانسک 330 هزار نفری خیلی بابت فوتبال مشهور نیست و قرار است این ورزشگاه بعد از جام جهانی در اختیار موردویا قرار بگیرد که در دسته سوم روسیه بازی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۳۵    
شرکت خودروسازی نیسان در حال توسعه یک فناوری موسوم به مغز به خودرو است که خواهد توانست قصد شما برای نحوه راندن خودرو و گاز دادن را پیش بینی کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۶    
یک فعال سیاسی درباره اتفاقات چند روز اخیر گفت: متاسفانه کسانی در کشور هستند منافع خود را جای منافع مردم می نشانند و حاضر به درک منافع، ملاحضات و نیازهای اساسی آنان نیستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۰۰:۴۸    
یک روان شناس بالینی با اشاره به طبیعی بودن پرخاشگری و لجبای در سنین دو تا سه سالگی نسبت به ادامه دار شدن این رفتارها در سنین بالاتر به خانواده ها هشدار داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۰۰:۴۲    
ابراهیم فیاض می گوید: نارضایتی های عمومی در دوران احمدی نژاد شروع شد. اکنون دارد اوج می گیرد و به نظر من تازه اولش است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۰۰:۳۰    
خانواده ربات های شرکت ال جی موسوم به CLOi به زودی در فرودگاه ها، هتل ها و سوپرمارکت ها به کار گرفته خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۰۰:۰۶    
وزارت دفاع روسیه خبر برخی رسانه ها درباره انهدام 7 جنگنده این کشور در پایگاه حمیمیم سوریه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۰۰:۰۴    
انفجار انتحاری در پایتخت افغانستان 11 کشته و 25 مجروح به جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۳:۵۸    
وزارت خزانه داری آمریکا پنج نهاد ایرانی را به بهانه همکاری در برنامه موشکی بالستیک ایران به فهرست تحریم های خود اضافه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۵۳    
کمیته امنیتی شورای استان دیالی عراق از هلاکت سرکرده گروه تروریستی داعش در دیاله خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۳:۵۷    
در شرایطی که فضای سیاسی کشور درحال حاضر متأثر از التهاباتی است، جمعی از نمایندگان مجلس و لابد با انگیزه نجات بخش کشاورزی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۳:۵۶    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۵۳    
رئیس جمهور فرانسه مدعی است که اعتراض ها در ایران، به دلیل نبود آزادی بیان به راه افتاده ولی بهرحال، تغییر در ساختار قدرت در ایران، باید از درون همین جامعه نشأت بگیرد و نه از خارج.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۳:۵۲    
بارسلونا نتوانست بدون ستاره آرژانتینی اش سلتاویگو را در کوپا دل ری شکست دهد و سال 2018 را با تساوی آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۴۶    
مسئول شبکه لرزه نگاری استان کرمانشاه گفت: پس از وقوع زمین لرزه بزرگ 7.3 ریشتری شامگاه 21 آبان، یک هزار و 613 پس لرزه در استان کرمانشاه به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۳۹    
پسر سراوانی که در سال 94 خواهر 15 ساله خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود پس از 2 سال فرار بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۳:۰۳    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که به کوبا سفر کرده در سخنانی گفت اروپا در واکنش به آنهایی که دیوار می سازند و درها را می بنندد تلاش می کند از طریق همکاری و گفت وگو پل بسازد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۳:۰۲    
رئیس انجمن جامعه ایمن کشور از جان باختن 16 هزار نفر بر اثر تصادفات جاده ای در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۳:۰۲    
وزیر امور خارجه دولت جدید اتریش در گفتگو با یک روزنامه این کشور تاکید کرد که قصد مداخله و اظهارنظر درباره مسائل داخلی ایران را ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۴۶    
رئیس پلیس راه استان کردستان گفت: بر اثر حادثه رانندگی در جاده سنندج – همدان سه نفر از سرنشینان یک خودروی سواری جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۳۶    
یک روزنامه روس به نقل از دو منبع از انهدام دستکم هفت فروند جنگنده روس در حمله توپخانه ای مخالفان مسلح سوریه به پایگاه هوایی حمیمیم در این کشور در تاریخ 31 دسامبر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۳۴    
مرجع تقلید شیعیان گفت: مردم کشور ما مردمی علوی و حسینی(ع) هستند و حضور آنها در صحنه های مختلف نشان از وفاداری آنان به نظام است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۳۱    
هیئت منصفه پرونده معاون سابق هالک بانک ترکیه در نیویورک، وی را در 5 مورد شامل دور زدن تحریم های آمریکا علیه ایران مجرم و در یک مورد نیز بی گناه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۲۹    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است نباید نگاه ها در تبریز 2018 به سمت بالا باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۲۴    
روزنامه جامعه فردا ، یکی از روزنامه هایی بود که در نمایشگاه مطبوعات امسال پر رنگ ظاهر شد و کسی فکر نمی کرد که با گذشت نزدیک به دو ماه این روزنامه تعطیل شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۲۱    
دیدار حساس آرسنال و چلسی با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۱۹    
پیام رسان وی چت بعد از گذشت 4 سال فیلترینگ بالاخره رفع فیلتر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۱۹    
احمدرضا کاظمی این فتوطنز را در روزنامه شهروند منتشرکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۱۴    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018، گفت: این رویداد بیانگر هویت ایران است که با دیپلماسی فرهنگ و هنر این کشور گره خورده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۳    
معاون امور اقتصادی و برنامه ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در کشور 800 هزار خانوار درآمدی کمتر از حداقل مستمری بگیران نهادهای حمایتی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۰    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: طرح حمایتی توزیع تخم مرغ به منظور تنظیم بازار و کاهش قیمت این ماده غذایی در قم آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۵    
آمار مقدماتی شرکت مشاوره فلزات ارزشمند GFMS نشان داد واردات طلای هند 67 درصد در سال 2017 نسبت به سال پیش از آن افزایش یافته و به 855 تن رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۰    
جنگنده های عربستانی و آمریکایی ائتلاف عربی ضد یمن امروز 31 حمله علیه استان های مختلف یمن انجام دادند که این حملات منجر به کشته و زخمی شدن 18 غیرنظامی و تخریب اموال و تاسیسات عمومی و خصوصی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۹    
وقتی می خواستند خیابان لاله زار را ایجاد کنند، پزشک معالج ناصرالدین شاه مخالفت کرد که آب و هوای تهران آلوده می شود، بیماران را برای علاج به تهران می فرستادند تا به واسطه ی اب و هوای ان زمانِ تهران ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۵    
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پدیده حاضر نشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۴    
پژوهش محققان موسسه فناوری ماساچوست بر اساس فرضیه باغ وحش نشان می دهد احتمالا فرازمینی ها به صورت مخفی در حال بررسی و مطالعه ما هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۱    
باز شدن پای ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان شاخه ای کاملا جدید به حوزه مسائل اقتصادی باعث شده است تا حالا بتوان فاکتورهای مهم اقتصادی از جمله وضعیت اشتغال را بر حسب میزان برخورد با این تکنولوژی ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۰    
با اقدام روسیه برای عرضه میزان بیشتری از نفت خود به بازار چین، اروپا با صورتحساب بالاتری برای واردات نفت روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۳۵    
تاکید جدی وزارت راه و شهرسازی بر لزوم گسترش نقش راه آهن در جابه جایی کالاهای بنادر ایران باعث شده آمارها در این بخش مثبت شود؛ هر چند هنوز با اهداف کلان در نظر گرفته شده فاصله ای زیاد وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۳۰    
ظاهرا بیرانوند ادعا کرده که می خواهد 20 کلین شیت برای این فصل داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۲۵    
منابع محلی از وقوع یک انفجار انتحاری در کابل خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۲۳    
بررسی ها نشان می دهد تعداد شاغلان ایرانی در پایان سال 1395 به 22 میلیون و 600 هزار نفر می رسند. به به این ترتیب تنها 28,25 درصد از جمعیت ایران فعالیت اقتصادی دارند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۱:۲۱    
کارت مربیگری علی کریمی از جانب سازمان لیگ برای مربیگری تیم سپیدرود صادر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۰:۴۱    
سفارت کشورمان در لندن با ارسال نامه ای به آفکام خواستار نظارت بر برخی رسانه های خبری فارسی زبان مستقر در انگلستان شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۲۰:۰۷    
با استفاده از ام آرآی پیشرفته شاید دیگر برای تشخیص تومورهای بدخیم نیازی به نمونه برداری بافت(biopsy) نباشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۹:۴۲    
یک مرجع تقلید تاکید کرد: باید توجه داشت که وقتی اعتراضی شکل گرفت باید با آن مدارا کرد و این مدارا دو سویه است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۹:۳۷    
هفته نامه دفتر مقام معظم رهبری براساس سخنان سال های گذشته رهبر معظم انقلاب گزارشی را درباره نسبت ایشان با افراد و جریان های سیاسی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۹:۰۹    
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل درباره قرارداد بوئینگ با ایران گفت: هم اکنون مجوزها هیچ گونه تغییری پیدا نکرده و همچنان معتبر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۹:۰۸    
مهدی طارمی پایش را در یک کفش کرده و می خواهد از پرسپولیس جدا شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۹:۰۷    
23 آذر زن میانسالی به کلانتری 125 یوسف آباد رفت و از ربوده شدن پسرش توسط مردان ناشناس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۹:۰۶    
روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به ناآرامی های ایام اخیر نوشت:در جریان حوادث اخیر کشور متاسفانه نقش دوستان نادان و خودی ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۹:۰۴    
مردی که دوستش را 12 سال پیش به قتل رسانده بود، عاقبت دستگیر شد و به ارتکاب این جرم اعتراف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۵۳    
سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید بازی های خارج از خانه این تیم کمک می کند تا این مربی خارجی ایران را بهتر بشناسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۵۰    
در دامنه یکی از اسرارآمیزترین کوهستان های کشور، دره ای قرار دارد که با مجموعه ای غنی از گونه های گیاهی و جانوری در آستانه ثبت در فهرست آثار طبیعی ملی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۴۵    
پلیس آفریقای جنوبی روز پنج شنبه اعلام کرد به دنبال تصادم یک قطار با کامیونی در یکی از مناطق این کشور تاکنون دست کم 14 نفر کشته و بیش از 100 نفر دیگر زخمی شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۳۹    
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ما می توانستیم امروز برنده بازی باشیم ولی دقیقه 93، فوتبال روی بدش را به ما نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۳۸    
محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه در پیامی در صفحه توییتر خود از رویکرد مزوّرانه دونالد ترامپ در قبال مردم ایران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۳۴    
دادستان کل کشور گفت: این پروژه متشکل از سه ضلع آمریکایی، صهیونیستی و سعودی است که از چهارسال قبل برای ایجاد ناآرامی در ایران طراحی شده بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۳۱    
سرمربی تیم فوتبال مشکی پوشان مشهد گفت: اگر بازیکنانم به خودباوری برسند، حتی می توانیم به رده های بالاتر هم صعود کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۲۱    
در حالی که در هفته های گذشته قیمت سهم ها در بورس تهران با رشد فزاینده ای رو به رو بود، در طی پنج روز کاری این هفته قیمت ها روند کاهشی را تجربه کردند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۲۰    
هر چند این اظهارات پیش از آغاز اتفاقات اخیر مطرح شده است اما به نظر می رسد رئیس دولت مهرورز نیز مانند دیگر همکارش در مجمع تشخیص مصلحت نظام، بر وجود مدیران ناعادل و جدایی مردم از دولت تاکید دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۴    
یک مقام آگاه گفت: سه مامور یگان انتظامی مبارزه با مواد مخدر در درگیری با سوداگران مرگ در شهرستان خاش به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۳    
در حالی که برخی اخبار از قطع تلفن های همراه رجیسترنشده آیفون و تبلت های آیپد از امروز خبر می دهد، اما دارندگان این محصولات تا 17 دی ماه برای ثبت گوشی خود در شبکه رجیستری فرصت دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۰    
یک نماینده پارلمان ترکیه به اتهام همکاری با گروه های تروریستی، به 16 سال حبس محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۶    
تیم فوتسال مس سونگون یک هفته زودتر قهرمانی خود را مسجل کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۲    
به نظر می رسد کلیشه نماد زیبایی دانستن مرلین مونرو ستاره سابق هالیوود بی معنا و بی دلیل نبوده است! در یک تحقیق مشخص شد که از دید مردان زنان دارای موهای بلند سالم تر و جذاب تر به نظر می رسند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۷:۵۶    
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: فیلترینگ تلگرام همه رشته های دولت را در زمینه کسب و کارهای مجازی پنبه خواهد کرد و متاسفانه نقشه راه دولت را در این زمینه مخدوش می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۷:۴۶    
مرکز ارتباطات 122 منتظر دریافت گزارش های مردمی در حوزه آب و فاضلاب استان تهران است و مشترکان می توانند مشکلات مربوط به حوزه آب و فاضلاب را از این طریق گزارش و مسوولان نیز در اسرع وقت آن را برطرف کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۹    
حاصل دیدارهای آغازین هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال دو تساوی بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۷:۲۵    
طبق آمارهای منتشر شده در طول چندسال گذشته، مردم در بخش های مختلف کشور صدها بار دست به تجمع و اعتراض زده اند و عدم پرداختن مسئولان در این چندسال که جرقه هایی از این حوادث شکل گرفته بود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۷:۱۷    
میانگین بارش در بوشهر، سیستان و بلوچستان، فارس، گلستان و هرمزگان نسبت به زمان مشابه پارسال مثبت و در 26 استان دیگر کشور منفی گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۷:۰۹    
با توجه به سطح پایین دیپلماسی خطر تشدید تنش میان ایران و امریکا وجود دارد. هرگونه تحریم تازه آمریکا علیه ایران که تهران آن را نقض برجام می داند یا هر حمله موشکی انصارلله به ریاض یا ابوظبی که واشنگتن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۶:۵۵    
گوگل، پچ امنیتی خود را برای پیشگیری از آسیب پذیری دستگاه های پیکسل و نکسوس در ژانویه 2018 ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۳    
محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور درگذشت مرحوم علیرضا تلیانی از دبیران خبر ایسنا را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۰    
خبرنگاران تبریزی در اعتراض به حضور نیافتن سرمربی تراکتورسازی، نشست خبری قبل از بازی این تیم را تحریم کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۳    
انتظار من و همه دلسوزان واقعی نظام این بود که رهبری عکس العمل نشان دهند چرا که احمدی نژاد به بهانه مخالفت با اشخاص همه دستاوردهای انقلاب را به حراج گذاشت و این گونه القا کرد که روحانیت در اداره جامعه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۶:۲۲    
تلگرام که فیلتر می شود، نه فقط پیغام های روزانه مردم عادی که خبر رسانی و برخی کسب و کارها آسیب می بینند. اما چه باید کرد؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۶:۱۹    
ترامپ مذاکرات میان دو کره را که برای هفته آینده برنامه ریزی شده "اقدامی خوب" توصیف کرد.
  • ۱