یکشنبه ۱۸ آذرساعت ۲۳:۱۸Dec 2018 9

خبرهای آفتاب نیوز 22 دی 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 دی 1396 آفتاب نیوز 2 دی 1396 آفتاب نیوز 3 دی 1396 آفتاب نیوز 4 دی 1396 آفتاب نیوز 5 دی 1396 آفتاب نیوز 6 دی 1396 آفتاب نیوز 7 دی 1396 آفتاب نیوز 8 دی 1396 آفتاب نیوز 9 دی 1396 آفتاب نیوز 10 دی 1396 آفتاب نیوز 11 دی 1396 آفتاب نیوز 12 دی 1396 آفتاب نیوز 13 دی 1396 آفتاب نیوز 14 دی 1396 آفتاب نیوز 15 دی 1396 آفتاب نیوز 16 دی 1396 آفتاب نیوز 17 دی 1396 آفتاب نیوز 18 دی 1396 آفتاب نیوز 19 دی 1396 آفتاب نیوز 20 دی 1396 آفتاب نیوز 21 دی 1396 آفتاب نیوز 22 دی 1396 آفتاب نیوز 23 دی 1396 آفتاب نیوز 24 دی 1396 آفتاب نیوز 25 دی 1396 آفتاب نیوز 26 دی 1396 آفتاب نیوز 27 دی 1396 آفتاب نیوز 28 دی 1396 آفتاب نیوز 29 دی 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۸    
باشگاه الغرافه و مهدی طارمی بر سر یک بند مهم در قرارداد این بازیکن به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۴۰    
یک گزارشگر استرالیایی که اخیرا به ایران سفر کرده، خاطرات خود از این سفر را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۵:۵۲    
اسدالله بادمچیان نیز درباره رویکرد اصولگرایان در قبال افراد گفت: مجموعه اصولگرایان نسبت به احمدی نژاد و برخی دیگر در حال بازنگری هستند و مشکلی هم نیست چرا که دیروز تشخیص می دادند در خط اصول است و ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۰    
این نمایشگاه تنها چند ماه پس از صدور مجوز رانندگی برای زنان، راه اندازی شده است. پیش تر زنان عربستان نه تنها از حق رانندگی محروم بودند، بلکه برخی از آنان به خاطر رانندگی جریمه یا زندانی شده بودند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۲    
فرنوش شیخی در حال مذاکره با باشگاه شارلوا است تا مثل همسرش در بلژیک بازی کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۱    
ساخت ورزشگاه یک میلیارد پوندی چلسی به خاطر نرسیدن نور آفتاب به یک خانه متوقف شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۶    
فیلم سینمایی شیشه به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی ام. نایت شیامالان اکران بین المللی خود را 18 ژانویه 2019 در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۴    
زنان واقعا پر استقامت تر از مردان هستند. اگر همیشه سر این موضوع با دوستان تان بحث می کردید، حالا یک تحقیق علمی هم دارید که در راستای ادعای تان طرح کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۸    
فرزند رئیس سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید حوله ای که آیت الله هاشمی رفسنجانی را با آن به بیمارستان بردند نیز به رادیواکتیو آلوده بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۰    
سعد حریری، نخست وزیر لبنان، 70 روز بعد از استعفای اجباری اش از سمت نخست وزیری در ریاض و انتقاد از دخالت حزب الله لبنان در امور کشورهای عربی، بار دیگر از نقش حزب الله گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۸:۲۲    
بعد از سال ها ممنوعیت در نهایت مجوز حضور زنان در استادیوم و تماشای فوتبال صادر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۲    
همسر کاوه رضایی در آستانه امضا قرارداد با تیم والیبال شارلوا بلژیک است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۸:۰۵    
عکسی از احسان خواجه امیری و همسرش
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۰:۵۸    
رهبر کره شمالی می گوید، حتی اگر تحریم های خارجی علیه پیونگ یانگ یک قرن هم ادامه داشته باشد، کشورش با هیچ مشکلی روبرو نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۰:۲۱    
یکی از اشتباهات رهبر ثابت ارکستر ملی ایران گرفتن دست خواننده در طول اجراست. پیش از این علیرضا افتخاری و این بار سالار عقیلی توسط رهبر ارکستر دست گیر شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۹    
سرمربی نفت آبادان که در بازی قبلی این تیم با پوشش عجیب خود به سوژه اهالی ورزش تبدیل شده بود این بار هم با کت جدیدش همه را سورپرایز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۷    
سرمربی ذوب آهن می گوید تاکتیک تیمش مقابل سپاهان بر مبنای تله گذاری بر این تیم و زدن گل در ضد حملات بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۶    
دو روز است که تصویر و خبری در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که باوجود تمام اخبار به ظاهر پراهمیت تر، واکنش های زیادی به دنبال داشته است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۳    
وزیر کشتیرانی هند پس از دیدار با وزیر راه و شهرسازی ایران در دهلی نو گفت، ایران و هند تمام مسائل مربوط به بندر چابهار را حل کرده اند و کارهای توسعه در این بندر سرعت خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۷    
هنرمندان و جانبازان جنگ تحمیلی در دوازدهمین دوره جشنواره دانش آموزی فیلم دفاع مقدس در کرمانشاه، در کنار زلزله زده ها جمع شدند و شادی را برای کودکان آن دیار به ارمغان آوردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۵    
در آیینی با حضور نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد، جمعی از مسئولان استانی، فعالان فرهنگی و ریش سفیدان، یک قاتل در شهر چرام بخشیده شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۰:۰۴    
گلر جوان استقلال در روزی که رکورددار کلین شیت فوتبال ایران شد، بخشی ناگفته هایش را نوشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۸    
سرانجام زنان عربستانی وارد ورزشگاه شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۵    
وزیر آموزش و پرورش در یک توئیت به اظهارات روز گذشته رییس سازمان بسیج مستضعفین که گفته بود از هر مسجد دو یا سه بسیجی به کمک اولیا و کادر آموزشی مدارس می روند پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۳:۴۰    
آمریکا باید به جای تکرار لفاظی های خسته کننده خود همانند ایران به طور کامل به تعهداتش عمل کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۳:۳۵    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس با بیان اینکه که ایران بر اساس منافع ملی خود تصمیم می گیرد تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۴    
ترامپ کشورهای اروپایی و متحدانش را به خروج از برجام در صورت رفع نکردن آنچه نوافض توافق هسته ای با ایران خواند، تهدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۳:۱۹    
مدیر مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: تردد خودروها در محور هراز به صورت سنگین و در محورهای سوادکوه و سمنان مازندران به صورت عادی و در محور کندوان به صورت پرحجم است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۳:۱۵    
سازمان ملل در گزارشی که شامگاه جمعه منتشر کرد، ایران را به ارسال سلاح به یمن متهم کرد و مدعی شد که تهران قوانین بین المللی را نقض کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۴    
یک مقام ارشد کاخ سفید اعلام کرد: رئیس جمهور آمریکا آماده گفت وگو با کشورهای اروپایی برای تغییر در توافق هسته ای با ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۴    
مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی با بیان اینکه پرونده تجمیع کارت های بانکی روی میز بانک مرکزی است، گفت: بانک ها در حال آماده سازی برای صدور کارت های هوشمند هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۲    
مقام های وزارت داخله/کشور افغانستان از بازداشت اعضای یک گروه دوازده نفری آدم ربایان در این کشور خبر داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۹    
استیون منوچین اعلام کرد که امروز ما ایران را به دلیل توسعه برنامه موشکی خود و اقدامات ثبات زدایش در منطقه تحریم کردیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۸    
یک مقام آمریکایی اعلام کرد که دولت این کشور به تلاش برای اصلاح برجام ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۶    
مشاور رئیس جمهور کشورمان به تصمیم اخیر رییس جمهور آمریکا مبنی بر تمدید تعلیق تحریم های هسته ای علیه ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۵۵    
دقایقی پیش زمین لرزه ای استان های کرمانشاه و ایلام را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۱    
وزارت خزانه داری آمریکا با صدور بیانیه ای این 14 شخص و نهاد را به بهانه ارتباط با برنامه های موشکی و تسلیحاتی و همچنین نقض ادعایی حقوق بشر تحریم کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۲۷    
سفیر آمریکا با بیان اینکه دیگر نمی تواند در دولت ترامپ خدمت کند، از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۲۳    
رییس جمهور آمریکا تعلیق تحریم ها در چارچوب برجام علیه ایران را تمدید کرد. هم زمان صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه ایران تحریم شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۴    
سرمربی تیم سپاهان، باخت در داربی اصفهان را گردن بازیکنان انداخت و گفت: گل هایی که خوردیم، روی اشتباهات فردی بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۹    
مدیر روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان زنجان اظهار کرد: در سه حادثه مختلف، گرگ سه نفر را در ایجرود مجروح و راهی بیمارستان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۸    
مطابق تصمیم کارگروه اضطرار کاهش آلاینده های مشهد به دلیل آلودگی هوا همه مقاطع تحصیلی مشهد شنبه تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۵    
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه عملیات اطفای حریق نفتکش سانچی امشب به دلیل بدی آب و هوا و امواج متوقف شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۴    
مسئول کمیته ویژه رسیدگی حادثه نفتکش سانچی در دیداری دو ساعته با خانواده دریانوردان ایرانی، ضمن ارائه گزارش آخرین روند عملیات نجات دریانوردان، پای صحبت های خانواده آن ها نشست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۰    
سفیر کشورمان در لندن با اشاره به اظهارات اخیر ترامپ در قبال مهاجران خاطرنشان کرد که او اصلا فحاشی را اهانت نمی داند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۱:۲۹    
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تاکید کرد: علیرغم تبلیغات پر حجم جهت استفاده از فیلترشکن برای دسترسی به تلگرام، فعالیت تلگرام در فضای مجازی کشور بیش از 90 درصد کاهش داشته است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۱:۲۲    
روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از کشف محموله حاوی مواد انفجاری و کمربندهای انتحاری در منطقه مرزی سراوان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۱:۲۱    
سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران از درخواست همکاری از ارتش کشورهای چین و ژاپن برای نجات جان ملوانان نفتکش ایرانی سانحه دیده در دریای چین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۵۳    
دومین مرحله حراج تهران امسال (هشتمین دوره) در حالی برگزار شد که رویکرد آن به سمت نسل متاخر و هنر معاصر ایران متمایل بود به شکلی که تعداد زیادی از آثار این حراج به دهه 80 و 90 اختصاص داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۵۲    
دفترنمایندگی آمریکا در سازمان ملل در پیامی با سوءاستفاده از طرح برخی شعارها از سوی معترضان در ایران مدعی شد که تهران سالانه میلیون ها دلار برای حزب الله هزینه می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۴۷    
فاطمه هاشمی جزئیات تازه ای را از موضوع وجود مواد رادیواکتیو در بدن مرحوم هاشمی رفسنجانی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از منابع دولتی آمریکا آعلام کرد که ترامپ روزجمعه تعلیق تحریم های ایران را یک بار دیگر تمدید خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۲۰    
محمد جواد ظریف همانطور که پیشتر هم اعلام کرده بود در نشست بروکسل تنها درباره موضوع برجام صحبت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۰:۰۵    
تهران و دهلی نو روز جمعه تفاهم نامه ای امضا کردند که بر اساس آن ایران 200 دستگاه لوکوموتیو و واگن باری از هند خریداری خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۰    
منابع انگلیسی روز جمعه از آتش سوزی گسترده در ایستگاه اصلی قطار شهر ناتینگهام واقع در مرکز انگلستان خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۸    
عزت الله ضرغامی گفت: تعبیر کلی "آشغال" در مورد معترضین، مشابه "خس و خاشاک" هزینه ساز است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۶    
ترامپ گفت: در ماه نوامبر ما کار تحویل نخستین جنگنده های اف 52 و اف 35 را آغاز کردیم. تعداد هواپیماهای سفارش داده شده 52 فروند بوده که ما چند فروند از هواپیماهای اف 52 را حتی زودتر از موعد تحویل داده ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۳    
دروازه بان استقلال می گوید برای شکستن رکورد گل نخوردن لیگ تمارض نکرده و کج شدن بینی اش گواهی بر مصدومیتش است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۲    
یک دستگاه پراید با تیر برق فشار قوی برخورد کرد و 5 نفر از سرنشینان آن کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۱    
سرمربی سابق استقلال نیز به رکورد شکنی دروازه بان جوان این تیم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۰    
سرمربی استقلال می گوید طبیعی بود که تیمش تا پایان فصل نمی توانست دروازه اش را بسته نگهدارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۹    
یک وبسایت مربوط به برنامه های غذایی به تازگی نسخه رایگان و جدید از یک برنامه ارائه داده است که با اسکن موادغذایی موجود در یخچال، دستور پخت غذاهای مختلف را نمایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۸    
کاپیتان استقلال می گوید علی قربانی به خاطر از دست دادن موقعیت تیمش در پایان بازی بسیار ناراحت است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۷    
بر اساس یک مطالعه علمی مشخص شده است که دلفین های پوزه بطری قادرند زودتر از حیوانات دیگر و حتی زودتر از کودک انسان، تصویر خود را در آینه بشناسند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۳    
علی علیپور در بازی با سیاه جامگان یک بار دیگر با گل 3 امتیازی خود پرسپولیس را به یک پیروزی ارزشمند رساند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۲    
باشگاه الهلال عربستان با اسکویل چروتی بازیکن سن لورنزو به توافق رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۱    
سرمربی سایپا معتقد است استقلال با خوش شانسی از شکست در این بازی گریخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۱    
تیم های صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم به تساوی رضایت دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۸    
روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص مطالب و شایعات اخیر بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۲    
کارکنان قراردادی دستگاه های اجرایی از امتیاز فوق العاده در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی، محروم شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۸    
امام جمعه اصفهان گفت: خرسندیم که مردم ایران با آگاهی در مقابل دشمنان ایستادند، زیرا کسی برای گرانی، اسلام و قرآن را کنار نمی گذارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۹    
در اتفاقی عجیب در حاشیه دیدار دو تیم ذوب آهن و سپاهان مسئولان استادیوم اقدام به پخش کارتون باب اسفنجی از طریق اسکوربورد استادیوم کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۸    
تمرین امروز تیم تراکتورسازی با حاشیه های فراوانی همراه بود و درگیری هایی به وجود آمد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۶    
هواداران استقلال علیه مهاجم این تیم شعار دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۵    
دیدار تیم های استقلال و سایپا با تساوی یک بر یک تمام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۲    
شهرام جزایری در مورد نحوه هزینه کرد سرمایه های خود پیش از محکومیتش به حبس می گوید: مقادیر متنابهی از اموال خودم را خیرات کردم و درصد خیلی کمی را هم از طریق آقای کروبی و بقیه دوستان صرف این امور کردم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۴    
امام جمعه کرج گفت: برخی مسئولان در قبال شعارهایی که درباره جمهوری ایرانی داده می شود واکنشی نشان نمی دهند، آیا این مساله مصداق تهاجم فرهنگی نیست؟ مسئولان باید خط خود را از دشمن جدا کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۴    
در پایان رقابت های امروز (جمعه) تیم ووشو باشگاه مقاومت، به عنوان قهرمان لیگ ووشوی جوانان ایران در بخش پسران معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۱    
معاون اول رییس جمهور گفت: با افتخار به آمریکایی ها اعلام می کنیم که اگر از برجام خارج شدند، این آن ها هستند که ضرر می کنند و ما آمادگی کامل برای هر احتمالی را داریم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۰    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مرجع پایبندی یا عدم پایبندی نظام جمهوری اسلامی به مسئله ی برجام مربوط به آژانس بین المللی انرژی اتمی است و آمریکا نمی تواند در این خصوص نظر دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۲۰    
طبق گزارش های منتشر شده ، خودروی نیسان لیف (Nissan LEAF) با فروش 300 هزار دستگاه در رتبه نخست پر فروش ترین خودروی تمام برقی و الکتریکی در جهان جای گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۸    
پژوهشگران ناسا اعلام کرده اند صفحات عظیمی از یخ های آب را در عمق کمی از سطح سیاره مریخ یافته اند. این صفحات همانند سنگ های رسوبی زمین ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۶    
دروازه بان تیم فوتبال استقلال، رکورددار بیشترین دقایق متوالی گل نخوردن در تاریخ لیگ ایران شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۵    
دروازه بان ذوب آهن در ادعایی عجیب، دادن پنالتی به سپاهان را هدیه ای به مناسبت تولد انصاری دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۴    
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی که به عنوان مسئول کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش سانچی برگزیده شده است، امشب عازم چین می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۷    
تصویر زیر میزان آلودگی هوای تهران را در روز جمعه 22 دی ماه سال 1396 نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۶    
اعلام تغییرات عمده در بخش اخبار در شبکه اجتماعی فیس بوک باعث شد تا ارزش سهام این کمپانی 4 درصد سقوط کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱    
عادل فردوسی پور گزارشگر بازی استقلال - سایپا کنایه ای به پسر وینفرد شفر زد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۹    
یکی از اعضای دفتر آیت الله هاشمی شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بازگشت او به ایران را تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۷    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت روحانی خدمتگزار و واعظ شهیر حجت الاسلام آقای مهدی مظاهری را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۵    
در آخرین دقیقه نیمه اول بازی استقلال و سایپا هواداران تیم آبی پوش علیه دایی شعار دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۴    
نایب رئیس کمیسیون عالی انتخابات عراق در سلیمانیه اعلام کرد، 24 میلیون رای دهنده واجد شرایط در انتخابات پارلمانی عراق که قرار است 12 ماه می سال 2108 میلادی در این کشور برگزار شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۲    
دیدار تیم های استقلال و سایپا با پیروزی یک بر صفر استقلال در نیمه نخست تمام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۱    
غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران در خصوص آخرین وضعیت پرونده نازنین زاغری گفت: نازنین زاغری در حال حاضر درحال سپری کردن محکومیتی است که دادگاه برایش تعیین کرده و صحبتی برای آزادی نشده ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۷    
هافبک پرسپولیس با اعتراض به عملکرد داور بازی گفت: پنالتی ما در جریان بازی سوخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۲    
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی از مسموم شدن 13 نفر بر اثر نشت گاز منوکسید کربن در مراسم عروسی شهرستان ایلخچی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۶    
در حالی که همه عکاس های خبری پشت دروازه ذوب آهن نشسته بودند، این سپاهان بود که گل اول را از حریف خود دریافت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۹    
من تاکنون تصور می کردم خانه ای که در جماران خریداری شد متعلق به خود آقای هاشمی است. اما این گونه نیست و همان زمان این خانه از کانال دولت و به نام دولت خریداری شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۵    
دیدارهای پایانی دور برگشت سوپر لیگ Aبسکتبال بانوان امروز جمعه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۰    
دفتر حقوق بشر سازمان ملل، امروز(جمعه) اظهارات رئیس جمهوری آمریکا در خصوص مهاجران از کشورهای آفریقایی و هایتی را "نژادپرستانه" خواند.
  • ۱