سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۱۱:۰۷Dec 2018 11

خبرهای آفتاب نیوز 23 دی 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 دی 1396 آفتاب نیوز 2 دی 1396 آفتاب نیوز 3 دی 1396 آفتاب نیوز 4 دی 1396 آفتاب نیوز 5 دی 1396 آفتاب نیوز 6 دی 1396 آفتاب نیوز 7 دی 1396 آفتاب نیوز 8 دی 1396 آفتاب نیوز 9 دی 1396 آفتاب نیوز 10 دی 1396 آفتاب نیوز 11 دی 1396 آفتاب نیوز 12 دی 1396 آفتاب نیوز 13 دی 1396 آفتاب نیوز 14 دی 1396 آفتاب نیوز 15 دی 1396 آفتاب نیوز 16 دی 1396 آفتاب نیوز 17 دی 1396 آفتاب نیوز 18 دی 1396 آفتاب نیوز 19 دی 1396 آفتاب نیوز 20 دی 1396 آفتاب نیوز 21 دی 1396 آفتاب نیوز 22 دی 1396 آفتاب نیوز 23 دی 1396 آفتاب نیوز 24 دی 1396 آفتاب نیوز 25 دی 1396 آفتاب نیوز 26 دی 1396 آفتاب نیوز 27 دی 1396 آفتاب نیوز 28 دی 1396 آفتاب نیوز 29 دی 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۹    
عکس زیر تهران را در 25 دی ماه 44 سال قبل نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۳    
کاهش بارندگی و خشکسالی های پی درپی در خراسان جنوبی، تشنگی را بر زمین ها و چشمه ها غالب کرده است که دست نیاز مردم خراسان جنوبی امروز دوشنبه 25 دی ماه با اقامه نماز باران به درگاه خداوند بلندتر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۶    
ماساژ صورت برای حفظ ظاهر زیبا نیز مفید است. وقتی صحبت از زیبایی صورت می شود، ماساژ منظم صورت اهمیت خاصی پیدا می کند، چون ورزش لازم به عضلات صورت داده شده و ظاهرتان جوان تر و شاداب تر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۷:۰۸    
دیابت یکی از بیماریهایی است که روز به روز به شمار مبتلایان به آن اضافه می شود، پس ضروری است بدانیم کدام غذاها، داروها و یا شرایط زندگی باعث افزایش یا کاهش سطح قند خون در دیابتی ها می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۳:۰۱    
خبرهای موثق حکایت از آن دارد که سالانه حدود 800 میلیارد تومان از طریق سازمانهای اجرایی کشور به صداوسیما پرداخت می شود. این رقم علاوه بر بودجه 1600میلیارد تومانی است که دولت به رسانه ملی پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۳۴    
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت گفت: هیچ گونه کارت بازرگانی تحت عنوان " موقت" و "یک بار مصرف" و یا عناوین مشابه(اجاره ای( صادر نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۸    
12 نکته اساسی در مورد سود سهام عدالت توسط سازمان خصوصی سازی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۸:۲۶    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد در بخشنامه ای اعلام کرد: برگزاری کنسرت های موسیقی در محیط های دانشگاهی ممنوع است و واحدهای دانشگاهی تحت هیچ عنوان یا مراسمی مجاز به برگزاری آن نیستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۸    
با مصرف " تخم بالنگو" که در درمان ناراحتی های گوارشی بسیار موثر است، می توانید میزان سلامت معده خود را تست کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۱    
اظهارات رییس جمهور درباره نقد، حواشی فراوانی در پی داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۱    
هشتمین حراج تهران که دومین دوره حراج اختصاصی هنر معاصر ایران بود، شامگاه جمعه 22 دی با ارتقای رکورد خود و خلق دستاوردهای تازه برای هنر معاصر در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۱    
دومین مرحله حراج تهران در حالی برگزار شد که رویکرد آن به سمت نسل متاخر و هنر معاصر ایران متمایل بود و تعداد زیادی از آثار این حراج به دهه 80 و 90 اختصاص داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۸    
حجت الاسلام بندانی از تلاش اعضای شورای حل اختلاف شعبه 19 زاهدان و نجات دو نفر از مجازات قصاص خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۴    
دریاچه سمی ای که قصد صحبت درباره ی آن را داریم در کشور نیوزیلند قرار دارد، این دریاچه مرموز به اندازه ای سمی است که هیچ کس حق نزدیک شدن به آن را ندارد و حتی باید از پشت نرده های چوبی ای که در اطراف ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۸    
تصویری از گروه امداد و نجات ایرانی که در نزدیکی نفتکش حادثه دیده مستقر هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۲    
آفتاب نیوز : چندی قبل دختری با مراجعه به پلیس شهرستان آشتیان در استان مرکزی با طرح شکایتی گفت مدتی قبل با زنی آشنا شدم و او جوانی را برای ازدواج به من معرفی کرد و شماره تلفنی از خواستگار در اختیارم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۵    
دختری 22 ساله با پریدن از پل هوایی عابر پیاده ی میدان نماز شهرستان رضوانشهر اقدام به خودکشی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۴    
سلفی فلامک جنیدی و همسرش.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۸    
حجم تسهیلات حمایتی بانک صادرات ایران در استان گلستان طی 9 ماه ابتدای سال 96 با محوریت قرار دادن تولید و اشتغال و همچنین کمک به ازدواج جوانان از 577 میلیارد ریال گذشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۱    
جمال شورجه گفت: اشتیاق صد در صدی به حضور در جشنواره فیلم فجر دارم اما موقعیت ساخت فیلمی برای این رویداد پیش نیامده تا در آن حضور پیدا کنم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۸    
سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در روز شنبه بیست و سوم دی ماه با اجرا در تالارهای مختلف ادامه پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۴    
ایران نوشت:حکم قصاص نامادری که به اتهام قتل دخترخوانده نوجوانش به قصاص محکوم شده بود باتوجه به وجود ابهامات در پرونده ازسوی قضات دیوانعالی کشور نقض شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۰    
لژیونرهای پرسپولیس در ایسلند افزایش پیدا می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۸    
سومین شب جشنواره موسیقی فجر با 10 اجرا از 9 گروه موسیقی به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۶    
با وجود مصدومیت در دیدار مقابل سایپا شرایط داریوش شجاعیان برای دیدار بعدی آبی پوشان مساعد است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۵    
معاون امور دریایی سازمان بنادر گفت: تیم 12 نفره تکاور به سمت نفتکش سانچی اعزام شده و پیش بینی می شود پس از خنک کردن این نفتکش توسط یدک کش های آتشخوار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۸:۱۶    
در این مطلب به 10 مواد غذایی اشاره می کنیم که برای حفظ سلامتی تان هرگز نباید بخورید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۷:۳۵    
رییس اتحادیه کارگران قراردادی به متقاضیان وام روستایی پیشنهاد کرد کسب و کار مورد نظرشان را در قالب شرکتهای تعاونی یا سهامی دنبال کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۶    
فاز اول پروژه احداث سرداب باب الراس در کربلای معلی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۷:۱۵    
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر اینکه بسیاری از بازداشتی های اعتراضات اخیر واقعا قصد اغتشاش نداشتند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۷:۰۵    
زنان سرپرست خانواده بانوانی هستند که به دلایلی مانند طلاق، فوت و یا بیماری همسر به تنهایی سرپرستی از فرزندان خود را بر عهده گرفته و تلاش شان این است تا کمبود سایه پدر در خانه را پر کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۵۰    
موضوع کلاهبرداری های تلفنی مدتی است که شایع شده است؛ به طوری که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم در آخرین نشست خبری خود به آن اشاره و نسبت به آن هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۰۵    
در هفته گذشته 3 استان کرمانشاه، کرمان و خوزستان درصدر پر لرزه های کشور قرار گرفتند ضمن آنکه زلزله های بزرگی در استان هرمزگان نیز به ثبت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۵:۳۲    
سمفونی آب و آتش ادامه دارد، یک هفته از تراژدی حریق سانچی گذشت و دست های دعا بالاتر از دود سیاه تمام نشدنی این نفتکش رو به آسمان کشیده شده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۵:۰۲    
از یک طرف امارات و عربستان اصرار دارند که در خاک قطر به میدان نمی روند و از طرف دیگر قطری ها اصرار دارند که حاضر نیستند در کشور ثالث برابر سعودی ها و اماراتی ها بازی کنند و این باعث شده تا کنفدراسیون ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۴:۲۱    
در این مطلب، خواص مختلف "شلغم" بررسی شده؛ شلغم یکی از بهترین تقویت کننده های قوای جنسی و جسمی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۳:۵۲    
مدیرکل دفتر مدیریت بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت گفت: سبک زندگی ناسالم در روستاها به شهرها نزدیک شده و شاهد شیوع معضل چاقی در روستاها هم هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۲:۵۰    
دانشمندان استرالیایی طی پژوهشی مشخص کردند در هنگام بیهوشی چه اتفاقاتی در مغز رخ می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۲:۲۱    
پنج گیاه برای پیشگیری پیری پوست مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۱:۴۸    
متخصصان علوم پزشکی کانادا در یک مطالعه جدید به بررسی علت افزایش وزن در فصل زمستان پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۱:۲۲    
خوردن میوه مفید است و خواص بسیاری برای بدن دارد. مصرف میوه به کنترل فشارخون، کاهش خطر تشکیل سنگ کلیه و کاهش تحلیل رفتن و ضعف استخوان ها کمک می کند و همچنین برای حفاظت از بدن در برابر حمله قلبی و سکته ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۰:۵۸    
رئیس مرکز مدیریت حوادث وفوریت های پزشکی آذربایجان شرقی از جان باختن چهار شهروند در آچاچی میانه در پی مسمومیت با مونوکسید کربن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۰:۵۶    
معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه و رئیس ستاد برجام گفت: یکسال است با تلاش وسیع ترامپ برای از بین بردن برجام یا اصلاح آن مواجه هستیم اما تاکنون با همه اقداماتی که انجام داده، موفق نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۰:۵۶    
خانواده ها و بسیاری از هموطنانمان که در انتظار خبری از جوانان محبوس شده در نفتکش ایرانی آتش گرفته هستند، انتظار دارند که صداوسیما و دیگر رسانه ها با تمرکز بیشتر بر این اتفاق و پرداختن به اخبار آن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۶    
مردم این روحانی را می خواهند: رئیس جمهوری که پای عهدش بماند و برسر حفظ حقوق مردم بایستد، همان طور که بسته شدن فضای ارتباطی مردم را موهبت الهی ندانست و تلگرام را به مردم باز گرداند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۴    
رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: تجاوز به چپ یک دستگاه خودرو پژو 405 سه سرنشین آن را به کام مرگ کشاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۴    
علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به منظور نشست با فعالان گردشگری و سرمایه گذاران اقتصادی به دوکشور هلند و اسپانیا سفرمی کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۳    
یکی از دیپلمات های ارشد دولت آمریکا که مسئول رسیدگی به امور پناهجویان است، اعلام کرد به زودی از سمت خود استعفا می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۳    
اداره آمار جمهوری چک امروز (شنبه) اعلام کرد، رئیس جمهوری فعلی این کشور در انتخابات ریاست جمهوری با کسب حدود 38 درصد آرا در دور اول پیشتاز است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۲۱    
مدیر اندیشکده مطالعات اجتماعی و محیط زیست گفت: با اجرای طرح های غلط محیط زیستی خوزستان به زودی خالی از سکنه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۹    
رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه گفت: با عملیات ادلب در حال نابودی بخش غربی کریدور ترور در شمال سوریه هستیم و تروریست های حاضر در عفرین نیز راهی جز تسلیم ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۸    
شهرداری منطه 7 تهران مقابل ساختمانی که هیات های ورزشی استان تهران در آن قرار دارد، بلوک سیمانی گذاشته و مانع ورود کارکنان این هیات های ورزشی به ساختمان شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۳    
توقع و باور خانواده این بود که برای سالگرد مرحوم آیت الله هاشمی ستادی مرکب از نمایندگان دستگاهها و سازمانهایی چون مجلس خبرگان - مجمع تشخیص مصلحت - نهاد ریاست جمهوری- مجلس - سپاه و ستاد کل ارتش - ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۵۴    
مدیرکل بین الملل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به رتبه 140 ایران در شاخص شکاف جنسیتی در میان 144 کشور گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۱    
وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که بر موضع خود در خصوص غیرقانونی بودن شهرک سازی های رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی تأکید دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۰    
نحوه تحویل خودروی لامبورگینی سنتناریو LP-770 از کارخانه به مشتری را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۲۸    
امین حسین نقشینه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: طی ساعات آتی جریان های شمالی وارد کشور می شود که پیامد آن کاهش نسبی دما در سواحل خزر و بارش پراکنده باران در گیلان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۱۶    
برخی کاربران اعلام کردند که دسترسی آن ها از طریق اینترنت خانگی به پیام رسان تلگرام بدون استفاده از فیلترشکن ممکن شده است. فیلترینگ تلگرام به دستور رئیس جمهور به طور کامل برداشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۱۰    
در سومین روز سی و سومین جشنواره موسیقی فجر گروه خانه درام چین و گروه لیان به روی صحنه رفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۰۳    
رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی به رؤسای جمعیت های ملی ژاپن، چین و کره جنوبی درخواست کرد تا نسبت به کمک اضطراری به محبوس شدگان در نفتکش سانچی اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۲:۰۰    
صداوسیمای ملی، عنوان کاتون نازنین جمشیدی در شهروند است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۳    
رئیس جمهوری آمریکا تصریح کرد: باید به هر قیمتی که شده است از کشور خود محافظت کنیم و باید سرازیر شدن مهاجران متوقف شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۲    
زمین لرزه ای به قدرت 4.5 (چهار و پنج دهم) ریشتر در ساعت 20 و 35 دقیقه امروز حوالی دهرم در استان فارس را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۲    
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: اخبار منتشرشده مبنی بر واریز نشدن سود سهام عدالت برای برخی مشمولان صحت ندارد و از سه شنبه هفته گذشته تاکنون برای 33 میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت سود مرحله ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۰    
برخی کاربران اعلام کردند که دسترسی آن ها از طریق اینترنت خانگی به پیام رسان تلگرام بدون استفاده از فیلترشکن ممکن شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۲۵    
معاون سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه 12 تکاور ایرانی که به چین اعزام شده اند پس از پایین آمدن دمای کشتی برای تجسس مفقودین وارد سانچی می شوند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۳    
بانک ملی ایران در راستای کمک به رونق بازار مسکن، طرح تسهیلات ویژه مسکن را کلید زده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۸    
چشم انتظار نشسته اند تا سمفونی آب و آتش تمام شود و بار دیگر در آغوش بگیرند عزیزی را که راهی آب کردند اما باید از دل آتش پیدایش کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۵    
دور برگشت رقابت های بوندسلیگا با برگزاری چند دیدار ادامه یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۴    
رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو مغلوب ویارئال شد و بعید به نظر می رسد دیگر شانسی برای قهرمانی در این رقابت ها داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۲    
اظهارات توهین آمیز، نژادپرستانه و برخوردهای عجیب رئیس جمهور امریکا با کشورهای مختلف دنیا، کارتونیست ها را به واکنش واداشته به طوری که سایت کگل چند کاریکاتور قابل تامل علیه ترامپ منتشرکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۱    
در حاشیه اظهارنظر امیر قلعه نویی در خصوص حضور زنان در ورزشگاه ها، احمدرضا کاظمی این فتوطنز را در بی قانون منتشرکرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۹    
نرم افزار جدیدی به نام "Teligram" به عنوان نسخه به روز شده پیام رسان تلگرام Telegram به بازار آمده که از توانایی های ویژه ای چون نصب درب پشتی یا استفاده از تبلیغات کلیکی برای آلوده کردن سیستم قربانی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۹    
سخنگوی وزارت امور خارجه چین تاکید کرد که این کشور مخالف تحریم های یک جانبه آمریکا علیه ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۸    
عضو کمیته پیگیری وضعیت دانشجویان بازداشت شده در مجلس اظهارداشت: حدود 25 تا 30 دانشجو و 4 دانش آموز در سراسر کشور در بازداشت به سر می برند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۲۱    
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در یادداشتی نسبت به شکست زردپوشان در شهرآورد اصفهان و حاشیه های این دیدار واکنش نشان داد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۱    
خودرو هوندا CRV تیپ EXL، در بازار با قیمت 235 میلیون تومان بفروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۷    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: تلگرام به ما خیانت کرده است و باید برای افشای اطلاعات ما محاکمه شود نباید اجازه برگشت به آن داده شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۵    
گزارش ها از حمله شیمیایی با گاز کلر به مناطق تحت کنترل شورشیان در نزدیکی دمشق خبر می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۵    
یادگار امام (ره) با انتشار عکسی به حادثه نفتکش سانچی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۴    
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: از آنجا که آمریکا به تعهدات برجامی خود عمل نکرده است, خروج ما از برجام کاملا قانونی و قابل توجیه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۳    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: به دلیل پدیده وارونگی دما، مدارس شهرستانهای اهواز و کارون در نوبتهای صبح و بعد از ظهر یکشنبه در همه مقاطع تحصیلی تعطیل هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۲    
معاون وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه آمریکا با اعمال تحریم های جدید می خواهد بر روند انتخابات ریاست جمهوری روسیه تاثیر بگذارد، اعلام کرد: تمام گزینه های متقابل به تحریم های ضدروسی آمریکا روی میز است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۵۲    
حمله در میدان عدن در شمال بغداد (ورودی کاظمین) در آمار اولیه تاکنون سه کشته و چند مجروح بجا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۴۶    
مسئول کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش ایرانی:جعبه سیاه کشتی نفت کش ایرانی پیدا شدخبرگزاری فارس: جعبه سیاه کشتی نفت کش ایرانی پیدا شد
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۷    
هشت روز پس از آتش گرفتن نفتکش ایرانی در آب های کشور چین همچنان خانواده های خدمه ی نفتکش در انتظار اقدامی برای پیدا کردن عزیزانشان هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۶    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی نوشت: بعید به نظر می رسد که متحدان اروپایی واشنگتن آن هم در حالی که ترامپ به آنها اولتیماتوم داد و آنها را تهدید کرد به انجام هرگونه توافق با آمریکا برای اصلاح برجام ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۵    
سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه وزارت امور خارجه کشورمان، آخرین فعالیت ها و پیگیری های دستگاه دیپلماسی کشور در ارتباط با وضعیت سرنشینان نفتکش سانچی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۴    
سیدمهدی رحمتی کاپیتان نیمکت نشین تیم فوتبال استقلال تهران، در اقدامی عجیب، تمام پس ت های اینستاگرامی خود را حذف کرد!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۳    
در تصویر زیر پلیس راه جاده اصفهان به تهران در دوره قاجار، حدود سال 1300 شمسی را می بینید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۱    
مشاور رییس جمهور مخالفان برجام را مورد خطاب قرار داد و گفت: دوستان منتظر نشسته اند یا توافق شکست بخورد و بگویند ما که گفته بودیم؛ یا ادامه پیدا کند و بگویند لابد به نفعشان بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۱    
مهدی طارمی بدون خداحافظی با پرسپولیسی ها به قطر سفر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۹    
ساعتی پیش بر اثر سانحه رانندگی در حوالی شهرک رضویه در حومه مشهد دو سرنشین یک خودرو پیکان وانت که یه زن و شوهر بودند کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۵    
محسن هاشمی علت تاخیر 20 ساله در انتشار خاطرات آیت الله هاشمی رفسنجانی را بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۴۴    
وزیر اطلاعات گفت: حضور بموقع و هوشیاری مردم و نهادهای دخیل در امر امنیت موجب شکست دشمنان در ناآرامی های اخیر و جلوگیری از تکرار حوادث گذشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۲۳    
امام جمعه موقت تهران گفت: امکان ندارد من بخواهم به مردم حتی معترضین و آن هایی که بخاطر اعتراض بیرون آمدند هیچ بی احترامی بکنم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۱۵    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 کل کشور گفت: طبق مصوبه این کمیسیون حقوق های کمتر از 5 میلیون بین 10 تا 18 درصد در سال آینده افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۱۳    
گوشی HTC U11 با ظرفیت 64 گیگابایت در بازار با قیمت 2 میلیون و 390 هزار تومان بفروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۶    
باغی که در دهه 80 سریال شب های برره در آن ساخته شد، خشک شده و قرار است در آن یک برج 21 طبقه ساخته شود مساحت این باغ 21 هزار و 600 متر مربع است و حالا گفته می شود برای ساخت 6 هزار و 480 متر مربع آن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۱    
صادق زیباکلام معتقد است قهر مردم با صندوق های رای تنها شانس سیدابراهیم رئیسی و اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 است و تنها در این صورت است که آنان می توانند پیروز انتخابات شوند.