یکشنبه ۳۰ دیساعت ۰۴:۳۳Jan 2019 20
 

خبرهای آفتاب نیوز 26 دی 1396 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 دی 1396 آفتاب نیوز 2 دی 1396 آفتاب نیوز 3 دی 1396 آفتاب نیوز 4 دی 1396 آفتاب نیوز 5 دی 1396 آفتاب نیوز 6 دی 1396 آفتاب نیوز 7 دی 1396 آفتاب نیوز 8 دی 1396 آفتاب نیوز 9 دی 1396 آفتاب نیوز 10 دی 1396 آفتاب نیوز 11 دی 1396 آفتاب نیوز 12 دی 1396 آفتاب نیوز 13 دی 1396 آفتاب نیوز 14 دی 1396 آفتاب نیوز 15 دی 1396 آفتاب نیوز 16 دی 1396 آفتاب نیوز 17 دی 1396 آفتاب نیوز 18 دی 1396 آفتاب نیوز 19 دی 1396 آفتاب نیوز 20 دی 1396 آفتاب نیوز 21 دی 1396 آفتاب نیوز 22 دی 1396 آفتاب نیوز 23 دی 1396 آفتاب نیوز 24 دی 1396 آفتاب نیوز 25 دی 1396 آفتاب نیوز 26 دی 1396 آفتاب نیوز 27 دی 1396 آفتاب نیوز 28 دی 1396 آفتاب نیوز 29 دی 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۱    
عملیات لایروبی در بندر اوندکنار آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۳    
دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه21 از برپایی "مانور شبانه تخلیه امن اضطراری و اطفاء حریق" در غرب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۴    
نیت بیلر، کاریکاتوریست آمریکایی سخنان توهین آمیز ترامپ درباره مهاجران برخی کشورها که وارد آمریکا می شوند را در اثری به نام داخل چاه دست مایه طنز قرار داده است
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۵    
اواخر جنگ بیشتر رفت و آمدها به مناطق جنگی با قطار و در برخی موارد با سایر وسایل حمل و نقل صورت می گرفت و اگر با هواپیما سفری داشتیم، هواپیمای ایشان تا مقصد یعنی فرودگاه اهواز اسکورت می شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۶    
سردار نقدی در نامه ای به رئیس جمهور درباره مدیریت بومی فضای مجازی، نوشت: همین امروز راه را بر ظرفیت های بی شمار داخلی باز کنید و آن ها را جایگزین اجانب نمایید که فردا دیر است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۸    
ما قانون اساسی نوشته ایم یک فصلش تعطیل است. همین اتفاقاتی که اخیراً افتاد آیا ما به مردم حق انتقاد دادیم؟ چند وقت پیش مقام معظم رهبری گفتند "مردم حق انتقاد از مسئولین را دارند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۴    
در این طرح 403 سارق دستگیر و همچنین 43 باند متلاشی شدند و حدود هشت میلیارد تومان اموال مسروقه مکشوفه و شش میلیارد تومان هم کالای قاچاق کشف شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۱    
آفتاب نیوز : عادل فردوسی پور که در برنامه تخصصی 90 معمولاً برخلاف اصول حرفه ای رسانه از چارچوب برنامه خارج شده و به مسائل خارج از موضوع که تخصصی در آن ندارد می پردازد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۹    
فرمانده انتظامی استان تهران از دستگیری سارقان کیف قاپ و گوشی قاپ با 38 فقره سرقت در شهرستان اسلامشهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۹    
سومین مرحله آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان برای حضور در کاراته وان پاریس، نخستین مسابقه سال 2018 در سالن کبکانیان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۴    
با نزدیک شدن به برگزاری جشنواره فیلم فجر می توانید روش خرید بلیت این جشنواره را در اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۱    
برنامه هشتمین روز از برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی فجر در حالی اعلام شد که یک گروه از کشور صربستان به اجرای برنامه در تالار رودکی تهران می پردازد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۵    
آفتاب نیوز : یکی از سران فتنه که نقش مهمی در القای خوش بینی به آمریکا و غرب و کشاندن دولت به ورطه ناکارآمدی و بی عملی داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۴    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۲    
مدیرکل برنامه و بودجه سازمان هدفمندی یارانه ها با اشاره به اینکه حذف یارانه افراد پردرآمد در انتظار مصوبه مجلس است، گفت که تا زمان تصویب مجلس، هیچ تغییری در حذف افراد یارانه بگیر اتقاق نمی افتد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۰    
نمایندگان پارلمان اروپا در نشست روز سه شنبه خود خواستار ممنوعیت کامل صید ماهی با استفاده از شوک الکتریکی در تمامی کشورهای عضو این اتحادیه شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۸    
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سارق نوجوان اینترنتی با 530 میلیون ریال برداشت غیر مجاز اینترنتی در شهرستان دزفول خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۴    
صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران و پژوهشگر توسعه نامه ای سرگشاده خطاب به کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۶    
برانکو بارها و بارها در مورد کریم باقری لب به تحسین گشوده و نقش دستیار ایرانی اش در تیم را غیر قابل انکار توصیف کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۵    
باشگاه بارسلونا چند روز پیش و در خرید زمستانی خود، یک بازیکن کلمبیایی را به خدمت گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۴    
محسن افشانی، بازیگر سینما و تلویزیون، عکسی عجیب از خود و همسرش در فضای مجازی منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۴۹    
امیر تتلو خواننده معروف رپ در اقدامی عجیب و غیرمعقول، تصویری از سر خالکوبی شده خود را منتشر کرد و نوشت: به نیت صلح جهانی! او در انتخابات ریاست جمهوری از ابراهیم رئیسی حمایت کرده بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۴۸    
با پیرزنی آشنا می شویم که حدود 65 سال هست غذای نخورده هست و هیچ مشکلی پیدا نکرده هست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۴۵    
بنابر اعلام معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایران، این دانشگاه کار ساخت و ساز و جایگزینی بیمارستان های فرسوده تحت پوشش خود را آغاز کرده، اما برای ادامه کار ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۴۳    
مرد جوان که درجریان نزاع خیابانی، ناخواسته دوست جوانش را به قتل رسانده بود، سحرگاه دیروز و پس از آخرین وداع با خانواده اش پای چوبه دار رفت ،اما درحالی که تمامی مقدمات اجرای حکم آماده شده بود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۴۱    
چند بازیگر خانم که با هم روابط دوستان و نزدیکی دارند در یک رستوران دور هم جمع شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۳۵    
افزایش قیمت خودروها به خاطر تأخیر در ابلاغ آیین نامه واردات خودرو بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۱۶    
بهتر است برای خوردن آب "انار" آن را به شکل "آب لمبو" درآورید یعنی بدون سوراخ کردن پوست آن را فشار دهید و سپس آب آن را بگیرید؛ آشامیدن آب انار که با پیه داخل آن گرفته باشند با شکر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۳:۴۵    
دبیر اجرایی کنگره چالش های بالینی در مامایی، زنان و نازایی گفت: زنان باید بدانند که دو علامت از این 3 نشانه را داشته باشید قطعاً مبتلا به بیماری سندروم تخمدان هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۳:۱۰    
پوسیدگی دندان، حاصل فعالیت باکتری ها روی مواد قندی است که در نتیجه تولید اسید می کند. اسید باعث تخریب بافت آلی و معدنی دندان می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۲:۱۳    
به گفته محققان، خوردن صبحانه سرشار از فیبر حاوی جو دوسر و میوه و سبزیجات کافی در طول روز می تواند از تحلیل استخوان ها پیشگیری نماید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۱:۵۵    
اغلب افراد به هنگام بیماری این تردید را دارند که می توانند ورزش کنند یا نه. قانونی در این رابطه وجود دارد که می تواند به افراد برای تصمیم گیری درباره ورزش کردن در زمان بیماری کمک کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۱:۳۷    
هر چند دولت از اپراتورها مالیات میگیرد اما سهامداران مخابرات ایران؛ همراه اول و ایرانسل که بیش از 90 درصد بازار مخابرات کشور دارند متعلق به کدام نهاد است؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۱:۳۰    
ابوئه که اکنون 34 سال دارد، لباس هایش را هم با دست می شوید و بعضی روزها مجبور می شود کنار خیابان بخوابد!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۱:۳۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار امیدواری کرد که نمایندگان با تصمیم دولت برای حذف جدول 17 همراهی کرده و این جدول به متن قانون بودجه سال آتی برنگردد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۱:۲۶    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به اینکه اکنون مدیرانی داریم که 700 الی 800 میلیون تومان پاداش پایان خدمت می گیرند، گفت: با مصوبه کمیسیون ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۱:۱۹    
پژوهشگران استرالیایی، طی پژوهشی ادعا کردند پدیده "مغز کودک"، پدیده ای واقعی و قابل سنجش است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۴۲    
بارش شبانه برف تبریز را سفیدپوش کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۴۰    
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: با توجه به دریافت عوارض از خودروها در آزادراه قزوین-زنجان و ارایه نکردن خدمات ضروری در این مسیر، گرفتن عوارض در این محور ارتباطی از رانندگان تا اطلاع بعدی ممنوع شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۳۶    
در این مجلس از ابتدا تا کنون بیش از 12 طرح تحقیق و تفحص در مجلس شورای اسلامی بررسی شد که مهم ترین آن ها طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان و طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۲۷    
مافیای گوشت شکار فعالند. آنها به گوزن، کل و بز، آهو و حتی حیوانات حرام گوشت نیز رحم نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۲    
یافته های جدید نشان می دهد افراد مبتلا به سرطان سینه که تحت درمان هستند بهتر است از مصرف انواع نان، سویا و طیفی از غلات مصرفی رایج پرهیز نمایند چراکه می توانند تاثیر معکوس داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۸    
پلیس کوزوو از تعیین جایزه 10 هزار یورویی برای ارائه مشخصات قاتل الیور ایوانوویچ سیاستمدار صربستانی که امروز در کوزوو کشته شد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۳    
یک مقام آمریکایی گفت کشورش به بهانه لزوم بازنگری های اساسی در آژانس امداد و اشتغال آوارگان فلسطینی سازمان ملل، 65 میلیون دلار کمک خود را به برنامه های مرتبط با آوارگان فلسطینی لغو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۴    
معاون هماهنگی انتقال شرکت توانیر، گفت: در حال حاضر 95 درصد برق کشور در داخل تولید می شود و به زودی به خودکفایی دست می یابیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۹    
منابع خبری گزارش دادند، نشستی از مقام های عالی رتبه در روزهای آتی در شورای امنیت سازمان ملل متحد با محوریت تدابیری برای مقابله با تسلیحات کشتار جمعی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۸    
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) گفت: امروز دشمن در برابر نظام ما مستاصل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۷    
روزنامه پیروزی نوشته علی دایی از حق 2/3 میلیارد تومانی خود در قبال پرسپولیس گذشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۵    
رئیس جمهوری آمریکا در یک تماس تلفنی با همتای چینی خود شی جین پینگ ضمن گفت وگو درخصوص تحولات شبه جزیره کره و با انتقاد از روابط تجاری دو کشور، کسری تراز تجاری آمریکا با چین را غیرقابل تحمل دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۸    
رضا شکاری و سردار آزمون این روزها با هم تیمی هایشان در امارات اردو زده اند تا تعطیلات زمستانی لیگ روسیه را در این کشور بگذرانند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۷    
مسئولی که بعد از جنجال آفرینی در کمپ تیم های ملی خبر را به شکلی وارونه منعکس کرده بود احتمالا با برخوردی قاطع روبرو می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۳    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تلاش می کنیم بودجه جاری و عمرانی استان ها را افزایش دهیم. سیاست فقرزدایی و اشتغال را علی رغم این که با محدودیت منابع مواجهیم در اولویت داریم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رمز موفقیت در برگزاری هر انتخابات به حضور و مشارکت حداکثری مردم بستگی دارد و امیدوارم که انتخابات آتی پارلمان عراق در موعد مقرر و با مشارکت مردم عراق باشکوه برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۶    
27 دی 1357، یک روز پس از خروج آخرین شاه ایران از کشور، شاپور بختیار، نخست وزیر وقت ایران، دستور تشکیل جلسه اضطراری شورای امنیت ملی را صادر می کند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۵۹    
رییس جمهوری آمریکا در توییتر خود بار دیگر مساله ساخت دیوار در مرز جنوبی این کشور و جلوگیری از ورود پناهجویان غیرقانونی و مواد مخدر را مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۵۴    
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: حال همه هنرمندان بد است و خوش به حال شما دریانوردان که به دریا رفتید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۵۲    
رئیس سازمان میراث فرهنگی برای بررسی توسعه همکاری در زمینه جذب گردشگر، تبادل تجربه درباره صنایع دستی و ایجاد ارتباط نزدیک با موزه های دو کشور به هلند سفر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۵۱    
بانک مرکزی از رشد اقتصادی 4.5 درصدی در نیمه اول امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۹    
عباس آخوندی همزمان با هفتاد و نهمین سالروز تاسیس بانک مسکن در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سابق و جدید بانک مسکن گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۶    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: انقلاب اسلامی ما یک دانشگاه بزرگ انسان سازی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۵    
رسانه های معتبر ترکیه خبر از توافق مصطفی دنیزلی با تراکتورسازی می دهند ، درحالی که از تبریز خبر رسیده بود باشگاه از دنیزلی دور شده است!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۳۴    
شرکت کنندگان در سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی عصر امروز (سه شنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۶    
شرکت کنندگان در سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی عصر امروز (سه شنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۵    
رئیس جمهور آمریکا با انتقاد از دموکرات ها، آنها را به تلاش برای به تعطیلی کشاندن دولت این کشور بر سر مهاجران غیرقانونی متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۴    
مردم در سیبری روسیه زمستان امسال سرمای شدید و بی سابقه ای را تجربه می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۲    
تازه ترین عکس رضا عطاران در فیلم مصادره منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۱    
فرمانده انتظامی رشت از دستگیری یک مامور قلابی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۰    
وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه نارضایتی هایی که موجب بروز حوادثی در کشور می شود را باید علاج کرد گفت: مهار حوادث سبب افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۸:۴۰    
مراسم تودیع مهندس دوست حسینی و معارفه دکتر مرتضی شهیدزاده رییس جدید هیئت عامل صندوق توسعه ملی با حضور دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۴    
شرکت کنندگان در کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی با رهبر انقلاب دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۳    
سرمربی آلمانی استقلال این روزها به دلیل نتیجه نگرفتن در خارج از خانه انتقادات زیادی را تحمل می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۲    
در این مطلب می خواهیم این سوال ترسناک و عجیب را بررسی کنیم. احتمال شکستن پنجره هواپیما چقدر است؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۴    
عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد معتقد است که آمریکا ناگهان و به صورت یکجانبه از برجام خارج نمی شود و تلاش می کند ضمن همراه کردن کشورهای اروپایی با خود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به تلاش ایران و روسیه در خصوص لغو روادید سفر بین اتباع دو کشور، تصریح کرد قطعا تا انجام بازی های جام جهانی این اتفاق صورت نمی گیرد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۹    
سرپرست گروه سلامت هوای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: سال گذشته در تهران چهار هزار و 810 مرگ منتسب به آلودگی هوا داشته ایم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۶    
فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: داماد خشمگین که همسر و مادر زنش را به قتل رسانده بود، پس از یک هفته فرار دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۸    
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه در گردهمایی مسئولان روابط عمومی سپاه که در ستاد فرماندهی کل سپاه در تهران برگزار شد گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۷    
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد یارانه نقدی دی ماه امشب واریز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۶    
ساختمان جدید سفارت آمریکا در انگلیس امروز (سه شنبه) در حالی برای نخستین بار درهایش را به روی عموم مردم گشود که چند روز پیش به علت هزینه بسیار زیاد ساخت و مکان بدش مورد انتقاد دونالد ترامپ قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۰    
فابیو کاپلو، دوران مربیگری پرفروغی را در فوتبال پشت سر گذاشت و همواره از او به عنوان یک مربی صاحب سبک یاد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۸    
مرگ ناگهانی. چهل و شش سالگی. و آخرین عکسی که 9 روز قبل از مرگ، در توییتر منتشر کرده و عملا با گربه اش بدرود گفته است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۳    
سرپرست موزه های استان اردبیل گفت: پنج هزار و 670 شی تاریخی در این استان شناسنامه دار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۸    
قایق های اشباح پدیده ای مرموز است که سالانه ده ها قربانی می گیرد و سوالات بی پاسخ بسیاری در مورد آن وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۲    
بررسی روند معاملات فرابورس در حوزه اوراق حق تقدم مسکن حاکی از آن است که قیمت این اوراق در مقایسه با هفته گذشته افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۷    
نماینده ویژه رییس جمهوری در حادثه نفتکش سانچی با اعلام اینکه انتقال محموله نفتی به کره شمالی و شلیک موشک به سانچی، داستانسرایی و دروغی بسیار آشکار است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۵    
دوستان ترامپ که اعتقاد چندانی به توانایی و استعداد او در این زمینه ندارند، بر این عقیده هستند که ترامپ به جز ساخت وساز از هیچ مسئله دیگری سر درنمی آورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۴    
فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپولیس از غیبت سه هفته ای کامیابی نیا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۱    
منابع خبری عربی اعلام کردند مصر اداره آثار باستانی اهرام ثلاثه را به مدت 20 سال به یک شرکت اماراتی به نام Prisme International به بلغ 50 میلیون دلار واگذار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۱    
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان مصرف مشروبات الکلی را زمینه ساز بسیاری از نزاع ها دانست و گفت: 3 نفر به علت سوء مصرف الکل در استان همدان جان خود را از دست داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۹    
آفتاب نیوز : یکی از نمایندگان مجلس گفته است: 100 مسئول کشور دوتابعیتی و دارای گرین کارت هستند. می دانم شما هم مثل من از شنیدن این خبر تعجب نکرده اید چون تعجب هم ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۷    
نماینده اعزامی مجلس به شانگهای برای بررسی حادثه نفتکش سانچی درباره برخی ابهامات در زمینه همکاری چین در این حادثه توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۱    
ساختمان های اداری، مساجد و مدارس متعلق به آستان قدس رضوی تحت پوشش بیمه های آتش سوزی، خطرات تبعی و مسئولیت بیمه سرمد قرار گرفت .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۹    
مجوزهای دریافت وجه بدون کارت از خودپردازهای بانک صادرات ایران در راستای افزایش ضریب ایمنی و امنیت مشتریان تا 24 ساعت اعتبار دارد و مشتری می تواند تا سقف 2 میلیون ریال به صورت یکجا و یا به دفعات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۷    
رکورد تولید موتور در دو شیفت کاری در شرکت مگاموتور شکسته شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۶    
با توجه به استقبال خوبی که از پیش فروش اینترنتی خودرو کوییک انجام شده و حضور انبوه کاربران در سایت جهت ثبت نام این خودرو، در بعضی مواقع پذیرش به صورت مرحله ای انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۴    
حضور خودروی "مزداRX-7" ساخت سال 1978 میلادی، در خیابانهای تهران را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۲    
بهای هر بشکه نفت سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک)-متشکل از 14 کشور- دیروز (دوشنبه) با 0.9 درصد افزایش نسبت به جمعه گذشته به 67 دلار و 78 سنت رسید و بیشترین قیمت از بیست و هشتم نوامبر 2014 میلادی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۲    
آلمان اعلام کرده است که به دنبال یافتن 10 مظنون به جاسوسی برای ایران است.آلمان اعلام کرده است که به دنبال یافتن 10 مظنون به جاسوسی برای ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۱    
معاون رئیس جمهوری در سفر به هلند اعلام کرد جمهوری اسلامی ایران برنامه ای را در زمینه توسعه گردشگری تدوین کرده که براساس چشم انداز این برنامه به هدف جذب 20 میلیون گردشگر و 25 میلیارد دلار درآمد ارزی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۴    
اگرچه با عنایت به وضع اقتصادی کشور در یک دهه گذشته، به نظر می رسد سودهای کلانی که این موسسات می پرداختند ...