پنجشنبه ۲۵ مردادساعت ۱۵:۱۶Aug 2018 16

خبرهای آفتاب نیوز 8 بهمن 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 بهمن 1396 آفتاب نیوز 2 بهمن 1396 آفتاب نیوز 3 بهمن 1396 آفتاب نیوز 4 بهمن 1396 آفتاب نیوز 5 بهمن 1396 آفتاب نیوز 6 بهمن 1396 آفتاب نیوز 7 بهمن 1396 آفتاب نیوز 8 بهمن 1396 آفتاب نیوز 9 بهمن 1396 آفتاب نیوز 10 بهمن 1396 آفتاب نیوز 11 بهمن 1396 آفتاب نیوز 12 بهمن 1396 آفتاب نیوز 13 بهمن 1396 آفتاب نیوز 14 بهمن 1396 آفتاب نیوز 15 بهمن 1396 آفتاب نیوز 16 بهمن 1396 آفتاب نیوز 17 بهمن 1396 آفتاب نیوز 18 بهمن 1396 آفتاب نیوز 19 بهمن 1396 آفتاب نیوز 20 بهمن 1396 آفتاب نیوز 21 بهمن 1396 آفتاب نیوز 22 بهمن 1396 آفتاب نیوز 23 بهمن 1396 آفتاب نیوز 24 بهمن 1396 آفتاب نیوز 25 بهمن 1396 آفتاب نیوز 26 بهمن 1396 آفتاب نیوز 27 بهمن 1396 آفتاب نیوز 28 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 بهمن 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۴۲    
پارو کردن برف فشار زیادی به ماهیچه های بدن انسان خصوصا قلب وارد می کند؛ توصیه اکید به بیماران قلبی این است که از پاروکردن برف اجتناب کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۳۵    
تصادف محور طبس _ یزد 3 کشته و 6 مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۳۲    
مرد 40 ساله ای در آستانه اشرفیه که در اثر برق گرفتگی دچار ایست قلبی شده بود توسط فوریت های پزشکی آستانه نجات یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۳۰    
بازیگر مطرح آمریکایی تلاش بیشتر شورای امنیت سازمان ملل متحد را برای پایان دادن به بحران سوریه، خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۳۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه فرید زکریا مدعی شد قدس از زمان داوود نبی پایتخت این رژیم بوده است!
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۲۹    
بجنورد- به دلیل برودت هوا و کاهش چشمگیر دما تمام مدارس ابتدایی، پیش دبستانی و استثنایی رازوجرگلان و مانه و سملقان فردا دوشنبه در نوبت صبح تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۲۶    
جانشین راهور ناجا از رسیدن برودت هوا به منفی 20 درجه در برخی نقاط کشور خبر داد و تاکید کرد افراد از رانندگی در شب خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۲۰    
المپیاکوس با گلزنی مهاجم ایرانی اش برابر آستراس تریپولیس مساوی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۱۸    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: با پیگیری های انجام شده در حال حاضر وضعیت شبکه آب و برق پایتخت در حالت پایدار قرار دارد و مشکل عمده ای در هیچ کدام از این دو بخش نیست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۱۳    
رییس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از تعطیلی تمامی مدارس چهارمحال و بختیاری در نوبت صبح خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۰۴    
یکی از مسافران قطار سیمرغ از مشهد به مقصد تهران اعلام کرد که این قطار بعد از گذشت 23 ساعت دقایقی پیش به تهران رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۳:۰۱    
دختر میرحسین و رهنورد گفت: ماموران اعلام کردند بدون هماهنگی قبلی می توانیم به دیدار پدر و مادر برویم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۵۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: برخی مسؤولان چطور به خود جرأت داده اند که فرزندانشان در آمریکا و انگلیس باشند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۵۰    
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نسبت به بروز یخبندان در خیابان های پایتخت و احتمال افزایش وقوع تصادفات در معابر هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۴۷    
میلان سومین پیروزی پیاپی خود را در سری A به دست آورد و توانست در حساس ترین بازی هفته با نتیجه دو بر یک لاتزیو را از پیش رو بردارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۲۴    
با توجه به بارش سنگین برف و برودت هوا، تمامی بانکها و موسسات مجاز اعم از دولتی و خصوصی فردا(دوشنبه) دو ساعت با تاخیر نسبت به روال معمول آغاز به کار خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۲۰    
جمیدا کی 34 ساله، معروف به جمیدای معلم ، از روستای چروکود از توابع شهر مالاپورام که بر خلاف قوانین شریعت، نماز جمعه را در مرکز سنت قرآن امامت کرده است، می گوید که از عواقب این موضوع آگاه بوده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۶    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با تائید آزاد موقت باقر نمازی ، از این امر استقبال کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۳    
عمل جراحی زیبایی چشم در کلینیک های چشم پزشکی معدودی که با انگیزه های مالی انجام می شود چند روز پیش موجب کور شدن کامل یک نفر شد...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۲    
دادستان نیویورک علیه فروشنده فالوورهای جعلی به سلبریتی ها و سیاسیون اعلام جرم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۵۸    
فرماندار رودبار گفت: دو جوان که از اهالی منطقه خورگام رودبار بودند دیروز به قصد تفریح و عکاسی از مناظر برفی به ییلاقات منطقه رفته بودند که یکی از آنان دچار حادثه شد و فوت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۳۳    
درحالی که صبح امروز پنج پرواز بندرعباس به تهران لغو شده بود، این روند ادامه داشت تا اینکه شاهد باشیم امروز هیچ پروازی از بندرعباس به مقصد فرودگاه مهرآباد به پرواز درنیاید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۲۸    
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد با توجه به شرایط خاص جوی که بر آزادراه تهران- قم حکمفرماست به مردم توصیه می شود که در صورت امکان به جای ورود به این آزادراه از شیوه های دیگر حمل ونقل استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۲۳    
مرد جوان شکاک مقیم سوئد، به تصور اینکه همسرش در فضای مجازی با مردی رابطه پنهانی دارد، پس از سفربه ایران با ترفندی خاص، زن جوان را در یکی از کمپ های ترک اعتیاد بستری کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۲۰    
سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به اظهارات اخیر پادشاه اردن گفت: سیاست اصولی، پایدار و تغییر ناپذیر جمهوری اسلامی ایران همواره کمک به صلح، ثبات و امنیت منطقه ای است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۲۰    
معاون اجرایی پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه محور هراز به طور قطع تا صبح مسدود خواهد بود، گفت: تلاش می کنیم محور فیروزکوه برای ساعایت باز شود تا شهروندان عبور کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۸    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در حال حاضر بخش عمده ای از معابر شهر تهران یخ زده هستند و نیاز به پاشش نمک و شن وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۸    
رئیس پلیس راه راهور ناجا با بیان اینکه کولاک و یخ زدگی در محورهای مواصلاتی 7 استان وجود دارد و تردد در آنجا فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۷    
جلسه هیئت دولت بعدازظهر امروز یکشنبه هشتم بهمن ماه 1396 به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار شد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۶    
آلکمار با درخشش علیرضا جهانبخش توانست ویلم تیلبورگ را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۵    
اگر از بدن خود محافظت کنید، بدن تان نیز از شما محافظت خواهد کرد. به گزارش ایسنا، چطور نوشت: رفتن به باشگاه بخشی از فرایند رسیدن به تناسب اندام است ولی باید توجه داشته باشید که کارهایی که بعد از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۰:۵۳    
ایرلاین ها بخاطر لغو پرواز کوچکترین خدمات را برای مسافران در نظر نگرفته اند.!
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۰:۴۴    
فرمانده نیروی زمینی سپاه: در این درگیری 16 تروریست تکفیری دستگیر و 5 نفر نیز به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۰:۴۲    
اتلتیکومادرید توانست به راحتی لاس پالماس را شکست دهد و سه امتیازی بازی را کسب کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۰:۳۰    
فردا تمام مدارس مناطق کوهستانی و نوبت صبح مدارس مراوه تپه تعطیل است همچنین پیش دبستانیها و مدارس ابتدایی در سطح استان، از ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز میکنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۷    
با تداوم بارش برف در نقاط کوهستانی و برف گیر برخی مدارس استان مازندران فردا تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۲۰:۰۰    
رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: این سازمان آماده است تا در صورت نیاز در هر ساعتی از شبانه روز جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهر تهران را برگزار کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۲    
باشگاه تراکتورسازی نیز قطر را به عنوان میزبان خود مقابل الاهلی عربستان اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۴۹    
ناپولی با پیروزی که برابر بولونیا به دست آورد صدر جدول رده بندی را از یوونتوس پس گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۲۲    
به گزارش خبرگزاری مهر، تیم های فوتبال چلسی و نیوکاسل روز یکشنبه در ادامه مرحله یک شانزدهم نهایی رقابتهای جام حذفی انگلیس در ورزشگاه استمفورد بریج به مصاف هم رفتند که در پایان چلسی 3 بر صفر پیروز شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۲۱    
حسین بادامکی بازیکن تیم سیاه جامگان بار دیگر به این تیم بازگشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۲۰    
دیکتاتور سابق لیبی در گذشته قصد داشت برای خرید بخشی از سهام باشگاه منچستریونایتد اقدام کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۱۳    
فیروزکوه- فرماندار فیروزکوه گفت: محور فیروزکوه در محدوده گدوک مسدود شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۱۳    
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درراه ماندن قطار مشهد به تهران و سرگردانی مسافران گفت: ما از وزیر راه در این باره حتماً سوال خواهیم کرد و وزیر حتماً باید در این باره پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۱۰    
باشگاه استقلال، قطر را برای میزبانی از الهلال عربستان انتخاب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۷    
تیم ملی کاراته مردان و زنان ایران با 2 مدال طلا و 5 مدال برنز به کار خود در رقابت های کاراته وان پاریس پایان داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۵    
بخشدار لامرد استعفا داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۲    
دادستان تهران درباره افزایش قیمت ارز طی یک ماه اخیر، با اشاره به بحران ارزی در اواخر دولت احمدی نژاد و این که کشور هر چند سال یک بار با مساله مشکلات ارزی مواجه است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۹    
سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به آخرین وضعیت ناوشکن دماوند در دریای خزر گفت: هیچ محدودیتی برای احیای مجدد ناوشکن دماوند وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۵    
استاندار تهران گفت: در پی بارش سنگین برف و یخبندان معابر، ادارات دولتی فردا دوشنبه با 2 ساعت تأخیر آغاز به کار، خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار تصویری از برف اخیر نوشت: وقتی برف می بارد، سکوت و آرامش عجیبی در شهر حکمفرما می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۸    
رشت- مدارس برخی مناطق گیلان به علت بارش شدید برف و یخبندان و مشکل در تردد برای دومین روز متوالی فردا (دوشنبه) تعطیل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۸    
شورای فنی ترکیب تیم های ملی کشتی آزاد ترکیب تیم های اعزامی به رقابتهای جام تختی و پیکارهای قهرمانی آسیا را مشخص و معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۷    
معاون هماهنگی امور استانداری تهران گفت که عوامل شهرداری و مدیریت شهری در پی بارش برف اخیر در تهران سنگ تمام گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۴    
دکتر روحانی لایحه تصویب پروتکل های مربوط به اصلاح بند الف ماده 50 و ماده 56 کنوانسیون هواپیمایی کشوری بین المللی را برای طی تشریفات قانونی به مجلس تقدیم کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۳    
نجفی شهردار تهران صبح امروز خواسته بود مردم درخت ها را بتکانند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۳۳    
حدادعادل در واکنش به سخنان نماینده ایلام در مجلس مبنی بر اینکه بودجه بنیاد سعدی صرف حمایت از پایان نامه های دانشجویان در حوزه سعدی پژوهی می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۴    
معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور از پلیس راه خواست تا جاده هایی را که امکان یخبندان یا برف و کولاک در آن وجود دارد از قبل مسدود کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۳    
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی، ابهام نمایندگان درباره هدفمندی و نوع مصرف و روش برداشت از صندوق توسعه ملی را در رد کلیات لایحه بودجه سال 97 موثر دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۱۸    
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خواستار شارژ برخی از مخازن شن و نمک در سطح پایتخت با توجه به پیش رو بودن یخبندان شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۱۵    
رئیس جمهور اوکراین در اقدامی خیرخواهانه، تمامی حقوق خود را از محل ریاست جمهوری در سال 2017 میلادی که 336 هزار گیرون بوده، به صورت یکجا به خیریه داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۱۵    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام کرد که هیچ مشکل مرتبط با کمبود سوخت در پی بارش برف در هیچ نقطه از کشور گزارش نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۷    
در پی بارش شدید برف در شب گذشته و امروز تهران تعداد زیادی از درختان در خیابانها و کوچه های شهر زیر بار سنگین برف شکسته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۵    
اغلب فرودگاه های کشور پس از برف غافلگیرکننده شب گذشته که هنوز در خیلی از استان ها ادامه دارد به تعطیلی کشیده شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۸    
باشگاه پرسپولیس با حضور مهاجم این تیم در برنامه نود مخالفت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۷    
معاون وزیر راه و رئیس سازمان راهداری عدم استفاده از زنجیر چرخ و تجهیزات را مهمترین عامل انسداد راه ها در پی بارش های اخیر اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۵    
وزیر کشور در پنجمین جلسه شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور با اشاره به ابلاغ طرح کولبری به استانداران گفت: استانداران اجرای این طرح را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۲    
با توجه به کاهش شدید دما در نیمه شمالی کشور امشب و صبح روز دوشنبه یخ زدگی در معابر عمومی و جاده های بین شهری و احتمال ریزش بهمن به سبب انباشت برف در مناطق برفگیر جاده های کوهستانی پیش بینی می شود. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۲    
برف تهران و استان های شمال و غرب ایران بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۵    
در ادامه ادعاهای بی اساس مقامات صهیونیستی، سخنگوی ارتش این رژیم نیز مدعی شد که ایران در حال ایجاد کارگاه های ساخت موشک در لبنان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۷    
شرکت ایکیا (ایکه آ) با انتشار اطلاعیه ای از درگذشت اینگوار کامپراد ، مؤسس این شرکت در شامگاه شنبه (27 ژانویه/ 7 بهمن) خبر داد. کامپراد در 91 سالگی و پس از یک دوره کوتاه بیماری درگذشت. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۸    
پول نیوز - با توجه به برودت هوا و بارش سنگین برف در کشور، شرکت حمل و نقل ریلی رجا به منظور پاسخ گویی به هموطنان گرامی قطارهای فوق العاده ای را در مسیر تهران-قم و بالعکس راه اندازی کرد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۸    
گرجستان یکی از بالاترین آمار ازدواج کودکان را دارد که در آن دخترانی با 12 سال سن به خانه بخت می روند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۴    
یک سال از آغاز فروش محصولات جدید نیسان در ایران می گذرد. سال گذشته در چنین روزهایی، شرکت جهان نوین آریا، فروش خودرو نیسان جوک را در قالب نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۱    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه فضای سایبری خبرگزاری میزان، تصویرهایی از بارش بی سابقه برف در دل کویر دامغان را رویت می کنید. مرجع: مشرق این مطلبو از دست ندید! آشنایی با کلیسای جامع زوارتنوتس
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۱    
یک زن کرد وابسته به یگان های دفاع از زنان امروز (یک شنبه) دست به یک عملیات انتحاری در روستای الحمام در جندیرس در شمال غرب حلب سوریه زد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۰    
سرانجام پرونده تشکیل شده برای یکی از قاریان نامی کشورمان فرجام یافت؛ فرجامی که برخی ابهامات را پاسخ نگفت و حتی به خلق برخی ابهامات جدید منجر شد و موجی از واکنش ها، به ویژه در فضای مجازی به دنبال داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۰    
به علت برودت هوا و یخبندان تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شیفت صبح و بعدازظهر استان فردا دوشنبه تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۹    
پلیس مسکو همزمان با برپایی اعتراضات در شهرهای مختلف روسیه، رهبر مخالفان این کشور را بازداشت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۴    
آمار فعالیت های ارزی شبکه بانک صادرات ایران از سال 1392 تا پایان آذر ماه سال 96 نشان می دهد که سودآوری این بانک در بخش درآمد های کارمزدی از محل ارائه خدمات متنوع ارزی به مشتریان داخل و خارج از کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۷    
شرکت امداد خودرو سایپا با هماهنگی پلیس راهور ناجا تمامی محورها و جاده های کوهستانی و برفگیر کشور را تحت پوشش خدمات امدادی قرار می دهد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۱    
وزیر نفت گفت: برای کارکنان قرارداد موقف وزارت نفت همانطور که قبلا به آنها قول داده بودم، از ابتدای اردیبهشت تغیراتی در وضعیت معیشت آنها ایجاد خواهد شد که برنامه مفصلی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۴    
اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: یک باند هک سایبری که اطلاعات 2 هزار و 800 حساب بانکی را سرقت کرده بود منهدم و اعضای آن پس از شناسایی به چنگال قانون گرفتار آمدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۵    
کرمانشاه- پایگاه اطلاع رسانی پلیس کرمانشاه از مردم خواست که متهم آدم ربایی را شناسایی و در صورت شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۳    
خوردن مواد غذایی و میوه ها زمان مناسب و نامناسب دارد چنانچه طبق برنامه زمانی آنها مورد مصرف قرار گیرند سلامت بدن حفظ می شود. زمان مناسب خوردن این 10 میوه را بشناسید/استراتژی دستیابی به تندرستی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۹    
تعدادی از باستان شناسان ایران طی نامه ای از وزیر راه و شهرسازی خواستند تا از اجرای یک زیرگذر در مجموعه میراث جهانی شوش جلوگیری کند. به گزارش تین نیوز، متن این نامه به شرح زیر است: ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۷    
رییس دفتر رییس جمهور از سفر حسن روحانی به کرمان طی روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۷    
مسئول پلیس فتا استان گلستان از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار تصاویر شخصی و خصوصی از زنان و دختران گرگانی می نمود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۵    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای داوطلبان کنکور 97 دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد مهلت ثبت نام تا 11 بهمن تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۳    
این روزها هوای بیشتر مناطق کشورمان برفی است و شهرها رنگ سفید به خود گرفته اند. برف احتمالا زیباترین پدیده طبیعی است که رخ می دهد و به جرات می توان گفت که تمام مردم دنیا عاشقش هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۰:۵۶    
بررسی ها نشان می دهند مصرف مکمل های ویتامین D برای کمک به بیماران مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر (آی بی اس) مفید است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۶    
بارش برف شدید در تهران و چندین استان دیگر، در کنار سختی ها و مشکلاتش، دو نکته مثبت و خوشحال کننده دارد؛ نخست، بهبود وضعیت ذخیره آبی کشور و دوم، لطافتی که به هوا و فضای شهر می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۱    
حوزه/ بعضی از روحانیون، نفوذی دشمن هستند که قصد دارند با درست کردن القاب مرجعیت، استفاده ابزاری از دین برای رسیدن به مقاصد و ترغیب به فساد در درون خانواده های هدف داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۰    
سید عباس صالحی در پیام توئیتری خود از آخرین اثر بهروز غریب پور تمجید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۰    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین از اسکان 6 هزار گرفتار در برف در محور های مواصلاتی استان با کمک امدادگران هلال احمر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۲    
بر اثر بارش برف و سرمای شدید مدارس برخی شهرهای کشور امروز تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۲    
بسیاری از علل بیماری سرطان و اقداماتی که در جهت کاستن از خطراتشان است، شناخته شده و در حال حاضر بسیاری از سرطان ها چون زود تشخیص داده می شوند، تا حد زیادی می توان به طول عمر بیمار افزود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۰۷:۵۶    
بررسی ها نشان می دهد هر ایرانی تا کنون 143 هزار و 750 تومان بابت تادیه بدهی موسسات ملی و اعتباری غیر مجاز هزینه کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۰۴:۰۲    
پوست موز یکی از قسمت های مغذی میوه موز است که دور ریخته می شود، اما در این مقاله به نکاتی اشاره می کنیم که متوجه خواص پوست موز می شوید و از امروز به بعد سعی خواهید کرد پوست موز را هم بخورید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۰۰:۵۷    
سال 83 با پایان امتحانات دانشگاه کوله اش را برداشته و راهی تهران شده بود به هوای جشنواره فیلم فجر. با دلش عهد کرده بود که وقتی همه خوابیم بهرام بیضایی را در نخستین نمایش عمومی اش ببیند اما خاطره ای ...