چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۲۳:۲۱Nov 2018 14

خبرهای آفتاب نیوز 11 بهمن 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 بهمن 1396 آفتاب نیوز 2 بهمن 1396 آفتاب نیوز 3 بهمن 1396 آفتاب نیوز 4 بهمن 1396 آفتاب نیوز 5 بهمن 1396 آفتاب نیوز 6 بهمن 1396 آفتاب نیوز 7 بهمن 1396 آفتاب نیوز 8 بهمن 1396 آفتاب نیوز 9 بهمن 1396 آفتاب نیوز 10 بهمن 1396 آفتاب نیوز 11 بهمن 1396 آفتاب نیوز 12 بهمن 1396 آفتاب نیوز 13 بهمن 1396 آفتاب نیوز 14 بهمن 1396 آفتاب نیوز 15 بهمن 1396 آفتاب نیوز 16 بهمن 1396 آفتاب نیوز 17 بهمن 1396 آفتاب نیوز 18 بهمن 1396 آفتاب نیوز 19 بهمن 1396 آفتاب نیوز 20 بهمن 1396 آفتاب نیوز 21 بهمن 1396 آفتاب نیوز 22 بهمن 1396 آفتاب نیوز 23 بهمن 1396 آفتاب نیوز 24 بهمن 1396 آفتاب نیوز 25 بهمن 1396 آفتاب نیوز 26 بهمن 1396 آفتاب نیوز 27 بهمن 1396 آفتاب نیوز 28 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 بهمن 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۹    
جانشین پلیس راهور ناجا گفت: بر اثر حوادث ترافیکی کشور روزانه 40نفر از هموطنان کشته و 900نفر هم مجروح می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۹    
میترا حجار یکی دیگر از هنرمندانی است که به تازگی به جمع بازیگران فیلم سینمایی کاتیوشا به کارگردانی علی عطشانی پیوسته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۲:۴۰    
استاندار کرمانشاه گفت: به مستاجرین مناطق زلزله زده درصورت تمایل، از واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی اختصاص داده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۳:۳۵    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 946 هزار داوطلب در آزمون سراسری 97 خبر داد و گفت: این آزمون هفتم و هشتم تیر ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۲:۰۷    
کدام عقل سلیمی قبول می کند در کشوری یک لیتر شیر که مصرف آن از جمله ضروریات سلامت ملی است 2500 تومان است یک لیتر بنزین هزار تومان باشد؟ در کدام کشوری چنین نسبتی بین شیر و بنزین برقرار است؟
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۱:۲۰    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی درباره رسیدگی به تراکنش های بانکی مشکوک و برای مبارزه با فرار مالیاتی گفت: از محل شناسایی بیش از 3000 مؤدی مشکوک با تراکنش های سنگین، 6300 میلیارد تومان مالیات مطالبه شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۴۶    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری از وجود 100 مدرسه تخریبی در استان خبر داد و گفت: جذب کمک های خیری برای تخریب و بازسازی این تعداد مدرسه در اولویت برنامه های اداره کل نوسازی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۰۸    
عضو فراکسیون امید با بیان اینکه خمیرمایه خلقت، عدالت است و اگر عدالت نباشد، جامعه از بین می رود، گفت: در اواخر دولت احمدی نژاد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۴۷    
رئیس سازمان انتقال خون ضمن هشدار نسبت به پلاسمافروشی در کشور گفت: اقدامی برای نظارت بر توسعه پالایشگاه پلاسما که اکنون به شرکت پالایش و پژوهش تبدیل شده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۰۱    
سازمان هواشناسی برای امروز در 26 استان دمای صفر و زیر صفر درجه پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۷    
آمارها نشان می دهد که خودروهای پرفروش و پرطرفدار بازار به طور متوسط 90میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۷    
اردیبهشت امسال، دختر جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران مدعی شد از سوی همسر برادرش ربوده شده و چند روزی در خانه پدروی زندانی بوده و مورد ضرب و شتم وآزارقرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۱۲    
رأی گیری کانال تلگرامی حالا خورشید به عنوان یک عامل مخل و حداقل به عنوان یک عنصر تبلیغاتی، خواه نا خواه به کمک فیلم حاتمی کیا آمده و واکنش هایی را نیز در میان سینماگران حاضر در جشنواره به وجود آورده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۰۱    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان نهایی دوره های نیمه متمرکز دانشگاه ها در آزمون سراسری 96 در روز یکشنبه 15 بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۶    
دعوای تلویزیون و فوتبال همچنان وارد فاز تازه ای شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۱    
محمد بحرانی با انتشار عکسی از دوران دانشجویی اش در اینستاگرامش نوشت: امیر سلطان رپ می نوشت و خواننده اصلی بود و من نوازنده سازهای کوبه ای یا دقیقتر بگم سطل آشغالی و شاعر و خواننده ی بخش های بندری...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۷    
محمد سلطان مرادی 28 ساله، ساکن شهرستان چادگان اصفهان بعد از گذشت یک سال و نیم از ازدواجش حالا پدر چهارقلوهاست. سه دختر و یک پسر او هنوز در بیمارستان عسگریه اصفهان تحت مراقبت پزشکان قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۶    
بهترین رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان چه کسی بوده است؟ شاید اسامی زیادی ردیف شود و بحث های مختلفی هم به میان آید اما راستش را بخواهید خودم بیشتر به دو اسم فکر می کنم؛ محسن صفایی فراهانی و محمد دادکان.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۳    
شبکه خبری المیادین از ترور یکی از شیوخ برجسته قبایل عراق در کرکوک طی حمله افراد مسلح خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۶    
گزارش تفریغ بودجه 1395 که اولین گزارشی بود که "عادل آذر" با حضور در ریاست دیوان محاسبات به مجلس برد را می توان جزو پرحاشیه ترین گزارش های تفریغ در چند سال اخیر دانست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۴:۰۳    
سه مرد اعدامی که تا اجرای حکم قصاص فاصله ای نداشتند با تلاش مسئولان واحد صلح و سازش دادسرای جنایی پایتخت، از اولیای دم مهلت و رضایت گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۲:۰۱    
میرسلیم تاکید کرد: وقتی یک خادم قرآنی متهم می شود، پرونده را نمی توان با محکومیت اولیه یا تبرئه در تجدید نظر خاتمه یافته تلقی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۱:۱۰    
هافبک تیم ملی فوتبال ایران از حضور در ناتینگهام ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۱:۰۰    
تصاویر منتشرشده از زنانی که در روزهای اخیر بدون روسری در برخی خیابان ها حاضر شده اند، واکنش برخی مقامات قضائی و افراد را در پی داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۴    
بسیاری از کارهای مثبت و امیدوار کننده در رسانه ها یا اصلا منعکس نمی شود یا به خوبی به گوش مردم نمی رسد چون جنبش زرد بر همه غلبه کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۴    
فیلم تلویزیونی بچه های محله گل ها به کارگردانی داریوش ربیعی، پنج شنبه 12 بهمن ماه ساعت 8 صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۰:۰۰    
قطار حامل نمایندگان کنگره آمریکا دچار سانحه شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۳:۴۴    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز باید اختلافات سیاسی که مختص زمان انتخابات است را کنار گذاشته و دست به دست هم دهیم تا مشکلات حل شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۴۲    
بارش برف سنگین در تهران و دیگر شهر های تهران و مخاطراتی که در پی داشت بخش زیادی از اخبار رسانه هار به سمت خود کشید؛ در این میان موضوع تفریغ بودجه و حواشی آن هم بخش دیگری از اخبار به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۳۵    
هافبک تیم ملی فوتبال ایران تا پایان فصل به عضویت تیم ناتینگهام درآمد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۱    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواهان مدیریت نزاع با فلسطینی ها و نه حل و فصل آن در شرایط کنونی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۱:۳۵    
مهاجم بلژیکی چلسی با امضای قراردادی به صورت موقت تا پایان فصل به عضویت دورتموند درآمد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۱:۰۵    
دستیار صوتی اکو شرکت آمازون، امکان ارسال پیامک با صدای کاربران را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۱:۰۲    
یک نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه ما اعتدال را در موافقت و مخالفت رعایت نمی کنیم، تاکید کرد: به طور کلی ما نسبت به مخالفان خود بی رحم هستیم. وقتی بر سرکار می آییم، می خواهیم مخالفان خود را حذف کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۱:۰۱    
رئیس تشکل های کارگری- کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از گسترش تشکل های کارگری در استان تهران خبر داد اما تاکید کرد: کارگر به محض اینکه وارد شورای اسلامی کار یک مجموعه شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۵۱    
در شرایطی که بسیاری از کشورهای جهان به سمت استفاده از فناوری های پیشرفته از جمله استفاده از کارت هوشمند با فناوری EMV حرکت می کنند، در داخل کشور با چالشی به نام حذف کارتخوان ها مواجهیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۷    
یک ادیب لرستانی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۳    
آفتاب نیوز : تصاویر بارش برف سنگین در مسکو پایتخت روسیه در 31 ژانویه 2018 را نشان می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۲۶    
مهدی قائدی بازیکن بوشهری تیم استقلال که براثر واژگونی خودرو مصدوم شده بود در نخستین گفت وگوی پس از هوشیاری از همه مردمی که برای بهبودیش دعا کردند قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۲۲    
شهردار تهران از کمک شهرداری به برف روبی فرودگاه مهرآباد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۲۰    
وزیر کشور با اشاره به دلایل نا آرامی های اخیر کشور گفت: تغییر نسل، تغییر سبک زندگی و تغییرات تکنولوژیکی از مهمترین دلایل ناآرامی های اخیر کشور بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۲    
رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی گفت: آقای عراقچی در برنامه جهان آرا به مقایسه بین برجام و نیروهای مقاومت در منطقه نپرداختند و سخن ایشان کاملا یکطرفه بود و از مزایای برجام سخن می گفتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۹:۳۷    
وزارت خزانه داری آمریکا نام اسماعیل هنیه را در لیست تحریم ها قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۹:۲۹    
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از صدور کیفرخواست در خصوص پرونده قتل پسر 11 ساله ای که توسط جوانی در رباط کریم به قتل رسیده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۹:۲۷    
معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با صدور بخشنامه ای اعلام کرد: احتساب ایام خدمت تمام وقت آن دسته از معلمانی که به استخدام رسمی پذیرفته شده بر اساس 9 درصد حقوق ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۹:۰۱    
مردی که حدود شش سال پیش اقدام به قتل همسرش کرده، به جنایت خود اعتراف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۹:۰۰    
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: تاکنون هیچ مورد فوتی بر اثر سرمازدگی در تهران به پزشکی قانونی ارجاع نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۸    
خانواده مرحوم احمدرضا شاکر، در خصوص اهدای اعضای عزیز از دست رفته شان بیانیه ای سرشار از احساس منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۷    
دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی و شهردار اسبق تهران، از بودجه سال 1397 شهرداری تهران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۴    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه نباید در مساله برجام تا این حد انتظار در بین مردم ایجاد می کردیم، گفت: رهبری همواره تاکید داشتند که ما نباید فریب دشمن را بخوریم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۴    
رای کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات پیش آمده در مسابقه پیکان و خاتم اردکان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۰    
رئیس سازمان خصوصی سازی از دستور رئیس جمهوری برای واگذاری باقیمانده سهام دولت در شرکت هایی خبر داد که دولتی ها بیش از سهم دولت در مدیریت کل مجموعه دخالت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۳    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر و در اظهاراتی مداخله جویانه و خصمانه حمایت خود را از آن چه اعتراضات در ایران نامید، اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۰    
روزنامه دیلی میل انگلیس گزارش داد، ولید بن طلال، میلیاردر سعودی که پس از دو ماه بازداشت به اتهام فساد روز شنبه گذشته آزاد شد، در حال حاضر در حبس خانگی به سر می برد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۰۱    
دبیر انجمن فرآورده های گوشتی از صادرات حدود 4500 تن انواع این محصولات مانند سوسیس و کالباس در سال گذشته به کشورهای مختلف خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۹    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور پیش از ظهر امروز با حضور در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از نزدیک در جریان مشکلات مسافران این فرودگاه قرار گرفت و دستورات لازم برای حل مشکلات آنان را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۴    
آخرین مهلت ارسال مدارک بازیکنان به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد و از کشور قطر به عنوان میزبان بازی های نمایندگان ایران برابر نمایندگان عربستان نام برده شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۱    
قله اما دابلام (Ama Dablam) یکی از 3 قله مشهور برای کوهنوردی در هیمالیاست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۵    
معاون دبیرکل سازمان ملل متحد و دبیر اجرایی اسکاپ با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۲    
هدف اصلی از بازدید روز گذشته، ملاقات و صحبت با زندانیان اعتراض های دی ماه و پیگیری علت و نحوه مرگ سینا قنبری در زندان عنوان شده بود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۰    
کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه در حال حاضر جوی پایدار در کشور حاکم است، گفت: دمای اکثر نقاط کشورمان در روزهای آتی افزایش می یابد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۲۸    
فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از مرگ جوان معتادی خبر داد که پس از ریختن اسید بر روی پدر و مادر خود، با ضربه بیل پدر خود از پای درآمد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۸    
عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: ماه گرفتگی امشب در تمام نقاط ایران قابل رویت خواهد بود و خواندن نماز آیات واجب است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۳    
رییس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان مرودشت فارس گفت: آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) از قدیم در کنار تخت جمشید وجود داشته و کلییپ منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ساخت امامزاده جدید در کنار تخت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۲    
وزیرامورخارجه آلمان و نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن دیدار با یکدیگر درباره توافق هسته ای و اقدامات ایران در سوریه گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۵۸    
تصادف شدید فقط به قائدی اختصاص نداشته و پیش از او هم ستاره هایی در دنیای فوتبال و ورزش طعم این گونه حوادث را چشیده اند و گاه طعمه مرگ شده و گاه جان سالم به در برده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۱    
عزل فرماندار گلپایگان باید درسی برای همه مسئولان باشد که نه فقط با خبرنگاران که باید با همه مردم به عنوان اربابان خود، با کرنش و احترام رفتار کنند و تصور نکنند که کرسی ریاستشان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۳    
بورس تهران امروز شاهد ادامه روند کاهش قیمت در بیشتر سهم ها بود. همچنین سهم هایی در گروه خودرو استخراج کانه های فلزی و محصولات شیمیایی بیشترین تاثیر کاهنده را برروی دماسنج بازار سرمایه داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۲    
طبق گزارش بانک جهانی، قطر، امارات، هنگ کنگ، ایرلند، بحرین، کویت، سنگاپور، دانمارک و نیوزلند از برترین کشورهای جهان در شاخص پرداخت مالیات هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۱    
آفتاب نیوز : دیشب خواب دیدم برای تهیه گزارش از یک کنفرانس به یک کشور خارجی رفته ام. وقتی به آن کشور رسیدم ابرهای سیاه در آسمان بودند. چند دقیقه بعد از رسیدن من برف شروع به باریدن کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۴    
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به بازدید هیاتی از نمایندگان از زندان اوین، گفت که در این بازدید فیلم خودکشی سینا قنبری و محل حادثه نشان داده شد که حکایت از خودکشی داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۵    
علاوه بر ماهی های چرب و مکمل های روغن ماهی، گزینه های غذایی نیز وجود دارند که سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۸    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: عیدی امسال بازنشستگان تامین اجتماعی بیش از دو هزار میلیارد تومان برآورد شده که پس از تعیین میزان عیدی از سوی دولت در اسفند ماه پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۶    
هیات وزیران روز چهارشنبه و پس از حضور در مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به ریاست حجت الاسلام روحانی رییس جمهوری تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۳    
مهاجم تیم فوتبال استقلال پس از به هوش آمدن توانست سخن بگوید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۱    
صادق تبریزی، هنرمند نقاش و خوش نویس که برای درمان بیماری خود به خارج از کشور سفر کرده بود، بیش از یک ماه پیش در سکوت خبری از دنیا رفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۹    
فرمانده سپاه قدس کشورمان با دبیرکل جنبش نجبا دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۳    
مرد جوان برای قتل شوهر زن مورد علاقه اش با همدستی 2 مرد دیگر و زن متاهل سناریوی مرگباری را رقم زد و جسد مقتول را به آتش کشید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۱    
جشنواره سالانه وایکینگ ها در اسکاتلند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۸    
میزان ارسال پیام ها به صورت متن و توسط گوشی های هوشمند از 2002 میلادی به بعد، هر سال 2 برابر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۰    
بازیگر سینما در صحنه فیلمبرداری دچار حادثه شد و به بیمارستان منتقل شد؛ تقریبا بیش از یک هفته است که این بازیگر در بیمارستان بستری و تحت درمان است اهالی سینما و تلویزیون طی این مدت به عیادت شاکردوست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۰    
معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان درباره بودجه ای که با عنوان نظارت بر انتخابات به این نهاد اختصاص پیدا کرده است گفت: در سالی که انتخابات نیست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۹    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور برای اولین بار به ابعاد و جزئیات ماجرای پرونده های مالیاتی پرداخت که در نوع خود بی نظیر است.از آتش زدن پرونده مالیاتی تا خرید و فروش ارز با شناسنامه یک فرد فوت شده.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۸    
معاون سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه امکان هیچ گونه دستکاری در اطلاعات در هر دو جعبه سیاه وجود ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۷    
آفتاب نیوز : از همان ساعت اولیه انتشار فیلمی که درباره برخورد بد فرماندار گلپایگان با یک خبرنگار بود وزارت کشور اعلام کرد که به استاندار اصفهان دستور پیگیری این ماجرا را داده است. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۱    
آفتاب نیوز : مشاور رییس جمهوری در امور هماهنگی و نوسازی بافت های فرسوده ناپایدار شهری، گفت: دلیل تمرکز دولت برروی نوسازی بافت های فرسوده بحث زلزله و شهرسازی است که فقط جنبه ساختمانی و شهرسازی ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۴    
مدیرکل اداره آثار باستانی سوریه اعلام کرد، ارتش ترکیه در جریان عملیات در عفرین دست به تخریب آثار باستانی این منطقه زده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۳    
ملانیا ترامپ در تازه ترین اقدامی که بیانگر شکاف در رابطه اش با دونالد ترامپ است، بطور جداگانه پذیرای مهمانان سخنرانی وضعیت کشور بود و حتی با کاروانی جدا به ساختمان کنگره آمریکا رفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۲    
یادگار گرامی امام با تأکید بر اینکه پمپاژ یأس نتیجه ای جز بهره برداری دشمنان ندارد، گفت: یکی از بزرگترین شعارها و آرمان هایی که امام به همه ما آموخت این بود که ما می توانیم؛ ما با توانمندی ایرانی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۹    
جکی شروف ستاره سینمای هند با امضای قرارداد به فیلم سینمایی دختر شیطان پیوست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۷    
این روزها برخی شرکت های واردکننده در طرح های مختلف که اصلاً فروش نقدی در آنها نیست و با روش های جذاب اقدام به فروش محصولات آنهم با قیمت های بالا می کنند اما در زمان تحویل خودرو بد عهدی کرده و خبری از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۶    
بازداشت دسته جمعی شاهزادگان سعودی به اتهام اختلاس، ثروتی کلان نصیب دولت این کشور می کند؛ ثروتی بیش از 106 میلیارد دلار ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۵    
با گذشت چند روز از باران های شدید فرانسه و بالا آمدن آب رودخانه مرکزی پاریس هنوز مردم نتوانستند به زندگی عادی بازگردند و باید برای عبور از این رودخانه با وسایل خاصی رفت و آمد کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۰    
وزارت کشور بلاروس اعلام کرد،رئیس گروه بین المللی هکری اندرومدا که در بازداشت به سر می برد،تبعه بلاروس از شهر گومل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۰    
شمار تروریست هایی که از زمان آغاز عملیات ارتش ترکیه در منطقه عفرین سوریه کشته شدند به 712 تن رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۰    
آفتاب نیوز : حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان گفت: حکومت ها باید صدای نصیحت، خواست، مطالبه، انتقاد و اعتراض مردم را به خوبی بشنوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۰    
قاضی سراج پیش از ظهر امروز به صورت سرزده از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۹    
رهبر جریان صدر عراق با مرجع عالیقدر شیعیان در استان نجف دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۸    
آفتاب نیوز : اگر مسئولین مان شایسته سالار نیستند حداقل دلسوز و خدمتگزار که هستند، پس ما هم به عنوان ملت و امت و مردم و...، متقابلا باید قدردان و سپاسگزارشان باشیم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۴    
در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سه اثر زرین از میراث ملی کشور در موزه بانک ملی ایران به نمایش درخواهد آمد.
  • ۱