یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۰۹:۰۰Aug 2018 19

خبرهای آفتاب نیوز 11 بهمن 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 بهمن 1396 آفتاب نیوز 2 بهمن 1396 آفتاب نیوز 3 بهمن 1396 آفتاب نیوز 4 بهمن 1396 آفتاب نیوز 5 بهمن 1396 آفتاب نیوز 6 بهمن 1396 آفتاب نیوز 7 بهمن 1396 آفتاب نیوز 8 بهمن 1396 آفتاب نیوز 9 بهمن 1396 آفتاب نیوز 10 بهمن 1396 آفتاب نیوز 11 بهمن 1396 آفتاب نیوز 12 بهمن 1396 آفتاب نیوز 13 بهمن 1396 آفتاب نیوز 14 بهمن 1396 آفتاب نیوز 15 بهمن 1396 آفتاب نیوز 16 بهمن 1396 آفتاب نیوز 17 بهمن 1396 آفتاب نیوز 18 بهمن 1396 آفتاب نیوز 19 بهمن 1396 آفتاب نیوز 20 بهمن 1396 آفتاب نیوز 21 بهمن 1396 آفتاب نیوز 22 بهمن 1396 آفتاب نیوز 23 بهمن 1396 آفتاب نیوز 24 بهمن 1396 آفتاب نیوز 25 بهمن 1396 آفتاب نیوز 26 بهمن 1396 آفتاب نیوز 27 بهمن 1396 آفتاب نیوز 28 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 بهمن 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۳:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، انور الدانوک یکی از سران برجسته قبیله العبید بر اثر حمله افراد مسلح در منطقه رشاد واقع در غرب کرکوک کشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۵    
مریم نراقی | در حالی که امروز سی وششمین جشنواره فیلم فجر آغاز به کار می کند، کانال تلگرامی برنامه حالا خورشید به تهیه کنندگی و اجرای رضا رشیدپور در یک اقدام عجیب نظرسنجی را منتشر کرده است که در آن از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۵    
شهروند| تصاویر منتشرشده از زنانی که در روزهای اخیر بدون روسری در برخی خیابان ها حاضر شده اند، واکنش برخی مقامات قضائی و افراد را در پی داشته است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۵    
شهروند| ماجرای گرفتن حق پخش تلویزیونی فوتبال از صداوسیما در چند سال اخیر به یک بحث و جدل تکراری تبدیل شده که همچنان به نتیجه نرسیده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۸    
هافبک تیم ملی فوتبال ایران از حضور در ناتینگهام ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۵۳    
عروس نوجوان وپدرش، به اتهام ربودن خواهرشوهرش صبح دیروز در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۵۰    
سه مرد اعدامی که تا اجرای حکم قصاص فاصله ای نداشتند با تلاش مسئولان واحد صلح و سازش دادسرای جنایی پایتخت، از اولیای دم مهلت و رضایت گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۴۱    
میرسلیم تاکید کرد: وقتی یک خادم قرآنی متهم می شود، پرونده را نمی توان با محکومیت اولیه یا تبرئه در تجدید نظر خاتمه یافته تلقی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۳    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز باید اختلافات سیاسی که مختص زمان انتخابات است را کنار گذاشته و دست به دست هم دهیم تا مشکلات حل شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۵    
زمانی که برای نخستین بار بعد از پیروزی انقلاب، کلیّات لایحه بودجه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی رأی نیاورد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۰۹    
محمد سلطان مرادی 28 ساله، ساکن شهرستان چادگان اصفهان بعد از گذشت یک سال و نیم از ازدواجش حالا پدر چهارقلوهاست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۲:۰۸    
بارش برف سنگین در تهران و دیگر شهر های تهران و مخاطراتی که در پی داشت بخش زیادی از اخبار رسانه هار به سمت خود کشید؛ در این میان موضوع تفریغ بودجه و حواشی آن هم بخش دیگری از اخبار به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۱:۳۹    
هافبک تیم ملی فوتبال ایران تا پایان فصل به عضویت تیم ناتینگهام درآمد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۱:۲۲    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر در سال 88 فتنه جنبش سبز ایجاد شد، امروز با فتنه جنبش زرد مواجه هستیم که باعث شده بسیاری از اولویت های اصلی و مسائل واقعی کشور به حاشیه رفته و جای آنها را مسائل فرعی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۵۷    
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: بر اساس برنامه زمانبندی ارائه شده از سوی بنیاد مسکن، باید هفته ای 600 اسکلت برای واحدهای مسکن روستایی برپا شود و انجام این تعهد را به دقت دنبال می کنم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۵۰    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خواهان مدیریت نزاع با فلسطینی ها و نه حل و فصل آن در شرایط کنونی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۳    
آفتاب نیوز : تصاویر بارش برف سنگین در مسکو پایتخت روسیه در 31 ژانویه 2018 را نشان می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۲    
یک قطار حامل شماری از اعضای جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا با یک کامیون حمل زباله برخورد کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۰    
مهاجم بلژیکی چلسی با امضای قراردادی به صورت موقت تا پایان فصل به عضویت دورتموند درآمد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۷    
شهردار تهران از کمک شهرداری به برف روبی فرودگاه مهرآباد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۹:۲۵    
بر اثر حوادث ترافیکی کشور روزانه 40نفر از هموطنان کشته و 900نفر هم مجروح می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۹:۲۵    
وزارت خزانه داری آمریکا نام اسماعیل هنیه را در لیست تحریم ها قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۹:۰۰    
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از صدور کیفرخواست در خصوص پرونده قتل پسر 11 ساله ای که توسط جوانی در رباط کریم به قتل رسیده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۵۳    
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: تاکنون هیچ مورد فوتی بر اثر سرمازدگی در تهران به پزشکی قانونی ارجاع نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۹    
مردی که حدود شش سال پیش اقدام به قتل همسرش کرده، به جنایت خود اعتراف کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۹    
دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی و شهردار اسبق تهران، از بودجه سال 1397 شهرداری تهران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۴    
بوشهر- ایرنا - مهدی قائدی بازیکن بوشهری تیم استقلال که براثر واژگونی خودرو مصدوم شده بود در نخستین گفت وگوی پس از هوشیاری از همه مردمی که برای بهبودیش دعا کردند قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۳    
رای کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات پیش آمده در مسابقه پیکان و خاتم اردکان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۸    
تهران- ایرنا- وزیر کشور با برشماری سه عامل اصلی اتفاقات اخیر در کشور گفت: خواست تغییر از جمله تغییر نسلی، تکنولوژی و سبک زندگی از علل اصلی اتفاقات اخیر بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۴    
شهرکرد – ایرنا – مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری گفت:وضعیت 100 مدرسه در این استان به طور کامل تخریبی است و نیاز به بازسازی و مرمت دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۰۸    
روزنامه دیلی میل انگلیس گزارش داد، ولید بن طلال، میلیاردر سعودی که پس از دو ماه بازداشت به اتهام فساد روز شنبه گذشته آزاد شد، در حال حاضر در حبس خانگی به سر می برد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۰۳    
آمارها نشان می دهد که خودروهای پرفروش و پرطرفدار بازار به طور متوسط 90 میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۸:۰۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر و در اظهاراتی مداخله جویانه و خصمانه حمایت خود را از آن چه اعتراضات در ایراننامید، اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۱    
آخرین مهلت ارسال مدارک بازیکنان به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد و از کشور قطر به عنوان میزبان بازی های نمایندگان ایران برابر نمایندگان عربستان نام برده شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۶    
خبرگزاری شبستان: رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در خصوص سخنان عراقچی در برنامه جهان آراء مبنی بر تاثیر برجام در منطقه گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۶    
خبرگزاری شبستان: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به این پرسش که آقای عراقچی گفته که ارتقا موقعیت منطقه ای ایران ناشی از برجام است، گفت: دستاوردهایی منطقه ای ما در مذاکرات برجام تاثیر بسزایی داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۵    
تصویری از کمپ شماره 2 برای صعود به قله اما دابلام (Ama Dablam) که یکی از 3 قله مشهور برای کوهنوردی در هیمالیاست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۰    
معاون دبیرکل سازمان ملل متحد و دبیر اجرایی اسکاپ با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۳۴    
دستیار صوتی اکو شرکت آمازون، امکان ارسال پیامک با صدای کاربران را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۲۴    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور پیش از ظهر امروز با حضور در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از نزدیک در جریان مشکلات مسافران این فرودگاه قرار گرفت و دستورات لازم برای حل مشکلات آنان را صادر کرد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۵    
عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: ماه گرفتگی امشب در تمام نقاط ایران قابل رویت خواهد بود و خواندن نماز آیات واجب است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۲    
کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه در حال حاضر جوی پایدار در کشور حاکم است، گفت: دمای اکثر نقاط کشورمان در روزهای آتی افزایش می یابد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۶    
خبرگزاری شبستان: مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: به دلیل دمای زیر صفر در اکثر مناطق نیمه شمالی کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۱    
بهترین رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان چه کسی بوده است؟ شاید اسامی زیادی ردیف شود و بحث های مختلفی هم به میان آید اما راستش را بخواهید خودم بیشتر به دو اسم فکر می کنم؛ محسن صفایی فراهانی و محمد دادکان.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۰    
وزیرامورخارجه آلمان و نخست وزیر رژیم صهیونیستی ضمن دیدار با یکدیگر درباره توافق هسته ای و اقدامات ایران در سوریه گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۶    
شهرام شرفی: استاد ایرج کاظمی درگذشت؛ او متولد 1320 خرم آباد و از چهره های نخبه ی فرهنگی و ادیب هم استانی بود. وی ادیب، پژوهشگر و روزنامه نگار بود و البته آثار متعددی هم نوشت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۳۰    
رییس کل سازمان امور مالیاتی درباره رسیدگی به تراکنش های بانکی مشکوک و برای مبارزه با فرار مالیاتی گفت: از محل شناسایی بیش از 3000 مودی مشکوک با تراکنش های سنگین، مالیات مطالبه شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۵    
خانواده مرحوم حمدرضا شاکر، در خصوص اهدای اعضای عزیز از دست رفته شان بیانیه ای سرشار از احساس منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۱    
به گزارش مشرق، محمد بحرانی بازیگر و صدا پیشه جناب خان با انتشار عکس و خاطره ای از دوران دانشجویی در دانشگاه هنرهای زیبای تهران در اینستاگرام ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۴    
بورس تهران امروز شاهد ادامه روند کاهش قیمت در بیشتر سهم ها بود. همچنین سهم هایی در گروه خودرو استخراج کانه های فلزی و محصولات شیمیایی بیشترین تاثیر کاهنده را برروی دماسنج بازار سرمایه داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۳    
تصادف شدید فقط به قائدی اختصاص نداشته و پیش از او هم ستاره هایی در دنیای فوتبال و ورزش طعم این گونه حوادث را چشیده اند و گاه طعمه مرگ شده و گاه جان سالم به در برده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۶    
عزل فرماندار گلپایگان باید درسی برای همه مسؤولان باشد که تصور نکنند کرسی ریاست شان، هم شمشیری برای تاختن است و هم سپری برای در مصون ماندن از مجازات.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۰    
دبیر انجمن فرآورده های گوشتی از صادرات حدود 4500 تن انواع این محصولات مانند سوسیس و کالباس در سال گذشته به کشورهای مختلف خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۷    
مهاجم تیم فوتبال استقلال پس از به هوش آمدن توانست سخن بگوید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۷    
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به بازدید هیاتی از نمایندگان از زندان اوین، گفت که در این بازدید فیلم خودکشی سینا قنبری و محل حادثه نشان داده شد که حکایت از خودکشی داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۳    
طبق گزارش بانک جهانی، قطر، امارات، هنگ کنگ، ایرلند، بحرین، کویت، سنگاپور، دانمارک و نیوزلند از برترین کشورهای جهان در شاخص پرداخت مالیات هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۲    
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۰    
بازیگر سینما در صحنه فیلمبرداری دچار حادثه شد و به بیمارستان منتقل شد؛ تقریبا بیش از یک هفته است که این بازیگر در بیمارستان بستری و تحت درمان است اهالی سینما و تلویزیون طی این مدت به عیادت شاکردوست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۸    
فرمانده سپاه قدس کشورمان با دبیرکل جنبش نجبا دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۴    
استاندار اصفهان، فرماندار گلپایگان را برکنار کرد. دیروز فیلمی از تهدید یک خبرنگار توسط فرماندار گلپایگان در یک نشست عمومی منتشر شد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۳    
اعتمادآنلاین نوشت: معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان درباره بودجه ای که با عنوان نظارت بر انتخابات به این نهاد اختصاص پیدا کرده است گفت: در سالی که انتخابات نیست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۳    
گزارش تفریغ بودجه 1395 که اولین گزارشی بود که "عادل آذر" با حضور در ریاست دیوان محاسبات به مجلس برد را می توان جزو پرحاشیه ترین گزارش های تفریغ در چند سال اخیر دانست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۱    
جشنواره سالانه وایکینگ ها در اسکاتلند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۰    
تهران - ایرنا - رئیس سازمان خصوصی سازی از دستور رئیس جمهوری برای واگذاری باقیمانده سهام دولت در شرکت هایی خبر داد که دولتی ها بیش از سهم دولت در مدیریت کل مجموعه دخالت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۰    
صادق تبریزی، هنرمند نقاش و خوش نویس که برای درمان بیماری خود به خارج از کشور سفر کرده بود، بیش از یک ماه پیش در سکوت خبری از دنیا رفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۷    
معاون سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه امکان هیچ گونه دستکاری در اطلاعات در هر دو جعبه سیاه وجود ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۸    
مدیرکل اداره آثار باستانی سوریه اعلام کرد، ارتش ترکیه در جریان عملیات در عفرین دست به تخریب آثار باستانی این منطقه زده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۸    
در جلسه هیات دولت که امروز برگزار شد، چگونگی فراهم کردن شرایط نوسازی بافت فرسوده مورد بررسی قرار گرفت و در این جلسه رییس کل بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۵    
ملانیا ترامپ در تازه ترین اقدامی که بیانگر شکاف در رابطه اش با دونالد ترامپ است، بطور جداگانه پذیرای مهمانان سخنرانی وضعیت کشور بود و حتی با کاروانی جدا به ساختمان کنگره آمریکا رفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۵    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور برای اولین بار به ابعاد و جزئیات ماجرای پرونده های مالیاتی پرداخت که در نوع خود بی نظیر است از آتش زدن پرونده مالیاتی تا خرید و فروش ارز با شناسنامه یک فرد فوت شده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۷    
هیئت وزیران صبح امروز و پس از حضور در مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره) و ادای احترام به شهدای انقلاب ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۴    
بازداشت دسته جمعی شاهزادگان سعودی به اتهام اختلاس، ثروتی کلان نصیب دولت این کشور می کند؛ ثروتی بیش از 106 میلیارد دلار ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۷    
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۰    
سیناپرس: در شرایطی که بسیاری از کشورهای جهان به سمت استفاده از فناوری های پیشرفته از جمله استفاده از کارت هوشمند با فناوری EMV حرکت می کنند، در داخل کشور با چالشی به نام حذف کارتخوان ها مواجه هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۰    
لیندا کیانی، مهران رجبی، خشایار راد، بیژن بنفشه خواه و امید منصورفلاح به جمع بازیگران فیلم سینمایی کاتیوشا به کارگردانی علی عطشانی پیوستند. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۷    
در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سه اثر زرین از میراث ملی کشور در موزه بانک ملی ایران به نمایش درخواهد آمد. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۶    
رهبر جریان صدر در عراق با مرجع عالی قدر شیعیان این کشور در استان نجف دیدار کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۵    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور گفت: عیدی امسال بازنشستگان تامین اجتماعی بیش از دو هزار میلیارد تومان برآورد شده که پس از تعیین میزان عیدی از سوی دولت در اسفند ماه پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۳    
وزارت کشور بلاروس اعلام کرد،رئیس گروه بین المللی هکری اندرومدا که در بازداشت به سر می برد،تبعه بلاروس از شهر گومل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۳    
جکی شروف ستاره سینمای هند با امضای قرارداد به فیلم سینمایی دختر شیطان پیوست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۴    
رئیس تشکل های کارگری- کارفرمایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از گسترش تشکل های کارگری در استان تهران خبر داد اما تاکید کرد: کارگر به محض اینکه وارد شورای اسلامی کار یک مجموعه شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۰    
رئیس سازمان بازرسی در بازدید از فرودگاه امام خمینی(ره)، پای سخنان مردم در مورد مشکلات فرودگاه نشست و دستور رسیدگی داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۹    
شیراز –ایرنا- رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان مرودشت فارس گفت: آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) از قدیم در کنار تخت جمشید وجود داشته و مطالب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ساخت امامزاده جدید در ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۹    
رییس جمهور و اعضای هیأت دولت صبح چهارشنبه (11 بهمن) در حرم امام خمینی (ره) حضور یافتند. حسن روحانی در این مراسم با بیان اینکه امام خمینی(ره) به ما جرأت ایستادگی، نقد و اعتراض را یاد داد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- راز قتل مرد میانسال و سوزاندن جسدش با دستگیری همسرش و مرد غریبه پس از یک سال فاش شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ خبرگزاری آناتولی ترکیه به نقل از منابع نظامی این کشور اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۰    
روابط عمومی معاونت سیما لیست فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما را برای روزهای پنج شنبه و جمعه 12 و 13 بهمن ماه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۰    
با گذشت چند روز از باران های شدید فرانسه و بالا آمدن آب رودخانه مرکزی پاریس هنوز مردم نتوانستند به زندگی عادی بازگردند و باید برای عبور از این رودخانه با وسایل خاصی رفت و آمد کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۲:۰۸    
این روزها برخی شرکت های واردکننده در طرح های مختلف که اصلاً فروش نقدی در آنها نیست و با روش های جذاب اقدام به فروش محصولات آن هم با قیمت های بالا می کنند اما در زمان تحویل خودرو بدعهدی کرده و خبری از ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۷    
علاوه بر ماهی های چرب و مکمل های روغن ماهی، گزینه های غذایی نیز وجود دارند که سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۶    
رئیس سازمان انتقال خون ضمن هشدار نسبت به پلاسمافروشی در کشور گفت: اقدامی برای نظارت بر توسعه پالایشگاه پلاسما که اکنون به شرکت پالایش و پژوهش تبدیل شده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۵    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 859 هزار داوطلب در آزمون سراسری 97 خبر داد و گفت: داوطلبان تا آخر وقت امروز چهارشنبه 11 بهمن فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۳    
ری- تولیت آستان مقدس حرم مطهر امام(ره) در تجدید میثاق هیأت دولت با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: دشمن، اعتماد مردم به توانمندی های ملی را هدف قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۴    
سلامت نیوز : میزان ارسال پیام ها به صورت متن و توسط گوشی های هوشمند از 2002 میلادی به بعد، هر سال 2 برابر افزایش یافته است. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۳    
جوان معتاد در گرمسار با ریختن اسید بر روی پدر و مادر خود، مرگ خود را رقم زد. سرهنگ ابوذر قربانی، رئیس پلیس Police شهرستان گرمسار گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۰    
پیرو اطلاعیه مورخ 96/07/24، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی رشته های مختلف تحصیلی نیمه متمرکز دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۸:۲۰    
یک نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه ما اعتدال را در موافقت و مخالفت رعایت نمی کنیم، تاکید کرد: به طور کلی ما نسبت به مخالفان خود بی رحم هستیم. وقتی بر سرکار می آییم، می خواهیم مخالفان خود را حذف کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۲:۳۵    
شرق، آمنه شیرافکن : نمایندگان از اوین بازدید کردند اما قطره چکانی خبر دادند. همه آنها عهد کرده بودند که نکاتی را بنویسند و امروز علی الطلوع در جلسه ای درباره جزئیات آن دیدار بگویند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۱:۴۶    
وزارت آموزش وپرورش با ابلاغ بخشنامه" کسور بازنشستگی ایام حق التدریس تمام وقت" اعلام کرد: کسورات مربوط برای این قبیل کارکنان بر مبنای 9 درصد نخستین حکم استخدامی رسمی بدو خدمت قابل محاسبه است.
  • ۱