چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۲۳:۳۳Nov 2018 14

خبرهای آفتاب نیوز 12 بهمن 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 بهمن 1396 آفتاب نیوز 2 بهمن 1396 آفتاب نیوز 3 بهمن 1396 آفتاب نیوز 4 بهمن 1396 آفتاب نیوز 5 بهمن 1396 آفتاب نیوز 6 بهمن 1396 آفتاب نیوز 7 بهمن 1396 آفتاب نیوز 8 بهمن 1396 آفتاب نیوز 9 بهمن 1396 آفتاب نیوز 10 بهمن 1396 آفتاب نیوز 11 بهمن 1396 آفتاب نیوز 12 بهمن 1396 آفتاب نیوز 13 بهمن 1396 آفتاب نیوز 14 بهمن 1396 آفتاب نیوز 15 بهمن 1396 آفتاب نیوز 16 بهمن 1396 آفتاب نیوز 17 بهمن 1396 آفتاب نیوز 18 بهمن 1396 آفتاب نیوز 19 بهمن 1396 آفتاب نیوز 20 بهمن 1396 آفتاب نیوز 21 بهمن 1396 آفتاب نیوز 22 بهمن 1396 آفتاب نیوز 23 بهمن 1396 آفتاب نیوز 24 بهمن 1396 آفتاب نیوز 25 بهمن 1396 آفتاب نیوز 26 بهمن 1396 آفتاب نیوز 27 بهمن 1396 آفتاب نیوز 28 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 بهمن 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۷:۳۸    
مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا در دومین نشست استانی با نمایندگان مجاز فروش و خدمات پس از فروش گروه ، با مدیران نمایندگی های مجاز استانهای خوزستان و ایلام دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۱    
طرح بانک مرکزی برای پیش فروش سکه از 17 بهمن ماه و با دریافت بیعانه یک میلیون تومانی آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۰    
برانکو تمدید همه بازیکنان را می خواهد و پرسپولیس برای نبرد در جام های مختلف یک سال دیگر هم بازیکن جدید نمی تواند بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۸    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: هیچ مماشاتی با دشمن نداریم و این را از شهدا یاد گرفته ایم، باید مراقب مواضع فرهنگی باشیم؛ چرا که دشمن به دنبال ایجاد خلل در آن است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۴    
مشاور سازمان خصوصی سازی از آغاز مرحله تکمیلی واریز سود سهام عدالت به حساب مشمولان از دیروز خبر داد و گفت: در این مرحله سود واریزی هر نفر، 2 برابر مرحله نخست و مبلغ 53 هزار و 200 تومان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۶    
مدیر اجرایی یکی از بانک های دولتی فرانسه می گوید این بانک به زودی برای صادرات کالا و خدمات به ایران خطوط اعتباری یوروپایه ارائه می کند که با تحریم های آمریکا تداخلی ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۰    
دولت اردن اعلام کرد که روابط دیپلماتیک خود با کره شمالی را قطع کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۰    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: بیش از 6 میلیون گردشگر خارجی سال 95 به ایران سفر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۹:۵۲    
رئیس جمهور صبح روز جمعه وارد منطقه زلزله زده گورک راور شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۷:۴۵    
رسانه های عربستانی بخش هایی از اولین مصاحبه با تاجر میلیاردر عربستانی پس از آزادی اش از هتل ریتز کارلتون در ریاض را منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۷:۱۰    
پادشاه اردن تاکید کرد: وضعیت دشوار اقتصادی و فشارهایی که براین کشور اعمال می شود نتیجه موضع گیری سیاسی امان به ویژه نسبت به مساله قدس است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۶:۳۲    
تولید نفت آمریکا در نوامبر برای نخستین بار از سال 1970 تاکنون، به بالای 10 میلیون بشکه در روز صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۵:۴۱    
یک متخصص سرطان خون و عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: علت بروز 10 درصد سرطان ها در دنیا نقص ارثی سلول هاست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۵:۰۲    
پژوهشگران کانادایی، ماده جدیدی برای پُر کردن دندان ابداع کرده اند که می تواند با پوسیدگی دندان مقابله کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۴:۲۵    
منچسترسیتی با سه گلی که در دیدار برابر وست برومویچ به ثمر رساند یک رکورد خاص را به نام خود به ثبت رساند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۳:۵۸    
محققان کشورمان در مطالعه ای پژوهشی، دقت سونوگرافی قبل از عمل را در تشخیص متاستاز یا گسترش سرطان پستان به غدد لنفاوی زیر بغل مورد ارزیابی قرار داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۳:۲۰    
وزیر جهاد کشاورزی بر لزوم استفاده بهتر و بهینه از آبهای موجود در رفسنجان تأکید کرد و گفت: باید آب های موجود را خوب و بهینه مصرف کرد و با آبی که هست، بهتر از این می توان تولید و اشتغالزایی انجام داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۲:۰۸    
پیوند بین رژیم غذایی و آکنه بحث برانگیز است اما پژوهش های اخیر نشان داده اند که رژیم غذایی می تواند نقش چشمگیری در بروز آکنه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۱:۵۰    
محمدباقر قالیباف روز پنجشنبه در سفر به شهر قم با چند تن از علما و مراجع عظام دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۱:۴۹    
رییس جمهور کشورمان که به استان کرمان سفر کرده، تاکید کرد: منابع، توان و امکانات دولت به تنهایی برای دستیابی به پیشرفت کشور کافی نیست و باید از توانمندی کل کشور و ایرانیان و منابع جهانی در این زمینه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۱:۳۸    
بازیگر هالیوود و نماینده ویژه کمیسیون عالی سازمان ملل در امور پناهجویان اعلام کرد: برای مبارزه با خشونت جنسی با ائتلاف نظامی ناتو همکاری خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۱:۳۴    
این توالتهای کوچکتر برای شرکت امریکن ایرلاینز امکان نصب 12 صندلی بیشتر را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۰:۵۱    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی از سفر یک تیم فنی از روسیه برای بازدید از تاسیسات هسته ای فردو خبر داد و گفت: کار نصب تجهیزات مربوط به پروژه ایزوتوپ پایدار از همان روز ورود یا روز بعد آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۰:۵۰    
عصر پنج شنبه شنیده شدن صدای انفجاری قدرتمند در آنکارا موجب هراس شهروندان این شهر و پوشش گسترده رسانه ها شد، اما پلیس اعلام کرد این حادثه تروریستی نبوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۰:۴۷    
رییس جمهور با بیان اینکه یکی از آرزوهای آیت الله هاشمی رفسنجانی شکوفایی ایران بود، گفت: هاشمی رفسنجانی همه وجودش عشق به ایران و اسلام بود و با تمام سلول های خود به طراوت ایران عشق می ورزید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۰:۴۵    
به اتوبوس حامل تیم بسکتبال مهرام حمله و شیشه این اتوبوس با سنگ شکسته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۰:۳۱    
رهبر جدایی طلب منطقه کاتالونیا به رغم اعتراف به پیروزی مادرید و پایان مبارزه برای کاتالونیا متعهد شد تا به مبارزه برای استقلال کاتالونیا ادامه دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۸    
دیدار تیم های نفت و پیکان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۷    
با حضور رییس جمهور، استاندار کرمان و مسئولین کشوری و استانی، کنسانتره خط 7 شرکت گل گهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۶    
برای سومین سال متوالی، کانادا بهترین کیفیت زندگی را در بین کشورهای جهان به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۶    
تیم های گسترش فولاد و سیاه جامگان مقابل هم به تساوی بدون گل رسیدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۷    
حجت الاسلام والمسلمین سروش محلاتی، از اساتید دانشگاه گفت، شهید بهشتی جمهوری اسلامی را در هر حالتی بر پایه رای مردم قرائت می کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۰۰:۰۱    
میانگین گل های زوج حمله خطرناک پرسپولیس ، هر 69 دقیقه یک گل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۳:۵۶    
مشاور رییس جمهور با تاکید بر اینکه تنها نمی توان به اعتبارات و سرمایه های داخلی برای رشد و توسعه اکتفا کرد، گفت: کشور نیاز به جذب سرمایه های جدید و خارجی دارد و توان بخش خصوصی باید افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۳:۵۰    
سریعترین دونده ایرانی در فینال دوی 60 متر رقابت های دوومیدانی قهرمانی داخل سالن آسیا طلایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۲:۵۷    
خودروهای با سطح قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان بیشترین تقاضا را در بازار خودرو به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۲:۳۳    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: عزم ملت فلسطین آثار کمک جمهوری اسلامی را می رساند و ما به این افتخار می کنیم که اسرائیل را زمین گیر کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۲:۳۲    
خداداد عزیزی امشب (12 بهمن ماه) مهمان برنامه دورهمی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۲:۰۹    
بوسه اکبر عبدی بر دستان همسرش در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 36
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۲:۰۴    
فروردین ماه سال 91 بود که بمب خبری نظام بانکی ایران در دل یکی از بزرگترین شرکت های فعال وقت ترکید: اطلاعات 3 میلیون کارت بانکی لو رفت! هر چند این اتفاق نتیجه خیانت یک فرد در یک شرکت بود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۲:۰۲    
مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی صومعه سرا از آتش سوزی 9 باب مغازه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۱:۴۹    
جان کلی، رئیس دفتر دونالد ترامپ می گوید رئیس جمهوری آمریکا خیلی زود مجوز انتشار علنی یادداشت های محرمانه اف بی آی را صادر خواهد کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۱:۳۰    
رئیس پلیس راه استان زنجان با انتقاد از نحوه عملکرد مردم در مواجهه با شرایط بحرانی در زمان بارش برف و بسته شدن راه ها ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۱:۲۳    
من خبرنگار اگر خیلی مهمم و کارم برای رسانه ام خیلی ارزش دارد و اگر بی من آسمان به زمین می آید و هیچ خبر و گزارش و تحلیلی منتشر نمی شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۱:۰۸    
حضور بازیگران در افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۳    
ژاپن در عرصه روباتیک پیشتاز است و تاکنون روبات هایی با توانمندی بالا در این کشور طراحی شده است. درهمین راستا قرار است برای نخستین بار در جهان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۰    
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: تبلیغات فریبنده و کاهش وزن افراد در طول یک هفته، به هیچ عنوان واقعیت ندارد .
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۴۹    
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه دروازه عبور به آموزش و پرورش پیشرفته، مطابق سند تحول، تغییر روش ها و ابزارهاست، گفت: امروز نمی توان مدارس را با مدل های دهه 60 اداره کرد؛ بچه های امروز ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۴۵    
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اشاره به تکمیل نشدن ساخت سرویس های بهداشتی در مناطق زلزله زده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۲۶    
عضو هیئت مدیره شهر فرودگاهی امام با بیان این که عدم پاسخگویی ایرلاین ها عامل اصلی تاخیر و لغو پروازها بود، گفت: برخلاف ایرلاین های داخلی، مجموعه فرودگاهی و سپاه که وظیفه آن تامین امنیت است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۵۰    
39 سال پیش رهبر فقید انقلاب در 12 بهمن پس از 14 سال تبعید به کشور بازگشت و فقط 10 روز پس از بازگشت وی، حکومت پهلوی توسط مردم انقلابی فروپاشید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۳۸    
تیم فوتبال چلسی در دیدار خانگی مقابل بورنموث شکست سنگین 3 بر صفر را متحمل شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۳۷    
صادرات محصولاتی که در گروه فرآورده های لبنی جا می گیرند، در هشت ماهه اول امسال از نظر ارزش 31 درصد رشد داشته اما میزان صادرات این بخش سه درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۳۵    
رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران گفت: وضعیت بازار دلار شبیه به یک بمب ساعتی شده است که هر چه زمان می گذرد قدرت تخریبش بیشتر می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۳۱    
وزیر خارجه قطر در مصاحبه ای روز پنجشنبه گفت که بایستی اختلافات با ایران را از طریق گفت وگو حل کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۲۳    
برف پس از یک دوره خشکسالی که کسب و کار گردشگری زمستانی را کساد کرده بود و هتل های مرتفع و پیست های اسکی را به فکر جبران خسارت از راه بیمه انداخته بود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۲۱    
محققان ناسا متوجه شدند به علت میکروگرانش فضا، غذای فضانوردان پس از خورده شدن در داخل معده آنها معلق می ماند و این باعث می شود که آنها زودتر از موعد فکر کنند سیر شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۲۰    
لپ تاپ ها به لحاظ ابعاد کوچک تر و قابل حملی که دارند بیشتر در معرض سرقت هستند؛ مخصوصا که یافتن آنها هم مانند گوشی های موبایل به خاطر نبود امکانات مخابراتی در آن ها راحت نیست ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۱۱    
آیین افتتاحیه سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر با حضور ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره و تعدادی از هنرمندان سینماگران در برج میلاد آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۰۰    
معاون بانک مرکزی: افزایش زمان واریز وجه پس از تراکنش با دستگاه پوز، برای جلوگیری از خطرات و پولشویی و مبارزه با کلاهبرداری ها صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۰    
غول های نفتی از ریزش قیمت نفت جسته اند اما پرسش های کلیدی در سال 2018 پیش روی آنها قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۴۶    
در صورتیکه علائم فوق را دارید بهتر است، برای تشخیص دقیق تر به پزشک مراجعه کنید تا با استفاده از آزمایش خون، سونوگرافی و بیوپسی (نمونه برداری) از وجود کبد چرب اطمینان پیدا کنید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۴۳    
آتش سوزی در بخش تاسیسات ساختمان بانک پارسیان شهرک غرب بلوار دادمان
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۳۳    
سخنگوی سازمان آتش نشانی از مرگ اعضای یک خانواده سه نفر بر اثر گازگرفتگی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۳۰    
رسانه های انگلیسی خبر دادند ماموران ویژه نیروی هوایی این کشور از ملی پوشان در جام جهانی روسیه مراقبت می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۲۹    
پلیس 29 نفر را در رابطه با موضوع حجاب و دختران خیابان انقلاب دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۹    
بسیاری از افرادی که ورزش می کنند قصد دارند با انجام این کار کاهش وزن داشته باشند. اینکه چگونه ورزش کنیم تا کاهش وزن داشته باشیم سوالی است که برای افراد مختلف پیش می آید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۷    
پزشکان هشدار می دهند که رژیم غذایی با کربوهیدرات پایین خطر ابتلا به نارسایی مادرزادی را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۲    
یادگار امام خمینی(ره) گفت: امروز به وجود رهبری که با تواضع کامل دنیاطلبی را پس می زند، افتخار می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۸:۰۰    
مرکز رسانه ای نیروهای دموکراتیک سوریه از کشته شدن 15 نظامی ترکیه ای در حمله این نیروها به روستای بوکی در عفرین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۸    
سامانه ای که به مسافران این امکان را می دهد که بتوانند شماره پلاک رانندگان قانون مدار یا متخلف را اعلام کنند. این سامانه می تواند به کاهش تخلفات و حوادث رانندگی در طول سفر کمک شایانی بکند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۷    
تنها ساعاتی پس از معرفی رسمی اپلیکیشن تلگرام X توسط تیم تلگرام، هر دو اپلیکیشن بدون ذکر دلیل از سوی اپ استور حذف شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۰    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دولت در لایحه بودجه 2 میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای رسیدگی به وضعیت پسماندهای کشور با محوریت استان های شمالی در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۹    
نماینده روسیه در شورای امنیت در پاسخ به اتهامات بی پایه واساس آمریکا به جمهوری اسلامی تأکید کرد که هیچ دلیلی برای تحقیقات درباره ایران در سازمان ملل وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۶    
یک دادستان ترکیه ای دستور بازداشت 120 پرسنل ارتش این کشور را که متهم به ارتباط با شبکه گولن هستند، صادر کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۴    
از قضا در آن گفتگو صنعت خودروسازی مورد پرسش قرار گرفت و رئیس جمهور وقت واژه ای را بکار برد که تا مدت ها بر سر زبان ها بود پراید کیلویی چند؟
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۲    
کنفدراسیون فوتبال آسیا افتخارات ایران در جام ملت های فوتسال آسیا را اشتباه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۰    
از امروز آن دسته از مشمولان سهام عدالت که شماره شِبایشان در سامانه سهام عدالت ثبت و تایید شده، بسته به اینکه در مرحله اول چقدر سود دریافت کرده اند، حداکثر تا 150 هزار تومان دریافت خواهند کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۶    
امکان مشاوره و پرداخت تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی، اعلام نحوه پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی، تمدید صدور پروانه کار اتباع خارجی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۲    
خودداری از مصرف کودهای سرک با توجه به ماندگاری هوای سرد، تنظیم دریچه کندوهای زنبور عسل و احتیاط در انجام عملیات محلول پاشی و سم پاشی به دلیل وزش باد از جمله توصیه های هواشناسی کشاورزی برای روزهای ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۹    
سخنگوی قوه قضاییه گفت: طبق مصلحت کشور، شورای عالی امنیت ملی تصمیم گرفت و گفت محاکمه این افراد (محصوران) به مصلحت کشور نیست و فعلا باید محصور باشند و این مصوبه شورای عالی امنیت ملی تاکنون به قوت خود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۳    
نجفی در ادامه تاکید می کند: اعضای این شورا با بی ادبی من را لمپن خطاب می کنند زیرا اهل سکوت نیستم اما خودشان را که در همین شورا درگیری های فیزیکی دارند، لمپن نمی دانند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۵۵    
اکنون که انقلاب اسلامی وارد چهلمین سال عمر خود می شود، شایسته است به این سئوال پاسخ بدهیم که آیا کسانی که در این 39 سال در مناصب مختلف نظام برآمده از این انقلاب قرار داشتند و دارند به امام خمینی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۵۰    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: زمانی که یک بیماری تبدیل به اپیدمی شود، می تواند سالانه بیش از 2000 میلیارد تومان خسارت وارد کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۵    
محققان دریافتند پیروی از رژیم غذایی کم کربوهیدرات در طول بارداری ریسک داشتن نوزادی با نقایص جدی مادرزادی را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۴۰    
مطالعه جدید نشان می دهد ممکن است باکتری های موجود در شیر آغازگر بیماری آرتروز روماتوئید باشند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۳۰    
تیم فوتبال تاتنهام در حساس ترین بازی هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر انگلیس برابر منچستر یونایتد پیروز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۳۰    
با 60 میلیون تومان می توانید خودروهایی شامل تویوتا کرولا XLI، ام وی ام X33 اتوماتیک، بنز کلاس C C200، دنا پلاس توربو، تویوتا یاریس صندوق دار و موارد مشابه را خریداری کنید ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۲۲    
متهم یک پرونده جنایی که 13 سال بعد از ارتکاب قتل یک زن، در چنگ قانون گرفتار شد، صحنه جنایت را بازسازی کرد.سال 83 زمانی که جوانی با مادر دوستش درگیر شد نمی دانست که چه سرنوشت شومی در انتظارش است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۲۱    
سکوت احمدی نژاد پس از جنجال ها و رفتارهای ساختار شکنانه اش، کمی عجیب به نظر می رسد. هرچند برخی اطرافیانش اخیرا تحرکاتی را برای برپایی تجمع آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۷    
یک روزنامه قطری با تاکید بر تمایل دولت آمریکا برای حل بحران منطقه خلیج فارس از نشست سران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و آمریکا در مجتمع تفریحی کمپ دیوید طی ماه مه آتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۱    
"پی1 گرویس" نام ستاره متغیر نیمه منظمی در صورت فلکی "درنا" است که عکس دقیقی از آن نظریه ستارگان عظیم را تایید کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۶    
سنای لهستان لایحه ای را که هرگونه اشاره به مشارکت این کشور در جرائمی که نازی ها حین جنگ جهانی دوم مرتکب شدند را منع می کند و استفاده از عبارت کمپ های مرگ لهستان را نیز غیرقانونی می داند، تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۵    
رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو برادر سارق که قصد سرقت مسلحانه از مراکز تجاری را داشتند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۲    
فرمانده کل ارتش گفت: در دنیای آینده، محیطی سیال بین دنیای واقعی و مجازی در جریان است و تنها یکان های منعطف اعم از واحدهای کل و جزء جوابگو خواهند بود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۰    
علی کریمی در نشست خبری دیدار تیمش با استقلال خوزستان حاضر نشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۱    
کمیته مسابقات از تغییر ساعت بازی ذوب آهن اصفهان و استقلال در هفته بیست و دوم لیگ برتر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۷    
نشست خبری سرمربیان پرسپولیس و سپاهان به دلایل مختلف لغو شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۳    
تیم فوتبال الهلال عربستان، نام عمر خریبین، مهاجم سوری خود را از فهرست آسیایی اش خط زد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۰    
در خبرها آمده بود که ائمه محترم جمعه تصمیم گرفته اند مقصوره های پشت سر خود را بردارند و صف های اول را به همه مومنان نمازگزار تحویل دهند و صف وحدت بخش نماز جمعه برای تمامی مومنان یکسان باشد ...
  • ۱