پنجشنبه ۲۵ مردادساعت ۱۵:۱۹Aug 2018 16

خبرهای آفتاب نیوز 23 بهمن 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 بهمن 1396 آفتاب نیوز 2 بهمن 1396 آفتاب نیوز 3 بهمن 1396 آفتاب نیوز 4 بهمن 1396 آفتاب نیوز 5 بهمن 1396 آفتاب نیوز 6 بهمن 1396 آفتاب نیوز 7 بهمن 1396 آفتاب نیوز 8 بهمن 1396 آفتاب نیوز 9 بهمن 1396 آفتاب نیوز 10 بهمن 1396 آفتاب نیوز 11 بهمن 1396 آفتاب نیوز 12 بهمن 1396 آفتاب نیوز 13 بهمن 1396 آفتاب نیوز 14 بهمن 1396 آفتاب نیوز 15 بهمن 1396 آفتاب نیوز 16 بهمن 1396 آفتاب نیوز 17 بهمن 1396 آفتاب نیوز 18 بهمن 1396 آفتاب نیوز 19 بهمن 1396 آفتاب نیوز 20 بهمن 1396 آفتاب نیوز 21 بهمن 1396 آفتاب نیوز 22 بهمن 1396 آفتاب نیوز 23 بهمن 1396 آفتاب نیوز 24 بهمن 1396 آفتاب نیوز 25 بهمن 1396 آفتاب نیوز 26 بهمن 1396 آفتاب نیوز 27 بهمن 1396 آفتاب نیوز 28 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 بهمن 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۵۵    
محمد باقرزاده- شهروند| این خلاصه یک اتفاق تازه برای تعدادی از کودکان یک پیش دبستانی در تهران است: تعدادی از دانش آموزان یک پیش دبستانی در منطقه 12 تهران به این دلیل که خانواده هایشان توان پرداخت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۶    
علی کریمی در این برنامه از پرت کردن لوگوی ان به خاطر عصبانیت عذرخواهی کرد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۶    
احمد توکلی از دلایل اختلافاتش با دولت دوران جنگ روایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۴    
همدان- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آقایانی که 2 تار مو می بینند و گلایه می کنند، انگار وضعیت حجاب در اوایل انقلاب را فراموش کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۳۹    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از آغاز به کار ستاد ویژه خدمات رسانی در شرایط خاص توسط این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۳۰    
مهاجم گلزن پرسپولیس امروز از سوی کی روش به اردوی تیم ملی دعوت شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۵۳    
همسر فرزند ارشد ترامپ پس از باز کردن پاکتی که گفته می شود حاوی پودری سفید بوده، برای پیشگیری از تبعات احتمالی استنشاق این پودر راهی بیمارستان شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۵۰    
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی اهواز گقت: علت حادثه انفجار شرکت مواد غذایی در اهواز نشت گاز مایع اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۱    
برترین ها: واکنش اینستاگرامی شهرام لاسمی (قلقلی) به اعتراضات ایراهیم حاتمی کیا.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۳۹    
پس از 6 سال حضور در ایران، کارلوس کی روش اولین جمله کامل فارسی اش را به زبان آورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۱۹    
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: بدشانس بودیم که نتوانستیم به گل برسیم و معتقدم که ما شایسته این شکست نبودیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۳    
رییس فراکسیون امید مجلس بر ضرورت همکاری و هماهنگی مجلس، شورای شهر و دستگاه های اجرایی مربوطه برای پیگیری آسیب های اجتماعی در پایتخت تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۴۰    
سایت فراکسیون امید نوشت: رییس فراکسیون امید مجلس با ابراز تاسف از درگذشت کاووس سیدامامی در زندان خواستار بررسی این موضوع از سوی دادستان و نهادهای نظارتی در قوه قضاییه و همچنین ارائه هرچه سریعتر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۱۸    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به پیش بینی بارش شدید باران در روز سه شنبه در پایتخت از احتمال سنگین شدن ترافیک و آبگرفتگی معابر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۵۶    
تیم تیم فوتبال الجزیره امارات در حالی با نتیجه 3 بر 2 مقابل الغرافه پیروز شد که یکی از گل های تیم الغرفه مهدی طارمی به ثمر رساند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۵۱    
این ویلای شخصی دیوید راکفلر در ایالت مین (Maine) در شمال شرقی امریکا در ناحیه نیوانگلند بود. خانه به یک خریدار ناشناس فروخته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۳۵    
قدمت این موزائیک ها به قرن دوم و سوم میلادی باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۵۵    
سید حسین موسویان متخصص امور هسته ای و خاورمیانه دانشگاه پرینستون و معاون پیشین سیاست خارجی دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی، طی مقاله ای در مجله قاهره ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۵۰    
نیمه نخست دیدار تیم های تراکتورسازی و الاهلی با تساوی بدون گل به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۹    
رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: بر اساس آنچه که در فیلم پخش شده برای نمایندگان آمده کاوس سیدامامی خود مقدمات خودکشی را مهیا کرده و از پیراهنش برای این کار استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۰    
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از تذکر کتبی بیش از 40 نماینده مجلس به وزرای اطلاعات و کشور به خاطر درگذشت سیدامامی و دیگر کشته شدگان در زندان ها طی مدت اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۱۲    
سرمربی ذوب آهن می گوید بازیکنان تعویضی این تیم در دیدار مقابل الدوحیل نتوانستند وظایفشان را به خوبی انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۵    
وزیر نیرو معتقد است که طرح های انتقال آب به تنهایی حل کننده مشکلات مناطق دریافت کننده آب نخواهد بود و توقف آن طرح ها هم به تنهایی حل کننده مشکلات مناطق عرضه کننده آب نیست بلکه نکته مهم نحوه مصرف آب ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه عدم درخواست کالبدشکافی از سوی خانواده کاووس سید امامی به دلیل شفاف و روشن بودن مسئله است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۴۷    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواستار ارائه توضیحات وزرای اطلاعات و دادگستری درباره خودکشی دکتر سیدامامی در زندان و همچنین اتهام جاسوسی وی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۷    
فرمانده پلیس راه کشور تاکید کرد که حتما ماموران پلیس راه باید در جایی بایستند که امکان رویت شان از سوی رانندگان وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۵    
تعداد 43 نفر از نمایندگان در تذکری به وزرای اطلاعات و دادگستری با اشاره به خودکشی کاووس سیدامامی خواستار رعایت حقوق زندانیان بر اساس اصول 32 و 39 قانون اساسی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۴    
سخنگوی شرکت ملی نفتکش ایران گفت:میزان آلودگی و نشت سوخت از کشتی نفتکش سانچی به حداقل میزان خود رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۴    
پلیس ایتالیا 41 میلیون یورو اسکناس تقلبی را کشف و ضبط کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۲۴    
در ایام الله دهه مبارک فجر نیروگاه یک هزار مگاواتی سیکل ترکیبی تابان یزد با تامین مالی 230 میلیون یورو (10 هزار میلیارد ریال) از محل صندوق توسعه ملی و مشارکت شرکت انرژی گستر جم و با عاملیت بانک ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۱۰    
فرمانده انتظامی استان از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با 36 میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان جاجرم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۹    
طبق جدیدترین گزارش ماهانه اوپک، تولید نفت ایران طی ماه میلادی گذشته 3400 بشکه در روز کاهش داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۹    
محمدجواد ظریف و عادل الجبیر وزرای خارجه ایران و عربستان از جمله شرکت کنندگان در پنجاه و چهارمین کنفرانس امنیتی مونیخ هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۶    
منابع خبری گزارش دادند، رئیس جمهوری پیشین گرجستان توسط عوامل ناشناس در کی یف بازداشت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۶    
نایب رییس مجلس با اشاره به جلسه امروز برخی نمایندگان با کارشناسان اطلاعات سپاه درباره فوت کاووس سید امامی در زندان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۴۱    
رئیس سازمان راهداری کشور اعلام کرد که تردد در معابر و جاده های کشور از ابتدای سال جاری تا کنون نسبت به مدت مشابه سال قبل 10.7 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۴۰    
شهیدخبر: استقرار سامانه گنبد آهنین در شمال سرزمین های اشغالی بعد از تحولات چند روز اخیر بین سوریه و رژیم صهیونیستی.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۶    
رئیس پلیس راهور ناجا نسبت به بارش برف و باران در جاده های کشور هشدار داد و به رانندگان توصیه کرد که حتما با زنجیر چرخ و "باک پر" در جاده های برفی تردد کرده و حتما چند وعده غذایی و لباس گرم نیز به ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۶    
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، از ریزش بخشی از کوه در محور زنجان تهم چورزق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۴    
ذوب آهن توانست با تک گل کی روش سوارس با پیروزی به رختکن برود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۲۱    
علی کریمی پس از حضور در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره این جلسه سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۸    
محققان "موسسه تحقیقات اسکریپس" (Scripps Research Institute)یک پروتئین جدید برای پیشگیری از متاستاز سلول های سرطان را شناسایی کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۷    
امروز نمایندگان پتروشیمی هیچ دلاری عرضه نکردند و نمایندگان بانک نیز میزان عرضه را کاهش دادند که این امر باعث شد تا قیمت دلار روند صعودی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۴    
رئیس آژانس مخاطرات بلایای سازمان ملل متحد اعلام کرد:جهان باید هر چه سریعتر برای جلوگیری از فراگیر شدن بیماری آنفلوآنزای پرندگان که می تواند تغییر سویه داده و برای انسان مهلک باشد، تلاش کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۲    
مرکز آمار ایران گزارش داد 1.4 میلیون بهره بردار دارای دام در کشور وجود دارد که تعداد دام این بهره برداری ها، 40 میلیون رأس گوسفند، 15.7 میلیون رأس بز و 4.9 میلیون رأس گاو بوده است..
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۹    
نماینده سازمان اورژانس کشور از ارائه درخواست وزارت بهداشت از ناجا و وزارت دفاع برای استفاده از ظرفیت های امدادی و درمانی این نهادها در طرح نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از برگزاری جلسه ای با حضور نایب رئیس مجلس درباره مرگ کاووس سیدامامی در زندان اوین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۶    
ونزوئلا با افزایش میزان گرسنگی و فقر در پنحمین سال از ناکامی اقتصادی دردناک اش تحت ریاست جمهوری نیکلاس مادورو دست و پنجه نرم می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۸    
حمید فرخ نژاد شیوه تصمیم گیری هیات داوران جشنواره فیلم فجر را درباره فیلم لاتاری خارج از اصول تعریف شده دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۸    
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری های این فراکسیون در مورد بازداشت فعالان محیط زیست و همچنین خبر خودکشی دکترسید امامی در زندان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۱۷    
فضانوردان با استقاده از روبات ها، یک گلخانه و یک پهپاد، 19 آزمایش را انجام دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۸    
100 دلار به طور ماهیانه از جیب و درآمد مالیات دهندگان امریکایی خرج نیروهای امریکایی در سوریه می شود. با این حال، آیا باقی ماندن این نیروها در سوریه در راستای منافع امریکا خواهد بود؟
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۷    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قوچان از بازداشت دو تن از اعضای شورای شهر قوچان و پیمانکار یک پروژه عمرانی در پی نزاع خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۸    
در عکس خیره کننده دیگری نورپردازی زیبای مراسم افتتاحیه به نمایش درآمده است. آتش بازی مراسم افتتاحیه نیز یکی از جاذبه های دیگر برای عکاسان بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۸    
در این تصاویر تفنگداران امریکایی در حالی که دود و گلوله همه فضا را فراگرفته است، به سوی مواضع ویت کنگ ها تیراندازی می کنند .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۷    
مشخصات خریداران ارز به سازمان امور مالیاتی ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۶    
ثروتمندترین فرد جهان با تمام ثروت خود می تواند تنها مخارج پنج روز دولت آمریکا را بپردازد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۹    
خبرگزاری میزان- وکیل جمشید مشایخی گفت: پزشکان وضعیت عمومی مشایخی را کاملاً مناسب دانسته اند و در حال حاضر اگر مشکلی به وجود نیاید قرار است وی امروز از بیمارستان مرخص شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۱    
اهواز – ایرنا-کارشناسان حوزه محیط زیست هشدار دادند : رود کارون به دلیل کاهش دبی آب و افزایش حجم فاضلاب های وارده به آن ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۶    
مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت قبل از حضوردر جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۷    
مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت قبل از حضوردر جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۳    
دبیر جشنواره فیلم فجر در واکنش به توییت تهیه کننده لاتاری بیان کرد که این جواب یکسان را به همه سینماگران حاضر در جشنواره داده است. رضوی هم در پاسخ به دبیر جشنواره توییت دیگری را به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۲    
سخنگوی وزارت خارجه از شرکت وزیر امور خارجه کشورمان در کنفرانس بازسازی عراق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۶    
بجنورد- ایرنا- رئیس هیات مدیره مجتمع پتروشیمی خراسان گفت: استعفای مهندس سید اسماعیل موسوی ترشیزی مدیرعامل این مجتمع از سوی مدیران بالادستی پذیرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۴    
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت : مشمولانی که سابقه جبهه یا تجمیع جبهه،جانبازی و آزادگی والدین آنان به امتیاز 28 و 29 می رسد از امروز می توانند با مراجعه به یگان خدمتی والدین ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۹    
رئیس قوه قضاییه حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را موجب افزایش اقتدار ملی و خنثی ساختن توطئه های دشمن دانست و از همه مسئولان خواست که قدردان بصیرت مردم به عنوان یکی از بزرگترین نعمات الهی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۶    
خبر آنلاین : با استفاده از فناوری های نوین مانند تصویربرداری هوایی و استفاده از نرم افزارهای رایانه ای ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۶    
صبح امروز سفیر ژاپن در تهران با حضور در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، کمک 11 میلیون دلاری دولت ژاپن برای حل آلودگی هوای تهران را طی تفاهم نامه ای به شهرداری تهران در قالب تجهیزات ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۲    
سوشا مکانی، دروازه بان تیم صنعت نفت آبادان خاص لباس می پوشد و البته برخی اوقات تیپ هایش برای او دردسرساز شده و حتی منجر به صدور رای علیه او از سوی کمیته اخلاق شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۲    
کارشناسان تغذیه و سلامت نسبت به مصرف روزانه یک ماده سمی سفید رنگ دیگر به جز نمک و شکر موسوم به "مونوسدیم گلوتامات" هشدار دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۲    
رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلاوجواهر گفت: با توجه به شرایط فعلی پیش بینی بازار طلا میسر نیست اما به هرحال نمی توان انتظار بازگشت قیمت طلا به رقم هایی مانند 110 تا 115 هزار تومان را داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۲    
بر اساس اطلاعیه مدیریت بحران استان خوزستان مدارس 27 شهرستان این استان فردا به دلیل بارش ریزگردها تعطیل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۱    
کارشناس مسئول تغذیه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: علایم بروز کم خونی به میزان و شدت تخلیه ذخائر آهن در بدن بستگی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۶    
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای اعلام کرد: چهارشنبه (25 بهمن ماه) نواحی کوهستانی بویژه در محورهای تهران به چالوس و جاده هراز لغزندگی جاده و کاهش دید به علت مه آلودگی و کولاک برف پیش بینی می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۵    
یک فروند هواپیمای سوپر جت 100 روسی جهت بازدید شرکت های هواپیمایی ایرانی ، کارشناسان و خبرنگاران صبح امروز دوشنبه (23 بهمن ماه) وارد فرودگاه مهرآباد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۳    
مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل استاندارد و سازمان نظام مهندسی استان تهران، گفت: در راستای این همکاری از ساخت وساز صد پروژه ساختمانی در پایتخت جلوگیری شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۲    
خشایار الوند با بیان اینکه صداوسیما با پخش اختتامیه فیلم فجر چندان کار خارق العاده ای نکرده است، گفت: پخش مراسم اتفاق مثبتی است اما من ذوق زده نمی شوم به دلیل اینکه تلویزیون به وظیفه خود عمل کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۹    
یک مقام ارشد عربستان گفت، مقام های سعودی انتظار دارند 13 میلیارد دلار (50 میلیارد ریال عربستان) تا پایان سال جاری میلادی از پاکسازی ضد فساد و توافق با شاهزاده ها و تجار و مقامات عربستان به دست آورند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۷    
واقعیت آن است که در صورت بروز جنگی عظیم سرمایه گذاری روس ها در سوریه به هدر خواهد رفت. اکنون مسکو می خواهد وضعیت در سوریه تثبیت شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۵    
"کیم یو جونگ" خواهر کوچک تر رهبر کره شمالی است که در بازی های زمستانی المپیک کره جنوبی حاضر شد. او اولین فرد در خانواده حاکم کره شمالی بود که دست به چنین اقدامی زد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۴    
ربایندگان کوک حسین اسدی کودک گمشده مشگین شهری که روز سیزده بدر اقدام به ربودن این کودک کرده بودند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۷    
نرخ دلار در حالی کمتر از 10 روز گذشته برای چندمین بار رکورد 4هزار و 800 تومان را زد و هم اکنون با قیمت 4 هزار و 850 تومان فروخته می شود که رئیس جمهور پیشتر منکر دلار 4هزار و 800 تومانی شده بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۶    
پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران با حضور جمع کثیری از صنعتگران حوزه خودروسازی و قطعه سازی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۳    
یان اوبلاک با آماری که در این فصل به ثبت رساند بهترین دروازه بان اروپا به حساب می آید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۶    
با شروع زمستان، نظم خاصی با بارش برف در سراسر جزیره هوکایدوی ژاپن به وجود می آید. جزیره هوکایدو، تجلی سکوت، تنهایی و عصر یخ زده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۸    
بر اساس اعلام مرکز تسویه ساتنای بانک مرکزی، دستور پرداخت و انتقال وجه بین بانکی مشتریان به حساب های دیگر در سایر بانک ها صرف نظر از زمان دریافت آن از مشتری توسط بانک مبدا ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۰    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از ممنوعیت شکار پرندگان وحشی در استان تهران باتوجه به شیوع بیماری آنفولانزای فوق حاد پرندگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۱    
کنعانی گفت: طبق گزارشات پسر بچه 15 ساله از خانه خارج شده و یکشنبه شب این مساله را به هلال احمر اطلاع داده اند که کارکنان هلال احمر میانه منطقه را جست وجو کرده و متاسفانه جسد این پسر بچه را پیدا کرده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۸    
حاتمی کیا فیلم می سازد و همه از آن حمایت می کنند و حتی تلویزیون بسیاری از فیلم های او را پخش می کند. بهتر است او خود را بگذارد جای بسیاری از کارگردان هایی که فیلم هایشان توقیف می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۷    
وزیر صنعت در پاسخ به اینکه یعنی تعرفه های خودروها افزایش پیدا نمی کند، تصریح کرد: خیر، هیچ تغییری در تعرفه ها اعلام نکرده ایم و قرار نبود تعرفه ها افزایش پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۴    
اصفهان – معاون اجتماعی بهزیستی اصفهان با بیان اینکه کودک پیدا شده در خمینی شهر تحویل بهزیستی نشده است، گفت: بنا بر دستور دادستان خمینی شهر کودک پس از ترخیص از بیمارستان تحویل بهزیستی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۹    
خبرگزاری میزان- معاون توسعه مدیریت، منابع و پشتیبانی سازمان حج و زیارت گفت: حج سال آینده با افزایش قیمت مواجه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۶    
کارناوال زمستانی مردان پوشالی در روستای اوولن سوئیس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۵    
حوضچه های نمک و سایر مواد معدنی در مناطق مختلف جهان معمولا به دلیل حضور میکرو ارگانیسم هایی که با نمک ها واکنش نشان می دهند، به رنگ های مختلف در می آیند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۶    
برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: وقت گذاشتن برای ورزش و تمرین کردن، عادت بسیار خوبی است. این عادت نه تنها کمک تان می کند کالری بیشتری بسوزانید و وزن کم کنید ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۹    
بتاکاروتن، رنگ دانه ای است که باعث رنگ نارنجی غذا می شود. بتاکاروتن، زمانی که وارد جریان خون می شود، به ویتامین آ تبدیل شده و به محافظت از بدن در برابر سرطان و بیماری های قلبی عروقی کمک می کند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۸:۳۰    
سیناپرس: سازمان بهداشت جهانی به معرفی 10 خطر بهداشتی و بیماری هایی که انسان در سال 2018 با آن روبه رو خواهد شد، پرداخته است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۸:۱۲    
امروزه بسیاری از افراد از اختلالات خواب رنج می برند، مشکلی که می تواند زندگی فرد را بسیار تحت تاثیر قرار دهد. از این رو خیلی ها به دنبال قرص های خواب آور می روند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۶:۰۳    
برخی کشورها هزینه ویزا را مالیات یا عوارض ورود مسافر ، حساب می کنند که درآمد حاصل از آن معمولا برای توسعه گردشگری و در زیرساخت خرج می شود. سیاست مالی که در ایران چندان شفاف نبوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۰:۱۸    
راننده تاکسی کرجی که هنگام مشاجره و درگیری شدید، همسرش را به قتل رسانده بود، پس از 4 سال محاکمه و تأیید حکم قصاصش در دیوان عالی کشور، در یکقدمی چوبه دار قرار گرفت.
  • ۱