دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۴:۳۱Oct 2018 22

خبرهای آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 بهمن 1396 آفتاب نیوز 2 بهمن 1396 آفتاب نیوز 3 بهمن 1396 آفتاب نیوز 4 بهمن 1396 آفتاب نیوز 5 بهمن 1396 آفتاب نیوز 6 بهمن 1396 آفتاب نیوز 7 بهمن 1396 آفتاب نیوز 8 بهمن 1396 آفتاب نیوز 9 بهمن 1396 آفتاب نیوز 10 بهمن 1396 آفتاب نیوز 11 بهمن 1396 آفتاب نیوز 12 بهمن 1396 آفتاب نیوز 13 بهمن 1396 آفتاب نیوز 14 بهمن 1396 آفتاب نیوز 15 بهمن 1396 آفتاب نیوز 16 بهمن 1396 آفتاب نیوز 17 بهمن 1396 آفتاب نیوز 18 بهمن 1396 آفتاب نیوز 19 بهمن 1396 آفتاب نیوز 20 بهمن 1396 آفتاب نیوز 21 بهمن 1396 آفتاب نیوز 22 بهمن 1396 آفتاب نیوز 23 بهمن 1396 آفتاب نیوز 24 بهمن 1396 آفتاب نیوز 25 بهمن 1396 آفتاب نیوز 26 بهمن 1396 آفتاب نیوز 27 بهمن 1396 آفتاب نیوز 28 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 بهمن 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۷    
جمع آوری و معدوم کردن شاخه های خشک و آفت زده میوه های آلوده، جمع آوری مرکبات ریخته شده و رسیده باغات مرکبات و هوادهی بعد از بارندگی به حوضچه های پرورش ماهی از جمله توصیه های هواشناسی کشاورزی کشاورزی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۱    
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: خرمای کبکاب دشتستان و تنگستان در سازمان جهانی مالکیت فکری ثبت شد که به عنوان یک برنددر بازارهای صادراتی رونق بیشتری می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۸    
آفتاب نیوز : محمد حسین مقیمی استاندار تهران با ارسال نامه ای از اقدامات بانک کشاورزی و کسب مقام برتر در زمینه ترویج و توسعه فرهنگی نورانی اقامه نماز قدردانی کرد. ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۸    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا استراتژی کاملا" روشنی برای ادامه همکاری مشترک با شرکت ولوو دارد و علاقه مند هستیم که فعالیت مشترک مان با شرکت ولوو در سطحی گسترده تر ادامه یابد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۰    
بهتر است میوه هایی را انتخاب کنید که حاوی ویتامین سی باشند؛ چرا که از ریزش موهای شما جلوگیری می کنند. پرتقال، توت فرنگی، کیوی و طالبی جزء این میوه ها هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۴    
شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در بیستمین مراسم معرفی صد شرکت برتر کشور توانست رتبه اول بازدهی فروش را کسب کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۲    
بیش از هفتادهزار نفر به دلیل نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۴    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: نتایج پیش بینی کیفیت هوا برای شهر تهران نشانگر برقراری شرایط کیفیت هوای سالم طی امروز (2 اسفند)است و پیش بینی می شود تا فردا (3 اسفند) ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۹    
هر روز شاهد حضور تعداد زیادی از بدافزارها، تحت عناوین مختلف هستیم. یکی از نمونه های این بدافزارها برنامه ای به نام سرویس تماس صوتی و تصویری تلگرام بود که اخیرا نسخه ای از آن شناسایی شده و دسترسی به ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۳    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان اینکه سطح عدالت در جامعه راضی کننده نیست، گفت: عده ای با استفاده رانت اطلاعاتی و قدرت، فرصت های اقتصادی را بلعیده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۲    
حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی طباطبایی گفت: اگر هر شخصی به وظایف خودش در زمان خودش درست عمل کند پیرو حضرت زهرا(س) است و مهم این است که صداقت، امانت، حفظ زبان و حفظ کارها وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۰    
محمود بهمنی گفت: احمدی نژاد نمی خواست به همه ایرانی ها یارانه بدهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۲    
حسن شمشادی ، خبرنگار صداوسیما، در بادداشتی تلگرامی با عنوان ابهام کامل نوشت: یک فروند هواپیمای مسافربری شرکت آسمان یکشنبه، از تهران عازم یاسوج شد، که هرگز به مقصد نرسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۲    
کارتونیست های روزنامه قانون، امروز طرح های متعددی برای سقوط هواپیمای ای تی آر پرواز تهران-یاسوج در کانال نیشخط منتشرکردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۵    
نوشیدن 8 لیوان آب در روز می تواند کار کلیه ها را در پاکسازی سموم بدن آسان کند که در نتیجه، ادراری شفاف و فاقد هرگونه بوی تند و زننده ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۱:۱۵    
در پی انتشار بخش هایی از مصاحبه معاون اول رییس جمهور در روزنامه فایننشال تایمز ، متن کامل این مصاحبه منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۱:۱۲    
تصویر محمد ثلاث راننده اتوبوس سفید رنگی که ماموران ناجا را زیر گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: فکر می کنم اخیرا برخی از سران رژیم اشغال گر قدس، جای خود را با برخی شومن ها عوض کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۷    
زلزله ای به بزرگی 4.6 درجه در مقیاس درونی زمین (ریشتر) دوشنبه شب حوالی استان آذربایجان غربی را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۴۴    
عضو هیات برد سلامت در بلایای وزارت بهداشت با اشاره به تاثیر شهرنشینی در سلامت افراد جامعه، گفت: بر این اساس در ایران به دنبال اقدامات سازمان بهداشت جهانی طرحی با عنوان پیشگیری از حوادث در سطح شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۲۶    
تعدادی از اعضای هیات دولت در سومین شب از مراسم عزاداری و سوگواری دخت گرامی پیامبر اسلام، حضرت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها با حضور رهبر انقلاب اسلامی شرکت کردند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۲۰    
معاون امور فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: رادار فرودگاه آل مکتوم دبی دچار مشکل فنی شده است و به همین دلیل امکان پذیرش پروازها را ندارد، در راستای کاهش ترافیک پروازی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۹    
سخنگوی اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان با اشاره به ضرب و شتم 8 دانش آموز توسط معلم آنها گفت: دانش آموزان در سلامت کامل هستند و معلمی که با دانش آموزان درگیر شده برای پاسخگویی به آموزش وپرورش احضار ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۶    
ترکیه نام خیابان محل سفارت آمریکا در آنکارا را به نام عملیات این کشور در منطقه عفرین سوریه، تغییر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۴    
تیم الدحیل با برتری 3 بر 2 برابر میزبان خود، در صدر جدول گروه B لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۴    
معاون امنیتی استانداری تهران با تایید خبر تیراندازی در منطقه تجمع دراویش گفت: هنوز از این تیراندازی و دلایل آن جزییاتی در دست نیست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۰    
الاهلی عربستان با برتریدو بر یک برابر الجزیره صدرنشین گروه A شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۹    
شاید بتوان احتمال داد که غیبت طولانی آیت الله جنتی به معنای وداع ایشان با تریبون نماز جمعه باشد. گرچه خبری درباره کنار رفتن ایشان از این مسئولیت تا کنون منتشر نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۸    
وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این سئوال که آیا تصاویر ماهواره ای منطقه دریافت شده یا خیر، گفت: تصاویر ماهواره ای هنوز دریافت نشده اما قرارداد آن امضا شده و قرار است که عکس ها را به ما تحویل دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۵    
سخنگوی ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با همکاری کشور روسیه محل تقریبی سقوط هواپیمای ATR شرکت هواپیمایی آسمان را در اختیار ستاد بحران کشور گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۸    
رسانه های ترکیه از گفت وگوی تلفنی رئیس جمهور این کشور با رئیس جمهور ایران درباره عفرین سوریه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۰    
وزرای خارجه کشورهای ضامن آتش بس در سوریه (ایران، روسیه و ترکیه) دو هفته پیش از نشست رؤسای جمهوری این کشورها در استانبول قرار است در آستانه دیدار کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۱:۱۷    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: حقوق بهمن ماه بازنشستگان و عیدی سال 96 این عزیزان پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۱:۱۶    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: قضات در حال پیگیری اختلاس ایجاد شده در وزارت نفت هستند و در این راستا اموالی از فرد اختلاس کننده کشف شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۱:۱۱    
از ساعتی پیش عده ای از دراویش گنابادی در اعتراض به بازداشت یکی از دراویش، در منطقه پاسداران تهران تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۰:۲۱    
از ساعتی پیش عده ای از دراویش گنابادی در اعتراض به بازداشت یکی از دراویش، در منطقه پاسداران تهران تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۳    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در نشست بررسی طرح تونل ریلی البرز گفت: اجرای این تونل می تواند زمان سفر تهران به شمال را تا نیم ساعت کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۹:۳۹    
سرمربی پرسپولیس تاکید کرد که تیمش به دنبال پیروزی و کسب سه امتیاز برابر السد است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۷    
دیدار تیم های الغرافه قطر و تراکتورسازی ایران در نیمه نخست، با برتری دو گله تیم قطری به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۵    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: درست است که فرماندار سمیرم گفته است اشیائی از هواپیمای حادثه دیده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۲    
در دیدار ذوب آهن و لوکوموتیو، شاگردان قلعه نویی 15 شوت به سمت دروازه حریف زدند که 7 شوت آن در چارچوب بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۳    
واردات هواپیماهای پسابرجامی که با انتقادات بسیاری از دلواپسان روبه رو شده بود، این روزها با سقوط اخیر یک فروند هواپیما در مسیر تهران یاسوج سبب تغییر موضع این افراد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: روزانه 6 تن زباله از بیمارستان های کرمان تولید می شود که 60 درصد این زباله ها ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۳    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران از بازی بازیکنانش برابر نماینده ازبکستان تمجید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۵    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از ورود سازمان هوا و فضا به منظور رصد ماهواره ای منطقه سقوط هواپیمای تهران یاسوج و شناسایی محل دقیق آن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۳    
رئیس اتحادیه بارفروشان از کشف محموله میوه قاچاق در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران خبر داد و گفت: این محموله ها عمدتا به صورت کوله بری و به وسیله اتوبوس یا جاساز کردن در بارهای دیگر به تهران و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۲    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: بیشترین سرعت وزش باد در شهرستان فامنین با 129 کیلومتر بر ساعت به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۸    
فرماندار سمیرم گفت: طبق اخبار موثقی که از سوی همکاران هواپیمایی آسمان دریافت شده قطعاتی از هواپیما در ارتفاعات 3600 متری مشاهده شده است اما از آنجا که امکان هلی برد در شرایط بد جوی وجود ندارد از فردا ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۳    
در پایان هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول فوتبال، شهرداری تبریز با نتیجه 2 بر یک ماشین سازی تبریز را شکست داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۵    
تیم فوتبال ذوب آهن موفق شد در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا با دو گل لوکوموتیو ازبکستان را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۸    
یک نماینده مجلس گفت: وقتی به عنوان دستاورد برجام هواپیما خریدند عده ای در داخل تنگ نظری کردند و حالا فریادشان بلند شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۵    
رییس دبیرخانه ستاد مشاغل خانگی با اشاره به افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی از ابلاغ 6000 میلیارد ریال اعتبار برای تامین منابع مشاغل خانگی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۴    
ترکیب تراکتورسازی برای تقابل با الغرافه اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۷    
پژوهشگران آمریکایی در بررسی اخیر خود، قابلیت تغییرپذیری و انتقال عملکردها را در مغز نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۵    
معاون سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه علی رغم همه تلاش ها هنوز محل سقوط هواپیما را نیافته ایم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۴    
رییس دانشگاه تربیت مدرس، علت تجمع شماری از دانشجویان دانشکده علوم پزشکی را تاخیر در پرداخت کمک هزینه تحصیلی آنها عنوان کرد و گفت: متاسفانه بودجه های دانشگاهها بعضا با تاخیر دو ماهه دریافت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۲    
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی وزیر دفاع جمهوری آذربایجان به این کشور سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۷    
پرواز مشهد- شاهرود از روز جمعه 4 اسفندماه برقرار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۳    
استاندار اصفهان آخرین اخبار مربوط به جستجوی هواپیمای ATR را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۶    
از یمارس ریمسویچ خواسته شده است در زمان انجام تحقیقات، موقتا از سمتش کناره گیری کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۰    
این که چرا روحانی در این مقطع زمانی از رفراندوم سخن می گوید جای تامل و درنگ دارد. آیا روحانی احساس می کند برای تحقق وعده هایی که به مردم داده دارای اختیارات کافی نیست یا این که در عرصه بین المللی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۱    
وزیر امور خارجه کشورمان عصر روز دوشنبه با همتای روس خود دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۷    
علی مطهری با اشاره به جلسه ای که در کمیسیون اقتصادی تشکیل شد و نمایندگان دولت در آن به سوالاتی پاسخ دادند گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۶    
وی با بیان اینکه تا زمانی که خلبان مطمئن نشود هواپیما از هر لحاظ برای پرواز در وضعیت مطلوب قرار دارد، اجازه پرواز نمی دهد، زیرا یک خلبان جان خود را دوست دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۵    
در مورد حرف های نابخردانه نتانیاهو باید بگویم که اگر کوچکترین اقدام احمقانه علیه ایران صورت دهند، ما تلاویو را با خاک یکسان خواهیم کرد و فرصت فرار را به نتانیاهو نخواهیم داد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۶    
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدل های پیشنهادی خود برای انجام بهتر خدمت سربازی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۷    
رییس کمیته بودجه شورای شهر تهران با تشریح کلیات بودجه مصوب سال 97 شهرداری تهران، گفت: تمام تلاش مان را انجام می دهیم تا دیون پیمانکاران را پرداخت کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۴    
مراسم یادبود محمد توکلی فرزند احمد توکلی رئیس سازمان دیدبان شفافیت و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسجد امام صادق(ع) میدان فلسطین آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۱    
تصاویری از جستجو گروه کوهنوردان تهران و یاسوج برای یافتن لاشه هواپیما در گردنه بیژن در ارتفاع 3200 متری که امروز دوشنبه (30 بهمن) گرفته شده است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۸    
متأسفانه عده ای هر زمان حکمی به نفعشان نباشد تمام دادگستری کشور، نظام و حتی رهبری را زیر سوال می برند در حالی که طرق اعتراض به احکام قضایی در قانون پیش بینی شده و دستگاه قضایی نیز به هیچ عنوان تحت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۷    
وضعیت اقتصادی به آن بدی که مردم فکر می کنند نیست. مخالفان دولت به دنبال این هستند تا با ایجاد جو خوشبینی مردم نسبت به اصلاحات را از بین ببرند، اما نمی دانند که این کار کل سیستم را از بین می برد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۲    
کمیسیون گزارش خود را به هیات رییسه ارائه خواهد داد که اگر تعداد سوال کنندگان از حد نصاب قانونی یعنی 73 نفر کمتر شود موضوع سوال منتفی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۲    
بررسی ها نشان می دهد مصرف زیاد ماست می تواند خطر بیماری های قلبی – عروقی را در مبتلایان به فشار خون بالا کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۰    
در بازار امروز - دوشنبه - در ادامه روند دو - سه روز گذشته، دلار و سکه به حرکت کاهشی خود ادامه دادند و دلار بعد از چندین هفته به کمتر از 4600 تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۸    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی در مسیر سمیرم به یاسوج از مردم خواست تا از تردد غیرضروری به محل سقوط هواپیما خودداری کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۷    
موزه قاهره مومیایی یک مرد در حال فریاد زدن را به نمایش گذاشته که گفته می شود متعلق به فرزند یکی از فرعون های مصر است که به همراه مادر خود طرح قتل پدرش را ریخته بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۴    
یکی از متقاضیان پرواز صبح روز گذشته هواپیمای ATR72 شرکت آسمان که با بیش از 60 سرنشین فرودگاه مهرآباد را به مقصد یاسوج ترک کرد و 50 دقیقه پس از پرواز از صفحه رادار محو شد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۳    
می خواهم در خصوص مشکل مدیریتی در این حوزه که مستقیما به خلبانان، کارکنان و عوامل پروازی این شرکت فشار وارد کرده متذکر شوم. در چند ماه اخیر چند نفر از خلبانان باتجربه این شرکت استعفا دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۱    
درخواست نمایندگان برای استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به هیأت رئیسه مجلس تقدیم شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۹    
با تشکیل کمیته مدیریت بحران اداره کل پزشکی استان کهگیلویه وبویراحمد از صبح امروز (دوشنبه 30 بهمن 1396) نمونه گیری از خانواده های مسافران سانحه هوایی روز 29 بهمن ماه در مسیر تهران - یاسوج با همکاری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۷    
در جلسه روز گذشته ستاد مدیریت بحران تاکید شده که امداد و نجات در اولویت قرار گیرد، البته احتمالاتی وجود دارد که شاید افرادی در این حادثه را زنده پیدا کنند که ما در جلسه ای که روز چهارشنبه خواهیم داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۱    
براساس آنچه رئیس اتاق بازرگانی ایران اعلام کرده بین 20 تا 25 میلیارد دلار ارز در خانه های مردم ذخیره و عملا از چرخه مولد اقتصاد خارج شده است و بانک مرکزی با سیاست های جدید خود از طریق بانک ها به ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۱    
AFC با انجام یک دقیقه سکوت پیش از بازی استقلال و الهلال موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۰    
هر چند هیچ کدام از مقامات مسئول مربوط تاکنون اظهارنظر رسمی در این زمینه نداشته اند اما غیبت طولانی احمد جنتی در نماز جمعه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۷    
ریزش کوه در مسجد سلیمان باعث ⁣تخریب چند واحد مسکونی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۵    
در عکس زیر آسانسور دستی یک بیمارستانی در کراکوف لهستان را مشاهده می کنید. این عکس در سال 1929 به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۴    
این آسمان خراش 250 متری دارای فضای اداری، یک هتل و واحدهای مسکونی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۴    
در تصویر زیر حضور شهبانو منصوریان قهرمان ووشوی ایران و جهان را در محل احتمالی سقوط هواپیمای مسافربری تهران - یاسوج در روستای کهنگان می بینید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۲    
از ادامه جستجو با وجود شرایط سخت آب و هوایی داد خبر داد و اظهار داشت: تیم های تخصصی کوهنوردی به نزدیکی قله کوه رسیده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۰    
پس از سقوط هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان، مکاتباتی با فرانسوی ها برای بررسی علل دقیق این حادثه که به ایران بیایند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۰    
درباره اخبار منتشر شده در خصوص کشف لاشه هواپیمای هواپیمایی آسمان در منطقه نوقل اظهار کرد: ما الان در منطقه نوقل هستیم و جستجوها ادامه دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۴    
بانک کشاورزی از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه بالغ بر 16 هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به بیش از 7 هزار واحد بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۶    
عملیات شناسایی و جستجوی لاشه هواپیمای مسافربری تهران- یاسوج، در دومین روز از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۴    
دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا اعلام کرد: من هرگز نگفته ام که روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 دخالتی نداشته است. این یک "حقه" روسی است که کمپین ترامپ با روسیه همدست بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۳    
فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را درباره بلیت های جام جهانی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۲    
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: فردا (اول اسفند ماه) با عبور سامانه بارشی به سمت شرق در شمال شرق کشور و به طور پراکنده در شمال خراسان جنوبی بارش برف و باران ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۶    
داستان از این قرار بود که این ها ال سی را خریده بودند. ال سی داخلی بود منتها ما بخشنامه کرده بودیم به بانک ها که خرید "ذینفع واحد" شما سقف دارد و نمی شود بیشتر از 20 درصد سرمایه پایه بانک ها را ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۴    
علاوه بر تفکیک ورودی دختران و پسران، محوطه دانشگاه نیز با زنجیر و نرده برای جلوگیری از عدم اختلاط دانشجویان جدا شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۱    
در بررسی ها به موارد مشکوکی برخورد نشد و رسیدگی به موضوع و افرادی که اقدام به تماس تلفنی کذب مبنی بر وجود بمب در هواپیما داشتند، در دستور کار پلیس فرودگاه قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۱    
بر اساس مجوز بانک مرکزی، سقف برداشت از خودپردازهای بانک ملی ایران افزایش می یابد.
  • ۱