شنبه ۲۴ آذرساعت ۰۵:۴۰Dec 2018 15

خبرهای آفتاب نیوز 10 اسفند 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 1 اسفند 1396 آفتاب نیوز 2 اسفند 1396 آفتاب نیوز 3 اسفند 1396 آفتاب نیوز 4 اسفند 1396 آفتاب نیوز 5 اسفند 1396 آفتاب نیوز 6 اسفند 1396 آفتاب نیوز 7 اسفند 1396 آفتاب نیوز 8 اسفند 1396 آفتاب نیوز 9 اسفند 1396 آفتاب نیوز 10 اسفند 1396 آفتاب نیوز 11 اسفند 1396 آفتاب نیوز 12 اسفند 1396 آفتاب نیوز 13 اسفند 1396 آفتاب نیوز 14 اسفند 1396 آفتاب نیوز 15 اسفند 1396 آفتاب نیوز 16 اسفند 1396 آفتاب نیوز 17 اسفند 1396 آفتاب نیوز 18 اسفند 1396 آفتاب نیوز 19 اسفند 1396 آفتاب نیوز 20 اسفند 1396 آفتاب نیوز 21 اسفند 1396 آفتاب نیوز 22 اسفند 1396 آفتاب نیوز 23 اسفند 1396 آفتاب نیوز 24 اسفند 1396 آفتاب نیوز 25 اسفند 1396 آفتاب نیوز 26 اسفند 1396 آفتاب نیوز 27 اسفند 1396 آفتاب نیوز 28 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۵    
پژوهشگران ژاپنی می گویند اگر می خواهید کودکان تان باهوش تر شوند به آن ها مسائل فیزیک یاد بدهید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۰    
قیمت طلای 18عیار در بازار آزاد امروز 148 هزار و 862 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و 586 هزار تومان بوده است، ضمن آنکه قیمت دلار در صرافی های مجاز 4484 تومان شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۰:۱۳    
در پی ورود موج سرمای شدید به بیشتر کشورهای اروپایی، برخی کانال های آب در آمستردام پایتخت هلند یخ زده است. این کانال ها به گونه ای یخ زده است که می تواند بر روی آنها اسکیت بازی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۹    
در ایران روستاهای زیادی وجود دارد که می توانند در کنار سادگی و بی آلایشی خود، یک طبیعت بکر و دست نخورده را نیز به شما مسافران و گردشگران عزیز ارائه دهند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۲    
ظریف با رئیس جمهور کرواسی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۰    
الفت و محبت از خداوند و جدایی و تفرقه از شیطان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۵    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از سن به عنوان بلای جان استراتژیک ترین محصول زراعی نقاط گرم و خشک نام برد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۲    
بالاخره بعد از مدت ها که از زمان حکم صادره برای سعید مرتضوی می گذرد، حکم دو سال حبس او در مورد پرونده کهریزک به اجرای احکام ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۵    
صحبت های اینفانتینو و خط و نشان او برای مسئولان ایران در پرونده حق پخش تلویزیونی به خوبی نشان می دهد که رئیس فیفا به خوبی در اتفاقاتی که پیرامون این پرونده در ایران رخ داده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۵    
سونگ ایل گوک، Song Il Gook بازیگر Actorمشهور کره ای که سریال محبوبش در تلویزیون ایران با عنوان جومونگ توجه افراد زیادی را به سوی خود کشید ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۲:۲۸    
نتایج یک تحقیق بین المللی نشان می دهد که خوردن ماهی، حداقل یک بار در هفته یا یک تا سه بار در ماه به علاوه ی استفاده از مکمل های روزانه روغن ماهی می تواند با کاهش خطر بیماری مالتیپل اسکلروزیس(ام ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۱:۵۴    
مصرف مکمل روغن ماهی در دوران بارداری خطر ابتلا به آلرژی را در نوزادان کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۰:۱۶    
وزیر نیرو گفت: در کارگروه ملی سازگاری با کم آبی، از تقسیم کردن موضوع آب به منظور ساده سازی به بخش های مختلف برای هر دستگاه پرهیز و تصمیم گیری ها یکپارچه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۳:۵۵    
در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد مالباختگان از یک ربات جعلی در تلگرام اقدام به خرید شارژ تلفن همراه یا شارژ بسته های اینترنتی کردند که بلافاصله مأموران ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۸    
وقتی قفسه سینه درد می گیرد ممکن است خیلی نگران و هراسان شویم چون اولین فکری که به ذهنمان می رسد، حمله قلبی است. در این مطلب به شما می گوییم که چه زمانی باید از این درد نگران حمله قلبی شوید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۰    
خانم لوپن در دسامبر سال 2015 میلادی تصاویری از اعدام های داعش را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد. این اقدام او واکنش های بسیاری را در جامعۀ فرانسه به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۲    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از برخورد با ادارات بدهکار به تامین اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۱:۲۰    
سخنگوی وزارت کشور با اشاره به پیگیری های خود از فرماندار تهران گفت: بر اساس آخرین گزارش حدود 35 نفر از بانوان که امروز برای مشاهده مسابقه فوتبال به ورزشگاه آزادی مراجعه کرده بودند توسط ماموران نیروی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۶    
کوئنتین تارانتینو با صدور بیانیه ای اعلام کرد بسیار خوشحال است که تیمی پویا متشکل از دی کاپریو و پیت را با هم در قالب یک فیلم در برابر دوربین خود خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۴    
عضو هیات علمی دانشگاه امیرکبیر در همایش روز جهانی آینده که در فرهنگستان علوم برگزار شد، آب و محیط زیست را دو چالش مهم در توسعه کشور برشمرد و گفت: آب بستری برای بقای ایران و منبع توسعه کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۰    
هم اکنون همایون شهنواز هشیاری کامل را دارد و با تست هایی که پزشکان انجام دادند، درد را حس می کند و اعصابش فعال است اما برای جلوگیری از عفونت امکان ملاقات وجود ندارد و دوستان وی از پشت شیشه می توانند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۴    
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه روز پنج شنبه اول مارس (10 اسفند) به سنت هرساله مقابل نمایندگان پارلمان، اعضای دولت و دیگر مقامات سیاسی روسیه، همچنین نمایندگان برخی از کشورهای همسایه سخنرانی کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۸    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برج میلاد هیچ کارایی برای تهران ندارد چراکه تهران کوه 3000 متری دارد و احتیاج به برج هم مخابراتی نداشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۸:۱۹    
دادستان کل کشور گفت: ضابطین در حوزه ضابط بودن باید تحت ریاست دادستان بوده و هر جایی که دادستان امری را به آن ها ارجاع داد حتما باید تحت نظارت دادستان باشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۸    
یک روان شناس گفت: تفکیک دانش آموزان به تیزهوش و کم هوش، همچنین استعداد درخشان و عادی، آسیب های جبران ناپزیری دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۰    
دو منبع آگاه به بلومبرگ گفتند که دسترسی بیش از سی دستیار دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به اسناد فوق محرمانه لغو شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۳    
چهار تن از صلح بانان سازمان ملل در مالی در انفجار یک بمب دست ساز و شش فعال سازمان های حقوق بشری نیز در کشور جمهوری آفریقای مرکزی کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۷:۴۴    
شرکت هواپیمایی ویولینگ از مخالفت مسی با توسعه فرودگاه ال پرات سخن به میان آورد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۷:۳۳    
همایش فصلی خانه احزاب برای بررسی اعتراضات دی ماه صبح امروز در وزارت کشور برگزار شد و نمایندگان احزاب در این نشست تحلیل خود را درباره اعتراضات دی ماه بیان کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۷:۱۸    
بازارهای آسیایی در معاملات پنج شنبه به عقب نشینی تن داده و روند ریزش بازارهای سهام های جهانی را گسترش دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۷:۰۰    
رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: سالانه بالغ بر یک میلیون پرونده مرتبط با شقوق مختلف عناوین خشونت در مراجع قضایی مطرح می شود و بیش از نیمی از جرائم اعلامی در 10 جرم اول کشور مربوط به خشونت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۶:۲۳    
پادشاه اردن ضمن سفر خود به هند با وزیر خارجه این کشور دیدار و درباره مسائل مهم منطقه ای و بین المللی و همچنین روابط دوجانبه میادن دو کشور بحث و تبادل نظر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۶:۰۰    
یک مقام شورای امنیت روسیه امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، آمریکا 20 پایگاه نظامی در سوریه ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۵:۳۳    
محققان دانشگاه صنعتی اصفهان با استفاده از "بره موم" زنبور عسل نانوکپسول های حامل مواد غذایی فراسودمند تولید کردند که در دارورسانی و همچنین در صنایع تولید مواد آرایشی بهداشتی کاربرددارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۵:۰۱    
با توجه کشف فواید بسیار زیاد زالوهای طبی در دنیا، آموزش پرورش زالو هم از لحاظ پزشکی و هم از لحاظ اقتصادی بسیار حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۴:۳۳    
طبق آمار جدید، بیش از 100 شهر جهان حداقل 70 درصد از برق خود را از منابع تجدیدپذیر تامین می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۴:۰۰    
بازارهای گل با نزدیک شدن به روزهای آخر سال و فرا رسیدن به نوروز مثل بازارهای دیگر جنب و جوش خاصی می گیرند و حتی افرادی که تمایل به گل و گیاه ندارند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۳:۲۲    
نیروهای افغان در ولایت هلمند فردی را که مظنون به عضویت در طالبان افغانستان است بازداشت کرده اند. گفته شده این فرد که احتمالا شهروند آلمان است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۲:۵۰    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران و تیم همراه او از آخرین وضعیت کمپ تیم ملی در مسکو بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۲:۲۲    
به گفته یک منبع مطلع، رئیس شرکت انرژی " سی ای اف سی" که قرار است 10 میلیارد دلار از سهام شرکت "روس نفت" را خریداری کند، به ظن ارتکاب جرایم اقتصادی بازجویی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۱:۴۸    
قیمت طلا روز پنج شنبه تحت تاثیر رشد ارزش دلار که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد برای سومین روز کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۱:۲۲    
به غیر از ین ژاپن، وون کره جنوبی و بات تایلند امکان خرید الکترونیکی تمام انواع ارز برای تجار فراهم شده است. البته از روز گذشته برای ثبت سفارش با دلار آمریکا نیز ممنوعیت هایی وضع شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۰:۵۳    
یک شرکت اسپانیایی در جریان کنگره جهانی موبایل 2018 بارسلون از یک گوشی هوشمند اندرویدی مخصوص کودکان رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۰:۴۰    
درحالی که حدود سه ماه از تصویب قانون استفاده دوباره از کارت سوخت توسط مجلس شورای اسلامی گذشته است، نه تنها سوخت گیری بدون استفاده از کارت سوخت مالک خودرو همچنان انجام می شود بلکه دیگر هیچ خبری مبنی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۸    
چین از رای سنای آمریکا درباره قانونی که موجب تقویت روابط میان این کشور و تایوان می شود، ابراز ناراحتی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۱    
به تازگی سیستمی برای پاکسازی روده ابداع شده است که امکان بررسی دقیق روده را برای پزشکان فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۳    
سیدعباس سیاحی رنگرز سنتی و چیره دست فرش ایران بعد از پنج سال تحمل بیماری، امروز (پنجشنبه - 10 اسفند) در کنار محمد بهمن بیگی - بنیانگذار آموزش و پرورش عشایری - آرام گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۱    
استاندار آذربایجان غربی گفت: خشکی دریاچه ارومیه سلامت 20 میلیون ایرانی را با چالش های جدی مواجه خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۱    
رهبر انقلاب اسلامی ظهر امروز (پنج شنبه) در دیدار وزیر اوقاف و جمعی از علمای سوریه با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی از سوریه در خط مقدم مبارزه با دشمنان اسلام ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۲    
داور دربی 86 پایتخت اعلام کرد تیم داوری همکاری خوبی داشته و اتفاقات خوبی رخ داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۱    
سه اشتباه متوالی از بازیکنان پرسپولیس رقم زننده تک گل دربی 86 توسط وریا غفوری شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۵۹    
سرمربی سابق استقلال بعد از پیروزی تیمش در دربی هشتاد و ششم با انتشار پیامی این برد را به هواداران تیمش تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۵۷    
کلنگ احداث ساختمان جدید فدراسیون فوتبال ایران روز پنج شنبه توسط جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال به زمین زده شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۵۳    
در دقایق پایانی دیدار دربی هشتاد و شش هواداران دو تیم به بدترین شکل ممکن از خجالت هم در آمدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۴۶    
در روزی که هواداران استقلال شور و هیجان بیشتری نسبت به طرفداران پرسپولیس داشتند، شهردار بابلسر هم از شعارهای آنها در امان نماند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۴۴    
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 9 مسیر فرعی و اصلی در شهرستان های کنارک، نیکشهر و فنوج در جنوب این استان براثر طغیان رودخانه های محلی و سیلاب بسته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۴۱    
رییس فیفا از تماشای داربی تهران ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۴۰    
پس از استعفای رسول خادم امروز نیز کلیه روسای هیات های کشتی استان سراسر کشور استعفا دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۳۹    
نتایج چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مربوط به 11 دستگاه اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۳۵    
جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال که به ایران سفر کرده است، علاوه بر دیدار با حسن روحانی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۳۰    
آاِک آتن با وجود گلزنی بازیکن ایرانی اش در جام حذفی مغلوب لاریسا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۳۰    
آخرین آمار اورژانس کشور عدد 351 مصدوم را برای دربی تهران نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۲۶    
کانون هواداران پرسپولیس طی حرکتی نو، ماکت قدی بازیکنان این تیم را روی سکوها قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۲۱    
اسطوره شماره یک پرسپولیس با حضور در استادیوم سکوها را تحت شعاع خود قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۱۱    
هافبک - مهاجم سرباز تیم تراکتورسازی از این تیم اخراج شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۱۰    
پست امیررضا خادم معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش در حمایت از رسول خادم
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۰۶    
رئیس جمهور با اشاره به اهمیت و نقش سازنده ورزش و بویژه فوتبال در برقراری نشاط، سلامتی و ارتباط نزدیک میان ملت ها ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۳:۰۲    
وینفرد شفر در پستی اینستاگرامی نوشت؛ همین الان آمدم خانه، بهترین همسایه های دنیا، خیلی خیلی ممنون
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۳    
الغرافه با درخشش مهاجم ایرانی خود توانست برابر حریف استقلال پیروزی آسانی را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۶    
مربی تیم فوتبال سایپا توضیحاتی در مورد حواشی قبل از بازی با سپیدرود ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۲    
پی بردن به ناحیه ای از مغز که می تواند درد را کاهش دهد، راه را برای تولید داروهای مسکن غیرمخدر هموار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۵۴    
قطر با صدور بیانیه ای پاسخ بیانیه صادره از چهار کشور تحریم کننده دوحه (عربستان، امارات، بحرین و مصر) را داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۵۰    
بر اساس گزارش اشتغال صنعت اپلیکیشن موبایل از میان توسعه دهندگان برنامه های موبایلی، کسانی که از مدارک دانشگاهی بیشتری برخوردارند و به صورت میانگین زمان بیشتری کار کردند، درآمد بیشتری دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۴۶    
معاون نظارت سازمان تاکسیرانی تهران از استقرار ون های ویژه در روزهای پایانی سال برای جابه جایی مسافران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۴۱    
محققان کره جنوبی باتری جدیدی را تولید کردند که فقط در عرض 20 ثانیه به طور کامل شارژ می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۹    
دو فضانورد آمریکایی و یک فضانورد روس که مشغول انجام ماموریت در ایستگاه فضایی بین المللی بودند پس از پنج ماه و نیم به زمین بازگشتند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۵    
سازمان لرزه نگاری و هواشناسی ژاپن امروز گزارش کرد آتشفشان منطقه کوهستانی شینمو این کشور فعال شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۴    
دروازبان محروم استقلال از دربی پس از پایان این دیدار با لباس شخصی در جشن سایر بازیکنان شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۲۱    
یک هفته پیش از پایان رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان، پالایش نفت ابادان قهرمانی اش راقطعی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از تماشای داربی 86 در کنار رئیس فیفا گفت: اینفانتینو فضای ورزشگاه را خوب ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۸    
محمد جواد ظریف ساعتی پیش وارد بوسنی و هرزگوین شد و در هنگام ورود مورد استقبال تعدادی از مقامات سفارت ایران در این کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۶    
داربی 86 با برتری استقلال به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۹    
بدنبال استعفای رسول خادم رییس فدراسیون کشتی،روسای هیات های کشتی سراسر کشور نیز استعفای خود را اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۰:۴۳    
وزیران امور خارجه ایران و فدراسیون روسیه در روز پنچ شنبه به صورت تلفنی رایزنی و گفت وگو کردند .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۰:۴۲    
السد در غیاب مدافع ایرانی خود در خط دفاعی عملکرد ناامید کننده از خود نشان داد و با نتیجه چهار بر سه تن به شکست داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۰:۴۰    
شکست پرسپولیس برابر استقلال روز تلخ و فراموشی نشدنی برای هواداران این تیم رقم زد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۳    
محمد جواد ظریف عصر روز پنچشنبه در پایان سفر خود به کرواسی با مفتی مسلمانان این کشور دیدار و رایزنی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۸    
مهاجم خارجی استقلال در دربی پایتخت عملکرد خوب و موثری داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۹:۵۱    
محسن مسلمان پس از پایان بازی مقابل استقلال توضیحاتی در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۹:۴۷    
واکنش اینستاگرامی AFC به دربی86: تک گل وریا غفوری کافی بود تا استقلال پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی شکست دهد
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۹:۴۴    
سخنگوی وزارت کشور با اشاره به پیگیری های خود از فرماندار تهران گفت: بر اساس آخرین گزارش حدود 35 نفر از بانوان که امروز برای مشاهده مسابقه فوتبال به ورزشگاه آزادی مراجعه کرده بودند توسط ماموران نیروی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۸    
یک کارشناس داوری معتقد است که مقصر پنالتی دیده نشده پرسپولیس کمک داور داربی 86 است نه علیرضا فغانی.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۷    
سرپرست پرسپولیس گفت: بازی در مجموع خوب نبود اما پرسپولیس در نیمه دوم می توانست به گل تساوی برسد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۲    
رئیس پلیس پایتخت گفت: دربی پایتخت در کمال امنیت و آرامش برگزار شد و هیچ مشکل خاصی در این خصوص وجود نداشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۱    
خانه های خشت و گل واحه چگونه با هتل های لاکچری رقابت می کنند؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۹    
هافبک تیم فوتبال استقلال معتقد است تیمش هنوز کار خاصی را انجام نداده و به دنبال موفقیت های بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۵    
سرمربی استقلال گفت: پرسپولیس در دقایقی از بازی بزن زیرش بازی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۴    
سرمربی پرسپولیس گفت: داربی همین است. با یک اشتباه همه چیزعوض می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۲    
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در جریان دیدار با رئیس جمهوری ایران، پیراهن شماره هفت این فدراسیون را به او اهدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۸:۵۹    
شاگردان وینفرد شفر با ارائه یک بازی کاملا هوشمندانه موفق شدند، رویای کسب دو قهرمانی در یک سال را برای همشهری خود از بین ببرند.