دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۰۳:۳۸Dec 2018 10

خبرهای آفتاب نیوز 15 اسفند 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 1 اسفند 1396 آفتاب نیوز 2 اسفند 1396 آفتاب نیوز 3 اسفند 1396 آفتاب نیوز 4 اسفند 1396 آفتاب نیوز 5 اسفند 1396 آفتاب نیوز 6 اسفند 1396 آفتاب نیوز 7 اسفند 1396 آفتاب نیوز 8 اسفند 1396 آفتاب نیوز 9 اسفند 1396 آفتاب نیوز 10 اسفند 1396 آفتاب نیوز 11 اسفند 1396 آفتاب نیوز 12 اسفند 1396 آفتاب نیوز 13 اسفند 1396 آفتاب نیوز 14 اسفند 1396 آفتاب نیوز 15 اسفند 1396 آفتاب نیوز 16 اسفند 1396 آفتاب نیوز 17 اسفند 1396 آفتاب نیوز 18 اسفند 1396 آفتاب نیوز 19 اسفند 1396 آفتاب نیوز 20 اسفند 1396 آفتاب نیوز 21 اسفند 1396 آفتاب نیوز 22 اسفند 1396 آفتاب نیوز 23 اسفند 1396 آفتاب نیوز 24 اسفند 1396 آفتاب نیوز 25 اسفند 1396 آفتاب نیوز 26 اسفند 1396 آفتاب نیوز 27 اسفند 1396 آفتاب نیوز 28 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۳:۴۶    
تراکتور در سه دیدار قبلی خود در لیگ آسیا موفق به باز کردن دروازه حریفان نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۱:۵۰    
از ریشه زنجبیل قرن هابه خاطر محتوای بالای مواد مغذی ضروری و ترکیبات قدرتمند برای دلایل مختلف پزشکی استفاده می شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۸    
دولت فرانسه تصمیم گرفت با هدف مبارزه با خشونت جنسی و جنسیت زدگی سن 15 سالگی را به عنوان حداقل سن لازم برای داشتن رابطه جنسی مبتنی بر رضایت تعیین کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۲    
سوده نجفی فرزند شهید مدافع حرم سردار شهید اکبر نجفی از تهمینه میلانی و لیلا حاتمی شکایت قضایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۱    
دیابت یا همان مرض قند پیچیدگی های فراوانی دارد که عوامل متعددی در ابتلای افراد به این بیماری تاثیرگذار هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۳:۰۶    
جوعان بن حمد آل ثانی برادر امیر قطر و رییس کمیته ملی المپیک این کشور در پاسخ به اهانت 'محمدبن سلمان' ولیعهد عربستان به مردم قطر ، وی را به ابوجهل تشبیه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۰:۵۷    
رهبر انقلاب به خانواده شهید محمد حسین حدادیان یک جلد کلام الله مجید اهدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۰:۵۴    
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای محدودیت های ترافیکی نوروز 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۰:۵۴    
محمدجواد ظریف تأکید کرد: اشغال و سیستم آپارتایدی دوامی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد تمامی 26 مسافر و 6 خدمه هواپیمای باری این کشور که در یکی از پایگاه های نظامی آن در سوریه سقوط کرد کشته شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۰:۵۲    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در منزل شهید محمدحسین حدادیان حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۴۹    
محمد صلاح گل های بیشتری زده، سادیو مانه شاید سرعت انفجاری بیشتری داشته اما روبرتو فیرمینو چسبی است که مثلث ویرانگر هجومی لیورپول را به هم پیوند می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۴۵    
فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس آباد از کشف و توقیف یک دستگاه خودروی حامل دلارهای تقلبی در شهرستان پارس آباد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۴۳    
امشب لیورپول در خانه میزبان پورتو است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۴۲    
امشب رئال مادرید در فرانسه به مصاف پاری سن ژرمن خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۴۱    
امیر یعقوب قضاوت ضعیفی در دیدار امشب داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۴۰    
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به پروژه مشهد مال، گفت: سال گذشته بعد از مشخص شدن سیاست های تولیت آستان قدس ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۰۸    
نخست وزیر عراق با اشاره به اینکه نیروهای سپاه پاسداران ایران در عراق حضور ندارند اعلام کرد: دولت متعهد به پرداخت حقوق نیروهای حشد شعبی عراق است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۰۷    
یک خبرنگار فرانسوی می گوید وزیر خارجه فرانسه در سفر به تهران، انتظار داشته حداقل یک موضع کلی از ایرانیان در خصوص توقعات موشکی اروپا ببیند ولی در این مسیر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۰۶    
سرمربی استقلال می گوید تیمش در بازی بعدی می تواند العین را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۰۵    
سرمربی العین امارات با وجود نتایج ناامید کننده در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اطمینان دارد که تیمش به دور بعد صعود خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۲    
رئیس جمهور کشورمان در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این که حضرت فاطمه زهرا (س) برای همیشه تاریخ برترین الگوی زنان جهان است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۴۶    
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پلدختر گفت: برخورد تریلر حامل محموله ترافیکی با پل تاریخی ورودی شمالی پلدختر خساراتی به این اثر تاریخی وارد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۸    
جمعی از اساتید و طلاب حوزه علمیه قم 15 اسفند در اعتراض به سفر وزیر امور خارجه فرانسه به کشورمان در گلزار شهدای علی ابن جعفر و در کنار مزار شهدای مدافع حرم تجمع کردند و سیاست های خصمانه کشور فرانسه از ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۲    
دبیر شورای نگهبان در دیدار با اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید تصدی گری خود را در کارهای اقتصادی کم کند تا مردم در بخش خصوصی با حضور فعال و سرمایه گذاری به اقتصاد کشور کمک کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۹    
سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت از قتل یک پسربچه توسط پدرش خبر داد و گفت: قاتل پس از ارتکاب جرم اقدام به خودکشی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۷    
هواداران پاری سن ژرمن دیشب ساعات دشواری را برای ستاره های رئال مادرید رقم زدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۵    
مهاجم گلزن استقلال ابراز امیدواری کرد در بازی برگشت بتوانند العین را شکست دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۴    
سرطان تخمدان بر خلاف سرطان سینه، در 85 درصد از زنان، در مراحل آخر تشخیص داده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۱    
فرمانده انتظامی بجنورد از مرگ دو کودک بر اثر سقوط در دستگاه بلوک زنی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۰    
سعید مظفری زاده به داور بازی استقلال و العین انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۱:۱۹    
مهاجم استقلال بهترین بازیکن مصاف این تیم مقابل العین شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۰:۴۹    
سرهنگ بخشنده درباره اثرات سوء ماده مخدر ال اس دی هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۰:۴۸    
احمد خلیل، بازیکن تازه وارد العین امارات حساب کار را با پنالتی مشکوکی که داور اعلام کرده بود به تساوی رساند و بازی در نیمه دوم با همین نتیجه پیگیری می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۰:۴۱    
نماینده آمریکا در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: نگرانی خود درخصوص نقایص برجام را روشن کرده ایم ما به تعهدات خود پایبند هستیم و انتظار داریم که ایران نیز تعهدات خود را با دقت اجرا کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۰:۱۸    
علی کریمی گفت: شهرآورد تمام شد و رفت، فراموش کنید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۰:۱۶    
بنیامین بهادری عکسی از پدرش را به بهانه 80 سالگی اش به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۰:۱۵    
پپ گواردیولا معتقد است منچسترسیتی هنوز در سطح تیم های بزرگ اروپا نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۰:۱۳    
عضو هیأت رییسه کمیسیون اصل 90 با اشاره به بررسی موضوع آلودگی هوا در این کمیسیون، گفت که گزارش میزان مرگ و میر و سرطان های ناشی از آلودگی هوا و هزینه های درمانی در این زمینه از سوی این کمیسیون استخراج ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۹:۴۳    
مصاف استقلال و العین در نیمه اول برنده نداشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۳    
باشگاه اسیران فلسطینی اعلام کرد که مدیریت زندان عتصیون اسرائیل در جنوب کرانه باختری اشغالی غذاهای تاریخ انقضاء گذشته به اسیران فلسطینی در این زندان داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۲    
- داویده آستوری کاپیتان تیم فوتبال فیورنتینا، بامداد یک شنبه و در خواب عمیق، دنیا را رها کرد و رفت. یک مرگ شوک آور که بازی های لیگ ایتالیا در روز یک شنبه را لغو کرد؛ مرگ ناباورانه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۵    
پروژه 560 واحدی مسکن مهر معلولان هشتگرد که 100 واحد آن در دهه فجر به شکل تقریبا نمایشی افتتاح شد، هنوز درگیر پاسکاری های اداری برای دریافت وام 40 میلیون تومانی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۹:۰۹    
باشگاه استقلال خوزستان از اشخاصی که در انتقال یونس دلفی بازیکن تحت قرارداد این باشگاه به هلند دخالت داشته اند، به کمیته تعیین وضعیت و همچنین فیفا شکایت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۹:۰۳    
عصر امروز چند مغازه در بازار گل امام رضا (ع) دچار آتش سوزی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۵۰    
دبیر جشنواره جام جم اعلام کرد که بخش انتخاب مردمی این جشنواره در برنامه حالا خورشید رضا رشیدپور انجام می شود. او همچنین از تولید برنامه ای با اجرای فرزاد حسنی برای پخش از شبکه نسیم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۹    
رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: درصورتی که احزاب واقعی در کشور شکل بگیرد و قدرت را در دست داشته باشند اعتراض ها، تظاهرات ها و اجتماع ها ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۸    
معاون اول رییس جمهور گفت: دهه شصتی ها جزو مظلوم ترین و عزیزترین جوانان کشور هستند زیرا در هر مقطعی بیشترین فشارها را تحمل کرده اند تا آن مقاطع و دوره ها را پشت سر بگذارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۷    
سرور جپاروف از شور و حال بالای استقلال در امارات و انگیزه اعضای تیمش برای دیدار با العین حرف زد. او که سابقه رویارویی با العین را در کارنامه دارد معتقد بود باید در دو دیدار رفت و برگشت حداکثر امتیاز ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۶    
دلار روی تابلو 4476 تومان است؛ توی دست 4780 تومان. بسیاری مردم کارشان این شده از صبح خروس خوان تا بوق شب در صف صرافی های بانک ها با هدف خرید دلار 4467 تومانی بایستند تا در کف پیاده رو بالای 4700 ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۵    
سخنگوی دولت در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: درخت کاری دلچسب و نشاط بخش است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۴    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با اشاره به وجود 2800 محیط بان در کشور، گفت: استاندارد جهانی بیان می کند به ازای هر یک هزار هکتار یک محیط بان باید وجود داشته باشد که در کشور به ازای هر 12 هزار و 500 ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۳    
رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود به خبر آمادگی کره شمالی برای مذاکره با آمریکا واکنش نشان داد و نوشت: خواهیم دید چه اتفاقی می افتد .
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۳۱    
بخش هایی از تاریخ سیا مربوط به کودتای 1953 ایران که در اواخر سال 2017 منتشر شد به رویکرد این سازمان در انجام عملیات نگاهی منتقدانه دارد و به تأثیر بوروکراسی و سیاست بر نحوهٔ پیشبرد فعالیت های برون ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۵    
لیبروی تیم خاتم اردکان گفت: همانطور که بدون استرس توانستیم خودمان باشیم و سایپا را از پیش رو برداریم، وارد فینال می شویم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۳    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ایران پس از پیروزی تیمش برابر الوحده امارات گفت: خوشحالم که این دیدار یک بازی خوب از نظر ایجاد موقعیت برای ما بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۲    
مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امدادو نجات هلال احمر از انتقال 5 محموله جدید حاوی پیکر های جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای آسمان به منطقه سی سخت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۲۲    
وزارت کشور اعلام کرد: از لحظه وقوع زلزله در استان کرمانشاه وزیر کشور به عنوان قائم مقام رئیس شورای عالی مدیریت بحران همواره بر پاسخگویی و ارائه گزارشهای دوره ای در خصوص اقدامات انجام شده تاکید داشته ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۱۶    
همزمان با 15 اسفند سالگرد درگذشت رسول ملاقلی پور، مدیر تولید فیلم نسل سوخته ، عکس تازه ای از او منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۱۵    
پژوهشگران، پلیمر زیست تخریب پذیر و غیرسمی جدیدی به نام پلی کربنات با گروه عملکردی گوآنیدینیوم ساخته اند که مقاوم ترین باکتری ها به آنتی بیوتیک های موجود را با عملکردی منحصربه فرد، نابود می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۱۴    
سرمربی الوحده می گوید تیمش بازی خوبی مقابل ذوب آهن به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۱۱    
ذوب آهن ایران در چارچوب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا توانست با دو گل از سد الوحده امارات عبور کند و در جایگاه دوم گروه B قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۱۰    
یونیسف امروز (سه شنبه) اعلام کرد: طی سال میلادی جاری دستکم 1000 کودک در سوریه کشته شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۰۹    
فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی از امید خسروی بسیجی جانباز حادثه آشوب خیابان پاسداران عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۰۳    
مدیرکل دفتر جنگلکاری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری، با بیان اینکه 120 پارک جنگلی و تفرجگاه در شمال کشور داریم ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۴    
آیا کسانی که اضافه وزن دارند بیشتر از کسانی که بیماری های قلبی و عروقی دارند عمر میکنند؟ این فرضیه از مدت هاپیش در محیط های پزشکی گفته شده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۲    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: با توجه به کوچک سازی دولت، رویکرد مثبتی برای افزایش وزارتخانه ها وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۴۱    
زنی 40 ساله شب گذشته خود را از طبقه یازدهم برج مسکونی در خیابان ستارخان پرتاب و فوت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۹    
مسئولان بسیاری از کشورهای جهان برای جلوگیری از فساد و ایجاد شفافیت باید لیست اموال و دارایی خودشان یا لیست دارایی های خود و همچنین اعضای خانواده درجه اول را به اعلام عموم مردم برسانند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۹    
روسیه از سقوط هواپیمای ترابری این کشور با بیش از 30 سرنشین در نزدیکی پایگاه هوایی حمیمیم سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۸    
معاون اول قوه قضاییه گفت: وزارتخانه ها مدعی هستند از از نظر حراستی و اطلاعاتی که دارند به تمام کارمندان خود اشراف دارند لذا برخی دستگاه ها یا دو تابعیتی ندارند یا به ما ارائه نداده اند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۴    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تامین نظر شورای نگهبان در لایحه بودجه 97 و برای به اجرا در آمدن سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۳    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: در دولت دهم به این جمع بندی رسیدیم که به احتمال قوی درگیر یک جنگ اقتصادی خواهیم بود و وقتی این موضوع مطرح شد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۹    
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال اعضا و فرآوری محصولات توسط اعضا، گرانی آجیل منتفی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۸    
یک متخصص قلب و عروق گفت: شنیدن خبرهای بد، هیجان و استرس موجب اسپاسم می شود و اسپاسم، در ایجاد دردهای قلبی و سکته قلبی موثر است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۰    
رئیس کل دادگستری استان تهران در بازدید از مجتمع قضایی ارشاد گفت: حرکات مذبوحانه ای که اخیرا با حمایت دشمنان اسلام در قالب کشف حجاب در جامعه شکل گرفته است منشا هنجارشکنی دارد و باید با آن قاطعانه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۹    
کاظمی با اشاره به این که وقوع قتل با سلاح گرم 8 درصد کاهش یافته است، افزود: میزان آمار خودکشی 5 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۷    
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران بر لزوم نگاه و رویکرد جدید به زنان در سطح شهر تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۵    
محققان دانشگاه آی.تی.ام.او روسیه موفق به ابداع ساز و کاری شدند که بدون جراحی مانع از خونریزی داخلی شود. محققان دانشگاه آی.تی.ام ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۰    
برخورد کامیون در ورودی شیراز با 9 خودرو، منجر به کشته شدن 2 نفر و مصدومیت حداقل 6 نفر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۹    
با مبلغ 80 میلیون تومان امکان خرید خودروهایی مانند هیوندای i20، جک S3 اتوماتیک، هیوندای i30، چری تیگو 5 ، ب ام و 318i، تویوتا کمری GL، میتسوبیشی میراژ و موارد مشابه را دارید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۷    
در مورد بانک های دولتی با وجود پیگیری ها هنوز اطلاعی در دست نیست ولی به طور معمول آنها نیز ساعات کاری خود در پایان سال را افزایش می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۷    
جمعیت هلال احمر به یاد 65 سرنشین پرواز تهران_یاسوج که آسمان نشین شدند، فراخوان طراحی "یادمان" جان باختگان هواپیما ATR72 را در قالب ساخت مجسمه و یا طراحی محیطی دائمی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۵۳    
رییس سازمان برنامه و بودجه به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و آبخیزداری یک اصله نهال سدروس غرس کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۶    
با وجود عرضه بیش از یک میلیون سکه از طریق حراجی و پیش فروش طی سه ماه اخیر به بازار این کالا همچنان حباب دارد، در عین حال که کاهشی در قیمت آن اتفاق نیفتاده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در پایان رسیدگی به اصلاحات مدنظر شورای نگهبان در لایحه بودجه 97 دخل و خرج کشور را نهایی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۲۷    
مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هویت هشت نفر از جانباختگان سانحه هواپیمایی تهران – یاسوج اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۲۶    
کارشناس بهداشت و بیماری های آبزیان اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی گفت: مردم ماهی قرمز را از مکان هایی که مجوز فروش ماهی مانند نصب بنر و پرده بر سر در مغازه ها دارند، تهیه کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۳    
دفتر پلیس جرایم فدرال آلمان به مدارکی دست یافته است مبنی بر اینکه احتمالا گروه های تروریستی افراطی و اوباش های خشونت طلب جام جهانی 2018 فوتبال در روسیه را هدف بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۳    
شمار بینندگان مراسم اسکار 2018 از شبکه ABC در مجموع به 26.5 میلیون نفر رسید که نسبت به آمار سال گذشته 16 درصد کاهش دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۲    
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که 5 کمیته برای استیضاح وزرای راه، رفاه، آموزش و پرورش، کشور و جهاد کشاورزی در این فراکسیون تشکیل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۹    
مدیر کل ستاد بحران سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: بر اساس آمار های پزشکی قانونی در حوادث ایام منتهی به چهارشنبه سوری سال گذشته ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۷    
حداقل عیدی کارگران 1 میلیون و 850 هزار تومان و حداکثر عیدی 2 میلیون و 780 هزار تومان برای سال 97 است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۷    
مشاور ارشد امنیتی رئیس جمهور کره جنوبی از توافق دو کُره برای برگزاری نشستی با حضور سران دو کشور در اواخر ماه آینده میلادی (آوریل) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۶    
این حادثه ساعت 58 :10 سه شنبه 15 اسفند در دبیرستان دخترانه ای حوالی خیابان فاطمی رخ داد و بلافاصله اکیپ های امدادی اورژانس تهران را روانه صحنه حادثه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۳    
نمایندگان مجلس جهت تامین نظر شورای نگهبان دولت را موظف به حذف یارانه سه دهک بالای درآمدی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۳    
گر چه سیف تاکید دارد که هیچ رئیس کل بانک مرکزی در دنیا نرخ دلار را اعلام نمی کند و سوال کردن در این مورد غیر معمول است، ولی گویا خودش از این قاعده مستثناست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۱۲    
حضرت آیت الله خامنه ای در اسفندماه 1376 در دیدار با فرماندهان سپاه پاسداران به تبیین نظرشان درباره حجاب پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۹    
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی نسبت به کاشت نهال اقدام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۷    
مهدی طارمی ستاره بوشهری الغرافه قطر شایعات مربوط به خروج یک ماشین گرانقیمت در گمرک بوشهر که بنام وی مطرح کرده بودند را رد کرد.
  • ۱