شنبه ۲۴ آذرساعت ۰۶:۱۵Dec 2018 15

خبرهای آفتاب نیوز 16 اسفند 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 1 اسفند 1396 آفتاب نیوز 2 اسفند 1396 آفتاب نیوز 3 اسفند 1396 آفتاب نیوز 4 اسفند 1396 آفتاب نیوز 5 اسفند 1396 آفتاب نیوز 6 اسفند 1396 آفتاب نیوز 7 اسفند 1396 آفتاب نیوز 8 اسفند 1396 آفتاب نیوز 9 اسفند 1396 آفتاب نیوز 10 اسفند 1396 آفتاب نیوز 11 اسفند 1396 آفتاب نیوز 12 اسفند 1396 آفتاب نیوز 13 اسفند 1396 آفتاب نیوز 14 اسفند 1396 آفتاب نیوز 15 اسفند 1396 آفتاب نیوز 16 اسفند 1396 آفتاب نیوز 17 اسفند 1396 آفتاب نیوز 18 اسفند 1396 آفتاب نیوز 19 اسفند 1396 آفتاب نیوز 20 اسفند 1396 آفتاب نیوز 21 اسفند 1396 آفتاب نیوز 22 اسفند 1396 آفتاب نیوز 23 اسفند 1396 آفتاب نیوز 24 اسفند 1396 آفتاب نیوز 25 اسفند 1396 آفتاب نیوز 26 اسفند 1396 آفتاب نیوز 27 اسفند 1396 آفتاب نیوز 28 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۴۴    
خشکی چشم به علت کاهش یا فقدان مزمن اشک و رطوبت سطح چشم ایجاد می شود. این وضعیت ممکن است سبب تحریک و ناراحتی خفیف ولی دائمی و یا التهاب قسمت قدامی چشم شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۰    
مهم است که هر کسی بخصوص زنان به مقادیر کافی این ویتامین را از طریق رژیم غذایی دریافت کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۰:۰۱    
تازه ترین گزارش نشریه فورچون نشان می دهد که جف بزوس رئیس و پایه گذار شرکت آمازون ثروتمندترین فرد جهان در سال 2018 است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۶    
اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) مبلغ 100 هزار یورو به برنامه توانبخشی جسمی کمیته بین المللی صلیب سرخ در افغانستان کمک کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۸    
امید ابراهیمی، هر چند فصل را خوب شروع نکرد ولی رفته رفته شد همان بازیکنی که همه توقع داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۶    
آیت الله نوری همدانی خطاب به مسؤلان گفت: مردم به این جهت به شما رأی دادند که به وعده های خود عمل کنید اما گفتید و عمل نکردید ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی مسئولان فعلی از مسئولان در زمان شاه هم پر رو تر هستند و با وقاحت اموال مردم و نظام را چپاول می کنند که لازمه برخورد با آنها، پیگیری طرح اعاده اموال مسئولان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۲    
سانچز وات بازیکن جوان و سابق آرسنال به دلیل عجیبی دیشب از میدان اخراج شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۲۹    
حسن فتحی با به اشتراک گذاشتن پستی در اینستاگرام، روز زن را به شیوه ای متفاوت تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۶    
بی بی سی در ادامه مدعی شد ایران سالی 6 میلیارد دلار و مجموعا 36 میلیارد دلار برای جنگ سوریه هزینه کرده و این رقم، پول نصف یارانه های پرداختی بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۵۳    
شب گذشته برخی منابع اصولگرا از احضار صادق زیباکلام به دادگاه انقلاب خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۰    
مولتی میلیاردرها در بازار پولهای دیجیتالی بیشتر سرمایه گذاری می کنند،حتی اگر چیزی از آن نفهمند!
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۹    
در دقیقه 39 بازی با الوصل، علی علیپور پشت مدافعان حریف فرار کرد و با گلر تیم اماراتی تک به تک شد. دروازه بان الوصل روی علیپور خطا کرد و خود مهاجم پرسپولیس پشت توپ ایستاد و آن را تبدیل به گل کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۶    
بیمه مرکزی با هدف حمایت از رانندگان قانون مدار و برقراری عدالت، آیین نامه جدیدی را تدوین و تصویب کرده که بر اساس آن، با یک بار استفاده از خسارت بیمه شخص ثالث ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۳    
دلیل درخواست برای تغییر زمان جلسه استیضاح وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به روز سه شنبه، فراهم کردن امکان حضور معاون اول رئیس جمهور در جلسه استیضاح بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۷:۴۳    
نخستین جلسه شورای سیاستگذاری معاونت مطبوعاتی در موضوع کنوانسیون حقوق کودک جمهوری اسلامی ایران، با هدف تقویت زیرساخت های رسانه ای در این حوزه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۷:۳۱    
رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: 75 درصد کشاورزان و نیروهای ماهر ما کم سوادند و تنها 25 درصد آنان تحصیلات عالی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۳    
غول نفتی فرانسوی توتال نخستین شرکت بزرگ غربی است که پس از برچیده شدن تحریم ها، با ایران قرارداد امضا کرد و پروژه هایی را نیز در ابوظبی و قطر افزوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۶:۴۱    
معاون فنی و خدمات بازرگانی اتاق بازرگانی ایران گفت: درآمدهای اتاق ایران به کارت بازرگانی گره خورده حال آنکه نگاه دولت به این کارت ها، ابزاری برای وصول حقوق و مطالبات دولت و حاکمیت است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۵:۴۶    
مدیرکل دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت از جذب و آموزش بیش از پنج و نیم میلیون سفیر سلامت خانوار تا پایان دی ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۵:۰۰    
مردی پس از خفه کردن همسر، به فرزند هشت ساله اش نیز رحم نکرد و او را با برق کشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۴:۱۲    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از غرق شدن دو کودک 4 و 5 ساله افغان در طرح ماهی گزلی باباکان (سپیدار) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۳:۴۱    
معاون امور فرهنگی و پیشگیری بهزیستی استان همدان از غربالگری بینایی 42 هزار کودک در استان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۳:۰۰    
معاون اجتماعی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه در برگزاری نخستین جشن نفس در کشور رضایتمندی برای پیوند عضو بیماران مرگ مغزی تنها پنج درصد بود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۱:۲۶    
در رژیم غذایی ماکروبیوتیک افراد تشویق می شوند که به طور منظم غذا خورده و غذا را به خوبی بجوند، افراد باید به اندازه کافی تحرک داشته و باید همواره به بدن خون توجه کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۱:۱۰    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز (پنجشنبه، 17 اسفندماه) در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۱:۰۶    
مراسم تشییع پیکر کارگردان دلیران تنگستان شنبه هفته آینده از مقابل ساختمان خانه سینما برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۱:۰۲    
ژان ایو لودریان، وزیرامورخارجه فرانسه روز سه شنبه در کمیته روابط خارجی پارلمان فرانسه در پاسخ به این سوال که چرا پاریس به فروش تسلیحات به عربستان سعودی و امارات متحده عربی با توجه به جنگ یمن پایان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۳:۵۵    
در مراسم افتتاحیه موزه لوور در تهران که با حضور مهمانان خارجی برگزار شد، یگان ویژه موزه ملی برخورد نامناسبی با یکی از عکاس های رسانه های داخلی داشتند که حواشی و اعتراض های زیادی را از سوی اهالی رسانه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۳:۵۳    
تصویربردار شبکه خبری العالم بر اثر انفجار مین کار گذاشته شده توسط عناصر مسلح تروریست در حومه جنوبی حلب به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۳:۴۱    
سرپرست فرمانداری دزفول گفت، آتش سوزی در تیپ 292 زرهی این شهرستان تلفات جانی نداشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۳:۳۴    
پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) امروز (چهارشنبه) در بررسی های دوم و سوم خود پیش نویس قانونی را تصویب کرد که به وزیر داخلی رژیم صهیونیستی اختیار لغو حق اقامت دائم از ساکنان قدس شرقی را می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۳:۳۲    
مجری طرح ملی آبخیزداری گفت: در حال حاضر 350 دشت ما ممنوعه - بحرانی و 88 دشت فوق بحرانی است، بنابراین باید با کمک یکدیگر زمینه هایی برای مقابله با مشکلات فراهم کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۶    
استاندار تهران اعلام کرد که توجه و تقویت شرکت های دانش بنیان، افزایش بهره وری در بخش تولید و فعال کردن واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل اولویت های ستاد اقتصاد مقاومتی استان در سال 97 است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۴    
سرهنگ بستو از قتل یک مرد میانسال توسط برادرش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۲    
معاون اول رییس جمهور با تأکید بر اینکه توسعه همکاری های اقتصادی و مناسبات تجاری ایران و عراق نیازمند شکل گیری توافقات سازنده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۸    
تیم فوتبال پرسپولیس پرطرفدارترین تیم غرب آسیا در پایان دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با این ادعا که برجام بزرگراهی برای دستیابی ایران به غنی سازی بدون محدودیت است، گفت: ترامپ باید این توافق را به کلی اصلاح یا به کلی لغو کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱    
رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران با بیان این که در خصوص فلسفه نوروز و حاجی فیروز می توان ده ها مقاله و کتاب نوشت، تأکید کرد: باید قدر داشته ها ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱    
به دنبال استعفای رسول خادم استاد پرویز سیروس پور هم از مسئولیت خود به عنوان مشاور ارشد رئیس فدراسیون کشتی استعفا داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱    
تیم فوتبال ذوب آهن برای بازی برگشت با الوحده روز شنبه به امارات سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱    
بلیت پرواز مشهد- نوشهر بعد از تاخیر چند ساعته به علت بدی هوای مقصد باطل شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با استقبال مقام های استانی و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شامگاه چهارشنبه وارد شهرستان فامنین از توابع استان همدان شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱    
ملکه انگلیس امروز (چهارشنبه) با ولیعهد عربستان در کاخ باکینگهام دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱    
کیامرث حاجی زاده مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: حجم آتش در یگان نظامی دزفول زیاد است و نیروهای امداد رسان در حال کنترل و اطفای آن هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱    
قائم مقام جمعیت زنان مسلمان نواندیش گفت: برخوردهای قهری با مساله دختران انقلاب، جوابگو نخواهد بود. این موضوع باید در فضای عمومی کشور به یک موضوع گفت وگو تبدیل شود
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۱    
نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده و پس از بیانیه روز گذشته به وزیر تعاون در این زمینه، حقوق معوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد واریز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۱:۳۵    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: جلسه استیضاح وزرای کار، راه و کشاورزی سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۱:۳۲    
بیش از 500 پزشک در کانادا در نامه ای به افزایش دستمزدهایشان اعتراض کرده و خواستار صرف این پول برای بهبود خدمات دهی به بیمارانشان شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۱:۲۷    
مردی که در اقدامی وحشتناک همسر سابق و فرزند هشت ساه اش را به قتل رسانده بود مدعی شد به همسرش شک داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۰    
جسد نگهبان آب بندان فریدونکنار کشف شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۰:۴۶    
تعدادی از نمایندگان مجلس یکشنبه هفته جاری با سیدمحمد خاتمی دیدار کردند که در ادامه بخشی از صحبت های نمایندگان حاضر در این جلسه را می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۰:۴۴    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: بر اثر زلزله 5.4 ریشتری در کهنوج دیوار برخی منازل در روستاهای کهنوج و رودبار جنوب ترک خورده و چند بیمار سرپایی نیز داشته ایم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۰:۴۳    
قیمت نفت روز چهارشنبه به دنبال استعفای مشاور اقتصادی دونالد ترامپ که نگرانی ها نسبت به اجرای تعرفه های وارداتی و برانگیخته شدن جنگ تجاری را تشدید کرد، کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۰:۳۴    
رییس کل دادگستری مازندران از آزادی 242 نفراز محکومین جرایم غیر عمد در سال جاری از سوی ستاد دیه استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۰:۳۳    
رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال می گوید که وقتی پرونده ای که رأی قطعی آن صادر شده است به کمیته انضباطی برود، احتمال کسر امتیاز هم وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۳    
بعد از نامه سرگشاده احمدی نژاد به رهبری ماجرا رنگ دیگری به خود گرفت و انتقادها و اعلام برائت ها جای خود را به افشاگری ها علیه رئیس دولت نهم و دهم داد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۸    
عضو کمیته فنی باشگاه استقلال با انتقاد از کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت که آنها باید بابت انتخاب داور مالزیایی برای قضاوت بازی العین و استقلال خجالت بکشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۳    
سخنگوی ستاد بحران استان کرمان گفت: زلزله 5.4 ریشتری کهنوج تا کنون خسارتی نداشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۷    
تهران و آنکارا برای نجات مردم سوریه، بویژه در غوطه شرقی وظیفه سنگینی بر دوش دارند/ ترکیه ازنفوذ خود برای پایان محاصره زنان و کودکان در شهرهای فوعا و کفریا از سوی تروریست ها استفاده کند
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۸    
هفتمین جلسه دادستانی تهران در سال جاری پیرامون آسیب های اجتماعی، در تاریخ 16/12/1396 و با حضور تعدادی از معاونان و سرپرستان نواحی دادسرای تهران ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۹    
زمین لرزه 5.4 ریشتری کهنوج در استان کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۵۷    
زمین لرزه 5.4 ریشتری کهنوج در استان کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۴۹    
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: به دلیل برخی تعصبات، بسیاری از دختران قادر به ادامه تحصیل همانند پسران نیستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۲۶    
مرد جوانی که قصد ورود به خانه ای در لردگان را داشت، توسط گلوله اسلحه شکاری از پای درآمد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۲    
سرپرست باشگاه پرسپولیس حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی ازبکستان را تکذیب کرد. او هم چنین با اشاره به داربی 86 از برخی قلم هایی که تیم را به حاشیه می برند، گلایه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۰    
وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: مذاکرات آستانه درباره سوریه ناکام مانده است!
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۰    
سرمربی تیم استقلال ترجیح داد شاگردانش بعد از دیدار سنگین مقابل العین یک روز استراحت کرده و سپس تمرینات شان را از سر بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۸    
دادگاه بین المللی ویژه درخصوص ترور نخست وزیر پیشین لبنان امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که شواهدی جهت تکمیل این پرونده دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۵    
یک مقام مسئول کارگری با اعلام آخرین رقم سبد معیشت ماهیانه یک خانوار کارگری گفت: شورای عالی کار قبل از تعیین رقم مزد، واقعیتهای زندگی کارگران را ببینند و قدرت خرید آنها را در نظر بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۴    
ولیعهد سعودی در جریان سفرش به مصر توهین گستاخانه ای علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۳    
مدیر کل دفتر برنامه ریزی معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: خادم تماس های تلفنی معاون قهرمانی و حتی پیامک های او را هم بی جواب گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۸    
هیچ نشانه ای وجود ندارد که پکن تمایلی به حضور نظامی در نیمکره غربی داشته باشد. البته فرماندهان نظامی آمریکایی می گویند که باید همواره مسائل را از نزدیک رصد کرد چرا که چین اقدامات جالبی به لحاظ ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۹    
آمار لیگ قهرمانان آسیا تا پایان هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد که نمایندگان ایران در بین برترین ها حضور داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۷    
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی از صدور حکم محکومیت یکسال حبس تعزیری خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۷    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با اشاره به گزارش اخیر آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص پایبندی ایران نسبت به اجرای تعهداتش در برجام ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۴    
معاون اول رییس جمهور کشورمان با نخست وزیر عراق دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۷    
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت که بازداشت اخیر دانشجویان را از طریق وزارت اطلاعات پیگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۶    
قائم مقام تراکتورسازی گفت: بعضی رفتارها باعث شده بدبینی هایی نسبت به موضوع بازیکنان سرباز پیش بیاید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۸    
مامور پلیس راه بروجن لردگان، پسر دو ساله را که به خاطر مسمومیت دچار ایست قلبی شده بود از مرگ نجات داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۶    
حکم دادگاه انقلاب شعبه 15 به ریاست قاضی صلواتی برای غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی ایران امروز ابلاغ شد. براساس این حکم دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی به یک سال حبس محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۱    
افشین پیروانی اشاره به اتهام تخلف مالی و احضارش به کمیته اخلاق اظهارکرد: موضوع مطرح شده در کمیته اخلاق مربوط به زمانی است که در تیم ملی بوده ام ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۸    
کانال تلگرامی محمد هاشمی، عکسی کمتر دیده شده از مرحوم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۷    
دادستان کل کشور به دادستان تهران دستور داد به برنامه شهرداری تهران برای روز زن ورود کند. در این برنامه تعدادی از کودکان به حرکات موزون پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۶    
عضو هیات رییسه فدراسیون کم بینایان و نابینایان درباره استعفای رسول خادم گفت: من به رسول خادم به عنوان قهرمان ملی کشورم علاقه مندم و امیدوارم بهترین تصمیم درباره او گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۹    
تکلیف 25 هزار میلیاردی که موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز از طریق سپرده های مردم جذب کرده اند چه می شود؟ سهامداران و مدیران این موسسات با این ارقام هنگفت چه کرده اند که اکنون باید از پول مردم خط ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۸    
عملکرد احمدی نژاد در زمان ریاست جمهوری به اندازه ای بد بوده است که بیان عملکرد او می توانست مردم را دلسرد کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۹    
با نزدیک تر شدن به نوروز تبلیغات شرکت های مختلف برای فروش خودرو با شرایط متنوع تشدید می شود. این شرکت ها یا نماینده رسمی خودروسازان هستند یا اینکه به عنوان شرکتی که خودروهای خود را از بازار آزاد تهیه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۸    
پسر 20 ساله با یک اشتباه مادرش را به قتل رساند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۶    
با حکم شعبه 15 دادگاه انقلاب دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی به یک سال حبس محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۴    
ثبت احوال به کارت های ملی با اعتبار سال 96 فرصت سه ماهه داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۲    
سه لیدر استقلال که همراه نماینده کشورمان به امارات سفر کرده بودند، به دلیل سر دادن برخی شعارها توسط پلیس شهر العین دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۲    
یت الله جنتی: برای اصلاح قانون انتخابات دست نمایندگان باز است و از جهات مختلف که مجلس مصلحت می بیند می تواند قانون انتخابات را اصلاح و تصویب کند و شورای نگهبان طبق وظیفه قانونی اعلام نظر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۴    
بازمانده های مسابقه مردان آهنین روی به مشاغل آزاد مثل ساخت و ساز و رستوران داری آورده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۵    
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از تعیین زمان برگزاری جلسه استیضاح وزرای کار و راه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۴    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شایعات درباره توافقش برای هدایت تیم ملی ازبکستان را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۸    
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: هر سال 29 هزار و 500 نفر بر اثر آلودگی هوا در کشور جان می بازند که 21 هزار نفرشان به علت بیماری قلبی و عروقی می میرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۸    
پرویز پرستویی درگذشت همایون شهنواز کارگردان پیشکسوت را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۶    
عضو شورای شهر تهران ضمن تشریح جزییات فاکتور دومیلیارد تومانی آش نذری به اسم کار فرهنگی از وجود مستندات درباره فاکتورهایی خبر داد که 3 برابر هزینه کرد صادر شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۵    
این خودرو بدون پدال یا فرمان است و درهایش با استفاده از تشخیص چهره باز می شوند. مسافران می توانند با استفاده از صدا و حرکت دست با دوربین دیجیتالی فرمان دهنده با خودرو ارتباط برقرار کنند.
  • ۱