شنبه ۲۴ آذرساعت ۰۶:۰۰Dec 2018 15

خبرهای آفتاب نیوز 19 اسفند 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 1 اسفند 1396 آفتاب نیوز 2 اسفند 1396 آفتاب نیوز 3 اسفند 1396 آفتاب نیوز 4 اسفند 1396 آفتاب نیوز 5 اسفند 1396 آفتاب نیوز 6 اسفند 1396 آفتاب نیوز 7 اسفند 1396 آفتاب نیوز 8 اسفند 1396 آفتاب نیوز 9 اسفند 1396 آفتاب نیوز 10 اسفند 1396 آفتاب نیوز 11 اسفند 1396 آفتاب نیوز 12 اسفند 1396 آفتاب نیوز 13 اسفند 1396 آفتاب نیوز 14 اسفند 1396 آفتاب نیوز 15 اسفند 1396 آفتاب نیوز 16 اسفند 1396 آفتاب نیوز 17 اسفند 1396 آفتاب نیوز 18 اسفند 1396 آفتاب نیوز 19 اسفند 1396 آفتاب نیوز 20 اسفند 1396 آفتاب نیوز 21 اسفند 1396 آفتاب نیوز 22 اسفند 1396 آفتاب نیوز 23 اسفند 1396 آفتاب نیوز 24 اسفند 1396 آفتاب نیوز 25 اسفند 1396 آفتاب نیوز 26 اسفند 1396 آفتاب نیوز 27 اسفند 1396 آفتاب نیوز 28 اسفند 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۰    
دنیای اقتصاد جدول های زیر را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۵    
هفته گذشته رقابت های حساسی در فوتبال کشور به خصوص در رقابت های آسیایی برگزار شد؛ این حساسیت بالا طبیعتا سبب می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۴:۳۸    
خیلی از ما هنگام مسافرت های هوایی با مشکلاتی مثل گم شدن چمدان، تاخیر طولانی در پرواز و ... مواجه شده ایم اما شاید ندانیم که وقتی با این مسائل روبه رو می شویم باید چه برخوردی داشته باشیم؟ شاید خیلی از ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۸:۲۹    
وزیر امور خارجه در صدر هیاتی سیاسی و اقتصادی دقایقی پیش عازم پاکستان شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۲    
این تصمیم با هدف کاهش آلودگی هوا و رعایت دستورالعمل های کیفیت هوا، مصوب اتحادیه اروپا اتخاذ شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۸    
دانستن زبان خارجی برای اقتصاد یک کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یادگیری زبان خارجی، نه تنها توانایی های مغزی کودکان را افزایش می دهد بلکه آن ها را با فرهنگ کشورهای دیگر و نظرات و عقاید متفاوت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۹    
شنیده شده که روحانی از وزیران جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواسته است تا ضمن دفاع قوی از عملکرد خود، با قوت و قدرت بیشتر به ادامه مسیر خدمت در دولت دوازدهم پایبند باشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۸:۱۴    
در دو روز گذشته صاعقه در مناطق جنوبی کشور آفریقایی رواندا دست کم 16 نفر را کشت و ده ها نفر را زخمی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۸    
کوبایی ها یکشنبه برای تعیین 605 عضو مجلس ملی به پای صندوق های رای می روند. این یک روند انتخاباتی بدون شگفتی است زیرا به تعداد نامزدها کرسی وجود دارد اما یکی از آنها ماه آوریل جانشین رائول کاسترو به ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۴۱    
انگلیس به ولادیمیر پوتین هشدار داد که اگر هکرهای روس برای نفوذ در بیمارستان ها، نیروگاه ها یا تاسیسات نظامی تلاش کنند، با یک جنگ سایبری جهانی مواجه می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۳۳    
دو منبع نزدیک به دولت کره جنوبی گفته اند، رهبر کره شمالی در دیدارش با مقام های هیئت کره جنوبی به هنگام سفر به کشورش و در جریان پذیرایی از آنها درباره وجهه خود در رسانه های بین المللی شوخی کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۲۴    
اهالی روستای ینگه قلعه واقع در شرق شهر رزن در روز گذشته متوجه تخریب بخشی از دیوار امامزاده کنار روستا شدند که به طور عجیبی در ارتفاع 5 متری از سطح زمین قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۱۰    
معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: استقرار سفیران پیشگیری از بیماری آلزایمر در استان ها، شناسایی سالمندان دچار بیماری آلزایمر را برای انجمن آلزایمر ایران تسهیل کرده که این امر منجر به ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۶:۳۱    
بر اساس گزارشات محلی در روسیه، یک کیسه مرموز حاوی 27 جفت دست بریده و یخ زده انسان در زمین های پوشیده از برف جزیره ای در نزدیکی مرز روسیه و چین کشف شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۶:۱۰    
برای سؤال کیم جونگ اون کجا زندگی می کند؟ هیچ پاسخ قطعی ای وجود ندارد، زیرا او در سراسر کشور هفده کاخ دارد. او حتی یک جزیره شخصی نیز دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۵:۵۱    
تماشای طولانی مدت تلویزیون خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ را در مردان افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۵:۳۴    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از کشف جنازه مردی حدود 48 ساله در یک کانال آبیاری حوالی شهر امام از توابع بخش مرکزی دزفول خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۵:۰۹    
بررسی ها نشان می دهد مصرف فیبر خوراکی به باکتری های روده کمک می کند تا با بیماری دیابت مقابله کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۴:۴۹    
پژوهشگران بیمارستان پژوهشی "سنت جود" آمریکا کشف کرده اند که مهار آنزیمی به نام "کیناز" وابسته به "سیکلین 2" یا به اختصار "CDK2" می تواند از موش ها در برابر از دست دادن شنوایی بر اثر صدا یا دارو ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۴:۰۹    
متخصص بهداشت و بیماری های آبزیان اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی تاکید کرد: وجود بیماری "لرنه آ" در میان آبزیان سد بیدواز در اسفراین نگران کننده نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۳:۴۸    
برخی از لژیونرهای فوتبال ایران در سال 96 درخشش خاصی داشتند و این درخشش هنوز هم ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۳:۰۱    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از کشف لاشه قوچ وحشی در یک مغازه قنادی در شرق تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۲:۳۸    
برای نخستین بار گزارش محرمانه دیدار رهبران آمریکا و کره شمالی را منتشر می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۲:۰۸    
اگر می خواهید به شیوه ای مفید و سازگار با محیط زیست خانه تکانی کنید می توانید هنگام تمیز کردن خانه به اقلام قابل بازیافت مانند کاغذ، پلاستیک، شیشه، آلومینیوم و غیره توجه بیشتر و دقیق تری داشته باشید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۱:۲۶    
دلقکی که در امریکا نشسته تحت عنوان ری استارت ممکن است برای چهارشنبه اخر سال فرمان های بچگانه و شیطنت آمیزی صادر کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۰:۵۸    
قلب کامل مصنوعی دانشگاه بهداشت و علوم "اورگان"(OHSU)برای جایگزینی دائمی با قلب اغلب بزرگسالان و کودکان 10 سال به بالا که دچار نارسایی قلبی هستند، طراحی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۰:۴۷    
با امید و غرور ملی مردم بازی می کنند، برای منافع سیاسی خودشان... چرا این کار را کردند؟ چرا جمله ای را که می توانست برای ایرانی ها غرورآفرین باشد به یک جمله توهین آمیز برای ایرانی ها تبدیل کردند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۰:۲۹    
مراسم یادبود هنرمندان درگذشته 1396 با حضور هنرمندان و خانواده هنرمندانی که در که در سال جاری درگذشتند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۲    
همزمان با خجسته زادروز حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیها)، با برپایی آیینی شکوهمند توسط بانک صادرات ایران از مقام شامخ مادر و روز زن تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۱    
تیم فوتبال العین وارد تهران شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۳:۵۸    
رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توئیتری نوشت که کره شمالی قول داده تا زمان دیدار وی با رهبر این کشور دست به آزمایش موشکی نزند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۳:۵۷    
شهاب حسینی از همکاری نکردن با لوون هفتوان ابراز پشیمانی کرد و درگذشت او را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۳:۵۶    
نیروی مرزبانی جمهوری آذربایجان روز شنبه طی گزارشی از بازداشت چهار تن از شهروندان سریلانکا در حین تلاش برای تردد غیر قانونی از مرز این کشور به خاک ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۳:۵۵    
مجری طرح حمایت از کودک در فضای مجازی گفت: 66 درصد کودکان 3 تا 5 سال در ایران از موبایل و تبلت استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۳:۵۴    
سخنگوی دولت: حادثه دیشب در سفارت ایران را محکوم می کنیم؛ از ایران واکنش قاطعی خواهند دید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۲:۵۳    
سرمربی العین فهرست 20 بازیکن را برای دیدار حساس برابر استقلال اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۲:۳۲    
پاری سن ژرمن در ادامه هفته بیست و نهم رقابت های لیگ فرانسه جشنواره گل به راه انداخت و توانست با 5 گل حریف خود را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۲:۲۹    
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: باید از تجربه تلخ کرسنت پند گرفت تا دیگر تکرار نشود و لذا ضرورت دارد در عرصه قراردادهای گازی راهبرد دقیق و حساب شده داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۲:۲۷    
مرجع تقلید شیعیان گفت: دشمنان به میدان آمده اند که جلوی اسلام را بگیرند، و سخن گفتن از مذاکره ها بیهوده است چراکه دشمنان هیچ گاه با اسلام کنار نمی آیند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۲:۲۶    
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتابخوانی وزارت ارشاد گفت: طبق پیمایش سال 94، سرانه مطالعه بزرگسالان بیش از 12 دقیقه در روز است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۱:۲۵    
سردار "تقی مهری" در حاشیه سیزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهور ناجا در جمع خبرنگاران، اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۱:۲۴    
مدیر کل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویر احمد گفت: از مجموع محموله هایی که از بقایای پیکر جانباختگان طی روز های گذشته به اداره کل پزشکی قانونی استان منتقل شد 126 بافت انسانی نمونه برداری و کد گذاری شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۱:۲۳    
رئیس اداره آموزش و پرورش گناباد گفت: در صورت اثبات تخلف تنبیه بدنی دانش آموز یکی از دبستانهای این شهرستان توسط معلم وی، با فرد خاطی برخورد می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۵۶    
یک رسانه رسمی دولت کره شمالی کشتار بردگان جنسی کره ای توسط نیروهای ژاپنی در جریان جنگ جهانی دوم را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۵۳    
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در غرب این استان و دستگیری 104 سارق و کشف 247 فقره سرقت در این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۵۲    
عضو هیات رییسه فدراسیون کشتی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات سه ساعته خود با رسول خادم گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۵۱    
جوان 13 ساله ای که در حال ساخت بمب دستی بود، به شدت از ناحیه صورت و دست آسیب دید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۴۹    
الخور در حضور 90 دقیقه ای سروش رفیعی در لیگ ستارگان قطر تن به شکست داد تا خطر سقوط را احساس کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۴۹    
رضا قراخانلو رییس آکادمی ملی المپیک می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۱۲    
سخنگوی وزارت خارچه می گوید: اطلاعی از سرنوشت لوینسون نداریم و کمک های گذشته ایران بر اساس ملاحظات انسانی بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۱۰    
وزارت خارجه کشورمان، سفیر انگلیس در تهران را احضار کرد. در این احضار مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به سفیر انگلیس ابلاغ شد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۲۰:۱۰    
امام جمعه رامسر در نامه ای به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر برگزاری هر گونه کنسرت موسیقی پاپ را در این شهر ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۵۱    
یک سخنگوی متروپلیتین پلیس لندن عصر شنبه اعلام کرد که متعرضین به سفارت جمهوری اسلامی ایران درلندن به قید وثیقه آزاد شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۹:۳۵    
پس از یک وقف 27 ساله، پروازهای مستقیم میان ایران و صربستان از امروز از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۷    
سیدعباس عراقچی را مردم ایران بیشتر با توافق هسته ای می شناسند، با این حال او در حوزه دیگری هم تخصص دارد که کمتر به آن شهره شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۳۸    
مسئول برگزاری مسابقات فوتبال استان مرکزی می گوید نیروی انتظامی در جریان دیداری که قمه کشی رخ داده حضور داشته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۳۷    
یونایتد توانست با شکست لیورپول جایگاه خود را در رده دوم لیگ برتر تثبیت کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۳۳    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روزگذشته از کارخانه شیرینی پزی در شهر سامارا روسیه بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۳۱    
قیمت دیه کامله در ماه های غیرحرام از ابتدای سال 1397 مبلغ 231 میلیون تومان تعیین و ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۲۹    
علی مطهری گفت:قبلا آثار فاخرتری در حوزه موسیقی از صداوسیما پخش می شد اما الان ظاهرا داریم به قبل از انقلاب بر می گردیم البته اشکالی ندارد که ترانه عاشقانه داشته باشیم اما بعضا ترانه ها محتوایی ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۲۷    
بسیاری از افراد مشغله زیادی در زندگی دارند و نمی توانند بین خواب و ورزش کردن خود تعادل برقرار کنند. این سوال بر این افراد پیش می آید که کدام یک از خواب و ورزش اولویت دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۲۶    
یک سخنگوی وزارت خارجه انگلیس گفت: حفظ امنیت دیپلمات ها و اماکن دیپلماتیک در انگلیس برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۲۶    
معاون اجتماعی وزیر بهداشت از وجود پنج میلیون دیابتی در کشور خبر داد و گفت: نیمی از مبتلایان به دیابت از بیماری خود آگاهی ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۱۸    
جشنواره های موسیقی جاز و رپ و نمایش های مد اکنون می توانند برگزار شوند و برای برگزاری پنج هزار رویداد سرگرم کننده برنامه ریزی شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۰۵    
دادستان تهران از تشکیل پرونده در دادسرای تهران برای شهردار خبر داد و گفت: شهردار و دیگر عوامل برنامه مبتذل در جشن شهرداری تهران به مناسبت روز زن احضار شدند و حسب گزارش واصله ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۵    
چند روزی بیشتر تا برپایی یکی از آئین های آخر سال که از آن به عنوان چهارشنبه سوری نام برده می شود بیشتر نمانده است. چهارشنبه ای که برخلاف گذشته بسیاری به بهانه های مختلف آرزوی برگزار نشدنش را دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۵    
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در محکومیت توهین به یکی از شخصیت های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۳    
رئال مادرید با گل های مهاجم پرتغالی اش توانست ایبار را در لالیگا شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۹    
تصاویری از مرسدس بنز AMG GTS با پلاک گذرموقت در تهران را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۸    
یک سایت خبری انگلیس فاش کرد، دریافتی ماهانه پادشاه عربستان دو هزار برابر حقوق سالانه رئیس جمهور آمریکا است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۵    
عبدالله پور وکیل جوانفکر گفت: صرف بیان مطالب خلاف واقع جرم نیست. هر کسی حق اظهارنظر و نقد را دارد انتقاد خلاف واقع جرم نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۴    
برای خرید خودرو نیسان جوک اسکای پک مدل 1396 با کارکرد 17 هزار کیلومتر به سرمایه 155 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۲    
هفده تن انواع ترقه جات ( 73 میلیون عدد) اموال مکشوفه از سه باند توزیع مواد محترقه روز شنبه در پلیس آگاهی تهران بزرگ نمایش داده شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۱۷    
رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب: برخی نگرش های لایحه امنیت زنان در برابر خشونت همخوانی با موازین اسلامی ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۱۵    
عباس آخوندی گفت: آزادراه تهران شمال پروژه ای پیچیده است که به طول آزادراه تونل دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۶    
دختر وزنه بردار 8 ساله اردبیلی در مراسم اختتامیه جام فجر وزنه برداری بر روی تخته رفت و وزنه زد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۴    
بانک ملی ایران در راستای حمایت از طرح های تامین مالی بزرگ کشور، در دی و بهمن ماه امسال تامین مالی پنج فقره طرح را از منابع داخلی خود مصوب کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۳    
روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی، روز پنجشنبه هفدهم اسفند ماه با حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۷    
داشتن ایده های بزرگ کافی نیست؛ بلکه باید آن ها را متحول کرد. مدیران می بایست از برگزاری کلاس های توجیهی و توصیه های قدیسانه و دلسوزانه اجتناب ورزند و ایده های خدمت را در صحنه عمل ارائه دهند و پیاده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۴    
عضو هیات علمی دانشکده علوم زمینی دانشگاه شهید بهشتی در واکنش به جدی بودن خطر فوران آتشفشان دماوند گفت: شناخت کافی نسبت به این کوه وجود ندارد. دماوند شبیه مریضی است که هیچ خبری از حالش نداریم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۳    
نماینده مردم ارومیه در مجلس، در مورد حادثه تخریب ناگهانی بنایی در ارومیه توسط شهرداری گفت: این اقدام بدون هماهنگی با سازمان بهزیستی به عنوان قیم این خانواده، انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۱    
الناز شاکردوست از خستگی ناشی از فیزیوتراپی هایی که بابت مصدومیتش انجام می دهد نوشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۳    
از شهیرا یوسف 20 ساله که از اولین مدل های محجبه در بریتانیاست، به عنوان یکی از ستاره های آینده دنیای مد و لباس نام برده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۱    
کلیات طرح آب رسانی اضطراری تهران با حضور زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون ایمنی و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با ارائه توضیحات طرح توسط مدیران ارشد آبفای استان تهران تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۰    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط دانشگاه آزاد را مشاهده کنید، اگر در حال حاضر حسن روحانی رییس جمهور ایران نبود، کشور هم مثل دانشگاه آزاد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۳۹    
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان از افزایش آمار مخاطرات تنفسی بر اثر استفاده از شوینده ها در خانه تکانی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۳۸    
به رغم سخنان اردوغان درباره ورود قریب الوقوع ارتش ترکیه به عفرین، سخنگوی نیروهای کرد سوری در این شهر واقع در شمال شرقی سوریه امروز(شنبه) تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۳    
سیزدهمین کنگره ملی خلق چین، به عنوان بزرگترین پارلمان جهان با حضور بیش از 3 هزار نماینده کار خود را در پکن آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۹    
رضا عطاران درگذشت لوون هفتوان را در اینستاگرام تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۲    
سرپرست مرکز اورژانس تهران تمهیدات مربوط به چهارشنبه سوری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۵    
در پایان یک دیدار از لیگ فوتبال استانی مرکزی، فردی اقدام به قمه کشی کرد که با وساطت افراد حاضر در این دیدار این غائله ختم به خیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۲    
دبیر ستاد حقوق بشر در مورد تعرض به سفارت ایران در لندن گفت: تردیدی ندارم که این تهاجم به سفارت با همکاری و هماهنگی کامل پلیس لندن صورت گرفته است و دولت انگلیس را مسئول کامل این کار غیر معقول می دانیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۱    
سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه این تیم در آستانه محرومیت از حضور هوادارانش در ورزشگاه قرار دارد، تصریح کرد: به هر حال از هواداران خواهش می کنیم بیایند و تیمشان را تشویق کنند و ترقه نیاندازند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۰    
تمامی مراکز معاینه فنی شهر تهران در روز جمعه مورخ 25 اسفند ماه فعال است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۸    
روزنامه دیلی میل اشاره می کند که ملکه الیزابت ذاتا صرفه جو است، به همین خاطر اتاق را با بخاری برقی کوچکی گرم می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۵    
کریستوفر آبوت در نقش اول سریالی که جرج کلونی در دست ساخت دارد، جلوی دوربین می رود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۴    
با وجود اینکه بانک مرکزی هنوز گزارشی در رابطه با عملکرد بانک ها در انتشار اوراق گواهی سپرده ریالی 20 درصد منتشر نکرده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۳    
سرپرست دادگاه کیفری یک استان تهران گفت: نخستین جلسه محاکمه راننده اتوبوس حادثه خیابان پاسداران فردا (یکشنبه بیستم اسفند) به صورت علنی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۵:۵۲    
ستاره ایرانی در تیررس باشگاه های انگلیسی قرار دارد.