دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۱۳:۲۲Dec 2018 10

خبرهای آفتاب نیوز 6 فروردین 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 فروردین 1397 آفتاب نیوز 2 فروردین 1397 آفتاب نیوز 3 فروردین 1397 آفتاب نیوز 4 فروردین 1397 آفتاب نیوز 5 فروردین 1397 آفتاب نیوز 6 فروردین 1397 آفتاب نیوز 7 فروردین 1397 آفتاب نیوز 8 فروردین 1397 آفتاب نیوز 9 فروردین 1397 آفتاب نیوز 10 فروردین 1397 آفتاب نیوز 11 فروردین 1397 آفتاب نیوز 12 فروردین 1397 آفتاب نیوز 13 فروردین 1397 آفتاب نیوز 14 فروردین 1397 آفتاب نیوز 15 فروردین 1397 آفتاب نیوز 16 فروردین 1397 آفتاب نیوز 17 فروردین 1397 آفتاب نیوز 18 فروردین 1397 آفتاب نیوز 19 فروردین 1397 آفتاب نیوز 20 فروردین 1397 آفتاب نیوز 21 فروردین 1397 آفتاب نیوز 22 فروردین 1397 آفتاب نیوز 23 فروردین 1397 آفتاب نیوز 24 فروردین 1397 آفتاب نیوز 25 فروردین 1397 آفتاب نیوز 26 فروردین 1397 آفتاب نیوز 27 فروردین 1397 آفتاب نیوز 28 فروردین 1397 آفتاب نیوز 29 فروردین 1397 آفتاب نیوز 30 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۸    
اگر می خواهید از مهمانان خود با نوشیدنی های سالم و خوشمزه به جای نوشیدنی های معمولی همچون چای یا قهوه پذیرایی کنید می توانید انواع اسموتی های بهاری که موجب اضافه وزن هم نمی شوند را آماده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۰۸:۴۷    
نوید محمدزاده در اکران عمومی فیلم سینمایی "بدون تاریخ، بدون امضا"
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۹:۱۳    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکیدبراینکه نمایندگان زن در حال پیگیری مطالبات زنان خود سرپرست هستند، از تامین اعتبارات برای اجرای طرح بیمه زنان خانه دار دارای سه فرزند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۶    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در روزهای فعالیت ستاد خدمات سفر نوروز 97، خوزستان جزو پنج استان اول کشور از لحاظ گردشگران ورودی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۱    
تاکنون وعده ای مبنی بر رفع حصر به محصورین داده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۵    
به گفته مردم محلی محدوده ای به وسعت سه هکتار در منطقه ماراگوده شهرستان انزلی در حاشیه تالاب بر اثر حریق سوخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به رئیس مجلس دوما و رئیس شورای فدراسیون روسیه، کشته شدن جمعی از مردم این کشور بر اثر وقوع حادثه آتش سوزی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۰    
نتانیاهو گفت در صورت عدم اقدام کشورهای اروپایی برای انجام سه اصلاح مد نظر ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از توافق هسته ای با ایران خارج خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۰    
ترامپ اصرار دارد که تغییرات [در برجام] چه در سطح کنگره و با همکاری کنگره و چه با شرکای اروپایی، انجام گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۰    
دارنده مدال نقره المپیک آتن معتقدست پیوند هنر و ورزش باید همیشگی باشد و این هم نشینی باعث ارتقای سطح سلامت جامعه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۸:۳۹    
درصورتی که قیمت دلار کاهش یابد،تجربه زیان های میلیاردی تکرار خواهد شد
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۸:۲۸    
رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: حرکت جبهه ای در درازمدت پاسخگو نیست، چون کسی مسئولیت نمی پذیرد. باید به سمت چند حزب فراگیر برویم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۸:۲۰    
سعید خانی تهیه کننده فیلم لونه زنبور اعلام کرد اختلال روزهای اخیر در سایت فروش آنلاین بلیت سینما باعث شده است مخاطب فیلم شان 20 درصد افت کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۸:۱۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز به مناسبت آغاز سال جدید به دیدار نوروزی شهرام ناظری رفت و با وی گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۸:۱۱    
سلامت بدن فقط در گرو خوردن غذاهای مناسب نیست. این موضوع مربوط به خوردن غذاهای مناسب در مقادیر مناسب در زمان مناسب است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۸:۰۲    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند:مستحب بودن تعدد زوجات را قبول ندارم و آقایان حتی به شوخی هم نباید درباره تعدد زوجات حرف بزنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۲:۳۳    
امروز، پردیس سینمایی کورش، شاهد درگیری و دعوای تماشاگرانی بود که به دلیل مشکلات فنی سایت سینما تیکت نتوانسته بودند شماره صندلی بلیت خود را انتخاب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۷ - ۰۲:۳۱    
چالش بزرگی است که می توانیم این بازی را انجام دهیم. فقط جهت یادآوری باید بگویم که در جام جهانی 2014 تنها تیمی که به معنای واقعی آلمان را به دردسر انداخت و می توانست و باید آلمان را شکست می داد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۲:۵۸    
احتمال دارد فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به بحث تبانی در بازی ایران و سیرالئون ورود کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۲:۳۹    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: امروز راسک با بیشینه دمای 39.7 درجه سلسیوس گرم ترین شهر کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۲:۲۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: انگلیس بدون تردید در جنایات جنگی صورت گرفته در یمن از طریق فروش سلاح و ارائه کمک های لجستیکی و اطلاعاتی به کشورهای متجاوز و کمک به محاصره ضد انسانی یمنی ها دخالت و ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۱:۵۲    
چهره ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا از دوران کودکی تاکنون تغییرات زیادی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۱:۴۸    
نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس گفت: بهترین قانون سال گذشته، قانون مبارزه با تقلب در آثار علمی بود البته جای نقد هم دارد اما من روی این قانون بسیار کار کردم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۱:۴۷    
آفتاب نیوز : کاخ سفید در بیانیه ای ضمن تاکید بر اخراج دیپلمات های روسیه از آمریکا ، آنها را افسران اطلاعاتی روسیه توصیف کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۱:۳۷    
آفتاب نیوز : بوریس جانسون، وزیر امور خارجه انگلیس گفت اخراج هماهنگ شده دیپلمات های روسیه توسط آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی، بزرگترین اخراج جمعی ماموران اطلاعاتی روسیه تاکنون است. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۱:۱۲    
پیمان قاسم خانی اگر فرصت داشت به گذشته بازگردد به پیمان 18 ساله توصیه می کرد که با صداوسیما همکاری نکند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۱:۱۱    
مربی سابق تیم ملی در امید نمازی مدعی شده که قصد داشته کار بزرگی برای تیم المپیک ایران انجام دهد اما این سوال از او وجود دارد که چرا سه ماه مانده تا جام جهانی به پیشنهاد تیم پایه زنان امریکا مثبت داد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۱:۱۰    
سلمان بن عبدالعزیز شاه عربستان به حملات موشکی انصارالله یمن به مناطق راهبردی این کشور واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۱:۰۹    
آخرین جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال ایران در اتریش برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۱:۰۹    
آفتاب نیوز : وزارت امور خارجه روسیه روز دوشنبه اعلام کرد تصمیم اتحادیه اروپا و کشورهای عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) درباره اخراج دیپلمات های روسیه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۱:۰۷    
در حاشیه انتخاب بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید و کمپین جنگ با ایران؛ سایت کگل این کارتون را منتشرکرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۰:۵۰    
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی سازمان ثبت احوال کشور گفت: در سه ماهه پایانی سال گذشته 11 میلیون و 500 هزار ثبت نام برای کارت ملی هوشمند در کشور انجام شد و امسال پروژه صدور کارت هوشمند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۵    
استاندار خراسان رضوی گفت: بر اساس آمارها فرماندهی پلیس راهور، از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیشترین ترددهای جاده ای کشور مربوط به محورهای این استان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۵    
معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر لزوم توسعه شرکت های دانش بنیان در کشور، اظهار کرد: تنها جایگزین اقتصاد نفتی، اقتصاد دانش بنیان و بهره گیری از جوانان تحصیلکرده به عنوان مهمترین سرمایه فعلی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۳    
تهیه کننده سریال پایتخت 5 اظهار کرد که حذف نام امیرحسین قاسمی به عنوان نویسنده هیچ ارتباطی با حواشی ایجاد شده ندارد و بر اساس توافق بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۲    
شایگان ایرانی و حکیمِ فرزانه ی بود که ایران را با دامن گشوده می دید و هویت را در میان جمع و در دادوستد با دیگران جستجو می کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۹:۳۷    
رئیس پلیس راه استان البرز گفت: جاده کرج به سمت چالوس در هشتمین روز از فروردین یک طرفه می شود و از ساعت 3 بعدازظهر همان روز محدودیت به سمت البرز را خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۹:۱۵    
وزارت امورخارجه و سفارتخانه های جمهوری اسلامی براساس دستور کار و شرح وظایف خود وفق قوانین بالادستی، فعالیت های متنوعی در راستای حمایت از اقتصاد ملی، تولید ملی و صادرات کالاها و خدمات انجام می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۷    
در حالیکه چند روز پیش رژیم صهیونیستی رسما اعتراف کرد که در سال 2007 اقدام به بمباران تاسیسات هسته ای الخبیر سوریه کرده است، یک روزنامه در این رژیم فاش کرد که این حمله با چراغ سبز جورج دبیلو ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۳    
اگر یک گروه جهادی در یک منطقه محروم بتواند در زمانی کوتاه و با توانی محدود حجم قابل توجهی از سازندگی و حل مشکلات مردم را انجام دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۳    
تیم های ملی فوتبال ایران و الجزایرفردا(سه شنبه) در یک بازی تدارکاتی در گراتس اتریش به میدان می روند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۱    
ظریف وزیر خارجه کشورمان در صفحه توییتر خود نوشت: برخی از دوشیدن دیگران بسیار خرسند می شوند و برخی دیگر حتی خوشحال ترند که دوشیده شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۰    
محمود صادقی در صفحه توییتر خود نوشت:در جریان معاملات بازار آزاد ارز تهران، دلار 5041 تومان معامله شده است.جهت اطلاع از برنامه بانک مرکزی پاسخی دریافت نشد.ظاهرا هنوز در تعطیلات هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۸:۳۹    
در ادامه موجه اخراج دیپلماتها و سفرای روسی از کشورهای غربی لهستان و فرانسه نیز اعلام کردند که هرکدام 4 دیپلمات روسیه را در ارتباط با مساله سرگئی اسکریپال جاسوس روس تبار انگلیسی اخارج خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۳    
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از تمدید کارت های ملی قدیمی خبر داد و گفت: این تمدید اعتبار بر اساس مصوب هیات وزیران و برای پاسخگویی به شهروندان است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۱    
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت حمایت از کالای ایرانی و ضرورت ارتقای سطح کیفی تولیدات داخلی گفت: دستگاه قضایی همچون سالهای گذشته ضمن برخورد با مفاسد و کسانی که با شیوه های غلط اقدام به انباشت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۰    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را تشریح کرد و گفت: ترافیک به سمت استان های شمالی سنگین و در برخی محورها نیمه سنگین است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۲۵    
محسن کیایی هم معترض به شرایط اکران شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۸    
مدیرکل موزه ملی ایران از شکستن رکورد مخاطبان این موزه در تعطیلات نوروز 97 خبر داد و اعلام کرد تا روز پنجم فروردین ماه 97 بیش از 44 هزار تن موزه ملی را دیدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۶    
بانک ملی ایران به مناسبت فرا رسیدن سال نو و ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر جشنواره اینستاگرامی بابام یعنی دنیام را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۴    
احسان خواجه امیری به گذشتن قیمت دلار از مرز 5 هزار تومان در اینستاگرام واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۲    
یک کارآگاه در خاطرات جنایی اش خاطره یک قتل را که قاتل فراری بعد از 10 سال به دام افتاد، چنین روایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۲    
برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر مهمان برنامه دورهمی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۰۹    
وزیر کشور در بخشنامه جدیدی، مسئولیت معاونان وزارت کشور و استانداران در اجرای فرمان مقام معظم رهبری و تصویب نامه هیأت وزیران درخصوص ممنوعیت خرید خارجی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۰۶    
تا این لحظه هیچ سانسور و ممیزی در کار نبوده است و من اطمینان دارم اتفاقی که رخ داد، تقصیر مسئولان پخش و حتی مدیریت سطح بالای تلویزیون نبوده است، بلکه تنها یک اشتباه بود که اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۰۵    
آتش سوزی گسترده ای که دیروز در گیلان رخ داد به طور کامل مهار شد و هم اکنون هیچگونه آتش سوزی در سطح جنگل ، مراتع و باغ های استان مشاهده نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۰۴    
مدل هایی که دفتر اقتصاد کلان ما پیش بینی کرده تاثیر بودجه بر تورم 1.5 درصد است و آثاری از تورمی جدی نخواهیم داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۷:۰۰    
ترامپ ظاهراً متعهد به از بین بردن این توافق است. انتصاب بولتون تنها استحکام بخش این انتظار است که عمر برجام کوتاه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۸    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری تا 72 ساعت آینده، صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۰    
منابع خبری که نام شان را فاش نساختند، گفتند، مشاور سیاسی حکومت امارات متحده عربی به نام "جرج نادر" مبلغ 2 ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۲    
آمریکا علیه 7 شرکت پاکستانی به ظن داشتن پیوند هایی در زمینه تجارت هسته ای ، تحریم هایی اعمال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۹    
درگیری سرمربی تیم ملی و دستیار سابقش وارد فاز تازه ای شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۴:۵۵    
رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه 85 درصد عامل تصادفات جاده ای عدم توجه به جلو، خستگی، خواب آلودگی و انحراف به چپ است، گفت: رانندگان باید به ازای هر 2 ساعت رانندگی، 15 دقیقه استراحت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۹    
.مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران به برخی سوالات در روند ثبت نام طرح ترافیک 97 پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۳    
پلیس اسرائیل امروز (دوشنبه) در چارچوب تحقیقات درخصوص پرونده فسادی که شرکت های ارتباطی پیش رو در اراضی اشغالی در آن دست دارند، از نخست وزیر اسرائیل تحقیقاتی را به عمل می آورد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۲    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۲    
معاون سیاسی وزیر خارجه گفت: برجام یک توافق امنیتی است و به طور مستقیم با امنیت منطقه و بین الملل سروکار دارد. اگر هرگونه اختلالی در برجام صورت بگیرد عواقب آن برای همه جامعه بین الملل سنگین خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۸    
عکس هایی از گروه بیتلز که پیش از این هرگز دیده نشده بود در انگلستان زیر چکش حراج رفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۶    
منصور غلامی درباره حذف کنکور گفت: حذف کنکور یک مصوبه قانونی دارد که این مصوبه زمان مشخص کرده و دراین مصوبه آمده بود که کنکور باید تا سال 97 حذف شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۵    
شب گذشته (5 اسفند ماه) در حالی پنجمین قسمت از مجموعه تلویزیونی پایتخت5 راهی آنتن شبکه یک سیما شد که نام امیرحسین قاسمی به عنوان نویسنده این سریال از تیتراژ ابتدایی حذف شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
در مسیر برای اولین بار به نظرم آمد، بدحجابی نسبتاً وسیع است. خانم ها بخشی از موی سر را بیرون می گذارند. آرایش ها غلیظ تر و جوراب های نازک زیاد شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۳    
به دلیل بی نظمی برخی از هواداران مقابل در ورزشگاه شهید کاظمی پای پلیس به محل تمرین پرسپولیس کشیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۲    
هزاران نفر از مردم در کاتالونیا روز گذشته در حالی که پرچم های نماد جدایی طلبی از اسپانیا را با خود حمل می کردند، در پی دستگیری کارلس پوگدمونت رئیس مخلوع ایالت کاتالونیا به خیابان ها آمدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۰    
یک دیپلمات سابق کشورمان تاکید کرد: ایران به هیچ وجه نمی تواند و نباید به خاطر عصبانیت از برجام خارج شود؛ چراکه در این صورت به هزینه خود اسباب توفیق ترامپ را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۵    
جانشین فرمانده ناجا از بخشش جریمه دوبرابری دیرکرد جرائم رانندگی در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۲    
مهندسی که مهندسی نمی کند، نماینده ای که در 28 سال حضورش در مجلس از وزیری سوال نکرده و دبیرکل حزبی که عنوانش صنفی است اما فعالیت سیاسی می کند؛ همه اینها نشانی های اوست. مردی که به lobby man شهره است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۴    
در آخرین تحولات از بازار ارز قیمت دلار آمریکا از مرز 5000 تومان عبور کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۴    
مدیرعامل یک فروشگاه زنجیره ای معروف با پیگیری یک شکایت مردمی و بررسی های انجام گرفته برای ارائه توضیحات به تعزیرات حکومتی احضار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۱    
برنامه دورهمی در پنجمین شب از ایام نوروز میزبان مهدی سلطانی بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۲    
در ساعت 2 و30 دقیقه امروز دوشنبه، 6 فروردین زن 48 ساله در چادر مسافرتی در آبشار یاسوج دچار مسمومیت با گاز زغال شده بود که به بیمارستان انتقال داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۱    
یک نوزاد و دو کودک در روستای حسین آباد کالپوش دچار سوختگی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۹    
نشست سران قوا با حضور روسای قوای مجریه، قضائیه و مقننه روز دوشنبه به میزبانی رئیس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۹    
سروش صحت تصویری قدیمی از پشت صحنه برنامه جنگ 77 در اینستاگرام منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، از پیش بینی وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک برای برخی مناطق شمال غرب، غرب، دامنه های جنوبی البرز، بخش هایی از مرکز، شمال شرق ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۶    
در انتخابات ریاست جمهوری مصر که عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهور کنونی این کشور با موسی مصطفی موسی، رئیس حزب الغد تنها رقبای آن هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۱:۲۴    
Dodge charger تنها نمونه موجود در ایران، اولین صاحب این ماشین تیمسار خسروانی ( مدیر عامل باشگاه تاج)، این خودرو در نمایشگاه موتور و خودروهای کلاسیک برج میلاد به نمایش درآمده است
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۸    
قائم مقام شهردار منطقه 4 تهران گفت: اقدامات ستاد گردشگری شهرداری تهران امسال در مقایسه یا سال های گذشته،منسجم تر و با تدبیر و برنامه ریزی بهتر است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۳    
آلودگی هوا با توجه به پیامدهای زیانبار آن به یکی از ملموس ترین معضلات زیست محیطی شهر تهران تبدیل شده است و بررسی ها نشان می دهد که در روزهای تشدید آلودگی هوای تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۶    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف شدید در بزرگراه بابایی که موجب مصدومیت شدید دو سرنشین شد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۷    
یک وکیل دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اضافه شدن دو وکیل جدید به تیم وکلای مدافع وی در پرونده تحقیقات پرمناقشه رابرت مولر درباره مداخله روسیه به نفع ترامپ در انتخابات ریاست جمهوی 2016 را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۵    
در این بسته خبری می توانید آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور را در تاریخ ششم فروردین ماه سال 97 مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۳    
فرد برای رانندگی و موتورسواری باید هوشیار بوده و قادر به پاسخگویی سریع باشد؛ این درحالیست که برخی داروها می توانند بر روی توانایی وی در رانندگی و موتورسواری تأثیر گذارند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۱    
مراسم تشییع پیکر داریوش شایگان در مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۰    
عکس امروز نشنال جئوگرافیک تاج محل در هند را نشان می دهد که سالانه 8 میلیون گردشگر از آن بازدید می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۹    
برای خرید آپارتمان کلنگی در منطقه شهر زیبا و با متراژ 74 متری باید به طور میانگین 438 میلیون تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۶    
رسانه های روسیه می گویند شماری از مردم از جمله تعدادی کودک در این سانحه ناپدید شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۶    
رئیس کل بانک مرکزی درباره آخرین وضعیت موسسات مالی غیر مجاز گفت: دیگر موسسه مالی غیرمجازی در کشور وجود ندارد و تمام دغدغه من این است که مشکل بخشی از سپرده گذاران که مانده اند را حل کنم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۵    
شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اعلام کرد که وضعیت کیفیت هوا در روز جاری (ششم فروردین ماه) در وضعیت سالم قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۴    
تاریخ فوتبال دروازه بان های فوق العاده ای داشته است که با واکنش هایشان همه را به وجد می آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۸    
نشست سران قوا با حضور روسای قوای مجریه، قضائیه و مقننه روز دوشنبه به میزبانی رئیس جمهور برگزار شد.
  • ۱