دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۱۸:۰۷Dec 2018 17

خبرهای آفتاب نیوز 8 فروردین 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 فروردین 1397 آفتاب نیوز 2 فروردین 1397 آفتاب نیوز 3 فروردین 1397 آفتاب نیوز 4 فروردین 1397 آفتاب نیوز 5 فروردین 1397 آفتاب نیوز 6 فروردین 1397 آفتاب نیوز 7 فروردین 1397 آفتاب نیوز 8 فروردین 1397 آفتاب نیوز 9 فروردین 1397 آفتاب نیوز 10 فروردین 1397 آفتاب نیوز 11 فروردین 1397 آفتاب نیوز 12 فروردین 1397 آفتاب نیوز 13 فروردین 1397 آفتاب نیوز 14 فروردین 1397 آفتاب نیوز 15 فروردین 1397 آفتاب نیوز 16 فروردین 1397 آفتاب نیوز 17 فروردین 1397 آفتاب نیوز 18 فروردین 1397 آفتاب نیوز 19 فروردین 1397 آفتاب نیوز 20 فروردین 1397 آفتاب نیوز 21 فروردین 1397 آفتاب نیوز 22 فروردین 1397 آفتاب نیوز 23 فروردین 1397 آفتاب نیوز 24 فروردین 1397 آفتاب نیوز 25 فروردین 1397 آفتاب نیوز 26 فروردین 1397 آفتاب نیوز 27 فروردین 1397 آفتاب نیوز 28 فروردین 1397 آفتاب نیوز 29 فروردین 1397 آفتاب نیوز 30 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۸:۵۱    
شمار پروازهای نوروزی در 6 فرودگاه بزرگ کشور (مهرآباد، امام خمینی (ره)، مشهد، شیراز و اصفهان) دیروز (جمعه) به 949 مورد رسید و 124هزار و 690 مسافر از این طریق اعزام و پذیرش شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۱۹:۲۲    
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: باقی مانده سود سهام عدالت کارکنان شاغل و بازنشستگان کشوری، لشکری و تأمین اجتماعی در حال واریز است و در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۲۱:۳۴    
بر اساس اطلاعات مرکز آمار ایران تورم سالانه اسفند برای دهک اول 9 درصد و برای دهک دهم 7.7 درصد بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۲۰:۵۰    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نرخ تورم در 12 ماه منتهی به اسفند ماه 1396 نسبت به 12 ماه منتهی به اسفند ماه 1395 را 9.6 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۲۰:۳۷    
متوسط قیمت یک کیلوگرم برنج ایرانی (هاشمی) درجه یک در اسفند ماه سال 1396، حدود 13 هزار و599 تومان بوده است که با توجه به این اطلاع در بهمن ماه 1.02 درصد افزایش داشته است
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۹:۰۴    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.1 در مقیاس ریشتر حوالی گوریه در استان خوزستان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۸    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: سومین مرحله از تبادل زندانیان ایران و ترکمنستان در حال انجام است و در این مرحله تمامی زندانیان دو طرف تبادل خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۴    
نوشت:مشاور رئیس جمهور با تشریح برنامه دولت برای نوسازی بافت فرسوده گفت: دولت به خلاف طرح مسکن مهر نقشی در ساخت وساز بافت فرسوده ندارد و خانه اولی ها در این بافت ها می توانند با استفاده از وام 6درصد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۱    
به مناسبت ایام صدور نامه 6 فروردین امام خمینی و عزل آیت الله منتظری توسط ایشان، برای اولین بار یک سند تاریخی دراینباره منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۰    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه خدمت به مردم در ایام نوروز، ارتقاء منزلت پلیس را در پی داشته است، گفت: پیشگیری اجتماعی باید در اولویت اقدامات پلیس باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۹    
آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه بخش زیادی از اموال مردم در ساختمان های خالی حبس شده است، تصریح کرد: این به معنی عدم ورود اموال مردم به بخش تولید است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۸    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دو مسافر نوروزی بر اثر غرق شدگی در رودخانه پشت کوه باشت جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۲    
یک شرکت خصوصی خدمات پزشکی قطر برای انجام وظایف پرستاری در مراکز درمانی و بیمارستانی این کشور ، پرستار ایرانی استخدام می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۳:۳۷    
سخنگوی کاخ سفید سفر رهبر کره شمالی به چین را متاثر از فشار حداکثری دانست و گفت: تحریم های کره شمالی کار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۳:۲۶    
مشاور رئیس جمهوری به ارائه تحلیل هایی از سفرهای نوروزی حسن روحانی به دو کشور ترکمنستان و آذربایجان پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۳:۲۲    
باشگاه بین المللی والدای روسیه، مذاکرات ایران - روسیه را در تهران برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۳:۰۴    
کلاهبرداران اینترنتی به راحتی می توانند اقدام به اخاذی با دسترسی به اطلاعات تلفن همراه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۲    
یک عضو کابینه اسرائیل می گوید، در صورتی که کنار کشیدن آمریکا از برجام به رویارویی نظامی تهران و واشنگتن بینجامد، اسرائیل باید برای عواقب این امر آماده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۴۷    
مدیر کل هواشناسی البرز گفت که با افزایش دمای هوا در استان احتمال آتش سوزی جنگل ها و مراتع در مناطق کوهستانی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۴۶    
یکی از سرکردگان ارشد گروه تروریستی القاعده در پی حمله هوایی به مواضع این گروه در جنوب لیبی به هلاکت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۲۱    
دیدوبازدید نوروزی، عنوان کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد است که در شبکه های اجتماعی منتشرشده.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۱۱    
70 درصد ظرفیت هتل های شهر آنتالیا در طول ایام نوروز توسط گردشگران ایرانی رزرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۲:۰۹    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید باید یک راهکار کارآمد، تعامل گونه پیدا کنیم؛ راهکاری که بتواند اهداف تیم ملی را محقق کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: منبع آگاه قضایی در خصوص انتشار اخباری مبنی بر تغییر رئیس قوه قضائیه و یا برکناری او گفت : این اخبار به هیچ وجه صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۴۴    
رئیس جمهوری با بیان اینکه امروز تصمیم داریم تا درخت همکاری های ایران و آذربایجان را تنومندتر از گذشته کنیم تا در تاریخ باقی بماند، گفت: اسناد تاریخی که امروز به امضاء طرفین رسید ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۱:۱۶    
دولت اردن موافقت خود را با تعیین امیر وایسبرود به عنوان سفیر جدید رژیم صهیونیستی در امان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۰:۴۳    
رئیس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه 'تهران و باکو در مورد مسائل منطقه نظرات مشترکی دارند و هر دو معتقدند مسائل کشورهای منطقه باید از طریق سیاسی حل و فصل شود' ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۰:۲۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اعلام کرد: به دنبال سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به عشق آباد پایتخت ترکمنستان، 283 زندانی ایرانی در این کشور، به ایران منتقل می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۰:۲۱    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کلاردشت از وقوع یک فقره حریق در جنگلهای این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۰:۲۰    
تفاهم همکاری بین وزرای ورزش و جوانان ایران و جمهوری آذربایجان در حضور روسای جمهور دو کشور به امضاء رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۷    
کاملا با آنچه در روزنامه نیویورک تایمز در مورد اینکه دولت ترامپ افراطی ترین دولت آمریکا در تاریج جدید است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۴    
مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی از احتمال وقوع طوفان و وزش باد شدید در آذربایجان شرقی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۲    
رییس مرکز ملی فرش ایران گفت: فرش از دیرباز به عنوان یک عنصر قابل اتکا در سخن گفتن از ایران مطرح بوده است و می توان ادعا کرد شاخص ترین عنصری است که ایرانی بودن را نمایندگی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۹:۴۴    
نخستین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال بانوان ایران و چین با برتری 6 بر یک ، شاگردان شهرزاد مظفر به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۹:۳۹    
معاون امور مجلس رئیس جمهور روز چهارشنبه از حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی که در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده است، عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۹:۲۶    
جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان روز چهارشنبه و همزمان با سفر رسمی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به باکو، هشت سند و یادداشت تفاهم همکاری مشترک امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۹:۲۱    
ترکیه در ادامه عملیات نظامی خود در مبارزه با شبه نظامیان کرد، به نیروهای حزب کارگران کردستان موسوم به پ.ک.ک در شمال عراق حمله می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۹:۱۷    
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان معتقد است برگزاری دیدارهای تدارکاتی کمک می کند تا نقاط ضعف و قوت تیم مشخص و رفع شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۹:۰۷    
در اثر سقوط از طبقه هفتم یک آپارتمان، یک کودک ده ساله جان سپرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۴۸    
رئیس مرکز فوریت های پزشکی مازندران گفت: یک هزار و 325 نفر از مصدومان حوادث ترافیکی از طریق اورژانس 115 مازندران به بیمارستان ها منتقل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۲۶    
شهردار مشهد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون حدود 82 درصد از مسافران با خودروی شخصی به مشهد وارد شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۶    
رئیس جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در 'زاگولبا' کاخ ریاست جمهوری آذربایجان، به طور رسمی از سوی 'الهام علی اف' همتای آذربایجانی خود مورد استقبال قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۱    
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: تندباد اخیر در نیر به ایستگاه صدا و سیما در صائین بیش از یک میلیارد تومان خسارت زده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۸:۰۹    
امام جمعه کرج در دیدار نوروزی مسئولان با تاکید بر استفاده از ظرفیت جوانان، گفت: برای پیشرفت و توسعه، باید زیرساخت های علم و فناوری، گسترش پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۷    
فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر اینکه حمایت از کالای ایرانی به منزله اتکاء به خود است، گفت: محقق کردن منویات مقام معظم رهبری مبنی بر مبارزه قاطع با قاچاق کالا از ماموریت های مهم مرزبانی به شمار می ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۲    
وزارت خارجه اسلواکی اعلام کرد که سفیر این کشور را از روسیه فراخوانده تا در خصوص نقش ادعایی مسکو در مسمومیت جاسوس روس تبار در انگلیس با وی مشورت هایی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۳    
رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری زنی 29 ساله که عضو باند ترکیه ای کلاهبرداری رایانه ای بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۲۷    
موافقت با ایجاد هشت منطقه آزاد جدید در بانه، مهران، جاسک، بوشهر، قصر شیرین، اینچه برون، زابل و اردبیل هر یک با افزایش ظرفیت های تجاری و اقتصادی همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۲۰    
تیم ملی جودو کشورمان برای حضور در گرند پری تفلیس با ترکیب هفت ملی پوش راهی گرجستان شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۷    
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خطاب به رانندگانی که قصد سفر طی امشب و فردا دارند، هشدار داد: احتمال بارش باران و وزش باد شدید در محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۰    
فرماندار شفت با بیان اینکه گستره ی آتش سوزی ها در جنگل های شفت بالغ بر 23 هکتار بود، افزود:اگر این بحران در ساعات اولیه مدیریت نمی شد کنترل آتش سوزی ها دشوارتر می شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۹    
دولت لهستان امروز (چهارشنبه) قرارداد خرید موشک های پاتریوت به ارزش 4.75 میلیارد دلار را با آمریکا امضا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۶    
جلسه هیأت دولت روز چهارشنبه به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری تشریح شد و در آن گزارش سازمان برنامه و بودجه در خصوص منابع و مصارف بودجه سال 1396 کل کشور را مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۳    
رشد قیمت دلار تا 5000 تومان از عواملی است که سبب شده قیمت سهام تعدادی از شرکت های بورسی رشد داشته باشد. امروز شاخص کل توانست بار دیگر تا نزدیکی کانال 97 هزار واحدی رشد کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۲    
فرمانده پلیس راه استان کردستان از افزایش تصادفات در محورهایی روستایی استان از آغاز تعطیلات نوروزی تا کنون نسبت به سال قبل خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۶    
زلزله ای به بزرگی 4.4 ریشتر حوالی اسفراین و خراسان شمالی را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۴    
مدیر کل مشارکت های مردمی سازمان محیط زیست به مسافران نوروزی توصیه کرد که زباله های تولید شده خود را جمع کنید چون جا گذاشتن آنها در طبیعت آثار مخرب زیست محیطی بسیاری به دنبال دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۶    
براساس اطلاعات مرکز آمار ایران، در پاییز پارسال حدود 11.6 میلیون نفر از جمعیت 23.3 میلیونی کشور در بخش خدمات مشغول به کار بوده اند و به این ترتیب خدمات در اقتصاد ایران بیش از سایر بخش ها شغل ایجاد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۳    
دمای هوای مازندران در روز پایانی هفته کاهش یافته و در روزهای شنبه و یکشنبه یازدهم و دوازدهم بارانی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۰    
با این حال، وقتی از رای دهندگان در نظرسنجی موسسه پابلیک پالیسی درباره این هنرپیشه پرسش شد، 41درصد از ترامپ و 32 درصد از کلیفورد حمایت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۸    
وزیر اقتصاد از افزایش 30 درصدی درآمدزایی گمرک در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۴    
سرمربی نفت معتقد است تیمش برابر استقلال بازی آبرومندانه ای را به نمایش خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۲    
معاون درمان وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از فعالیت بیش از 850 پزشک متخصص مقیم در مراکز درمانی کشور طی تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت که در این مدت بیش از 30 هزار عمل جراحی در بیمارستان ها انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۸    
رئیس جمهور آمریکا در پیام های توئیتری ضمن واکنش نشان دادن به سفر رهبر کره شمالی به چین، بر آمادگی خود برای دیدار آتی با کیم جونگ اون تاکید کرد
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۶    
طبق گزارش رسانه ها، پل برمر حاکم آمریکایی عراق پس از اشغال این کشور از چندی قبل شغل جدیدی دارد: مربی اسکی !
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۲    
بعد از چند روز گمانه زنی در مورد سفر 'کیم جونگ اون' رهبر کره شمالی به چین، پکن سرانجام امروز چهارشنبه این موضوع را به صورت رسمی تایید و اعلام کرد در این سفر رهبر کره شمالی با 'شی جین پینگ' رییس جمهور ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۷    
پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: هم اکنون در 13 جاده کشور ترافیک سنگین، نیمه سنگین و پر حجم و روان گزارش شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۱    
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از اقامت بیش از 83 هزار نفر شب مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی استان تا پایان روز هفتم فروردین 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۴    
نامگذاری سال 97 به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، با هدف تقویت هرچه بیشتر چرخه اقتصادی ملی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۲    
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد:در پاسخ به شرایط اخیر و افزایش تقاضای ارز ناشی از عوامل انتظاری، بانک مرکزی همواره در تلاش بوده است با پاسخ گویی به نیازهای ارزی کشور و با نگاه به آینده مانع هرگونه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۳    
رئیس جمهوری اسلامی ایران، روز چهارشنبه هنگام ورود به باکو با استقبال گرم ایرانیان مقیم این شهر روبرو شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۹    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور، از کشف و ضبط اشیای تاریخی با قدمت هزاره اول قبل از میلاد مسیح در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۵    
پانته آ بهرام چهارشنبه هشتم فروردین در برنامه دورهمی حضور پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۲    
ساختار شبکه ای جدید، یک سوم آب بدن را در خود جای داده و نقش مهمی در متاستاز سرطان و چروکی پوست دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۸    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوسف گفت: آبگرم معدنی لوت از دیرباز مورد استقبال گردشگران و مسافران نوروزی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۴    
پریسا پهلوان از تلاش گالری ویستا برای تداوم جایزه هنر معاصر ویستا خبر داد و گفت: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری سومین دوره جایزه ویستا در دست انجام است و امیدواریم که در این دوره اتفاقات بهتری را ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۰    
رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به مراجعه 2 میلیون و 300 هزار مسافر در ایام نوروز امسال به پایگاه های سازمان جوانان در سراسر کشور گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۷    
معاون سیاسی وزارت امور خارجه تصریح کرد: خروج نظامیان خارجی از افغانستان مقدمه حرکت به سمت صلح در این کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۲    
سرمربی سایپا حاضر به مصاحبه با دوربین های تلویزیون نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۸    
رهبر معظم انقلاب طی دیداری خاطرنشان کردند: شبهای جمعه که جلسه ی سران سه قوه است، به اعضای جلسه می گویم که چون روایت فتح رأس ساعت 9:30 شروع می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۶    
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: 50 درصد از تصادفات فوتی ناشی از خستگی و خواب آلودگی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۴    
وزیر خارجه روسیه روز پنجشنبه در مسکو میزبان نماینده سازمان ملل در امور سوریه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۲    
دبیرکل سازمان ملل متحد از ولیعهد عربستان سعودی خواست تا به پایان دادن به جنگ یمن از طریق سیاسی کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۴    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اعتبار داشتن آرم های طرح ترافیک سال 96 تا پایان فروردین ماه 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۲    
نمایش رومولیت جدیدترین تولید تئاتر مستقل تهران است که با حضور مهدی پاکدل و بهناز جعفری به صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۰    
مجله آمریکایی 'فارین پالیسی'، رئیس جمهوری آمریکا وولیعهد سعودی را به دلیل اتخاذ سیاست های غیر قابل پیش بینی و متهورانه از یک قماش دانست و نوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۴    
اینترنت اشیا می تواند مشکلاتی مانند نیاز به نیروی انسانی غیرمتخصص و صرف هزینه های گزاف برای حفاظت از مکان های تاریخی و باستانی کشور را برطرف کند و با فراهم سازی زمینه های تازه اشتغالزایی و درآمدزایی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۲    
محققان دانشگاه شفیلد با بررسی عملکرد زنبورهای عسل در یک کندو توانستند درک بهتری از مکانیزم های اساسی رفتار انسان به دست آورند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۱    
آنگونه که اطلاعات مرکز آمار می گوید، ایرانیان در 9 ماهه نخست سال به قیمت جاری 474 هزار و 541 میلیارد تومان صرف خرید کالاهای خوراکی و غیرخوراکی کرده اند که از این میزان 121 هزار و 79 میلیارد تومان صرف ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۵    
بیماری حرکت یا بیماری سفر یک عارضه در حین مسافرت است که در سفرهای طولانی ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۴    
روس ها در نظر دارند مدال نیکولای پیروگوف پزشک نامی روسیه را به پروفسور مجید سمیعی چهره ماندگار علمی ایران و جهان تقدیم کنند
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۷    
نخست وزیرنیوزیلند گفت که این کشور درصدد است با کشورهایی که جاسوس های روسی را اخراج کردند و همچنین در همصدایی علیه ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه همراه باشد اما کشورش تاکنون جاسوس روسی پیدا نکرده که ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۵    
رهبر کره شمالی از روز یکشنبه تا روز چهارشنبه از چین دیدار و با شی جین پینگ رییس جمهوری خلق چین گفت وگو کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۳    
ریاض طباره سفیر پیشین لبنان در واشنگتن تاکید کرد که حضور چهره هایی چون جان بولتون و مایک پمپئو در دولت آمریکا گرچه رویکرد این کشور را تندتر می کند اما به دلیل محدودیت های مختلف ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۵    
رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: با یکی از بهترین مربیان دنیا هم مذاکره ای داشته ایم هرچند اولویت اول ما لازلوست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۴    
در هفتمین روز فروردین ماه اقبال مخاطبان به فیلم لاتاری به قدری بود که 50 سانس فوق العاده به فیلم اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۲    
رئیس جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه پس از پایان برنامه های سفر رسمی به کشور ترکمنستان، به منظور دیدار رسمی از جمهوری آذربایجان عازم باکو شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۰    
تارنمای واشنگتن پست امروز(چهارشنبه)نوشت: وزیر خارجه اسبق آمریکا دیروز هشدار داد که اگر آمریکا از توافق هسته ای ایران خارج شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۷    
کاپیتان تیم ملی آرژانتین از نتیجه دیشب تیمش بسیار ناراحت و ناامید بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۶    
برنده خرس نقره ای دستاورد هنری برجسته جشنواره برلین 2018 همراه با کارگردان فیلم دولتوف به ایران می آیند تا در جشنواره جهانی فیلم فجر حضور داشته باشند.
  • ۱