شنبه ۲۴ آذرساعت ۰۳:۵۲Dec 2018 15

خبرهای آفتاب نیوز 15 فروردین 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 فروردین 1397 آفتاب نیوز 2 فروردین 1397 آفتاب نیوز 3 فروردین 1397 آفتاب نیوز 4 فروردین 1397 آفتاب نیوز 5 فروردین 1397 آفتاب نیوز 6 فروردین 1397 آفتاب نیوز 7 فروردین 1397 آفتاب نیوز 8 فروردین 1397 آفتاب نیوز 9 فروردین 1397 آفتاب نیوز 10 فروردین 1397 آفتاب نیوز 11 فروردین 1397 آفتاب نیوز 12 فروردین 1397 آفتاب نیوز 13 فروردین 1397 آفتاب نیوز 14 فروردین 1397 آفتاب نیوز 15 فروردین 1397 آفتاب نیوز 16 فروردین 1397 آفتاب نیوز 17 فروردین 1397 آفتاب نیوز 18 فروردین 1397 آفتاب نیوز 19 فروردین 1397 آفتاب نیوز 20 فروردین 1397 آفتاب نیوز 21 فروردین 1397 آفتاب نیوز 22 فروردین 1397 آفتاب نیوز 23 فروردین 1397 آفتاب نیوز 24 فروردین 1397 آفتاب نیوز 25 فروردین 1397 آفتاب نیوز 26 فروردین 1397 آفتاب نیوز 27 فروردین 1397 آفتاب نیوز 28 فروردین 1397 آفتاب نیوز 29 فروردین 1397 آفتاب نیوز 30 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۴۳    
ادامه اختلاف ایران و آمریکا بر سر برجام و عزم روسیه برای نقش آفرینی دوباره پس ازجنگ سرد و استمرار نزاع ترکیه و آمریکا پس ازکودتا سبب ساز اجماع در این سه گانه سیاسی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۰    
سرپرست کلانتری 105 سنایی از سقوط مرگبار کارگر 50 ساله نظافتچی ساختمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۳    
معاون اجرایی شورای شهر تهران گفت: قاطعانه استعفای نجفی را رد می کنیم، اگر به راحتی استعفا را بپذیریم، اعتماد به شورا کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۱    
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل گفت که ولیعهد عربستان گزینه ای جز عقب نشینی از جنگ یمن ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۳:۵۹    
وزیر امور خارجه ژاپن گفت که کشورش نسبت به طرح های شرکت آمریکایی کاترپیلار برای ساخت یک نیروگاه دیزلی در جزایر کوریل نگران است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۵۸    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اردستان اصفهان از دستگیری 2 نفر به اتهام آتش زدن بنای تاریخی کاخ سرهنگ آباد در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۵۵    
نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تبدیل شدن قسمتی از تالاب بین المللی شادگان به دریاچه نمک از احتمال وقوع طوفان نمک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۴۸    
قربانی اسیدپاشی صبح دیروز می گوید هیچ خصومتی با فرد اسیدپاش نداشته.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۴۶    
سخنگوی دستگاه دیپلماسی روسیه اعلام کرد، کشورهای غربی با متهم کردن مسکو در ماجرای مسمومیت جاسوس سابق روس می کوشند روسیه را از بحث ها درباره استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه دور کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۳    
فرمانده انتظامی شهرستان "شهرضا" از کشف88کیلو و200گرم تریاک و دستگیری 2 سوداگر مرگ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۱۰    
راجا ناینگولان شرایط مناسبی برای دیدار امشب مقابل بارسلونا ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۲:۰۸    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به مشاهده چند مورد بیماری هپاتیت A در استان خوزستان، نسبت به تبعات کمبود آب و خشکسالی بر شیوع بیماریها به ویژه بیماری های منتقله از آب هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۴۵    
رئیس کل دادگستری مازندران با تاکید بر صیانت از انفال عمومی، گفت: برداشت شن و ماسه از بستر حریم رودخانه های مازندران ممنوع شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۴۱    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، روند اجرای وام ازدواج 15 میلیون تومانی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۳۶    
رئیس جمهور عصر چهارشنبه به وقت محلی و پس از شرکت در دومین نشست سه جانبه سران جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و ترکیه، آنکارا را به مقصد تهران ترک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۲۷    
سرور جپاروف گفت: به استقلال غیرت دارم و به رفتن فکر نمی کنم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۲۳    
محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان برای شرکت در اجلاس وزیران امور خارجه کشورهای عضو جنبش عدم تعهد، چهارشنبه شب وارد باکو شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۶    
یک متخصص طب سنتی عنوان کرد: مبتلایان به التهابات کلیوی و سنگ کلیه از مصرف زیاد کافئین و همچنین از مصرف مُسکن خودداری کنند زیرا قرص های مسکن سنگ ها را سفت کرده و دفع آن را با مشکل مواجه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۵۸    
در پایتخت نقش نقی معمولی را بازی می کند اما خلاف اسم و رسمش حالا اصلاً یک پدیده معمولی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۵۲    
همسر رونالدو هم بعد از واکنش های فراگیر به گل کریس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۴۶    
دیدار رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری با مقام معظم رهبری
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۳۷    
وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد که با یک سازمان غیرانتفاعی نروژی برای پرداخت جریمه به دولت آمریکا به اتهام همکاری با ایران و چند سازمان فلسطینی به مصالحه رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۳۳    
کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس امروز (چهارشنبه) در اثر حمله قلبی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۲۹    
کارلوس کی روش امروز در بخشی از بیانیه خود به صورت رمزآلود از Three tenors عذرخواهی کرد!
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۲۰:۲۵    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نشست فوق العاده کمیسیون امنیت درباره تلگرام با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته آینده برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۹:۵۵    
شورای امنیت امروز (چهارشنبه) جلسه ای را برای بررسی حملات شیمیایی در سوریه برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۹:۵۴    
یکی از حاضران در دیدار محسن هاشمی با رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص مطالب نقل شده از این دیدار گفت: مطالب منتشرشده از این دیدار در برخی رسانه های جریان معاند صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۹:۵۳    
رییس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال درباره محکومیت باشگاه سپیدرود به پرداخت مطالبات بازیکن تیم فوتسال بانوان این باشگاه گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۰    
از 28 بهمن تا پایان وقت اداری روز گذشته، حدود 820 هزار قطعه سکه در واحدهای بانک ملی ایران پیش فروش شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۶    
در حاشیه نشست سه جانبه روحانی، پوتین و اردوغان دوربین ها لحظه گفت و گوی خصوصی میان حسن روحانی و ولادیمیر پوتین را شکار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۴    
تیم فوتبال کاوازاکی ژاپن با توقف برابر شانگهای SIPG چین از صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا بازماند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۳    
رئیس جمهور با اشاره به روابط روبه گسترش ایران و ترکیه در بخش های مختلف بر ضرورت توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات دوجانبه، منطقه ای و بین المللی تهران-آنکارا تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۲    
دو سریال یوسف پیامبر(ع) و مریم مقدس(س) به مناسبت ایام عید پاک مسیحیان به صورت شبانه از شبکه تلویزیونی ANTV ونزوئلا پخش خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۸    
کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران بخش دوم صحبت های خود را در قالب بیانیه ای در صفحه رسمی خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۵    
وزیر بهداشت گفت: بهره بردار اصلی خدمات طرح تحول سلامت، عموم مردم و بویژه اقشار محروم بودند و از نظر مردم، خدمات این طرح بدون هیچ کم و کاستی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۱    
کانال تلگرامی قرارگاه سایبری عمّار در مطلبی به سخنان سید حسن نصرالله درباره ولی فقیه پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۵۲    
رئیس جمهور آمریکا در پیام هایی در صفحه توییتر خود از قوانین مرزی آمریکا و مناسبات تجاری دولت های قبلی با چین انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۵۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با آیت الله عظمی نوری همدانی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۹    
مردم در یک محیط غیر دولتی حرف های خود را راحت تر بیان می کنند. مسأله مهم در اینجا احساس امنیت اجتماعی است. یعنی مردم باید به پیام رسانی اعتماد داشته باشند که حرفشان بعداً مورد سوء استفاده قرار نگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۸    
رییس جمهوری با اشاره به دومین اجلاس روسای جمهور ایران، ترکیه و روسیه درباره سوریه، مطالب مطرح شده در این اجلاس را بسیار مفید و صریح عنوان و خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۷    
نشست سه جانبه سران ایران، ترکیه و روسیه برگزار شد و مقامات بر حفظ تمامیت ارضی و حاکمیت سوریه تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۱    
محمدرضا صباغیان نماینده مهریز و بافق جزییات دریافتی و هزینه های دوسال نمایندگی خود را منتشر کرد. او نوشته مجلس به نمایندگان وام خرید سوزوکی و سراتو و ال 90 می دهد
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۱    
یک تحلیلگر مسائل سیاسی می گوید: صحبت از اینکه یک دیکتاتور بیاید بر کشور حکومت کند به مثابه زدن ریشه های ولایت فقیه است؛ چون نمی شود کسی زیر نظر ولی فقیه رئیس جمهور شود و دیکتاتوری کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۱    
با تایید مراجع ذیصلاح، به خبرنگاران مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اینترنت بدون فیلتر ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۱    
مشاور وزیر کشور برهم زدن مراسم های قانونی را اقدامی خلاف قانون و منطق دانست و آن را تضییع بارز حق الناس و حقوق شهروندی ذکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۱    
مهلت مهدی طارمی برای پرداخت بدهی 100 هزار دلاری به باشگاه پرسپولیس تمام شده و در صورت شکایت باشگاه پرسپولیس به فیفا جریمه 200 هزار دلاری در انتظار وی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۱    
بیماری قلبی عامل اصلی مرگ و میر زنان و مردان در ایالات متحده است. با این حال، علائم این بیماری ممکن است برای زنان متفاوت باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۱    
مقابله با افزایش کلسترول، منابع غنی از آنتی اکسیدان، پیشگیری از ابتلا به سرطان و... اینها بخشی از خواص بی نظیر میوه های فصل بهار برای سلامتی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۰    
براساس گفته های محققان دانشگاه "پلیموث"(Plymouth) پیشرفت های هوش مصنوعی می تواند به ما در پیش بینی احتمال زندگی در دیگر سیارات کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۷    
شب گذشته کریستیانو رونالدو یک گل زیبا و حیرت آور را به ثمر رساند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۲۲    
دومین اجلاس سه جانبه رؤسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه با محوریت موضوع سوریه روز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، ولادیمیر پوتین و رجب طیب اردوغان در کاخ ریاست جمهوری ترکیه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۹    
واژه ها در قالب شعر معنا می گیرند. شعر از دل بر می آید تا جای خالی احساس را از مشق عشق پر کند و اشعار زندگی را در آهنگی دلنشین، نجوا کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۷    
رسانه های ترکیه و خاورمیانه در سطح گسترده ای درباره علت و نتایج دیدار سه گانه میان روسای جمهوری ایران، ترکیه و روسیه تحلیل هایی را منتشر کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۸    
در نیمه ماه فروردین در سال جدید بار دیگر کویر مرنجاب خبر ساز شده است، روز یک شنبه سه گردشگر در این کویر ناپدید شدند که دو نفر یافت شده و جست وجو برای پیدا کردن یکی از گردشگران گم شده ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۵    
کریستیانو رونالدو یک کالای خارجی است که قرار است مقابل کالاهای ایرانی تیم ملی فوتبال در جام جهانی بازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۳    
باشگاه نفت تهران با شکایت کادرفنی سابق خود در معرض کسر امتیاز و محرومیت از نقل و انتقالات قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۲    
مجری و تحلیلگر برنامه صدای آمریکا از ماجرای انتشار فیلمی محرمانه از جلسه خبرگان رهبری برای تعیین جانشین امام خمینی(ره) در رسانه های خارجی پرده برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۶    
فرمانده کل ارتش گفت: چندین سال است که خرید جنس خارجی که مشابه داخلی دارند در ارتش ممنوع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۵    
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ایران اسلامی مخالف هرگونه تجاوز نظامی به سرزمین سایر کشورهاست، گفت: هرگونه سیاست مداخله ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۵    
بهرام گودرزی که روزگاری به عنوان نخستین خواننده تلویزیون ملی ایران برنامه اجرا کرده است، امروز در این رسانه دیگر جایگاهی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۳    
سرمربی تیم ملی با انتشار مطلبی در صفحه فیسبوک خود، از هواداران تیم ملی عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۱    
نخست وزیر لبنان جاده ای به نام ملک سلمان بن عبدالعزیز را در بیروت افتتاح کرد. حریری اظهار داشت، روابط لبنان و عربستان تاریخی است و به رغم تلاش های برخی این رابطه گسستنی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۱    
ساعاتی بعد از انتشار بیانیه کانون مربیان، کی روش در فیسبوکش مطالبی را منتشر کرد که طعنه آمیز است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۸    
دبیر جشنواره نوروزی "سین سیما" گفت: 22 فروردین ماه پایان رای گیری بهترین های نوروز 97 است و شب مبعث حضرت رسول اکرم (ص) طی مراسمی خاص آمار نهایی اعلام شده و در خدمت منتخبین مردم خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۶    
چهار تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا تاکنون در 20 بازی به میدان رفتند و در این میان سه ستاره سرخابی موفق شدند بیشترین تاثیرگذاری را بین بازیکنان ایرانی حاضر در این بازی ها داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۴    
مهاجم گلزن آرژانتینی نمی تواند منچسترسیتی را برابر لیورپول همراهی کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۲    
امیر قلعه نویی درباره شکست یک بر صفر ذوب آهن مقابل الدحیل قطر، اظهار داشت: فوتبال چرا ندارد، مثلاً چرا یوونتوس در تورین به رئال باخت. قشنگی فوتبال به همین است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۲    
دومین اجلاس سه جانبه رؤسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه با محوریت موضوع سوریه روزچهارشنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۰    
مهدی فخیم زاده به درخواست مردم برای ساخت فیلم پلیسی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۰    
دبیرکل سازمان ملل با بیان این که بحران یمن نیازمند راه حل سیاسی است ، گفت: ایران برای ترغیب حوثی ها به شرکت در گفت وگو اعلام آمادگی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۷    
رایان رینولدز لباس صورتی دد پول را برای مقابله با بیماری سرطان به دست حراجی می سپارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۵    
دکتر نعمت الله مسعودی متخصص طب سنتی گفت: سوء مزاج های معده در طب سنتی به 12 نوع دسته بندی می شوند. هم اکنون نفخ گوارش و سردی معده در درصد افراد زیادی از جامعه به دلیل اصول غلط غذایی مشاهده می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۴    
نسیم نجفی اَقدَم 39 ساله پس از حمله و تیراندازی به دفتر مرکزی یوتیوب در کالیفرنیا اقدام به خودکشی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۵    
سرمربی آبی پوشان با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود به استراتژی اش در باشگاه استقلال اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۷    
رییس کلانتری 151 یافت آباد از حمله فرد اسیدپاش با کلنگ به ماموران پلیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۶    
کلیسای زور زور یکی از کلیساهایی است که نامش در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. این کلیسا در فضایی بسیار زیبا واقع شده و چشم اندازی تماشایی را پیش روی شما قرار می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۳    
بازیگران زن ارمنستانی فیلم مصادره میلنا واردانیان و آلیسا میلکستیان برای نخستین بار با همراهی مهران احمدی کارگردان و رضا عطاران در پردیس سینمایی شهرک با مردم به تماشای فیلم نشستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۱    
هزاران برزیلی در آستانه حکم امروز چهارشنبه دادگاه عالی علیه لوئیس ایناسیو لولا دا سیلوا به خیابان ها آمدند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۰    
یک دامپزشک گفت: برای برخی از افراد نگهداری از حیوان خانگی یک نیاز عاطفی است و برخی از حیوانات که هوش بالاتری دارند با برقراری ارتباطات عمیق عاطفی، خود را در دل صاحبانشان جا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۱    
نبود قهرمان در سینمای ایران طی سالهای گذشته و رواج کمدی های سطحی سطح سلیقه تماشاگران را به شدت تنزل داده بود تا اینکه امسال این دو فیلم بازگشتی قدرتمند از قهرمانان ملی را جلوه دادند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۹    
یک اقتصاددان می گوید متاسفانه عده ای هستند که حتی امیدوارند نرخ ارز به 6200 تومان برسد و آن را برای اقتصاد مفید می دانند، در حالی که چنین نیست و افرایش نرخ ارز وضعیت اقتصاد کشور را بهم می ریزد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۷    
فرانک ریبری به احتمال زیاد از فصل آینده در فوتبال چین مشغول به بازی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵    
حالشان رو به وخامت دارد/ عمه و خاله شهین با فیلتر/ خان عمو صاحب میگرن شده است/ می خورد هی کدئین با فیلتر...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۱    
من عکس لحظه ای که دیالوگ چطوری ایرانی را می گویم را در همه جای فضای مجازی می بینم، همه جا با تصویر چطوری ایرانی و با موضوعات مختلف پخش شده است و من نمی دانم این خوب است یا بد؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۷    
خبر آمدن ابراهیم تاتلیس به تبریز شایعه بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۴    
در یک شهربازی واقع در "البصرة" عراق، تعدادی از شهروندان که برای تفریح سوار وسیله بازی غول پیکر شده بودند ناگهان با حادثه ای غیر منتظره و خونین غافلگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۰    
الوصل در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا هنوز امتیازی کسب نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۷    
رحیم شهریاری می گوید خبر آمدن ابراهیم تاتلیسس به ایران دروغ سیزده بود، اما امیدوار است به وقوع بپیوندد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۶    
این شبکه خبری اشاره می کند که با افزایش تنش میان عربستان سعودی و ایران می توان انتظار افزایش شکاف میان اتحاد اعضای اوپک را داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۹    
آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب با صدور حکمی، حجت الاسلام رسول فلاحتی را به عنوان نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت منصوب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۷    
وزیر ارتباطات در خصوص گزارش اشکال پیام رسان سروش عنوان کرد: به کسی که اشکال پیام رسان سروش را گزارش کرد باید جایزه داد، حفظ اطلاعات مشترکین توسط پیام رسان ها و سرویس های داخلی شفاف اعلام شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۹    
پخش برنامه های نوروزی شبکه چهار سیما تا 24 فروردین ادامه می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۶    
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی از تمرکززدایی،توسعه مشارکت ها و انعطاف در روش های سوادآموزی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۶    
نخست وزیر عراق در راس هیاتی دولتی و با هدف تقویت همکاری های دو جانبه میان دو کشور به ژاپن رفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۲    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی هشدار داد: فلسطینیان ساکن غزه در صورت نزدیک شدن به مرزها با اراضی اشغالی با جان خود بازی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۱    
دختر جوان که به دنبال آشنایی در فضای مجازی با مردی غریبه نه تنها درگیر ماجرای کلاهبرداری شده، بلکه در آرزوی ازدواج و تحصیل در خارج از کشور به بیراهه تباهی قدم گذاشته بود، به کلانتری مشهد مراجعه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۳    
اساسی ترین مسئولیت قانونی و اخلاقی یک رئیس جمهوری پاسداری و حراست از نظام حکومتی ما است. دونالد ترامپ این نظام را خوار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۲    
صادق زیباکلام استاد علوم سیاسی دانشگاه درباره فیلترینگ تلگرام اظهار کرد: نزدیک به چهل سال است که نظام جمهوری اسلامی ایران با هر دستگاه و وسیله ای که قابلیت ارسال پیامی را داشته باشد که برخلاف خواسته ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۰    
رئیس جمهور روسیه، اعلام کرد ماده ای که برای مسموم کردن سرگئی اسکریپال جاسوس سابق این کشور در انگلیس استفاده شده است می تواند در 20 کشور ساخته شود.
  • ۱