دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۱۳:۱۴Dec 2018 10

خبرهای آفتاب نیوز 16 فروردین 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 فروردین 1397 آفتاب نیوز 2 فروردین 1397 آفتاب نیوز 3 فروردین 1397 آفتاب نیوز 4 فروردین 1397 آفتاب نیوز 5 فروردین 1397 آفتاب نیوز 6 فروردین 1397 آفتاب نیوز 7 فروردین 1397 آفتاب نیوز 8 فروردین 1397 آفتاب نیوز 9 فروردین 1397 آفتاب نیوز 10 فروردین 1397 آفتاب نیوز 11 فروردین 1397 آفتاب نیوز 12 فروردین 1397 آفتاب نیوز 13 فروردین 1397 آفتاب نیوز 14 فروردین 1397 آفتاب نیوز 15 فروردین 1397 آفتاب نیوز 16 فروردین 1397 آفتاب نیوز 17 فروردین 1397 آفتاب نیوز 18 فروردین 1397 آفتاب نیوز 19 فروردین 1397 آفتاب نیوز 20 فروردین 1397 آفتاب نیوز 21 فروردین 1397 آفتاب نیوز 22 فروردین 1397 آفتاب نیوز 23 فروردین 1397 آفتاب نیوز 24 فروردین 1397 آفتاب نیوز 25 فروردین 1397 آفتاب نیوز 26 فروردین 1397 آفتاب نیوز 27 فروردین 1397 آفتاب نیوز 28 فروردین 1397 آفتاب نیوز 29 فروردین 1397 آفتاب نیوز 30 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۹    
ریما رامین فر بازیگر سریال پایتخت عکس زیر را در استوری صفحه شخصی خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۱    
برای ایران و ایرانی افتخار بسیار بزرگی است که فیلم سینمایی اسپانیایی زبان همه می دانند آخرین ساخته ی اصغر فرهادی کارگردان پرآوازه که تاکنون دو بار موفق به دریافت جایزه ی اسکار شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۱    
سفیر جمهوری دموکراتیک خلق الجزایر،با اشاره به سفر سال گذشته ظریف به این کشور، گفت: ایران و الجزایر روابط بسیار خوبی در زمینه سیاسی دارند و این روابط مبتنی بر اعتماد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۸:۰۵    
نبود امنیت شغلی در ایتالیا جوانان این کشور را وادار به شرکت در آزمون های استخدامی دولت کرده است. با این حال آنها برای قبولی در این آزمون مشکلات فراوانی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۲۸    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: هیچ برنامه ای در حوزه انتزاع یا الحاق در تقسیمات کشوری این استان در دستور کار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۲۳    
مهدی چمران، رئیس شورای شهر چهارم و فعال سیاسی اصولگرا معتقد است اینکه فقط تلگرام فیلتر شود و پیام رسان امن و توانمند داخلی جایگزین آن نباشد کاری از پیش نمی رود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۳    
یک کارشناس صنعت بیمه با تاکید بر اهمیت مدیریت ریسک زلزله برای شرکت های بیمه طبق نقشه جغرافیائی آمایش سرزمینی کشور گفت: توصیه من به صنعت بیمه این است که این موضوع در سال 1397 جدی گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۶    
یکی از روزهای دی ماه سال گذشته، زنی با ارائه شکایتی به پلیس مدعی شده بود که مرد جوانی به زور وارد خانه اش شده و به او تجاوز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۲    
بامداد 12 فروردین در خلوتی خیابان نظامی گنجوی- توانیر- سه مرد مست با انگیزه نامشخص، به تخریب 30 دستگاه ازخودرو های پارک شده در خیابان پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۶    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از پیدا شدن حافظه FDR هواپیمای سانحه دیده ترکیه ای خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۰    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان گفت: آفتِ برگ خوار بلوط در بیش از پنجاه هزار هکتار از جنگل های استان شیوع پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۰    
رئیس کمیته حمل ونقل دریایی ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم گفت: از تاریخ 25 اسفندماه سال گذشته تا 15 فروردین ماه جاری تردد 82 هزار و 565 شناور به ثبت رسید که به این ترتیب سه میلیون و 303 هزار و ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۳    
تمایل به خوردن یخ می تواند علامت کمبود تغذیه ای یا یک اختلال خوردن باشد، و حتی می تواند به کیفیت زندگی تان آسیب بزند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۰    
20 سال از درگذشت کاپیتان اسبق و فقید تیم ملی فوتبال و ملوان بندرانزلی می گذرد و همچنان اهالی فوتبال به یاد او و پسر خردسالش راستین هستند و برایش مراسم سالگرد می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۵    
حذف یکباره مواد غذایی که هر روز مصرف می شود کار سختی است اما اگر کم کم تغییرات سالمی را در برنامه غذایی مان ایجاد کنیم، با حال خوبی که پیدا می کنیم، تغییرات برایمان راحت تر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۰۰:۳۲    
تغییرات شدید اقلیمی که ظاهرا بیش از همه منطقه و کشور ما را در معرض نوسانات آب و هوایی و خشکسالی قرار داده است، در کنار همه آفات و نگرانی ها و چالش های زیست محیطی و اقتصادی و اجتماعی که ایجاد میکند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۰۰:۲۶    
تهیه کننده دورهمی جزییات پخش آخرین قسمت از این مجموعه در هفدهمین روز از بهار 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۸    
معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه از شهادت یک مامور انتظامی در شهرستان قصرشیرین به دست قاچاقچیان سوخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۷    
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: آیت الله قربانی 70 سال طلبه و مبلغ دین بوده و شعایر اسلام و ولایت و راه و روش اهل بیت(ع) را تبیین کرده و لذا به اصرار خودش از منصب نمایندگی ولی فقیه در گیلان و امامت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۵    
یک کارشناس یمنی تأکید کرد که یمنی ها به دنبال افزایش توانایی های نظامی و برد موشک های خود هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۴    
معاون عملیات سازمان امدادونجات اعلام کرد: سومین روز تلاش امدادگران برای نجات گردشگر مفقودی در کویر مرنجاب صبح امروز از سر گرفته شده و همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۳    
مرکز ملی فضای مجازی در پاسخ به شبهات فعالیت پیام رسان های داخلی در کشور بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۱:۰۷    
تیم صنعت نفت آبادان در تنها دیدار امروز لیگ برتر مقابل پیکان پیروز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۱:۰۰    
محمد جواد ظریف در حاشیه اجلاس میان دوره ای وزیران امور خارجه جنبش عدم تعهد با تعدادی از مقامات شرکت کننده در این اجلاس دیدار و رایزنی کرد .
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۹    
ناتمام ماندن کنسرت محسن یگانه، محسن شریفیان و کشمکش بر سر آن چه منتقدان، سرقت ادبیِ حمید هیراد می نامند از جمله اتفاقات حوزه موسیقی در 13 روز تعطیلات بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۵    
تحقیقات اولیه حکایت از آن دارد متوفیه در منزل یکی از آشنایان خود پس از بروز اختلافی به اطاق مشرف به بالکن می رود و در را می بندد و لحظاتی بعد خود را از طبقه چهارم پرتاب می کند که پس از انتقال به ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۴    
وزیر دفاع مالزی اظهار داشت: کشورهای مورد هدف داعش فیلیپین، مالزی و اندونزی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۳    
پس از استعفای جنجالی رسول خادم و مجمع 21 اسفند این فدراسیون، فرصت یک ماهه ای تعیین شد تا مجمع تلاش کند رسول خادم را برگرداند و یک بار دیگر رییس فدراسیون بماند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۲    
فقیر به آن ملّتی می گویند که ستون فقراتش شکسته است، زیرا عامل قیام که ثروت است آن را از دست داد و از آن بهره صحیح نبرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۲    
دیروز نخستین نشست شورای شهر یزد در سال97 برگزارشد و صندلی سپنتا نیکنام در این شورا همچنان خالی بود اما خبر های رسیده از مجمع سبب شد تا اعضای شورا نسبت به وضعیت بلاتکلیف این عضو زرتشتی شورا فعلا سکوت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۹    
هواپیمای آتا به مقصد نجف در فرودگاه امام(ره) فرود اضطراری داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۸    
یکی از زندانیان حوادث سال 88 به اظهارات خبرنگار واحد مرکزی خبر در برنامه دورهمی واکنش نشان داد و گفت: از بس دروغ شنیدیم شاخ درنیاوردم ولی کل حرفهایی که در مورد آن مصاحبه در زندان گفت، دروغ بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۶    
حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم دوازدهمین سالگرد علامه حاج شیخ محمدتقی بهلول گنابادی
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۵    
سریال پایتخت چگونه به مصاف حواشی بی شمار رفت؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۳    
سال بعد یکی از سخت ترین لیگ های ممکن پیش روی فوتبال ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۲    
هفته نامه خط حزب الله، نشریه دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای در جدیدترین شماره خود فروپاشی آل سعود را پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۰    
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: فردا یک بازی خیلی مهم با نفت داریم که برای هر دو تیم مهم است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۹    
تارنمای خبری آمریکایی 'هیل' (TheHill) گزارش داد: 'مادلین آلبرایت' وزیر خارجه سابق آمریکا در اظهاراتی دونالد ترامپ را 'ضد مردمی ترین' رئیس جمهوری در طول تاریخ آمریکا دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۷    
تلگرام بیش از چهل میلیون عضو دارد، اما در جمهوری اسلامی افکار عمومی برای برخی از مسئولین چندان مهم نیست البته اینکه دلیلش چیست را نمی دانم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۶    
ساعت 9 شامگاه 10 فروردین ماه امسال پدر نگرانی در تماس با پلیس از ناپدید شدن دختر 7 ساله اش به نام ندا خبر داد و تیمی از ماموران برای پیدا کردن این دختربچه وارد عمل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۵    
وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: مسکو و پکن مخالف تلاش ها برای بازبینی توافق هسته ای برجام میان ایران و گروه 1+5 هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۴    
یک نویسنده، بازیگر و کارگردان قدیمی تئاتر و عضو مؤسسه هنرمندان پیشکسوت در یادداشتی، گفت و گوی رو در رو را با عوامل سازنده برنامه دورهمی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۳    
هیچ گاه به دنبال حدوث چنین وضعیتی نیستیم. ما به جد به دنبال حفظ منافع و حاکمیت ملی خود هستیم اما در صورت خارج شدن آمریکا و عقب نشینی اروپا و قدرت های بزرگ دیگر از این توافق ...