دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۱۷:۵۵Dec 2018 17

خبرهای آفتاب نیوز 17 فروردین 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 فروردین 1397 آفتاب نیوز 2 فروردین 1397 آفتاب نیوز 3 فروردین 1397 آفتاب نیوز 4 فروردین 1397 آفتاب نیوز 5 فروردین 1397 آفتاب نیوز 6 فروردین 1397 آفتاب نیوز 7 فروردین 1397 آفتاب نیوز 8 فروردین 1397 آفتاب نیوز 9 فروردین 1397 آفتاب نیوز 10 فروردین 1397 آفتاب نیوز 11 فروردین 1397 آفتاب نیوز 12 فروردین 1397 آفتاب نیوز 13 فروردین 1397 آفتاب نیوز 14 فروردین 1397 آفتاب نیوز 15 فروردین 1397 آفتاب نیوز 16 فروردین 1397 آفتاب نیوز 17 فروردین 1397 آفتاب نیوز 18 فروردین 1397 آفتاب نیوز 19 فروردین 1397 آفتاب نیوز 20 فروردین 1397 آفتاب نیوز 21 فروردین 1397 آفتاب نیوز 22 فروردین 1397 آفتاب نیوز 23 فروردین 1397 آفتاب نیوز 24 فروردین 1397 آفتاب نیوز 25 فروردین 1397 آفتاب نیوز 26 فروردین 1397 آفتاب نیوز 27 فروردین 1397 آفتاب نیوز 28 فروردین 1397 آفتاب نیوز 29 فروردین 1397 آفتاب نیوز 30 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۳    
شاید فکر کنید قرص ها و داروهای سرماخوردگی، بی خطر هستند و به محض اولین عطسه و سرفه مشتی از این داروها وارد بدن خود کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۵    
چهار مرد که با نقشه از پیش طراحی شده به خانه مرد تنها رفته و وی را قربانی سرقت اموالش کرده بودند، در برابر حکم قطعی 73سال زندان، شلاق و پرداخت دیه قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۴    
سخنگوی وزارت بهداشت، بر ضرورت حمایت از تولیدات داخلی در حوزه سلامت تاکید کرد و گفت: تا موقعی که داروی ایرانی وجود دارد، هیچ بیمارستانی مجاز نیست داروی خارجی استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۱    
هافبک تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص تعویض توسط شفر گفت: هیچ مشکلی با شفر ندارم، او سرمربی تیم است، صلاح تیم را بهتر می داند و حتی اگر دقیقه دو هم مرا از زمین بیرون بیاورد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۸    
شبکه اجتماعی فیس بوک با یک موسسه تحقیقاتی و مشاوره سیاسی انگلیسی تحت عنوان کمبریج آنالیتیکا در انتشار اطلاعات شخصی و خصوصی کاربرانش همکاری داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۰    
دایی در مورد جو پیرامون تیم ملی تصریح کرد: یک سری تنش هایی ایجاد شده که بین دو گروه مربیان داخلی و کادرتیم ملی است و باید کمتر شود تا همه حامی تیم ملی شویم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۳    
سرقت ادبی مسئله ای است که این روزها در موسیقی و اخبار پیرامون حمید هیراد خواننده کشورمان از آن سخن به میان می آید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۴    
چشم که یکی از مهم ترین اعضای بدن است و بدون آن نمی توان به راحتی از این ابزار های جدید استفاده کرد، ممکن است در اثر استفاده بی رویه دچار آسیب های جدی شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۹:۲۴    
داور امروز سنگ تمام گذاشت و برای خودم متاسفم که در این فوتبال کار می کنم. برسر آقای فلاح زاده داد زدم تا از زمین بلند شود چون وقت اضافه زیادی می گرفتند. می توانستیم گل های بیشتری بزنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۷    
سیدمهدی نعمت الله زاده ماهانی صاحب امتیاز هفته نامه استقامت، کهنسال ترین صاحب امتیاز مطبوعات ایران در سن 97 سالگی در کرمان درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۹    
این روزها برانکو به دلیل اتخاذ برخی از تصمیم ها در پرسپولیس، صدای دوست و دشمن را درآورده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۴    
جدیدترین فیلم اصغر فرهادی قرار است به زودی اکران شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۰۲    
سرمربی کروات از مسئولین باشگاه خواست تا قرارداد بازیکنان تمدید شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۳    
برگزاری رسمی نخستین دوره مسابقات ورق بازی رسمی در عربستان سعودی و حضور یکی از مبلغان سلفی در آن بازتاب وسیعی در فضای مجازی این کشور داشت و عده زیادی به آن انتقاد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۷    
هافبک میانی استقلال در نیمه اول دیدار این تیم مقابل سیاه جامگان به عنوان دفاع راست بازی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۴    
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و 'تارو کونو' وزیر امور خارجه ژاپن روز جمعه در گفت و گویی تلفنی بر حمایت و تعهد قوی خود نسبت به توافق هسته ای جامعه بین المللی با ایران (برجام) و اجرای ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۴۷    
سایپا و گسترش فولاد دو پیروز هفته بیست و هفتم لیگ برتر بودند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۴۵    
سرمربی پدیده گفت: شب بازی پرسپولیس متاسفانه شیطنت هایی می شود و باز بحث ایگور پراهیچ مطرح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۳۵    
آمریکا امروز 24 شهروند روس شامل مقام های دولتی و بازرگانی و 14 نهاد دولتی این کشور را تحریم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۳۴    
سوزان آنسپاک ستاره دهه 70 سینمای آمریکا در 75 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۳۲    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور از یکطرفه شدن مسیر حنوب به شمال محور کرج-چالوس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۷    
وزیر امور خارجه پس از سفری چهار روزه به ترکیه، جمهوری آذربایجان و جمهوری خودمختار نخجوان دقایقی پیش به تهران بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۶    
استاندار ایلام در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی استان و شهرستان ایوان گفت: 15 میلیارد تومان برای تکمیل تونل اربعین اختصاص یافته و تا پایان شهریورماه شاهد بهره برداری از این تونل خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۹:۰۶    
یک نوزاد پسر امروز در داخل بالگرد اورژانس هوایی کرمانشاه چشم به جهان گشود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۸:۵۶    
با وثیقه 75 هزار یورویی زمینه برای آزادی کارلس پوگدمونت رهبر مخلوع ایالت کاتالونیا مساعد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۸:۵۱    
هیچ شخصی هک شدن را دوست ندارد ولی هرچه سریع تر این موضوع مشخص شود، کاربر موردنظر می تواند جلوی آسیب های بیشتر را بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۷    
صدراعظم آلمان قصد دارد پیش از سر رسیدن ضرب الاجل دونالد ترامپ در خصوص خروج از برجام، با او درباره این توافق گفتگو کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۵    
یک شهروند ایرانی روز جمعه بر اثر آتش سوزی درمهمانسرایی درمرکز شهر تفلیس پایتخت گرجستان، جان باخت و سه نفردیگر نیزدچارسوختگی شدند .
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۸:۲۱    
رئیس فراکسیون زیتون مجلس با تاکید بر حمایت جدی از تولید کننده و کالای ایرانی گفت: قاچاق و واردات 2 مانع اصلی در این زمینه هستند که باید جلوی آن گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۹    
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی معتقد است هواداران این تیم حق دارند که از شرایط موجود ناراحت باشند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۰    
نشست رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۹    
سبحانی فر گفت: وزیر کار می تواند با دلایل توجیهی لازم، دولت را مجاب به حذف بند (ز) تبصره 7 بودجه 97 کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۷    
اداره کل هواشناسی خوزستان از احتمال کاهش دید ناشی از گرد و غبار محلی در نواحی مرکزی و جنوبی استان خوزستان طی امروز و فردا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۰    
واژگونی یک خودروی پژو در محور مهریز انار در استان یزد، 4کشته و 11مصدوم بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۶    
سرمربی سایپا روز گذشته بابت عدم وصول طلبش از پرسپولیس از مدیران باشگاه گلایه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۲۶    
وزیر امورخارجه آلمان بار دیگر با تاکید بر پایبندی کشورش به توافق هسته ای با ایران گفت: آلمان تمایل زیادی به حفظ برنامه جامع اقدام مشترک دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۲۴    
خبرگزاری رویترز گزارش داد: ویکتور کاسادو زندانبان بازداشتگاه منهتن نیویورک، روز پنجشنبه به اتهام دریافت رشوه از وکیل رضا ضراب برای انتقال غیرقانونی مواد ممنوع مانند نوشابه های الکلی و تلفن همراه برای ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۲۱    
امسال نیز مانند بهار سال 96، اپیدمی بیماری گوارشی جمع زیادی از شهروندان سپیدانی را به مراکز درمانی این شهرستان کشاند، اما مسئولان با گذشت دو روز از آغاز این اپیدمی، هنوز علت اصلی آن را نمی دانند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۶    
مدیرعامل استقلال در آستانه بازی این تیم برابر سیاه جامگان در اردوی آبی پوشان حاضر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: وزارتخانه های علوم و آموزش و پرورش تا پایان سال 97 فرصت دارند تا قانون حذف کنکور را اجرایی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۵۶    
برادرزاده جاسوس دوجانبه سابق روس مدعی شد، سرگئی اسکریپال و دخترش در حمله عامل عصبی از جانب روسیه مسموم نشده اند. وی دلیل مسمومیت این پدر و دختر را مصرف ماهی فاسد دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۴۳    
محمد بن سلمان ولیعهد سعودی، بزرگ ترین اشتباهات دولت آمریکا را در 15 تا 20 سال گذشته، نخست مداخله نظامی در عراق و دوم بیرون بردن نیروهایش از این کشور و متلاشی کردن ارتش عراق دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۴۲    
محسن تنابنده می گوید: فقر تلویزیون باعث شد ما سراغ دیگران برویم ولی انصاف را رعایت کنید و ببینید سریالی با این وسعت جلوه های ویژه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۳    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 97 : پرداخت وام 15 میلیون تومانی ازدواج از اولین روز سال جدید لازم الاجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۰    
دفتر ریاست جمهوری فرانسه از سفر قریب الوقوع ولیعهد عربستان سعودی به پاریس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۶:۱۹    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش سوزی و انفجار در یک واحد ساختمانی بر اثر نشت گاز شهری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۵    
یک روزنامه وابسته به وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، بازرسان سازمان منع تسلیحات شیمیایی بررسی هایی را در یک مکان افشا نشده در این کشور انجام داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۹    
مقامات لندن تایید کردند در پنج مورد حادثه "حمله با چاقو" که تنها ظرف یک روز گذشته (پنج شنبه) در این شهر رخ داده شش نفر زخمی و راهی بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: هشدار می دهیم همه توطئه های تفرقه افکنانه سالیان اخیر در منطقه با هدف بروز نفاق و انشقاق در جهان اسلام و ایجاد حاشیه امن برای رژیم جعلی صهیونیستی طراحی و اجرا شده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۹    
سرمربی استقلال حملات تندی علیه شخصی که نامی از او نبرد در صفحه خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۱    
رئیس جمهور آمریکا به خبرنگاران گفته درباره آن پولی که به ستاره پورن پرداخت شده، خبر ندارد و گفته از وکیلش سراغ بگیرند. این نخستین اظهارنظر عمومی دونالد ترامپ درباره این ماجراست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۷    
یک مقام ارشد آمریکایی گفت که صدراعظم آلمان قرار است در دیدار خود با رییس جمهور آمریکا درباره توافق هسته ای با ایران گفت وگو کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۶    
سخنگوی کرملین گفت، رئیس جمهوری روسیه با همتای فرانسوی خود امروز (جمعه) به صورت تلفنی صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۱    
وزیر برنامه ریزی و همکاری بین المللی وابسته به دولت مستعفی یمن اعلام کرد که میزان خسارت وارده به اقتصاد کشور به خاطر جنگ بیش از 100 میلیارد دلار است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۶    
تحلیل گر و فعال سیاسی اصولگرا عملکرد سه قوه در مواجهه به حوادث دی ماه سال 96 را مورد ارزیابی قرار داده و حساسیت نمایندگان به وضعیت زندانیان مربوط به حوادث دی ماه را تاسف بار و ناشی از موضع گیری سیاسی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۳    
خطیب نماز جمعه این هفته تهران، با بیان اینکه رژیم عربستان یک رژیم مجرم است، گفت: رژیم عربستان باید در دادگاه صالح اسلامی به محاکمه کشیده شود؛ چرا که خائن الشرفین است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۸    
خطیب نماز جمعه مشهد مقدس با بیان این که امروز به اثبات رسیده که سعودی ها، یهودی و صهیونیست هستند، پیشرفت های کشور را مرهون هدایت داهیانه رهبری و مشکلات ناشی از مدیریت دولت ها دانست و با انتقاد از ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۹    
خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی نظرات موافق و مخالف در عراق درباره افزایش نفوذ ایران در آن کشور را مطرح کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۸    
وزیر امور خارجه چین درخصوص کاهش تنش ها در شبه جزیره کره به دنبال دیدار آتی رهبر کره شمالی با روسای جمهور کره جنوبی و آمریکا ابراز امیدواری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۵    
دادگاه کره جنوبی بعد از برگزاری چندین جلسه رسیدگی به اتهامات 'پارک گئون هی' رئیس جمهور سابق این کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۳    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات سازمان هلال احمر با تکذیب شایعه مفقود شدن 50 نفر در ارتفاعات توچال گفت که تنها پنج نفر در این منطقه به دلیل مه گرفتگی دچار مشکل شده بودند که در حال حاضر توسط ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۸    
تصویری از ماشین عروس متفاوت در مشهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۴    
رییس ستاد مشترک ارتش با اشاره به اینکه دستاوردهای انقلاب به برکت خون شهدا حفظ شده است، گفت: برای حفظ و ارتقای این دستاوردها و تامین نیروی انسانی در همه سازمان ها باید ویژگی همه شهدا به ویژه ویژگی های ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۱    
اسامی مستندهای خارجی پذیرفته شده در بخش مستند زیر ذره بین سی وششمین جشنواره جهانی فجر از سوی دبیرخانه این رویداد سینمایی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۸    
رییس کل سازمان مالیاتی با اشاره به اعمال برخی شگردها برای فرار مالیاتی، از بررسی پرونده یک شرکت که دفتر مرکزی آن در مناطق آزاد به ثبت رسیده بود و وصول 700 میلیارد تومان مالیات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۶    
مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما درباره مجموعه کلاه قرمزی و این که آیا پخش آن به اتمام رسیده یا ادامه خواهد داشت توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۲    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح جزییات تصادف اتوبوس در زاهدان گفت: صبح امروز 6 دستگاه خودرو در کیلومتر 45 محور کرج - چالوس باهم برخورد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۰    
معاون اول رئیس بخش امنیت فدرال روسیه اعلام کرد، حدود 8000 فرد مسلح از سوریه به افغانستان رفته اند که این امر امنیت کشورهای سازمان شانگهای را تهدید می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۵    
رئیس جمهوری ترکیه یکبار دیگر از رهبر حزب اصلی اپوزیسیون این کشور شکایت کرده و خواستار پرداخت غرامت 500 هزار لیره ای از سوی وی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۳    
چندی پیش روزنامه الجریده کویت به نقل از یک منبع آگاه مدعی شده بود یک جنگنده از حریم هوایی سوریه وارد حریم هوایی عراق شده و در این مسیر از ایران نیز عبور کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۳    
پلیس راه راهور ناجا از دوطرفه بودن جاده چالوس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۴    
جدیدترین نتایج تحقیقات محققان آمریکایی نشان می دهد که رشد مغز در همه سنین از طفولیت تا پیری ادامه دارد و هرگز متوقف نمی شود و این کشف می تواند به درمان بیماری های دژنراتیو (وخیم تر شونده) کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۹    
وزیران کره شمالی و کره جنوبی به توافق رسیدند تا تلاش کنند در مراسم افتتاحیه بازی های آسیایی امسال با هم رژه بروند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۷    
فیلم کوتاه بدل به کارگردانی روناک جعفری، تنها نماینده سینما ایران، به بخش اصلی چهلمین جشنواره بین المللی فیلم مسکو راه پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۵    
معاون عملیات اورژانس تهران از گرفتاری 50 نفر در ارتفاعات پیست اسکی توچال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۱    
با حکم رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال، شبنم کلاهی به عنوان مشاور امور بانوان این فدراسیون انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۱    
شهردار تهران با صدور نخستین دستورالعمل خود در سال جدید با عنایت به نام گذاری سال 1397 از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۹    
از مدرسه فراری اند؛ دانش آموزانی که منتظر هر تعطیلی اند تا قبل و بعد از آن را هم تعطیل کنند و به مدرسه نروند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۶    
رییس پلیس پایتخت گفت: 40 کلانتری باید به تهران اضافه شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۳    
سفیر آمریکا در سازمان ملل در اظهاراتی مدعی آزادی عمل مسئولان کاخ سفید در دوران ترامپ شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۹    
ضعف امنیتی که در یکی از پیام رسان های بومی آشکار شد، تلنگری است به تمامی پیام رسان ها تا موارد مشابه را در مورد امکانات خود بررسی کنند و آنها را ارتقاء دهند تا اگر صحبت از فیلترینگ تلگرام جدی شد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۵    
یکی از قانونگذاران فرانسوی پیش از سفر ولیعهد عربستان به این کشور، رسما خواستار تحقیقات پارلمانی درباره مشروعیت فروش تسلیحات فرانسوی به عربستان شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۱    
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه علت آلودگی هوا در عید امسال پدیده گرد و غبار با منشا داخلی بود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۱    
او با تعقیب یوتیوب، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی به عنوان یک ستاره رسانه اجتماعی در ایران به نسیم سبز شناخته شده بود. پروفایل وی در آمریکا خیلی متفاوت بود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۸    
بانک ها توقع دارند تا بانک مرکزی در سال جاری بازنگری در کارمزدهای خدمات الکترونیک بانکی را ابلاغ کرده تا بتوانند بخشی از هزینه های ناشی از ارائه این خدمات را جبران کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۴    
محمد بن سلمان تصریح کرد که ایالت متحده آمریکا طی سالهای اخیر دو اشتباه بزرگ در خاورمیانه مرتکب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۱    
رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران با اشاره به کاهش 13 درصدی تماس ها با سامانه 137 در نیمه دوم سال 1396 افزود: بیش از 67 درصد تماس ها با سامانه 137 در حوزه خدمات شهری است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۸    
وزیر کار و رفاه اجتماعی در سفری به ایلام از توجه دولت برای ایجاد کارگاه های کوچک برای اشتغال آفرینی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۷    
از شروع سال جدید تاکنون قیمت دلار حدود 200 تومان و سکه تمام 140 هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرد تا بالاترین نرخ ها برای دلار و سکه در تاریخشان رقم بخورد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۲    
نایب رییس اتحادیه املاک استان تهران با بیان اینکه نوسانات نرخ ارز یکی از عوامل تاثیر گذار در رشد قیمت مسکن است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۹    
معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران گفت: در سال 1396، 31 استان کشور تحت تأثیر وقوع حوادث غیرمترقبه نظیر زلزله، سیل، طوفان و ... قرار گرفتند که منجر به فوت 771 نفر ازهموطنان عزیزمان شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۷    
مشاورعالی رئیس جمهور تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی باید موجب شود هر چه سریع تر در کشور گفت وگوی ملی شکل گیرد، درواقع اقتصاد مقاومتی همان مساله ای است که می تواند محور اتفاق نظر در شرایط فعلی باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۴    
مذاکرات تعیین دستمزد برای سایر سطوح مزدی از هفته آینده آغاز می شود تا پرونده دستمزد 97 پیش از پایان فروردین بسته شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۳    
سازمان هواشناسی از رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید در 10 استان کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۵    
صادق زیباکلام به فراخوان احمدی نژاد و موضوع بست نشینی او در امام زاده صالح برای دفاع از زندانیان واکنش نشان داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۶    
یک کارشناس اقتصادی معتقد است اگر جلوی مبادی ورودی قاچاق به کشور گرفته شود، آثار مثبت خود را در ماه های آینده در بازار کار و اشتغال خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۴    
فوتبال دوستان ایرانی صعود تیم ملی ایران از گروهش در جام جهانی را یک اتفاق معمولی تلقی می کنند در حالی که باید به واقعیت ها نگاه کرد و دانست فوتبال ایران کجای فوتبال روز دنیا است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۹    
فیلم کوتاه بدل به کارگردانی روناک جعفری به بخش اصلی چهلمین جشنواره فیلم مسکو راه پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۸    
افراد ناشناس شب گذشته در شادگان به سمت خودروی پارک شده ناصری نژاد نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی تیراندازی کرده و از محل متواری شدند.
  • ۱