پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۰۸:۰۲Dec 2018 13

خبرهای آفتاب نیوز 19 فروردین 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 فروردین 1397 آفتاب نیوز 2 فروردین 1397 آفتاب نیوز 3 فروردین 1397 آفتاب نیوز 4 فروردین 1397 آفتاب نیوز 5 فروردین 1397 آفتاب نیوز 6 فروردین 1397 آفتاب نیوز 7 فروردین 1397 آفتاب نیوز 8 فروردین 1397 آفتاب نیوز 9 فروردین 1397 آفتاب نیوز 10 فروردین 1397 آفتاب نیوز 11 فروردین 1397 آفتاب نیوز 12 فروردین 1397 آفتاب نیوز 13 فروردین 1397 آفتاب نیوز 14 فروردین 1397 آفتاب نیوز 15 فروردین 1397 آفتاب نیوز 16 فروردین 1397 آفتاب نیوز 17 فروردین 1397 آفتاب نیوز 18 فروردین 1397 آفتاب نیوز 19 فروردین 1397 آفتاب نیوز 20 فروردین 1397 آفتاب نیوز 21 فروردین 1397 آفتاب نیوز 22 فروردین 1397 آفتاب نیوز 23 فروردین 1397 آفتاب نیوز 24 فروردین 1397 آفتاب نیوز 25 فروردین 1397 آفتاب نیوز 26 فروردین 1397 آفتاب نیوز 27 فروردین 1397 آفتاب نیوز 28 فروردین 1397 آفتاب نیوز 29 فروردین 1397 آفتاب نیوز 30 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۹    
ماجرای استعفای رضاخان، مصدق، بازرگان، میرحسین، خاتمی، نمایندگان مجلس ششم، معین، مهاجرانی و احمدی نژاد چه بود؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۸:۱۵    
علاء الدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران آخرین وضعیت پیگیری سعید براتی مرزبان ربوده شده ایرانی را اعلام کرد: سعید براتی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۲۲:۲۰    
فرصت ثبت نام اینترنتی در پانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت که از 18 آغاز شده بود فردا، 21 فروردین 97 پایان می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۶    
بموجب ماده 3 آیین نامه مصوب رئیس محترم قوه قضائیه، ارتباطات خصوصی مردم در پیام رسان های داخلی مشمول اصل 25 قانون اساسی است و هرگونه شنود غیرقانونی ارتباطات خصوصی پیام رسان های داخلی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۷    
ایام عید اجازه ملاقاتی به کل اقوام حاج آقا از جمله خواهرزاده ها و برادرزاده داده شد. حتی به خانواده مادری من هم اجازه ملاقات با پدر داده شد و برخی از آنها دو روز پیش با پدر ملاقات کردند و گروهی دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۰    
آفتاب نیوز : حمایت مالی بانک صادرات ایران از تولید محصولات دانش بنیان همچنان ادامه دارد و منجر به خلق نوآوری هایی در صنایع مختلف شده است به نحوی که مدل بهینه سازی شده خودرو خورشیدی هاوین ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۳    
در یک سانحه رانندگی در موقعیت جغرافیایی میدان نفتی بی بی حکیمه در استان کهگیلویه و بویراحمد، دو نفر از کارگران دستگاه حفاری 22 فتح شرکت ملی حفاری ایران کشته و 14 نفر نیز مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۱    
عکسی منتسب به ستاره پرسپولیس فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۰    
آن وزرا غلط کرده اند با شما! قبل از دکتر احمدی نژاد چی بودید؟ حالا چی هستید؟! بروید خیابان ببینیم اصلاً مردم اعتنایی به شماها می کنند؟! مرد باشید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۷    
به چهره هایی که در دوران انتخابات ریاست جمهوی از حسن روحانی حمایت کرده و برای وی تبلیغ می کردند و حالا پشیمان هستند روز به روز افزوده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۱۹    
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: عده ای از نام طب اسلامی برای منافع خود سودجویی کرده و مشکلاتی برای جهان اسلام فراهم کرده اند که وظیفه ما این است از آن جلوگیری کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۰۰    
تنها 37.9 درصد کسانی که از آن استفاده می کنند، حاضر به جایگزینی این شبکه اجتماعی مجازی به پیام رسان های داخلی هستند. 45.4 درصد نیز از پیام رسان های داخلی استفاده نخواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۳:۱۰    
استاندار تهران با اشاره به پیش بینی شرایط نامساعد بارندگی در سال جاری، گفت: مدیران دستگاه های استان موظف به اجرای برنامه کاهش حداقل 20 درصد مصرف آب در ادارات هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۳:۰۹    
احیا و خودکشی تلویزیون عنوان کارتون محمد طحانی در روزنامه ابتکار است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۳:۰۸    
صفحه طنز شهروند، امروز به مساله استعفای نجفی و سانسور لوگوی باشگاه رم در تلویزیون پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۳:۰۱    
حمید هیراد و موسسه اوای نو با امضای یک متن عذرخواهی از شاعران و ترانه سرایان تعهد دادند تا کلیه حقوق مادی و معنوی را بپردازند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۳:۰۰    
مراسم جشن تولد مهران مدیری با حضور هنرمندان عرصه های مختلف برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۳    
خودم هم نفهمیدم چه اتفاقی افتاد. همه چیز در یک لحظه رخ داد. دخترک گریه می کرد و من از آبرویم می ترسیدم! وقتی گریه کنان گفت: همه چیز را به پدر و مادرم می گویم دیگر حال خودم را نفهمیدم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۸    
شورای امنیت سازمان ملل متحد برای رسیدگی به مساله حمله شیمیایی در سوریه فردا-دوشنبه- تشکیل جلسه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۶    
سرمربی رئال مادرید دلیل تعویض ستاره تیمش را تنها به خاطر استراحت دادن به این بازیکن عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۳    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی اتوبوس شرکت نفت گچساران در مسیر امامزاده بی بی حکمیه گچساران نزدیک به امامزاده کاکامبارک و مصدوم و کشته شدن 17 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۳:۲۸    
شرکت های هواپیمایی ایرانی ارائه خدمات غذایی خود را در پروازهای مختلف یا با کترینگ های داخلی مدیریت می کنند یا با شرکت هایی قراردادهای مجزا می بندند و وظیفه توزیع میان مسافران خود بر عهده می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۲:۰۷    
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس از رسیدگی به دو طرح تشکیل وزارت گردشگری و صنایع دستی و نیز تحقیق و تفحص از بررسی منابع و مصارف و نظام مدیریتی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در 10 سال اخیر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۵    
الغرافه در شبی که طارمی درخشید، توانست با 3 گل تیم قطر را شکست دهد تا لیگ قطر را با موفقیت و کسب سهمیه به پایان برساند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۷    
هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه (19 فروردین) خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، به بررسی و تصویب تعدادی از آیین نامه های اجرایی قانون بودجه سال 1397 کل کشور پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۱    
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح گفتند: علت افزایش حملات دشمنان احساس خطر آنان از قدرت فزاینده ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۱    
رییس جمهور آمریکا در پیامی توهین آمیز با طرح ادعاهایی علیه رییس جمهور سوریه مدعی شد که ایران و روسیه مسئول حمایت از بشار اسد هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۱    
بسیاری از کارشناسان و صاحب نظران معتقدند با توجه به اینکه دریاچه ارومیه بیش از 1200 متر بالاتر از سطح دریای آزاد قرار گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۱    
وزیر امور خارجه کشورمان سفر منطقه ای خود را به آفریقا و آمریکای جنوبی آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۱    
رئال مادرید و اتلتیکومادرید در داربی برگشت لالیگا نیز به تساوی دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۱    
رئیس جمهوری ترکیه انتقادات شدیداللحنی را از کشورهای غربی مطرح و تاکید کرد که این کشورها حق گلایه از تروریسم را ندارند چراکه صورت، دست ها و تاریخ آنها آغشته به خون بی گناهان است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۱    
ادعای یک کانال ضدانقلاب و دروغ پرداز در خصوص رد درخواست ملاقات رییس جمهور از سوی رهبر معظم انقلاب، تکذیب شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۱    
آتش سوزی فوم های ضایعاتی پیمانکار طرف قرارداد شرکت نفت وگاز پارس در طرح توسعه فازهای 13 و 22-24 بدون آسیب جدی مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۶    
پرونده تیم 9 نفره جودو ایران در رقابتهای گرندپری ترکیه با مدال نقره جواد محجوب و برنز محمد محمدی بریمانلو بسته شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ادعاها درباره استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی را توطئه آمیز خواند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۹:۱۸    
فیس بوک تا چند ماه دیگر به کاربران خود امکان می دهد پیام های خود را پس از ارسال حذف کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۶    
مشاور رییس جمهور در واکنش به افزایش نرخ ارز در روز یکشنبه نوشت: مشکل فقط چهار راه استانبول نیست؛ بخشی از مشکل 4 راهی است که به استانبول، اربیل، دوبی و ... منتهی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۵    
یک منبع رسمی سوری اعلام کرد که دولت سوریه به توافق نهایی با گروه جیش الاسلام دست یافته است و افراد مسلح این گروه از شهر دوما در غوطه شرقی دمشق خارج می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۱    
سرپرست هیات اندیشکده والدای روسیه گفت: آینده دنیا بستگی به آینده روابط ایران و روسیه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۷    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: میزان بارش سال زراعی جاری در استان 245.7 میلی متر بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۲    
شبکه های لرزه نگاری مرکز لرزه نگاری کشوری در سال 1396 بیش از 18 هزار زمین لرزه را ثبت کردند که نسبت به سال گذشته افزایش بیش از 60 درصدی نسبت به متوسط سالیانه داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۱    
اعزام تیم بسکتبال نفت آبادان به مسابقات غرب آسیا باز هم به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۵۶    
دلار به 5100 تومان که رسید از یک دانشجو سوال کردیم. دانشجو گفت: کک، ما دانشجوها را نمی گزد بلکه در تنبان مان می افتد گاهی. البته کاش ما را هم می گزید. دانشجوی امروز ککش نمی گزد. دیده ام که می گویم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۳۸    
دبیر هیات منصفه مطبوعات گفت: جلسه رسیدگی به پرونده های سایت "جوان آنلاین" و پایگاه خبری "روز نو" امروز (یکشنبه) در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۳۶    
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: رئیس قوه قضائیه ضمن تکذیب اظهارات رئیس جمهور پیشین درباره اموال و دارایی هایش عنوان کرد که بنای پاسخگویی به اظهارات احمدی نژاد را ندارم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۲۸    
اینتر نتوانست از شکست رم برابر فیورنتینا استفاده کند و با یک گل برابر تورینو تن به شکست داد تا شانس رسیدن به رده سوم را از دست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۲۷    
مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران از آغاز مراحل ثبت نام طرح ترافیک 97 برای خودروهای آژانس از امروز (19 فروردین ماه) خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۱۵    
گزارش ها نشان می دهد یوتیوب قصد دارد نسخه اپلیکیشنی را ارائه کند که محتوای بررسی شده و مناسب را برای کودکان نمایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۴    
نگاهی به آخرین وضعیت بارش ها در کشور، بیانگر افت بارش ها و عبور آن از مرز 50 درصد است و بر این اساس 27 استان کشور در سال آبی جاری، کم بارش ترین سال خود را در نیم قرن اخیر تجربه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۱    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۷    
در پی انتشار نقل قولی از شهردار تهران در جلسه شورای معاونین شهردار پس از جلسه امروز بررسی استعفای او در شورای شهر، مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای این خبر را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۶    
در حال حاضر بازار ارز به حالت نیمه تعطیل درآمده و صرافی ها با نصب تابلوهایی با عنوان "دلار نداریم؛ فروش هم نداریم" خیال خود را راحت کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۶    
بانک مرکزی اعلام کرد پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در اولویت نخست پرداخت تسهیلات قرض الحسنه قرار دارد و تمام بانکها و موسسات اعتباری ملزم به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از محل مجموع سپرده های ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۵    
رئیس مرکز مطالعات استراتژیک گروه خودروسازی سایپا از برنامه ریزی این گروه برای افزایش تولید در سال 97 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۲    
امروز دلار در ادامه روند افزایشی خود، افسار گسیخت و قیمت 5400 تومان را هم رد کرد. در این میان خبری از مسوولانی که متولی حفظ ارزش پول ملی هستند نیست!.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۲    
نماینده مردم ارومیه در مجلس، گفت: کارگران در برخی از کارخانه ها و کارگاه های تولیدی بیش از شش ماه است که حقوق نگرفتند. باید هر چه سریعتر به وضعیت آنها رسیدگی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۹    
سیامک انصاری، بازیگر سینما و تلویزیون در توییتر خود به افزایش قیمت دلار واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۷    
آقای نجفی کار خود را در شهرداری ادامه می دهد، البته من این خبر را به صورت غیررسمی گرفتم و هنوز خودم تماسی نداشتم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۶    
هر آنچه در خصوص نوع اتهامات خانم زاغری و ارتباط دادن آن به برخی از مسائل روابط فیمابین ایران و انگلستان مطرح می شود، گمانه زنی های بی اساسی است که صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۶    
پس از سفر به بریتانیا و امریکا و قراردادهای تجاری عظیم منعقد شده این بار محمد بن سلمان قرار است با مقام های فرانسوی دیدار کند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۶    
بازار ارزی که رئیس کل بانک مرکزی از آن به عنوان یکی از پیچیده ترین بازارها یاد می کند این روزها درگیر لرزش و نوسان هایی است که شرایط دلار و مخاطبان آن را بیش از گذشته متزلزل کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۴    
تلاشگران ناحیۀ فولادسازی و ریخته گری مداوم فولاد مبارکه در سال 1396 با تلاش بی وقفۀ خود و به کارگیری تکنیک های کار گروهی و حس تعلق سازمانی، به رکوردهای بی سابقه ای در تولید فولاد خام دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۴    
ماجرا به 26 سال قبل برمی گردد. زوج جوان باخبر می شوند که به زودی صاحب فرزند خواهند شد. لابد مثل هر زوج دیگری شاد می شوند و برای زندگی آینده برنامه می ریزند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۲    
تلاش شد با جمع کردن دیش های ماهواره از پشت بام ها با این پدیده برخورد کنند اما نشد. مگر می شود به تک تک پشت بام ایرانی ها رفت و دیش ها را به پایین پرتاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۱    
آیا بیماری و عدم سلامت جسمی ایشان که به قول آقای نجفی که سه پزشک از ایشان کار نکردن و کناره گیری از کار را خواسته اند چگونه می توان به مسائلی نسبت داد که به هیچ وجهی با استعفای شهردار تهران ارتباطی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۰    
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس حکم توقیف اموال باشگاه نفت تهران بابت طلبش دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۵    
مطالعه جدید محققان دانشگاه میشیگان آمریکا رابطه بین فعالیت بدنی و شادی را دریافته است و می گوید ورزش می تواند شما را خوشحال کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۲    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش 66 هزار تومانی قیمت سکه تمام از دیروز تا امروز خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۵    
کارگر یک کارگاه تولید کفش در محدوده میدان بهارستان که به انگیزه طلب دستمزد پایان سال خود، ابتدا با صاحب کارگاه تولید کفش درگیر و در یک نزاع و درگیری آتشین باعث مرگ پسرخاله اش شده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۴    
رئیس شورای شهر تهران در مورد شایعات منتشر شده مبنی بر دیدار وی با رهبر معظم انقلاب توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۳    
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای رگبار موقت باران، رعد و برق،وزش باد و خیزش گرد و خاک را در نقاط مختلف کشور پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۲    
فوربس با جمع آوری اطلاعات 2028 میلیاردر از 72 کشور و قلمروی جهان، جف بزوس را ثروتمندترین فرد جهان در سال 2018 معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۷    
همسر شهید مدافع حرم بلباسی خطاب به عوامل سریال پایتخت متن و تصویری در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۳    
رضا یزدانی خواننده سرشناس در سوگ پدر نشست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۲    
کارگردان فیلم آشغال های دوست داشتنی خطاب به دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: تصور می کردم مثل هر فیلم ایرانی می توانم تقاضای حضور در جشنواره جهانی فجر را داشته باشم ولی مثل اینکه داشتن پروانه نمایش ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۷    
رئیس شورای شهر تهران گفت: امیدوارم آقای نجفی روحیه جدیدی را پیدا کرده باشند که بتوانند به فعالیت هایشان در شهردای تهران ادامه بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۰    
توزیع برگه رأی گیری برای پذیرش یا عدم پذیرش استعفای نجفی آغاز شد. حسن رسولی در سخنانی در مخالفت با استعفای نجفی با بیان اینکه ای کاش نجفی به جای پیگیری سند تحویل و تحول و استعفا می گفت که سرنوشت 12 ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۰    
در بازار امروز افزایش قیمت دلار و سکه ادامه یافت؛ به طوری که نرخ دلار از مرز 5400 تومان عبور کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۶    
با کاهش تقاضا در اوراق تسهیلات مسکن، قیمت هر برگ از این اوراق روند نزولی را طی کرده به طوری که تعدادی از تسه ها کاهش قیمت حدود 7 تا 10 هزار تومانی را تجربه کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۴    
اعضای شورای شهر تهران قیمت 1000 تومان را برای بلیت مترو تهران – کرج انتخاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۰    
ریتی پان کارگردان کامبوجی که در فیلم اول پدرم را کشتند با آنجلینا جولی همکاری کرد، برای دریافت جایزه صلح در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر شرکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۹    
شبکه تلویزیونی سی ان ان اعلام کرد که دریافته است مقامات ارشد اطلاعاتی آمریکا و کره شمالی برای تعیین محل احتمالی دیدار دو رئیس جمهوری، مخفیانه با هم دیدار و گفت وگو داشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۷    
رضا اردکانیان در جلسه صبح امروز (یکشنبه) فراکسیون نمایندگان ولایی اظهار کرد: نباید مدیریت آب تقسیم شود در دولت کارگروهی به نام کارگروه سازگاری با کم آبی تشکیل شده و کلیه دستگاه های مربوطه به مصرف و ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۶    
روزبه کردونی در ادامه افزود: کلیپ کتک زدن وحشیانه کودکان که اخیرا به طرز وسیعی منتشر شده است مربوط به کشور مصر است و برای اولین بار در سال 2014 توسط شبکه خبری العربیه منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۶    
بسیاری از افراد در سطح جهانی تصور می کنند که خوردن وعده های غذایی بیشتر در حجم کم باعث افزایش متابولیسم بدن می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۸    
در شرایطی که قیمت محصولات نوبرانه مانند چغاله بادام و به ویژه گوجه سبز در بازار افزایش یافته است و خبر فروش گوجه سبز 220 هزار تومانی هم منتشر شده است، رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۷    
آفتاب نیوز : شعب بانک کشاورزی استان البرز مبلغ 35 میلیارد ریال سود و جرائم تسهیلات معوق کشاورزان استان البرز را با استفاده از اعتبار بند (و) تبصره 16سال 96 مورد بخشودگی قرار دادند. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۶    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از تداوم هوای سالم در تهران طی امروز و فردا (19 و 20 فروردین ماه) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۵    
محقق طب سنتی در چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به آغاز فصل بهار لازم است افراد برخی اصول و پرهیزهای غذایی را مورد توجه قرار دهند تا بتوانند در این فصل در سلامت کامل به سر ببرند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۰    
توزیع برگه رأی گیری برای پذیرش یا عدم پذیرش استعفای نجفی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۵    
مراسم تشییع پیکر مرحوم بهرام زند برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۴    
در تصویر زیر طغیان زاینده رود اصفهان در محل پل مارنان در سال 1333خورشیدی را می بینید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۹    
سامانه بارشی امروز (19 فروردین) در برخی نقاط استان های واقع در غرب ، مرکز، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس، شمال شرق، شرق، جنوب شرق، استان های واقع در دامنه های شمالی و جنوبی البرز غربی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۸    
دنیل نیگرو، مقام مسئول واحد آتش نشانی نیویورک گفت: هنوز دلیل این آتش سوزی مشخص نشده اما هنگامی که آتش نشان ها در حدود ساعت 5 ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۱    
دبیر شورای نگهبان با اشاره به سخنرانی های مقام معظم رهبری مخصوصاً سخنان ابتدای سال ایشان، افزود: من به ایشان عرض کردم این سخنرانی های شما از بهترین عبادات است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۱    
ساکنان شهر "ووردینبرگ" واقع در جزیره زلاندنو در دریای بالتیک در کشور دانمارک، صحنه سقوط برج روی کتابخانه را به تصویر کشیدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۰    
هادی حق شناس درباره آخرین وضعیت جعبه سیاه کشتی سانچی اظهار کرد: در اواسط اردیبهشت ماه آخرین جلسه از سلسله جلسات بررسی سانحه در شانگهای چین برگزار می شود و پس از آن گزارش نهایی از سوی سازمان بنادر و ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۹    
فرزندان افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی نیز از تخفیف 70 درصدی در طرح جریمه غیبت سربازی برخوردار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵    
متن گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان که صبح امروز (یکشنبه) از سوی میرحمایت میرزاده، سخگوی کمیسیون آموزش مجلس در جلسه علنی قرائت شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۵    
از عملکرد نجفی دفاع می کنم اما از استعفایش گلایه مند و دلخورم؛ البته دقت داشته باشید که نجفی در این استعفا خدا، شرایط، مردم و .. ...
  • ۱