جمعه ۲۸ دیساعت ۱۷:۲۱Jan 2019 18
 

خبرهای آفتاب نیوز 21 فروردین 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 فروردین 1397 آفتاب نیوز 2 فروردین 1397 آفتاب نیوز 3 فروردین 1397 آفتاب نیوز 4 فروردین 1397 آفتاب نیوز 5 فروردین 1397 آفتاب نیوز 6 فروردین 1397 آفتاب نیوز 7 فروردین 1397 آفتاب نیوز 8 فروردین 1397 آفتاب نیوز 9 فروردین 1397 آفتاب نیوز 10 فروردین 1397 آفتاب نیوز 11 فروردین 1397 آفتاب نیوز 12 فروردین 1397 آفتاب نیوز 13 فروردین 1397 آفتاب نیوز 14 فروردین 1397 آفتاب نیوز 15 فروردین 1397 آفتاب نیوز 16 فروردین 1397 آفتاب نیوز 17 فروردین 1397 آفتاب نیوز 18 فروردین 1397 آفتاب نیوز 19 فروردین 1397 آفتاب نیوز 20 فروردین 1397 آفتاب نیوز 21 فروردین 1397 آفتاب نیوز 22 فروردین 1397 آفتاب نیوز 23 فروردین 1397 آفتاب نیوز 24 فروردین 1397 آفتاب نیوز 25 فروردین 1397 آفتاب نیوز 26 فروردین 1397 آفتاب نیوز 27 فروردین 1397 آفتاب نیوز 28 فروردین 1397 آفتاب نیوز 29 فروردین 1397 آفتاب نیوز 30 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۲:۵۹    
دبیر اجرایی سی و چهارمین کنگره بین المللی رادیولوژی با اشاره به تأثیر تغییر سبک زندگی در ابتلا به کبد چرب، گفت: زمانی که این مشکل با دیابت و فشار خون همراه شود، ریسک خطر مرگ را بالا می برد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۱:۵۱    
چشم ها ارزشمندترین و حساس ترین عضو بدن هستند که نیاز به توجه بیشتری دارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۱:۵۱    
محققان دریافته اند میوه های خانواده توت ها که سرشار از آنتی اکسیدان و پلی فنول ها هستند، علاوه بر بهبود سیستم گوارش و کمک به کاهش وزن، دارای خواص ضدسرطانی هم هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۲۳:۱۱    
استاد دانشگاه مازندران گفت: تخریب بناهای غیرقانونی راهکاری بازدارنده برای جلوگیری از رشد روزافزون زمین خواران است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۹    
امروز میزان باغ های زیرکشت محصول چای در کشور از 34 هزار هکتار به زیر 20 هزار هکتار کاهش یافته است و به دنبال آن خیل زیادی از باغداران و همچنین کارگرانی که از کار روی این باغ ها نان می خوردند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۲    
در حوزه محتوا، درونمایه و کاراکتر اجتماعی بین این دو نفر فرسنگ ها تفاوت وجود دارد؛ آن قدر که گزاف نیست اگر بنویسیم حیف از عادل فردوسی پور که ولو برای چند دقیقه همنشین مهران مدیری باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۱    
کرمان اگرچه پهناورترین استان کشور بوده و صنایع و معادنش مشهور، اما جنوب این استان از جمله مناطقی است که همواره با محرومیت ها مختلف مواجه بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۲    
این روزها در محافل سینمایی این پرسش به کرات مطرح می شود که آیا با توجه به تریلری که از فیلم همه می دانند در فضای مجازی منتشر شده، این فیلم می تواند در سینماهای ایران روی پرده رود؟
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۴۷    
رییس اورژانس اجتماعی کشور گفت: متاسفانه در رابطه با آسیب ها چون کار خاصی انجام نشده است، به دلیل شرایط فرهنگی نیز مورد غفلت قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۴    
در راستای یکسان سازی نرخ ارز و به منظور همسان سازی بازار سکه به عنوان بازار همراستا با بازار ارز بانک مرکزی اعلام کرد که امکان عرضه سکه به متقاضیان در تمام شعب بانک ملی ایران و با سررسیدهای متفاوت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۳    
مدیرعامل بانک ملی ایران خبر داد: 360 شعبه ارزی بانک ملی ایران آماده پذیرش وجوه ارزی مشتریان برای سپرده گذاری و پرداخت سود با بالاترین نرخ در میان شبکه بانکی کشور هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۵    
بهنوش بختیاری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: صحنه ای از فیلم برمودا به کارگردانی رهبر قنبری و تهیه کنندگی محمدرضا مصباح... همین روز ها مشغول فیلمبرداری هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۳    
منوچهر هادی به گرانی دلار با انتشار تصویری قدیمی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۱    
حامد بهداد بازیگر قصد دارد در یک فیلم سینمایی نقش محمود احمدی نژاد رییس جمهوری سابق را بازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۱۹    
سرمربی استقلال با انتشار تصویری صفحه شخصی اینستاگرامش را به روز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۱۲    
معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور از آمادگی این سازمان برای رسیدگی بیشتر به تخلفات اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۱:۱۸    
اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر می گردد که 9 ماهه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۱:۱۴    
در حاشیه نوسانات بازار ارز، مهدی عزیزی این کارتون را در بی قانون منتشرکرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۱:۱۳    
رسانه های یمنی سه شنبه شب گزارش دادند: استان عسیر در جنوب غرب عربستان هدف موشک های بالستیک ارتش و کمیته های مردمی یمن قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۱:۱۲    
رئیس جمهور فرانسه می گوید کشورش با عربستان بر سر لزوم محدود کردن توسعه طلبی های ایران و لزوم اصلاح برجام تفاهم دارد ولی نوع نگاه دو کشور در خصوص نحوع اصلاح این توافق بین المللی، متفاوت است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۳:۱۰    
رییس اسبق سازمان صدا و سیما، از اولین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال جدید و دیده بوسی اعضا در اینستاگرام خود نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۳:۰۷    
رئیس کل بانک مرکزی معتقد است تصمیم اخیر دولت برای تک نرخی کردن ارز، بهترین تصمیمی بود که می شد در شرایط ارزی موجود گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۲:۲۲    
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: آنچه در توان داشتم را برای حفظ مدیریت پاکدست و کارآمد انجام دادم و بعد از این نیز برای انتخاب جایگزین مناسب نهایت تلاشم را خواهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۱    
شیخ تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی امیر قطر با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۰    
دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور سیاسی گفت: هر موقع در تحولات سیاسی و میدانی سوریه تروریست ها با شکست های گسترده روبه رو می شوند یک بازی و تاکتیک هماهنگ شده از سوی این گروه های تروریستی و برخی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۲:۰۹    
رئیس جمهوری آمریکا امروز (سه شنبه) روابط کشورش با قطر را طی دیداری با امیر این کشور در کاخ سفید بسیار خوب توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۲۳    
عربستان سعودی قصد دارد برای نخستین بار در جشنواره فیلم کن حضور یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۲۰    
دادستان کل کشور ضمن تاکید بر برخورد دستگاه قضا با قاچاقچیان و متخلفان بازار ارز، گفت: دولت برای نرخ اعلامی ارز مصوبه بگذراند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۱۷    
دو بازیکن کلیدی بایرن مونیخ نمی توانند تیمشان را در بازی برابر سویا همراهی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۷    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران رویارویی با اسپانیا، مراکش و پرتغال را به صعود از قله اورست تشبیه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۶    
باشگاه آ.اس رم ایتالیا صفحه توئیتر فارسی راه اندازی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۴    
شجاع خلیل زاده مدافع میانی پرسپولیس می گوید پسر ارشد سرمربی پرسپولیس نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۴    
این 500 نفر آن قدر با هم هماهنگ هستند که مانند یک ساعت سوئیسی کار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۳    
بعضی ها ممکن است فکر کنند خرید لباس نوزادی نیاز به دانستن نکته خاصی ندارد. یا پیش خودشان بگویند بچه است دیگر و چیزی که یادش نمی ماند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۲    
رئیس جمهور با تبریک سال نو و اعیاد رجبیه، بعثت پیامبر اسلام(ص) را بزرگترین حادثه تأثیرگذار در تاریخ و مهم ترین نعمت الهی برای بشریت دانست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۰    
رئیس جمهوری سودان امروز (سه شنبه) دستوری را برای آزاد کردن تمامی زندانیان سیاسی در این کشور صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۰    
دومین جلسه بررسی مسایل ارزی کشور به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۰:۵۹    
نخست وزیر پیشین انگلیس از نخست وزیر فعلی این کشور خواسته که در مورد سوریه هرچه سریع تر وارد عمل شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۲۰:۴۶    
به گفته یک مقام مطلع در تهران، الکساندر لاورنتیف، نماینده ویژه پوتین در امور سوریه در جریان سفر اعلام نشده وغیر منتظره خود به تهران، روز سه شنبه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۹:۲۳    
مسوول برگزاری لیگ دسته یک می گوید برای تصمیم گیری در مورد دیدار صبا و مس رفسنجان منتظر گزارش ناظر بازی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۹    
همایش تجاری مشترک ایران و برزیل امروز در محل کنفدراسیون ملی صنایع برزیل با حضور تجار و بازرگانان دو کشور و سخنرانی وزیر امور خارجه کشورمان برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۸    
سازمان هواشناسی درباره وقوع طوفان و آبگرفتگی معابر در برخی استان ها هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۷    
دروازه بان آلمانی آبی واناری ها پنج دروازه بان برتر جهان از دید خودش را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۶    
در رقابت های لیک دسته اول فوتبال باشگاه های کشور اتفاقی عجیب رخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۵    
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود ادعا کردند عفونت های دوران بارداری می توانند موجب تاثیر منفی بر رشد مغزی نوزاد و عملکرد حافظه او در آینده شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۴    
وزیر راه و شهرسازی گفت: تحویل خانه به خانوارهای دارای بیش از 2 معلول در کشور از محل اجرای طرح مسکن اجتماعی و حمایتی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۳    
فرماندار ویژه مشهد گفت: سیاست استفاده از حسینیه ها و مدارس برای اسکان زائران و مسافران منجر به نابودی صنعت هتلداری می شود بنابراین باید در این خصوص تجدیدنظر صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۲    
شهردار سابق تهران در خصوص سرنوشت شهردار بعدی تهران گفت: انشالله هر کسی که به سمت شهردار تهران انتخاب می شود تا آخر باقی بماند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۲    
در پی درگذشت مرحوم بهرام زند، هنرمند عرصه دوبله، شبکه نمایش سیما با تولید و پخش یک ویژه برنامه، یاد این هنرمند کشورمان را گرامی می دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۱    
پروپرانولول؛ قرص صورتی رنگ پرکاربردی که این روزها اسمش به گوش کمتر کسی نا آشناست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۹    
صادرات غیر نفتی ایران در سال جاری هشت میلیارد دلار افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۵۶    
نجفی با ارائه گزارشی از اقداماتش طی 7 ماه گذشته، گفت:تنظیم برنامه سوم تا چند روز دیگر شروع خواهد شد و تا پایان تیر ماه سال جاری فرصت تدوین و ارائه به شورای شهر را خواهیم داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۵۱    
پرونده روزنامه جمهوری اسلامی به هیات نظارت بر مطبوعات ارجاع داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۲    
نتایج یک بررسی نشان می دهد که 40 درصد دانشجویان در دانشگاه های بریتانیا آزار و اذیت و بدرفتاری جنسی را حداقل یک بار تجربه کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۳۷    
امروز صحن علنی بهارستان اولین حاشیه خود را در سال 97تجربه کرد؛ حاشیه ای که با شعار استعفا استعفا علیه سیف شروع و شد و می توان گفت مهمترین مواجهه مجلس و دولت محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۳۵    
مرد جوان در واوان خود و دخترش را به آتش کشید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۹    
هافبک استقلال هم نمی تواند تیمش را در سفر به تبریز همراهی کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۸    
فرماندار آران و بیدگل گفت: عملیات جست و جو و نجات ادامه دارد و شایعه مبنی بر مخفی شدن فرد گمشده کویر مرنجاب دروغ است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۸    
بسیاری از لوازم پرکاربرد در خانه هستند که حتما باید پس از مدت زمان مشخصی تعویض شوند و این واقعیتی است که بسیاری از ما کاملا از آن بی اطلاع هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۳    
در بازار آزاد تهران و بعد از تصمیم برای تک نرخی کردن ارز از سوی دولت، صرافی های مجاز عرضه دلار با نرخ 4200 تومانی در بازار را آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۱    
قیمت انواع سکه و ارز در بازار اصفهان اعلام شد و با وجودی که شب گذشته دولت در یک دستورالعمل، دلار تک نرخی 4200 تومان را تصویب کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۰    
نخست وزیر انگلیس گفت که دولت این کشور گزینه پیوستن به اقدام نظامی محتمل علیه دولت دمشق را در پی گزارش های منتشر شده درخصوص حملات شیمیایی در سوریه مدنظر قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۶:۵۲    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: حمله رژیم صهیونیستی به سوریه بدون پاسخ نخواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۳    
حسین راغفر با انتقاد از کسانی که می گویند دولت نباید برای بازار ارز نرخ تعیین کند، گفت: دولت نفت می فروشد و ارز آن را به بازار عرضه می کند؛ در نتیجه می تواند برای آن نرخ تعیین کند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۴    
معاون سیاسی وزیر خارجه گفت: برجام برای دولت آمریکا نیست که هر تصمیمی بخواهد بگیرد برجام متعلق به جامعه بین الملل و همه کشورهایی است که مذاکره کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۹    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران تک نرخی شدن ارز را اقدامی دیرهنگام اما موثر از سوی دولت دانست و گفت: 4200 تومان، نرخ واقعی دلار است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۸    
موتور جستجوی گوگل لوگوی ویژه ای را به مناسبت هشتادوششمین سالگرد تولد عمر شریف بازیگر نامدار سینمای مصر طراحی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۶    
معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور با اشاره به ماده 3 آئین نامه حمایت حقوقی از فعالیت پیام رسان های داخلی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۵    
آفتاب نیوز : ایالات متحده آمریکا در اقدامی ناقض بندهای توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 (برجام) درباره مخاطرات تجارت با ایران هشدار داد و از اقدام اتحادیه اروپا برای بررسی اعمال تحریم های جدید علیه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۳    
وارث تاج و تخت سعودی به مشارکت در شکنجه و سایر رفتارهای بی رحمانه، غیرانسانی و تحقیرآمیز متهم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۳    
نایب رییس شورای اسلامی تبریز : برای جلوگیری از بروز چنین حوادث و فجایعی باید کار فرهنگی انجام شود و مسوولان ذی ربط در حوزه فرهنگ نیاز است در این راستا کار عملی انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۰    
ساختمان جدید شعبه شیراز بیمه سرمد فردا چهارشنبه 97/01/22 افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۶    
بانک صادرات ایران به عنوان اولین بانک ایرانی بر اساس استاندارد 50001:2011 ISO، فعالیت در زمینه استقرار سیستم مدیریت انرژی در ساختمان های بانک را آغاز نموده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۲    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس اقدامات دولت در کنترل و تثبیت بازار ارز را مثبت ارزیابی کرد و در عین حال گفت: این اقدامات خوب است اما دیر انجام شد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۱    
بررسی روند تغییرات نرخ مشارکت اقتصادی کل کشور نشان می دهد که این شاخص، نسبت به فصل مشابه در سال قبل (زمستان1395)، 0,8 درصد افزایش و نسبت به فصل گذشته (پاییز1396)، 0.4 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۰    
آقای نجفی به یک نوع فوبیای مدیریتی خطرناک به اسم سندروم بیخیالفسادوفوبیا دچار هستند که بیماری نادری در بین مدیران است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۰    
با اجرایی شدن سیاست تک نرخی شدن ارز در اقتصاد ایران بانک مرکزی نرخ جدید 39 ارز را که تا پیش از این به صورت دولتی و آزاد عرضه می شد، اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۵    
من التماس می کردم که کاری با من نداشته باش و بعد قمه را انداخت و از زیر صندلی من یک بطری یک لیتری برداشت، صندلی ام را خواباند و روی سینه ام نشست. من اول فکر کردم آب است و فکر نمی کردم اسید باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد: به تعلیق در آمدن دلار فروشان به دلیل نبود دلار و همچنین بالا بودن قیمت خرید دلار توسط دلار فروشان بازار فروش آن به حالت تعلیق درآورده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۳    
کارشناسان در بررسی های خود متوجه می شوند که تعدادی از کارکنان شهرداری در واحد درآمد منطقه پنج کرج و دبیرخانه اقدام به جعل درخواست های مربوط به تمدید جواز می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۲    
والدین دانش آموزان، تراشیدن اجباری موی سر فرزندان خود را موجب تضعیف روحیه آنها دانستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۱    
دقت داشته باشیم که دقت کار نباید فدای سرعت شود و این تسهیلات در اختیار عده ای رانت جو قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۵    
در راستای ایجاد انحراف، یک پایگاه خبری حامی دولت مصاحبه ای با فردی که هیچ گونه سمت رسمی در نیروهای مسلح ندارد و صاحب نفوذ در احزاب و گروه های سیاسی اصولگرا نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۵    
آقای منتظری از قضات برجسته و کارکشته کشور است. من فکر می کنم که ایشان یک مقداری در اظهار نظر عجله کردند. بحث بیماری آقای نجفی جدی است و رأی شورای شهر هم سیاسی نبود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۴    
در حالیکه بیشتر توجه ها در بازار امروز به سمت دلار است، یورو به عنوان یکی از ارزهای تعیین کننده و پرتقاضا در بازار غیررسمی با نرخ حدود 7000 تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۹    
بیش از 4 هزار تماس در خصوص کودک آزاری با اورژانس اجتماعی تا پایان سال 96 برقرار شده است که در مجموع 146 مورد آن به تایید رسیده و صحت داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۸    
دستگاه قضایی موظف به رسیدگی به تخلفات و گزارشهایی است که توسط نجفی به این دستگاه ارجاع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۷    
به نظر می رسد که دیگر بانک مرکزی به صرافی ها دلار نخواهد داد و با این کار به دنبال حذف واسطه گری و خرید و فروش ارز در بازار غیر رسمی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۴    
یک روانپزشک گفت: مواد مخدر و محرک براساس میزان لذت شان باهم فرق دارند و هرچه میزان لذتی که در فرد ایجاد می شود بیشتر باشد، به همان ترتیب میزان آسیب هم بیشتر خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۴    
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی با رد استعفای نجفی از شهرداری تهران به دلیل فشارهای وارده بر وی، گفت: چنین تحلیل هایی موجب ایجاد بگو و مگو شده و مشکلی را حل نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۳    
بانک کشاورزی در سال زراعی 96-95، بیش از284میلیارد ریال غرامت به کشاورزان، دامداران و بهره برداران خسارت دیده در استان چهارمحال و بختیاری پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۳    
آخرین خبرها از بازار ارز حاکی از آن است که صف های خرید دلار طولانی تر شده و دلار 4900 تومانی در صرافی ها نیز جمع شده است اما هنوز خبری از دلار 4200 تومانی نیست و این قیمت روی تابلوی برخی صرافی ها درج ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۷    
قیمت سکه تمام که روز گذشته در پی نوسانات دلار تا مرز دومیلیون تومان پیش رفته بود، با اعلام نرخ 4200 تومان برای دلار امروز با افت 200 هزار تومان در بازار معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۰    
ماموران پلیس آگاهی در بازار ارز تهران مستقر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۶    
عکس امروز نشنال جئوگرافیک یک پیرزن سبزی فروش را در شهر جادپور ایالت راجستان هندوستان نشان می دهد که از بیش از 30 سال قبل در این محل مشغول به کار است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۴    
پایداری و اصرار نمایندگان خانواده ی بزرگ کشتی کشور، بر ادامه فعالیت اینجانب، جسارت "نه" گفتن را از من می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۳    
سمیع الله حسینی مکارم ظهر امروز در حاشیه جلسه علنی شورای شهر پس از انتخابش به عنوان سرپرست گفت: عمده برنامه های ما مبتنی بر همان برنامه های نجفی و برنامه هایی است که شورای شهر تدوین و ابلاغ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۰    
آفتاب نیوز : پارلمان نیوز جدول زیر را منتشر کرد:
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۷    
حراج سکه امروز در بانک کارگشایی برگزار نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۷    
در ادامه سیاست کنترل بازار ارز و اعلام یکسان سازی آن با بهای 4200 تومان از سوی ستاد اقتصادی دولت، بانک مرکزی اعلام کرد که آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات احتمالی تمام هموطنان است و در صورت لزوم ...
  • ۱