سه شنبه ۲۷ آذرساعت ۲۰:۴۲Dec 2018 18

خبرهای آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۶    
اسفندیار رحیم مشایی، یار غار احمدی نژاد و از دیگر اعضای حلقه اولیه دولت های نهم و دهم است که از قضا با مرتضوی نیز دارای آشنایی و همکاری قدیمی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۳    
مدیرعامل بانک تجارت با حضور در ساختمان مرکزی شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (مپنا) با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۹    
آزادی مشروط جزو حقوق محکومان و جزو وظایف زندان و قاضی اجرای احکام است. قاضی اجرای احکام و زندان تشخیص می دهد که آیا محکومی متنبه شده؟ سؤال اینجاست قاضی چگونه می خواهد با آزادی مشروط فردی موافقت کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۰    
مدیرکل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی گفت: فعلا به صرافی های مجاز اجازه داده شده به عنوان خریدار از طریق سامانه نیما نیازهای ارزی خُرد مردم را تامین کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۵۰    
مگر در مدرسه بچه ها انگلیسی و عربی یاد می گیرند که روسی یاد بگیرند؟ اگر انگلیسی یاد می گرفتند که این همه استقبال از موسسات آموزش زبان را شاهد نبودیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۴    
روسری خانوم مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی با برند مطرح خارجی لویی ویتون یا (LV) در جهت حمایت از تولید داخلی! البته از داخلی یا خارجی بودن این روسری نمی شود مطمئن بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۱    
متخصصان علوم پزشکی در دانشگاه دولتی سائوپائولوی برزیل عنوان می کنند که افراد مبتلا به فشارخون بالا علاوه بر مصرف دارو باید به موسیقی کلاسیک گوش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۱    
سیدحسین حسینی بعد از برد شیرین استقلال زمزمه خداحافظی سر داد و محسن مسلمان وسط بازی با ذوب آهن استوری خیریه گذاشت!
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۱    
برای شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 97 در 6 گروه آموزشی و 132 کدرشته امتحانی به منظور پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه آزاد تعداد 735 هزار و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۱    
ماجرا از آن جا آغاز شد که رسانه انقلاب که یکی از رسانه های نزدیک به اصولگرایان شناخته می شود، تصویر نامه ای را با سربرگ سازمان اوج منتشر کرد که در آن رئیس سازمان هنری رسانه ای اوج خطاب به امور مالی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۳    
طی دو سال گذشته 200هزار فرصت شغلی در فضای مجازی شکل گرفته است. اینجا نگاهی به فرصت های شغلی ایجاد شده در تلگرام انداختیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۱    
ریما رامین فر یا همان هما در پایتخت شخصیت شیرین و محبوبی است که با این سریال بیش از پیش محبوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۹    
رییس جمهور در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 انتخاب شده و به همین منظور مراسمی با عنوان تبریز 2018 با حضور رئیس جمهور در روز چهارشنبه برگزار خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۳    
باشگاه آ.اس رم ایتالیا لحظاتی پیش رسما اعلام کرد که با خطوط هواپیمایی قطر به عنوان اسپانسر جدیدش قراردادی تا سال 2021 امضا کرده است. این شرکت هواپیمایی پیش از این اسپانسر بارسلونا نیز بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۵    
بانک صادرات ایران با پرداخت بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال تسهیلات و وام های ارزان قیمت در بخش های مختلف اقتصادی، صنعتی، کشاورزی، مسکن، خدمات و همچنین زیر مجموعه های اقتصاد مقاومتی در سال 96 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۶    
استقلال در حالی در هفته های اخیر برای رسیدن به سهمیه قطعی آسیا برای سال آینده مبارزه می کند که برای این منظور یک مشکل پیش بینی نشده دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۵    
مدیران باشگاه سپیدرود رشت در اقدامی عجیب بخشی از مطالبات تمام بازیکنان و کادرفنی سپیدرود را پرداخت کردند، اما هیچ پولی به علی کریمی ندادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۲    
نشست خبری لودوویکو اینائودی پیانیست ایتالیایی عصر روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه سال جاری با حضور این هنرمند برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۷    
لیلا اوتادی با انتشا راین عکس در صفحه اش نوشت: متاهل ها میخواهند طلاق بگیرند، مجردها میخواهند ازدواج کنند، شاغلان از شغلشان می نالند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۵    
در کتاب نفس شیخ حسین انصاریان، ماجرای کتک خوردن یکی از فقهای برجسته شیعه را روایت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۸    
شنیدیم به تازگی باشگاه پرسپولیس پیشنهاد نجومی برای نگه داشتن صادق محرمی ارائه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۶:۰۰    
این روزها، بسیاری از مردم در جریان اخبار اعتراضات کشاورزان استان اصفهان هستند. اعتراضات آن ها بسیار دامنه دار بوده و تاکنون با واکنش های متفاوتی از سوی مسئولان روبرو شده است اما ریشه های مشکلات ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۳:۵۸    
این روزها که همه اطلاعات در دنیای مجازی در هم تنیده شده و باید برای انجام کارهای ضروری و غیرضروری خود اعم از کارهای بانکی، ارسال پیام و غیره از اینترنت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۳:۱۶    
مصرف بیش از حد نوشابه و مواد قندی اثرات مخرب روی حافظه، قدرت یادگیری و تکلم بچه ها می گذارد- این تهدید از دوران جنینی شروع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۳:۱۴    
تبلت اپل مدل iPad Pro 12.9 inch (2017) 4G ظرفیت 256 گیگابایت در بازار با قیمت 8 میلیون و 299 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۳:۱۰    
معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران از ریزش کوه و انسداد جاده در منطقه دریاچه تار دماوند خبر داد و گفت: 3 گردشگر که در اثر این حادثه مفقود شده بودند، نجات یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۲:۵۱    
هم اکنون حدود 21 میلیون یخچال فریزر در کشور وجود دارند که سالانه حدود 1.300.000 دستگاه نیز به این رقم اضافه می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۲:۵۱    
مطالعات اخیر نشان داده است که ورزش کردن برای افرادی که به ورم مفصل مبتلا هستند خطرناک نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۱:۱۰    
وزیر امور خارجه کانادا اعلام کرد، این کشور پیش از برگزاری نشست های مجمع عمومی سازمان ملل در سال جاری میلادی میزبان یک نشست گروه کوچک اما رو به رشد وزرای خارجه زن در جهان خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۰:۳۵    
رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر لزوم ایجاد همکاری های بین بخشی برای ارتقا وضعیت سلامت گفت: درعین حال باید شعار اجتماعی کردن سلامت را عملیاتی کرده و مردم را برای حفظ سلامتی شان آگاه کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۰:۲۰    
وزیر امور خارجه که به منظور شرکت در اجلاس عالی رتبه صلح پایدار به نیویورک سفر کرده است، با همتای بلژیکی خود دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۰:۱۰    
اخمت گروزنی که در ترکیب خود از بازیکن ایرانی اش بهره می برد، اسپارتاک مسکو را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۲    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر اعلام کرد که توافق هسته ای با ایران یا باید اساسا اصلاح شده یا کاملا رد شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۰    
باشگاه سپیدرود پس از مصاحبه سرمربی این تیم، اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۳:۵۳    
رییس محیط زیست مهریز از ثبت تصویر یک بهله عقاب ماهیگیر برای اولین بار در استان در منطقه حفاظت شده کالمند و بهادران این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۳:۴۶    
یکی از بانوان هوادار استقلال با کوتاه کردن موی سر خود موفق شد بازی آبی ها مقابل پیکان را از نزدیک مشاهده کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۳:۲۷    
سخنگوی نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه ماموریت های پلیسی تعطیلی بردار و موسمی و فصلی نیستند گفت: هیچ فضای تبلیغاتی مسموم کننده ای نمی تواند ماموران را از تلاش برای برقراری امنیت مردم و صیانت از جان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۵۲    
معاون رئیس جمهوری با بیان اینکه رویداد قرآنی می تواند در وحدت و همبستگی ملت ها و دولت ها تاثیرگذار باشد، گفت: ما اگر به قرآن بازگردیم می توانیم در کل جهان اسلام به وحدت برسیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۴۵    
حمله با خودرو به عابران در تورنتو کانادا چندین زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۴۲    
یک عکاس مصری جایزه آزادی رسانه سال 2018 را که از سوی یونسکو ارائه می شود، در حالی دریافت کرد که در حال حاضر در کشورش زندانی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۰۹    
یک عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: حل مشکلات عمده پایتخت از جمله آلودگی هوا و ترافیک جز از طریق مشارکت عموم شهروندان امکان پذیر نیست و قطعا یک شهردار جوان با اتکا به سرمایه اجتماعی عظیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۱    
در حالی که کمیته روابط خارجی سنای آمریکا امروز (دوشنبه) درباره انتصاب مایک پامپئو به عنوان سکان دار دستگاه دیپلماسی ایالات متحده رأی گیری می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۱    
رییس روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 20 نفر از عشایر مفقود شده منطقه حاجی کمال بخش دهدز شهرستان ایذه که دچار سیلاب شده بودند توسط ماموران هلال احمر نجات یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۱    
شبکه المسیره یمن از شهادت صالح الصماد، از رهبران برجسته انصارالله خبر داد. انصارالله یمن "مهدی محمد حسین المشاط" را پس از شهادت الصماد به عنوان رئیس شورای عالی سیاسی یمن تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۱    
اعضای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان بر پایبندی به میثاق نامه و ضرورت تداوم حضور همه اعضای شورای شهر در این نهاد مدنی تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۱    
رییس پلیس راه البرز گفت: اکنون در جاده کرج - چالوس شاهد بارش برف هستیم که سبب لغزندگی سطح محور شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۱    
وزیر انرژی و منابع آبی رژیم صهیونیستی تهدید کرد، در صورتی که هرگونه جنگی علیه اسرائیل از اراضی سوریه به راه افتد، پیامدهای کشنده ای برای دولت دمشق و شخص بشار اسد خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۱    
در فضایی که انتقاد به سمت بانک ها کم نیست، معاون اول رئیس جمهور از خدمات آنها تقدیر کرد و از خدمت بی همتای آنها سخن گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۱    
وزیر راه و شهرسازی در یادداشتی به مناسبت روز معمار، پیشنهاد تشکیل مجمع معماران ایران را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۱    
تیم فوتبال پنج نفره ایران در رقابت های جهانی اسپانیا با تیم های فرانسه، کلمبیا و آرژانتین همگروه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۱    
طی حکمی از سوی استاندار اصفهان، سید حمیدرضا طباطبایی نائینی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۱    
یک استاد دانشگاه گفت: متاسفانه ما فرصت دوران اوباما را از دست دادیم و امروز با تجمیع همه نیروهای ضدایرانی در آمریکا به ویژه مثلث ائتلاف رژیم اسرائیل، عربستان سعودی و آمریکا روبه رو هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۳    
در حالی که هفته سی وسوم لیگ دست یک فوتبال به پایان رسیده، هم چنان تکلیف صعود کنندگان به لیگ برتر مشخص نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۹    
بخشی از مطالبات بازیکنان استقلال پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۴    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادعای مطرح شده از سوی یکی از رسانه های عربی مبنی بر تعیین شروطی جهت پایبندی آمریکا به برجام را رد و تاکید کرد که ایران برای هر وضعیتی بعد از برجام آمادگی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۱۰    
نساجی مازندران با دو گل توانست فجر سپاسی را شکست دهد و همچنان امیدوار به صعود به لیگ برتر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۶    
معاون سیاسی وزیر خارجه ایران در مصاحبه با روزنامه نروژی آفتن پوستن گفت: ایران آماده است تا برنامه هسته ای خود را دوباره از سر بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۶    
یک گور دسته جمعی قدیمی در منطقه زردواه قطرم در فاصله 46 کیلومتری مرکز شهرستان بافق در استان یزد کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۴    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که سردار اشتری در جلسه با کمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید کرد که به زودی درباره فیلمی که در فضای مجازی در خصوص برخورد مامور نیروی انتظامی با یک خانم پخش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۵    
منابع نظامی یمنی از شلیک دو موشک به بندر آرامکو در جیزان عربستان خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۸    
بر اثر سیل در شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری 3 نفر کشته و 2تن دیگر مفقود شده اند. 13 تیم عملیاتی در حال امدادرسانی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۳    
دادسرای عمومی و انقلاب تهران از تعقیب قضایی فرد توهین کننده به مقدسات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۲    
دروازه بان کروات پرسپولیس با مصدومیت مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۹    
سخنگوی کاخ کرملین تاکید کرد که هیچ جایگزینی برای توافق هسته ای با ایران وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۱    
سخنگوی اورژانس کشور از مرگ یک تن و مفقود شدن یک تن دیگر در پی وقوع سیل در برخی از روستاهای چهارمحال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۵    
این روزها افزایش و کاهش قیمت ها در حوزه های مختلف از دلار و سکه و لوازم منزل و کالاهای الکترونیک گرفته تا گوشت و مرغ از جمله خبرهای ثابت حوزه ی اقتصادی به شمار می رود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۰    
یک روانشناس گفت: افراد خود شیفته به همان میزان که با اعتماد بنفس و توانمند به نظر می رسند، شکننده و آسیب پذیر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۷    
سخنگوی کرملین اعلام کرد، رئیس جمهوری روسیه امروز (دوشنبه) با همتای فرانسوی خود تلفنی گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۰    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: با تمامی محدودیت های مالی، قول پیگیری پروژه متروی تبریز را می دهم و امیدواریم متروی تبریز با قوت خود پیش رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۸    
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای نسبت به بارش باران، وزش باد شدید و بارش برف در ارتفاعات برخی استان های کشورهشدار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۰    
کمیته انضباطی فدراسیون کاراته یک مربی و بازیکن کاتا را به این کمیته فراخواند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۵    
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه بخش هایی از ارتفاعات البرز مرکزی و نقاط کوهستانی استان تهران طی 24 ساعت آتی با بارش برف مواجه می شود، گفت: از روز جمعه، سامانه بارشی جدیدی وارد کشور می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۱    
نخست وزیر ارمنستان به دنبال بالا گرفتن اعتراض ها در این کشور از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۵    
مدیر کل خدمات شهری معاونت خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر شدت بارش های امروز وپیش بینی وزش باد شدید برای بعدازظهر گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۱    
محمدجواد ظریف در پیامی توئیتری تاکید کرد که رهبران اروپایی نه تنها باید ترامپ را به ماندن در برجام بلکه باید او را به آغاز اجرای همراه با حسن نیت آن بخش از برجام که به وی مربوط می شود نیز تشویق کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۰    
سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان گفت: یکی از مأموران رفع سد معبر شهرداری توسط یک وانت بار مصدوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۸    
یک روزنامه روسی به نقل از منابع دیپلماتیک و نظامی اعلام کرد: احتمال دارد روسیه سیستم های اس – 300 خود را برای سوریه رایگان تامین کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۳    
مدیر شعب منطقه گیلان گفت: بانک سپه برای کمک واحدهای اقتصادی و رفع نیاز اقشار مردم استان گیلان سال گذشته 8 هزار میلیارد ریال تسهیلات در این استان پرداخت کردکه نسبت به سال قبل از آن 27 درصد رشد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۴    
پیونگ یانگ می داند که چین می تواند هر زمانی که بخواهد تحویل نفت خام را به آن کشور قطع کند. کیم به اندازه ای احمق نیست که این خطر را بپذیرد در نتیجه، مجبور شده که پای میز مذاکره بیاید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۵    
سخنگوی دولت گفت: امید ما به افزایش اشتغال در سال جدید به این جهت است که میزان تسهیلات بانکی از هجده هزار و پانصد میلیارد تومان به 73 هزار و 400 میلیارد تومان افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۲    
بنابر اعلام کرملین روسای جمهور روسیه و فرانسه در مورد لزوم اجرای برجام گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۱    
الیور استون کارگردان سینمای هالیوود در آخرین کارگاه بخش درالفنون که بیشتر رنگ و بوی یک نشست خبری (البته بدون حضور خبرنگارن) را داشت تا یک کارگاه تخصصی به پرسش های دانشجویان پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۷    
تصویر زیر حال و هوای مدرسه ای در شهر اهواز را نشان می دهد. گرد و غبار بازهم مهمان این شهر و سایر شهرهای استان خوزستان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۵    
با توجه به برخی حواشی اخیر باید تأکید کنم که نیروی انتظامی به عنوان بازوی امنیتی کشور موظف است اقتدار خود را در هر حال حفظ کند و من از برخی عقب نشینی ها تعجب می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۴    
برداشت از صحبت آقای رئیس جمهور، نوعی تهدید وزراست، به این معنی که وی می گوید، اگر حاضر نیستید از مواضع و آرای ایشان(رئیس جمهور) و سیاست ها و تصمیم گیری هایش دفاع علنی کنید، بهتر است از کابینه بروید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۴    
اکبر ترکان که زمانی رئیس شورای مرکزی نظام مهندسی بود رفتار آخوندی در خصوص سازمان مهندسی ساختمان را ناشی از ناراحتی وی بابت استیضاح شدن عنوان کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
آفتاب نیوز : هلدینگ فراگستر با بکارگیری دانش نوین بازاریابی، فروش و استفاده از کارمندان با تجربه و تحصیل کرده در زمینه ی دانش روز مدیریت، فروش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
دبیر شورای عالی فضای مجازی اعلام کرد: بله پیام رسانی است که مردم انتخاب کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
تصاویری از لبنان کشوری معروف به عروس خاورمیانه
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
جسد کشف شده نیز باقی مانده از یک جسد طبیعی است، هیچ جسد مومیایی در این منطقه به دست نیامده است، حتی چهره آن قابل تشخیص نبوده و شایعه پخش شده در خصوص بقایای این جسد صرفا ساخته شده فضای مجازی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
معاون دادستان خراسان رضوی گفت: مسائل مالی و اعمال نفوذ علت این دستگیری بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
مسئله حضور بانوان در استادیوم های ورزشی یکی از جدی ترین مباحث در محافل ورزشی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: خبرگزاری ها و باشگاه های خبری در شمار منابع خبری به شمار می روند و از باب ابزار از صوت و تصویر هم استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به جنایت در محله خزانه، از دو روایت درباره آن سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
وزیر ارتباطات: یکی از پیامدهای این انحصار توقف رشد تولید محتوا در شبکه ملی اطلاعات است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
توافق هسته ای ایران را نمی توان جایگزین کرد و باید تمام طرف ها بر آن نظارت کنند. رئیس جمهور پوتین نیز برنامه ای برای دیدار با آمریکا در خصوص برجام ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۰    
شخصی که باید در رابطه با کاوه مدنی صحبت کند البته آقای کلانتری است چرا که ایشان مدنی را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۸    
معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش بخشنامه جذب و ساماندهی سربازمعلم برای سال تحصیلی 98-97 را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۸    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: تشدید بمباران های مناطق مسکونی نشان از استیصال و ناکامی متجاوزین به یمن در رسیدن به اهداف خود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۸    
طی حدود سه ماه برگزاری حراجی سکه 485 هزار قطعه تمام و نیم بهار آزادی فروخته شد، در حالی حراج متوقف شده که بعید نیست در آینده ای نزدیک بانک مرکزی دوباره آن را در دستور کار قرار دهد.
  • ۱