چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۲۱:۵۱Jan 2019 16
 

خبرهای آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۵:۱۱    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان گفت: با توجه به تداوم دو دهه خشک سالی، کاهش میزان بارش ها و نیز شرایط بی آبی و کم آبی از 74 دشت این استان 54 دشت ممنوعه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۵    
خبر تلخی است ؛ آن هم در آستانه جام جهانی. امید ابراهیمی به دلیل ترک استخوان پای خود نمی تواند در دیدار برگشت مقابل ذوب آهن بازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۴    
چند کشور هم پیمان شده اند که ایران را وارد یک نزاع پر هزینه کنند و ما باید خیلی حساب شده رفتار کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۶    
مراسم رونمایی از البسه رسمی تیم ملی فوتبال کشورمان برای رقابت های جام جهانی 2018 روسیه پنجشنبه 20 اردیبهشت در هتل اسپیناس پلاس برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۳    
نشریه خط حزب الله ارگان پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای در جدیدترین شماره خود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۵    
رییس اتحادیه فروشندگان اتومبیل و نمایشگاه داران گفت: قدرت خرید مردم با افزایش قیمت خودرو ها اصلا همخوانی ندارد و همین امر باعث رکود شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۰    
سازمان هواشناسی برای بسیاری از استان های کشور برای امروز رگبار باران ، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت، با احتمال تگرگ پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۵    
سرمربی پرسپولیس بامداد سه شنبه راهی کشورش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۷:۳۱    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در یک حرکت بی نظیر در کمک به توسعه ورزش روستاها تصمیم گرفت تا 27 صدم درصد منابع ارزش افزوده را به این حوزه اختصاص دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۷:۳۱    
خروج ترامپ از برجام یک ضربه سنگین به کلیت موضوع عدم اشاعه سلاح های هسته ای در جهان است، زیرا که این توافق از بالاترین استانداردهای شفافیت و راستی آزمایی در برنامه هسته ای برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۳:۲۴    
فناوری اپلیکیشن گوگل لنز با دوربین گوشی های هوشمند برخی از برندهای تکنولوژی ادغام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۲:۳۴    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به نقش همکاری های علمی و بین المللی دانشگاههای کشور در نمایش توان علمی کشور به جهانیان گفت: نشان دادن اقتدار علمی کشور دشمنان را مایوس می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۰:۵۶    
لوپتگی افزود: تیمملی فوتبال ایران بدون شک بهترین تیم آسیا در 6 سال اخیر بوده است و آرژانتین در جام جهانی 2014 بسختی توانست بر این تیم پیروز شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۰:۵۲    
بر اساس ابلاغیه حوزه ریاست بنیاد مستضعفان حضور هر یک از شرکت های زیر مجموعه بنیاد در پروژه های پیمانکاری داخلی تنها منوط به رعایت حداقل سقف ریالی مبلغ پیمان اعلام شده است که در کلیه مراحل فعالیت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۱    
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد که مردم ایران هنوز به اهمیت جام جهانی پی نبرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۰    
سخنگوی دولت مراکش مدعی شد اعضای جبهه پولیسارو از گذرنامه های دیپلماتیک ایرانی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۹    
ترزا می نخست وزیر انگلیس روز پنجشنبه در تماس تلفنی با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که لندن به حفظ برجام به عنوان بهترین گزینه پایبند است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۷    
نخست وزیر اسرائیل در واکنش به تهاجم بامداد امروز -پنجشنبه- این رژیم به سوریه گفت که ایران خط قرمز را زیر پا گذاشته بود و پاسخ اسرائیل متناسب با آن انجام شد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۵    
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اسلام وقتی قوی است که بتوانیم احکام الهی را اجرا کنیم. وگرنه اسلام منحصر و محدود در مساجد و حوزه ها همچنان که پیش از انقلاب وجود داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۴    
خزانه داری آمریکا دارایی های این افراد و شرکت ها در حوزه قضایی آمریکا را بلوکه کرده و اتباع آمریکا از مراودات مالی با آن ها منع شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۲    
مجتبی محمودی با بیان اینکه سه تیم ارزیاب با 14 نیروی امدادگر بلافاصله پس از زمین لرزه به منطقه اعزام شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۰    
باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای بازی برابر الجزیره امارات رایگان شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۹    
رئیس جمهوری اسلامی ایران، در گفت وگوی "آنگلا مرکل" صدراعظم آلمان با وی، با تاکید بر این که "منافع تهران در برجام باید به طور دقیق و صریح، مشخص و تضمین شود"؛ از اتحادیه اروپایی و به ویژه آلمان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۶    
رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت ایستادگی در برابر یکجانبه گرایی دولت آمریکا، اظهار داشت: آمریکایی ها باید بدانند که به راحتی و بدون پرداخت هزینه نمی توانند از توافقات و تعهدات بین المللی خود خارج شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۰    
شارلوا با وجود گلزنی مهاجم ایرانی اش برابر بروخه شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۲:۳۸    
از لباس رسمی کاروان تیم ملی فوتبال ایران در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۲:۳۶    
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: تیام به بازی برگشت مقابل ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۵    
سخنگوی دولت فرانسه ادر خصوص اقدام آمریکا مبنی بر خروج از برجام گفت: اتحادیه اروپا آماده است که هرگونه اقدام یک جانبه ای را که به منافع شرکت های اروپایی لطمه بزند در سازمان تجارت جهانی به چالش بکشد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۱    
سرگئی لاوروف وزیرخارجه روسیه، روز پنجشنبه ایران و اسرائیل را به گفتگو فراخواند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۹    
با نمایش کلیپی در مراسم رونمایی از لباس کاروان تیم ملی فوتبال در جام جهانی 2018 روسیه، اسامی چند بازیکن از لیست کی روش لو رفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۱:۵۴    
خبرگزاری روسی راشا تودی در گزارشی به بررسی شانس ایران در جام جهانی و همچنین معرفی سردار آزمون به عنوان بازیکن شاخص تیم کی روش پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۴    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در سراسر دنیا مهاجرت دانشجویان برای ادامه تحصیل در کشورهای دیگر امری عادی و رایج است ولی نکته مهم فراهم کردن شرایط بازگشت این دانشجویان به کشور مبدا است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۴    
باشگاه ذوب آهن با انتشار بیانیه ای نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۷    
باشگاه خونه به خونه مازندران در خصوص اتفاقات هفته پایانی لیگ دسته اول بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۷    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس می گوید: اگر بخواهیم در برقراری تعطیلات مدت دار، به اقتضائات منطقه ای فکر کنیم باید برای هر اقلیمی یک تقویم آموزشی خاص داشته باشیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۴    
برخی کاربران گزارش داده اند که بدون استفاده از فیلترشکن امکان ارتباط از طریق تلگرام را پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۲    
پس از جنجال و درگیری سعید عبدولی در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، اینبار برادر وی در مبارزه با حریف دست به حرکات غیراخلاقی زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۱:۰۰    
وزیر کشور با اشاره به این که توسعه نیافتگی اقتصادی گرفتاری ما در کشور است ، گفت: احزاب با مسائل سهمگین توسعه مواجه شوند و برای آن ها برنامه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۵۸    
بر اثر شکسته شدن یک سد در کنیا دستکم 32 تن جان باختند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۸    
زمین لرزه ای به بزرگی 5 ریشتر سرخس را در استان خراسان لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۹    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) حوالی ظهر امروز شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد و شهرهای اطراف را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۲۲    
خروج غیرقانونی رییس جمهور آمریکا از برجام آخرین حلقه از موارد متعدد و مستمر نقض برجام توسط ایالات متحده به ویژه پس از روی کار آمدن دولت تندروی جدید آمریکاست ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۲۲    
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در آخرین روز معاملاتی در بازار تهران، 2 میلیون و 39 هزار تومان و طلای 18 عیار 195 هزار و 400 تومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۲۲    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: با وجود وزش باد شدید و رگبار فعلاً معبری مسدود نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۱    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در تمرین امروز این تیم حضور نداشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۱    
سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه عصر روز پنج شنبه با سیدعباس عراقچی در تهران دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۱    
دبیر فدراسیون کشتی تاکید کرد بطور قطع کمیته انضباطی شدیدا و بر اساس قانون با کشتی گیران متخلف در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برخورد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۱    
افسرده ها کشمش بخورند. کشمش سرشار از آهن، پتاسیم، کلسیم و ویتامین های گروه B است. برای سلامت استخوان ها مفید است و از پوکی استخوان جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۱    
در جریان مبارزه پرویز هادی و یدالله محبی در وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد انتخابی تیم ملی حواشی زیادی بوجود آمد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۱    
استاندار خوزستان با اشاره به برنامه راه اندازی 14 پست GIS در استان گفت: تا پایان سال آینده حداقل یک هزار و 800 کلید بریکر ( قطع کننده برق) گازی در استان خوزستان نصب خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۱    
در پی تجاوز رژیم صهیونیستی به خاک سوریه بحرین از این حملات حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۵۰    
آخرین پنج شنبه سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با بازدید گسترده مردم همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۹    
خیلی قبل تر از روزی که برجام به عنوان یک توافق چندجانبه امضا شد، در کشور ما سه نگاه کلان و کلی نسبت به این توافق وجود داشت؛ سه نگاهی که قطب های اصلی موضعگیری در قبال برجام را می ساختند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۴    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: پرندگان از ثروت های ملی کشور ما به شما می روند که متاسفانه به خاطر عدم حفظ زیستگاه های آنها تعداد برخی گونه ها به دلیل تخریب اکوسیستم ها بسیار کاهش یافته است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۲    
اخترشناسان یک سیاره فراخورشیدی موسوم به "WASP-96b" کشف کرده اند که ابر ندارد و آسمان آن همیشه صاف است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
ارتش سوریه درباره حملات صبح امروز (پنجشنبه) رژیم صهیونیستی به خاک سوریه بیانیه منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
هفت وزیر کابینه دولت هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان و بررسی مسائل مختلف به کمیسیون های تخصصی می روند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
وزارت امور خارجه جمهوری کوبا تصمیم دولت ایالات متحده برای خروج از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) یا توافق هسته ای با ایران و از سرگیری تحریم ها را به شدت رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
بعد از 13 سال اختلاف و درگیری بین 2 تیره از طایفه ایل قشقایی در منطقه فیروزآباد در استان فارس، صلح بر روابط این 2 تیره حاکم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
28 زندانی ایرانی در روز پنچشنبه برای گذراندن باقیمانده دوران محکومیت خود در ایران، کویت را با یک پرواز چارتر ترک گفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
سیدمحمد بطحایی به مناسبت حضور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دانشگاه فرهنگیان، مراتب تشکر جامعه فرهنگیان را طی پیامی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
باوجودی که طی سالیانی طولانی مطالعه درباره "تاج خورشیدی" (corona ) تقریبا غیرممکن بود، اما دانشمندان در تحقیقات جدید متوجه انرژی ناشناخته ای که مسئول درجه حرارت تاج خورشیدی است، شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تنها 2 میلیارد متر مکعب آب در پشت سدها و ذخیره گاههای سیستان و بلوچستان وجود دارد که آن هم با وجود گرمای بالا در حال تبخیر است و در مهر ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
تحقیقات نشان داده که با وجود افزایش چشم انداز تهدید امروز و افزایش آگاهی جهانی از شنود مکالمات و نقض داده ها، رفتارهای رمز عبور تا حد زیادی بدون تغییر باقی می مانند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
رئیس کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به دخالت افراد غیرپزشک در امور پزشکی اعلام کرد که این موارد رو به افزایش است و سازمان نظام پزشکی وظیفه دارد این تخلفات را کشف، معرفی و جلوی این پدیده شوم را بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان از سکونت نیم میلیون نفر در مناطق حاشیه نشین شمال و شمال شرق شهر اصفهان خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
یک مدرس علوم فضایی دانشگاه اصفهان گفت: در روش تداخل سنجی، عکس های پی در پی هر ساله از دشت مهدیان در نزدیکی شهرضا نشان داده است که به دلیل برداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه کاشان و باستان شناس با بیان اینکه پدیده های اقلیمی می تواند موجب از بین رفتن تمدن ها شود، تصریح کرد: در برخی از مناطق کشور تا حدود 1800 سال آینده اثری باقی نخواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۷    
وزیر اطلاعات بابیان این که اقدام آمریکا در خروج از برجام برای ما امری روشن بود و غافلگیر نشدیم ، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۹    
در پاسخ به عهد شکنی های آمریکا، برخی دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب برجام را به آتش کشیدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۰    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از کشف جسد جوان 22 ساله سمنانی در رودخانه دز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰    
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از هلاکت یک سوداگر مرگ و کشف یک تن و 146 کیلو گرم مواد افیونی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰    
کنسرت کیتارو - آهنگساز و نوازنده ژاپنی - در ایران برگزار نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰    
روبات های جراح، گاهی قادر به انجام عملیاتی هستند که حتی ماهرترین جراحان نیز نمی توانند آنها را انجام دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰    
پلیس قزاقستان امروز (پنجشنبه) ده ها معترص به سیاست های دولت را بازداشت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰    
کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا به دلیل برنامه های هسته ای ایران برای اعمال تحریم های بیشتر علیه این کشور در هفته آتی آماده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰    
وزیر کشور با بیان اینکه آگاهی دنیا از بدعهدی آمریکا، دستاورد بزرگی است، عنوان کرد: پس از خروج آمریکا از برجام، کشورهای اروپایی بیانیه دادند و حق را به ایران دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰    
صبح امروز معلمان شاغل و بازنشسته در تهران و استان های مختلف تجمع اعتراضی برگزار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰    
اتوبوس های سفیران گردشگری تبریز 2018 که پنجم اردیبهشت از تبریز سفرخود را آغاز کرده بودند در نمایشگاه بین المللی مشهد مورد استقبال مدیرکل، معاونان ومدیران میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۱    
ایمان انصاری فرنگی کار وزن 87 کیلوگرم که بدلیل درگیری با عبدولی در زمان مبارزه، هر دو از مسابقات اخراج شدند می گوید برادران عبدولی در رختکن به او حمله کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۲    
کمک های مالی شهرداری تهران به موسسات و نهادهای فرهنگی مذهبی برای سال 97
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۴    
عده ای معترض به خروج آمریکا از برجام، چهارشنبه 19 اردیبهشت در مقابل سفارت سابق آمریکا در تهران تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۰    
سید حسن خمینی گفت: دیروز رهبر معظم انقلاب نکته ای را مورد اشاره قرار دادند که صدای امام است؛ تک تک ما نسبت به عزت کشور مسئول هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۰    
پس از مدت ها اظهارات مبهم و کلی گویی درباره سرنوشت مومیایی کشف شده در شهر ری و خبرهای تأییدنشده از دفن آن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۷    
عباس پوریانی رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران با اشاره به آخرین وضعیت پرونده حوادث دی ماه 96 گفت: تاکنون 24 پرونده منتهی به صدور حکم گردیده و برای برخی پرونده های مذکورحکم برائت صادر گردیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۴    
نخست وزیر کانادا با ابراز تاسف از تصمیم رئیس جمهوری آمریکا برای خروج از برجام، اعلام کرد که کشورش در کنار دیگر کشورهای حمایت کننده از این توافق هسته ای است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۸    
ترامپ بی پروا خروج امریکا از برجام را اعلام کرد. این موضوع تنها سبب می شود تا ایران بدون هیچ گونه محدودیتی به برنامه هسته ای خود با شدت بیشتری ادامه دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۰    
تیم ملی فوتسال بانوان ایران در نیمه نهایی مسابقات جام ملت های آسیا برابر ویتنام یه پیروزی رسید و فینالیست شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۰    
فرماندهی مرزبانی استان از توقیف یک فروند شناور تجاری حامل بیش از 38 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در بندر پارسیان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۰    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره تمدید قراردادش گفت: فعلا تمام تمرکزمان روی بازی با الجزیره است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۳    
وزارت خارجه روسیه دو طرف ایران و رژیم صهیونیستی را به حفظ آرامش فراخواند. بوگدانف اظهار داشت: ما با تمامی طرف ها در تماس هستیم و همه را به خویشتن داری دعوت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۶    
پیش بینی برنده جنگ احتمالی میان تهران و ریاض راحت نیست. نتیجه آنکه نخستین جنگ میان عربستان سعودی و ایران در نهایت بستگی به عوامل متعددی دارد. دو کشور توانایی های متفاوتی دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۸    
سفیر عراق در تهران با اشاره به مشارکت عراقی های مقیم ایران در انتخابات پارلمانی این کشور، تصریح کرد: برخلاف برخی از تبلیغات که گفته می شد مشارکت در انتخابات کم رنگ خواهد بود اما مشاهده کردیم که افراد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۶    
وزارت دفاع روسیه به نقل از ارتش سوریه اعلام کرد، بیش از نیمی از موشک های شلیک شده از سوی رژیم صهیونیستی به خاک سوریه سرنگون شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۲    
به دنبال حملات موشکی متقابل بین سوریه و رژیم صهیونیستی رئیس جمهور فرانسه امروز (پنجشنبه) خواستار کاهش تنش ها در خاورمیانه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۹    
دازنده مدال طلای جهان و برنز المپیک به دلیل درگیری در دومین مبارزه خود، از رقابت های انتخابی تیم ملی کنار اخراج شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۱    
دانشگاه تهران درباره خروج آمریکا از برجام، در حمایت از سیاست اصولی دولت جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۹    
رویترز اعلام کرد: کشورهای اروپایی تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا منافعشان در ایران علیرغم تهدیدهای آمریکا حفظ شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۸    
سخنگوی اورژانس کشور گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه تاکنون ده ها نفر بر اثر مصرف قارچ در مناطقی از شهر کرمانشاه دچار مصدومیت شدند که متأسفانه دو نفر از آنها جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۵    
آفتاب نیوز :
  • ۱