چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۲۲:۳۴Jan 2019 16
 

خبرهای آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۱    
شصت و چهارمین جلسه شورا روز یک شنبه سی ام اردیبهشت ماه از ساعت 9الی 11 با قرائت سوگندنامه توسط محمد علی افشانی شهردار تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۸    
مطالعات به این نکته اشاره دارند که گرسنگی موجب می شود تا بدن کربوهیدارت های ذخیره شده را بسوزاند که می تواند روند کاهش وزن را تسریع کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۵    
ویتامین C ویتامینی است که مانند آنتی اکسیدان عمل می کند اما برای تولید کلاژن، تولید سایر آنتی اکسیدان ها در بدن، تولید پروتئین و التیام زخم نیز لازم است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۴    
بیمه ایران با صدور بخشنامه ای به واحدهای اجرایی خود در سراسر کشور جزئیات شرایط ادامه قراردادهای بیمه نامه های عمر شرکت بیمه توسعه در شرکت سهامی بیمه ایران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۵    
رئیس جمهوری آمریکا رهبر کره شمالی را تهدید کرد که در صورت شکست مذاکرات با آن، رهبر این کشور به سرنوشت قذافی دچار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۴    
رئیس سازمان امداد و نجات عملیات امدادگران در سیل و آبگرفتگی های اخیر را تشریح کرد. صفحه نخست حوادث
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۲    
رئیس پلیس آگاهی هرمزگان از شناسایی و دستگیری اعضای دو باند سرقت به عنف و یک باند جعل پول و چک بانکی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۵    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در نخستین روز از ماه مبارک رمضان افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۷    
آفتاب نیوز : حدود یک ماه از انتشار فیلم برخورد خشونت آمیز گشت ارشاد در یکی از پارک های تهران می گذرد اما همچنان واکنش ها دراین باره ادامه دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۴    
محمود سریع القلم در ایران طی یک قرن اخیر جامعه بزرگ تر از دولت نشده و دولت و حاکمیت خیلی بزرگ تر از جامعه است و جامعه نقش کلیدی در تصمیم سازی و تصمیم گیری ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۳    
حداقل دو گلوله به محمد بن سلمان ولیعهد عربستان اصابت کرده و احتمال اینکه از دنیا رفته باشد نیز وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۰    
دادگاهی در آمریکا معاون بانک خلق ترکیه موسوم به هالک بانک را به اتهام دور زدن تحریم های ایران، به 32 ماه حبس محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۰    
همه ما در زندگی روزمره مان حالت ترش کردن یا سوزش سردل را تجربه کرده ایم و بسیاری نیز به راحتی از کنار آن گذشته ایم و با یک لیوان آب، شیر یا شربت آلومینیوم ام. جی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۰    
رئیس انجمن متخصصین داخلی ایران در مورد بیمارانی که مجاز به روزه داری نیستند توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۴:۲۹    
کرملین تمهیداتی برای جوان سازی کادر مدیریت عالی روسیه اندیشیده و با سرعت در بالاترین سطوح در حال اجرای آن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۲:۱۷    
یکی از مسئولان حراست دانشگاه خوارزمی از ورود یک دانشجوی پسر به خوابگاه دختران این دانشگاه خبر داد و گفت: این دانشجو بازداشت و به عوامل انتظامی تحویل داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۲:۱۶    
در تصویر زیر استفاده از اسب آبی برای حمل ارابه در اوایل قرن بیستم در آمریکا را می بینید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۲:۱۶    
وزیر راه و شهرسازی گفت: بعضاً در یک نظارت اسم 300 مهندس قرار دارد، معلوم است که در این فرآیند امضافروشی دارد فریاد می کشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۲:۱۳    
با حکم وزیر ورزش و جوانان، اعضای هیات رییسه، نایب رییس، دبیر و خبره ورزشی فدراسیون کشتی منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۰:۱۸    
رییس جمهوری آمریکا گفت، هنوز مشخص نیست که دیدار برنامه ریزی شده وی با رهبر کره شمالی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۳:۱۶    
اهر - مدیر امور منابع آب اهر بابیان اینکه در شهرستان اهر با بحران شدید کم آبی مواجه هستیم و این نیز واقعیت غیرقابل انکار است، گفت: سد ستارخان فقط 14 میلیون و 220 هزار مترمکعب آب دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۲:۵۷    
رمضان از مصدر رمض به مفهوم شدت گرما و تابش آفتاب بر رمل... معنا شده است. انتخاب چنین واژه ای به راستی از دقت نظر و لطافت خاصی برخوردار است چرا که سخن از گداخته شدن است و شاید به تعبیری دگرگون شدن در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۲:۴۹    
رئیس دفتر رئیس جمهور کشورمان در دیدار رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد که اراده جمهوری اسلامی ایران، تسریع در اجرای توافقات شورای عالی راهبردی روابط تهران–آنکارا در همه عرصه ها بویژه اقتصادی و تجاری و تحقق ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۲:۳۷    
سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در خصوص اخباری مبنی بر استخدام های سه روزه در این سازمان توضیح داد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۲:۲۶    
رئیس پلیس کرج گفت: 3 سارق که در پوشش مامور پلیس راهور اقدام به ربودن یک دستگاه تریلر و سرقت بار آن کرده بودند، دراین شهرستان شناسایی و به دام افتادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۲:۱۸    
وزارت خارجه چین همزمان با افزایش تنش ها میان واشنگتن و پیونگ یانگ، از این دو کشور خواست تا حسن نیت نشان دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۷    
ریکاردو گارکا 24 بازیکن را برای جام جهانی 2018 روسیه به تیم ملی پرو فرا خواند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۸    
شرکت نفتی توتال فرانسه اعلام کرد در صورتی که نتواند از آمریکا معافیت تحریمی دریافت کند، از پروژه توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی کناره گیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۶    
رئیس مجلس علیای پارلمان روسیه گفت، روابط میان مسکو و لندن بعد از ماجرای کشته شدن جاسوس سابق روس در انگلیس به سطح بسیار پایینی رسیده است و این وضعیت تا زمانی که ترزا می و کابینه اش در قدرت باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۵    
گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه ای اعلام کرد: محصول 2008 در خارج از چارچوب و بخشنامه های فروش، از جمله روش کارتکس از سوی هیچ یک از نمایندگی های مجاز این گروه صنعتی عرضه نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۲    
با رویت حلال ماه رمضان، فردا (پنجشنبه) اول ماه مبارک رمضان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۲    
سرمربی تیم فوتبال استقلال در جشن قهرمانی این تیم به تیم رقیب کنایه زد و با بیان اینکه تماشاگران استقلال در سه بازی بیشتر بوده، گفت: تیم کوچکتر تماشاگران کمتری داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۶    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: ساعاتی پیش در پی مذاکره با کارگران و قول مساعد برای پیگیری مطالبات قانونی، آنان مسیر راه آهن شمال - جنوب را گشودند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۴    
رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور گفت: ضرر مصرف سبوس خام بیشتر از منافع آن است بنابراین توصیه می شود که سبوس خام مصرف نشود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۱    
رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: شاه بیت مصوبات جلسه امروز ستاد بحث پیشگیری از قاچاق کالا و ارز و ایجاد فرهنگی بود که با افتخار به کالای ایرانی بپردازیم و از آن ها استفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۰    
محققان عنوان کردند: اگرچه اخبار جعلی سریع تر و بیشتر در رسانه های اجتماعی انتشار پیدا می کنند، اما اخبار چاپی و رسانه های سنتی خبری، قابل اعتمادترین منابع خبری هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۰    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مسمومیت 481 نفر و فوت 8 نفر به دلیل خوردن قارچ سمی در روزهای گذشته در برخی استان های کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۵۳    
رئیس جمهوری مصر حکمی را مبنی بر عفو 332 زندانی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۵۲    
وزیر نفت گفت: مقوله ای بنام جریمه برای توتال مطرح نیست اما مبلغی که این شرکت در ایران سرمایه گذاری کرده تا پایان انجام پروژه به آنها عودت داده نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۹    
یک خلبان چینی در ارتفاع 10 هزار متری سطح زمین و در حالی که شیشه جلو کابین خلبان کاملاً از جا در آمده بود توانست هواپیما را به سلامت به زمین بنشاند و همه مسافران را نجات دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۵    
رئیس کمیته ملی المپیک با تاکید بر اهمیت فضای همدلی و وحدت در آستانه بازی های آسیایی جاکارتا از برگزاری جلسه ای در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور خبر داد که منجر به تخصیص بودجه به فدراسیون های ورزشی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۲    
کریم انصاری فرد در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران از آمادگی کامل تمام بازیکن ها سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۳۵    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، رهبران حماس از حملات اسرائیل در امان نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۳۳    
رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتخاب نیکول پاشینیان به عنوان نخست وزیر جمهوری ارمنستان ابراز امیدواری کرد که مناسبات تهران – ایروان بیش از پیش گسترش و تعمیق یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۹    
معاون نخست وزیر ترکیه گفت که اسرائیل و مصر اجازه فرود هواپیماهای ترکیه ای در فرودگاه هایشان را نمی دهند تا مجروحان فلسطینی برای درمان به ترکیه انتقال پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۴    
رئیس کمیسیون اروپا در بروکسل با تاکید بر لزوم حفظ برجام گفت که اتحادیه اروپا از همه منابعی که در اختیار دارد برای حفظ برجام استفاده خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۴۹    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: طرحی را در قالب طرح تجاری سازی از سال گذشته شروع کردیم تا بتوانیم حوزه فروش را رشد دهیم و به بازارهای این حوزه اضافه کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۹    
در مراسم رونمایی از نمایشگاه دائمی صنایع دستی، برخی مشکلات این حوزه از جمله بیمه هنرمندان، مشکلات مدیریتی، لزوم حمایت از بخش خصوصی و ... مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۵    
دادگاه عالی ورزش فرجام خواهی باشگاه اتلتیکومادرید را در رابطه با کاهش محرومیت دیگو پابلو سیمئونه رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۶    
وزارت اطلاعات در پی انتشار گزارش منتشر شده در برخی رسانه ها با عنوان " متن گزارش تحقیق و تفحص از دو تابعیتی ها " در نامه ای رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس نکاتی را درباره این گزارش قید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۳    
رئیسجمهوری اسلامی ایران در پیام های جداگانه ای به سران کشورهای اسلامی،حلول ماه مبارک رمضان، ماه میهمانی خدا و جاری شدن رحمات و برکات الهی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۱    
رئیس جمهور کشورمان، کشتار مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی را فاجعه ای بزرگ و متأثر کننده دانست و تأکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۷    
شورای امنیت سازمان ملل امروز (چهارشنبه) برای بررسی تحولات سوریه تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۵    
به نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق دست یافته است که بر اساس این نتایج، ائتلاف های السائرون ، النصر ، الفتح و دولت قانون ، در صدر قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۴    
بیست ویکمین نشست تخصصی آموزشی و ماهانۀ آیین آواز در حالی برگزار شد که کسالت ناگهانی مهمان ویژه این ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۰    
کاخ سفید هنوز نسبت به برگزاری دیدار رهبران آمریکا و کره شمالی مطابق با برنامه ریزی های انجام شده امیدوار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۸    
شرکت توتال اعلام کرد با احیای تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران امکان ادامه حضور در پروژه توسعه میدان گازی پارس جنوبی را نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۷    
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: نگرانی برای تامین دارو و افزایش قیمت آن وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۶    
کمیساریای انتخابات عراق امروز (چهارشنبه) تاکید کرد که نتایج نهایی انتخابات پارلمانی برگزار شده در این کشور، طی دو روز دیگر اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۶    
سرپرست جدید بخشداری خرانق گفت: حضور روزانه گردشگرانی از کشورهای درجه یک اروپایی در این بخش نشان از قدرت مغفول مانده گردشگری منطقه است چرا که حضور صرف گردشگر بدون توجه به مقوله درآمدزایی صنعت توریسم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۵    
اگر شما در دیدار دانشجویی با رهبر معظم انقلاب حاضر بودید و فرصت صحبت داشتید مهمترین نکته ای که بیان می کردید چه بود؟
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۴    
رییس شورای اروپا در توییتر خود اظهاراتی طعنه آمیز خطاب به رییس جمهوری آمریکا مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۳    
وزیر کشور در حکمی سید محمدعلی افشانی را به عنوان شهردار شهر تهران منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۲    
رهبر جریان صدر عراق و رئیس ائتلاف سائرون ،هرگونه دخالت نماینده آمریکا در امور عراق را تقبیح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۱    
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می گوید حضور در قطر تجربه خوبی برایش بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۰    
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران اظهار امیدواری کرد که این تیم در جام جهانی شگفتی ساز شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۴    
رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی به موضوع ایجاد رشته های جدید در این دانشگاه اشاره کرد و افزود: برخی رشته های بی خاصیت که هیچ کاربردی برای دنیا و آخرت دانشجویان ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۳    
طی سال های اخیر هنرهای بسیاری در کشور به دست فراموشی سپرده شده و هیچ تلاشی در راستای احیای آنها نشد، یکی از این هنرها ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۰    
در بیانیه ستاد کل آمده است: شمارش معکوس برای فروپاشی رژیم پوشالی صهیونیستی آغاز شده و در آینده ای که چندان دور نخواهد بود، براساس وعده الهی طومار رژیم اشغالگر قدس برای همیشه درهم خواهد پیچید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۹    
ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن محکوم کردن اقدام غیرقانونی و گستاخانه دولت جنایتکار آمریکا در انتقال سفارتخانه شیطان بزرگ به شهر قبله اول مسلمین و همچنین جنایات رژیم خونخوار صهیونیستی اعلام می کند از ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۹    
رئیس جمهوری روسیه گفت: کشتی های جنگی این کشور به دلیل تهدید تروریستی موجود در سوریه در دریای مدیترانه مستقر خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۷    
با گذشت کمتر از یک هفته از تصدی حکم مدیریت استان خوزستان بانک صادرات توسط جناب آقای اقبالی راد، اعضای هیات مدیره این شرکت به منظور تبریک به ساختمان سرپرستی بانک صادرات استان خوزستان مراجعه نمودند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۷    
ایرج طهماسب در مراسم تقدیرش در اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه حسنات گفت: باید بگویم که نه! من نمی روم و تا انتها هستم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از چندگانگی در حوزه رسانه انتقاد کرد و گفت: فیلتر و فیلترشکن معلول علتی بالاتر است و باید سیاست و تکلیف آن در کشور مشخص شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۱    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: محصولات تولیدی گروه سایپا با قیمت های کمتر از 45 میلیون تومان، هیچگونه افزایش قیمتی نداشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۹    
دبیرکل پیشین سازمان ملل تصریح کرد: تصمیم رییس جمهور آمریکا برای خروج از توافق هسته ای با ایران، پیامی بد به کره شمالی منتقل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۲    
با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان موضوع تغییر ساعات کاری ادارات ذهن بسیاری از کارمندان را به خود مشغول کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۴    
عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در جبهه داخلی بیش از گذشته نیاز به وحدت و انسجام، همدلی و همراهی داریم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۴    
مراسم ترحیم زنده یاد قاسم افشار، گوینده باسابقه خبر شنبه (29 اردیبهشت ماه) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۵    
چین از کره شمالی خواست تا برنامه نشست تاریخی میان کیم جونگ اون، رهبر این کشور و دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را متوقف نکند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۴    
یک تحلیلگر ارشد فرانسوی در گزارشی با تاکید بر لزوم تلاش اروپا برای حفظ برجام نوشت: خروج آمریکا از برجام تهدیدی علیه ارزش های ساختاری اروپا از جمله چندجانبه گرایی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۸    
باران کوثری ضمن تسلیت درگذشت قاسم افشار، گوینده سابق خبر صداوسیما، از شرافت او نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۷    
در فضای مجازی خبری مبنی بر انتخاب خواننده تیتراژ ماه عسل منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۵    
رضا رشیدپور به درگذشت قاسم افشار گوینده پیشکسوت خبر در اینستاگرامش واکنش نشان داد و نوشت: چقدر دوستت داشتم مرد بزرگ
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۳    
سازمان هواشناسی در اخطاریه ای با اعلام بارش شدید طی امروز و فردا و احتمال تگرگ نسبت به آبگرفتگی معابر هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۸    
آن دسته از خودروها که کمتر از 45 میلیون تومان قیمت دارند، از شیوه های قیمتگذاری شورای رقابت تبعیت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۴    
راننده این خودرو بدون توجه کافی به جلو و افزایش سرعت توانایی کنترل وسیله نقلیه را از دست داد و خودرو واژگون شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۱    
همه محکومان موادمخدر باید با گرفتن احکام سخت و بازدارنده ، پشیمانی را به خود ببینند و این موارد در جامعه نهادینه شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: بیانیه اخیری که در ارتباط با برجام صادر شده است بیانیه خبرگان رهبری نبوده و آیت الله جنتی به عنوان رئیس خبرگان از جایگاه حقیقی خودشان این بیانیه را صادر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۰    
محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور در جریان سفر خود به بانکوک علاوه بر شرکت و سخنرانی در هفتادو چهارمین اجلاس اسکاپ با نخست وزیر تایلند و همچنین معاون دبیر کل سازمان ملل متحد دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۳    
مارتین لارنی دوست دخترش را برای اینکه از نظر او لباس مناسب نپوشیده بود با شلیک به چشمش به قتل رساند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۰    
اصلاح طلبان می خواستند پلی میان ایران و جهان خارج باشند. پیروزی ترامپ اما سنگ های بسیاری در مسیر آنان ایجاد کرده است
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۷    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی و صدراعظم آلمان در گفت گوی تلفنی با یکدیگر درباره برنامه جامع اقدام مشترک پس از آنکه آمریکا خروج خود از این توافق را اعلام کرد، رایزنی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۶    
افشین هاشمی در اینستاگرام درباره قاسم افشار گوینده خبر تلویزیون نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۴    
نخستین دستاورد این مطالعه (اثبات سرطانزا بودن مصرف نوشیدنی های داغ )، توسط آژانس بین المللی تحقیقات سرطان ثبت جهانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۳    
ما بر این باور هستیم که گوگل نباید در کسب و کار جنگ دخالت کند. بنابراین خواستار لغو پروژه مان هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۲    
طی هفته گذشته برخی رسانه ها گزارش دادند که ویلای غیرمجاز یکی از وزیران در روستای فشند ساوجبلاغ به دستور دادستانی ساوجبلاغ تخریب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۲    
پس از آخرین اظهارنظرهای مدیران سیما که گفته بودند برنامه سینمایی هفت قبل از ماه رمضان پخش می شود هنوز زمان پخش این برنامه مشخص نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۸    
از یک شنبه هفته گذشته واردات کلیه فراورده های مکمل که در کشور آمریکا تولید می شوند، به کشور ممنوع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۸    
پاپ فرانسیس، رهبر مسیحیان کاتولیک جهان کشتار اخیر فلسطینی ها از سوی نظامیان رژیم صهیونیستی در نوار غزه را محکوم کرده و هشدار داد این کشتارها صرفا باعث خشونت بیشتر خواهد شد.
  • ۱