دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۱۶:۱۹Dec 2018 17

خبرهای آفتاب نیوز 9 خرداد 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 1 خرداد 1397 آفتاب نیوز 2 خرداد 1397 آفتاب نیوز 3 خرداد 1397 آفتاب نیوز 4 خرداد 1397 آفتاب نیوز 5 خرداد 1397 آفتاب نیوز 6 خرداد 1397 آفتاب نیوز 7 خرداد 1397 آفتاب نیوز 8 خرداد 1397 آفتاب نیوز 9 خرداد 1397 آفتاب نیوز 10 خرداد 1397 آفتاب نیوز 11 خرداد 1397 آفتاب نیوز 12 خرداد 1397 آفتاب نیوز 13 خرداد 1397 آفتاب نیوز 14 خرداد 1397 آفتاب نیوز 15 خرداد 1397 آفتاب نیوز 16 خرداد 1397 آفتاب نیوز 17 خرداد 1397 آفتاب نیوز 18 خرداد 1397 آفتاب نیوز 19 خرداد 1397 آفتاب نیوز 20 خرداد 1397 آفتاب نیوز 21 خرداد 1397 آفتاب نیوز 22 خرداد 1397 آفتاب نیوز 23 خرداد 1397 آفتاب نیوز 24 خرداد 1397 آفتاب نیوز 25 خرداد 1397 آفتاب نیوز 26 خرداد 1397 آفتاب نیوز 27 خرداد 1397 آفتاب نیوز 28 خرداد 1397 آفتاب نیوز 29 خرداد 1397 آفتاب نیوز 30 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۰۴    
مدیر عامل آب منطقه ای تهران با بیان اینکه شستن حیاط و ماشین با آبی که با مشقت تامین می شود کم لطفی است، هشدار داد، بارش های اخیر، جبران کاهش بارش ها را نکرده و ذخیره برف تهران در حال حاضر صفر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۴    
کی روش دیر یا زود از ایران می رود و فرق بود و نبودش به سرعت مشخص شود اما برای آن روزها لازم است بدانیم چه کسی او را فراری داد؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۰    
یک نفر از 24 بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی خط می خورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۳۵    
جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این مدت با حضور ما و نیروهای امنیتی و نیروی انتظامی هیچ مشکلی برای تامین سوخت استان پیش نیامد و با اقتدار کامل اقدام کردیم و همچنین ناوگان سوخت رسان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۸:۲۲    
صادق زیباکلام ضمن تاکید بر این که آنها در پذیرش و رد هر دعوتی مختار هستند، گفت: دیگر همه می دانند که دیوار ریاست جمهوری خیلی کوتاه است و به عنوان تنها نهاد انتخابی می شود قشنگ زد توی سرش ولی آیا به ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۲    
پشم چینی دام ها با توجه به افزایش نسبی دما، تمیز نمودن پوشش گلخانه ها برای استفاده بهتر از نور و برداشت گل محمدی در ساعات اولیه روز از جمله توصیه های هواشناسی کشاورزی برای روزهای پنجشنبه تا سه شنبه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۲    
محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی نیا از پرسپولیس جدا خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۸    
در شب ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۰    
وزیر بهداشت گفت: شاید هیچ فرصتی در زندگی انسان بهتر از این نباشد که آنچه خدا به انسان بخشیده را در امور خیر ببخشد و انسان در حد نیاز از مال خود استفاده کرده و بقیه را در راه خدا هدیه کند و این اوج ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۶:۱۰    
مریم بوبانی با بیان اینکه جای این نوع نگاه ضدجنگ مانند خنکای ختم خاطره حمیدرضا آذرنگ در ادبیات نمایشی ما بسیار خالی است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۳:۰۹    
پژوهشگران استرالیایی موفق شده اند برای نخستین بار، الگوی منحصر به فردی از "شلیک نورون ها" را در سیستم عصبی روده یا همان "مغز دوم" ارائه دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۱:۳۵    
کارشناسان سلامت و تغذیه در مطالعه ای مدعی شدند رژیم غذایی سرشار از پروتئین خطر نارسایی قلبی را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۰:۵۵    
محققان دریافتند که بی خوابی باعث می شود تا مغز با انجام برخی تغییرات خود را بخورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۰:۲۰    
هرچند طبق قانون چنانچه مشتریان بدهی خود به بانک ها را تا پایان شهریورماه 97 تسویه کنند، بانک ها مکلف هستند جرائم مربوطه را ببخشند اما اجرای این قانون تاکنون در با مشکلاتی همراه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۰:۰۹    
پژوهشگران آمریکایی برای کمک به عبور نابینایان از ساختمان های ناآشنا، اپلیکیشن جدیدی ابداع کرده اند که در عینک "هولولنز" شرکت مایکروسافت به کار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۵۰    
ماجرا از یک پست در توتیتر شروع شد، زمانی که آریا جعفری یکی از ملی پوشان سابق رشته رفتینگ، خبر از حذف خود از مسابقات انتخابی تیم ملی رفتینگ به دلیل انتشاری ویدئویی در استوری اینستاگرام خود داد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۵۰    
چند روز پیش، رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کل کشور گفت: 40 درصد از زندانیان زن در زندان ها هیچ ملاقات کننده ای ندارند که این باعث مشکلات روحی و روانی بسیاری در آنها می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۹    
به گفته مدیر واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، بانک جهانی به تازگی گزارشی در خصوص وضعیت آلودگی هوای تهران، هزینه های سلامت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۸    
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۲    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۶    
بر اساس شنیده ها در صورت لغو شدن بازی دوستانه شاگردان کی روش و تیم ملی فوتبال یونان، مسئولان فدراسیون این کشور باید به فدراسیون فوتبال ایران غرامت بدهند
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۵    
یک مفتی کویتی با انتشار مطالبی مصدومیت صلاح در فینال لیگ قهرمانان اروپا را مجازات خدا به خاطر شکستن روزه اش عنوان کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۳    
جزئیات طرح انتظامی، ترافیکی بیست و نهمین مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۱    
وزیر بهداشت گفت: اراک از نظر تعداد تخت بیمارستانی بسیار در مضیقه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۲۳    
رئیس جمهور استفاده از قدرت فرهنگ، زبان هنر و هماهنگی و همصدایی را زمینه ساز پیروزی مردم دانست و با بیان اینکه اصحاب فرهنگ با زبان هنر و قلم، واقعیت ها را برای مردم تبیین می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۱۵    
طوفان امروز تهران باعث مصدومیت 76 تن و فوت یک تن شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۳:۱۴    
شاعران کشورمان، طبق سنت هر ساله، همزمان با شب نیمه ماه مبارک رمضان با حضور در محضر رهبر انقلاب افطار شب پانزدهم را مهمان معظم له هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۲:۴۲    
دختربچه 9 ساله ای با نوشیدن مقدار نامعلومی مواد اسیدی راهی بیمارستان قدس قزوین شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۲:۴۱    
رئیس جمهوری لبنان از ایالات متحده خواست تا کمک های لازم را به لبنان جهت تسهیل در روند بازگرداندن آوارگان سوری به مناطق امن در سوریه ارائه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۲:۲۲    
روزنامه نگار روس و چهره منتقد سیاست های کرملین که خبر ترور او در کی یف به تازگی منتشر شده بود، در یک کنفرانس خبری ظاهر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تایید سفر هفته آینده اش به سه کشور اروپایی، گفت این رژیم با حضور نظامی ایران در سوریه مقابله می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۰    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از حادثه مدرسه غرب تهران گفت که فراکسیون امید پیگیر تصویب هر چه سریعتر لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۱:۳۲    
در ادامه رقابت های تنیس اپن فرانسه امروز الکساندر زورف و نواک جوکوویچ با شکست دادن حریفان خود در دور دوم به دور بعد صعود کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۱:۲۱    
طبق اعلام هواشناسی استان تهران، طوفانی با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت از سمت فرودگاه امام خمینی(ره)به سمت غرب تهران چهارشنبه 9 خرداد حرکت کرد که در پی آن خساراتی به درختان وارد شد و در نهایت با بارش ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۰:۳۸    
رئیس دادگستری شهرستان اهر در خصوص کلاهبرداری اینترنتی هشدار داد گفت: مردم مراقب کلاهبرداری تلفنی با شگرد "شما برنده شده اید" باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۰:۳۶    
کمتر از 40 روز باقی مانده تا مجموعه کاخ اردشیر بابکان در سازمان علمی، فرهنگی و آموزشی یونسکو به ثبت جهانی برسد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۰:۳۳    
کیانوش عیاری که کارگردانی مجموعه تلویزیونی 87 متر را عهده دار است، گفت: با فشار و تلاش شبانه روزی در حال تولید این سریال هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۹    
سخنگوی اورژانس تهران از مصدومیت 52 نفر و انتقال 4 نفر به بیمارستان بر اثر توفان در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۶    
جشن گلریزان ستاد دیه استان تهران عصر امروز چهارشنبه- 9 خردادماه- در کتابخانه ملی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۴۱    
وزارت خزانه داری آمریکا امروز (چهارشنبه) تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال کرد. طبق بیانیه این وزارتخانه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۳۲    
اتحادیه اروپا امروز (چهارشنبه) بازداشت مخالفان و شخصیت هایی از جامعه مدنی در مصر پس از انتخاب مجدد عبدالفتاح سیسی به عنوان رئیس جمهور مصر را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۸    
معاون امور اقتصادی وبازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مقرر شد کارگروهی به منظور تدوین برنامه های حمایتی از واحدهای تولیدی کوچک در این معاونت راه اندازی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۲    
دولت آبادی دادستان تهران در رابطه با آخرین وضعیت پرونده حادثه مدرسه ای در غرب تهران گفت: از روزی که خبر مربوط به این حادثه تلخ را شنیدیم موضوع را پیگیری کرده و پس از ارجاع پرونده به دادسرا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۷    
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران بخشنامه ای صادر کرده که براساس آن ضیافت افطاری برای مدیران و کارکنان در طول ماه مبارک رمضان و با هزینه شهرداری ممنوع شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۶    
کمیساریای عالی انتخابات عراق از لغو نتایج بیش از 1000 حوزه انتخاباتی در داخل و خارج این کشور خبر داده و کمیته هایی را برای تحقیقات جهت بازخواست افرادی که کوتاهی کرده اند، تشکیل داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۵    
طبق مصوبه هیئت مدیره سازمان بازنشستگی شهرداری تهران همسان سازی کامل حقوق 574نفرازبازنشستگان شهرداری تهران که دارای80سال به بالا هستند طی 2 سال انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران خسارات اولیه وقوع طوفان در تهران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۴    
وزارت خزانه داری آمریکا امروز (چهارشنبه) تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۲    
رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه پژو با 2 کشته در "گهکم حاجی آباد" خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۸    
نتایج آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته 97 روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۶    
طوفان شدید گرد و غبار مناطق مختلف استان تهران را درنوردید. همچنین در برخی نقاط تهران نیز بارش باران آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۴    
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر از ثبت 21 هزار و 761 تولد در استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: طی سال قبل چهار هزار و 345 نفر نیز در استان فوت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۴    
باد شدید و خاک و رگبار پراکنده باران عصر امروز مناطقی از تهران را فرا گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۳    
در دو سال گذشته، 2 ماجرای مهم در زمینه امنیت اخلاقی نوجوانان مطرح شده که در یکی، رهبری علنا دستوری صادر نکردند اما در دیگری دستور به محاکمه سریع و اجرای حدود الهی داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۲    
یادگار گرامی امام با تأکید بر اینکه نفس کار کردن باید تبدیل به یک ارزش شود، گفت:دلسوزانه هرچه بیشتر کار کنید؛ در حالی که هم موضوع و هم راه حل را می شناسید. اگر یکی از اینها نباشد کار خراب می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۶    
سخنگوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از حرکت طوفانی با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت به سمت تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۴    
اعضای باند 5 نفرهِ سارقان احشام امروز در اصفهان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۱    
عضو هیئت مدیره بانک سپه گفت: این بانک با عرضه محصولات جدید تسهیلاتی گام های عملی برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۷    
علی اکبر ولایتی با بیان این که به کارگیری موتورهای نیرومند هسته ای و تولید ایزوتوپ های پایدار باید تسریع شود، بر پیگیری ساخت الیاف کربن و پژوهش درباره IR6 و IR8 و راه اندازی UF6 تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۵    
وزیر بهداشت به منظور افتتاح، بازدید و آغاز عملیات ساخت سه بیمارستان در استان مرکزی، وارد اراک شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۵    
اولین آزمایش جلیقه ی ضد گلوله، توسط یک تیم آمریکایی
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۱    
فرشاد احمدزاده به تیم لهستانی اسلاسک ورسلاو پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۸    
شهردار تهران ماندگاری نام امام (ره) را در گروی وحدت و انسجام ملی میسر دانست و گفت: پرهیز از نفرت، کینه، خشونت و قدم گذاشتن در مسیر رأفت، صلح و دوستی موجب استحکام انقلاب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۶    
سخنگوی شورای نظامی منبج، وابسته به نیروهای سوریه دموکراتیک این مساله را تکذیب کرد که یگان های کرد از منبج خارج شده باشند تا این امر مقدمه ای برای ورود نیروهای ترکیه ای به منبج باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۲    
رئیس فراکسیون امید گفت: اینکه من برای ریاست مجلس انتخاب شوم یا آقای لاریجانی که عزیز ماست، نمی دانم چقدر متفاوت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۱    
تایلند کشور سوغاتی های جذاب و میوه های گرمسیری خوشمزه است که به کوکتل های خوش طعم با میوه های جذابش معروف است و در سواحل پاتایا و پوکت بهترین رستوران های سرو غذاهای تایلندی را می یابید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۶    
مسئول روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان زنجان، عمده دلیل مرگ در استان زنجان در دو ماهه امسال را بیماری قلبی و عروقی اعلام کرد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۳    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم دره گفت: والدین نقش تاثیر گذاری در موفقیت دانش آموزان در امتحانات دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۱    
مدیر روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان زنجان گفت: همه کالاها مشمول قانون مالیات بر ارزش افزوده نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۷    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان با اشاره به دلایل، چرایی و عوامل موثر در "کتاب نخوان"شدن ایرانی ها گفت: "کتاب نخوان" شدن ما ایرانی ها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۶    
وزارت امور خارجه موریتانی خبر ساختگی احضار سفیر ایران در این کشور را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۴    
دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: طرح حمایت از حقوق کودک و نوجوان تنها قانونی است که با توجه به محتوا و پیش بینی های صورت گرفته، مجموعه ای از تدابیر را - که فارغ از مجازت است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۴    
قرعه کشی مسابقات آسیایی فوتبال بانوان زیر 16 و 19 سال برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۲    
دروازه بان فصل گذشته استقلال خوزستان با عقد قراردادی یک ساله به پیکان پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: استان سمنان به دلیل تنوع جاذبه های تاریخی و طبیعی و نزدیکی به پایتخت، مقصد تازه و مناسبی برای سفر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۳    
یک دستگاه خودرو میتسوبیشی، ون با کارکرد 171,300 کیلومتر به مبلغ 30 میلیون تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۲    
رییس شورای اسلامی شهر تهران بحران های کنونی کشور را همزاد بحران های اوایل انقلاب دانست و گفت: بحران های جدید در کشور نرم و فرسایشی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۰    
مدیر بیمه های زندگی بیمه سرمد گفت: بیمه های زندگی نقش مهمی در ارائه خدمات اجتماعی، فرایند رشد و توسعه اقتصادی کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه ایفاء می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۱    
حکم های جدید در جشنواره فیلم سلامت، موافقت با عرضه 3 فیلم در شبکه نمایش خانگی، فراخوان جشنواره ی منطقه ای ملایر و... از جمله خبرهای سینما است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۲    
با پیش بینی منابع حدود 3400 میلیاردی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان، حقوق آنها بین 13 تا 25 درصد در سال جاری افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۱    
رییس پلیس فتا استان یزد گفت: خانمی که با انگیزه انتقام جویی، سعی در بر هم زدن زندگی مشترک شهروند یزدی را داشت، توسط کارآگاهان جرائم سایبری پلیس فتا استان یزد شناسایی و دستگیر شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۰    
محمود احمدی نژاد با ارسال شکوائیه ای به کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی و بررسی روند پرونده حمید بقایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۰    
وزیر امور خارجه کشورمان در راستای دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با برجام، به تازگی نامه ای را به همتایان خود در نقاط مختلف دنیا نوشته و در آن به تشریح آخرین وضعیت این توافق بین المللی و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۹    
از میان فیلم های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته اند رتبه های بالای جدول پرفروش ترین های هفته اخیر (2 تا 9 خرداد 1397) را به خود اختصاص دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۸    
بانک تجارت در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و توسعه فضاهای آموزشی اقدام به ساخت مدرسه 4 کلاسه در روستای ارکان از توابع شهرستان بجنورد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۵    
بر اساس نتایج تحقیق جدید منتشر شده در نشریه Developmental Psychology هیچ یک از انتخاب های بالا جواب سوال مطرح شده نیست و جواب این سوال ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۴    
عکس امروز نشنال جئوگرافیک لاشه یک کشتی یونانی به نام پاناجیوتیس را در ساحل ناواجیو و در نزدیکی جزیره زاکینتوس یونان نشان می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۲    
اینها به تمام تلگرام دسترسی ندارند و کانال های نامناسب را به صورت فیلتر شده دارند. لذا از این جهت دسترسی ها پالایش شده است اما معلوم نیست پایدار بماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱    
در مورد مسافرینی که مقصد آنها کشورهایی است که نیاز به اخذ روادید ندارند، لازم است بانک عامل در هنگام تحویل ارز به مسافر در باجه فرودگاه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۰    
مدیرعامل بانک ملی ایران در جلسه راهبردی واحدهای خارج از کشور بانک اعلام کرد: شبکه گسترده بین الملل بانک ملی ایران در خدمت تجارت خارجی کشور قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۸    
طبیعی است که افراد ایده ها و نظرات مختلفی داشته باشد. برداشت ما این است که جامعه هنری و فرهنگی کشور همانند گذشته حضور همدلانه ای خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۸    
نایب رییس هیئت پزشکی ورزشی استان فارس تاکید دارد که اکثر داروها و مکمل هایی که با عنوان داروی لاغری در برخی باشگاه ها و مراکز ورزشی به بانوان عرضه می شود، سلامت افراد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۸    
روح اله خدارحمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در آستانه سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۸    
همایش ملی قانون و امر به معروف و نهی از منکر با حضور آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه رئیس قوه قضاییه به رئیس کل دادگستری استان تهران دستور داد در اسرع وقت نسبت به رسیدگی قانونی به پرونده مربوط ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۷    
انجام حرکات ورزشی و تغییر رژیم غذایی از کمردرد پیشگیری می کند هرچند، می توان با نوشیدن آب کافی در طول روز احتمال ابتلا به این عارضه را کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۳    
رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری فردی خبر داد که با جعل عنوان پزشکی و معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدام به تأسیس مطب دندانپزشکی در منطقه شهرری کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۱    
محسن مسلمان از خالکوبی جدید خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۹    
توصیه می شود در هنگام بروز صاعقه در دشت، کوه، منطقه باز و نزدیک اشیاء فلزی قرار نگیرند و حتی الامکان از منزل خارج نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۷    
خوشبختانه با حذف بخشی از آزمون های دوره ابتدایی، فضا برای مهارت های زندگی بیشتر باز می شود. افزایش مهارت های زندگی می تواند بخشی از مشکلات را حل کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۵    
ما نامه ای هم به لاریجانی نوشتیم و گفتیم که موضوعاتی که در دولت، وزرا متولی آن هستند از خود وزرا سوال شود یا سوالاتی که یک بار در کمیسیون مطرح شده و از حد نصاب افتاده چرا دوباره به ادبیات دیگری مطرح ...
  • ۱