چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۲:۵۸Dec 2018 19

خبرهای آفتاب نیوز 10 خرداد 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 1 خرداد 1397 آفتاب نیوز 2 خرداد 1397 آفتاب نیوز 3 خرداد 1397 آفتاب نیوز 4 خرداد 1397 آفتاب نیوز 5 خرداد 1397 آفتاب نیوز 6 خرداد 1397 آفتاب نیوز 7 خرداد 1397 آفتاب نیوز 8 خرداد 1397 آفتاب نیوز 9 خرداد 1397 آفتاب نیوز 10 خرداد 1397 آفتاب نیوز 11 خرداد 1397 آفتاب نیوز 12 خرداد 1397 آفتاب نیوز 13 خرداد 1397 آفتاب نیوز 14 خرداد 1397 آفتاب نیوز 15 خرداد 1397 آفتاب نیوز 16 خرداد 1397 آفتاب نیوز 17 خرداد 1397 آفتاب نیوز 18 خرداد 1397 آفتاب نیوز 19 خرداد 1397 آفتاب نیوز 20 خرداد 1397 آفتاب نیوز 21 خرداد 1397 آفتاب نیوز 22 خرداد 1397 آفتاب نیوز 23 خرداد 1397 آفتاب نیوز 24 خرداد 1397 آفتاب نیوز 25 خرداد 1397 آفتاب نیوز 26 خرداد 1397 آفتاب نیوز 27 خرداد 1397 آفتاب نیوز 28 خرداد 1397 آفتاب نیوز 29 خرداد 1397 آفتاب نیوز 30 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۲:۰۸    
رئیس جمهوری آمریکا بعداز ظهر جمعه با معاون رهبر کره شمالی در کاخ سفید دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۴۰    
ستاره اسکندری با انتقاد از پاسخگو نبودن برخی مدیران منتصب ریاست جمهوری خطاب به حجت الاسلام حسن روحانی گفت:ما خسته شاید اما ناامید نمی شویم. درهایی به روی ما بسته است که کلیدش به دست شماست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۶    
روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی از فعال شدن سامانه اینترنتی پاسخگویی به شکایت از سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۶    
مهندسان اسکاتلندی و اوکراینی، موتور موشک جدیدی را آزمایش می کنند که می تواند سوخت خود را تامین کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۵    
مطالعات جدید نشان داده است که ورزش کردن می تواند به درمان اعتیاد کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۴    
رئیس فدراسیون فوتبال مصر اعلام کرد که محمد صلاح برای بازگشت به مستطیل سبز به سه هفته زمان نیاز دارد و براین اساس او دیدار نخست برابر اروگوئه را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۶    
بچه ها در خیابان فرعی منتهی به کوچه مدرسه در گروه های چند نفره دور هم ایستاده و صحبت می کنند. کسی از امتحان و نمره نمی گوید و حرف از اتفاقی است که سرزبان ها افتاده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۶    
دولت های مکزیک، کانادا و اتحادیه اروپا روز پنجشنبه پس از نهایی شدن تعرفه های جدید آمریکا بر واردات فولاد و آلومینیوم، با انتقاد شدید از کاخ سفید، طرح هایی مقابله جویانه را به اجرا درآوردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۶:۲۶    
در جلسه علنی روز گذشته (چهارشنبه - 9 خرداد) مجلس شورای اسلامی، کلیات و جزییات طرح دائمی شدن قانون آیین دادرسی کیفری را با اکثریت آرای نمایندگان به تصویب رساند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۴:۳۲    
مدیر روابط عمومی منطقه 6 با رد خبر حذف شبانه کاشی پله های مقابل پارک ساعی به دلیل تصویربرداری شهروندان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۴:۰۱    
مربی تیم امید ایران از ادامه همکاری با فدراسیون والیبال استعفا داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۳:۰۲    
ژنرال آمریکایی که انتظار می رفت سفیر آتی واشنگتن در کره جنوبی شود، تاکید کرد: کره شمالی همچنان یک تهدید قریب الوقوع برای صلح در اقیانوسیه است اما رویای هژمونی چین قدیمی ترین چالش برای واشنگتن است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۲:۲۳    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با اشاره به کاهش مبادلات مرزی در کشور، عنوان کرد: این مسئله بررسی شده است و بناست که در هیات دولت تصمیمات خوبی در راستای رونق مبادلات مرزی گرفته شود تا بخش عمده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۵۵    
مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC)اعلام کرد: استخر هتل ممکن است یک سرگرمی مورد علاقه باشد، اما در واقع آبی مملو از مشکلات بهداشتی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۳۶    
سازمان بنادر و دریانوردی آمار تخلیه و بارگیری در تعدادی از بنادر ایران در دو ماهه ابتدایی سال 1397 را اعلام کرد که حاکی از رشد قابل توجه فعالیت ها در برخی از بنادر دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۲۹    
برخی از گونه های گیاهی مانند درختان انجیلی و بلوط های بلند مازو از گونه های باقی مانده 60 میلیون سال پیش هستند که فقط در جنگل های هیرکانی شمال کشور ما وجود دارند و در نقاط دیگر جهان تنها فسیل آنها در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۲۳    
رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت فوت ده نفر بر اثر بیماری تب کریمه کنگو را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۲۲    
عباس عبدی با اشاره به شعار اصلاح طلب، اصولگرا دیگه تمومه ماجرا این پرسش را مطرح می کند که خب فرضا تمومه ماجرا؛ شما چه چیزی برای گفتن دارید؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۲۱    
ژنرال جان نیکلسون، فرمانده نیروهای آمریکایی و ناتو در افغانستان گفته است که گروه طالبان و مقام های افغان در حال گفت وگوی سری برای برقراری آتش بس احتمالی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۲۰    
سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش به ستایش از کارلوس کی روش پرداخت و او را مربی باهوشی دانست. او از انگیزه بالا برای صعود به دور بعد گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۱۵    
حتی اگر در جام جهانی به دروازه اسپانیا هم گل های پرشمار بزنیم، فقط شیپور پیکار را به صدا درآورده ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۱۳    
رییس کل دادگستری استان تهران گفت: این پرونده با دقت، سرعت، قاطعیت و رعایت چارچوب های قانونی مراحل مختلف رسیدگی خود را طی خواهد کرد و با قطعیت و پایان رسیدگی، نتیجه اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۰۹    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: گزارش آزادی های مذهبی وزارت خارجه آمریکا درباره ایران سیاسی، غیرواقعی و مردود است
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۰۷    
معاون ثبت احوال لرستان گفت: 9.8 درصد آمار مرگ و میر استان بر اثر سرطان ها و تومورهاست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۱:۰۶    
مادر یکی از دانش آموزان هم گفته: گویا آزار و اذیت های ناظم مدرسه از قبل از عید شروع شده بود اما بچه ها از ترس این که خانواده های شان بدرفتاری کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۳    
دو کارخانه فولاد قزوین و آرمان شفق بعد از 12 سال فعالیت ؛ از امروز پنجشنبه (دهم خرداد ماه) موقتا فعالیت خود را متوقف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۲    
سخنگوی عضو حزب اعتماد ملی گفت: روز جمعه استعفای مهدی کروبی بررسی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۱    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: ممنوعیت صادرات دام باعث کاهش قیمت گوشت گوسفندی در بازار شده و این کاهش ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۱    
رییس اتحادیه تعاونی های مسافربری با بیان اینکه از یکم خردادماه قیمت بلیت ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری بین شهری تا 20 درصد افزایش یافت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۰    
تعاونی ها و دامداران مستقل استان فارس در تجمع روز گذشته خود خواستار رسیدگی به قیمت بالای نهاده های دامی در مقابل قیمت پایین شیر و کاهش تولید یونجه در کشور شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۹    
جمعی از کارگران کارخانه کارخانه کمباین سازی تبریز خواستار رسیدگی به مشکلات صنفی خود ازسوی مسئولان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۸    
برنامه سخنرانی محمود احمدی نژاد در هتل شهریار تبریز به دلیل عدم ارایه مجوزهای لازم احتمالا لغو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۳    
نخست وزیر اسرائیل به متحدان این رژیم اعلام کرده در صورتی که نیروهای ایرانی سوریه را ترک کنند، تل آویو با ماندن بشار اسد در قدرت مخالفتی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۱    
بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز پنج شنبه در استانبول تمرین کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۳۹    
فیلم های متنوعی در روزهای پایانی هفته دوم خردادماه روی آنتن تلویزیون خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۳۸    
صاحبخانه هایی که خانه هایشان را به دلار اجاره می دهند، این روز ها پدیده شده اند، آن هم در این بساط بازار ارز که دلار 4200 تومانی کمیاب است و فروشندگان بازار آزاد هم به راحتی و در حجم کم دلارهایشان را ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۳۳    
پسر جوان عاشق پیشه که از توجه دیگران به همسرش و رفتار صمیمی او با مردان فامیل در عذاب بود به جای جدایی، نقشه ای سیاه کشید
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۹    
دور جدید واگذاری های سازمان خصوصی سازی در اواخر ماه جاری انجام می شود. در این واگذاری ها 18 بنگاه از طریق مزایده عرضه می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۹    
مرکز اطلاعات نفت ژاپن امروز چهارشنبه اعلام کرد به دلیل برخی بی ثباتی ها در خاورمیانه قیمت بنزین در این کشور به بالاترین نرخ در 41 ماه گذشته رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۵    
هواپیمای اختصاصی تیم ملی برای رقابت های جام جهانی رنگ آمیزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۳    
دونالد ترامپ روز چهارشنبه با کیم کارداشیان، مدل و هنرپیشه برنامه های تلویزیون واقع نما (reality television) دیدار و درباره اصلاح سیستم زندان ها و نحوه صدور احکام قضائی ایالات متحده با وی گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۲    
ویلبر راس وزیر بازرگانی آمریکا امروز (پنجشنبه) از نهایی شدن اجرای طرح اعمال تعرفه های سنگین بر واردات برخی فلزات از کانادا، مکزیک و اروپا خبر داد که می تواند آغازی بر یک جنگ جهانی تجاری قلمداد شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۰    
دروازه بان ملی پوش تیم پرسپولیس که این روزها همراه با تیم ملی در اردوی ترکیه حضور دارد با پیشنهادهایی از سوی برخی تیم های این کشور روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۸    
تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در هفته اول لیگ هجدهم به ترتیب در ورزشگاه ها آزادی و شهدای شهر قدس به مصاف پدیده و پیکان می روند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۶    
با برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ هجدهم، برنامه کامل فصل جدید این رقابت ها مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۱    
معاون فنی مرکز بهداشت استان زنجان اظهار کرد: فقط از طریق یافته های آزمایشگاهی می توان به سمی یا غیر سمی بودن قارچ ها پی برد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۰    
بزرگترین گروه مسلمان انگلیس امروز (پنج شنبه) از حزب محافظه کار ترزا می خواست تا تحقیقات مستقلی درباره اسلام هراسی انجام دهد تا اطمینان حاصل کند "نژادپرستان و متعصبان جایگاهی در این حزب ندارند."
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۰    
طی حکمی از سوی وزیر کشور محمد جواد فدایی سرپرست استانداری کرمان شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۹    
تصاویری از پرواز جنگنده های سوخو 22 نیروی هوافضای سپاه منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۴۰    
سازمان ملل اعلام کرد، درگیری ها در شهر درنه لیبی به سطح بی سابقه ای رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۵    
بر اساس آخرین آمار منتشر شده، شرکت گوگل ارزشمندترین برند جهان شناخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۳    
در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی شطرنج سارا سادات خادم الشریعه در رده 38 بخش استاندارد زنان قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۲    
فدراسیون فوتبال ایران درباره دو دیدار برابر یونان و کوزوو بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۶    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کل کشور گفت: نیروی انتظامی از آبان ماه سال گذشته تا امروز توانسته حدود 1950کیلوگرم مواد مخدر را از اطراف مدارس کشور جمع آوری کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۲    
عراق از دستگیری فردی که گفته می شود مسئول تولید بمب های دست ساز داعش بوده، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۰:۵۲    
قیصر از اجباری شدن مراجعه خودرو های دوگانه سوز به مراکز معاینه فنی مجاز از ابتدای تیرماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۷    
هیچ بعید نیست این بار هم خبر ممنوعیت محسن چاوشی را بازارگرمی بنامند یا حاشیه سازی سایت ها و رسانه های مجازی.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۵    
لوریس کاریوس، دروازه بان لیورپول پیشنهادی از سوی تیم ریمینی دریافت کرده است. آنها از او دعوت کرده اند که یک سال را در این تیم بگذراند تا خودباوری اش تقویت شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۲۰:۲۲    
دانمارک هم همچون برخی از کشورهای اروپایی پوشش هایی که صورت را بپوشاند، از جمله نقاب یا برقع را منع کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۳    
فرماندار اشنویه (آذربایجان غربی) از خودکشی یک سرباز در بازداشتگاه شهرستان اشنویه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۸    
سفیر ایران در کنیا اعلام کرد: 17 ملوان ایرانی که ماه های پیش به دلیل ورود غیرقانونی به سومالی بازداشت شده بودند، طی مذاکرات فشرده با دولت محلی پورتلند از طریق رابطان سومالی آزاد شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۴    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: براثر ترکیدگی لاستیک کامیون در فارس و برخورد آن با سواری پراید 4 تن کشته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۸    
شهردار منطقه 22 باتایید تخلف در مراحل ساخت پروژه بزرگ مجتمع تجاری، تفریحی و فرهنگی ایران مال در غرب پایتخت، گفت: این تخلف به جابه جایی فعالیت که باعث حذف بخش هایی از پارکینگ شده مربوط است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۳    
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران، از جان باختن دو نوجوان و نیز مصدوم شدن کودک 6 ساله بر اثر سقوط در آب بندان روستای پیته نو هزارجریب گلوگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۰    
پدر نیمای سه ساله از ماجرایی که برای فرزندش در پارک گلچین تهران در شب ماه رمضان رخ داده بود پرده برداری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۷    
فدراسیون کوزوو اعلام کرد با توجه به دستورالعمل ایران برای انجام دیدار تدارکاتی مایل به انجام آن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۰    
آیا افراد عینکی باهوش هستند؟ این عقیده به زمانی برمی گردد که افراد در کتابخانه های تاریک و یا مکان هایی با نور کم کتاب می خواندند و به همین دلیل بینایی آن ها ضعیف می شد و مجبور به استفاده از عینک ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۸:۲۴    
وزیر خارجه ترکیه گفت، تصویب نقشه راهی درباره سوریه که بر سر آن توافق شده است، در صدر دستورکار سفر او به واشنگتن در سوم و چهارم ژوئن خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۶    
سازمان ملل آمادگی خود را برای کمک به عراق در تحقق پیشبرد استراتژی جامع مبارزه با تروریسم اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۲۵    
بازیکنان تیم رئال مادرید نسبت به استعفای سرمربی فرانسوی واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۲۴    
پس از استعفای مهدی کروبی از دبیرکلی حزب اعتماد ملی، رسول منتجب نیا نیز از قائم مقامی دبیرکل این حزب استعفا کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۲۳    
رئیس کل دادگستری گلستان از کشف محموله 3 تن و 800 کیلوگرمی مواد مخدر در گلستان خبرداد و گفت: این مواد از نوع تریاک است و در یک تانکر حمل گاز کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۲۲    
نتایج بررسی های محققان نشان می دهد زمانی که ویتامین D توسط مادران باردار مصرف شود، در مقایسه با مصرف مستقیم آن توسط نوزادان، تاثیر بیشتری در رشد خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۷:۲۱    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: امسال تاکنون 60 مرغداری ، مرکز تکثیر و پرورش ماهی و دیگر مراکز غیر مجاز با حکم قضایی تعطیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۶    
رییس باشگاه رئال مادرید جدایی سرمربی فرانسوی را اتفاق تلخی دانست و اعلام کرد که او به زودی دوباره به این باشگاه باز خواهد گشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۵    
به دنبال انفجار یک موتور سیکلت بمب گذاری شده در شهر جرابلس در شمال سوریه دستکم 5 تن کشته و 15 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۴    
وزارت خزانه داری آمریکا فهرست جدیدی از تحریم های خود علیه دیگر دستگاه ها و شخصیت های ایرانی را اعلام کرد که در میان آنها نام حسین الله کرم نیز دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۳    
تجمع آرام تاکسی داران کرمانشاه که روز پنجشنبه در بلوار شهید بهشتی این شهر در اعتراض به حق بیمه جدید تامین اجتماعی انجام شده بود، پس از گذشت ساعتی پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۱    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کاهش سیر مراجعین مسمومیت با قارچ در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۰    
تیم ملی فوتبال ایران در ادامه اردوی تدارکاتی خود در ترکیه به جای یونان با تیم ملی یکی دیگر از کشورهای اروپای شرقی مصاف خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۷    
سرمربی رئال مادرید در نشست خبری از دلایل استعفایش گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۵    
امام جمعه تبریز گفت: مجلس هر آنچه می تواند در ارتباط با اشتغال و رفع بیکاری جوانان توجه کند چراکه مردم به ویژه جوانان از شدت بیکاری رنج می برند و روزانه ده ها مراجعه کننده بیکار داریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۴    
دیده بان حقوق بشر و اتحادیه اروپا از موج جدید بازداشت فعالان سرشناس مصری ابراز نگرانی کرده و خواستار آزادی آنها شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۹    
شاخص کیفیت هوای مشهد هم اکنون باعدد 168در شرایط ناسالم برای تمامی افراد و در وضعیت هشدار قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۹    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باهدف صرفه جویی و مدیریت منابع انرژی ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد در روزهای پنجشنبه تعطیل می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۴    
سرمربی رئال مادرید از هدایت تیم اسپانیایی کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۲    
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آخرین آمار زنان سرپرست خانوار در کشور گفت: در حال حاضر 3 میلیون و 200 هزار زن سرپرست خانوار در کشور وجود دارد که این تعداد 200 هزار نفر تحت پوشش بهزیستی قرار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۵    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از کلید خوردن طرح سوال از وزیر آموزش و پرورش درباره حادثه مدرسه غرب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۳    
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور از ممنوعیت تردد در محور کرج به چالوس از بعدازظهر فردا خبر داد و افزود: همچنین رانندگان با توجه به احتمال وقوع طوفان در محلی امن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۲    
کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین به رئیس جمهور کشورش قول داد که آلبی سلسته را به جایگاهی که شایسته آن است برساند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۶    
خروج ایران از معاهده 1968 می تواند به مثابه ریختن سوخت موشک بر روی بازارهای نفتی و افزایش قیمت نفت باشد و به طور بالقوه باعث رقابت تسلیحاتی در خاورمیانه شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۶    
وزارت خارجه روسیه امروز (پنج شنبه) اعلام کرد، سرگئی لاوروف در جریان سفر به کره شمالی و دیدار با رهبر این کشور، کیم جونگ اون را به مسکو دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۳    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با دریافت سه محموله اخیر تا تاریخ 9 خرداد 1397 تعداد 20 پیکر در وضعیت نسبتا کامل هستند که پس از دریافت نتایج آزمایشات و جمع بندی سایر بقایا مراحل ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۰    
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه اخیر در یک مدرسه تهران از انحلال این مدرسه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۵    
سنای قزاقستان امروز (پنجشنبه) لایحه ای را به تایید رساند که به رئیس جمهوری کنونی این کشور اجازه می دهد تا رئیس مادام العمر شورای امنیت ملی کشور شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۴    
تماس اندک با نور ماوراءبنفش خورشید، با افزایش تولید انتقال دهنده عصبی گلوتامات، قدرت مغز را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۲    
برای خرید آپارتمان مسکونی 97 متری با عمر 30 ساله بنا در منطقه خواجه نصیر به سرمایه 358 میلیون و 900 هزار تومان نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۰    
صبح امروز در پی پیش بینی های صورت گرفته در خصوص احتمال بازگشت طوفان به تهران، شرکت توانیر دوباره به شرکت های برق مستقر در تهران، اعلام آماده باش داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۸    
سرمربی پیشین ذوب اهن اصفهان به عنوان سرمربی جدید مس کرمان انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۸    
شامگاه سه شنبه 21 دی سال 95 مردی میانسال با کلانتری یوسف آباد تماس گرفت. او مدعی بود که صدای فریاد از خانه همسایه به گوش می رسید و زنی درخواست کمک کرده بود.
  • ۱