دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۱۵:۵۷Dec 2018 17

خبرهای آفتاب نیوز 11 خرداد 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 1 خرداد 1397 آفتاب نیوز 2 خرداد 1397 آفتاب نیوز 3 خرداد 1397 آفتاب نیوز 4 خرداد 1397 آفتاب نیوز 5 خرداد 1397 آفتاب نیوز 6 خرداد 1397 آفتاب نیوز 7 خرداد 1397 آفتاب نیوز 8 خرداد 1397 آفتاب نیوز 9 خرداد 1397 آفتاب نیوز 10 خرداد 1397 آفتاب نیوز 11 خرداد 1397 آفتاب نیوز 12 خرداد 1397 آفتاب نیوز 13 خرداد 1397 آفتاب نیوز 14 خرداد 1397 آفتاب نیوز 15 خرداد 1397 آفتاب نیوز 16 خرداد 1397 آفتاب نیوز 17 خرداد 1397 آفتاب نیوز 18 خرداد 1397 آفتاب نیوز 19 خرداد 1397 آفتاب نیوز 20 خرداد 1397 آفتاب نیوز 21 خرداد 1397 آفتاب نیوز 22 خرداد 1397 آفتاب نیوز 23 خرداد 1397 آفتاب نیوز 24 خرداد 1397 آفتاب نیوز 25 خرداد 1397 آفتاب نیوز 26 خرداد 1397 آفتاب نیوز 27 خرداد 1397 آفتاب نیوز 28 خرداد 1397 آفتاب نیوز 29 خرداد 1397 آفتاب نیوز 30 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۲۰:۵۸    
پلیس نیکاراگوئه اعلام کرد: دستکم 15 تن در جریان اعتراضات این کشور طی یک روز کشته و بیش از 200 تن دیگر نیز زخمی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۸:۲۹    
یک استاد پزشکی قانونی نحوه تشخیص تجاوز از طریق معاینات فیریکی و روانشناسی روی قربانیان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۷:۰۲    
معاون مدیرکل زندان های استان اصفهان گفت: در حال حاضر در استان اصفهان به ازای هر ساعت، چهار نفر به تعداد زندانیان استان اضافه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۵    
در صورتی که گوشی تان به سرقت رفته باشد، می توانید از قابلیت های خود گوشی و اپراتورها برای یافتن آن استفاده کنید؛ هرچند با اجرای طرح رجیستری در صورت عدم انجام فرآیند انتقال مالکیت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۶    
خلبان روس که در زمان جنگ شوروی و افغانستان هواپیمایش سرنگون شد و همه تصور می کردند کشته شده، زنده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۴۸    
نماینده کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: تنوع قومیتی و فرهنگی البرز فرصتی برای توسعه همه جانبه این استان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۴۷    
ارتش صهیونیستی مدعی شد که گروهی از "زیردریایی های هدایت شونده" جنبش حماس را که این جنبش قصد داشت از آنها برای عملیات های دریایی خود استفاده کند، هدف قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۴۶    
وزیر بهداشت در ادامه بازدیدهای شبانه در ماه مبارک رمضان، پنج شنبه شب از بیمارستان های امام خمینی(ره)، امیراعلم و بهارلو تهران بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۴۴    
رییس جمهور فرانسه تصمیم زیدان در مورد استعفایش از مربیگری رئال مادرید را هوشمندانه خواند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۴۳    
از سیاوشی درباره دیدار او و دیگر همکارانش در فراکسیون زنان مجلس با مراجع و علما هم پرسیدیم؛ دیدارهایی که به گفته او در حال حاضر قطع شده اما قبلا امیدوارکننده بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۴۱    
در بخش معرفی کشورهای حاضر در جام جهانی نریشن مربوط به هر کشور توسط یکی از بازیگران سینما و تلویزیون خوانده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۱:۳۶    
بیانیه فدراسیون یونان می تواند زنگ خطری برای فوتبال ایران باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۱:۳۶    
ژاپن دارای یکی از طولانی ترین ساعات کار در جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۱:۳۴    
روابط عمومی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات رئیس اتاق مشترک ایران و هند مبنی بر اینکه وزیر امور خارجه در سفر اخیر خود به هند هیچ فعال اقتصادی بخش خصوصی را با خود به سفر نبرد توضیحاتی را ارائه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۱    
داماد محمد رضا پهلوی و آخرین نماینده پهلوی در آمریکا، در یک یادداشت به شدت از مواضع وزیر خارجه آمریکا و 12 خواسته او در قبال ایران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۹    
سخنگوی اورژانس کشور گفت: در پی رعد و برق در آجین از توابع روستای مرو دادآبه از توابع پلدختر یک نفر جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۳    
شورای مرکزی حزب اعتماد ملی به اتفاق آرا با استعفای آیت الله مهدی کروبی از دبیرکلی این حزب مخالفت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۸    
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو طی نامه ای به معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو، از رشد دو برابری صادرات داروهای تولیدی و مواد اولیه در سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۷    
فدراسیون فوتبال یونان با انتشار بیانیه ای نسبت به بیانیه فدراسیون فوتبال ایران و لغو دیدار با ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۰    
در روزهای گرم و بلند تابستان سراغ نوشیدنی های یخ دار نروید! یکی از بهترین نوشیدنی ها برای رفع عطش و حفظ تعادل بدن در این روزهای داغ چای نعناع است. چای نعناعِ گرم مانع از گرمازدگی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۹:۰۷    
نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد که ریاست دوره ای شورای امنیت در ماه ژوئن را بر عهده دارد، گفت این شورا در 19 ژوئن (29 خردادماه ) درباره قطعنامه 2231 مرتبط با برجام نشست خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۳۰    
دانشمندان علوم کامپیوتر و علوم پزشکی به کمک هم حسگرهایی را ایجاد می کنند که می توانند مشکلات بدن انسان را به راحتی از طریق وارد شدن به روده بیمار اندازه گیری و نتایج را برای تشخیص بیماری در خود ثبت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۰۲    
سرویس آنلاین نقشه گوگل (Google Maps) قابلیت جدیدی را به پلت فرم خود افزوده است که بدین وسیله کاربران می توانند کلیدواژه های موردنظر خود را در قسمت google reviews جست وجو کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۶:۴۸    
معاون اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان از آغاز طرح ساماندهی شکارچیان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۶:۲۰    
در روزهای اخیر ادعاهایی از سوی برخی نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر سرپل ذهاب در رسانه ها مطرح شد مبنی بر این که کمک های جمع آوری شده توسط سلبریتی ها در جریان زلزله ی کرمانشاه صرف بازسازی کرمانشاه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۵:۵۱    
اگر اغلب کالا های گران قیمت خود مانند لپ تاپ، جواهرات و یا پاسپورت را در اتاق های هتل می گذارید، مراقب باشید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۵:۱۵    
ائتلاف ضد داعش تحت رهبری آمریکا به کشته شدن 892 غیرنظامی در سوریه و عراق اذعان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۴:۴۸    
شورای امنیت سازمان ملل با تمدید برخی تحریم ها علیه سودان جنوبی تا اواسط ژوئیه در صورت عدم توقف درگیری های داخلی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۳:۵۰    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه آلاینده ازن طی چند سال اخیر تبدیل به یکی از آلاینده های هوا در ماه های گرم سال شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۳:۲۰    
یک کارشناس ارشد مشاوره خانواده، جای خالی آموزش "محافظت از خود" در نظام آموزشی، نبود رابطه صمیمانه بین والدین و فرزندان و بی توجهی مسئولان مدرسه به روابط غیر عادی بین دانش آموزان با یکدیگر و معلم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۲:۱۲    
روزنامه فرانسوی لوموند روز جمعه در مطلبی نوشت: پادشاه عربستان در نامه ای به رئیس جمهوری فرانسه هشدار داد که در صورتی که قطر به سامانه ضد موشکی اس 400 دست پیدا کند، علیه این کشور اقدام نظامی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۲:۱۰    
شاهزاده هیفا در مصاحبه با ووگ عربی از اصلاحات اجتماعی در عربستان سعودی از جمله لغو ممنوعیت رانندگی برای زنان ستایش کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۰:۰۸    
در پی لغو یک طرفه ی دیدار آماده سازی بین تیم های یونان و ایران از سوی فدراسیون فوتبال یونان، فدراسیون فوتبال ایران بیانیه ی دیگری صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۴۸    
محسن فروزان دروازه بان فصل گذشته پارس جنوبی جم با عقد قراردادی سه ساله به تراکتورسازی تبریز پیوست. تراکتوری ها اخیرا با مهدی کیانی هم تمدید کرده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۲۲    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور با تشریح خسارات ناشی از بارندگی های امروز و سیل، طوفان و صاعقه، گفت: در پی این اتفاق چهار نفر جان خود را از دست دادند و 9 نفر نیز مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۴۳    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه چین با تاکید بر ادامه اجرای برجام، تصریح کردند که تمام تلاش خود را برای حفظ توافق هسته ای علیرغم خروج آمریکا از آن به کار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۰۳    
رئیس شورای اجرایی حزب اعتماد ملی از مخالفت بالاتفاق آرای اعضا با استعفای حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی دبیرکل حزب و حجت الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام این حزب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۱۴    
وزیر امور خارجه روسیه امروز (جمعه) گفت، توافق این کشور با ایالات متحده در راستای همکاری هسته ای صلح آمیز بین دو طرف به حالت تعلیق درآمده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۵    
نشان باشگاه پرسپولیس با ستاره با طی همه مراحل به ثبت رسمی رسیده است و نهادهای ذیربط موظف به استفاده از این نشان هستند و اسناد آن نیز پیش از این تحویل داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۷    
شورای جامعه مدنی و حقوق بشر ریاست جمهوری روسیه امروز (جمعه) از نهادهای اروپایی خواست کی یف را برای بهبود وضعیت رسانه های در اوکراین تشویق کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۷    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: بر اثر برخورد صاعقه با دو شهروند تهرانی یک نفر از آنها در دم جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۶    
استاد فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف گفت: کنکور می تواند حذف شود، به شرط آنکه جلوی پارتی بازی و رفاقت بازی که اکنون در دانشگاه ها حاکم است، گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۰    
نتایج یک نظرسنجی نشان داد، میزان محبوبیت رهبر کره شمالی در کره جنوبی به تازگی بیش از 20 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۳    
محققان کشورمان در پژوهشی جالب، ابعاد مختلف زندگی تک فرزندان را مورد بررسی قرار داده و این پدیده را از دید خود این افراد سنجیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۹    
جلسه دادستان تهران با رئیس سازمان هواپیمایی کشور، مدیر کل شرکت فرودگاه های کشور، مدیر عامل شرکت های هواپیمایی و تعدادی از معاونان دادستان تهران درباره بررسی علل تاخیر پروازها روز چهارشنبه 9 خرداد ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۰    
محققان دانشگاه کلمبیا دریافتند که سیستم پیچیده مغز برای تشخیص طعم ها می تواند دستکاری شود و احساس طعم شیرینی و تلخی را در موش ها تغییر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۹    
بعیدی نژاد در توئیتی خطاب به منتقدان برجام نوشت: ایران دربرجام اشتباه کرد. اروپا، کانادا، ژاپن، روسیه و چین بعنوان اعضای پیمان آسیا-پاسیفیک،آب و هوایی پاریس یا نفتا که ترامپ همه را رها کرد چطور؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۱    
وجود تضادها و عدم پاسخگویی به برخی مطالبات مردم به ویژه در حوزه مسائل اجتماعی- اقتصادی، باعث شده تا برخی مدعی شوند که ایران در مسیر یک انقلاب اجتماعی حرکت می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۸    
کامبیز دیرباز تصویری در اینستاگرام گذاشت و از آن با عنوان لذ ت بخش ترین سلفی دنیا یاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۷    
سیدجواد حسینی کیا خصوص در خواست افزایش قیمت قطعه سازان، اظهار داشت: قیمت خودرهای تولیدی خودروسازان از چند شاخصه تشکیل می شود که شامل قیمت مواد اولیه، قطعه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۷    
بر اساس شاخص کیفی دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت از محیط زیست هوای کلانشهر اهواز برای امروز 11 خرداد نیز با 181میکروگرم بر متر مکعب برای تمام گروه های سنی ناسالم اعلام شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۴    
فرشاد احمدزاده به طور رسمی از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد. او در پیام خداحافظی خود از فحاشی روی سکوها و فضای مجازی به خانواده اش انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۳    
مجید انتظامی گفت: این روز ها چندین فیلمنامه به پدر پیشنهاد شده، اما واقعیت امر شرایط پدر برای بازیگری مهیا نیست. پدر کمی سخت راه می رود و کمردرد دارد و به همین دلیل نمی تواند کار کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۳    
دانشمندان آمریکایی توانستند از طریق یک آزمایش خون ساده نشانه های 10 نوع سرطان را پیش از ظهور و بروز تشخیص دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۱    
وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه اعلام کرد که در پنج ماه نخست سال میلادی جاری(11 دی 96 تا 11 خردادماه 97) ایرانیان پرشمارترین گردشگران خارجی ورودی به ترکیه بودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۷    
سخنگوی اورژانس بابل گفت: بر اثر درگیری دو مجرم در زندان بابل، یک نفر کشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۶    
رییس ستاد انتفاضه فلسطین معتقد است یکی از مهم ترین ویژگی های روز جهانی قدس امسال این است که کسانی که در منطقه ما با عنوان پرده داری کعبه به آرمان فلسطین پشت کرده اند و جانب آمریکایی ها را گرفته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۶    
برخی مسئولان و سفیران کشورهای عربی مدعی دخالت جمهوری اسلامی ایران در امور کشورهای عربی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۴    
رئیس کل دادگستری در خصوص چگونگی بررسی پرونده بازداشتی های جدید محیط زیستی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۳    
سه پینگ پنگ باز ایرانی برای حضور در کمپ تمرینی و تور جهانی عازم کره شمالی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۲    
در ادامه مذاکرات میان کره شمالی و کره جنوبی، مقام های دو کشور اعلام کردند، به توافقاتی بر سر برگزاری مذاکرات در ارتباط با مسائل نظامی و در خصوص فعالیت های صلیب سرخ دست پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۵    
سرمربی تیم ملی فوتبال المان اعلام کرد که جانشین سرمربی فرانسوی در رئال مادرید نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۵    
مدافع رئال مادرید به خاطر خطا روی مهاجم لیورپول و آسیب دیدگی این بازیکن توسط افراد ناشناسی تهدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۴    
سیداحمد علم الهدی ظهر امروز در نمازجمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: کلام ما در خطبه نخست در موضوع شیطان شناسی از نگاه قرآن بود، یکی از شگردهای وسوسه شیطانی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۲    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش سوزی در موتورخانه یک ساختمان مسکونی بر اثر آتش گرفتن مخازن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۴    
آذری جهرمی گفت: حکم صادر شده به همه اپراتورها برای فیلتر تلگرام تا کنون اجرا شده و این دستور همچنان به قوت خود باقی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۲    
معاون مسافری راه آهن از راه اندازی قطار 5 ستاره لوکس در مسیر اهواز – اندیمشک – تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۱    
در آستانه تعطیلات چند روزه کشور نرخ بلیت پرواز های داخلی در حال افزایش است، پرواز تهران-کیش با رشد بیش از 100 هزار تومانی نسبت به هفته گذشته 700 هزار تومان آنهم به صورت سیستمی توسط ایرلاین ملی فروخته ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۸    
با رسیدن به تعطیلات نیمه خردادماه بسیاری از بخش های حمل و نقل ایران برای این روزها برنامه ریزی ویژه ای انجام داده اند که در نظر گرفتن تعدادی قطارهای فوق العاده از آن جمله است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۶    
با اتصال تعطیلات آخر هفته جاری با تعطیلات چند روزه هفته آینده بسیاری از مسافران برنامه ریزی خود برای حرکت به سمت مقصدهایشان را از پنجشنبه و جمعه این هفته آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۵    
دولت رژیم صهیونیستی از برنامه بی سابقه خود برای سرمایه گذاری صدها میلیون دلاری در محله های فلسطین نشین قدس شرقی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۹    
محققان دانشگاه ناتینگهام موفق به ساخت دستکش هایی شده اند که با استفاده از مولکول های از بین برنده میکروارگانیسم، در تماس با باکتری ها، آنها را نابود می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۱    
رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در 15 استان کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۶    
بعیدی نژاد در توئیتی خطاب به منتقدان برجام نوشت: ایران دربرجام اشتباه کرد.اروپا، کانادا، ژاپن، روسیه و چین بعنوان اعضای پیمان آسیا-پاسیفیک،آب و هوایی پاریس یا نفتا که ترامپ همه را رها کردچطور؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۵    
عضو ارشد تیم مذاکره هسته ای آمریکا گفت: به عقیده من بولتون و احتمالا رئیس جمهور ترامپ امیدوار هستند که تحریم ها چنان سخت باشند که مردم ایران برخیزند. ایران فرهنگ مقاومت دارد و به خودش می بالد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۴    
شرکت آمریکایی نایک اعلام کرد که به بازیکنان تیم ملی ایران کفش ورزشی نخواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۴    
ارگان محمود احمدی نژاد ادعا کرد نیروهای قضایی با مراجعه مجدد به منزل اسفندیار رحیم مشایی، شناسنامه خانواده وی را ضبط کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۳    
رئیس اتحادیه اغذیه فروشان مواد غذائی گفت: امروز فروش اصلی اغذیه فروشان و ساندویچی ها، فلافل است زیرا قیمت آن ارزان است. امروز مردم به دنبال یک غذای شکم پرکن هستند نه غذای دارای پروتئین.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۱    
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به شرایط امروز آمریکا، گفت: آمریکا امروز علاوه بر ضعف جدی و ناتوانی در منطقه جنوب غربی آسیا، اسطوره دموکراسی اش در جهان شکست خورده و جای آن را نفرت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۹    
قسمت شانزدهم سریال رمضانی رهایم نکن که بخشی از آن توسط پخش صداوسیما سانسور شده بود، برخلاف جدول پخش اعلام شده از سوی شبکه سه سیما، بازپخش نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۱    
پژوهشگران معتقدند اهمیت سرعت پیاده روی به عنوان یک عامل موثر بر سلامتی، باید در پیام های عمومی سلامت مطرح شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۱    
پارلمان اسپانیا در جلسه اخیر خود به نخست وزیر فعلی رأی اعتماد نداد تا بدین ترتیب پدرو سانچز سوسیالیست جایگزین ماریانو راخوی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۰    
رئیس اتحادیه فناوران رایانه گفت: در لوازم جانبی 70 درصد و در قسمت سخت افزار ها نیز 60 درصد افزایش قیمت داشته ایم. همین کمبود ها باعث شده که امروز قیمت یک لپ تاپ مک بوک به 22 میلیون تومان برسد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۹    
مدیر اداره کل امنیت عمومی لبنان اعلام کرد، مقامات این کشور تمامی تلاش خود را برای تضمین بازگشت آوارگان سوری به کشورشان به کار می گیرند و حضور آنها در لبنان طولانی نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۹    
نخستین محموله غله استان ساراتف از طریق رود ولگا به ایران ارسال شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۸    
شما به راحتی می توانید اقدام به خرید اینترنتی گوسفند زنده از دامداری قائم کنید در جایی که با فرستادن عکس به تلگرام یا واتساپ می توانید دام خود را انتخاب کنید و درب منزل تحویل بگیرید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۵    
گفته میشود سید میثم صفائیان و محمد جواد معتمدی نژاد به دادستانی انتقال داده شده اند. وی از جمله دانشجویانی بود که در دیدار اخیر جمعی از دانشجویان با رهبری نیز سخنرانی کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۶    
با نزدیک شدن به زمان سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به پاریس که قرار است پنجم ژوئن آینده برگزار شود، جمعیت ها و شخصیت های فرهنگی و رسانه های گروهی فرانسه ضمن محکوم کردن این سفر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۲    
برانکو ایوانکوویج قصد دارد تیمش را به اردویی 12 روزه ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۰    
استان مازندران در سال 96 بالاترین نرخ تورم را به میزان 10.6 درصد داشته و استان بوشهر با نرخ 7 درصد پایین ترین تورم را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۸    
تام کروز از آغاز فیلمبرداری قسمت جدید فیلم تاپ گان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۶    
برخی شاخص ها و مصادیق پول شویی مرتبط با ارز همراه مسافر، از سوی مدیرکل دفتر مبارزه با جرایم سازمان یافته گمرک ایران اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۰    
کانادا و مکزیک پس از اینکه واشنگتن تعرفه ها برای واردات فولاد و آلومینیوم را اعمال کرد، تلافی کردند و اتحادیه اروپا نیز اعلام کرد که آماده اجرای تدابیر تلافی جویانه خود است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۹    
منابع نزدیک به حزب الله لبنان شایعات مربوط به عقب نشینی نظامیان این حزب از جنوب سوریه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۲    
یک پایگاه اینترنتی روسیه به نقل از یک خبرنگار روسی گزارش داده که قرار است رهبران روسیه، چین و کره شمالی یک نشست مشترک در 9 ژوئن در بندر کینگ دائو چین داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۱    
رژیم صهیونیستی توافقی در حوزه آموزشی با میانمار امضا کرده که براساس آن دو طرف می توانند نحوه آموزش تاریخ هایشان به دانش آموزان در مدارس طرف مقابل را بررسی و بر آن نظارت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۰    
یک مقام وزارت اقتصاد، بازرگانی و صنعت ژاپن از رایزنی این کشور برای معافیت از تحریم های آمریکا علیه صادرات نفت ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۵    
وزیر امورخارجه فرانسه با بیان اینکه اتحادیه اروپا برای محافظت از شرکت های اروپایی در برابر تحریم های آمریکا پیشرفت هایی به دست آورده است، گفت که این اقدامات هنوز کافی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۰    
خشک شدن 60 تالاب ایرانمعاون امور تالاب ها در دفتر زیستگاه های سازمان حفاظت محیط زیست از خشک شدن 60 تالاب های کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۹    
واقعیت ماجرا را بخواهید من این سخنرانی رهبری را که شنیدم خیلی دلم به حال رئیس صداوسیما سوخت. چون حساب کردم که تابه حال مردم، کارمندان ...
  • ۱