دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۱۶:۲۴Dec 2018 17

خبرهای آفتاب نیوز 22 خرداد 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 1 خرداد 1397 آفتاب نیوز 2 خرداد 1397 آفتاب نیوز 3 خرداد 1397 آفتاب نیوز 4 خرداد 1397 آفتاب نیوز 5 خرداد 1397 آفتاب نیوز 6 خرداد 1397 آفتاب نیوز 7 خرداد 1397 آفتاب نیوز 8 خرداد 1397 آفتاب نیوز 9 خرداد 1397 آفتاب نیوز 10 خرداد 1397 آفتاب نیوز 11 خرداد 1397 آفتاب نیوز 12 خرداد 1397 آفتاب نیوز 13 خرداد 1397 آفتاب نیوز 14 خرداد 1397 آفتاب نیوز 15 خرداد 1397 آفتاب نیوز 16 خرداد 1397 آفتاب نیوز 17 خرداد 1397 آفتاب نیوز 18 خرداد 1397 آفتاب نیوز 19 خرداد 1397 آفتاب نیوز 20 خرداد 1397 آفتاب نیوز 21 خرداد 1397 آفتاب نیوز 22 خرداد 1397 آفتاب نیوز 23 خرداد 1397 آفتاب نیوز 24 خرداد 1397 آفتاب نیوز 25 خرداد 1397 آفتاب نیوز 26 خرداد 1397 آفتاب نیوز 27 خرداد 1397 آفتاب نیوز 28 خرداد 1397 آفتاب نیوز 29 خرداد 1397 آفتاب نیوز 30 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۰:۲۷    
دونالد ترامپ و کیم جونگ اون سران آمریکا و کره شمالی در نخستین دیدار خود، روزگذشته سندی را امضاء کردند که گفته می شود شامل تعهد پیونگ یانگ به خلع سلاح کامل هسته ای و درمقابل ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۱    
ماجرا از روزی آغاز شد که بنیاد علوی قلعه گنج را دید و کوشید برای رفع محرومیت از آن گام هایی اساسی بردارد و برای آبادی آن، نهادها، سازمان ها و همه دست اندرکاران کشور را با خود همراه کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۹    
استاد اسدی گفت: تیم ملی را خیلی خوب می بینم اما ما شانسی برای بردن نداریم. مطمئن باشید هر سه بازی مان را می بازیم و خیلی زود هم برمی گردیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۴    
مدرسه پسرانه معین درحالی همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد که 4 تن از مدیران این مدرسه اخراج شده اند و برخی از دانش آموزان نیز در راه رفت و آمد به پزشکی قانونی برای بررسی میزان خسارت روحی و روانی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۳    
نابسامانی کنونی پذیرفتنی نیست و دستگاه های مسئول باید بر این بی سامانی نظارت و به آن رسیدگی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۵    
اخیرا خبری به نقل از آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان منتشر شده بود که به نقل از وی مطرح شد که "روایت داریم اگر فردی سه هفته از روی بی اعتنایی نمازجمعه را ترک کرد باید خانه را روی سرش ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور از وزش باد شدید در برخی مناطق و کاهش کیفیت هوا در شرق کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۹    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قرار است اروپا ضمانتی به ایران بدهد باید زودتر مشخص شود و سخنان رهبری اتمام حجت برای تسریع در تصمیم گیری آنها در قالب برجام بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۱    
جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا یکی از پرحاشیه ترین سیاستمداران است که هر از گاهی سوژه رسانه ها می شود؛ از پوشیدن جوراب های عجیب تا سلفی های طنزی که با حیوانات می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۱    
ایزد، تیر 87 مرتکب قتل مرد 48 ساله ای شد که از دوستانش بود، او در بازجویی ها به جرمش اقرار کرده و مدعی شده است به خاطر رابطه ای که بین مقتول و همسرش برقرار شده بود، دست به قتل او زده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۱    
جلسه صلح و سازش برای نجات محمد، عامل اصلی قتل بنیتا روز گذشته در دادسرای امور جنایی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۱    
پوستر فیلم سینمایی دلم می خواد به کارگردانی بهمن فرمان آرا رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۱    
آفتاب نیوز : امیر جعفری با انتشار عکسی در کنار شهاب حسینی در اینستاگرامش نوشت: آخرین قاب از قصه گویی شهرزاد... و تعبیر هزاران عاشقانه در دل بیننده های که سه فصل قصه هایش را دنبال کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۱    
رئیس شورای رقابت گفت: شورای رقابت مجوز افزایش 5.6 تا 7.1 درصدی قیمت محصولات 3 شرکت خودروسازی ایران خودرو، سایپا و مدیران خودرو را از اول تیر را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۷:۵۳    
سخنگوی دولت گفت: در 50 روز نخست امسال 15 میلیارد دلار با نرخ دولتی اختصاص یافت که از این مقدار 8 میلیارد و 700 میلیون دلار پرداخت شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۰:۲۴    
مقامات فرانسه اعلام کردند که گروگان گیری در پاریس با آزادی گروگان ها و بازداشت فرد مهاجم که خواستار تماس با سفارت ایران شده بود، پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۴۰    
نانسی پلوسی رهبر اقلیت مجلس نمایندگان آمریکا امروز سه شنبه و متعاقب نشست سنگاپور میان کیم جونگ اون رهبر کره شمالی و دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۹    
بعد از تولد فرزند معمولا مردها هم حس خوشبختی دارند هم بدبختی. خوشبخت به دلیل پدرشدن وبدبخت به دلیل آنکه همسران توجه کمتری به آنها دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۶    
رضا پرستش ملقب به مسی ایرانی توسط پلیس مسکو بازداشت شد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۴    
عادت های بد، زندگی را مختل کرده و مانع رسیدن به اهداف می شوند، این عادت ها سلامت جسم و روح را نیز به خطر می اندازند و وقت و انرژی را تلف می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۲۹    
دفتر امام جمعه اصفهان در خصوص صحبت هایی که از سوی امام جمعه اصفهان در برخی رسانه ها منتشر شده بود و بازتاب هایی در بین مردم داشت، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۲۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه به حادثه گروگان گیری اخیر در فرانسه و درخواست گروگان گیر آن واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۲:۴۳    
ارنا سولبرگ- نخست وزیر نروژ- گفت باید به یاد داشته باشیم آمریکا دیگر آن نیروی محرکی که قبلا بود نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۲:۴۱    
چاک شومر رهبر اقلیت دمکرات سنا روز سه شنبه ضمن انتقاد از توافق حاصل شده بین آمریکا و کره شمالی، گفت که دونالد ترامپ اهرم فشار را در مذاکرات هسته ای با پیونگ یانگ، تسلیم کیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۲:۰۴    
امیر جعفری پس از پایان فصل سوم شهرزاد برای شهاب حسینی نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۳۲    
بازیگر نامدار سینما به عنوان تهیه کننده و بازیگر برای آمازون کار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۳۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صدمه عدم وفاق در کشور از صدمه تحریم های آمریکا بیشتر است، گفت: باید روی وفاق و موضوعات اصلی تمرکز کرد تا مشکلات حل شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۸    
وزیر اقتصاد استان کبک کانادا اعلام کرد این ایالت 100 میلیون دلار کانادا به شرکت هایی که از تعرفه های آمریکا آسیب دیده اند، وام می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۷    
ستاره پرتغال معتقد است مهاجم تیم فوتبال لیورپول می تواند میان او و لیونل مسی فاصله انداخته و در نهایت برنده جایزه توپ طلا شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۶    
وزیر امور خارجه کشورمان که ساعاتی پیش در سفری دو روزه وارد آفریقای جنوبی شد، در جمع خبرنگاران به تشریح اهداف این سفر پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۸    
روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه عصر سه شنبه در تماسی تلفنی، درباره روابط دوجانبه، منطقه ای و مسایل مرتبط با برنامه جامع اقدام مشترک (برجام )، گفت وگو و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۱    
نخست وزیر عراق اعلام کرد، تحقیقات اولیه نشان می دهد آتش سوزی در مخازن کمیساریای عالی انتخابات در الرصافه در شرق بغداد، عمدی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۲۵    
ستاره سابق فوتبال برزیل براین باور است که این تیم شانس نخست کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی 2018 روسیه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۲۲    
در معادلات رسانه ای، رمضان ماه مهمی به شمار می آید. رشد مخاطبان اهمیت این ماه را دو چندان کرده است. سیما نه تنها به دلیل موفقیت های سال های گذشته اش بلکه با انحصار فراگیرش در پخش سریال ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۱۷    
مسئول حقوقی امور آب استان البرز از تخریب ویلای غیرمجاز در حاشیه جاده چالوس واقع در روستای ولایت رود با حکم قضایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۱۳    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه گفت تلاش ها برای اجرای برجام ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۱۱    
امیر قطر امروز با صدور فرمانی، محمد سعد الفهید الهاجری را به عنوان سفیر فوق العاده قطر در ایران انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۱۰    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران ساعتی پیش در صدر هیأتی سیاسی و اقتصادی وارد آفریقای جنوبی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۰۷    
یک مرد مسلح که مدعی است با خود بمب دارد، چند نفر را در پاریس به گروگان گرفته و خواهان مذاکره با مقامات سفارت ایران در فرانسه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۰:۰۰    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت وگو با یک شبکه تلویزیون خارجی به شرکت آمریکایی نایک گفت: این شرکت باید به پوشیدن کفش هایش توسط بازیکنان ایرانی افتخار کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۵۳    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد، مردم غزه در صورتی که حکم رانی حماس را رها کنند، می توانند از حمایت ها و کمک های انسانی برخوردار شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۵۲    
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از جام جهانی 2018 روسیه هدایت رئال مادرید را بر عهده خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۵۰    
کارلوس کی روش تمرین امروز تیم ملی فوتبال را به فرگوسن تقدیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۹    
خبرگزاری آناتولی ترکیه گزارش داد که سربازان ایتالیایی وارد مناطق تحت تصرف نیروهای کرد شده و در استان دیر الزور در شرق سوریه مستقر شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۸    
حجت الاسلام محمدرضا زائری در پاسخ به سخنان امام جمعه اصفهان نوشت: تهدید لازم ندارد، توپ و تشر نمی خواهد،شما جذاب و دلپذیر باش،شما فقط بویی از نماز جمعه پیغمبر داشته باش، جمعه که سهل است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۵    
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از تبدیل پل گیشا به پل سبز زندگی گیشا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۲    
فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد با انتشار تصاویر سارقان گردنبندقاپ، از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سوی این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند جهت شناسایی متهمان و طرح شکایت به پلیس آگاهی این شهرستان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۰    
نتایج بررسی های جدید دانشمندان نشان می دهد استفاده از یکی از سیستم های مشهور دستکاری ژن، خطر سرطانی شدن سلول هایی که دچار تغییرات شده اند را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۹    
مهدی طارمی گفت: اگر مراکش را ببریم می توانیم به مرحله بعد صعود کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۸    
مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: شرایط کمپ و اردوی تیم ملی فوتبال ایران خوب است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۶    
جعفری دولت آبادی در حاشیه نشست بررسی وضعیت بهداشت عمومی و امنیت غذایی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده مدرسه ای در غرب تهران اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۵    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا متعاقب نشست سنگاپور میان کیم جونگ اون و دونالد ترامپ در بیانیه ای اعلام کرد: بیانیه نشست امروز نشان داد که هدف خلع سلاح کامل هسته ای در شبه جزیره کره می تواند محقق شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۳    
رئیس شورای شهر تهران در جلسه هم اندیشی شورای شهر و شهردار تهران به شدت از عملکرد مدیریت شهری انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۱    
دروازه بان تیم ملی ایران گفت: از نظر روحی، روانی و بدنی در بهترین شرایط ممکن هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۱    
با افزایش امیدواری نسبت به حل و فصل بحران در شبه جزیره کره، بازارهای سهام در جهان افزایش یافتند و دلار به بالاترین سطح 3 هفته اخیر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۰    
کارلوس کی روش گفت:گفت: تیمی بسیار متفاوت است. تیمی نیست که بخواهیم بگوییم منحصرا آفریقایی است چرا که اکثر بازیکنان شان یا در اروپا به دنیا آمده اند یا در آنجا بزرگ شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۱۹    
ظهور ایالات متحده بعنوان تنها هژمون پس از پایان جنگ سرد و ایجاد یک نظام تک قطبی آمریکایی در دهه نود میلادی، اگرچه موجبات واکنش جهانی به این امر نشد اما روابط بین الملل را سخت دچار آشفتگی کرد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۱۷    
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از تبعید 30 شرور اردبیلی به خارج از استان و اقامت اجباری آن ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۹:۱۶    
داور آرژانتینی قضاوت دیدار افتتاحیه جام جهانی روسیه را بر عهده خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
بازیکن تیم ملی جوانان به استقلال پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
درمان عفونت های واژن برحسب نوع ترشحات و عامل به وجود آورنده آن به چهار دسته کلی تقسیم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
وزارت توسعه اقتصادی روسیه اعلام کرد: برگزاری جام جهانی به افزایش قابل توجه ورود گردشگران به روسیه منجر شده و این کشور از محل برگزاری این بازی ها درآمد قابل توجهی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
در ایران چندین و چند برند مختلف از تولیدکنندگان روغن آرگان موجود است اما مساله این است کدام اصل و بهتر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
آشفتگی ها به بازار خودرو هم رسید. موج افزایش ناگهانی و شدید قیمت خودروها در بازار خصوصا در چند روز اخیر به مرزی نزدیک می شود که خرید خودرو را برای اکثر مصرف کنندگان غیرممکن کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱    
نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها با بیان اینکه بارندگی در استان اصفهان نسبت به سال قبل 50 درصد کاهش داشته است، گفت: استان اصفهان از نظر کم آبی جز استان های در مرز خطر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۴۲    
فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان گفت: 4 تن و 100 کیلوگرم مواد مخدر سال گذشته در استان کشف و بیش از 18 هزار قاچاقچی و معتاد پرخطر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۲    
معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور گزارشی از اقدامات انجام گرفته توسط سازمان برای گذر از بحران کم آبی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۱    
جمعی از فعالین سیاسی با انتشار نامه ای خاطرنشان کردند که باید به شورای عالی اصلاح طلبان ماموریت داده شود تا زمینه را برای شکل گیری نهاد ملی اصلاحات به عنوان یک سامانه سیاسی وحدت بخش میان اصلاح طلبان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۹    
نماینده مردم مشهد در واکنش به اینکه گفته شده بود مرکز طراحی پیامک های توهین آمیز به نمایندگان علیه FATF در مشهد بوده است، گفت: این حرف امیدی ها و زنجیره ای ها است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۸    
مرد جوان که متهم است در دعوا به خاطر متلک پرانی به همسر دوستش دست به قتل زده است،
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۷    
مدیرکل مدیریت بحران مازندران با هشدار نسبت به وزش باد شدید در استان گفت: فعالیت های صیادی در مازندران متوقف شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۵    
تیم ملی پرتغال در شرایطی پا به رقابت های جام جهانی روسیه گذاشته که تنها 4 بازیکن از جام جهانی 2010 با سرمربیگری کی روش در این تیم باقی مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۳    
معاون حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: از ورود محصولات دارای ریسک بالا به بازار عرضه جلوگیری شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۲۲    
مسئول ستاد استهلال استان قم با بیان اینکه امیدواریم شب جمعه، هلال ماه شوال رویت شود، به تشریح عوامل دخیل در این مسئله به لحاظ فقهی و وضعیت جوی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۸    
مصرف چای تهیه شده از آب آلوده باعث مسمومیت 13 نفر در باقرشهر بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۳    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به بیانیه مشترک رهبران کره شمالی و آمریکا، اعلام کرد که آژانس آماده بررسی و راستی آزمایی برنامه های اتمی کره شمالی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۰    
بانک ملی ایران در عمل به دستورات بانک مرکزی برای پیاده سازی کامل سامانه صدور یکپارچه الکترونیکی چک (صیاد)، صدور و توزیع چک های غیر صیادی را متوقف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۷    
بر خلاف ماه های گذشته یارانه خرداد ماه دو روز زودتر و در روز پنجشنبه همزمان با 24 خردادماه واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۷    
عکس زیر مربوط به ملاقات کیم ایل سونگ رهبر اسبق و پدر بزرگ رهبر کنونی کره شمالی با جیمی کارتر رییس جمهور اسبق آمریکا در سال 1994 و چند هفته پیش از درگذشت رهبر وقت کره است
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۶    
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس احمد مازنی را به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۵    
در جلسه شورای عالی اکران مقرر شد 6 بازی از بازی های مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماها نمایش داده شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۴    
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص آخرین وضعیت واگذاری بنگاه های اقتصادی نیروهای مسلح، گفت: اکثر فعالیت های اقتصادی نیروهای مسلح واگذار شده و یا درحال واگذاری است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۳    
دیدار رهبران آمریکا و کره شمالی امروز (سه شنبه) انجام شد؛ دیداری تاریخی که خصوصا با سخنان حماسی ترامپ بسیاری را خوش بین و امیدوار کرده که به یکی از بغرنج ترین پرونده های بین المللی که نزدیک به 70 سال ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۲    
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت گفت: سوءاستفاده سیاسی از مقدسات، مجالس مذهبی، رویه ها و سنت های مردم که مورد انتظار آن ها نیست، به خود آن ها، باورهایشان و حتی خود آن مراسم آسیب خواهد زد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۱    
در حالی هر قطعه سکه تمام بهار آزادی حدود دو هفته گذشته با افزایش حدود 400 هزار تومانی از دو میلیون و 500 هزار تومان گذشت که رئیس کل بانک مرکزی می گوید این گرانی بیشتر جنبه روانی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۱    
علاقه مندان به ورزش می توانند همراه با اعضای خانواده، بازی های جام جهانی 2018 را در ورزشگاه یکصدهزار نفری آزادی تماشا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۷    
خودروی پژو 405 با دو سرنشین حین حرکت در بزرگراه یاسینی به شدت با قسمت عقب یک کامیون برخورد کرد، و به آهن پاره ای تبدیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۷    
تشویق به صحبت و بیان احساسات برای تشخیص مشکلات روانی مردان ضروری است، اما مشکل اساسی اینجاست که مردان تمایل زیادی به سکوت دارند و در برابر مشکلات روحی و روانی ترجیح می دهند که بار غم و مشکلات را ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۹    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون همتای کره شمالی او درباره خلع سلاح هسته ای پیونگ یانگ توافق کردند اما به نظر می رسد این توافق نمادین است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۷    
در مورد این دانش آموزان رابطه جنسی کاملی انجام نشده است و فقط ادعای این دانش آموزان شامل تعرض به زور یا داوطلبانه هم نبوده است، توضیحات آنها در حد حرف های رکیک و آزار های دستی و کلامی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۷    
بارها تابلوهایی به ما داده اند که بر روی آن سهم آب اصفهان و سهم آب یزد نوشته شده است اما وضعیت همچنان نابسامان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۴    
رئیس کلانتری 190 مجیدیه از دستگیری سرایداری که اقدام به سرقت از ساختمان محل سکونتش کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۵    
مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا با انتقاد از سیاست خارجی دونالد ترامپ، گفت: خروج از توافق هسته ای بزرگ ترین اشتباه واشنگتن در خاورمیانه از زمان جنگ عراق بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۴    
رئیس کلانتری 114 غیاثی از دستگیری دو برادر سارق در پاتوقشان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۰    
این چندمین باری است که این اتفاق می افتد. تماس می گیرند و می گویند ما تعریف شما را زیاد شنیده ایم و باعث افتخارمان است که مدرسه ما با شما همکاری داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۹    
مطالعات جدید محققان آمریکایی نشان می دهد پس از جنگ جهانی دوم، میزان"ضریب هوشی" ( IQ) جوانان کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۷    
نماز عید سعید فطر نیز حدود ساعت 8:30 به امامت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی اقامه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۶    
مواد اولیه وارداتی به کشور به صورت مداوم رصد و کنترل می شود و با ارز 4200 تومان به آن اختصاص می یابد بنابراین نباید با افزایش قیمت روبه رو باشیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۵    
آژانس بین المللی انرژی اتمی آماده است تا هرگونه فعالیت های راستی آزمایی را در جمهوری دموکراتیک خلق کره که احتمالا از سوی کشورهای مرتبط با موضوع درخواست می شود، انجام دهد ...
  • ۱