یکشنبه ۳۰ تیرساعت ۱۳:۱۱Jul 2019 21

خبرهای آفتاب نیوز 27 خرداد 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 1 خرداد 1397 آفتاب نیوز 2 خرداد 1397 آفتاب نیوز 3 خرداد 1397 آفتاب نیوز 4 خرداد 1397 آفتاب نیوز 5 خرداد 1397 آفتاب نیوز 6 خرداد 1397 آفتاب نیوز 7 خرداد 1397 آفتاب نیوز 8 خرداد 1397 آفتاب نیوز 9 خرداد 1397 آفتاب نیوز 10 خرداد 1397 آفتاب نیوز 11 خرداد 1397 آفتاب نیوز 12 خرداد 1397 آفتاب نیوز 13 خرداد 1397 آفتاب نیوز 14 خرداد 1397 آفتاب نیوز 15 خرداد 1397 آفتاب نیوز 16 خرداد 1397 آفتاب نیوز 17 خرداد 1397 آفتاب نیوز 18 خرداد 1397 آفتاب نیوز 19 خرداد 1397 آفتاب نیوز 20 خرداد 1397 آفتاب نیوز 21 خرداد 1397 آفتاب نیوز 22 خرداد 1397 آفتاب نیوز 23 خرداد 1397 آفتاب نیوز 24 خرداد 1397 آفتاب نیوز 25 خرداد 1397 آفتاب نیوز 26 خرداد 1397 آفتاب نیوز 27 خرداد 1397 آفتاب نیوز 28 خرداد 1397 آفتاب نیوز 29 خرداد 1397 آفتاب نیوز 30 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۰    
سرمربی جدید پدیده می گوید شهاب گردان در فصل آینده در تیم پدیده حضور نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۱    
پس از گذشت پنج هفته از فوران آتشفشان کیلاویا در هاوایی ساکنان این شهر با سنگ های الیوین زیتونی گرانقیمت در خیابان ها و گذرگاه های این شهر مواجه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۱    
در جریان رقابت های گروهی جام جهانی فوتبال، آلمان و مکزیک به مصاف هم رفتند و در نهایت در یک نتیجه غیرمنتظره، مکزیک یک بر صفر آلمان را شکست داد. گل پیروزی مکزیک را لوزانو در دقیقه 35 به نام خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۲۰:۱۵    
با رونمایی از سامانه احراز هویت الکترونیکی در دفاتر پیشخوان خدمات دولت، از امروز نیازی به دریافت کپی اسناد هویتی در دفاتر پیشخوان نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۲۰:۰۸    
باستان شناسان در بررسی و شناسایی محوطه های فلزکاری محدوده روستای "کانی رش" شهرستان مهاباد و باریکایه سردشت – شمال غرب ایران به آثار قابل توجهی از سایت های تاریخی ذوب فلزات در غرب کشور رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۷:۲۴    
بسیاری از ما عادات مشخصی را هنگام بیدار شدن صبحگاهی داریم؛ از جمله نوشیدن قهوه، چای و آب سرد. با این حال این نکته ثابت شده که نوشیدن آب گرم در اوایل صبح مزایای بهداشتی شگفت انگیزی به دنبال دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۰    
دکتر مجتبی کاتب رییس هیات مدیره بیمه سرمد به اتفاق آقایان حسین نظریان مدیر امور پشتیبانی و حمیدرضا کتیرایی مدیر امور استانها و نمایندگان از شعبه رضوی مشهد بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۰    
این حادثه صبح امروز ساعت 9 به وقت محلی در حالی روی داد که خودروی "نارادوم راناریت" شاهزاده 74 ساله کامبوجی و همسرش در خیابان با یک تاکسی به شدت تصادف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۱۵    
رنو تلیسمان 2018 با مبلغ 400 میلیون تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۰۹    
عطریانفر در پاسخ به این پرسش که با کفن پوشان جدید چه باید کرد ، گفت: ابتدا پیشنهاد می کنیم کفن پوشان، کفن هایشان را دربیاورند و لباس زندگی بپوشند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۰۹    
ساعت 14 روز پنجشنبه 24 خرداد پدری 32 ساله در روستای امیرآباد نو در پی نزاع خانوادگی پسر هشت ساله خود را به قتل رساند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۷:۰۴    
معاون رئیس جمهوری در واکنش به خبر تجاوز در ایرانشهر، گفت: باید از همه راههای بازدارنده برای مقابله با خشونت علیه زنان و دختران استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۶:۰۲    
وزارت انرژی روسیه اعلام کرد که این کشور و عربستان درباره لزوم استمرار چارچوب همکاری اوپک و متحدان، هم عقیده هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۴:۰۴    
داور سرشناس سابق فوتبال ایتالیا به تمجید از قضاوت علیرضا فغانی در بازی آلمان و مکزیک پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۲:۰۲    
دفتر سازمان ملل در امور هماهنگی های انسانی در بیانیه ای اعلام کرد خشونت ها در استان الحدیده واقع در غرب یمن باعث شده که حدود پنج هزار خانواده طی ماه ژوئن جاری خانه های خود را ترک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۱:۴۳    
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش از لحظه خوشحالی برای گل ایران مقابل مراکش روایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۵۴    
برنامه تیم ملی فوتبال تا پیش از بازی مقابل اسپانیا مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۲۵    
ضرغامی: انتخابات بلای جان کشور است این اظهار نظر سوژه احمد عربانی در خطخطی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۲۴    
در حاشیه برد عجیب ایران مقابل مراکش، احمدرضا کاظمی این فتوطنز را با عنوان لزوم تغییر مجدد پوستر میدان ولی عصر در شهرونگ منتشرکرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۲۳    
با دستور استاندار تهران، طرح ساماندهی اتوبوس ها و کامیون های فرسوده استان تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۲۲    
در راستای رفع بوی نامطبوع متساعدشده در نزدیکی فرودگاه امام خمینی(ره) که ناشی از فعالیت تعدادی از دامداری ها و کشتارگاه ها است، مقرر شد که سازمان آب منطقه ای اقدامات موثری را انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۲۰    
سرمربی تیم ملی آلمان بعد از ناکامی در گام نخست از فرصت های از دست رفته تیمش ابراز ناراحتی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۰۶    
باشگاه پارس جنوبی جم قرارداد چند بازیکنش را تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۰:۰۴    
روزنامه عبری زبان اسرائیل الیوم امروز یکشنبه به نقل از یک سازمان حقوقی صهیونیستی نوشت که اتحادیه اروپا هزینه های مالی طرح تعقیب قضایی افسران اسرائیلی به خاطر کشتار غیر نظامیان فلسطینی را تامین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۳:۳۵    
مردم مکزیک روز خاطره انگیزی را با برتری تیم ملی کشورشان برابر تیم ملی آلمان تجربه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۳:۲۳    
دو تیم برزیل و سوئیس در اولین دیدار خودشان در جام جهانی برابر هم به میدان رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۳:۲۲    
هیات وزیران در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، آیین نامه ی اجرایی مربوط به پرداخت های نقدی و غیرنقدی یارانه ها در سال 1397 را، تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۳:۲۱    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی حجت الاسلام آقای حاج سید علیرضا اَدیانی را به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۲:۰۹    
قائم مقام معاون سیما با تکذیب نقل قولی از او که در پخش مستقیم بازی های جام جهانی ابهام ایجاد کرده بود، تاکید کرد همه بازی های این رویداد بزرگ ورزشی بدون هیچ مشکلی روی تلویزیون خواهند رفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۲:۰۸    
رئیس جمهوری آمریکا از کارمندان روزنامه واشنگتن پست خواست اعتصاب کنند تا ایالات متحده به قول وی از شر اخبار جعلی رهایی یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۲:۰۰    
پیشکسوت داوری فوتبال ایران از عملکرد علیرضا فغانی در دیدار آلمان و مکزیک ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۱:۵۴    
مهاجم تیم فوتبال مکزیک به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش برابر آلمان لقب گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۱:۲۷    
خبرگزاری فرانسه امروز (یکشنبه) گزارش داد که بیش از 30 تن در پی وقوع حملات انتحاری در شمال شرق نیجریه جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۱:۲۳    
شکست آلمان مدافع عنوان قهرمانی در دیدار نخست خود در جام جهانی 2018 روسیه مقابل مکزیک شوک بزرگی را به این رقابت ها وارد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۱:۲۱    
باشگاه سپیدرود با علی کریمی و کادرفنی تسویه حساب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۱:۱۱    
امروز 17 ژوئن مصادف با 27 خردادماه، روز جهانی مقابله با بیابان زایی است. چرای مفرط، بوته زنی و بوته کنی، آبیاری غلط، استفاده نکردن بهینه از زمین ها و قابلیت آن ها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۱:۰۲    
اداره کل بهزیستی استان استان البرز طی بیانیه ای که در اختیار خبرگزاری ایسنا قرار گرفت؛ توضیحاتی در خصوص نگرانی رئیس شورای شهر کمالشهر و رئیس شورای شهرستان کرج از وضعیت کمپ های ترک اعتیاد کمالشهر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۵۹    
استاندار هرمزگان ضمن انتقاد از فقدان مرکزی بزرگ برای تولید نهال خرما در هرمزگان، تصریح کرد: نبود یک مرکز بزرگ تولید نهال نخل در مرکز تحقیقات کشاورزی استان یک عقب ماندگی و ضعف است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۵۴    
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: دریاچه گهر امسال یکی از پاکترین سال های خود را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۴۹    
یک کارشناس حوزه آب گفت: مساله آب تنها در صورتی حل می شود که موضوع صرفه جویی با در نظرگرفتن چندین پارامتر اجرایی شود در غیر این صورت نمی توان به بهبود شرایط امید داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۴۵    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: طرح اصل 27 قانون اساسی یا همان طرح ساماندهی تجمعات توسط تعدادی از نمایندگان در کمیسیون مطرح شده و کلیات آن نیز رای آورده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۴۴    
روسیه تنها در 2 ماه اخیر اوراق قرضه ای به ارزش بیش از 47 میلیارد دلار را به فروش رسانده است که در بین کشورهای جهان یک رکورد محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۳۹    
نماینده کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه زمانی شروع به آموزش کشاورزان در بخش های مختلف کرده ایم که بسیاری از روستاها خالی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۳۷    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مبنی برسرطان زا بودن محصولات یکی از فروشگاه های بستنی گفت: دانشگاه علوم پزشکی تاکنون هیچ خبری در این زمینه منتشر نکرده و این خبر جعلی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۳۷    
با آغاز جام جهانی فوتبال، بهاره افشاری تهیه کننده و کارگردان مستند سریک که به زندگی سردار آزمون بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پرداخته است، راهی روسیه شد تا سکانس پایانی این فیلم را تصویربرداری کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۳۵    
تیم ملی والیبال دختران ایران نتیجه آخرین بازی خود در مسابقه های والیبال قهرمانی دختران آسیا را به قزاقستان واگذار کرد و هشتم آسیا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۳۱    
داور بین المللی ایران در جریان دیدار تیم های ملی فوتبال آلمان و مکزیک تذکری جدی به تونی کروس بازیکن تیم آلمان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۲۶    
تیم ملی آلمان در اولین دیدار خود در جام جهانی به مصاف مکزیک خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۲۶    
مرگ دست خداست و هیچ کس نمی داند کی و چطور پیمانه زندگی اش لبریز می شود؛ همه ما بعد از مرگ راهی خاکی می شویم که از آن زاده شدیم و اغلب بعد از مدتی مثل میلیون ها انسان دیگری که پا به این کره خاکی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۲۳    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان این که برای سال آبی آینده قطعا شرایط بحرانی تر از شرایط فعلی است ، گفت: آنچه که اکنون به عنوان یک شرایط سخت از آن یاد می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۱۹    
بازیکن تیم ملی فوتبال روسیه نمی تواند کشورش را در دو بازی باقی مانده مرحله گروهی جام جهانی 2018 همراهی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۱۴    
خواننده آهنگ تیم ملی در جام جهانی به تمجید عملکرد دروازه بان ایران پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۴    
مسکن، این صندوق ذخیره سرمایه های بخشی از جامعه و آرزوی دست نیافتنی بخش دیگری از جامعه، این روزها همپای ارز و سکه در نمودار قیمت ها می تازد و آه از نهاد مستأجران و خریداران بلند می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۵۹    
نمایندگان بخش های مختلف استان هرمزگان در همایش تجلیل از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی هرمزگان مشکلات و کمبودهای این قشر را بیان کردند و رسیدگی از سوی مسوولان را خواستار شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۵۷    
مشاور سیاسی رئیس جمهوری درباره تغییر قانون اساسی، تغییر نظام ریاستی به پارلمانی و ضرورت باقی ماندن انتخاب مستقیم رئیس جمهور توسط مردم و جامعه شناسی سیاسی و اقتصادی ایران به بیان برخی نکات پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۵۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: به دلیل گسترش بی رویه ادامه تحصیل در رشته های مختلف دانشگاهی، مناطق محروم خالی از نیرو شده و باعث مهاجرت مردم از روستاها به شهرهای کوچک و بزرگ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۴۷    
درگیری ماتیچ، بازیکن صربستان و نیمکت نشینان کاستاریکا
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۹    
لیونل مسی روز گذشته برابر ایسلند پنالتی خود را از دست داد تا بازی 1-1 مساوی به اتمام برسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۴    
قطع شدن خط موبایل درصورتی که کاربر به پرداخت بدهی خود اقدام نکند، ممکن است برای هر یک از مشترکان خطوط دائمی رخ دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۴    
تحقیقات گروهی از محققان بر روی علت محبوبیت بیش از حد بعضی از موسیقی ها نشان داد که به طور کلی قطعه های غیرعادی احتمال بیشتری در جذب مخاطب دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
رییس سازمان بازرسی کشور از ورود این سازمان به بازار سکه، ارز، مسکن و خودرو خبر داد و گفت: ان شاءالله مردم به زودی نتیجه ورود سازمان بازرسی به این بازارها را احساس می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که تشدید درگیری ها در اطراف شهر الحدیده یمن بر زندگی یک میلیون و 600 هزار تن تاثیر خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
هیأت وزیران به پیشنهاد مشترک سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارتخانه های کشور، نیرو و نفت، آیین نامه اجرایی بند س تبصره 6 ماده واحده قانون بودجه سال 1397 کل کشور را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
تیم ملی فوتبال صربستان در نخستین دیدار خود در جام جهانی روسیه مقابل کاستاریکا به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
ترکیب دو تیم آلمان و مکزیک برای برگزاری اولین بازی شان در جام جهانی روسیه اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
به دلیل مشکل در مسیر پرداخت رقم قرارداد به شرکت دارای حق پخش بازی های جام جهانی فوتبال، پخش زنده بازی ایران و اسپانیا از تلویزیون در گرو همکاری سریع بانک مرکزی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دستور داد: انتشار پیام دروغ اختصاص اینترنت رایگان به مشترکان یکی از اپراتورهای تلفن همراه پیگیری و رسیدگی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
پس از پیروزی تیم کشورمان برابر مراکش و تساوی پرتغال و اسپانیا، حالا معادلات گروه دوم جام جهانی کمی متفاوت از قبل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
نوک اردکی یکی از سمبلیک ترین و عجیب ترین حیوانات استرالیا است که ممکن است در درمان دیابت مؤثر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
با وجود درخواست دولت سوریه از ایران برای حضور مستشاری در این کشور، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی مداخله جویانه گفت که ایران باید از تمام سوریه خارج شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
نیمار، فوق ستاره برزیل امروز کار خود در جام جهانی را برابر سوئیس آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
وزیر کشور در پی انتشار اخباری مبنی بر بروز مواردی از ناامنی اخلاقی در هفته های اخیر در ایرانشهر، پیگیری مضاعف موضوع را از رئیس شورای تأمین سیستان و بلوچستان خواستار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۶    
تمرین تیم ملی فوتبال ایران با حضور پر رنگ رسانه های اسپانیایی در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۶    
پس از پیروزی برابر مراکش، پاداش 600 هزار دلاری برای ملی پوشان فوتبال ایران از طریق فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در نظر گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۵    
رییس سازمان بازرسی کل کشور عملکرد این سازمان در سال 96 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۰    
سرمربی تیم قهرمان لیگ دسته اول قراردادش را یک فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۰۴    
سازمان لیگ حرفه ای فوتبال سومین اخطار خود به موسس باشگاه نفت مسجدسلیمان را داد و به منظور جلوگیری از کنارگذاشته شدن این باشگاه از لیگ برتر ضرب الاجل تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۰۱    
در حالی خیابان های "شهران"، "پیامبر"، "میدان قیام" و "مولوی" فروریزش را تجربه کردند که به گفته مدیر بخش زلزله و خطرپذیری مرکز تحقیقات راه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۵۳    
سایت فاکس اسپورت در گزارشی به برتری ایران برابر مراکش در جام جهانی و دیدار سخت برابر اسپانیا اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۵۲    
رئیس مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس البرز از مصدوم شدن چهار نفر در دو سانحه رانندگی در جاده چالوس و انتقال آنان به وسیله بالگرد به بیمارستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۴۲    
رییس سازمان بازرسی کشور از ورود این سازمان به بازار سکه، ارز، مسکن و خودرو خبر داد و گفت: ان شاءالله مردم به زودی نتیجه ورود سازمان بازرسی به این بازارها را احساس می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۶    
یک مسابقه از سری مسابقات جام جهانی فوتبال با حاشیه های فراوان در سینماها پخش شده و در این بین به نظر می رسد تنها گروهی که حالشان از این اتفاق خوب نیست صاحبان فیلم های سینمایی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
با توجه به نظام انتخاباتی که ما داریم بیش از آنکه از خدا و مردم حساب ببریم از شورای نگهبان، اطلاعات سپاه، وزارت اطلاعات و عوامل اجرایی می ترسیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
مهندس کبیر زمردی از پرورش، تکثیر و بازار خریدوفروش گوشت و پوست قورباغه و دیگر آبزیان خاص در ایران می گوید...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
این روزها همه به سالم غذا خودن اهمیت می دهند اما شاید کمتر کسی بداند ظروفی که با آن ها غذا درست می کنیم از خود غذا اهمیت بیشتری در سلامت غذاها دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
نخبگان عملا در مسیر ناامیدی حرکت می کنند و علتش هم این است که حس می کنند جایگاهی ندارند، احساس ناتوانی در اثرگذاری می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز یکشنبه 27 خرداد در بازار تهران با 123 هزار و 500 تومان کاهش نسبت به پنج شنبه گذشته، 2 میلیون و 325 هزار تومان تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
یکی از فرماندهان ارشد پیشین اطلاعاتی اسرائیل می گوید که اولین هدف حملات سایبری در جنگ آتی با ایران باید زیرساخت های انرژی آن ها باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
رسانه های عربی از وقوع چند حمله انتحاری در شمال شرق نیجریه و کشته شدن دست کم 31 نفر خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
بیشتر از اینکه دانش آموزی حق انتخاب مدرسه اش را برای تحصیل داشته باشد، این مدرسه است که دانش آموز را انتخاب می کند. این اتفاق از زمانی شروع شد که تعداد دانش آموزان از حد ظرفیت مدارس موجود بیشتر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از مردم درخواست کرد تا به مدت یک ماه خودرو ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
دکتر قانعی راد، دوست دیرینم و یکی از محورهای علمی اجتماع جامعه شناسی ایران، در آخرین روز ماه مبارک رمضان از دنیا رفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
"آیین نامه تعیین سقف سه ساله برای قراردادهای موقت که به امضای نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت حاضر در جلسه رسیده، حاصل تقریبا شش ماه کار مشترک و جلسات متعدد طرفین مذاکرات است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
اگر در مسیر کاهش وزن خود با دشواری مواجه شده اید، پیش از این که به سراغ مبارزه با چربی بروید شاید بهتر باشد شرایط کبد خود را بررسی کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۱    
رژیم آل خلیفه با احضار شهروندان شیعه این کشور بدون ارائه هیچ دلیلی از آن ها آزمایش ژنتیک(DNA) می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۱    
اصغر فرهادی به عنوان رئیس داوران جشنواره "زردآلوی طلایی" ارمنستان انتخاب شد که با نمایش چهار فیلم از سینماگران ایرانی نیز همراه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۱    
وکیل مدافع محمد ثلاث گفت: از زندان با خانواده موکلم تماس گرفته شده که برای آخرین ملاقات به زندان مراجعه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۰    
یازده نفر اصلی دو تیم ملی فوتبال کاستاریکا و صربستان در نخستین تجربه آن ها در جام جهانی 2018 روسیه مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۵    
در یک درگیری که حدود ساعت 23 شب گذشته در مغازه گل فروشی در میدان نبوت منطقه نیروگاه قم رخ داد، جوانی 24 ساله با سلاح سرد(چاقو) جان خود را از دست داد.