شنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۲:۳۹Feb 2019 23
 

خبرهای آفتاب نیوز 1 تیر 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 1 تیر 1397 آفتاب نیوز 2 تیر 1397 آفتاب نیوز 3 تیر 1397 آفتاب نیوز 4 تیر 1397 آفتاب نیوز 5 تیر 1397 آفتاب نیوز 6 تیر 1397 آفتاب نیوز 7 تیر 1397 آفتاب نیوز 8 تیر 1397 آفتاب نیوز 9 تیر 1397 آفتاب نیوز 10 تیر 1397 آفتاب نیوز 11 تیر 1397 آفتاب نیوز 12 تیر 1397 آفتاب نیوز 13 تیر 1397 آفتاب نیوز 14 تیر 1397 آفتاب نیوز 15 تیر 1397 آفتاب نیوز 16 تیر 1397 آفتاب نیوز 17 تیر 1397 آفتاب نیوز 18 تیر 1397 آفتاب نیوز 19 تیر 1397 آفتاب نیوز 20 تیر 1397 آفتاب نیوز 21 تیر 1397 آفتاب نیوز 22 تیر 1397 آفتاب نیوز 23 تیر 1397 آفتاب نیوز 24 تیر 1397 آفتاب نیوز 25 تیر 1397 آفتاب نیوز 26 تیر 1397 آفتاب نیوز 27 تیر 1397 آفتاب نیوز 28 تیر 1397 آفتاب نیوز 29 تیر 1397 آفتاب نیوز 30 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۲۲:۱۲    
کارشناسان مدعی شدند قدیمی ترین اثر به جا مانده از لئوناردو داوینچی را یافته اند؛ یک کاشی با نقش فرشته ای روی آن.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۱    
برنامه های چربی سوزی کمک می کنند انتخاب های غذایی و انرژی دریافتی خود را کنترل کنید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۵    
فیلم برداری ساخته جدید مسعود ده نمکی از امروز آغاز خواهد شد و علاوه بر برق نورد، بازیگرانی چون بهنام تشکر و هدایت هاشمی در آن حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۰    
بازیگر، مجری و کارگردان می گوید ما عادت داریم دنیا را سخت بگیریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۴    
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: ما در بخش خصوصی معتقدیم ارز 4200 تومانی فقط به کالاهای اساسی باید تعلق بگیرد و دولت بازار ثانویه ارز را به رسمیت بشناسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۸    
سردار شاهرخ دایی پور از فرماندهان ایرانی حاضر در سوریه روز جمعه در جریان مقابله با داعش در شهر البوکمال سوریه به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۵    
دختران میرحسین موسوی محمد ثلاث(قاتل 3پلیس در غائله خیابان پاسداران) را بدون توجه به اعتراف صریح متهم و اسناد و شواهد موجود در پرونده، بی گناه و دستگاه قضایی را ظالم خواندند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۰    
بشار اسد در گفت وگو با شبکه ای روسی تاکید کرد: بحث، مذاکره یا گفت وگو با دشمن یا هر فرد دیگری طبعا مثمر ثمر خواهد بود اما در شرایطی که از زمان اولین مذاکره با آمریکا در سال 1974 ما در هیچ موضوعی با ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۱    
اشکودا اعلام کرده کودیاک RS اکنون سریع ترین شاسی بلند هفت سرنشین در نوربورگرینگ است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۵۴    
انتخاب تراکتور برای ماشین عروس توسط زوج هندوستانی خبرساز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۴۶    
پرویز پرستویی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام شخصی اش هشتگ صعود ایران را در حمایت از تیم ملی فوتبال ایران به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۲۸    
پست عجیب مهرداد فرهمند (گزارشگر BBC) در اینستاگرام و فیسبوک شخصی اش را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۱    
در همان دقایق ابتدایی میتروویچ دو ضربه سر به سمت دروازه سوئیس زد که یکی از آن ها را یان سومر دفع کرد اما روی ضربه سر دوم در دقیقه 4 کاری از پیش نبرد و دروازه اش را باز شده دید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۱    
فیلم های سینمای ایران از جمله تگزاس ، خجالت نکش و عصبانی نیستم در هفته ای که گذشت فروش نسبتاً خوبی داشتند .
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۵:۲۱    
محققان دانشگاه "آلبانی" در حال توسعه آزمایش خون جدیدی هستند که سن مقتول را در عرض یک ساعت تعیین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۴:۰۹    
محققان دانشکده مهندسی "کلمبیا" دریافتند که با استفاده از تکنیک "یادگیری ماشین" در "هوش مصنوعی" می توان وضعیت آب و هوا را پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۳:۰۶    
سازمان ملل امروز (جمعه) گزارش داد، نیروهای امنیتی ونزوئلا به "کشتار و قتل" صدها تن از معترضان و "ارتکاب جرایم بدون ترس از تحت پیگرد قرار گرفتن" متهم هستند و این نشان دهنده غیبت واضح اجرای قانون در ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۲:۰۵    
شرکت نظامی اسرائیلی از اختراع سلاحی جدید برای مقابله با بالون های حاوی گاز هلیوم و بادبادک های آتش زای فلسطینی خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۱:۳۴    
تیته، سرمربی تیم ملی برزیل مدعی است اشک های نیمار به خاطر تحمل فشار فراوان بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۱:۰۵    
یک پایگاه خبری در گزارشی با اشاره به بحران های هسته ای اعم از بحران موشکی کوبا که در حال منجر شدن به یک جنگ هسته ای فراگیر میان آمریکا و شوروی در اوایل دهه 60 میلادی بود، پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۰:۴۱    
خبرگزاری های روسیه به نقل از یک منبع وابسته به وزارت امور خارجه این کشور اظهار کردند، مسکو امکان مذاکره با آمریکا درخصوص ثبات استراتژیک هسته ای را در تابستان امسال رد نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۰:۱۴    
وزیر نفت عمان گفت کشورش به رغم تحریم های آمریکا علیه تهران، همچنان پیگیر پروژه خط لوله گاز طبیعی به ارزش 1.5 میلیارد دلار است که این سلطان نشین را به ایران متصل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۰:۰۹    
دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی با انتشار پستی در اینستاگرام به نبود زیرساخت های لازم در ورزشگاه آزادی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۳:۵۳    
قائم مقام بهزیستی کشور گفت: در راستای کاهش فقر مطلق، دولت منابع مالی بسیار خوبی در قالب تبصره ماده 14 قانون بودجه لحاظ کرده است که به محض ابلاغ دستورالعمل مذکور این مهم اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۳:۵۳    
متخصصان معتقدند کاشی کوچک با تصویری از خود داوینچی قدیمی ترین اثر به جامانده از این هنرمند بزرگ است که در سن 18 سالگی خلق شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۳:۱۶    
وزیر کشور گفت: برای کشور بد است که قدرت و عظمت ما را به شیر نفت وصل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۳:۱۴    
شرکت عمران شهر جدید پردیس اعلام کرد با توجه به موافقت برای پرداخت یک میلیارد و 400 میلیون تومان به پیمانکار که 800 میلیون تومان از این مبلغ به دست پیمانکار رسیده در روزهای آینده تحویل واحدهای مسکن ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۳:۱۰    
سرمربی تیم ملی بین دو نیمه بازی با اسپانیا با هافبک اتلتیکو مادرید درگیری لفظی پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۵۶    
جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمایی روی پرده سینماها توسط پخش کنندگان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۵۵    
در یکی از ویژه برنامه های جام جهانی 2018 روسیه در تلوزیون آرژانتین، مجریان این برنامه پس از شکست تحقیر آمیز و 3 بر صفر آلبی سلسته مقابل کرواسی، یک دقیقه سکوت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۴۳    
نیمار در اواخر دیدار برابر تیم ملی کاستاریکا به شدت سعی بر خالی کردن عصبانیت خود داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۲۹    
رئیس جمهوری ترکیه شب گذشته جزئیات سیستم ریاست جمهوری جدید را که شامل چندین تغییر از جمله کاهش تعداد وزارتخانه ها از 26 به 16 وزارتخانه است، منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۱۴    
سرپرست فرمانداری کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 17 صیاد زندانی در بند دزدان دریایی سومالی امروز جمعه وارد فرودگاه کنارک شده و مورد استقبال گرم خانواده ها و مسئولان محلی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۱۳    
امام جمعه ایلام گفت: خدا نکند مسئولی درد جامعه را نفهمد و چالش های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی را درک نکند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۱۲    
30 سال پیش در تاریخ ژوئن 1998 میلادی، جیمز هانسن، دانشمند آمریکایی در هشداری به کنگره ایالات متحده اعلام کرد تغییرات اقلیمی نزدیک نیست بلکه هم اکنون آغاز شده است و داگلاس برنیکلی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۹    
رئیس جمهوری روسیه تاکید کرد: روسیه دائما برای حل و فصل وضعیت شبه جزیره کره تلاش می کند و در آینده در این حل و فصل مشارکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۸    
بر اثر برخورد رخ به رخ دو دستگاه خودروی پراید عصر امروز در نزدیکی روستای طینوج بخش خلجستان متاسفانه دو نفر در دم جان باختند و 3 نفر هم مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۴    
امام جمعه مشهد گفت: عناصری در کشور که در قالب جریان های سیاسی، نخبه، صاحب نظر یا اساساً در قالب صاحب رسانه و تریبون در مقابله هر حرکتی که به دفاع از ولایت و رهبری می انجامد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۲    
مربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید وابستگی پرتغال به کریستیانو رونالدو طبیعی است و اگر هم ایران اگر ایران هم رونالدو داشت به او وابسته می شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۷    
مهاجم تیم ملی نیجریه به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش برابر ایسلند انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۶    
شهردار منطقه یک گفت: مجتمع های تجاری بدون توجه به پیوست های اجتماعی و مطالبات محلی احداث شده اند و اکنون به صورت معضل های ترافیکی درآمده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۴    
کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران امروز را به بازیکنان استراحت داد و اجازه داد که آن ها ساعتی را خارج از هتل و اردوی تیم بگذرانند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۱    
تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدارش در هفته پایانی لیگ ملت های والیبال 2018 موفق شد با نتیجه 3 بر یک از سد کره جنوبی بگذرد و به رده یازدهم صعود کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۲    
هافبک تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد تمام ملی پوشان مصمم هستند تا دست پر بازی برابر پرتغال خارج شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۱    
داور برای ایسلند یک ضربه پنالتی اعلام کرد که سیگوردسون این پنالتی را از دست داد تا امیدهای ایسلند از بین برود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۱۶    
مهدی مهدوی کیا در طول دیدار ایران برابر اسپانیا در کنار اینفانتینو نمایش شاگردان کی روش را تماشا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۵۲    
معاون وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص آخرین وضیعت برجام پس از خروج امریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۴۴    
در جریان دیدار برزیل و کاستاریکا، نیمار در محوطه جریمه حریف سرنگون شد که داور ابتدا اعلام ضربه پنالتی کرد اما در ادامه تکنولوژی VAR باعث شد تا داور از تصمیمش برگردد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۱    
وزیر کشور گفت: وضع قاچاق کالا در کشور وضعیت بسیار مطلوبی از نظر کنترلی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۱    
علیرضا فغانی و کمک هایش در دور دوم مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه قضاوت نخواهند کرد و آماده داوری در دور سوم می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۱    
یک روز پس از عقب نشینی دونالد ترامپ از سیاست جدا کردن فرزندان از مهاجران بدون مدرک در آمریکا، هنوز مشخص نیست که چه بر سر صدها کودکی می آید که از پدر و مادرشان جدا شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۱    
این روزها در بازار نابه سامان خودرو، دیدن خودروهایی با قیمت کمتر از 5 میلیون تومان شاید تعجب آور باشد، اما همچنان در بازار این خودروها جایگاه دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۱    
وزیر نفت پس از پایان نشست اوپک در جمع خبرنگاران گفت: تصمیم امروز اوپک همان حرفی بود که روز اول بر آن تاکید داشتم؛ یعنی حفظ توافق قبلی اوپک.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۱    
رییس سازمان انرژی اتمی در نشست اسلو فروم در نروژ به بیان مواضع و اصول سیاست خارجی ایران در زمینه فعالیت های صلح آمیز هسته ای کشورمان پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۱    
کریم انصاری فرد ابراز اطمینان کرد تیم ملی ایران بتواند به دور دوم جام جهانی روسیه راه یابد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۱    
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور در مورد تعداد کودکان بی هویت در کشور گفت: کسی نمی تواند مدعی باشد که چه تعداد هستند و ثبت احوال نگاه سیاسی و جانب دارانه به این امر نداشته و فقط آمار فرزندان دارای گواهی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۱    
اخیراً در فضای مجازی برخی اظهار نظرها و مواضع در خصوص وضعیت منزل علی اکبر ولایتی،رئیس هیئت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۰:۱۱    
امام جمعه گرگان با اشاره به نامه ای که توسط یک عده افراد در داخل و خارج از کشور تهیه شده و پیشنهاد مذاکرات با رئیس جمهور آمریکا را دارند، گفت: امضاءکنندگان این نامه درک درستی از شرایط ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۹    
بهنوش بختیاری از عمل جراحی زیبایی بینی خود به عنوان بزرگترین اشتباه در زندگیش نام برد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۹    
پیش از آغاز دیدار والیبال ایران با کره جنوبی پرچم بزرگی که کره ای ها در سالن آزادی پهن کردند پس از اعتراض تماشاگران ایران جمع شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۷    
سرپرست فرمانداری اهواز گفت: همه کارگران گروه ملی فولاد ایران که در پی تجمعات اعتراضی بازداشت شده بودند، آزاد شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۶    
دو تیم فوتبال برزیل و کاستاریکا از گروه E جام جهانی 2018 روسیه از ساعت 16:30 در ورزشگاه سن پترزبورگ روسیه برابر هم قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۸:۰۴    
محمود فکری از هدایت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۸:۰۲    
بنابر تصمیم نشست 174 اعضای اوپک، آن دسته از اعضا که در توافق حضور داشته (به غیر از نیجریه، لیبی و ایران) و بیش از میزان تعهد خود کاهش تولید داده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۳    
"ویروس هرپس" می تواند در بیماری آلزایمر نقش داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۷:۱۸    
رییس جمهور در پیامی درگذشت حجت الاسلام حسینی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۶    
سید عمار حکیم، رئیس ائتلاف ملی شیعیان عراق و رئیس جریان حکمت ملی این کشور با فؤاد معصوم، رئیس جمهور عراق دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۵    
وزیر کشور گفت: با اجتماعی کردن می توان با آسیب های اجتماعی مقابله کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۳    
معاون امداد نجات جمعیت هلال احمر گلستان گفت: یک خودروی سواری 405 با 10 نفر سرنشین در محور کلاله به مراوه تپه دچار حادثه شد که در این حادثه 9 نفر از سرنشینان مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۱    
نماینده ماهشهر، بندر امام خمینی، امیدیه و هندیجان با بیان اینکه رود کارون وضعیت اسفناکی دارد و در برخی نقاط فاضلاب وارد آن می شود، گفت: ما در تابستان امسال حتما قطعی آب خواهیم داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۹    
ماریو بارگاس یوسا نویسنده سرشناس و برنده نوبل اهل پرو پس از به زمین خوردن در خانه اش، در بیمارستانی در شهر مادرید تحت درمان است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۷    
عکس امروز نشنال جئوگرافیک نمای برفی از کوه و سرفلو در شمال سوئد را نشان می دهد. کریستین چهریگ عکاس این عکس 13 ثانیه بعد از طلوع خورشید این عکس را گرفته تا جلوه ای از حرکت و جنبش را خلق کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۴    
لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون از سردار آزمون که پس از شروع جام جهانی هدف انتقاد قرار گرفته است، حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۳    
امام جمعه ی موقت شیراز با تأکید بر ضرورت حمایت از ملی پوشان تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران، خاطرنشان کرد که اعضای این تیم بدانند که قلب مردم ایران با آنان است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۹    
در حالی که به گفته معاون وزیر کشاورزی امسال هم به خودکفایی گندم رسیده ایم و نیازی به واردات آن نداریم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۶    
فرناندو سانتوس اعلام کرد که تنها به دنبال پیروزی برابر ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۸    
اوپک در بحبوحه تشدید تنش های سیاسی میان برخی از اعضای خود تلاش می کند در خصوص سیاست تولید نفت به توافق برسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۸    
سرمربی فصل گذشته صنعت نفت آبادان به عنوان سرمربی تیم لیگ یکی اکسن البرز انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۹    
بی بی سی گزارش داد که کارمندان سازمان "پزشکان بدون مرز" در ازای تأمین دارو، از روسپی های محلی در هنگام کار در آفریقا، سوء استفاده جنسی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۸    
استاندار تهران درباره حضور زنان در ورزشگاه ها گفت: عجله نکنید، اجازه دهید؛ پله پله در این زمینه جلو برویم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۶    
یکی از نیروهای مرزی جمهوری آذربایجان در درگیری مسلحانه با گروهی که سعی داشتند از طریق غیرقانونی وارد این کشور شوند، زخمی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۴    
دادستان کل کشور با بیان اینکه ما منکر برخی کاستی ها و اشکالاتی که مردم می گویند نیستیم، گفت: دست هایی پشت پرده می کوشد با تضعیف این قوه، اقتدار آن را از بین ببرند و آن را دستگاهی نا کارآمد نشان دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۱    
خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: موقعیت امروز انقلاب موقعیت حساسی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
پیانیست فرانسوی برای برگزاری کنسرتش ساعاتی پیش وارد تهران شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
رییس کلانتری 130 نازی آباد از دستگیری سارقان معتادی که اقدام به سرقت از نوجوانان در جنوب تهران کرده بودند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
رییس هیات مدیره شرکت "پایونیر نچرال ریسورس" که برای شرکت در کنفرانس بین المللی اوپک در وین بسر می برد، هشدار داد اگر این گروه و متحدانش تولیدشان را افزایش ندهند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
شب گذشته جلسه کمیته نظارت بر بیانیه اوپک با حواشی همراه بود که مهمترین آن ترک جلسه توسط بیژن زنگنه به نشانه اعتراض به دلیل تصمیم اعضا بر افزایش تولید نفت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
چشم انداز روشن و مثبتی برای ادامه مذاکرات با اروپا برای حفظ برجام وجود ندارد./ایرانیها می گویند خروج امریکا از برجام تنها بازی پلیس بد و پلیس خوب است. نقش پلیس خوب را اروپا بازی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: میانگین نمره ورقه در امتحانات نهایی در کشور در سال های اخیر 12 است که البته نمره ای که دانش آموزان با آن فارغ التحصیل می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
کافئین فرایند ترمیم سلول های قلب را بالا می برد و خوردن روزی 4 فنجان قهوه می تواند به بیماران قلبی کمک کننده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۷    
رییس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران از کاهش قیمت ها در بازار خودرو در چند روز اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۵    
تیم ملی فوتبال مراکش در دیدار برابر اسپانیا از بازیکنان نیمکت نشین خود استفاده خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۳    
دنی کارواخال در یک مصاحبه اختصاصی به صحبت سرخیو راموس با داور دیدار ایران و اسپانیا در بین دو نیمه اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۲    
وزیران انرژی اوپک هفته جاری برای روشن کردن آینده توافق 18 ماهه کاهش تولید نفت میان کشورهای عضو و غیرعضو اوپک در وین گردهم آمدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۰    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از احتمال برقراری هوای ناسالم برای گروه های حساس طی روز جاری به دلیل افزایش آلاینده ازن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۹    
رسانه های آرژانتینی شکست تیم شان مقابل کرواسی را مورد انتقاد قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۸    
آکادمی علوم و هنرهای سینمای اسکار اعلام کرده کوبی برایانت بسکتبالیت اسطوره ای آمریکایی نمی تواند به عضویت این نهاد سینمایی درآید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۶    
حجت الاسلام و المسلمین منتظری با اشاره به رسیدگی به پرونده های مهمی از قاچاق کالا و ارز مثل قاچاق سازمان یافته ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۴    
پیشکسوت فوتبال ایران می گوید انتقادات از سردار آزمون منصفانه نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۲    
رهبران ضد مهاجر چهار کشور اروپایی اعلام کردند نشست اتحادیه اروپا درباره موضوع مهاجرت را تحریم می کنند.
  • ۱