دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۲۲:۰۴Nov 2018 19

خبرهای آفتاب نیوز 16 تیر 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 1 تیر 1397 آفتاب نیوز 2 تیر 1397 آفتاب نیوز 3 تیر 1397 آفتاب نیوز 4 تیر 1397 آفتاب نیوز 5 تیر 1397 آفتاب نیوز 6 تیر 1397 آفتاب نیوز 7 تیر 1397 آفتاب نیوز 8 تیر 1397 آفتاب نیوز 9 تیر 1397 آفتاب نیوز 10 تیر 1397 آفتاب نیوز 11 تیر 1397 آفتاب نیوز 12 تیر 1397 آفتاب نیوز 13 تیر 1397 آفتاب نیوز 14 تیر 1397 آفتاب نیوز 15 تیر 1397 آفتاب نیوز 16 تیر 1397 آفتاب نیوز 17 تیر 1397 آفتاب نیوز 18 تیر 1397 آفتاب نیوز 19 تیر 1397 آفتاب نیوز 20 تیر 1397 آفتاب نیوز 21 تیر 1397 آفتاب نیوز 22 تیر 1397 آفتاب نیوز 23 تیر 1397 آفتاب نیوز 24 تیر 1397 آفتاب نیوز 25 تیر 1397 آفتاب نیوز 26 تیر 1397 آفتاب نیوز 27 تیر 1397 آفتاب نیوز 28 تیر 1397 آفتاب نیوز 29 تیر 1397 آفتاب نیوز 30 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۰    
بولانیا یک مکان برای دیدار و یک جانشینی قومیت های مختلف است. دانشجویانی که برای معاش کسب و کار جدید راه انداخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۰    
کشور های اروپایی همیشه در تلاش بوده اند تا تردد خودرو ها را کمتر کنند و این کاهش وابستگی به خودرو های شخصی در همه جای دنیا در حال رخ دادن بوده، اما برخی کشور ها بسیار جدی تر آن را دنبال می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۰    
ماجرای دختر خردسال سوری را می خوانید که به خاطر بیماری مادرزادی اش سختی های فراوانی در زندگی تحمل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۰    
مشاور فرهنگی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت:اسامی خبرنگارانی که صدور کارت بلیت رایگان مدارکشان کامل بوده طی روز های آتی کارت خود را دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۰    
به گزارش پارسینه؛ این روزها شایعات زیادی در خصوص نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران در فضای مجازی بین هواداران دو تیم در حال چرخش است. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۰    
رئیس حزب کارگر انگلیس: چگونه می توان به نخست وزیری که نمی تواند با اعضای کابینه خود به توافق برسد اعتماد کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از تمدید مهلت ارسال آثار به سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند و داستانی رضوی تا دهم مهرماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۹    
تهران – ایرنا – رئیس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی، آگاهی یافتن از درستی و نادرستی یک خبر را از وظایف و اصول حرفه ای خبرنگاران و روزنامه نگاران دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۹    
تهران – ایرنا - نمایشگاه اینوتکس همواره از کارنامه درخشانی در معرفی و مطرح کردن مخترعان پرتوان ایرانی در سطح جهانی و ایجاد ارتباط پویا بین نوآوران و فعالان کسب و کارهای نو برخوردار بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۹    
روزنامه خراسان: با توجه به الزامی شدن پرداخت هزینه برای استفاده از سامانه نقشه گوگل و همچنین تحریم های گاه وبی گاهی که در زمینه استفاده از سرویس های خارجی برای کاربران ایرانی اعمال می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۹    
هربار که آتش بس اعلام می شود باز گروهی تلاش می کنند تا آتش اختلافات را زیر خاکستر زنده نگه دارند و هر بار که فضایی به دست می آورند توپخانه تخریبشان را روشن می کنند حالا سوال اینجاست چقدر تفکر این ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۹    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی کرمانشاه گفت: 30 بیمار دیالیزی شهرستان سرپل ذهاب در 2 شیفت و 315 جلسه در ماه دیالیز می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۸    
رشت - ایرنا - حنانه یونس نژاد بانوی رزمی کار گیلانی در مسابقات موی تای قهرمانی کشور درخشید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۸    
تهران - ایرنا - رییس فدراسیون دوومیدانی گفت: به دلیل بررسی سازمان تیم های ملی از عملکرد ورزشکاران برای انتخاب بهترین ها، ترکیب نهایی تیم ملی اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا همچنان نامشخص است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۸    
تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: 200 هزار بازنشسته امسال به سفرهای زیارتی و سیاحتی می روند و از خدمات مراکز وابسته به این صندوق استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۸    
ریشه شناسی تاریخی بسیاری از تئوری ها و مکاتب علوم اجتماعی و جامعه شناسی که در دانشکده های علوم اجتماعی تدریس می شوند اغلب به این نقطه ختم می شوند که تئوری و نظر، از واقعیت منبعث شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۸    
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۸    
بانوان بلند قامت دانشگاه پیام نور صبح امروز تهران را به مقصد کوالالامپور به منظور شرکت در مسابقات بین المللی دانشگاه های آسیا ترک کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۸    
دهلی نو - ایرنا - سرمایه گذاری هند در بندر چابهار ایران در راستای سیاست `به سوی شرق نگاه کن` و `به سوی غرب عمل کن` آنچنان چشمگیر است که دست کشیدن از آن به دلیل هر نوع تهدید آمریکا نه تنها ضرر اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۸    
دهلی نو - ایرنا - به اعتقاد کارشناسان ، سرمایه گذاری هند در بندر چابهار ایران در راستای سیاست 'به سوی شرق نگاه کن' و 'به سوی غرب عمل کن' آنچنان چشمگیر است که دست کشیدن از آن به دلیل هر نوع تهدید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۸    
یک منبع آگاه در دانشگاه علم و صنعت درباره ممانعت حراست از ورود عزاداران امام صادق(ع) به مقبره الشهداء توضیحاتی داد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
به تعدادی پیک موتوری جهت کار در رستوران فوری در مشهد نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
شرکت فناوران انرژی سبز جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
به تعدادی کارمند فروش خانم جهت دفتر شهر الکترونیک در شهر قم نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
به تعدادی جوشکار اسکلت ساده و ماهر در مشهد نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
به نیروی آقا جهت کار در عمده فروشی در کرمان نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
کلینیک دندانپزشکی تخصصی لبخند جهت تکمیل کادر درمانی خود در استان مازندران،شعبه آمل از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
به یک جوشکار ماهر آرگون در شهر مشهد نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
به آقا جهت مدیریت باشگاه بدنسازی در کرج (محل سکونت محدوده عظیمیه) نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
هند کشور توریستی است که سالیانه گردشگران و مسافران بسیاری به این کشور هزار رنگ سفر می کنند. هند با توجه به تاریخ و تمدنی که دارد، دارای آثار تاریخی و ارزشمند است که هر فردی را به خود جذب می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
گرچه ارزی که بانک مرکزی به مسافران می دهد حداکثر 1000 یورو بوده و در ظاهر ماجرا رقم ناچیزی است و حتی مورد اعتراض هم قرار می گیرد، اما همین هم کم حاشیه نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
به مهندس الکترونیک خانم مسلط به برنامه نویسی AVR و طراحی BC در زمینه تجهیزات پزشکی در تهران نیازمندیم. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
به منشی آشنا به 3D Max جهت همکاری در شهر قم نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
وزیر نفت هند در اظهاراتی اعلام کرد تقاضای این کشور برای نفت و نه فشار جهانی، مشخص خواهد کرد که آیا پالایشگاه های هندی به خرید نفت از ایران ادامه خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
شورای عالی شهرسازی و معماری ایران با هدف رعایت حقوق شهروندی، اطلاع رسانی شفاف و مدیریت یکپارچه و هماهنگ، نقشه پهنه های گسلی سه نقطه پرخطر، متوسط و ضعیف منطقه 5 پایتخت را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
عکس منتخب نشنال جئوگرافیک عکسی است از پاییز سرزمین پرم روسیه و سنگ انگشت شیطان.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
با امضای تفاهمنامه همکاری میان وزارت کار و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری،مقدمات ایجاد 50 هزار شغل و خدمات گردشگری کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
اپلیکیشن بازارجا جهت تکمیل کادر خود در استان خراسان رضوی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
نوازنده گیتار و مدرس فلامنکو می گوید تا پایان سال سه تا چهار کنسرت در تهران و شهرستان ها برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
سنگربان سابق تیم ملی فوتبال پاراگوئه بر این باور است که برنده دیدار بلژیک و فرانسه جام قهرمانی را در روسیه بالای سر خواهد برد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
یک روزنامه آلمانی امروز به نقل از یک منبع آگاه در دولت آلمان نوشت: برلین در حال بررسی درخواست ایران برای بازگرداندن 300 میلیون یورو پول نقد به تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
انصاری جعفری رئیس اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک قرض الحسنه مهر ایران از ایجاد امکان چاپ کارت هواداری یا بن کارت با طرح خاص در شعب خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
شمال نیوز : ثبت سرطان مبتنی بر جمعیت 30 استان ایران (76 میلیون و 639 هزار نفر) است که در سال 93 به اجرا درآمد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
شبکه خبری راشاتودی روز دوشنبه به نقل از وزیر امور خارجه روسیه گزارش داد که فرانسه، آلمان و انگلیس، سه قدرت بزرگ اروپایی عضو توافق هسته ای (برجام) تصمیم گرفته اند روابط تجاری خود را با تهران بدون ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
کارشناس بازار سرمایه، در پاسخ به سوالی مبنی بر دلیل تقسیم سود بیشتر توسط شرکت های کوچک در بازار سرمایه گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود، یک داروی آرامبخش آزمایشی را معرفی کردند که علاوه بر تسکین دادن درد، عوارضی مانند اعتیاد را در پی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۶    
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۶    
دیدار و گفتگوی صمیمانه معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان با سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلستان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۶    
جلسه کارگروه تخصصی تشکل های مردم نهاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان؛
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۶    
پس از دستگیری چند رقصنده اینستاگرامیو پخش میزانی از اعترافات آنها در یک مستند در رسانه ملی؛ چند نفر از فعالین سیاسی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۶    
گروه اجتماعی - مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان از برگزاری نخستین جشنواره سراسری سرود نماز و انتظار با عنوان ترنم الهی در مرکز این استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۶    
بررسی چندین روزنامه و سایت ورزشی به همراه نظر کارشناسان و بررسی نتایجی که تیم ها تا قبل از بازی امروزشان گرفته اند به امید برنده شدن جایزه یک میلیونی و حتی یک دستگاه 206 ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۶    
یکی از بخش های فعال مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن اوقاف که به میزبانی دانشگاه فرهنگیان اراک برگزار شد، غرفه ایکنای مرکزی بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۶    
ده ها عضو خردسال داعش به اروپا بازگردانده شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
بجنورد- ایرنا- معاون مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: 168 هزار بیمار در بیمارستان ثامن الائمه (ع) بجنورد و درمانگاه های این استان در سه ماه نخست سال جاری معاینه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
مشهد - ایرنا - قایقرانی استان خراسان رضوی به رغم برخورداری از ظرفیت بسیار برای حضور در میادین مختلف علاوه بر مشکلات معمول با خلف وعده و ناهماهنگی تصمیم گیران مرتبط دست و پنجه نرم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
اگر می خواهید سالم و جوان تر زندگی کنید و کمتر دچار بیماری های رایج شوید، بهتر است تا به ترکیبات روی بسته های غذایی بیشتر توجه کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
تهران- ایرنا- کلاهبرداری های صورت گرفته در چند هفته اخیر از برخی خدمات اپراتورهای ارتباطی کشور این شائبه را در افکار عمومی ایجاد کرده که کوتاهی های مسئولان این اپراتورها ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
آیین اختتامیه جشنواره بین المللی ارکسترهای ملی سرپر قزاقستان، با اجرای گروه کنسرت سازهای ملی ایران برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
124 گونه گیاهی که از 193 جنس و در 40 خانواده گیاهی در کوهستان الوند وجود دارد که 19 گونه بصورت خاص استفاده می شود و از همه 16 گونه در آسیب انقراض است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
شهرستان اسدآباد با سابقه ای زیاد در پرورش عناصر فرهنگی هم اکنون با کمبود فضاهای فرهنگی از جمله یک فرهنگسرا مواجه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
فیلم کوتاه ذبح داستان خانواده ای را روایت می کند که برای گذران یک زمستان سرد در روستایشان تصمیم می گیرند تنها گاو خود را بفروشند، اما فریاد پسر خانواده گاو را فراری می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
به گزارش اصفهان شرق ، شهید مدافع حرم محمدابراهیم رشیدی “رشید” فرزند غلامعلی، متأهل و اصالتاً اهل روستای صرم قم بود که بارها برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) در سوریه حضور یافته بود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
شهیدخبر: نیروهای یمنی سامانه ارتباطی عربستان سعودی در ساحل غربی را هدف حملات پهپادی خود قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
اغلب اوقات علائم گرمازدگی خود را به طور ناگهانی نشان می دهد و گاهی اوقات هم بعد از فعالیت بدنی و تعریق زیاد توانایی بدن شما برای خنک کردن خود کاهش پیدا می کند و دمای بدن گاهی تا 40 درجه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو عنوان کرد که قیمت خودرو های خارجی کاذب است و طی چهار ماه آتی قیمت ها شکسته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
مردم نیوز : سعدالله زارعی به بهانه بیانیه جمعه گذشته اروپایی ها و وظیفه و فرصت دولت ایران در قبال آن در یادداشتی در روزنامه کیهان با عنوان "راه تازه باید" نوشت: ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
عوامل خطرناکی که در بارداری وجود دارد و به سلامتی مادر و جنین صدمه می زند را بررسی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
هنگام اذان ظهر امروز سه شنبه 19 تیرماه 1397 به افق شهر یاسوج ساعت 13:09 است.5
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
قم فردا:
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- رجب طیب اردوغان در پارلمان ترکیه سوگند یاد کرده و ساعاتی پس از مراسم تحلیف، کابینه جدید خود را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به 5 نفر بازاریاب خانم و آقا در شرکت پخش مواد غذایی در مشهد نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به مهندس عمران اجرایی با 5 سال سابقه کار، تکنسین اجرایی با 5 سال سابقه کار و مهندس عمران دفتر فنی و کنترل پروژه با 5 سال سابقه کار جهت یک شرکت ساختمانی جهت پروژه در امیدیه نیازمندیم. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
جهانبخش روز گذشته به دیدار کودک هواداری که در کوره آجرپزی خاورشهر کار می کرد، رفت و پیراهن خود را به او هدیه داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به یک فروشنده خانم جهت پوشاک بانوان در شهر قم نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
پارلمان شهری کرج مدت ها است که در گرداب لابی گرایی برای کرسی شهردار فرو رفته و این روند مدیریتی، کلانشهر کرج را که نیازمند یک مدیریت شهری واحد و کارآمد است با هجمه های متعدد روبه رو ساخته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به ویزیتور آقا و خانم جهت همکاری در کرمان نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به تعدادی پیک موتوری با درآمد بالای 70 هزار تومان سریعا جهت همکاری در مشهد نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستانهای آبدانان، دره شهر، دهلران و بدره در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل کمیته امداد استان ایلام با مدیرکل این نهاد دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
ساعت24 - روزنامه دنیای اقتصاد جدول قیمت آپارتمان در تهران را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
اقتصاد نیوز: در این بخش، زمان معرفی برخی از بهترین گوشی های پرچمدار سال 2018 که توسط سامسونگ، گوگل، سونی و دیگر سازندگان مطرح، رونمایی می شوند را پیش بینی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
تسنیم : رئیس جمهور آمریکا نامزد خود برای عضویت در دادگاه عالی این کشور را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
به ویزیتور حضوری با سابقه جهت شرکت مازارس در شهر قم نیازمندیم. متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
تبخال های دهانی به واسطه ویروس تبخال نوع 1 (HSV-1) شکل می گیرند. به گفته کارشناسان، این شایع ترین عفونت قابل انتقال از طریق بوسه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۴    
معاون اول رئیس جمهور به منظور بازدید و بهره برداری از چند طرح و پروژه صنعتی و عمرانی به استان اصفهان سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۳    
بجنورد- ایرنا- معاون مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: 168 هزار بیمار در بیمارستان ثامن الائمه (ع) بجنورد و درمانگاه های این استان در سه ماه نخست سال جاری معاینه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۳    
به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ به دنبال گذشت 60 بازی از رقابت های جام جهانی 2018 روسیه در نهایت چهار تیم اروپایی فرانسه ، بلژیک ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۳    
مصرف روزانه یک یا تعداد بیشتری نوشیدنی الکلی یک عامل خطرآفرین شناخته شده برای ابتلا به برخی از بیماری هاست که از آن جمله می توان به سرطان اشاره کرد.