پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۷:۴۷Dec 2018 13

خبرهای آفتاب نیوز 6 مرداد 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 1 مرداد 1397 آفتاب نیوز 2 مرداد 1397 آفتاب نیوز 3 مرداد 1397 آفتاب نیوز 4 مرداد 1397 آفتاب نیوز 5 مرداد 1397 آفتاب نیوز 6 مرداد 1397 آفتاب نیوز 7 مرداد 1397 آفتاب نیوز 8 مرداد 1397 آفتاب نیوز 9 مرداد 1397 آفتاب نیوز 10 مرداد 1397 آفتاب نیوز 11 مرداد 1397 آفتاب نیوز 12 مرداد 1397 آفتاب نیوز 13 مرداد 1397 آفتاب نیوز 14 مرداد 1397 آفتاب نیوز 15 مرداد 1397 آفتاب نیوز 16 مرداد 1397 آفتاب نیوز 17 مرداد 1397 آفتاب نیوز 18 مرداد 1397 آفتاب نیوز 19 مرداد 1397 آفتاب نیوز 20 مرداد 1397 آفتاب نیوز 21 مرداد 1397 آفتاب نیوز 22 مرداد 1397 آفتاب نیوز 23 مرداد 1397 آفتاب نیوز 24 مرداد 1397 آفتاب نیوز 25 مرداد 1397 آفتاب نیوز 26 مرداد 1397 آفتاب نیوز 27 مرداد 1397 آفتاب نیوز 28 مرداد 1397 آفتاب نیوز 29 مرداد 1397 آفتاب نیوز 30 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۰    
مراسم عیدی بران که در ایام اعیاد و مبارک به جهت رسم سالیان دور برگزار می شود ، هدایایی را خانواده داماد تهیه و در داخل سینی های بزرگ می گذارند و خانم های خانواده ی داماد این سینی ها را بروی سر گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۶:۰۸    
با در نظر گرفتن این نکته که مقدار پروتئین هایی که به انعقاد خون کمک می کنند در افراد دارای گروه خون O کمتر است، احتمال کمتری وجود دارد که آنها از مشکلات مرتبط با لخته های خون رنج ببرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۸    
دکتر می گفت: هیچ خطری ندارد و روزانه چندین نفر برای این عمل جراحی به مطب او مراجعه می کنند. می ترسیدم، اما از سویی دیگر می خواستم اندامی متناسب داشته باشم برای همین تن به این عمل زیبایی دادم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۲:۱۱    
تومور مغزی رشد یک توده غیرطبیعی در مغز است که امکان دارد خوش خیم یا بدخیم باشد یا به عبارتی نوعی نئوپلاسم داخل جمجمه ای سخت و تو پُر، و یا یک تومور (رشد غیر طبیعی سلولی) ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۳:۵۵    
پری زنگنه پس از دو سال سکوت در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۵    
تیم منتخب کشتی آزاد ایران با کسب سه مدال طلا و سه مدال نقره به کار خود در رقابت های جام یاشاردوغو ترکیه پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۰    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: موضوع قطع ارز مسافرتی مطرح نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۴    
به گفته یکی از مطرح ترین دانشمندان اقلیم شناسی، موج های گرمای شدید و آتش های افسار گسیخته ای که سراسر جهان را فراگرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۱:۰۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۷    
باغچه های حیاط خانه فرخزاد، دیگر رونق سابق را ندارند. از همه آن درخت های انگور و پرتقال و ... یک درخت خرمالو مانده که ثابت کند فروغ راست می گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۵    
مسابقه برنده باش که قرار است به زودی از تلویزیون پخش شود، بر خلاف شعارهای مطرح توسط محمدرضا مجری این برنامه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۹:۱۹    
اگر چه سرعت وزش بادهای 120 روزه در زابل روز شنبه نسبت به دو روز گذشته اندکی کمتر شده اما باز هم بیشینه سرعت باد به بیش از 100 کیلومتر بر ساعت رسیده است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۶:۵۴    
معاون اول رییس جمهور تصریح کرد که ولی الله سیف در پنج سالی که در بانک مرکزی حضور داشت توانست با کمک دوستان خود و همچنین تیم اقتصادی دولت سیاست های خوبی در پیش بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۰:۵۷    
بخشدار کوهدشت از مصدومیت 14نفر در کوهدشت براثر وقوع زلزله در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۷    
زلزله 4.1 ریشتری دقایقی پیش شهرستان کوهدشت را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۶    
منابع محلی از وقوع تیراندازی در مرکز خریدی در ایالت تگزاس آمریکا خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۲:۵۰    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان گفت: بر اثر انفجار کپسول گاز خانگی در یک منزل مسکونی 2 نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۲:۴۷    
در ساختمان شهرداری ایالت کلرادو آمریکا تصویر رئیس جمهور روسیه جایگزین تصویر رئیس جمهور آمریکا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۲:۴۶    
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: متهم با همدستی فرد دیگری با دسترسی به اطلاعات حساب های بانکی کاربران اقدام به چاپ کارت بانکی می کردند و سپس با حضور در نمایشگاه های خودرو و با عنوان جعلی اقدام به خرید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۲:۴۴    
با اعلام سرپرست استقلال نیومایر هافبک آلمانی روز یکشنبه به تهران سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۲:۴۳    
تیم والیبال جوانان ایران با پیروزی مقابل کره جنوبی به مقام قهرمانی آسیا رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۲:۱۰    
در پایان رقابت های 5 وزن نخست کشتی آزاد جام یاشار دوغو در ترکیه، مهران نصیری در وزن 65کیلوگرم به مدال طلا رسید و مجتبی گلیج در 97 کیلوگرم نقره گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۲:۰۸    
دادستان تهران با اشاره به اعترافات بازداشت شدگان پرونده های اقتصادی اخیر، گفت: اظهارات متهمان نشان می دهد که این اتفاقات بدون همکاری برخی عوامل داخل دستگاه امکان پذیر نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۲:۰۷    
اگر شما همواره در ساعت خاصی از شب بیدار می شوید به احتمال فراوان در یکی از اندام های داخلی شما مشکل عدم تعادلی وجود دارد و باعث اختلال خواب و بیدار شدن شما می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۲:۰۶    
آفتاب نیوز : دیپلمات های عرب حاضر در ایالات متحده خبر دادند سفر یوسف بن علوی، وزیر خارجه عمان به واشنگتن و دیدار دیروزش با جیمز ماتیس ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۶    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مصدومیت چهار نفر بر اثر برخورد خودرو سواری پراید و تریلی در استان گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۱:۱۷    
سفیر فرانسه در ایران که در پایان ماموریت خود در تهران به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور فرانسه در امور سوریه منصوب شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۱:۱۵    
جلسه شورای عالی فضای مجازی روز شنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۱:۱۱    
رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: از سفرا می خواهیم دفاتر بزرگ و فعال خدمات گردشگری کشور های محل ماموریت خود را شناسایی کنند تا با برگزاری تور آشناسازی، زمینه افزایش گردشگران ورودی به کشور را فراهم آوریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۱:۱۰    
محمودرضا حقی فام گفت:مشترکین خانگی در پیک شبکه سراسری سهمی 50 درصدی دارند که می توانند با مدیریت مختصری در مصرف، نقش مهمی درخصوص بار شبکه برق کشور ایفا کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۰:۳۶    
احزاب سیاسی عراق از چند ساعت قبل مذاکرات خود درمورد تشکیل دولت آتی عراق را ازسرگرفتند. این امر پس از گذشت سه هفته از تعویق مذاکرات در پی اعتراضات صورت گرفته در عراق انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۶    
امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که تلاش های این تیم برای بازگرداندن تیام آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۲    
آفتاب نیوز : احمد توکلی نماینده سابق مجلس در پاسخ به این سوال که "کشور هایی که بعد از 15 مرداد ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۲    
تیم ایران در مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا در گرگان با پیروزی مقتدرانه مقابل عراق، پاسخی قاطعانه به پیروزی لبنان مقابل اردن داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۰:۰۷    
طبق رسم و رسوم و قوانین خانه پدری ما، دختر تا زمانیکه به عقد شوهرش درنیامده و به خانه شوهرش نرفته، نمی تواند تا دیروقت با نامزدش بیرون از خانه پدری باشد اما...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۹:۴۸    
فرار ژان کلود یونکر، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا، برای ممانعت از دست دادن با رئیس جمهور آمریکا بار دیگر ترامپ را سوژه رسانه ها کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۹:۴۵    
بازیگر شبکه جم مدعی شد در ایران ممنوع الفعالیت است و اگر اجازه کار به او بدهند هرچه زودتر تر به ایران باز می گردد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۹:۴۴    
پیرترین انسان جهان که در ژاپن زندگی می کرد در 117 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۹:۴۳    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که 18 صندوق از بیست صندوق بازنشستگی کشور ورشکسته هستند، گفت: برخی از صندوق ها به ازای 2 نفر پرداختی به یک نفر مستمری می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۹:۳۶    
نتایج پژوهش های علمی نشان می دهد که نوشابه های رژیمی نیز به همان اندازه نوشابه های معمولی قند دارند و باید از آن ها نیز پرهیز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۴    
میزان بیکاری در ایران طی بهار امسال 12.1 درصد بوده که در مقایسه با بهار سال 1396 نیم درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۲    
جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: به منظور تعیین تکلیف وضعیت خدمتی مشمولان غایب، پیامکی از سوی سازمان وظیفه عمومی برای این دسته از مشمولان ارسال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۹:۱۱    
کریم انصاری فرد که در تیم باشگاهی خود المپیاکوس عملکرد خوبی داشته مورد توجه باشگاه بشیکتاش قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۸:۴۳    
سرمربی سابق کرواسی و باشگاه وستهام انگلیس، گزینه جانشینی کارلوس کی روش در تیم ملی ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۸:۴۰    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ: حداکثر سرعت تردد خودرو ها در بزرگراه بابایی زیاد است و به دلیل حوادثی که رخ می دهد، باید حداکثر سرعت از 100 کیلومتر به 80 کیلومتر کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۸:۳۹    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت شیوه نامه ای را برای ورود زنان به ورزشگاه ها تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۸:۳۹    
سرپرست اداره کل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه گرم و مرطوب از افزایش دما استان در روز های آتی خبرداد و گفت: مسافران از روشن کردن آتش در جنگل ها جدا خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۸:۳۸    
رییس فرودگاه زابل گفت: پرواز هواپیمایی قشم ایر در مسیر زابل-مشهد و بالعکس به دلیل کاهش دید ناشی از طوفان گرد و خاک در منطقه سیستان لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۳    
عبدالناصر همتی در اولین اظهاراتش در سمت ریاست کل بانک مرکزی از برنامه های خود برای کنترل بازار ارز خبر داد و گفت که رانت ارزی را حذف خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۲    
معاون اول رییس جمهور تصریح کرد که ولی الله سیف در پنج سالی که در بانک مرکزی حضور داشت توانست با کمک دوستان خود و همچنین تیم اقتصادی دولت سیاست های خوبی در پیش بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۱    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنی ها علیه ایران اسلامی را بسیار عریان تر و آشکارتر از گذشته می بینیم، گفت: با این حال ملت سرافراز ایران اسلامی افق های روشنی را پیش رو دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۰    
رئیس کل سابق بانک مرکزی با مروری بر عملکرد پنج ساله خود ضمن درخواست برای نقد و بررسی آن، از ساماندهی موسسات غیرمجاز به عنوان یکی از مهترین دستاوردهای این بانک در دوران فعالیتش نام برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۴    
علیرضا رحیمی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی گفته بود" روحانی در دیدار با فراکسیون امید در باره رفع حصر گفت در نتیجه کارهایی که از دولت یازدهم شده است، از حصر فقط پوسته اش مانده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۳    
8 کلاهبردار که از حساب بانکی شهروندان بندرعباسی برداشت می کردند، بازداشت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۲    
همزمان با هفته هموفیلی ایران، چراغ های برج میلاد در حمایت از این بیماران امشب ششم مرداد ماه به رنگ قرمز در می آید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۶    
سخنرانی ولی الله سیف، رئیس کل پیشین بانک مرکزی دقایقی قبل در مراسم تودیع آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۷    
بانک صادرات ایران در راستای توسعه زیر بناهای اقتصادی کشور، با اختصاص 126 هزار میلیارد ریال، زمینه بهره برداری از 8 طرح کلان اقتصادی را فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۶    
محسنی اژه ای گفت: بانک مرکزی در نامه 2 مرداد خود اعلام کرده 160 میلیون دلار به سلطان سکه داده است. هرچند هنوز بانک مرکزی به همه سوالات ما در خصوص پرونده این فرد پاسخ نداده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۷    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: تعدادی از 31 مفسد اقتصادی که در ارتباط با مسئولین نظام هستند و پیش از این اسامی آنها را به سران قوا داده بودم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۴    
شماره تیر ماه 1397 ماهنامه تحلیلی و اطلاع رسانی سدای سرمد منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۱    
چدنی یا مسی؟ آلومینیومی یا رویی؟ تفلون یا استیل؟ کدام یک بی خطرتر است؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۰    
مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اعلام کرد: تعداد کارگران فضای سبز شهرداری تهران که در حادثه تصادف با سواری پژو206 در بزرگراه بابایی تهران جان خود را از دست دادند به 5 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۰۹    
تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان از تکالیف دستگاه های اجرایی است که با هدف ارتقای آن و ایجاد نظام اداری کارآمد و پاسخگو ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۰۸    
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جیب بر حرفه ای خطوط مترو و بی آر تی که پس از سرقت ده ها فقره گوشی تلفن همراه آنها را برای فروش از طریق مرزهای شرقی کشور خارج کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۰۱    
در کنار افزایش 35 تا 40 درصدی قیمت لوازم خانگی تولید داخل از ابتدای سال جاری تاکنون، کمبود این لوازم برای عرضه توسط فروشندگان از دیگر مشکلات قابل تامل است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۰۰    
باشگاه استقلال امروز (شنبه) در نامه ای به این بازیکن سنگالی اعلام کرد که او با آبی پوشان قرارداد دارد و باید به ایران بازگردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۶:۵۳    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به ناسالم بودن هوای پایتخت برای گروه های حساس از افزایش دمای هوا در پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۶    
مردم لیبی با تظاهرات در شهرهای مختلف این کشور خواستار بهبود خدمات معیشتی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۶:۳۵    
سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا در اظهاراتی مداخله جویانه مدعی سرکوب دانشجویان معترض در ایران شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۰    
تحقیقات کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی در پرونده فوت مشکوک مردی 65 ساله که همسرش مدعی است خودکشی کرده است، با نظریه پزشکی قانونی وارد فاز جدیدی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۹    
هم اکنون حباب قیمت سکه در بازار به 800 هزار تومان رسیده و موجب شده تا قیمت سکه بار دیگر از 3 میلیون و 500 هزار تومان عبور کند و با قیمت 3 میلیون و 570 هزار تومان هم فروخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۷    
بازار امروز خرید و فروش خودروهای داخلی در مقایسه با هفته گذشته با افزایش 1 تا 3 میلیون تومانی قیمت ها روبه رو است بر همین اساس قیمت پژو405 GLX با افزایش 3 میلیون تومانی با قیمت 46 میلیون تومان به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۶    
رییس اتحادیه پرنده و ماهی با بیان اینکه قیمت مرغ نسبت به هفته گذشته اندکی کاهش یافته است، قیمت این کالا در مراکز خرده فروشی را 9750 تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۲    
نتایج یک بررسی جدید که توسط محققان انگلیسی صورت گرفته، نشان می دهد عوارض جانبی داروهای مسکن در سالمندان به میزان قابل توجهی بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۹    
یک نشریه معتبر اسپانیایی از تغییر برنامه کهکشانی ها برای بازار نقل و انتقالات تابستانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۷    
دولت اصلاحات پُر از چریک های کت وشلواری بود که در زمان بازنشستگی شان به دولت روحانی پیوستند. این چریک های کت وشلواری با ادعای توانِ تغییر به میدان سیاست آمده بودند اما در این مسیر هر یک به سرنوشتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۶    
معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: افراد مشخصی با بلوا و هیاهو به دنبال بر هم زدن آرامش و روند موفقیت های استقلال هستند، تضعیف استقلال یک کار ضد ملی است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۳۵    
رسانه ها امروز شنبه به نقل از منابع دیپلماتیک کره ای گزارش دادند که کره شمالی در ماه های اخیر یک گروه ویژه برای برگزاری مذاکرات با ژاپن تشکیل داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۹    
ما از فروش آزادانه اسلحه در آمریکا انتقاد می کنیم اما آیا اسید همین کار را در ایران نمی کند؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۸    
در مجموع بیش از 980 هزار ایرانی در طی این 5 ماه، ترکیه را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۶    
بر اساس بخشنامه بانک ملی، زائران از مراجعه به بانک ها و ازدحام در شعب برای دریافت ارز همراه خودداری و این امر را به مدیران کاروان های خود واگذار کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۶    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان طی روزهای آینده به سنگاپور سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۵    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بامداد امروز شنبه در توییتر خود، آنچه آن را زندانی کردن دانشجویان معترض خوانده، محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۴    
نوسان قیمت ها امروز در بازار طلا و ارز زیاد بود. در حالی که در ساعاتی از صبح امروز شاهد کاهش قیمت ها در این بازار بودیم، اما در ادامه روز روند قیمت ها صعودی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۴    
بعد از مدت ها افزایش قیمت بدون مجوز لبنیات بالاخره نرخ جدید این محصولات به طور رسمی همراه با افزایش قیمتی چشمگیر، توسط انجمن مربوطه به اعضا ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۸    
حالا که رسوایی کشتار بیرحمانه ببرهای باغ وحش مشهد و لاپوشانی سازمان حفاظت محیط زیست فاش شده باید از آقای کلانتری خواست به تصاویر پوست های بزرگترین گربه سان جهان که در باغ وحش تحت نظارت ایشان کشف شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۶    
بهای معاملات نفت روز جمعه به دنبال اظهارات وزیر انرژی روسیه که از احتمال تولید بیشتر نفت اوپک پلاتس خبر داد افزایش سه روزه خود را متوقف کرد و در قیمت پایین تری ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۴    
تست کلسترول و یا پانل چربی سطح کلسترول HDL را مشخص می کند. ... سطح کلسترول HDL بیشتر از 60 میلی گرم در دسی لیتر (mg / dL) مقدار زیادی است. سطح کلسترول HDL کمتر از 40 mg / dL مقدار کمی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۳    
پسری 17 ساله که با ضربات چاقو داماد خانواده شان را از پای در اورده بود ، در محدوده کلانتری مولوی تهران دستگیر شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۲    
دادگاهی در ارمنستان حکم بازداشت را برای رئیس جمهوری سابق این کشور به اتهام تقلب در انتخابات ریاست جمهوری مربوط به یک دهه قبل صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۱    
رییس کمیسیون انرژی، استاندارد مصالح و محیط زیست سازمان نظام مهندسی کشور گفت: کشور در آستانه کمبود فیزیکی آب است و تا پنج سال آینده این وضعیت بحرانی تر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۰    
رییس مرکز تحقیقات اختلالات خواب ضمن تشریح بیماری ها و اختلالات خواب، در عین حال وقفه تنفسی را از شایع ترین و خطرناک ترین بیماری های خواب عنوان کرد؛ بیماری که مهم ترین نشانه آن خروپف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۹    
دو کرم لوله ای که بیش از 42 هزار سال بوده است که در خاک منجمد دائمی زمین در روسیه یخ زده بودند، توسط دانشمندان به حیات بازگشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۸    
رئیس چهارمین سمینار تومورهای سر و گردن با اشاره به علائم سرطان ملانوم گفت: از نشانه های این سرطان، خال های تغییر شکل دهنده و بزرگ شونده است و در این موارد هر چه سریع تر باید به پزشک مراجعه شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۷    
اشکان به شایعه خداحافظی اش واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۶    
محتوای مذاکره روسای جمهور روسیه و آمریکا در هلسینکی مکتوم مانده است. وزیر دفاع آلمان می گوید پوتین با ایفای نقش بازیگری جهانی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۰    
نخست وزیر عراق در واکنش به سخنان اخیر نماینده آیت الله سید علی سیستانی، تاکید کرد که همواره خواسته های مرجعیت عالی قدر شیعیان را مورد توجه قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۶    
آب سیاسی ترین ماده جهان است این خبر سوژه حمیدرضا مسیبی در شرق شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۲    
آمارها نشان می دهد تولید و فروش خودرو در ایران خودرو در تیر 97 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با 48 و 63 درصد و در مقایسه با میانگین سه ماه اول 97 حدود 29 و 38 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۲    
طبق اطلاعات واصله از سوی مخاطبان، یکی از نمایندگی های فروش قطعات یدکی کرمان موتور در چندین مرحله گران فروشی داشته است.
  • ۱