پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۷:۲۰Dec 2018 13

خبرهای آفتاب نیوز 9 مرداد 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 1 مرداد 1397 آفتاب نیوز 2 مرداد 1397 آفتاب نیوز 3 مرداد 1397 آفتاب نیوز 4 مرداد 1397 آفتاب نیوز 5 مرداد 1397 آفتاب نیوز 6 مرداد 1397 آفتاب نیوز 7 مرداد 1397 آفتاب نیوز 8 مرداد 1397 آفتاب نیوز 9 مرداد 1397 آفتاب نیوز 10 مرداد 1397 آفتاب نیوز 11 مرداد 1397 آفتاب نیوز 12 مرداد 1397 آفتاب نیوز 13 مرداد 1397 آفتاب نیوز 14 مرداد 1397 آفتاب نیوز 15 مرداد 1397 آفتاب نیوز 16 مرداد 1397 آفتاب نیوز 17 مرداد 1397 آفتاب نیوز 18 مرداد 1397 آفتاب نیوز 19 مرداد 1397 آفتاب نیوز 20 مرداد 1397 آفتاب نیوز 21 مرداد 1397 آفتاب نیوز 22 مرداد 1397 آفتاب نیوز 23 مرداد 1397 آفتاب نیوز 24 مرداد 1397 آفتاب نیوز 25 مرداد 1397 آفتاب نیوز 26 مرداد 1397 آفتاب نیوز 27 مرداد 1397 آفتاب نیوز 28 مرداد 1397 آفتاب نیوز 29 مرداد 1397 آفتاب نیوز 30 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۷    
باشگاه نفت مسجدسلیمان که هنوز نتوانسته رضایت یکی از بازیکنان طلبکار خود را جلب کند، شاید امروز با 10 نفر برابر پارس جنوبی به میدان برود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۱    
پرونده پسر جوانی که متهم به قتل همسرش است در انتظار سوگند 50 نفر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۷    
درست است که متخصصان گوارش با نوشیدن آب و آب لیموی تازه در ابتدای روز موافق نیستند، اما کمتر متخصصی است که نوشیدن آن در میانه روزهای گرم را توصیه نکند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۱۶    
یکی از کارمندان شهرداری پرند مبالغی از منابع شهرداری را به حساب شخصی برخی از افراد (اعضای شورای شهر پرند) واریز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۲    
خانوارهای تهرانی به طور متوسط 3.5 درصد بیشتر از میانگین کل کشور و خانوارهای اردبیل به طور متوسط 4.4 درصد کمتر از میانگین کل کشور نسبت به تیر 1396 برای خرید یک مجموعه کالا و خدمات یکسان هزینه کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۶    
آفتاب نیوز : روزنامه چمهوری اسلامی در ستون جهت اطلاع خود به پاسخ روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت به نوشته های اخیر این روزنامه اشاره داشته است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۲۵    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده اجاره آپارتمان 70متری در مناطق مختلف شهری تهران در امرداد ماه 97 است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۳۵    
در پی اعلام آمادگی همایون شجریان برای برگزاری کنسرت رایگان خیابانی، سیروان خسروی نیز برای اجرای چنین کنسرتی اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۳۲    
وزیر امور خارجه کشورمان نوشت: آمریکا می تواند صرفاً خودش را به خاطر خروج از توافق و ترک میز مذاکره مورد سرزنش قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۲۰    
سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه نتایج مرحله اول آزمون سراسری سال 1397 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۹    
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از افزایش 35 درصدی قیمت خودرو های داخلی با عرضه نشدن این کالا توسط شرکت های تولیدکننده در بازار خرده فروشی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۵    
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تکذیب اخبار منتشره مبنی بر موافقت سه فراکسیون سیاسی مجلس با طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور، گفت: طرح این موضوع را به صلاح کشور نمی دانیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۳۴    
محمدباقر نوبخت از تغییر سخنگوی دولت دوازدهم با موافقت روحانی خبر داد و گفت: از رئیس جمهور درخواست نمودم اجازه دهند همه توان خود را صرف کمک به ایشان در حوزه برنامه و بودجه نمایم و مسئولیت سخنگویی دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۲۵    
چند تفاوت های علم الهدی زمان احمدی نژاد و روحانی را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۲۵    
محمدباقر نوبخت از تغییر سخنگوی دولت دوازدهم با موافقت روحانی خبر داد و گفت: از رئیس جمهور درخواست نمودم اجازه دهند همه توان خود را صرف کمک به ایشان در حوزه برنامه و بودجه نمایم و مسئولیت سخنگویی دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۴۷    
تیم فوتبال برایتون انگلیس در دیداری که برای اولین بار از بازیکن ایرانی اش استفاده کرد، مقابل تیم تحت هدایت پاتریک ویه را پیروزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۴۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شمیرانات اعلام کرد: پنج ویلا و احداث بنای غیرمجاز در بخش لواسان و رودبار قصران به مساحت 50هزار مترمربع امروز ( سه شنبه) تخریب و زمین های کشاورزی این بناها آزادسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: ترامپ چگونه می تواند به مردم ایران ثابت کند که سخنان شب گذشته اش از سر یک اراده واقعی بوده و برای عوامفریبی بیان نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
سخنگوی قوه قضاییه گفت که خبر بازداشت سیف رییس پیشین بانک مرکزی صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
سیدحسن خمینی در حاشیه مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به بازی های آسیایی اظهار کرد: ورزش یکی از مهمترین عوامل غرورآفرینی در کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
هافبک جدید آلمانی نخستین تمرین خود را با شاگردان شفر پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مواجهه با سارقان موتورسوار دچار شکستگی بینی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
معاون بهداشت وزارت بهداشت با بیان اینکه تغذیه با شیر مادر می تواند سالانه جان 1.5 میلیون نوزاد را نجات دهد، گفت: شیر مادر تنها تغذیه ای است که نوزاد و مادر هر دو از آن سود می برند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
دبیر فدراسیون کشتی با اشاره به شرایط خوب کشتی گیران اعزامی به بازی های آسیایی گفت: امیدوارم کشتی مانند همیشه خوش بدرخشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
شرایط این روزهای اقتصاد کشور به گونه ای است که به نظر می رسد بسیاری از مباحث و راهکارها بیشتر از اینکه در فضای اقتصادی مطرح باشد، در فضای سیاسی و بین المللی قابل طرح است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری اعلام کرد، هر کسی که می خواهد فعالیتی در عرصه منابع طبیعی انجام دهد، باید از سازمان جنگل ها مجوز بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
ابطال بند مربوط به داشتن حداقل و حداکثر قد به عنوان شرط استخدام در وزارت آموزش و پرورش، در هیأت عمومی دیوان عدالت اداری رأی نیاورد؛ بنابراین این شرط همچنان جزو شروط استخدام این وزارتخانه باقی می ماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
عده ای از کارگران شرکت خصوصی فعال در ساخت راه آهن موسوم به تراورس (وابسته به شرکت توسعه سرمایه گذاری امیر منصور آریا) در اعتراض به تاخیر سه ماهه در پرداخت حقوق و مزایای خود مقابل فرمانداری ورامین ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
مسئولان اورژانس تهران می گویند که با ثبت افزون بر 21 هزار مورد امدادرسانی به بیماران از طریق موتورلانس ها تنها در یک ماه در پایتخت رکورد تازه ای در این زمینه به دست آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران با دستور بررسی روند تغییرات قیمت در کالا های اساسی، کنترل بازار عرضه دام زنده در عید قربان و برنامه ریزی ورود به ماه محرم و تنظیم بازار در این ماه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ابلاغ بسته جدید ارزی و متعاقب آن بسته ارز مسافرتی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۲۱    
کارتن خواب قمیر، اونقدر همیشه خمار و گرسنه است که اصلا از زیبایی قمیر، از زیبایی این بوته های گل حاشیه قمیر چیزی نمی بینه، چیزی نمی فهمه. بهار واسه شماها قشنگه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از توافق مجلس و دولت در مورد سیاست های جدید ارزی خبر داد و گفت که این سیاست ها به زودی اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۷    
دولت ژاپن اعلام کرد در سه ماه گذشته 57 هزار تن به دلیل مشکلات ناشی از افزایش دما و گرمای بی سابقه هوا در این کشور راهی بیمارستان ها و مراکز درمانی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۵    
عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر با اشاره به تخلیه 300 هزار تومانی حباب قیمت سکه، آخرین وضعیت بازار طلا و سکه را تشریح کرد و از کاهش 550 هزار تومانی قیمت ها نسبت به روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۱    
ایران، روسیه و ترکیه در پایان نشست بین المللی سوچی که در مورد بحران سوریه به مدت دو روز در روسیه برگزار شده بود ، بیانیه ای صادر کردند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۱    
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه گفت: ترامپ ثبات عقلی ندارد و هر دقیقه یک حرف می زند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۹    
عضو کارگروه فیلترینگ گفت: 200 هزار گوشی توقیفی که با ارز 4200 تومانی وارد شده اند در انتظار تعیین نحوه شرایط عرضه در بازار هستند تا بار دیگر با ارز آزاد به فروش نروند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۸    
رییس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه مهمترین مطالبه و گلایه کلی امروز اصناف در اصفهان همانند کشور نوسانات بازار ارز است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۷    
رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: کمیسیون قضایی در مصوبه امروز خود مجازات حبس بین 10 تا 15 سال را برای قاچاق انسان در نظر گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۵    
اهدای خون یعنی اهدای جان دوباره به بیمارانی که به این مایع حیاتی نیازمند هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۰    
فیزیک دانان دانشگاه توکیو به تازگی، روشی جدید برای تولید برق در مواد خاصی به نام آهن رباهای "ویل"(Weyl) معرفی نموده اند. اساس کار این روش بر پایه ی گرادیان های دمایی است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۶    
در ماه فوریه سال جاری اداره غذا و داروی ایالات متحده اعلام کرد که توسط یک آزمایش خون جدید می توان وضعیت بیماران مبتلا به ترومای سر را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۱    
کلید نهایی آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی 97 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۰    
بازار ارز که مدت هاست قاعده و قانونی نداشته و دستخوش فضای روانی و انتظارات پیش رو شده است، امروز هم به دنبال اظهار نظر رییس جمهور آمریکا مبنی بر آمادگی برای مذاکره با ایران، برای ساعاتی ریزشی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۹    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که به سریلانکا سفر کرده است، پس از ورود به کلمبو پایتخت سریلانکا با مایتریپالا سیریسنا رئیس جمهور این کشور دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۶    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از طرح سه سوال سه نماینده درباره الگوی کشت محصولات کشاورزی و الزامات آن و شیوع بیماری تب برفکی و آنفلوانزای فوق حاد پرندگان سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۵    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد که در جلسه امروز کمیسیون طرح سازمان نظام مددکاری اجتماعی جمهوری اسلامی مورد بررسی قرار گرفت و کلیات آن رای نیاورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۴    
عزت الله ضرغانی، عکس از جلسه 5 ساعته خود با عمادالدین باقی، فعال حقوق بشر منتشر کرد. باقی در جریان حوادث 88، چندین سال در زندان بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۱    
آیت الله جوادی آملی در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی شرق استان تهران ابراز داشتند: اولین وظیفه نیروی انتظامی این است که کشور را امن کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۱۳    
خانواده های فعالان محیط زیستی که از چندماه قبل بازداشت شده اند، در نامه ای به روسای قوای سه گانه، خواستار تشکیل هیأتی از نمایندگان منتخب مجلس و دولت به منظور آنچه شفاف سازی پرونده و دیدار با بازداشتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۱۱    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: امروز در مجلس در خصوص آقای طیب نیا خبرهای خوشی رسید و مطرح شد که ایشان قرار است به کابینه بیایند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۹    
محققان دانشگاه "منچستر" و "بریستول" موفق به کشف شواهد قدیمی ترین استخوان مهره داران در یک فسیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه خبر سفر یوسف بن علوی به تهران در روز جمعه را فاقد مبنای واقعی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۵    
معاون وزیر امورخارجه پیشین آمریکا در واکنش به اعلام آمادگی رئیس جمهور کشورش برای مذاکره با ایران بدون پیش شرط، گفت که شاید پیش شرط ایران پیوستن واشنگتن به حامیان برجام باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۵    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در واکنش به پیشنهاد رئیس جمهور آمریکا برای ملاقات با روحانی گفت: ترامپ عاشق ملاقات برای ملاقات است و به نتایج ملاقات هایش و سخنان متناقض خود چندان نمی اندیشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۳    
وزیر کشور در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر انجام مذاکره بدون پیش شرط با ایران گفت: آمریکا قابل اعتماد نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۰    
به گفته برخی کارشناسان، قیمت واقعی دلار بین 7 تا 8 هزار تومان است و مابقی آن حباب است که باید کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۹    
حدود یک ماه پیش و در نیمه تیرماه بود که شبانه دود غلیظی شهرهای خوزستان را فرا گرفت. مردم اهواز، هویزه، سوسنگرد و برخی دیگر شهرها در خانه هایشان بودند که بوی دود را احساس کردند ولی منشاء دود مشخص نبود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۷    
کشتی آرای، رییس اتحادیه طلا و جواهر: وضعیت بازار طلا و سکه عادی است
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۳    
شرکتی ادعا می کند تا 2020 موبایلی تاشو با دونمایشگر ارائه می کند. دوربین این موبایل زوم 15 برابری و قابلیت های مختلفی دارد. قیمت دستگاه 2750 دلار اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۱    
فرد ناشناسی صبح امروز خود را در یک زمین چمن در شرق بلژیک منفجر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۱۴    
رئیس انجمن حمایت از بیماران کلیوی مشهد گفت: قیمت اعلام شده کلیه از سوی انجمن بیماران کلیوی به اهداکنندگان تا سقف 20 میلیون تومان است که بسته به وضعیت مالی بیمار و توافق میان دو طرف این مبلغ تا 25 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۱۰    
پس از افزایش 30درصدی قیمت آب معدنی از ابتدای سال جاری و اعتراضاتی که این تصمیم به دنبال داشت، حالا پیدا کردن همین آب معدنی گران هم در بازار با دشواری هایی روبه رو است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۸    
وزیر خارجه عمان با اعلام آمادگی کشورش برای میانجی گری جهت کاستن از تنش ها میان آمریکا و ایران، اظهار داشت که امکان آغاز گفت وگوها میان طرفین وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۰    
تقویت شبکه فروش، اولویت برنامه هیأت مدیره بیمه سرمد دکتر مجتبی کاتب رییس هیات مدیره بیمه سرمد شبکه فروش به عنوان بازوی اجرایی قدرتمند شرکت های بیمه، نقش حیاتی و تاثیر گذار را در این صنعت ایفا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۳    
یک منتقد موسیقی با بیان اینکه دفتر موسیقی در کنار بررسی ویدیوهای حاشیه ساز خوانندگان دست به اقدامات اساسی تری بزند، چنین ادامه می دهد: در صورتی که لب خوانی حمید هیراد در کنسرتش اثبات شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۸    
فرمانده انتظامی شاهرود از دستگیری دو خواهر به جرم سرقت از بانوان دیگر خبرداد و گفت: این دو خواهد که بومی منطقه نیز نیستند به 38 فقره سرقت از بانوان به شیوه کیف بازکنی اعتراف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارایه توضیحات فنی درباره مشکلات زیرساختی مخابرات ایران در سال گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۵    
نماینده مردم تهران در مجلس از افزایش امضاهای نامه نمایندگان به رییس جمهور با 200 امضاء برای تغییر در تیم اقتصادی دولت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۳    
پریناز ایزدیار پستی انتقادی نسبت به شرایط امروز جامعه و گرانی قیمت دلار را به اشتراک گذاشت و در توضیح آن از بی انصافی برخی گلایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۰    
گروه خودروسازی سایپا طرح فروش متنوع محصولات خود را از ساعت 10 صبح چهارشنبه 10 مرداد ماه سال جاری آغاز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۹    
وزیر امور خارجه اسپانیا اعلام کرد، مهاجران می توانند خون تازه ای در رگ های اروپا باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۷    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران نباید ابتدا به ساکن پیشنهاد مذاکره رییس جمهوری آمریکا را رد کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۶    
سازمان اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی معتقد است که دو مورد تیراندازی به سمت نظامیان ارتش در نوار مرزی غزه هر دو به وسیله یک تک تیرانداز فلسطینی انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۸    
علیرضا جهانبخش، فوتبالیست نام آشنایی برای نه تنها فوتبال دوستان که حتی عموم مردم ایران است. بازیکنی که با ارائه بازی های درخشان در تیم ملی فوتبال ایران و البته لیگ حرفه ای فوتبال هلند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۳    
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص بدهی 4 میلیاردی این باشگاه توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۲    
آقای لومر گفت: هفته هاست که من مشغول مذاکره با همتای آمریکایی ام استیون منوچین هستم و امید دارم در مورد برخی مسائل مربوط به بنگاه های تجاری فرانسوی از سوی طرف آمریکایی گشایشی حاصل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۱    
در سایه نظام جمهوری اسلامی، فرایض و واجبات الهی مورد توجه قرار گرفت، لذا باید خدا را شاکر باشیم که توجه به ضروریات و واجبات اسلام مثل نماز، زکات، حجاب و عفاف بیش از پیش شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۰    
ساخت و نوسازی 70 باب منزل مسکونی و هفت مدرسه درمناطق محروم زلزله زده استان کرمانشاه با مشارکت کارکنان بانک صادرات ایران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان، خریدهای غیرضروری ناشی از جو روانی حاکم بر بازار را عامل افزایش قیمت ها در روزهای اخیر برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۵    
وزیر بهداشت به مردم اطمینان داد که با وجود تحریم ها، کمبود دارویی وجود ندارد و مردم نباید نگران باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۳    
نفرات برتر گروه های آزمایشی پنج گانه کنکور سراسری امسال به پشت کنکوری ها توصیه کردند که در کلاس فوق برنامه شرکت نکرده و فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی کاهش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۱    
معاون حقوقی و امور مجلس ستادکل نیروهای مسلح از مخالفت ستادکل با طرح اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی که در رسانه ها تحت عنوان داوطلب بسیجی و خدمت حرفه ای مطرح شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۰    
سارقی که با استفاده از کارت های شناسایی افراد مشهور اقدام به کلاهبرداری و جعل عنوان می کرد توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۹    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره تغییرات احتمالی در ترکیب کابینه دوازدهم گفت: اگر این تغییرات با برنامه ریزی انجام شود باعث آرامش جامعه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۸    
مسئول پیگیری و اجرای تمام تحریم های کاخ سفید علیه ایران، دفتر کنترل دارایی های خارجی است که اتاق جنگ واشینگتن علیه تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۷    
حباب سکه در روزهای اخیر به بالای یک میلیون تومان رسیده و خریداران سکه باید در خرید خود در این ایام نهایت دقت خود را داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۶    
معاون آدیداس در پایان این نامه خطاب به فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد تا فدراسیون فوتبال ایران این برند را درک کند و در ادامه راه و با شرایط جدید به درک متقابل برسند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۶    
اگر بخواهیم دریاچه چیتگر را پر از آب کنیم، با مشکل مواجه خواهیم شد چرا که در سال زراعی جاری که 28 درصد میزان بارندگی کاهش پیداکرده و با کمبود منابع آبی مواجه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۸    
مدیر کل پیشین آژانس بین المللی انرژی اتمی به اظهارات رئیس جمهور آمریکا که گفته آماده مذاکره بدون پیش شرط با ایران است، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۷    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که استیضاح وزیر آموزش و پرورش با 28 امضا تقدیم هیات رییسه مجلس شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۷    
سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا در ادامه اظهارنظرهای متناقض مقامات کشورش درباره مذاکره با ایران، گفت: رییس جمهور ترامپ آماده گفت وگو با تهران است، به شرط آنکه این کشور به طور اساسی تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۶    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به افزایش قیمت این نوع گوشت به 56 هزارتومان، تصریح کرد: خواستار برخورد جدی مسئولان با قاچاق دام هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۳    
بالغ بر 7 میلیون تن گندم مازاد کشاورزان با عاملیت بانک کشاورزی تا ابتدای مرداد سال1397 خریداری و بیش از 45000 میلیارد ریال بهای گندم خریداری شده به حساب کشاورزان واریز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۹    
در شهر قم به دلیل وجود حرم حضرت فاطمه معصومه(س) و ورود همه روزه زائران بسیار برای زیارت، خیابان های اطراف حرم مطهر مکان مناسبی برای دلالان و خرید و فروش ارز مسافران اعراب کشورهای همسایه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۸    
اتهام جعل عنوان هم برای زمانی است که پاسپورت، شناسنامه یا یک مدرکی جعلی هویت شما را چیزی غیر از واقعیت نشان دهد. اما او هیچ مدرکی همراه خود نداشت و به صورت کلامی مثلا گفته من شهرام نیستم، حسن هستم!
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۷    
به گواه تاریخ نمایش، اولین نمایش و تئاترها با یک بازیگر به روی صحنه اجرا می شدند و به تدریج بر تعداد بازیگران افزوده شد اما نمایش تک نفره را می توان هنوز به عنوان شاخص بازیگری در نظر گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۷    
در سال 2017 با اسکناس 100هزار بولیواری که بزرگ ترین اسکناس این کشور است، می شد پنج کیلو برنج خرید اما الان این پول حتی برای خرید یک عدد سیگار نیز کاف نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۶    
اولین معاملات امروز صبح با توجه به اخبار مثبت دیشب به یکباره با 400 هزار تومان کاهش نسبت به رکورد قیمتی دیروز در محدوده 4 میلیون و 300 هزار تومان آغاز به کار کرده است.
  • ۱