پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۶:۴۸Dec 2018 13

خبرهای آفتاب نیوز 10 مرداد 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 1 مرداد 1397 آفتاب نیوز 2 مرداد 1397 آفتاب نیوز 3 مرداد 1397 آفتاب نیوز 4 مرداد 1397 آفتاب نیوز 5 مرداد 1397 آفتاب نیوز 6 مرداد 1397 آفتاب نیوز 7 مرداد 1397 آفتاب نیوز 8 مرداد 1397 آفتاب نیوز 9 مرداد 1397 آفتاب نیوز 10 مرداد 1397 آفتاب نیوز 11 مرداد 1397 آفتاب نیوز 12 مرداد 1397 آفتاب نیوز 13 مرداد 1397 آفتاب نیوز 14 مرداد 1397 آفتاب نیوز 15 مرداد 1397 آفتاب نیوز 16 مرداد 1397 آفتاب نیوز 17 مرداد 1397 آفتاب نیوز 18 مرداد 1397 آفتاب نیوز 19 مرداد 1397 آفتاب نیوز 20 مرداد 1397 آفتاب نیوز 21 مرداد 1397 آفتاب نیوز 22 مرداد 1397 آفتاب نیوز 23 مرداد 1397 آفتاب نیوز 24 مرداد 1397 آفتاب نیوز 25 مرداد 1397 آفتاب نیوز 26 مرداد 1397 آفتاب نیوز 27 مرداد 1397 آفتاب نیوز 28 مرداد 1397 آفتاب نیوز 29 مرداد 1397 آفتاب نیوز 30 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۶:۲۶    
نتایج یک تحقیق نشان می دهد تنها دو هفته بی تحرکی و نداشتن فعالیت جسمی در افراد مسنی که دچار وضعیت پیش دیابت هستند زمینه ساز ابتلا به دیابت است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۲    
رامبد جوان در اینستاگرام خواندن کتاب بیشعوری را پیشنهاد کرد و کنار آن درباره اوضاع و اتفاقات این روزهای کشور اظهارنظر کرد. جوان نوشت: خشم و ناامیدی هیچ تغییر مفیدی ایجاد نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۳    
علیرضا حیدری، فعال صنفی کارگری تاکید دارد که افزایش قدرت خرید کارگران تابعی از رشد اقتصادی است؛ به این معنی که وقتی تولید ناخالص ملی افزایش یابد، کارگر هم می تواند قدرت خرید واقعی خودت را افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۵    
سرپرست امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان هرمزگان گفت: با ظرفیت های ایجاد شده در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان برای داوطلبان آزمون سراسری استان هرمزگان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت به گمرک دستور داد تا صادرات هرگونه روغن نباتی ممنوع شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۸    
میلان رد برخلاف "میلان" موجود در نامش یک خودروی اتریشی است که قدرتش خارق العاده عنوان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۵    
علی خدایی با تاکید بر اینکه پذیرشِ کاهش قدرت خرید کارگران، به نوبه خود مثبت است، گفت: بهترین زمان برای افزایش دستمزد همین امروز است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۹    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نگاه شهرداری تهران به آسیب های اجتماعی گفت: شرایط کودکان زباله گرد بسیار حاد گزارش می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۱    
وزیر نیرو اصلاح تعرفه ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: پرمصرف هایی داریم که حق طبقات ضعیف را از برق و آب یارانه دار استفاده کنند و باید تعرفه های آب و برق به نفع طبقات کم مصرف اصلاح شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۱    
تحقیقات نشان می دهد حدود دو سوم از گاز های گلخانه ای موجود در جو زمین حاصل عملکرد 90 شرکت تولیدکننده بزرگ آلاینده های کربنی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۱    
تعدادی از مردم در طی چند روز گذشته در برخی شهر های مازندران از ترس شایعه کمبود بنزین به سمت پمپ بنزین ها روانه و سبب طولانی شدن صف ها و اختلال در توزیع سوخت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۱    
روزنامه پر تیراژ آمریکایی با شمارش ادعاهای ناروای رانده شده بر زبان رئیس جمهوری این کشور، از بیان روزانه بیش از 7 دروغ یا ادعای ناصحیح توسط ترامپ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۱    
وزیر آموزش و پرورش با ابراز امیدواری از اینکه سال تحصیلی جدید (مهر 97) به خوبی آغاز شود، تصریح کرد: در وزارت آموزش و پرورش و با همکاری مسئولین ذیربط و استفاده از همه ظرفیت ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۴۰    
معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی گفت: هیچ درخواستی برای برگزاری تجمع در شهر های خراسان رضوی نشده و مجوزی نیز صادر نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۳۸    
شنیده های آفتاب یزد حاکی از آن است که حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی دولت حسن روحانی، از مخالفان اصلی این گفت وگوی تلویزیونی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۶    
پلیس سوئد از سرقت جواهرات سلطنتی متعلق به قرن هفدهم میلادی از شهری کوچک در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۳    
قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات نزدیک به چهار سال است که به اجرا درآمده است اما تاکنون از میان 1000 سازمانی که شامل این قانون شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۰۸    
سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه گفت وزارت خزانه داری این کشور وزرای دادگستری و کشور ترکیه را به بهانه نقش آفرینی در بازداشت یک کشیش آمریکایی تحریم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۴    
پژوهشگر اقتصاد توسعه با اشاره به صحبت های اخیر وزیر راه و شهرسازی گفت: بهای مسکن به 12 برابر درآمد سالانه خانوار رسیده در حالی که حد تحمل آن 5 برابر است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۰:۲۰    
پزشکان در یک بررسی هشدار دادند که مرگ و میر ناشی از سرطان ریه در میان زنان تا سال 2030 میلادی به 43 افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۸    
مامور وظیفه شناس راهنمایی و رانندگی ماکو مبلغ 200 میلیون تومان پول که به اشتباه به حسابش واریز شده بود را به صاحبش بازگرداند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۳:۰۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر افزایش قیمت بنزین در دستور کار دولت و مجلس نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۳:۰۲    
بهترین بازیکن دیدار ایران - مراکش درجام جهانی به جرم ارتکاب قتل غیرعمد در سانحه رانندگی به 4 ماه حبس محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۳:۰۱    
شهردار تهران با بیان اینکه توسعه فرهنگی لازمه توسعه اقتصادی در کشور است، گفت: اگرچه وضعیت شهرداری تهران به لحاظ مالی مطلوب نیست، اماامیدوارم بتوانیم موضوعات فرهنگی را در پایتخت ساماندهی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۳:۰۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد سفیر تاجیکستان امروز احضار و مراتب اعتراض شدید ایران درباره رفتار مقامات آن کشور در حادثه ترور دوچرخه سواران خارجی در تاجیکستان و وارد آوردن اتهامات کذب به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۳:۰۰    
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از فراهم شدن تمهیدات و مجوزهای لازم برای برگزاری کنسرتهای بزرگ خیابانی با حضور هنرمندان شاخص و مطرح در قالب کمپین دعوت از هنرمندان در جشنواره تابستانی شادستان خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۲:۰۲    
دستور رهبر انقلاب به رئیس جمهور برای برخورد قاطع با متخلفین اقتصادی در صد و چهل و چهارمین شماره از نشریه خط حزب الله منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۱:۵۸    
لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها تصویب شد/ بیش از 600 میلیارد ریال برای حمایت های مالی و زیربنایی از مسکن مهر اختصاص یافت/ گزارش وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۱:۵۳    
بازیکن عراقی مدنظر استقلال به این تیم پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۱:۱۴    
حمید هیراد خواننده پاپ که این روزها نیز با حاشیه هایی روبه رو بوده است، آمادگی خودش را برای اجرای کنسرت خیابانی رایگان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۱:۱۳    
یک فعال تندرو اصولگرا منتسب به جبهه پایداری توییت توهین آمیزی را علیه حجت الاسلام ناطق نوری منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۴    
کوچر بیرکار ریاضیدان ایرانی تبار متولد شهر مریوان استان کردستان موفق شد به عنوان دومین ایرانی در تاریخ مهمترین جایزه جهان در حوزه ریاضیات را از آن خود کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۹    
نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: هجوم برخی مردم به جایگاه های عرضه سوخت مربوط به جوی است که طی چند روز اخیر در فضای مجازی بوجود آمده که واقعیت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۰:۴۵    
سازمان برنامه و بودجه کشور پیرو قرائت و انتشار گزارش کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی درباره اقدامات انجام شده پس از زلزله کرمانشاه توضیحاتی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۳    
رئیس جمهوری ترکیه از آمادگی برای احیای حکم اعدام در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۲    
مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: با مساعدت شهردار محترم مشهد، ان شاءالله مشکل عدم صدور کارت بازیکنان تیم فوتبال پدیده خراسان حل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۵۴    
وزیر امور اقتصادی و دارایی در یادداشتی از اقدامات فوری دولت برای ساماندهی بازار های سرمایه گذاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۵۳    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان از مصرف شش میلیون و 115 هزار لیتر بنزین در استان طی روز گذشته خبر داد و گفت: مصرف این مقدار بنزین در استان بی سابقه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۵۲    
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان این که قدرت استقلال و پرسپولیس به معنای قدرت تیم ملی است تاکید کرد: ساماندهی مالی این دو باشگاه کار بسیار سختی بود که با درایت انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۵۱    
سرپرست سازمان اورژانس کشور از تصادف زنجیره ای بر اثر طوفان شن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۵۱    
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری کرج و حومه با بیان اینکه دفن اموات در آرامستان بهشت علی ظرف یک ماه آینده آغاز خواهد شد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۵۰    
سوال از رییس جمهوری امروز صبح اعلام وصول شد. 80 نماینده سوال از رییس جمهوری را امضا کرده اند و البته تعدادی پیش از اعلام وصول امضای خود را پس گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۳۹    
خبرگزاری رویترز از کشته شدن یک تن در اعتراضات به نتایج انتخابات ریاست جمهوری زیمباوه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۳۴    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد هیچ یک از معاونین این وزارتخانه بازداشت نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۳۳    
ناسا تصویری از زحل و پنج قمرش منتشر کرد که توسط فضاپیمای "کاسینی"(Cassini)ناسا به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۳۳    
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از فعال بودن 71 درصد واحدهای تولیدی داخلی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۳۳    
مشاور وزیر علوم و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از آغاز طرح اسکان مسافران تابستانی در سراهای دانشجویی ( خوابگاه ها) از فردا 11 مرداد ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۲۶    
هیات ناظر ایرانی سلامت انتخابات در زیمبابوه را تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۹    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دقایقی پیش وارد سنگاپور شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۷    
معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: حقوق بشر غربی و آمریکایی از منافقینی که بر علیه ملت خود جنایت کرده اند دفاع می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۹:۰۰    
عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر از سرازیر شدن فروشندگان سکه به بازار خبر داد و اعلام کرد که علی رغم مراجعه فروشندگان به بازار به دلیل روند کاهشی قیمت ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۹    
دادستان کل کشور گفت: مجموعه دستگاه قضا در مبارزه با مفاسد و عناصر مفسد و تاثیرگذار و کسانی که در مسیر کمک به دشمن زمینه فشار اقتصادی را بر مردم فراهم می کنند چه در مسئله ارز، طلا ، کالاها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۵۷    
رئیس جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) از وزیر دادگستری کشورش خواست تا تحقیقات درمورد مداخله روسیه در انتخابات اخیر آمریکا را هرچه سریعتر متوقف کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۴۲    
بازار سکه به عنوان یکی از پرمخاطب ترین حوزه های مورد نظر مخاطبان، امروز هم مانند روز گذشته روند نزولی در پیش گرفت و با وجود نوسانات ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۳    
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: به علت ملاحظه شدن چند مورد غیربهداشتی در سردخانه باغ وحش مشهد، این مجموعه موقتاً تعطیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۱    
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می گیرد از روز دوشنبه 15 مردادماه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۷    
خانواده های قربانیان حادثه 11 سپتامبر از دادگاه عالی انگلیس خواسته اند تا تصمیم یک دادگاه آمریکایی علیه ایران در ارتباط با پرونده این حادثه تروریستی را اجرایی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۶    
سیدضیا نبوی، فعال سیاسی اصلاح طلب آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۴    
وزارت اطلاعات از متلاشی شدن باندهای قاچاق ارز و طلا و باندهای جعل اسکناس های خارجی و ضرب سکه های تقلبی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۲    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، گفت: مطالبات صنفی را از مسیر خودش مجاز می دانیم منتها بدون برگزاری تجمع ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۱۹    
شرکت لنوو (Lenovo) مدعی شده است که نخستین گوشی هوشمند مجهز به فناوری اینترنت 5G با برند و به نام خود ثبت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۱۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: حجم بالای واردات، بی انضباطی در تخصیص ارز، جلوگیری از توقف صادرات و نابودی شرکت های صادرکننده از جمله نتایج مخرب تک نرخی کردن ارز بود و حالا پس از سه ماه ونیم دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۱۵    
با تصمیم ستاد تنظیم بازار، مقرر شد کارگروهی به منظور کنترل و رصد وضعیت بازار لوازم خانگی تشکیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۱۳    
با پایان رسمی قرارداد کی روش و فدراسیون فوتبال ایران گمانه زنی های زیادی درباره ی آینده همکاری طرفین مطرح شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۲    
انتخابات هیأت رئیسه شورای نگهبان برگزار و آیت الله جنتی برای یکسال دیگر به عنوان دبیر و عباسعلی کدخدایی به عنوان قائم مقام و سخنگوی شورا انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۲    
معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور به مشکلات اقتصادی و اعتراض عده ای از رانندگان اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۰    
در پی انتشار خبر تذکر رهبر انقلاب اسلامی به سردار سرلشکر سلیمانی یک منبع آگاه اعلام کرد: خبر منتشر شده عاری از حقیقت است و به هیچ وجه صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۲    
در بازار ارزی که این روزها درگیر نوسان بسیاری شده و مخاطبان آن دیگر متقاضیان واقعی ارز نیستند و مردم عادی بخش زیادی از آن را تشکیل داده اند، در کنار سودی که ممکن است برای برخی ثبت شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۱    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی های کارشناسی شده این کمیسیون یخ زدگی در هواپیمای تهران یاسوج را تأیید می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۹    
فرمانده هنگ مرزی ماکو از کشف یک میلیارد و 900 میلیون تومان کالای قاچاق طی سه ماهه نخست سال در مرز ماکو خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۸    
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی و کشف یک محموله کلان سلاح و مهمات نیمه سنگین جنگی متعلق به گروه های معاند نظام که از مرزهای شرقی کشور به قصد ایجاد ناامنی وارد کشور شده بود خبر داد و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۸    
مدیر عامل شرکت آبفای یزد در خصوص EC آب موجود در شهرهای استان، اظهار کرد: کیفیت آب منابع محلی به شدت در حال تنزل است و به دلیل EC بالا منابع تامین محلی در اکثر شهرهای استان با وجود اختلاط آب انتقالی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۷:۱۳    
شیخ ابوالحسن خرقانی با این جمله معروف است که می گوید:"هر که در این سرا در آید نانش دهید و از ایمانش مپرسید، چه آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد"
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۷:۱۲    
جسد سه خبرنگار روس که برای یک ماموریت به آفریقای مرکزی سفر کرده بودند در 188 کیلومتری پایتخت پیدا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۵    
حجت الاسلام محمدرضا زائری، از دهه هفتاد چهره ای شناخته شده در عرصه فرهنگ و رسانه کشور بوده است. او در این سال ها علاوه بر فعالیت های فرهنگی و هنری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۱    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: همه راه های منتهی به آمریکا، راه های بازگشت به عقب و نابودی اقتصاد ایرانی است. همه مشکلات کشورهای مستقل و غیرمتعهد از تسلیم در برابر آمریکا ناشی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۵۴    
یک مقام کاخ سفید با بیان اینکه موضع ترامپ برای مذاکره با ایران تغییری نکرده است ، گفت: رئیس جمهور درباره آنچه از ایران می خواهد شفاف بوده و ما فشار بر این کشور را افزایش داده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۹    
حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی دولت حسن روحانی، از مخالفان اصلی این گفت وگوی تلویزیونی بوده است. آشنا به عنوان مخالف اصلی گفت وگوی تلویزیونی رئیس جمهور به روحانی گفته تنها باید زمانی دراین شرایط با ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۹    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۹    
هافبک آلمانی استقلال قراردادش را ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۲    
استانداری بوشهر از اقدامات بانک صادرات ایران در حمایت از تولید، اشتغال در عرصه کارآفرینی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۵    
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: پرونده یاسین رامین را با جدیت پیگیری می کنیم تا حقی از جمعیت هلال احمر تضییع نشود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۴    
جمعی از کسبه و صنعتگران شهرک صنعتی امیر کبیر اصفهان امروز چهارشنبه برای دومین روز متوالی با حضور در خیابان شاپور در شمال این کلانشهر خواستار حل مشکلات صنفی خود شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۶:۲۲    
یک پایگاه خبری - تحلیلی گزارش داد که مقامات کشور آمریکا به شدت در تلاشند با شکایت ایران علیه واشنگتن در دیوان بین المللی دادگستری مقابله و از آمریکا دفاع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۵۸    
یک کارشناس مامایی معتقد است: تغذیه با شیر مادر از همان دقایق اولیه پس از تولد می تواند از مرگ و میر ناگهانی نوزادان جلوگیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۵۶    
پای تلاطمات ارزی به مرز هم کشیده شد. از پایان سال گذشته بود که با افزایش بی ضابطه نرخ ارز و قاچاق اعلام شدن خرید و فروش دلار در بازار آزاد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۹    
قیمت های طلا و سکه در بازار امروز نسبت به روز گذشته افزایشی شده اما نسبت به صبح امروز مقداری کاهش را در پیش گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۷    
طبق اعلام دولت و مجلس، سیاست ارزی بانک مرکزی در حال بازنگری است و به زودی این بسته جدید ارائه می شود اما آنچه از مسئولان اتاق بازرگانی شنیده شده، بر اساس این بسته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۷    
وزارت خارجه روسیه امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که تلاش می کند تا دیداری را میان وزرای خارجه روسیه و آمریکا در حاشیه نشست سنگاپور ترتیب دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۷    
من اوایل خیلی موافق نبودم که اینترنتی کار کنیم اما خانمم می گفت الان همه چیز در اینستاگرام و تلگرام است و چرا ما نباشیم. اول یک گروه راه انداختیم اما بعد شد کانال ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۲۶    
استروژن یک هورمون زنانه است که در مردان نیز به مقدار اندک وجود دارد. تولید استروژن در زنان طی دوران یائسگی کاهش می یابد که این شرایط پیامدهای خاص خود را به همراه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۸    
مصری با اشاره به جمع آوری کمک های مردمی توسط سلبریتی ها گفت: سرنوشت پول واریز شده به حساب سلبریتی ها مشخص نیست و معلوم نیست کجا هزینه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۷    
در شرایطی که فضای عمومی جامعه، یکی از راهکارهای برون رفت از مشکلات را در حمایت از نخبگان علمی و استفاده از ظرفیت های آنها می داند، بانک ملی ایران به صورت عملیاتی به این فضا ورود کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۳۸    
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دوشنبه و سه شنبه هفته آینده میزبان آقای ظریف وزیر خارجه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۹    
مردم به شایعات توجهی نداشته باشند و این مخاطره را برای خانواده خود ایجاد نکنند، زیرا آتش سوزی و انفجار، تلفات بسیار ناگواری برجای خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۸    
سرمربی تیم ملی در پیامی اینستاگرامی تلویحا از تیم ملی ایران خداحافظی کرد و به همکاری هفت و نیم ساله اش با ایران پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۹    
یکی از معاونین وزیر صنعت، معدن و تجارت با دستور بازپرس دادسرای تهران بازداشت و آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۵    
میرزایی نکو نماینده اصلاح طلب مجلس در واکنش به پیشنهاد ترامپ برای مذاکره با ایران نوشت: رئیس جمهور باید با استفاده از اختیارات خود رفراندوم برگزار کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۰    
علیرضا فغانی که این روزها در تاشکند آماده قضاوت در مسابقه ای مهم از لیگ این کشور است، در گفت وگویی از حس و حال جام جهانی گفت و صریح هم حرف زد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۱    
مطالعات جدید نشان می دهد، اگر دختران در بازی فوتبال، "ضربه سر" بزنند، نسبت به پسران، بیشتر در معرض خطر قرار می گیرند.
  • ۱