پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۶:۳۸Dec 2018 13

خبرهای آفتاب نیوز 13 مرداد 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 1 مرداد 1397 آفتاب نیوز 2 مرداد 1397 آفتاب نیوز 3 مرداد 1397 آفتاب نیوز 4 مرداد 1397 آفتاب نیوز 5 مرداد 1397 آفتاب نیوز 6 مرداد 1397 آفتاب نیوز 7 مرداد 1397 آفتاب نیوز 8 مرداد 1397 آفتاب نیوز 9 مرداد 1397 آفتاب نیوز 10 مرداد 1397 آفتاب نیوز 11 مرداد 1397 آفتاب نیوز 12 مرداد 1397 آفتاب نیوز 13 مرداد 1397 آفتاب نیوز 14 مرداد 1397 آفتاب نیوز 15 مرداد 1397 آفتاب نیوز 16 مرداد 1397 آفتاب نیوز 17 مرداد 1397 آفتاب نیوز 18 مرداد 1397 آفتاب نیوز 19 مرداد 1397 آفتاب نیوز 20 مرداد 1397 آفتاب نیوز 21 مرداد 1397 آفتاب نیوز 22 مرداد 1397 آفتاب نیوز 23 مرداد 1397 آفتاب نیوز 24 مرداد 1397 آفتاب نیوز 25 مرداد 1397 آفتاب نیوز 26 مرداد 1397 آفتاب نیوز 27 مرداد 1397 آفتاب نیوز 28 مرداد 1397 آفتاب نیوز 29 مرداد 1397 آفتاب نیوز 30 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۹    
سروش رفیعی به سوالی درباره احتمال ماندنش در فولاد تا پایان فصل واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۲۳:۵۸    
بر اساس گزارش عملکرد صندوق توسعه ملی تا پایان سال 1396 تنها از طریق قراردادهای عاملیت ارزی بیش از 37 میلیارد دلار به 342 طرح ارزی اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۸:۱۰    
نائب رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین معتقد است ریشه التهابات شدید ارزی در این روز ها هم اقتصادی است و هم غیراقتصادی.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۲    
روزنامه کیهان با اشاره به ترانه سازی علیه 40 سالگی انقلاب اسلامی نوشت: سیاوش قمیشی از طرف یکی از خوانندگان مبتذل خارج نشین متقلب نامیده شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۷    
رییس کمیسیون شهر هوشمند شورای اسلامی یزد، گفت: همزمان با راه اندازی پورتال شفافیت در شهرداری یزد، تمام قردادهای این سازمان منتشر و در معرض دید مردم قرار می گیرد و شهرداری یزد را شیشیه ای کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۳۸    
در صورتیکه در سفر با مشکل عدم رعایت نظافت در اماکن عمومی و بین راهی یا سرویس های بهداشتی موجود در اماکن متبرکه، پمپ بنزین ها یا نمازخانه های بین راهی برخورد کردید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۷    
مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کامرون و ستاره اسبق بارسلونا که سابقه بازی در دیگر تیم های بزرگ اروپایی را دارد مذاکراتی را با یکی از تیم های لیگ برتری انجام داده اما هنوز بر سر برخی مسائل به توافق نرسیده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۱    
عکس زیر حمل عجیب یخچال با خودروی سمند تاکسی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۹    
تحویل 2 میلیون و 580 هزار سکه پیش فروشی از 17 مرداد آغاز و پیش بینی می شود، با ورود این سکه ها به بازار روند کاهشی قیمت سکه شدت بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۹    
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: کاهش هزینه تمام شده کالای ترانزیتی مهم ترین هدف سازمان بنادر در توسعه بندر چابهار است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۲۹    
فاطمه موازی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: درمیانه ی این همه آشوب و اضطراب و بیقراریِ این روزها، فقط در محضر حضرت عشق، امام_رضا جان قرار میگیرم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۲۸    
کنداکتور ساعت 21 شبکه نمایش از امشب به مرور پرونده بازیگری نیکی کریمی می پردازد و آثاری همچون بوی پیراهن یوسف ، عروس و زن ها فرشته اند را روی آنتن می برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۲۵    
مجید واشقانی عکس زیر را در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۲۰    
آفتاب نیوز : نامه نیوز
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۱۷    
مرد جوانی که یکی از مردان آهنین را در بزم مستانه با شلیک گلوله به قتل رسانده می گوید چند ساعت پس از دستگیری و پس از پریدن مستی از سرش متوجه حادثه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۰۱    
مارال فرجاد، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون 36 ساله شد.این بازیگر عکسی از خودش و بازیکنان تیم اسکواش هنرمندان منتشر کرد و نوشت: "سورپرایز قبل از تولد با بچه های تیم اسکواش" سیما تیرانداز، میترا حجار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۷:۵۹    
همان طور که می دانید مهدی ترابی شماره 9 را انتخاب کرد، اما پیش از او وحید امیری هم همین پیراهن را می خواست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۷:۵۸    
مامه تیام با عجمان قرارداد بست و تصمیم دارد پول رضایتنامه اش را هم پرداخت نکند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۷:۵۵    
مهاجم پرسپولیس در دیدار تیمش مقابل فولاد دچار مصدومیت شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۷:۰۳    
آماتول ودود، مادر هفت فرزند و وکیل فعال مدنی و مسلمان برای کنگره کاندیدا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۶:۲۰    
پدرم همیشه می گفت: تلاشم این بوده تا خودم را به آن سوی مرگ برسانم بعد از مرگ جایی است که انسان وارسته از تعلق و فرهیخته از تملق است. به همین دلیل توجیهی برای هیچ دروغی و چشم داشتی در دلم نمی ماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۶:۰۴    
دانشمندان آلمانی در بررسی جدیدی نشان دادند که ربات ها می توانند احساسات انسان را تحت تاثیر قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۵:۰۲    
محققان "موسسه تحقیقات پزشکی استاورز " (Stowers Institute for Medical Research) و دیگر محققان یک راه برای گسترش سلول های بنیادی بالغ از "خون بند ناف انسان" (hUCB) شناسایی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۴:۱۱    
رییس انستیتو پاستور با بیان اینکه واکسن های تولید داخل، نیاز ما را برای واردات از بین برده است، گفت: با تولید واکسن های مختلف، کشور ما به یکی از تولیدکنندگان مهم واکسن در دنیا تبدیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۳:۲۰    
نتایج بررسی ها نشان می دهد که منطقه پرجمعیت چین ممکن است تا سال 2070 غیرقابل سکونت شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۲:۰۷    
تحقیقات جدید نشان می دهد که افراد چاق پس از ابتلا به آنفلوآنزا تا مدت زمان طولانی تری می توانند ویروس این بیماری را به دیگران منتقل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۱:۵۰    
بر اساس شنیده ها، فرد یا افرادی با دلار 4200 تومانی عدس وارد کردند و بعد برای رسیدن به دلار 10 هزار تومانی آن را صادر کردند!
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۱:۲۳    
13 مرداد مصادف با سالروز صدور فرمان تاریخی مشروطیت در سال 1285 و برگزاری مراسم تحلیف حسن روحانی در سال 92 است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۱:۱۵    
صفحه اینستاگرام مولانا عبدالحمید خبر از سفر امام جمعه اهل سنت زاهدان به حرمین شرفین داد و اعلام کرد : شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید زاهدان را به مقصد حرمین شریفین ترک کردند
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۴    
دو بازیکن ایرانی باشگاه ترابزون در دیدار دوستانه مقابل کالیاری از دقیقه 62 وارد میدان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۲    
کمپانی Inkas Armoured Vehicles خودروی موسوم به Mercedes-Benz G63 AMG limousine را به قیمت 1.16 میلیون دلار رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۰    
روزنامه اسپانیایی 'ال اکونومیستا'روز شنبه در مقاله ای نوشته مارکوس سوارز افزود: دونالد ترامپ در مورد ایران اشتباه می کند زیرا فکر می کند که این کشور و کره شمالی شبیه هم هستند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۵۹    
با چند تغییر در مدل مو، به سادگی می توانید سن تان را از آنچه در واقعیت است، کمتر نشان دهید.همانطور که آرایش روی جوانی یا پیری شما تاثیر دارد، مدل مو نیز می تواند بر سن شما تاثیرگذار باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۳۱    
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: من هواداران با سواد رشت را قبول دارم افرادی که به من در خیابان و هتل اقامتم احترام می گذارند نه افرادی که به استادیوم می آیند و به من و خانواده ام توهین می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۲۵    
وزیر صنعت گفت: اگر بخش خصوصی آمادگی حضور داشته باشد قلمم به سمت واگذاری و دولتی کردن اقتصاد ایران نمی چرخد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۲۴    
شارلروا با درخشش کاوه رضایی و قلی زاده موفق شد در هفته دوم لیگ بلژیک مقابل اوپن پیروزی پرگلی را بدست آورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۲۳    
انبار بزرگ کالا با 4 هزار تن برنج و لوازم خانگی خارجی، در تبریز کشف و پلمب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۲۲    
دستیار رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی گفت: در کشور ما به لحاظ تنوع فرهنگی و قومی مجموعه ای از موانع در تحقق حقوق بشر وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۲۰    
براثر سقوط یک فروند هواپیمای کوچک در سوییس چندین نفر کشته شدند.به گفته پلیس ایالت نیدوالدن سوییس، براثر سقوط یک فروند هواپیمای کوچک چندین نفر از سرنشینان این هواپیما جان خود را از دست دادند
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۱۷    
روزنامه کویتی الجریده ادعا کرد که ایران به 7 شرط پذیرفته بوده است که با آمریکا مذاکره کند. 7 شرطی که پیش بینی می شد آن قدر سخت باشند که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده امریکا آن ها را نپذیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۱۴    
رویترز با توجه به کاهش و افزایش های قیمت نفت، نوشت که تازمانی که بلاتکلیفی تحریم های ایران و بی ثباتی تعرفه ها را داریم، بازار متشنج است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۱۴    
بر اساس یافته محققان ، سونا به کاهش فشار خون و باز شدن رگ های قلبی کمک می کند تا آنجا که کارشناسان با وجود گرمای هوا در فصل تابستان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۱۴    
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی طی نامه ای به علی لاریجانی - رئیس مجلس شورای اسلامی - نسبت به روند اعلام وصول استیضاحش در مجلس انتقاداتی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۱۴    
رئیس کمیته اخلاق اگرچه دلیل محرومیت دو بازیکن اسمی از لیگ برتر را اعلام نکرده اما تائید کرده آنها فعلا حق بازی در مسابقات لیگ برتر را ندارند و پرونده شان بزودی با جزئیات بیشتر به حکم قطعی می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۳:۱۴    
رژیم صهیونیستی با ممنوع کردن واردات لباس عروس به غزه هر روز چهره اش را منفورتر از قبل نمایان می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۳    
وزیر خارجه ترکیه در اظهاراتی خطاب به آمریکا هشدار داد: تحریم کنید، تحریم می شوید؛ مردم ترکیه تسلیم نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۳    
دولت مردمی یمن برای مشارکت در مذاکرات با میانجی گری سازمان ملل در کشوری بی طرف، ابراز تمایل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۸    
بالگرد عمودپرواز V-280 Valor ساخت کمپانی Bell بانام فنی N280BH با موفقیت آزمایش شد تا قدم جدیدی درراه توسعه نسل آینده بالگردهای موسوم به Tilt-Rotor برداشته شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۸    
اعلام نتایج کنکور سوژه نازنین جمشیدی در شهرونگ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۸    
در شبی که طارمی توانست برای الغرافه گلزنی کند این تیم تن به شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۸    
دو بازیکن تیم سپیدرود و ذوب آهن نسبت به خبر محرومیت خود از سوی کمیته اخلاق واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۸    
سخنگوی سازمان آتش نشانی توضیحاتی درخصوص دود غلیظ مشاهده شده در مرکز شهر ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۷    
تیام در آستانه امضای قرارداد با باشگاهی متمول، از سوی آبی های پایتخت تهدید به شکایت شد تا ارسال نامه رسمی استقلال به عجمان پیرامون اولتیماتوم در راه عقد قرارداد با این بازیکن زمینه شکستن سکوت او را ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۵    
معاون ارتباطات و پیگیری اجرای قانون اساسی ریاست جمهوری، گفت: تا زمانی که ما در نظر و عمل سازوکارهای عدیده تضمینی در نظام بروکراتیک و نظام قضایی خود ایجاد نکنیم، تأسیس دولت مشروطه امکان پذیر نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۴    
شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد: با وجود وعده متعدد شرکای خارجی بابک زنجانی مبنی بر پرداخت حدود 2میلیارد یورو بدهی او به شرکت ملی نفت ایران، هنوز هیچ پرداختی صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۱    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران از ادامه رسیدگی به پرونده قتل پیرزن 80 ساله توسط جوانی حدودا 30 ساله خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۰:۴۸    
دو بازیکن ایرانی در ترکیب ثابت شارلروا برای حضور در دیدار مقابل اوپین قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۰:۴۴    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بکارگیری ها دو تابعیتی ها یکی به معنای سپردن مسوولیت و مدیریت است و دیگری در مسائل علمی و تحقیقاتی مطرح است که اگر این ها را تفکیک کنیم برای توسعه علمی مشکلی پیش نمی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۲۰:۳۸    
رئیس فدراسیون فوتبال امیدوار است مشکل بازیکنان سرباز تیم ملی بزرگسالان که یکی از دغدغه های کی روش برای امضای قرارداد جدید است، برطرف شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۹    
روزنامه صهیونیستی هاآرتص گزارش داد که سعودی ها برای مزدوران خود در جنگ یمن که عمدتا از آفریقای جنوبی و آمریکای جنوبی هستند، ماهانه پنج میلیارد دلار هزینه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۹    
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: مردم تحمل سختی دارند اما تحمل این را ندارند که هر روز ببینند در یک سازمانی اختلاس شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۵    
وزیر اطلاعات، وزیر ارتباطات و وزیر امروز خارجه این هفته برای پاسخ به سوالات نمایندگان به کمیسیون انمنیت ملی و سیاست خارجی می روند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۳    
جنبش انصارالله یمن از بمباران پایگاه هوایی الملک خالد در عربستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۲    
مجموعه نوعی دیگر به کارگردانی بهروز بقایی و منوچهر شمسایی 22 سال بعد از تولید، بار دیگر از امشب به روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۰    
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری گفت که با تقویت گردشگری می توان جایگزین خوبی برای نفت پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۹    
نماینده مردم جیرفت در مجلس از اولتیماتوم ده روزه مجلس به شریعتمداری برای انتشار لیست کسانی که غیرقانونی و خارج از عرف به سامانه ورود کرده و خودروهای خارجی و گرانقیمت خریده اند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۷    
علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس و آذری جهرمی وزیر ارتباطات با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.نکته جالب اینجاست که هر دو آنها این دیدار را رسانه ای کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۲    
پنج فروند هواپیمای ای تی آر جدید فردا به ایران می رسند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۱    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رییس جمهور آمریکا با طرح پیشنهاد مذاکره با ایران به دنبال ترمیم اعتبار از دست رفته اش در دنیا است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۰    
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با طرح این پرسش که خودروهای تولیدی کجا هستند، گفت: چرا باید ظرف 20 روز قیمت پژو206 تیپ 2 با رشد 35 درصدی از 38 میلیون تومان به قیمت 48 میلیون و 500 هزار تومان در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۹    
قانون انتقال زندان ها و مراکز اقدامات تامینی و تربیتی به خارج از شهرها اول بار در سال 1380 به تصویب مجلس ششم و شورای نگهبان رسید اما چندان به آن توجه نشد و زندان ها کماکان مهمان شهر ها باقی ماندند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۸    
دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان شرکت تعاونی مالی - اعتباری ثامن الحجج صبح امروز در دادگاه کیفری یک تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۶    
در حالی که ستاد تنظیم بازار در جلسه هفته گذشته مصوب کرد که قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ با 9 درصد افزایش، حداکثر باید 8175 تومان فروخته شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۵    
پرسیدن از مردی که در قامت وزیر دو بار رای اعتماد از نمایندگان مجلس گرفته و یک بار از تیغ استیضاح نمایندگان همان مجلس جان سالم به در برده کار ساده ای نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۴    
مسئولان مصری از صدور حکم عفو 66 زندانی توسط رئیس جمهوری این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۳    
فشار اقتصادی و تاثیرات آن بر زندگی مردم از یک سو و فصل تابستان و گرمای طاقت فرسایش از سوی دیگر، از جمله دلایلی هستند که مردم این روزها کمتر به سمت بازدید از گالری ها و خرید آثار هنری بروند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۲    
بسیاری از درمان های خانگی می تواند به بهبود لکه ها و زخم های آکنه ها کمک کند و این درمان ها شامل کرم ها و ژل های ملایم گیاهی، اسانس ها، مکمل های طبیعی و برخی تغییرات ساده در سبک زندگی افراد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۰    
ناسا اعلام کرد: تلسکوپ شکارچی فضایی "کپلر" پس از خاموشی چهار هفته ای بیدار شده و با زمین ارتباط برقرار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۰    
سفیر آمریکا در فیلیپین در دیدار با وزیر امور خارجه کره شمالی نامه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به کیم جونگ اون رهبر این کشور را به او داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۹    
سرپرست معاونت سیاسی-امنیتی استاندار البرز با اشاره به تجمعات اخیر در کرج گفت: در این مدت سعی کردیم با این تجمعات مماشات کنیم و به حرف های آنان گوش کنیم اما دیدیم که این مطالبات اقتصادی نیست و کاملاً ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۷    
آتش سوزی کارخانه چاپ سیلک در جاده آذرشهر - تبریز سه مصدوم برجا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۴    
پاییز سال 96 جنازه خونین یک دختر جوان در ساختمانی نیمه ساز در شهرری پیدا شد. شواهد نشان میداد این دختر با ضربات متعدد چاقو کشته شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۳    
اعزام جاسوس از روسیه به ایران با سابقه ترین آنهاست؛ در دوره صفوی ها، قاجاری ها و پهلوی ها وجود داشته؛هم اکنون نیز در ابعاد وسیع ادامه دارد، چنان که دولت های آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۲    
"در مورد سؤال از رئیس جمهوری نیز برای توضیح بیشتر از جمله گفت وگو با دوست عزیزم جناب آقای ذوالنور، طراح اصلی سؤال در رسانه ملی و در یک برنامه زنده اعلام آمادگی می کنم."
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۱    
در آخرین روز هفته، بازار سکه و ارز اخبار سیاسی را با احتیاط پیگیری کرد و خبری از نوسانات شدید نبود. در این روز هر دو دارایی در مسیر افزایشی قرار گرفتند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۰    
هفته گذشته پسر جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از گروگان گیری 7 ساعته و سرقت 4 میلیاردی پول هایش توسط 4 مرد خبر داد. دقایقی بعد که مأموران به محل رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۶    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت ازکاهش 2 تا 3 میلیون تومانی قیمت خودرو دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۳    
سرپرست سازمان اورژانس کشور از مصدومیت 14 نفر در یک تصادف زنجیره ای در اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۲    
نوجوان قهرمان فلسطینی پس از آزادی از زندان رژیم صهیونیستی، حالا تصمیم دارد تا در رشته حقوق تحصیل کرده و در راه مقاومت به فعالیت های خود ادامه دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۰۹    
علاوه بر آیت الله شاهرودی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس جمهوری، سران مجلس و قوه قضائیه، آیت الله جنتی هم حضور نداشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۵    
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران و رعد و برق در 12 استان کشور طی سه روز آینده نسبت به سیلابی شدن مناطق کوهستانی هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۴    
دبیر انجمن خودروسازان ایران با اعلام اینکه در حال حاضر حدود 50 هزار خودروی ناقص در کف کارخانه ایران خودرو و سایپا به دلیل نواقص قطعه قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۳    
در هیچ یک از گزارش ها درباره علت سانحه پرواز تهران-یاسوج گفته نشده که چرا در 33 ثانیه آخرین پرواز، خلبان و کمک خلبان هیچ عکس العملی نداشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۲    
در حالی که معاون وزیر صنعت از آرامش نسبی بازار خودرو خبر می دهد می دهد، قیمت خودروهای تولید داخل در یک بازه زمانی یک ماهه میلیون ها تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۱    
در سومین روز بخش غواصی مسابقات بین المللی روسیه 2018، تیم غواصی ایران رکورد جهانی آیتم نجات و امداد غواص مصدوم را ارتقا داد و بالاتر از روسیه قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۹    
رئیس کمیسیون اقتصادی 12 شرط مجلس برای تایید و حمایت از بسته سیاست های جدید ارزی بانک مرکزی را تشریح کرد و به دولت هشدار داد تغییرات جزیی و ناقص در سیاست های ارزی را نمی پذیریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۹    
طبق آمارهای رسمی با ورود موج گرمای شدید به انگلیس در 15 روز اخیر، نرخ مرگ و میرهای ثبت شده در این کشور نزدیک به 700 مورد بیشتر از میانگین معمول بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۸    
مدیر عامل شرکت خودروسازی اسکانیا از به خطر افتادن همه فروش این شرکت به ایران در صورت آغاز تحریم های آمریکا خبر داد و گفت: با این حال فروش قطعات یدکی ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۶    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که طبق توافق صورت گرفته با وزیر کار قرار است جلسه استیضاح علی ربیعی روز چهارشنبه هفدهم مردادماه در مجلس برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۹    
معاون اول رییس جمهوری با اشاره به تصویب کلیات سیاست های ارزی بانک مرکزی در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه، اظهار کرد: جزئیات این سیاست ها در جلسه فردای هیات دولت بررسی و به تصویب خواهد رسید.