پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۷:۰۷Dec 2018 13

خبرهای آفتاب نیوز 15 مرداد 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 1 مرداد 1397 آفتاب نیوز 2 مرداد 1397 آفتاب نیوز 3 مرداد 1397 آفتاب نیوز 4 مرداد 1397 آفتاب نیوز 5 مرداد 1397 آفتاب نیوز 6 مرداد 1397 آفتاب نیوز 7 مرداد 1397 آفتاب نیوز 8 مرداد 1397 آفتاب نیوز 9 مرداد 1397 آفتاب نیوز 10 مرداد 1397 آفتاب نیوز 11 مرداد 1397 آفتاب نیوز 12 مرداد 1397 آفتاب نیوز 13 مرداد 1397 آفتاب نیوز 14 مرداد 1397 آفتاب نیوز 15 مرداد 1397 آفتاب نیوز 16 مرداد 1397 آفتاب نیوز 17 مرداد 1397 آفتاب نیوز 18 مرداد 1397 آفتاب نیوز 19 مرداد 1397 آفتاب نیوز 20 مرداد 1397 آفتاب نیوز 21 مرداد 1397 آفتاب نیوز 22 مرداد 1397 آفتاب نیوز 23 مرداد 1397 آفتاب نیوز 24 مرداد 1397 آفتاب نیوز 25 مرداد 1397 آفتاب نیوز 26 مرداد 1397 آفتاب نیوز 27 مرداد 1397 آفتاب نیوز 28 مرداد 1397 آفتاب نیوز 29 مرداد 1397 آفتاب نیوز 30 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۱:۴۰    
احساس خشم، طبیعی و نشانه سلامت است. هر کودک سالمی در برخی مواقع خشمگین می شود و فرصتی برای یادگیری نحوه ابراز خشم به صورت سازنده و مخرب پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۵۵    
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران بسته ارزی اعلام شده و به تعبیر بهتر اصلاحاتی که دولت و بانک مرکزی روی سیاست های ارزی خود انجام داده است را در مجموع بسیار مثبت ارزیابی می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۰:۴۱    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی سازمان برای رفع مشکلات تامین سوخت ناوگان دیزلی، سهمیه این ناوگان به روند قبلی بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۰    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با هنرمندان از اختصاص شعبه های ویژه تامین اجتماعی برای رسیدگی به مشکلات بیمه ای آنها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۵    
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سپاه به مسائل سیاسی ورود پیدا نکرده است و دارد به وظایف قانونی خودش می پردازد، اما به عنوان یکی از ارکان قدرت نظام ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۲    
عبدالفتاح سلطانی وکیل دادگستری است اما اسمش از سال ها پیش در صفحات سیاسی رسانه ها دیده می شد. او از اواخر دهه ی 70 برای قبول پرونده های موصوف به حقوق بشری که خواه ناخواه سیاسی قلمداد می شدند شناخته ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۲    
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، گفت : وزیر ورزش و جوانان از حادثه پیش آمده برای کیمیا علیزاده بسیار ناراحت شد و از من خواست به هر شکل ممکن از این قهرمان ارزنده حمایت شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۴۸    
مدیرکل طرح های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد شرایط پرداخت تسهیلات اشتغال زایی این نهاد را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۴۱    
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره اقدامات و رویکردهای این بخش از تعداد رسانه های فعال گرفنه تا وام هایی که برای خبرنگاران در نظر گرفته شده و شرایط بیمه اهالی رسانه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۳۹    
وزیر علوم در خصوص آخرین وضعیت پرونده های دانشجویان بازداشتی گفت: مستقیما با رئیس قوه قضاییه، دادستان کل کشور و دادستان تهران در خصوص پرونده های این دانشجویان صحبت کردم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۳۰    
معاون رئیس جمهور آمریکا در ادامه سیاست های خصمانه واشنگتن علیه کشورمان از برخی اعتراضات در ایران حمایت کرد و مدعی شد: ما در کنار مردم ایران هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۷    
یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: امیدوارم یک آیت الله خلخالی دیگر در قوه قضاییه بیاید هر چند دشمنان نسبت به ایشان حقد و کینه دارند اما کار اصلی را مرحوم خلخالی کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۲    
وزیر راه و شهرسازی از تدوین لایحه ای در زمینه ی اجاره بهای مسکن و طرح پیشنهاد معافیت مالیاتی برای خانه های کوچک مقیاس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۶    
سفیر ایران در انگلیس گفت: امید است با اجرای موثر و اعمال نظارتهای لازم، بسته پیشنهادی، نرخ ارز را تا حد مناسبی تعدیل نماید و التهاب در بازار پولی و مالی کشور کنترل و مدیریت گردد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۳۱    
یک شرکت تجاری از تولید دوربین تازه ای خبر داده که قادر به تهیه تصاویر 360 درجه از تاریک ترین و بکرترین نقاط اقیانوس هاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۵    
رئیس جمهوری آمریکا مجددا رسانه های خبری را به باد انتقاد گرفت و با توصیف آنها به عنوان "دشمن مردم" گفت که آنها "حتی می توانند جنگ به راه بیندازند."
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۴    
شبکه های لرزه نگاری مرکز لرزه نگاری کشوری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در تیر 1397 بیش از 1000 زمین لرزه را ثبت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۱۶    
عضو اتاق بازرگانی با بیان اینکه کارت بازرگانی باید در آینده حذف شود که البته درخصوص آن نتایجی حاصل شده است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۹    
منابع خبری روز دوشنبه گزارش دادند، پلیس فدرال آمریکا (FBI) چهار تبعه روس را در این کشور دستگیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۵۰    
مسائل کامیون داران و رانندگان ابعاد گوناگونی دارد که دارای راه حل های حقوقی و سیاستی است؛ اما این مسائل لاینحل باقی مانده و کُندی تصمیم گیران اصلی این حوزه علت العلل ناکامی هاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۴۹    
محققان دانشگاه " تگزاس اِی اَند اِم"( Texas A&M) و موسسه فناوری "استیونز"(Stevens Institute of Technology) مواد جدیدی را تولید کرده اند که می توانند زخم های جدی را درمان کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۴۸    
توسعه ناپایدار و نامنسجم در نقاط مختلف کشور، از جمله بزرگ ترین مشکلاتی است که عدالت جغرافیایی را در ایران به شکل جدی به چالش کشانده و بسیاری از مناطق جغرافیایی کشور را با عقب ماندگی های ناراحت کننده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۴۲    
یک متخصص پوست و مو ضمن توضیحاتی درباره انواع ریزش مو و علل آن، گقت: ریزش 70 تا 100 تار مو در طول روز طبیعی است و با استفاده از یک شامپو با PH مناسب و رژیم غذایی مناسب می توان از ریزش مو جلو گیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۴۰    
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس تصویب طرح دو فوریتی برگزاری تجمعات و راهپیمایی ها را در شرایط فعلی و با اعتراضات موجود به وضعیت اقتصادی بسیار مهم خواند و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۹    
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با بیان این که رتبه بندی وبومتریکس دانشگاه های جهان منتشر شد، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۷    
نشست رسانه ای دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با حضور حسین علیزاده، آذین موحد، حمیدرضا اردلان، هومان اسعدی و علی ثابت نیا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۱    
ر. اعتمادی، نویسنده صاحب رمان های پرفروش درباره لاله زار، ناصرخسرو، خاطرات عاشقانه اش و بسیاری مباحث ریز و درشت دیگر صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۰    
تعدادی از پژوهشگران حوزه تاریخ تهران از نبود خانه مشروطه در تهران گله و پیشنهادهایی برای ایجاد این خانه در پایتخت مطرح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۹    
وزیر امور خارجه کشورمان به اعمال مجدد تحریم های آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۸    
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره شکایت باشگاه خونه به خونه بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۷    
تیم فوتبال اوسترشوندس موفق شد در هفته شانزدهم لیگ سوئد به پیروزی برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۶    
بیرانوند پس از درخشش در تیم ملی و جام جهانی این روزها در پرسپولیس نیمکت نشین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۵    
دو سارق لوازم خودرو که حین فرار با بی ام و سرقتی به هشت دستگاه خودروی دیگر خسارت زده بودند با تلاش ماموران گشت کلانتری دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۱۵    
مجلس خبرگان رهبری با انتشار بیانیه ای از سران سه قوه خواست در راستای بهبود اوضاع اقتصادی کشور و حل مشکلات معیشتی مردم پاسخگو باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۰۴    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: به دلیل تصادف جاده ای در محور بروجرد اراک 7 نفر کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۰۱    
معاون سیاسی دفتر روحانی به سؤالات متعددی از موضوع مذاکره با آمریکا و و آینده رابطه ایران با عربستان و... پاسخ می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۲۵    
یکی از قاتلان شهید علی خواجویی (محیط بان استان کرمان) لحظاتی پیش دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۱۳    
فرماندار راور گفت: محیط بان اداره محیط زیست شهرستان راور به ضرب گلوله شکارچی غیرمجاز به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۵۵    
مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در توییتر خود از بازگشت مرحله اول تحریم ها علیه ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۳۰    
وزیر امور خارجه عربستان امروز (دوشنبه) از درخواست کانادا برای آزاد کردن فعالان مدنی بازداشت شده در کشورش انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۳    
یک کاربر عربستانی امروز-دوشنبه- با انتشار تصویری در توییتر، کانادا را به حمله ای مشابه حمله های 11 سپتامبر به آمریکا تهدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۰    
نخست وزیر روسیه امروز (دوشنبه) گفت، تصمیم آتی سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) برای پذیرفتن گرجستان در این ائتلاف می تواند باعث بروز مناقشه ای وحشتناک شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۱۱    
رئیس جمهوری ایران در پاسخ به درخواست های رییس جمهور آمریکا برای مذاکره گفت: همزمان با تحریم، مذاکره چه معنایی می خواهد داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۲    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با امضای یک دستور اجرایی در روز دوشنبه، فرمان شروع موج جدیدی از تحریم های ضدایرانی را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۷    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی ایران ضامن امنیت منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز است و بنا نیست جز ما کسی در خصوص امنیت این منطقه صحبت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۳    
مدیر گروه پژوهش مدیریت محیط زیست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به این که تا سال 2100 آینده خوبی برای دریای خزر پیش بینی نمی کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۲۰    
حمید گودرزی بازیگر معروف سینما و تلویزیون در اینستاگرامش نوشت: بزودی در نقش حاج آقا در فیلم حاج آقا سلام علیکم چه شود میخوام نقش روحانی بازی کنم در یک کمدی عالی
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۶    
طنز و کاریکاتور کاریکاتور - لیست عنوان کارتون مرضیه خانی زاده در نیشخط است که به عدم انتشار اسامی متخلفان ارزی علیرغم بازداشت و یا برگزاری دادگاه اشاره دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۵    
یک مقام ارشد آمریکایی گفت که واشنگتن برای فشار آوردن به ایران با سایر کشور های جهان همکاری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۳    
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه پرچم دار جدید کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی 2018 فردا (سه شنبه) معرفی می شود، گفت: قطعا یک بانوی ورزشکار جایگزین کیمیا علیزاده خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۰    
عضو شورای مرکزی موتلفه گفت: ترامپ با زبان تهدید جلو آمد، مردم و مسئولان جوابش را دادند، بعد از آن پیشنهاد بی قید و شرط مذاکره را عنوان کرد بنابراین باید بدانید که طرح مذاکره با ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۳۷    
کاخ سفید با صدور بیانیه ای درباره ایران، پیشنهاد امضای توافقی جدید با ایران را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۳۴    
یک منبع آگاه در دولت درباره برخی اخبار منتشره در رسانه ها مبنی بر استعفای حسام الدین آشنا از مسئولیت های دولتی اش گفت: استعفای آشنا صحت ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۵    
مرتضی حیدری امشب برای گفت وگو با رییس جمهور به نهاد ریاست جمهوری می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۴    
اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری از سید مجتبی حسینی معاون امور هنری حکم گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۳    
غلامعلی حداد عادل در وضعیت عادی جسمانی به سر می برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۲۳    
حسین هدایتی ملقب به عابربانک پرسپولیسی ها که برای چندمین بار طی دوسال اخیر در حبس به سر می برد باید برای مدتی دیگر در حبس بماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۳    
خانه پدری فروغ فرخزاد که در کوی امیرخادم محدوده ی چهارراه مولوی تهران واقع شده است. چند روزی است که زمزمه تخریب این خانه به گوش می رسد. با انعکاس این خبر در رسانه ها، جلوی تخریب این خانه گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۱    
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی، گفت: ما سعی و تلاش می کنیم اما نباید از اول توقعات را بالا ببریم. این مسئله به تیم فشار می آورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۹    
در شرایطی که سامسونگ عنوان برترین تولیدکننده گوشی های هوشمند را در جهان در اختیار دارد، شرکت چینی هواوی می گوید تا سال 2019 این عنوان را از رقیب کره ای خود می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۷    
با اعلام سیاست جدید ارزی و آسوده شدن خیال معامله گران ارز که در مدت اخیر حضورشان در بازار جرم بوده و قاچاقچی محسوب می شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۶    
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از ارائه تسهیلات جدید به فوتبالیست ها، والیبالیست ها و بسکتبالیست های فعال در تیم های ملی و لیگ برتر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۶    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور وزیر خارجه در جلسه امروز این کمیسیون، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۹    
سردار شعبانی از فرماندهان ارشد سپاه با بیان اینکه 13 نفر از دستگیرشدگان ناآرامی های اخیر بازار با سرویس اطلاعات امارات در ارتباط بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۸    
عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی شکایت قضات درباره اظهارات اخیر نماینده تهران به این هیئت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۶    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در صورت عدم تصویب FATF فعالیت بانکی خارج از سوئیفت را نمی توانیم انجام دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۵    
هافبک تیم ملی ایران و عضو جدید باشگاه برایتون انگلیس گفت:بعد از چندین سال که به همراه آلکمار در لیگ هلند بودم باید می رفتم تا رو به جلو حرکت کنم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۳    
آیا حکم شهردار شهر دوگنبدان، مرکز شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از سوی استاندار لغو می شود؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۱    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تصریح کرد که "مردم و رهبری فلسطین در کنار برادران خود در عربستان سعودی ایستاده اند".
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۶    
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت که مدیر کل سابق تربیت بدنی استان قزوین و معاون پیشین وی به اتهام اختلاس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۵    
افزایش حجم نقدینگی یکی از عوامل تورم و به هم ریختگی بازار محسوب می شود؛ با این حال، متأسفانه اغلب دولت ها در ایران نقدینگی سالانه را افزایش می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۳    
یک منبع نزدیک به دفتر حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری با رد این مطلب که ایشان و شماری از شخصیت های کشور در سال 92 و پس از انتخابات ریاست جمهوری با گزینه رحمانی فضلی برای وزارت کشور مخالف بوده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۲    
وزیر بهداشت درباره اینکه چه خبر خوبی برای مردم و رفع نگرانی های آنها دارید، گفت: امشب آقای رییس جمهور، خبر خوب را به مردم خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۱    
عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی دولت افغانستان امروز(دوشنبه) ضمن تایید مذاکره مستقیم آمریکا با طالبان گفت، هدف از این مذاکرات تسهیل گفت وگوهای صلح میان کابل و طالبان بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۱    
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم عملکرد مسئولان و مشکلات مورد رصد قرار می دهند گفت: به سبب حفظ نظام اسلامی مردم مشکلات را تحمل می کنند ولی مسئولان وظایف سنگینی در حل مشکلات برعهده دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۷    
روزنامه خراسان در گزارشی به یک نوشته از جان بولتون اشاره کرد که حاوی راهبردهای ایجاد اغتشاش در ایران است و توسط دونالد ترامپ نیز در حال اجراست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۵    
فرمانده انتظامی گلستان از کشف مقداری زیادی کالا با ارزش تقریبی بیش از 5 میلیارد تومان که در یک گاوداری در نزدیکی گرگان دپو شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۴    
عاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: برخی التهاباتی که در ایام اخیر در بازار ارز کشور ایجاد شد، نه از بابت مصارف ارزی بخش تولید یا نیاز های مصرفی مردم، بلکه ناشی از تقاضا های غیرتجاری بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۳    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور از کشف و ضبط اشیای عتیقه مربوط به دوره تاریخی و ساسانی در استان های خراسان شمالی و گلستان و تعدادی اشیای تاریخی از دوره های قبل اسلام تا اسلام در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۰۳    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شروع خوبی داشته ایم ولی این تازه آغاز کار است. نتایج و اتفاقات گوناگونی در پیش داریم و از جوان ها بیشتر خواهیم دید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۷    
دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشور با بیان اینکه در حال حاضر 100 قطعه ساز کشور در حالت تعلیق و یا تعطیلی هستند، گفت: در شرایط فعلی پیش بینی افزایش 80 تا 140 درصدی قیمت در قطعات خودرو مطرح است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۶    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش 2میلیون تومانی قیمت دنا پلاس و سمند ال ایکس دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۵    
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت 3 میلیون و 575 هزار تومان و هر گرم طلای 18عیار با قیمت 280 هزار تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۳    
رئیس پلیس فتا استان زنجان از دستگیری چند باند فیشینگ حرفه ای یا برداشت از حساب های مردم با درگاه های جعلی اینترنتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۳    
سازمان هواشناسی کشور با پیش بینی آب وهوای کشور طی سه روز آینده از بارش باران در استان های شمالی، سمنان و تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۶    
ناصر عباسی، بازیکن پیشکسوت استقلال، امروز دوشنبه 15 مرداد، مهمان برنامه تلویزیونی وقتشه می شود تا درباره یکی از بحران های طی شده زندگی خود صحبت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۵    
بهرام شفیعی، مجری ورزش و مردم ، پس از 40 سال از اجرای این برنامه، کناره گیری کرد. قرار است که به جای او چهره های جوان اجرای این برنامه را برعهده بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۵    
فرمانده انتظامی استان خوزستان، از دستگیری عوامل آتش سوزی عابر بانک های شهرستان های اهواز، کارون و دشت آزادگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۴    
عابربانک پرسپولیسی ها باید برای مدتی دیگر در حبس بماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۳    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: بر اثر فرو ریختن دیوار یک سیلوی گندم در شهرستان مرند چهار کارگر در زیر آوار مدفون شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۲    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی از کشف جسد یک قلاده خرس قهوه ای در شهرستان مانه و سملقان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۳    
خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی اعلام کرد: اگرچه ائتلاف عربی در یمن پیروزی خود مقابل القاعده را اعلام کرده اما شواهد حاکی از آن است این پیروزی در واقع براساس توافقاتی با شبه نظامیان صورت گرفته که خطر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۸    
معاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: پرداختی از جیب مردم در حوزه سلامت 40 درصد است که 22 درصد آن مربوط به هزینه های دندانپزشکی است و رقم بالایی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۲    
کشتی غول پیکر ولیعهد عربستان در بندر نیوم لنگر انداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۲    
یکی از خواننده های زیر زمینی که در انتخابات ریاست جمهوری سال 96، طرفدار سفت و سخت رییسی بود این روزها در خارج از کشور خال و روز خوشی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۶    
علی مطهری، نایب رییس مجلس شورای اسلامی در مورد طرح سوال از رییس جمهوری ضمن تاکید بر اینکه روحانی نباید به بهانه مصلحت کشور موانع پیش روی دولت را پنهان کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۸    
یک کارشناس ارشد گیاهان دارویی معتقد است، مصرف هندوانه می تواند در درمان بیماری وسواس افراد موثر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۴    
سخنگوی قوه قضاییه گفت که در پرونده های اقتصادی اخیر تا به امروز 45 نفر بازداشت شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۹    
کمیسر خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه آلمان، انگلیس و فرانسه عمیقا نسبت به اعمال تحریم های مجدد آمریکا بر ضد ایران ابراز تاسف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۷    
طنز بی قانون به برخی اخبار از جمله دستور العمل وزارت بهداشت و توضیحات هاشمی در خصوص صرفه جویی 100میلیون تومانی، واکنش نشان داد.
  • ۱