پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۶:۴۰Dec 2018 13

خبرهای آفتاب نیوز 17 مرداد 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 1 مرداد 1397 آفتاب نیوز 2 مرداد 1397 آفتاب نیوز 3 مرداد 1397 آفتاب نیوز 4 مرداد 1397 آفتاب نیوز 5 مرداد 1397 آفتاب نیوز 6 مرداد 1397 آفتاب نیوز 7 مرداد 1397 آفتاب نیوز 8 مرداد 1397 آفتاب نیوز 9 مرداد 1397 آفتاب نیوز 10 مرداد 1397 آفتاب نیوز 11 مرداد 1397 آفتاب نیوز 12 مرداد 1397 آفتاب نیوز 13 مرداد 1397 آفتاب نیوز 14 مرداد 1397 آفتاب نیوز 15 مرداد 1397 آفتاب نیوز 16 مرداد 1397 آفتاب نیوز 17 مرداد 1397 آفتاب نیوز 18 مرداد 1397 آفتاب نیوز 19 مرداد 1397 آفتاب نیوز 20 مرداد 1397 آفتاب نیوز 21 مرداد 1397 آفتاب نیوز 22 مرداد 1397 آفتاب نیوز 23 مرداد 1397 آفتاب نیوز 24 مرداد 1397 آفتاب نیوز 25 مرداد 1397 آفتاب نیوز 26 مرداد 1397 آفتاب نیوز 27 مرداد 1397 آفتاب نیوز 28 مرداد 1397 آفتاب نیوز 29 مرداد 1397 آفتاب نیوز 30 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۰۳:۲۸    
روزنامه کیهان راهکارهای سید محمد خاتمی برای حل مشکلات اقتصادی را "فرار به جلو" خوانده و نوشته او برای "نجات خود" منتقد وضع کنونی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۰۰:۳۳    
شهردار مشهد گفت: باتوجه به تجربه و توانمندی موجود در گروه خودروسازی سایپا، این مجموعه با موفقیت از تحریم ها عبور خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۱    
بازار کاغذ در سال های اخیر با نوسان هایی روبه رو بوده است. شوک ارزی اواخر دولت محمود احمدی نژاد یکی از این بدترین دوران عرضه کاغذ و خصوصا کاغذ روزنامه در ایران بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۱    
سرپرست پلیس امنیت عمومی استان اصفهان از پلمب 38 واحد صنفی فروش لباس های مردانه و زنانه نامتعارف در اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۱    
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان شهربابک از امدادرسانی به 11 خانه کپری عشایری دشت خاتون آباد شهربابک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱    
سرهنگ رضا زارعی بیان کرد: پس از وقوع سرقت های سریالی از کارگاه ها و خانه باغ های محور همدان- ملایر، رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱    
رئیس جمهور در پیامی با تبریک روز ملی سنگاپور به دولت و ملت این کشور، ابراز امیدواری کرد که مناسبات تهران-سنگاپور با مساعی و همکاری مشترک و در راستای تأمین منافع دو ملت در تمامی زمینه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱    
همزمان با 17 مرداد روز خبرنگار مراسم اهدای قلم زرین به سیدمحمود دعایی توسط انجمن آزادی مطبوعات برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱    
همزمان با روز خبرنگار، ماموران رفع سد معبر شهرداری با فروشنده کنار خیابان و خبرنگار یک خبرگزاری که برای ممانعت از تحقیر یک نان آور خانواده تذکر داده بود، مورد ضرب و شتم و بی احترامی قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۴۳    
وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور، خواستار واریز ارز حاصل از فروش پتروشیمی ها به حساب بانک مرکزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۲۷    
یک مقام مسوول در سفارت ایران در لندن تایید کرد که حساب بانکی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن که به دلیل تحریم ها مسدود شده بود، مجددا افتتاح شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی در سه روز آینده در استان های واقع در سواحل خزر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
یک مدرس دانشگاه در نهاوند گفت: اگر ازدواج و تشکیل خانواده در شرایط و زمان مناسب خود انجام گیرد و فرزندان از نظر جسمی، روحی، روانی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
شرکت تایوانی TSMC به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده تراشه پردازنده در جهان، اعلام کرده است توقف خط تولید تراشه هایش تحت تاثیر حمله بدافزار معروف واناکرای بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: به منظور آبرسانی به باغات غرب اصفهان از شامگاه سه شنبه خروجی سد زاینده رود افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به تنش آبی موجود در این استان یادآور شد که هم اینک آب آشامیدنی مورد نیاز 750 روستا در فارس با تانکر تامین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
وزارت بازرگانی چین اعلام کرد که بر روی 16 میلیارد دلار کالاهای وارداتی آمریکا 25 درصد تعرفه تجاری بیشتر اعمال خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۶:۳۳    
طعم تلخ سیب زمینی بویژه در سیب زمینی آب پز نمایانگر وجود سولانین در بافت سیب زمینی است. آب پز کردن تاثیری روی سم ندارد، اما سرخ کردن سیب زمینی میزان سم را کاهش می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۶:۱۲    
گوشی های میان رده سامسونگ در اوایل سال آینده 2019 میلادی به نسخه جدید سیستم عامل اندروید 8 ( اندروید اوریو ) مجهز و به روزرسانی خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۶:۰۰    
جان بایلی برای دومین بار پیاپی به عنوان رئیس آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۵:۱۰    
شهردار منطقه 3، بر این باور است که برای حل معضل و کاهش ریسک خطرات ساختمان های پرخطر لازم است که برخوردی دوسویه در قالب راهکارهای تنبیهی و تشویقی به صورت توامان دیده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۴:۱۱    
رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: در حال حاضر 6 میلیون ایرانی از محل تولید و عرضه فرش دستباف در کشور ارتزاق می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۳:۳۵    
پوند انگلیس که در حال حاضر در پایین ترین سطح یازده ماه اخیر خود به سر می برد ممکن است در صورت نرسیدن به توافقی مشخص بر سر بریگزیت، 10 درصد ارزش خود را از دست بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۳:۰۰    
مقام های انگلیس از احتمال به تعویق انداختن به کارگیری نسل جدید زیردریایی های هسته ای انگلیس به دلیل وجود نقیصه ای در لوله های موشک بالستیک طراحی و تولید شده در آمریکا برای این زیردریایی ها خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۲:۳۴    
مدیرکل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو با بیان اینکه اکنون در بسیاری از اقلام میزان تامین داروها بیشتر از گذشته شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۱:۵۰    
مدیر کل موزه ملی ایران گفت: مجموعه تابلو-عکس های نمایشگاه به من نگاه کن بعد از پایان نمایشگاه لوور شعبه تهران سه شنبه 16 مرداد به بهمن کیارستمی فرزند مرحوم عباس کیارستمی تحویل داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۱:۳۴    
نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می دهد، حدود یک سوم از آمریکایی هایی که در این نظرسنجی شرکت کردند (29 درصد) با این مساله که "رسانه های خبری دشمن مردم هستند" موافقند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۵۵    
فرمانده انتظامی فیروزآباد از توقیف 7 دستگاه خودرو و کشف مقادیر زیادی کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 100میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۴۴    
باشگاه ناپولی برای حضور قدرتمندانه در فصل جدید با ستاره سن اتین قرارداد امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۳۳    
اتوبوس تیم فوتبال پرسپولیس مورد حمله قرار گرفت اما دو بازیکن این تیم آسیب ندیدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۳۲    
برخی رسانه ها نوشته اند که شورای نگهبان در نشست امروز خود اصلاحیه قانون منع به کارگیری بازنشستگان را تأیید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۱۳    
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از فعالان فرهنگی خارج از کشور درباره دغدغه و نگرانی علاقه مندان به انقلاب در آن سوی مرزها که از سوی یکی از حضار مطرح شد، فرمودند: نسبت به اوضاع ما اصلا نگران نباشند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۶    
باشگاه استقلال اطلاعیه ای درباره نحوه استقرار هواداران این تیم و باشگاه تراکتورسازی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۶    
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ترامپ سیاست اصلی و استکباری آمریکا را بدون نقاب و بازی های سیاسی به مردم دنیا نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۶    
وزارت دارایی آلمان اعلام کرد: تا کنون برای بازگرداندن 300 میلیون یورو وجه نقد از حساب های بانکی ایران به این کشور تصمیمی نگرفته ایم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۶    
سخنگوی رئیس جمهوری روسیه دریافت نامه رئیس جمهوری آمریکا خطاب به ولادیمیر پوتین را تایید کرد، اما گفت که رئیس جمهوری هنوز نامه او را نخوانده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۱۹    
رند پال سناتور آمریکایی روز چهارشنبه اعلام کرد که در سفر این هفته خود به مسکو، حامل نامه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به همتای روسی خود با مضمون توسعه همکاری ها میان دو کشور بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۱۷    
کمیسر بودجه و منابع انسانی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه با اشاره به اقدامات خصمانه دولت آمریکا علیه ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۱۰    
رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور با اشاره به اهمیت بررسی موضوع مدارس خشتی و گلی در کشور، گفت: حدود 987 کلاس خشتی و گلی در کشور وجود دارد و طبق برنامه ریزی ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۰۵    
اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 98-1397 دانشگاه تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۵۹    
وزارت امور خارجه ژاپن امروز (چهارشنبه) با انتشار بیانیه ای مشترکی اعلام کرد که این کشور و آمریکا بر تعهد خود در قبال ادامه همکاری ها در راستای منع اشاعه تسلیحات اتمی تاکید دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۵۹    
رئیس مرکز بهداشت چهار محال و بختیاری گفت: با حذف سه عامل خطر حوزه سلامت، می توان 80 درصد بیماری های قلبی عروقی، دیابت نوع دوم و بیش از 40 درصد سرطان ها را کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۶    
بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری ال 90، چهار نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۳    
صرافی ها که بر پایه دستورالعمل جدید به بازار ارز بازگشته اند 23 نوع وظیفه بر عهده دارند که اعمال سقف پنج هزار یورویی برای مسافرت از جمله آنهاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۳۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اعلام کرد: ساعت کار کنونی ادارات این استان تا پایان مردادماه جاری تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۳۳    
گاز کلر در یکی از استخرهای استان قم باعث مسمومیت 10 دختر کم سن و سال شد که کار هشت نفر از این افراد به بیمارستان کشیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۳۰    
یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه کالیفرنیا، برای حفاظت از هواپیماهای بدون سرنشین، الگوریتمی را طراحی کردند که موجب دور شدن پرندگان از هواپیما می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۲۷    
سرمربی استقلال مصاف تیمش با تراکتورسازی را دشوار توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۲۰    
مهاجم جدید نیجریه ای استقلال نخستین حضور خود در تمرین آبی های پایتخت تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۰۸    
رئیس جمهوری تقویت بیش از پیش روابط تهران – اسلام آباد در همه عرصه های مورد علاقه و از جمله اقتصادی را ضروری خواند و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۰:۰۶    
بلاخره نخستین روز اجرای تحریم صنعت خودروسازی از راه رسید. با خروج آمریکا از برجام، رئیس جمهوری این کشور اعلام کرد که قصد دارد تحریم ها علیه ایران را دوباره فعال کند و با توجه به اهمیت بالای خودروسازی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۴۹    
تشخیص و درمان بیماری آلزایمر دشوار است، اما در این مطالعه محققان یک روش جدید را برای تشخیص این بیماری یافته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۴۷    
برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس به علیرضا بیرانوند و وحید امیری دو بازیکن تیمش که در روسیه حاضر بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۴۶    
دومین نشست هم اندیشی استاندار تهران با دبیران کل احزاب، عصر امروز برگزار شد. شریف عضو خانه احزاب ایران خبر داد که درباره راه اندازی خانه احزاب استان تهران پیشنهادهایی مطرح شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۰    
در دو روز اول فعالیت بازار ثانویه 80 میلیون یورو معامله انجام شد و قیمت دلار در این بازار در معاملات امروز به 8240 تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۸    
رییس فراکسیون مرزنشینان مجلس شورای اسلامی گفت که این فراکسیون پیگیر استیضاح وزیر راه است و در هفته بعد از تعطیلات مجلس نسبت به پیگیری استیضاح اقدام می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۷    
یک عضو کمیسیون اجتماعی در خصوص استیضاح وزیر کار گفت: تا امروز استیضاحی مانند استیضاح ربیعی نداشتیم که تا این حد آیین نامه مجلس در آن نادیده گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۶    
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، ابتلای 78 نفر از اهالی منطقه ای روستایی در استان سیستان و بلوچستان را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۷    
سرپرست فرمانداری شادگان با اشاره به آتش سوزی در نخلستان های شهر خنافره گفت: حدود 600 اصله نخل در این آتش سوزی طعمه حریق شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۶    
نخستین فهرست تیم المپیاکوس برای فصل جدید لیگ اروپا با حضور ملی پوشان ایرانی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۴    
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه این نهاد یک اورژانس اجتماعی است که اکنون ظرفیت آن تکمیل است و برای پذیرش نیازمندان خارج از چرخه حمایتی نیازمند کمک و حمایت مسئولان هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۹    
وزیر خارجه عربستان سعودی امروز (چهارشنبه) تصریح کردکه رفتار طرف کانادایی قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۸    
قیمت دلار، یورو و سکه در بازار امروز ارزان تر از دیروز بود. البته هر قدر به ظهر نزدیک تر شد، افزایش قیمت در بازار مشهودتر بود و نهایتا دلار به 9700 تومان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۷    
مهندسان دانشگاه "ام.آی.تی"، یک حسگر جدید ابداع کرده اند که می تواند با بررسی تاثیر داروهای شیمی درمانی، به شناسایی داروی مناسب کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۸    
منصوری درباره بازار کار رشته آی.تی گفت: آی.تی اولین رشته بیکار ایران است و بخش اعظمی از فارغ التحصیلان این رشته فاقد مهارت های مورد نیاز بازار کار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۷    
پس از اجرایی شدن بسته ارزی جدید از روز گذشته شرایط نشان می دهد که اجرای این سیاست، گامی رو به جلو برای اقتصاد بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۳    
به گزارش خبرگزاری آناتولی، رشیده طلیب به عنوان نخستین زن مسلمان، نامزد انتخابات ورود به کنگره ایالات متحده آمریکا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۲    
رئیس مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مسمومیت 27 نفر در یکی از مجتمع های آبی مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۱    
فاتح دونمز وزیر انرژی و منابع طبیعی ترکیه در مورد تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: تأمین امنیت عرضه و تقاضا برای ما بسیار مهم است. ترکیه روابط تاریخی با ایران دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۰    
شهردار شهمیرزاد از این شهر نمونه گردشگری بین المللی به مثابه یک شهر بدون دفتر گردشگری نام برد و گفت: این در حالی است که همه شهرهای نمونه بین المللی گردشگری براساس قانون و تصویب هیئت وزیران باید از ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۹    
پژوهشگران انگلیسی، در پژوهشی ادعا کردند که شاید دلیل برداشت نادرست رفتار دیگران، انتظارات شخصی انسان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۸    
سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان حضور پیدا نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۷    
ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد که همسر رئیس جمهور این کشور به بیماری سرطان مبتلا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۶    
مدیر مرکز مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی استان یزد، با اشاره به این که عوامل زیادی در افزایش سن ازدواج و در پی آن کاهش جمعیت کشور نقش دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۴    
دولت آلمان ضمن هشدار نسبت به تاثیر بازگرداندن تحریم های علیه ایران بر منطقه از آمریکا خواست تا برای اعمال تحریم، منافع اتحادیه اروپا را در نظر بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۲    
مریم عمید سمنانی ملقب به مزین السلطنه، نخستین زن روزنامه نگار ایرانی است که در اواخر قرن گذشته خورشیدی، دو نشریه را با موضوع زنان منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۷    
سرانجام سامان قدوس به تیم تازه لالیگایی شده اوئسکا پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۵    
هر روز صدها هزار نفر در سراسر جهان با افسردگی مواجه می شوند. افسردگی به عنوان یک اختلال روانی با کمبود انرژی و مشکل در حفظ تمرکز و یا عدم علاقه به زندگی خود را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۴    
دادستان تهران در خصوص وضعیت رسیدگی به پرونده های ارجاعی به شعب بازپرسی ویژه رسیدگی به جرایم حوزه ارز و واردات خودرو و گوشی تلفن همراه اطلاع رسانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۲    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از ابلاغ بخشنامه رئیس سازمان تعزیرات برای رسیدگی فوری به پرونده ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۱    
نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان روز شنبه بیستم مردادماه با حضور اصحاب رسانه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۹    
آیا می دانستید هر علتی از عدم تعامل هورمونی گرفته تا کمبود ویتامین ها و مصرف برخی داروهای تجویزی، سرنخ هایی در مورد اضافه وزن به شما می دهند؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۷    
وقتی دهان شما مزه و طعم فلز را به خود می گیرد، معمولا نباید نگران باشید. اما در صورتی که این مشکل ادامه دار بود، شاید نیاز به برخی بررسی های پزشکی داشته باشید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۶    
مدیر ارشد منطقه ای اسنپ خبر می دهد که تاکسی های سنتی در مقابل این دفتر موقت اسنپ در شهر بابل تجمع کرده و اجازه ورود و خروج پرسنل این شرکت را نمی دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۲    
وزیر خارجه آمریکا مدعی شد: ما از متحدان و شرکایمان میخواهیم که به آمریکا بپیوندند و به سران ایران اجازه ندهیم که هزینه سرکوب مردم ایران و تروریسم را در سراسر جهان تامین کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۹    
معاون بخش حج و عمره در وزارت اوقاف یمن گفت که سعودی ها برای چهارمین سال مانع حضور رسمی زائران یمنی در مناسک حج شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۸    
متخصص پزشکی ورزشی در پاسخ به این سئوال که بهترین زمان ورزش کردن چه زمانی است، گفت: بهترین زمان ورزش کردن زمانی است که شما در حداکثر هوشیاری قرار دارید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۹    
رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین فاش ساخت که برای جانشینی سامپائولی با گواردیولا تماس گرفته بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۸    
رئیس شرکت MTN آفریقا می گوید: با تحریم های جدید آمریکا نگران انتقال 256 میلیون سرمایه نقد از ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۴    
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: نظام جامع رسانه بار مالی دارد و در صورت تصویب آن به صورت طرح در مجلس مورد ایراد شورای نگهبان قرار می گیرد بنابراین دولت باید هر چه سریعتر لایحه جامع رسانه را به مجلس ارسال ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۲    
درحالی که طبق پیش بینی فعالان بازار سیر نزولی قیمت ها در بخش طلا و ارز باید در روز جاری نیز ادامه پیدا می کرد ولی به دلیل برخی پشت پرده ها موج بازار باز هم صعودی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۰    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش 1 تا 3 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی در سطح بازار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۶:۵۹    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش 1 تا 3 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی در سطح بازار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۶:۴۳    
دادستان تهران در روز جاری ضمن تبریک روز خبرنگار، در خصوص وضعیت رسیدگی به پرونده های ارجاعی به شعب بازپرسی ویژه رسیدگی به جرایم حوزه ارز و واردات خودرو و گوشی تلفن همراه اطلاع رسانی کرد و به شرکت های ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۶:۱۵    
دبیر ستاد توسعه هوایی و هوانوردی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری گفت: ایران در زمینه تعمیر و نگهداری انواع هواپیما به خوداتکایی رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۶:۱۱    
دبیرکل سازمان ملل با اعلام حمایت مجدد از برجام، تاکید کرد که این توافق یک دستاورد دیپلماتیک کلیدی در سال های اخیر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۲    
رئیس جمهور به مناسبت روز خبرنگار در جمع خبرنگاران حاضر حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۳۳    
منابع صهیونیستی از یک طرح حمل و نقل برای اتصال کرانه باختری به قدس و ساخت جاده، بنادر و راه آهن از طرف اتحادیه اروپا بدون اطلاع اسرائیل خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۳۱    
مدیر کل شیلات مازندران گفت که ارزش صادرات خاویار پرورشی استان در سه ماهه سال به 10میلیون دلار رسید که بیشتر از سه برابر مدت مشابه سال گذشته است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۲۲    
دونالد ترامپ تاکید کرد که کره شمالی در برچیدن برنامه هسته ای خود در حال پیشرفت است.