شنبه ۲۹ دیساعت ۱۸:۰۳Jan 2019 19
 

خبرهای آفتاب نیوز 24 مرداد 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 1 مرداد 1397 آفتاب نیوز 2 مرداد 1397 آفتاب نیوز 3 مرداد 1397 آفتاب نیوز 4 مرداد 1397 آفتاب نیوز 5 مرداد 1397 آفتاب نیوز 6 مرداد 1397 آفتاب نیوز 7 مرداد 1397 آفتاب نیوز 8 مرداد 1397 آفتاب نیوز 9 مرداد 1397 آفتاب نیوز 10 مرداد 1397 آفتاب نیوز 11 مرداد 1397 آفتاب نیوز 12 مرداد 1397 آفتاب نیوز 13 مرداد 1397 آفتاب نیوز 14 مرداد 1397 آفتاب نیوز 15 مرداد 1397 آفتاب نیوز 16 مرداد 1397 آفتاب نیوز 17 مرداد 1397 آفتاب نیوز 18 مرداد 1397 آفتاب نیوز 19 مرداد 1397 آفتاب نیوز 20 مرداد 1397 آفتاب نیوز 21 مرداد 1397 آفتاب نیوز 22 مرداد 1397 آفتاب نیوز 23 مرداد 1397 آفتاب نیوز 24 مرداد 1397 آفتاب نیوز 25 مرداد 1397 آفتاب نیوز 26 مرداد 1397 آفتاب نیوز 27 مرداد 1397 آفتاب نیوز 28 مرداد 1397 آفتاب نیوز 29 مرداد 1397 آفتاب نیوز 30 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۲۹    
معاون گردشگری با تاکید بر این که موضوع ارز مسافرتی و پیگیری چالش های آن از دستور کار سازمان میراث فرهنگی خارج نشده است توضیحاتی را در این خصوص ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۷    
بررسی جدیدترین تحولات بازار ثانویه ارز نشان میدهد، نرخ دلار به 8080 و قیمت یورو به 9110 تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۸    
مازیار ناظمی معتقد است که جواد خیابانی چشم خورده.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۷    
یک هیئت بلندپایه از مقامات دولتی و مدیران شرکت های وارد کننده چای ایران قرار است در هفته سوم ماه اکتبر به هند سفر کنند تا در مورد مسائل مالی و سایر موضوعات با مقامات هندی گفت وگو نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۶    
نتایج یک بررسی جدید نشان داده است، مصرف کلم و کلم بروکلی به میزان قابل توجهی در کاهش ابتلا به سرطان روده نقش دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۱    
علی کریمی بازهم موضع گیری تندی علیه فدراسیون فوتبال داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۷    
در حاشیه وضعیت اقتصادی کشور، تورم افسارگسیخته برخی کالاها و خدمات، همچنین تحریم های امریکا علیه کشورمان، ساسان خادم این کارتون را بدون شرح در نیشخط منتشرکرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۷    
با مداقه بر سریال هایی که این شب ها روی آنتن شبکه های سیماست، به جرات می توان ادعا کرد که تلویزیون از زمانه عقب است و همچنان ساز خود را کوک می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۱    
رئیس پلیس راه استان البرز گفت: با توجه به تعطیلی آخر هفته به منظور تخلیه بارترافیکی، محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس اعمال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۵    
در پی انتشار خبری مبنی بر نوشتن نامه از سوی قالیباف برای سران قوا، مشاور رییس جمهور خواستار علنی شدن محتوای راهکارهای ارائه شده در این نامه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۵    
لایروبی اسکله صیادی بریس چابهار آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۹    
تیم های پارس جنوبی جم و استقلال تهران امشب به مصاف هم خواهند رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۶    
در حمله مسلحانه افراد ناشناس به سرگرد حسن ملکی از افسران راهنمایی و رانندگی شهرستان روانسر وی با شلیک چند گلوله در مقابل خانه اش به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۱۴    
حالا موج خشونت از تهران و اهواز به جم می رود و احتمالاً در جم هم شاهد دعوا های فرافوتبالی خواهیم بود. اما منطق می گوید حداقل این بار منتظر فاجعه نمانیم و برنامه پیشگیرانه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۱۱    
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بی نتیجه ماندن طرح تحقیق و تفحص از شهرداری فقط مختص به این موضوع نیست بلکه شاهدیم همه طرح ها، سوال ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۰۲    
فرمانده سپاه ناحیه آمل گفت: دو انبار میلگرد احتکار شده در این شهرستان به ارزش تقریبی 140 میلیارد ریال کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۷:۴۵    
وزارت دادگستری لیبی اعلام کرد که 45 نفر از عاملان قتل تظاهرات کنندگان مخالف معمر قذافی در سال 2011 به اعدام محکوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۶:۰۰    
فرمانده پلیس راه کشور با اشاره به آغاز طرح تابستانی پلیس از 24 خرداد ماه جاری گفت: تا به امروز یک هزار و 488 نفر بر اثر سوانح رانندگی جان خود را از دست دادند و 37 هزار نفر نیز مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۵:۰۲    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به آمار سکته مغزی در سطح کشور گفت: آمار سکته مغزی در کشور 23 تا 100 مورد در هر 100 هزار نفر است و استان خراسان شمالی و خوزستان در صدر موارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۳:۱۰    
رئیس جمهوری آمریکا دسترسی های امنیتی رئیس پیشین سازمان جاسوسی سیا را به دلیل انتقاد به عملکرد ترامپ، لغو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۲:۲۷    
زائر 81 ساله گلستانی که پیش از ظهر امروز در فرودگاه گرگان در حال اعزام به مکه مکرمه بود، به دلیل ایست قلبی به بیمارستان منتقل شد اما جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۱:۵۱    
فیلم سینمایی عملیات آژاکس به کارگردانی محمدرضا ورزی، پنج شنبه 25 مرداد ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۱:۲۷    
رییس جمهوری روسیه در مراسم ازدواج وزیر امور خارجه اتریش شرکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۱:۱۷    
رئیس فراکسیون امید با بیان این که متاسفانه نهادهایی که خود باید با فساد برخورد کنند بعضا آلوده به فساد می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۱:۱۴    
مدیرعامل موسسه سینمایی هنر و تجربه گفت: قرار است 14 فیلم از 14 کشور اروپایی از 21 تا 27 مهر ماه در هفت شهر ایران نمایش داده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۳:۲۳    
محمدجواد ظریف تصریح کرد: کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر نه تنها تمامیت ارضی ما را حفظ می کند بلکه باعث می شود روابط دوستانه و صمیمانه ما با همسایگان شمالی ما حفظ شود و گسترش پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۲    
طنز - نخست وزیر عراق درباره تحریم های امریکا علیه ایران گفته است: با بی میلی تحریم های امریکا علیه ایران را اجرا خواهیم کرد این اظهار نظر سوژه فتوطنز احمدرضا کاظمی در شهرونگ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۰    
گمرک ایران ابلاغیه جدید ارزی بانک مرکزی درباره واردات خدماتی تا سقف 900 هزار یورو توسط بخش خصوصی و دولتی و همچنین تامین ارز کالاهای اولویت اول را ارایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۸    
مابه التفاوت ارزی، معافیت های مربوط به آن، چگونگی پرداخت آن از سوی واردکنندگان و این که برای چه کالایی از خودرو، قطعات خودرویی تا مواد اولیه، تجهیزات و.. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۷    
کمیته ملی انتخابات کامبوج امروز (چهارشنبه) با انتشار بیانیه ای اعلام کرد، حزب حاکم این کشور در انتخابات 29 ژوئیه تمامی 125 کرسی پارلمانی را به دست آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۶    
بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی نوشهر با حضور وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۵    
سرمربی استقلال می گوید از حضور در جم خوشحال است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۳    
سمفونی پیروزی اثری ساخته مجید انتظامی در آستانه سالروز ورود آزادگان به کشور توسط ارکستر سمفونیک تهران رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۲    
سرمربی پارس جنوبی می گوید بازی با استقلال بازی شیرینی برای آن هاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۰    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد، و یان کوبیچ ، نماینده دبیر کل سازمان ملل در عراق با یکدیگر دیدار و رایزنی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۵۶    
وزارت خزانه داری آمریکا امروز (چهارشنبه) یک شرکت روسی و دو شرکت چینی را به علت کمک به کشتی رانی کره شمالی و فروش الکل و تنباکو به پیونگ یانگ تحریم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۲۳    
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد که کشورش برای دست یابی به راه حل های دیپلماتیک در سوریه تلاش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۲۲    
وکیل مدافع رییس دفتر رئیس جمهور در دولت دهم در یادداشتی که در اختیار ایسنا قرار داده از تعیین وقت رسیدگی به پرونده موکلش در سوم شهریورماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۱۵    
رئیس جمهور عصر چهارشنبه با حضور در منزل سرلشگر خلبان غلامرضا یزد، آزاده و جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس، در فضایی صمیمی با او دیدار و از رشادت ها و ایثار وی تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۴۱    
رییس انجمن کود و سم البرز گفت: اگر وضعیت واردات سم به کشور به این شکل ادامه داشته باشد؛ در آینده نزدیک 10 هزار شغل در کشور از بین می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۱۰    
حاشیه های عرضه آلبوم جدید محسن چاوشی گویا سرانجام به پایان رسیده و این آلبوم با پنج قطعه، شهریور ماه امسال به بازار عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۴۱    
جمله تحریف شده منتسب به رهبر انقلاب در دیدار 22 مرداد ماه تکذیب و اصل آن منتشر شد. رهبر انقلاب در این دیدار فرمودند: در قضیه ی برجام، بنده اشتباه کردم اجازه دادم که وزیر خارجه ی ما با آن ها صحبت کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۷    
پیکر محمد عبادی پیشکسوت دوبلاژ فردا (25 مرداد) از مقابل مسجد بلال تشییع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۴۷    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: ما کمبود میوه در زمینه ی میوه های سردرختی داریم که بخشی از مساله افزایش قیمت به این موضوع مربوط است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۵    
رئیس مرکز تحقیقات و درمانی فک هلند گفت: سالانه سه میلیون یورو برای حفاظت از فک از سوی دوستداران این گونه ارزشمند در دنیا کمک می شود و این مبلغ صرف آموزش به نجات و حفاظت از فک ها می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۰    
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ضمن تکذیب انتشار خبری در فضای مجازی در مورد کمبود شیر خشک در یکی از شیرخوارگاه های کشور گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۶    
مهلت انتخاب رشته محل آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 97 از ساعت 10 تا 16 روز شنبه، 27 مرداد تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۱    
سرمربی تیم ملی فوتبال امید می گوید همین که تیمش در بازی اول نباخت اتفاق خوبی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۰    
هیأت وزیران در جلسه ای با حضور رییس جمهور با پیشنهاد مشترک سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و استانداری همدان مبنی بر تشکیل ستاد ملی سیاست گذاری همدان و ستاد برنامه ریزی و اجرایی استان همدان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۵    
شرکت "اسپرینت"(Sprint) قصد دارد در نیمه نخست سال 2019 میلادی، اینترنت نسل پنجم را با استفاده از گوشی هوشمند ساخت "ال جی" به بازار عرضه کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۱    
پلیس لندن امروز چهارشنبه اعلام کرد مرد 29 ساله ای که بابت حمله مقابل پارلمان انگلیس که ظن آن می رود تروریستی باشد بازداشت شده است، به تلاش برای قتل متهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۰    
نزاع و چاقوکشی در مسابقات کشتی استانی شهرستان تاکستان چهار نفر را مجروح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۵    
اگرچه اغلب مردها فقط در موارد خیلی ضروری به پزشک مراجعه می کنند اما از طرفی هم بیشتر از زن ها از بیمار شدن وحشت دارند. این موضوعی است که به نظر متناقض می آید و روانشناسان دلایل آن را بررسی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۴    
تعداد افرادی که برای خودکشی پل چمران اصفهان را انتخاب می کنند در حال افزایش است و این سوال پیش می آید که چرا چمران؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۴    
یکی از سربازان مرزی کشور پس از 15 ماه اسارت در دست گروه های تروریستی، شب گذشته به آغوش وطن بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۲    
به رغم موافقت رژیم صهیونیستی با ارائه تسهیلات به نوار غزه، نیروی دریایی این رژیم امروز(چهارشنبه) به سمت قایق های ماهیگیران فلسطینی در شمال غرب غزه آتش گشود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۱    
کاظم جلالی در مورد حزب جدیدی که اطرافیان علی لاریجانی در حال تاسیس آن هستند، گفت: نه روح آقای دکتر لاریجانی از حزب خبر دارد و نه من.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۱    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: با توجه به آیین نامه داخلی مجلس از زمان اعلام وصول سوال از رئیس جمهور ایشان یک ماه فرصت دارند تا در مجلس حاضر شوند؛ هنوز تاریخ حضور ایشان در مجلس مشخص نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۹    
تعمیرکار خودروهای شاسی بلند به همراه موادمخدر در حین ارتکاب سرقت توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۵    
عضو اسبق شورای امنیت ملی کشومان در مصاحبه با یک شبکه آمریکا می گوید: سیاست ترامپ مبنی بر"تحریم و فشار" برای "مذاکره وتسلیم" ایران شکست خواهد خورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۳    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش یک میلیون تا یک میلیون و 500 هزار تومانی قیمت خودروهای داخلی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۰    
رئیس بانک مرکزی تاکید کرد: کُر اصلی تعادل بخش اقتصادی ما بازار ثانویه است که به تدریج در حال رسیدن به تعادل است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۹    
وندی شرمن معاون اسبق وزارت خارجه آمریکا و یکی از اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای این کشور در بخشی از مقاله خود که در نشریه فارن افرز منتشر شده اعتراف صریحی درباره نقش دولت آمریکا در انتشار ویروس ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۸    
محمدرضا احمدی نژاد که پس از استعفای اصغر نصیری از فروردین ماه به عنوان سرپرست شهرداری کرج انتخاب و سپس به عنوان گزینه شهرداری کرج مطرح شد از ادامه سرپرستی شهرداری انصراف داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۴    
رضا خندان گفت که حکم منتشره در مورد پرونده همسرم مربوط به سال 95 است که به صورت غیابی صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۵    
هیچ شناور مشترکی در آب های خلیج فارس وجود ندارد و همه ایرانی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۴    
دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی گفت: خودروسازان و قطعه سازان برای خروج خودرو از شمول قیمت گذاری دستوری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۲    
رئیس جمهوری آمریکا در سخنانی شدیدالحن و به شدت بی ادبانه، دستیار سابق کاخ سفید را "سگ" و "بی عقل" خطاب کرد!
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۱    
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: بخش بزرگی از مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور مربوط به عملکرد مدیران اصلاح طلب است اما با این وجود می خواهند خود را منتقد وضع موجود جلوه دهند و از زیر بار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۰    
خداداد عزیزی پس از رفتن از باشگاه سپیدرود، حسابی از بعضی اتفاقات شاکی است. او در گفت وگوی جدیدش با خبرورزشی درباره دو دوره تاریخی فوتبال ایران دو خاطره جنجالی گفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۹    
نایب رئیس مجلس، گفت:حل موضوع فساد، به یک نگاه ساختاری و سیستماتیک نیاز دارد و تا زمانی که این ساختار و روش استفاده نشود، با نوشتن قوانین مختلف به نتیجه نمی رسیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۸    
در پی اعلام رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه مبنی بر تبدیل دلارها به لیر ترکیه گروهی از مردم آدانا دلارهایشان را به آتش کشیدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۱    
فرمانده انتظامی شهرستان کوهرنگ (استان چهارمحال و بختیاری) از کشته شدن جوان 38 ساله در این شهرستان و دستگیری قاتل در کمتر از نیم ساعت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۰    
سازمان ملل اعلام کرد بر طبق برآوردها بالغ بر 2.3 میلیون ونزوئلایی تا ماه ژوئن از این کشور فرار کرده و عمدتا به کشورهای کلمبیا، اکوادور، پرو و برزیل رفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۵    
معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه اگر دولت نمی تواند بودجه 280 هزار میلیارد تومانی برای اجرای برنامه های کاهش تلفات ناشی از تصادفات جاده ای را تامین کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۳    
ترکیه در پی تیرگی روابط با آمریکا و در اقدامی تلافی جویانه، روی واردات طیف گسترده ای از کالاهای آمریکایی از خودرو گرفته تا الکل به ارزش یک میلیارد دلار افزایش تعرفه اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۲    
وزیر بهداشت گفت: میزان تامین داروی بیماران خاص هیچ تغییری نمی کند و ما نباید در مردم نگرانی ایجاد کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۸    
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا پس از انتشار گزارشی که افزایش ذخایر آمریکا را نشان داد و همچنین تیرگی دورنمای رشد اقتصادی، کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۷    
تیمی از محققان توانستند با استفاده از یک فرایند هوشمند کورکومین را قادر به نابودی سلول های سرطانی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نگرانی فعالان گردشگری استان کرمان در رابطه با بی ثباتی نرخ ارز گفت: اگر گردشگری را جذب گردشگر خارجی بدانیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۴    
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، وزیر خارجه این کشور امروز (چهارشنبه) در مقر این وزارتخانه گفت وگویی با فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۲    
در بازار آمریکا هر اونس طلا برای تحویل در دسامبر با 0.47 درصد کاهش، به 1195 دلار رسید. بهای معاملات این بازار روز سه شنبه با 1.80 دلار یا 0.2 درصد افزایش، در 1200.70 دلار بسته شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۱    
میزان خرید نفت کره جنوبی در ماه جولای نسبت به مدت مشابه سال قبل 43.5 درصد کاهش داشته و به 788 هزار و 651 تن رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۰    
سفیر عراق در جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که کمیسیون آب این کشور به زودی با مسئولان ایرانی نشست برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۹    
ترکیب تیم امید برای دیدار با عربستان مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۷    
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: در ایران 18 میلیون نفر دچار کم تحرکی و 9 میلیون نفر دچار توده بدنی بالا هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۴    
باشگاه ترکیه ای با مدافع تیم ملی کنار نیامد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۳    
سفیر آلمان در ایران در توئیتر خود نوشت: مهمان خانواده مهربان بختیاری بوده ام.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۰    
سرپرست شرکت آب منطقه ای تهران گفت: ریزش های جوی فروردین و اردیبهشت کمک کرد تا ذخایر تقویت شود و تابستان را با همکاری مردم بدون مشکل جدی سپری کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۹    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی، با بیان اینکه شفاف سازی یک اصل است که باید در همه زمینه ها اجرایی شود گفت: مسلما یک مسئول در دوران مسئولیتش 1500 میلیارد تومان درآمد نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۸    
این روزها یکی از جذابترین و محبوبترین انواع سفر، مسافرت با کشتی کروز است. امکانات داخل کشتی ها و تجربه سفر بر روی اقیانوس و دریاها سبب شده تا روز به روز بر شمار طرفداران سفر با کشتی های کروز افزوده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بخش صنعت نیاز به مراقبت ویژه ای دارد و باید تسهیلات موردنیاز آن را تامین کنیم.علی لاریجانی همچنین تاکید کرد که دیگر نمی توانیم به ارز 4200 تومانی بازگردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۶    
شرکت ایدمیتسو کوسان ژاپن اعلام کرد این شرکت هنوز در مورد سیاست خود در خصوص نحوه واکنش به تحریم های امریکا علیه ایران تصمیم گیری نکرده، زیرا مذاکرات دولت ژاپن با مقامات آمریکایی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۵    
شمار زیادی از شهروندان ترکیه با ارسال ویدئوهایی به شبکه های اجتماعی ضمن حمایت از مواضع رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه در خصوص بایکوت محصولات الکترونیکی آمریکا گوشی های آیفون خود را شکستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۳    
مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی، گفت: موضوع اشکان دژاگه با کمیته اخلاق در مورد خالکوبی نبود بلکه از او در مورد موضوعی سوال داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۲    
رئیس جمهوری روسیه آماده دیدار با رهبر کره شمالی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۲    
رییس اتحادیه فروشندگان خودرو اصفهان با تاکید بر اینکه نوسان قیمت و وضعیت خودرو داخلی مربوط به دولت است، گفت: قیمت خودرو داخلی به نرخ دلار وابسته نیست، در واقع عدم تزریق آن در بازار عامل گرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۴    
در پی واژگونی یک دستگاه اتوبوس در بزرگراهی در نزدیکی پایتخت اکوادور دست کم 23 تن کشته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۴    
وجود منطقه آزاد برای مازندران، سرابی بیش نیست؛ استانی که ظرفیت های متعدد در حوزه های کشاورزی، صنعت و خدمات دارد باید بر این موارد تکیه کند تا این که به دنبال سرابی در بیابان بدود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۱    
کمپین فرزندت کجاست که توسط کاربران فضای مجازی راه اندازی شد با استقبال تعدادی از مسولین، نمایندگان و مقامات مواجه شد.