چهارشنبه ۰۱ اسفندساعت ۲۳:۰۳Feb 2019 20
 

خبرهای آفتاب نیوز 3 شهریور 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 1 شهریور 1397 آفتاب نیوز 2 شهریور 1397 آفتاب نیوز 3 شهریور 1397 آفتاب نیوز 4 شهریور 1397 آفتاب نیوز 5 شهریور 1397 آفتاب نیوز 6 شهریور 1397 آفتاب نیوز 7 شهریور 1397 آفتاب نیوز 8 شهریور 1397 آفتاب نیوز 9 شهریور 1397 آفتاب نیوز 10 شهریور 1397 آفتاب نیوز 11 شهریور 1397 آفتاب نیوز 12 شهریور 1397 آفتاب نیوز 13 شهریور 1397 آفتاب نیوز 14 شهریور 1397 آفتاب نیوز 15 شهریور 1397 آفتاب نیوز 16 شهریور 1397 آفتاب نیوز 17 شهریور 1397 آفتاب نیوز 18 شهریور 1397 آفتاب نیوز 19 شهریور 1397 آفتاب نیوز 20 شهریور 1397 آفتاب نیوز 21 شهریور 1397 آفتاب نیوز 22 شهریور 1397 آفتاب نیوز 23 شهریور 1397 آفتاب نیوز 24 شهریور 1397 آفتاب نیوز 25 شهریور 1397 آفتاب نیوز 26 شهریور 1397 آفتاب نیوز 27 شهریور 1397 آفتاب نیوز 28 شهریور 1397 آفتاب نیوز 29 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 شهریور 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۲    
2 کلاهبردار حرفه ای که با راه اندازی سایت شرط بندی 257 میلیارد ریال از افراد مختلف کلاهبرداری کرده بودند دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۰۹:۳۸    
فرمانده عملیات هوایی نیروی هوافضای سپاه: در یک دوره آموزشی 10 روزه به خلبانان عراقی آنها را آماده پرواز کردیم و به سرعت خود این خلبان ها با سوخوی 25 پرواز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۰۸:۴۵    
دهیار روستای ابیانه نطنز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 15 هزار و 700 گردشگر خارجی از روستای ابیانه نطنز بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۶:۴۸    
نگاه غلط به مصرف قلیان به عنوان یک تفریح برای گذران اوقات فراغت، آسیبی جدی است که هر روز فراگیری آن خصوصا در قشر جوان و نوجوان بیشتر می شود. تفریحی با همراهی 4 هزار ماده ی سمی!!.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۲    
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: زمانی که امنیت کامل سامانه ثبت حقوق و مزایا تائید شد، دسترسی به این سامانه برای عموم مردم و دستگاه های نظارتی فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۳:۳۲    
محمدجواد حجتی کرمانی از روحانیون پیشکسوت سیاسی در پی حوادث اخیر مدرسه فیضیه به آیت الله مصباح یزدی هشدار داد که در حال حاضر، انگشت اتهام به سوی او و جبهه پایداری است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۷    
پروانه سلحضوری عضو فراکسیون امید درباره سخنان مداح معروف منصور ارزی که گفته بود اون یارو آخرش در استخر مرد، این یارو هم آخرش در استخر می میرد ، گفت: این موضوع یک مسئله سیاسی هم نیست و یک تهدید است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۷    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش عالی کشور گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری 97 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۰۰:۰۱    
بیش از 100 تن چای غیر قابل مصرف در انباری در حاشیه شهر مشهد کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۵۹    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن شامگاه شنبه از شلیک یک موشک دیگر به پادگانی در جنوب عربستان سعودی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۵۸    
خوزستان در حاشیه نشینی معضلات بی شماری دارد ولی اقدام جدی برای رفع آسیب های اجتماعی در این بخش از استان به خصوص در اهواز برداشته نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۵۴    
تصویری عجیب از خودروی پرشیا که برای ورود به طرح ترافیک پلاک خودرا گچ گرفته است!
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۵۳    
رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران گفت: 38 واردکننده تلفن همراه از پانزدهم مرداد برای مدت 2 ماه بازداشت شدند تا به پرونده گرانفروشی آنان در دادگاه رسیدگی شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۴۶    
شمشیرباز تیم ملی هنگ کنگ پس از کسب مدال برنز امروز در بین هواداران و تماشاگران حاضر در سالن از دختر مورد علاقه اش درخواست
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۳۳    
گروه اطلاع رسانی الاعلام الحربی فیلمی منتشر کرد که در آن یک هواپیمای سوخت رسان آمریکا در نزدیکی سواحل یمن در آب های دریای سرخ به جنگنده های سعودی سوخت رسانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۲۹    
قاضی یک دادگاه دستور رئیس جمهوری آمریکا درباره تسهیل اخراج کارمندان فدرال را رد کرد. قاضی دادگاه دستور ترامپ را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۲۶    
وزیر امور خارجه گفت: باید قدر فرصت دیپلماسی را بدانیم. دیپلماسی می تواند فرصت عبور بدون مخاطره از مشکلات را فراهم کند؛ آقای هاشمی قدر این فرصت را می دانست ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۲۳    
محسن امیریوسفی، رییس کانون کارگردانان سینمای ایران گفت: آقای مهرجویی فیلسوف سینما و فخر کارگردان-تهیه کنندگان سینمای ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۲۲    
سخنگوی رهبر جناح مخالف روسیه از دستگیری الکسی ناوالنی در مسکو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۱۷    
اصولاً حکم دادگاه اثر نسبی دارد؛ در مواردی ممکن است حکم دعوایی که میان دو نفر صادر شده باشد، بر حقوق دیگرانی هم که در آن دعوا و شکایت دخالت مستقیم نداشته اند، مؤثر باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۱۰    
تک تیرانداز های ارتش و کمیته های مردمی یمن در داخل خاک عربستان سعودی 6 نظامی سعودی را هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۰۴    
حساب کاربری 'معتقلی الرای' در توئیتی نوشت: بر اساس اسنادی که به دست آمده به زودی 'عبدالله المالکی' از اساتید دانشگاه و ' علی بادحدح' یکی از مبلغان مذهبی به صورت مخفیانه محاکمه می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۳:۰۲    
آسوشیتدپرس ضمن مخابره این خبر، محل وقوع حادثه را اتوبانی در نزدیکی صوفیه، پایتخت بلغارستان گزارش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۸    
رییس سازمان صداوسیما در حکمی محمد مهدی رحمتی را به سمت رییس مرکز بسیج این رسانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۵    
اولین جلسه رسیدگی علنی به اتهامات اسفندیار رحیم مشایی برگزار شد. در اواخر این ویدئو او از سر عصبانیت پیراهنش را درآورد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۴۲    
برخی شخصیت های حزب دموکرات مسیحی آلمان معتقدند که اگر پناهجویان به مدت یک سال در امور خدماتی برای جامعه به کار گماشته شوند، امر همپیوندی آنان با جامعه ی آلمان می تواند موفق تر پیش رود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۳۲    
در حالی که برخی رسانه ها از خودکشی یک حاجی عراقی در عربستان خبر داده بودند، یک نماینده سابق پارلمان از نقش رژیم سعودی در ترور این حاجی پرده برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۳۰    
هدف از ایجاد منطقه پرواز ممنوع در شمال سوریه این است که ایالات متحده آمریکا می خواهد به شکل قوی بار دیگر با تقویت حضور نظامی خود در سوریه، به پرونده این کشور ورود کند .
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۳۰    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بعد از تماشای سه بازی از تیم الدحیل ضعفی در عملکرد این تیم پیدا نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۳۰    
رئیس نمایشگاه داران خودرو با اعلام اینکه در خودروهای زیر 30 میلیون اختلاف قیمت از کارخانه تا بازار به 13 میلیون رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۳۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از دستور ویژه رئیس جمهوری به وزارت امور خارجه برای ورود جدی به مساله آتش سوزی هورالعظیم در خاک عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۳۰    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با اعلام اینکه فردا وزیر اقتصاد استیضاح می شود، گفت: مردم و نمایندگان از وضعیت اقتصادی کنونی کشور ناراضی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۳۰    
بازیکن سابق استقلال درباره نگاه هم تیمی های جدیدش نسبت به تیم ملی گفت: آن ها نظر خیلی مثبتی درباره کار دفاعی ایران دارند و مثلا یکی از بچه های تیم ما که پرتغالی است می گفت تیم شما از نظر دفاعی خیلی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۳۰    
رئیس کل بانک مرکزی فدرال آمریکا روز گذشته اعلام کرد: انتظار می رود در صورت رشد مناسب اقتصاد آمریکا بانک مرکزی فدرال به افزایش تدریجی نرخ بهره دلار ادامه دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۲:۳۰    
رئیس اتحادیه آهن فروشان با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هر کیلو آهن و میلگرد حدود 4600 تا 4500 تومان است، افزود: این قیمت ها نسبت به هفته گذشته شاهد کاهش 700 تومانی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۱:۲۱    
صبح امروز خبری مبنی بر کشت گلخانه مواد مخدر با تسهیلات کمیته امداد منتشر شد که با واکنش شدید مسئولان کمیته امداد روبرو شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۱:۱۹    
اظهار نظر جالب هاشمی، وزیر بهداشت در گفتگوی ویژه خبری در خصوص کارت خوان نداشتن برخی دکترها و مجهز بودن بلال فروش ها به کارت خوان سوژه ستون طنز شهرونگ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۱:۱۶    
صید نان صیادان جنوب عنوان کارتون علی میرایی در کانال طنز و کارتون نیشخط است که به مناسبت انتشار اخباری مبنی بر صید چینی ها در دریای عمان منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۱:۱۵    
رئیس مرکز کنترل وهماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از انجام عملیات جستجو ونجات در ارتفاعات برف ریز و روستای درخت جوز نیشابور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۱:۱۲    
در حالی که هنوز مقام های رسمی دولت افغانستان در مورد استعفای محمد حنیف اتمر مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری این کشور اعلام نظر نکرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۱:۰۷    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مریوان اسامی جان باختگان آتش سوزی جنگل های اطراف روستای پیله و سلسی این شهرستان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۱:۰۵    
وزیر نفت دستور داد چهار تن از کارکنان مناطق نفتخیز جنوب به دلیل تخلف از بخشنامه مربوط به منع دریافت هدایا و تسهیلات مسافرتی از شرکت غیرمتبوع تعلیق شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۱:۰۲    
بیش از75درصد زنان مطلقه مهریه نگرفته اند/لزوم حمایت همزمان از زن و مرد در قانون مهریه سلامت نیوز:در ماده 22 قانون حمایت از خانواده آمده است که هرگاه مهریه در زمان وقوع عقد تا 110 سکه تمام بهار آزادی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۲    
حامد بهداد در تازه ترین اثر سینمایی محسن قرایی با عنوان سطح یک ، قرار است نقش وحید مرادی، شرور معروف تهران را که مدتی پیش در زندان کشته شد، ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۵۱    
هفته اول فصل جدید رقابت های بوندسلیگا با برگزاری 5 دیدار ادامه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۴۸    
دادگاه عالی زیمبابوه درخواست مخالفان مبنی بر ابطال نتایج انتخابات ریاست جمهوری در این کشور را رد و اعلام کرد که منانگاگوا رئیس جمهوری این کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۴۸    
سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به واژگونی مینی بوس در لرستان گفت: بر اثر این حادثه 8 مسافر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۴۶    
ناو های جنگی روسیه در آستانه آغاز عملیات ارتش سوریه ضد تروریست ها در ادلب، رهسپار سواحل سوریه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۴۱    
دو ستاره ایرانی شاغل در سوئد و بلژیک با دو انتقال رکوردشکن در اوسترسوندس و شارلوا به سورپرایز بزرگ مارکتینگ قاره سبز تبدیل شدند
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۴۰    
مشاور رئیس جمهوری گفت: نظام تصمیم گیر به دلیل مجموعه ای از شرایط، آماده تصمیم گیری در خصوص مسائل بحرانی نبوده و مسائل بحرانی همچنان روی میز مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۳۸    
سفیر سوریه در روسیه اعلام کرد که دمشق درصدد است سفارت خود در اوستیای جنوبی را در آینده ای نزدیک افتتاح کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۳۶    
محسن هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به برگزاری مسابقه برای انتخاب طرح مناسب خانه موزه آیت الله هاشمی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۳۴    
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پرسپولیس را مانند تیم ملی می دانم چراکه باید در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان با قطر بازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۱۳    
جروم پاول- رئیس بانک مرکزی آمریکا - اعلام کرد به دلیل بروز علائم داغی بیش از حد در اقتصاد، انتظار دارد نرخ بهره باز هم افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۵    
رئیس جمهوری آمریکا در انتقاد از وزیر دادگستری خود نوشت: جف سشنز نمی فهمد در نهاد تحت امر خود چه اتفاقاتی روی می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۴    
ملی پوشان کاروان ایران در هشتمین روز از بازی های آسیایی 2018 در 15 رشته ورزشی رقابت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۵۹    
آفتاب نیوز : محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، در پاسخ به کاربران در حساب توئیتری خود نوشت: بارها عرض کرده ام که تصمیم گیری و بعضا اجرای فیلترینگ ارتباطی به وزارت ارتباطات ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۵۷    
باشگاه در مورد چنین موضوعاتی به طور جدی ورود کرده و ضمن بررسی، به شدت با آن برخورد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۵۶    
هدفم هک کردن و اذیت کردنتون نبود خواستم چند کلامی باهاتون گپ بزنم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۵۵    
دادگاه بررسی قتل یک زن توسط شوهرش در شعبه 2 دادگاه کیفری یک تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۴۱    
4 دستگاه کانتینر حامل پارچه قاچاق به ارزش 40 میلیارد ریال در عملیات پلیسی در شهرستان بندرعباس توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۳۳    
معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری افرادی که با جعل اسناد و مدارک یک ویلا در شهرک غرب را به مبلغ 100 میلیارد ریال به فروش رسانده بودند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۲۹    
بارش باران های شدید موسمی در پاکستان از بیستم تا بیست و چهارم آگوست (29 مرداد تا دوم شهریورماه)، 84 کشته و 155 مصدوم برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۲۸    
سارقی که با تهدید آتش زدن بنزین در بانک، بالغ بر 135 میلیون ریال سرقت کرده و متواری شده بود با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان در مخفیگاهش دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۲۷    
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که رئیس جمهور فردا (یکشنبه) برای دفاع از وزیر اقتصاد در مجلس حضور نمی یابد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۲۶    
بزرگ داشت حسین محب اهری ، جدیدترین مهلت در جشنواره ی تئاتر فجر، خبرهایی از تالار مولوی، آوانتاژ در عصرانه مستند و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۲۵    
رییس موزه علوم و فناوری ایران در دهمین کنفرانس آموزش شیمی به ایراد سخنرانی با عنوان "آموزش؛ راه رسیدن به توسعه پایدار" پرداخت و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۲۰    
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برخی تخریب ها علیه رحیم پور ازغدی، گفت: آقای رحیم پور ازغدی فردی متفکر، انقلابی، متدین و دلسوز است و نقدهای او از دلسوزی نشأت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۰۹    
رستوران آمریکایی مک دونالد به علت مصرف مرغ های مریض، در انگلیس مورد انتقاد شدید قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۰۸    
پایگاه آمریکایی نشنال اینترست گزارش کرد یک بمب افن رادار گریز مدل B-2 نیروی هوایی آمریکا اقدام به پرتاب آزمایشی یک نوع ارتقا یافته از بمب هسته ای مدل B61 کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۵۶    
به گفته مقامات دفاعی آمریکا، روسیه و چین ماه آینده مانورهای نظامی گسترده ای را برگزار می کنند که حملات هسته ای شبیه سازی شده ای را شامل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۴۶    
چین اتهامات غیرمسئولانه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه پکن درباره موضوع کره شمالی را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۴۵    
آمار درج شده در سامانه های ملکی نشان می دهد معاملات مسکن شهر تهران در مردادماه نسبت به ماه قبل 35 درصد و نسبت به ماه مشابه سال قبل 96 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۴۰    
دادگاه عالی شیلی حکم ضبط 1.6 میلیون دلار از دارایی های آگوستو پینوشه، دیکتاتور سابق این کشور را صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۳۵    
شرکت های پتروشیمی که یکی از مهم ترین منابع ارزآوری برای کشور هستند موظفند که ارز صادراتی خود را در سامانه نیما عرضه کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۸    
فرستاده آمریکا در روند صلح خاورمیانه تصریح کرد که فلسطینی ها قبل از اطلاع از "معامله قرن"، موضعی در رد آن اتخاذ کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۶    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی گفت: پیکر بی جان دومین جوان غرق شده در سد میانه کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۲۶    
ورزشگاه شهید شیرودی (امجدیه) نخستین و بزرگترین ورزشگاه فوتبال تهران تا قبل از ساخت مجموعه آزادی بود و در این مکان بسیاری از رویدادهای تاریخی و به یاد ماندنی فوتبال ایران رقم خورده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۱۷    
صاحب نمایندگی خودرو برای خاموش کردن صدای اعتراض مشتریانش با اسلحه گرم به سمت آن ها شلیک کرد که در نهایت منجر به کشته شدن جوان 31 ساله شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۱۵    
مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان و عضو هیات مدیره شرکت تعاونی آب رسانی فلات مرکزی پارس، مطمئن ترین راه نجات فلات مرکزی ایران را شیرین سازی و انتقال آب از دریای عمان با بهره گیری از پیشینه های تاریخی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۱۱    
عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هنوز هیچ تقسیمی در رژیم حقوقی خزر صورت نگرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۰۹    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی خراسان شمالی از کشف و ضبط 577 سکه تقلبی در شهرستان اسفراین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۰۸    
وزیر امور خارجه با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی معمار هسته ای کشور است گفت: در دوران آیت الله هاشمی رفسنجانی موضوع دستیابی ایران به فناوری هسته ای در برنامه قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۰۸    
شاگردان پپ گواردیولا در هفته سوم لیگ برتر برابر ولورهمپتون متوقف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۰۵    
مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاههای سیستان و بلوچستان گفت: چهار پرواز امروز/شنبه/ فرودگاه زابل به دلیل کاهش دید ناشی از توفان گرد و خاک در منطقه سیستان لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۰۰    
همزمان با مهلت دو ماهه بانک مرکزی برای تبادل چک های طرح قدیم در نظام بانکی و سامانه چکاوک، معاون مالی بانک صادرات ایران از ادامه پذیرش چک های غیر صیادی تا ششم آبان ماه 97 در این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۷:۵۷    
انجمن شرکت های هواپیمایی نرخ های جدید پروازهای داخلی مصوب جلسه امروز ایرلاین ها با سازمان هواپیمایی کشوری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۷:۵۶    
اخمت گروزنی که در ترکیب از بازیکن ایرانی اش بهره می برد مغلوب اورال شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۷:۴۹    
محققان اظهار کردند: قاهره، آلوده ترین شهر و زوریخ پاک ترین شهر جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۷:۳۵    
معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اقدامات و خدمات آیت الله هاشمی رفسنجانی به کشور اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی به معنای واقعی شناسنامه انقلاب اسلامی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۷:۳۴    
المنصور ما المنصور و ما ادریک ما المنصور؟ این جملات را که به سیاق آیات قرآن است، سعید حدادیان از مداحان مشهور در وصف حاج منصور ارضی، مداح مشهور و البته جنجالی تهران گفته و در ادامه آورده است: منصور ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۷:۳۲    
میدان فردوسی تا چهارراه استانبول برای امروز در کنار جریان ارزی شاهد هیجان توزیع اسکناس های نو و رفت و آمدهایی از این دست بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۷:۲۰    
نوه امام خمینی (ره) گفت: هنوز بعد از دو سال دل بهانه آیت الله هاشمی را می گیرد و بغض گلو را می فشارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۷:۱۷    
"نشنال اینترست" اشاره می کند که با توجه به مسائل ایجاد شده درباره شخص رییس جمهوری آمریکا، ترامپ نیز مانند دولت کلینتون به طور بی سر و صدا برای خاورمیانه برنامه ریزی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۷:۰۴    
عروسی لُرها مثل زندگی روزمره شان آداب و رسومی دارد. اگرچه چرخ سریع زندگی شهری این آئین را هم زیر گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۴    
دژ قهقهه (قاه قاه قالاسی) در 85 کیلومتری شمال شرقی شهرستان مشگین شهر در استان اردبیل قرار دارد. این دژ به دلیل زندانی شدن افراد سیاسی مهمی در آن (مانند شاهزادگان صفوی) اهمیت تاریخی بسیاری دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۶:۴۴    
سانحه رانندگی در محور اراک – ازنا 5 کشته و 2 مجروح برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۱:۵۲    
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی و هیات وزیران امروز شنبه در دومین روز از هفته دولت با حضور در مرقد مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۱:۵۲    
تیم های منچسترسیتی، لیورپول، چلسی، واتفورد، تاتنهام و بورنموث با شکست حریفان شان در هفته سوم می توانند منجر به ثبت یک رکورد تاریخی در لیگ برتر انگلیس شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۱:۴۸    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تخریب سه ساختمان در شهرک شهید رجایی مشهد خبر داد و گفت: تاکنون 10 نفر در این حادثه کشته شدند.