شنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۷:۱۳Feb 2019 23
 

خبرهای آفتاب نیوز 6 شهریور 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 1 شهریور 1397 آفتاب نیوز 2 شهریور 1397 آفتاب نیوز 3 شهریور 1397 آفتاب نیوز 4 شهریور 1397 آفتاب نیوز 5 شهریور 1397 آفتاب نیوز 6 شهریور 1397 آفتاب نیوز 7 شهریور 1397 آفتاب نیوز 8 شهریور 1397 آفتاب نیوز 9 شهریور 1397 آفتاب نیوز 10 شهریور 1397 آفتاب نیوز 11 شهریور 1397 آفتاب نیوز 12 شهریور 1397 آفتاب نیوز 13 شهریور 1397 آفتاب نیوز 14 شهریور 1397 آفتاب نیوز 15 شهریور 1397 آفتاب نیوز 16 شهریور 1397 آفتاب نیوز 17 شهریور 1397 آفتاب نیوز 18 شهریور 1397 آفتاب نیوز 19 شهریور 1397 آفتاب نیوز 20 شهریور 1397 آفتاب نیوز 21 شهریور 1397 آفتاب نیوز 22 شهریور 1397 آفتاب نیوز 23 شهریور 1397 آفتاب نیوز 24 شهریور 1397 آفتاب نیوز 25 شهریور 1397 آفتاب نیوز 26 شهریور 1397 آفتاب نیوز 27 شهریور 1397 آفتاب نیوز 28 شهریور 1397 آفتاب نیوز 29 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 شهریور 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۰۲:۱۵    
مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی گفت: در حال حاضر می توانیم کاغذ مورد نیاز روزنامه دارانی که کاغذ کاهی مورد مصرفشان است را تامین کنیم، اما هنوز موفق نشدیم درباره کاغذ گلاسه اقدامی انجام دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۰۱:۳۸    
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای عبور از شرایط تحریم، بسته اجرایی این شرایط را تهیه و تدوین کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۰۰:۴۸    
دادستان یزد از تشکیل پرونده قضایی برای فوت دختر 14 ساله در یکی از بیمارستان های یاین استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۰۰:۳۳    
زاینده رود یکی از حوضه های آبریز پرتنش کشور طی 15 سال گذشته درگیر بحران شدید کم آبی است. در این راستا دولتمردان در هر دوره ای با اتخاذ سیاست های مختلف سعی در کنترل این بحران دارند و یکی از این سیاست ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۲۱:۲۱    
امیرمهدی ژوله بعد از سال ها درباره سانسور کلمه نظام در نام شخصیتی که هادی کاظمی در سریال شب های برره بازی می کرد، توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۸    
دختر 17 ساله که توسط اعضای یک باند خلافکار ربوده شده و مورد تعرض قرار گرفته بود دستها و پاهایش نیز به زور خالکوبی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۴:۵۴    
سازمان ورزش شهرداری یک عیدانه شاد برای تهرانی ها در نظر گرفته است که قرار است بهنام بانی خواننده موسیقی پاپ در این برنامه به اجرا بپردازد، این کنسرت به صورت رایگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۴    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزیر به نمایندگی دولت و من به نمایندگی مردم می گوییم که تا امروز هیچ تصمیمی برای گران شدن بنزین گرفته نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۶    
مردان چینی غریبه برای دریافت اقامت در هنگ کنگ با دختران هنگ کنگی عقد می کنند و این بار یک دختر 21 ساله هنگ کنگی "ناخواسته" قربانی پیامدهای ازدواج سوری با یکی از این مردان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۱    
مشاور رئیس جمهوری با اشاره به جلسه طرح پرسش نمایندگان مجلس از حسن روحانی، خواستار پاسخگویی مجلس به 6 پرسش جهت اثبات عملکرد قانونی مجلس در جلسه روز سه شنبه شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۱    
من سنی نداشتم، فقط 19 سالم بود. می تونستم خوشبخت بشم، اما شما ها نذاشتید. دیگه هیچ امیدی ندارم. فردا روز عیده، اما قرار بشه تاریخ مرگ من ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۱    
آفتاب نیوز : روزگاری به گفته پیر فرزانه انقلاب قرار بود صداوسیما به مثابه یک دانشگاه عمومی، مرجع فکری و اندیشه ای جامعه ما باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۷    
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: یکی از دلایل افزایش بی رویه نرخ بلیت در روزهای اخیر، چارتر شدن بلیت ها بود و به همین دلیل در تلاش هستیم سهم چارتر کردن بلیت کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۷    
اصغر معینی صالح که از سال ها قبل به بیماری سرطان استخوان مبتلا شده بود، صبح امروز درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۵    
فیلم سینمایی لیموترش به کارگردانی جواد رضویان، پنج شنبه 8 شهریور ماه ساعت 9 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۰    
کالاکا مرد 22 ساله کلمبیایی است که با عمل های جراحی سخت و ناخوشایند خودش را شبیه جمجمه کرده است! او ادعا می کند از کودکی عاشق جمجمه بوده است،
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۰    
در استقلال پرونده های چهره هایی، چون مجیدی، قلعه نویی، نکونام، آندو و... باید حل و فصل شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۰    
فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با اشاره به ممنوعیت انجام عمل های ساکشن و زیبایی در مطب ها گفت: تبلیغات دستگاه کوچک کننده بینی صد در صد کذب است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۸:۲۸    
وضعیت جسمانی مهدی محمدیان دروازبان تیم تراکتورسازی مساعد است .
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۸:۲۴    
صداگذاری فیلم سینمایی بی وزنی به کارگردانی مهدی فردقادری، توسط علیرضا علویان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۰۰:۳۰    
فرمانده انتظامی شهرستان مرند از دستگیری پدر کودک آزار مرندی در مخفیگاهش در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۳:۴۹    
یک فوق تخصص جراحی پلاستیک، درباره نحوه عملکرد دستگاه های کوچک کننده بینی توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۳:۲۹    
نتایج یک تحقیق مستقل فاش کرد بر اثر وقوع توفان ماریا در پورتوریکو ، حدود 3 هزار تن جان باخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۳:۲۲    
عادل فردوسی پور دلیل جالبی داشت در حین گزارش بازی پرسپولیس ، برای بازی روان بازیکنان تیم برانکو و باخت خفیف این تیم برابر الدحیل.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۳:۲۲    
محمد امین اسدی یک ماه هم از بازی در لیگ محروم شد تا یاد بگیرد ، استوری های جنجالی منتشر نکند!
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۳:۱۹    
رئیس جمهوری روسیه در حکمی 15 ژنرال وزارت کشور، موقعیت های اضطراری، کمیته پیگیری، سازمان فدرال اجرای احکام و وزارت اضطراری فوق العاده این کشور را از کار برکنار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۲:۳۶    
آیا شما از ریزش مو رنج می برید و به دنبال راهی برای درمان ریزش مو هستید؟ در این مطلب کامل و مفید 9 راهکار درمان ریزش مو و رشد مجدد موها را بررسی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۴    
زعفران در آلزایمر و بهبود حافظه، افزایش قوای بینایی در سالمندان، پیشگیری و درمان اختلالات شبکیه چشم در بیماران دیابتی و درمان بیماری های التهابی تاثیر بسزایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۱    
آفتاب نیوز : در شرایطی که رئال مادرید این هفته دو پنالتی در لالیگا بدست آورد و در غیاب ستاره پرتغالی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۲:۰۷    
وزیر نفت گفت: دزد شرکت اکتشافات نفت هنوز دستگیر نشده و در خارج از کشور به سر می برد، البته مشخص شده که به کدام کشور متواری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۲:۰۶    
اسرائیلی ها می گویند به حملات خود علیه نیروها و تسلیحات ایرانی در سوریه ادامه می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۲:۰۵    
"بریان هوک" نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و رئیس گروه اقدام ایران طی سخنانی ادعاهایی را علیه ایران و نیروهای انقلابی کشورمان مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۱:۴۰    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: اتفاقات اخیر و خروج خاک از زمین ارتباطی به نیروگاه بوشهر ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۱:۳۲    
در حاشیه کسری چشمگیر شیر خام، افت تولید محصولات صنایع لبنی و همزمانی تخصیص ارز 4200 تومانی برای واردات گوشت! مهدی عزیزی این کارتون را در بی قانون منتشرکرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۱:۳۰    
قائم مقام و سخنگوی شورای نگهبان گفت که مجلس شورای اسلامی در نهایت باید در مورد وضعیت پرسش از رئیس جمهوری تعیین تکلیف کند. اکنون در این باره در قانون ابهام هایی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۱:۲۸    
وزیر خارجه آلمان در همایشی با حضور سفیران کشورش مدعی شد که برلین قصد دارد به شرکت های آلمانی که بخواهند در ایران باقی بمانند کمک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۱:۲۳    
ما میلیاردها دلار به این کشور پول می دهیم و آنها آزمایش های موشکی، فروش اسلحه را متوقف نمی کنند و به حمایت از تروریسم ادامه می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۱:۱۸    
نیمه نخست دیدار الدحیل قطر و پرسپولیس با برتری تیم میزبان به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۱:۰۰    
روزنامه تایمز نوشت مقامات وزارت خارجه و خزانه داری انگلیس برای یافتن راهکاری به منظور اجتناب از تحریم های آمریکا علیه ایران، با همتایان ژاپنی خود دیدار و رایزنی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۰:۴۷    
عمرانی گفت: علت گرفتگی گوش در واقع مساوی نبودن فشار هوا در 2 طرف پرده گوش است که باعث کشیده شدن پرده به یک طرف، جلوگیری از لرزش کافی و در نتیجه کاهش سطح شنوایی فرد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۰:۳۵    
وزیر دفاع آمریکا در سخنانی مدعی شد که کشورش به ایران به خاطر رفتارش در سوریه و یمن هشدار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۹    
تیم های فوتبال سپیدرود و سیاه جامگان ورشکسته را به علی کریمی و خداداد عزیزی واگذار کردند! این خبر سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه ولد در خبر روزشی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۸    
مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس توضیحاتی را درباره برخی سوءتفاهمات در خصوص آرای سوال از رییس جمهوری ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۶    
مولود چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه با تاکید بر این که آنکارا تحریمهای آمریکا بر ضد ایران را رعایت نخواهد کرد، تهدید کرد اگر آمریکاییها مثل گاوچرانها با ترکیه رفتار کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۷    
تیم ملی والیبال قطر با پیروزی دشوار برابر ژاپن ضمن خلق یک شگفتی، حریف ایران در مرحله نیمه نهایی والیبال بازی های آسیایی 2018 اندونزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۷    
قیمت خودروهای داخلی امروز در بازار تهران نسبت به روز گذشته تقریبا ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۶    
پس از زلزله 4.9 ریشتری ساعت 17 و 27 دقیقه عصر امروز که در جنوب جمهوری آذربایجان بوقوع پیوست، دومین زلزله هم به فاصله کمتر از 25 دقیقه مناطق غرب استان گیلان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۵    
سرمربی پرسپولیس ترکیب تیمش برای مصاف با الدحیل را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۳    
معاون فنی و عملیات اورژانس کشور گفت: چهار دختر جوان در گودال آبی در منطقه زیردان استان سیستان و بلوچستان غرق شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۳    
وزیر آموزش و پرورش گفته است که یک سوم مدارس در معرض خطر آوار و فرو ریختگی قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۷    
رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه بویر احمد از پیدا شدن جسد دو نوجوان گمشده یاسوجی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۵    
فرانسه از دیپلمات های خود خواست از سفرهای غیرضروری به ایران پرهیز کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۴    
معاون وزیر امور خارجه روسیه در اظهارنظری در خصوص احتمال بازگشت ایالات متحده به توافق هسته ای با ایران موسوم به برجام اعلام کرد که به نظر نمی رسد مقامات آمریکا دیگر به این توافق بازگردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۳    
آفتاب نیوز : پرویز اسماعیلی نسبت به عکسی جلسه سوال از رئیس جمهوری که از سوی یک رسانه منتشر شده بود واکنش نشان داد.این عکس نشان می داد که برای روحانی جلوی تریبون مجلس پنکه ای قرار داده بودند. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۳    
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: عدم ارجاع موضوع سؤال از رئیس جمهور به قوه قضاییه برخلاف قانون است و اینکه چگونه و با چه کیفیتی مسئله به قوه قضاییه ارسال شود موضوعی است که در هیأت رئیسه مجلس در خصوص آن تصمیم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۸:۳۸    
رییس جمهوری آمریکا از نحوه انعکاس اخبار مرتبط به او در نتایج جست وجوی گوگل انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۸:۳۷    
رئیس جمهور با تبریک اعیاد قربان و غدیر و نیز میلاد با سعادت حضرت امام هادی(ع) و گرامیداشت هفته دولت، گفت: شهیدان رجایی و باهنر علاوه بر مدیریت و مبارزات انقلابی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۸:۲۷    
زمین لرزه 4.9 ریشتری در مقیاس امواج درونی مرز آذربایجان و دریای خزر - حوالی آستارا (گیلان) را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۶    
یک منبع آگاه فاش کرد ولیعهد عربستان که کشورش ائتلاف عربی را در جنگ یمن رهبری می کند، از این ائتلاف خواسته به انتقادهای بین المللی وقعی ننهند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۵    
اصغر معینی بازیگر نقش مصدق در مجموعه تلویزیونی معمای شاه پس از سال ها مبارزه با بیماری سرطان درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۳    
در حاشیه پست جنجالی امیرمهدی ژوله در اینستاگرام درباره سانسور سریال های تلویزیونی و حذف خیارخوردن خانم ها، احمدرضا کاظمی این فتوطنز را در روزنامه قانون منتشرکرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۷:۵۸    
یک مقام مسئول گفت: با توجه به ازدیاد تقاضا به سبب برگزاری جشن ها و مراسم در این ایام،قیمت مرغ مجدد با افزایش روبه رو شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۷:۵۷    
انتشارات انقلاب اسلاب اسلامی برای نخستین بار بخشی از دستخط رهبر معظّم انقلاب اسلامی در کتاب صلح امام حسن علیه السلام را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۷:۴۶    
پیشرفت های زیادی که در سال های اخیر در تکنیک های جراحی جهت درمان مشکلات ناباروری اتفاق افتاده سبب کاهش هزینه های درمان شده است به گونه ای که یک جراحی ساده سبب می شود دیگر نیازی به استفاده از روش های ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۷:۲۶    
در سال 1922 هاردینگ رئیس جمهور جمهوری خواه آمریکا با اتخاذ سیاست های سختگیرانه و افزایش ناگهانی عوارض گمرکی، اقتصاد جهان را به آستانه ویرانی کشاند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۷:۲۰    
ابراهیم المهنا مشاور وزیر انرژی عربستان سعودی روز سه شنبه گفت: بعید است صادرات نفت ایران با تحریم های کنونی آمریکا، کاملا متوقف شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۷:۱۹    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تاکید براینکه بحث ما با کنسرت نیست بلکه مخالفت ما با بازار کنسرت است که ایجاد می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۷:۱۹    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از سرمایه گذاری هزار میلیارد تومانی برای مهار گرد و غبار در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۷:۱۷    
خودروی سواری پراید حین حرکت در کوچه بر اثر ریزش دیوار پشت بام یک ساختمان، زیر آوار له شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۷:۰۱    
نشریه واشنگتن پست نوشت، سیاست های دونالد ترامپ در قبال فلسطین و حمایت هایش از رژیم صهیونیستی نه تنها منجر به صلح در خاورمیانه نخواهد شد بلکه تنها در راستای مصائب و درد و رنج فلسطینیان است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۱    
رئیس پلیس راه استان گفت: با توجه به تعطیلات عید سعید غدیر و پایان هفته، محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۴۰    
حمید بقایی معاون اجرایی دولت دهم که از 22 اسفند 96 و به دلیل محکومیت به مجازات جرائمی همچون اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی در حبس به سر می برد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۹    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات و مجلس گفت که نمایندگان متقاضی استیضاح وزیر آموزش و پرورش از پاسخ های بطحایی قانع نشدند لذا استیضاح به هیات رئیسه مجلس ارجاع خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۹    
چند روز پس از نهایی شدن توافق میان شرکت های هواپیمایی داخلی و سازمان هواپیمایی کشوری برای متعادل سازی بازار بلیت پروازهای داخلی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۵    
نسرین مقانلو در واکنش به سانسور تصویرش در شهر مشهد، تاکید کرد که به عنوان یک هنرمند این مسایل برایش اهمیت ندارد زیرا که معتقد است که در قلب مردم جای دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۴    
تازه ترین تصویر از امیر جعفری و جواد عزتی در فیلم سینمایی چهار انگشت به کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی حمید پنداشته در کشور کامبوج منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۳    
فوق تخصص نفرولوژی کودکان در خصوص علل و علائم بروز بیماری سیستینوزیس توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۲    
در تصویر زیر یک دکه ی روزنامه فروشی در تهران را می بینید که در رابطه با فروش سیگار نوشته است: قیمت سیگار هر لحظه در نوسان است، چانه نزنید!
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۱    
حکم پرونده تعزیراتی دختر یکی از وزرای دولت یازدهم صادر و اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۸    
بازیکن سابق راه آهن به دلیل تصادف از دنیا رفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۸    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته رطوبت هوا در جزیره خارگ به 100 درصد رسید و بوشهر و گناوه نیز رطوبت 90 و 86 درصدی را تجربه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۶    
برابر قانون در هیچ یک از هتل ها به هیچ عنوان پذیرش بانوان ایرانی با مردان غیرایرانی انجام نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۵    
بهتر بود آقای روحانی غیر از شفاف سازی، موانع قانونی یا تصمیم سازی هایی که باید با تصمیم مجلس یا حکم قانونی باشد را مطرح می کرد. یعنی اینکه به صورت دقیق موانع را تشریح می کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۴    
این کولبران در حال عبور از مرز بودند که با مین منفجر نشده روبرو شدند. پس از بروز حادثه؛ مردم محلی آنها را به بیمارستان منتقل کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۹    
در حال حاضر نرخ دلار در بازار آزاد و حتی بازار ثانویه بالاتر از نرخ منطقی است که فعالان اقتصادی عنوان می کنند و یکی از اعضای اتاق بازرگانی فاصله دو برابری برای آن اعلام کرده و می گوید "نرخ معقول دلار ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۹    
نیروی موشکی انصارالله یمن موشک بالستیکی را به پادگان ارتش عربستان در نجران شلیک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۶    
در بازار امروز (سه شنبه) سکه تمام طرح جدید با 127 هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته، به چهار میلیون و 52 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۲    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس گاهی تهران بزرگ، از دستگیری عامل جنایت خیابان پیچک در منطقه پیروزی خبر داد که چندی پیش اقدام به ارتکاب جنایت و قتل همسر سابق خود کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۸    
غلامعلی رجایی این تصویر را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۵    
امیر جدیدی با بازنشر توییت حمایتی احمدی نژاد از پوشش انتخابی سرنا ویلیامز در مسابقات تنیس آزاد فرانسه، با شگفتی نوشت: بمیریم بیدار میشیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۳    
نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم ما در انتظار امید نشسته اند آن ها منتظر صلح و آرامش هستند ، آقای رییس جمهور با مردم صادق باشید
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۱    
رضا رشیدپور به عذرخواهی روزنامه شرق از مهران مدیری در توییتر واکنش نشان داد و از بازی با آبروی مهران مدیری در این مدت به صورت ضمنی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۰    
حسن روحانی امروز در صحن علنی مجلس حاضر شد و به سوالات نمایندگان پاسخ گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۷    
یک پهپاد یمنی از نوع صما 3 فرودگاه بین المللی دبی را بمباران کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۶    
در مردادماه متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران 74 میلیون ریال بود که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب 6.1 و 62 ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۵    
زمانی که شرکت کوشنر سال 2015 سه ساختمان آپارتمانی در محله کوئینز خریداری کرد، اکثر مستاجران آن تحت پوشش قوانین ویژه ای قرار گرفتند که مانع از تخلیه ملک و افزایش اجازه بها می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۳    
در حال بررسی هستیم که اگر لازم شود بازدیدهایی را هم از زندان ها خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۲    
شب گذشته با همکاری کارکنان منابع طبیعی و مردم محلی حریق مهار شد و اکنون نیز سه تیم از منابع طبیعی با کوله پشت های مخصوص حمل آب (فلاکس بک)، در حال خاموش کردن کنده هایی هستند که هنوز در حال سوختن است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۱    
شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران در مردادماه 1397 به عدد 133.8 رسید که نسبت به ماه قبل 5.5 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۱    
فوق تخصص خون و سرطان بیمارستان توحید سنندج، با تاکید بر اینکه حدود 10درصدسرطان های سینه ژنتیکی است، گفت: سرطان ...