شنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۶:۴۰Feb 2019 23
 

خبرهای آفتاب نیوز 15 شهریور 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 1 شهریور 1397 آفتاب نیوز 2 شهریور 1397 آفتاب نیوز 3 شهریور 1397 آفتاب نیوز 4 شهریور 1397 آفتاب نیوز 5 شهریور 1397 آفتاب نیوز 6 شهریور 1397 آفتاب نیوز 7 شهریور 1397 آفتاب نیوز 8 شهریور 1397 آفتاب نیوز 9 شهریور 1397 آفتاب نیوز 10 شهریور 1397 آفتاب نیوز 11 شهریور 1397 آفتاب نیوز 12 شهریور 1397 آفتاب نیوز 13 شهریور 1397 آفتاب نیوز 14 شهریور 1397 آفتاب نیوز 15 شهریور 1397 آفتاب نیوز 16 شهریور 1397 آفتاب نیوز 17 شهریور 1397 آفتاب نیوز 18 شهریور 1397 آفتاب نیوز 19 شهریور 1397 آفتاب نیوز 20 شهریور 1397 آفتاب نیوز 21 شهریور 1397 آفتاب نیوز 22 شهریور 1397 آفتاب نیوز 23 شهریور 1397 آفتاب نیوز 24 شهریور 1397 آفتاب نیوز 25 شهریور 1397 آفتاب نیوز 26 شهریور 1397 آفتاب نیوز 27 شهریور 1397 آفتاب نیوز 28 شهریور 1397 آفتاب نیوز 29 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 شهریور 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۰:۰۲    
معاون بهداشت و پیشگیری سازمان دامپزشکی گفت: فرآورده های مرغی که در داخل کشور به صورت بهداشتی و قانونی تهیه و توزیع می شود، مخاطره ای برای بهداشت عمومی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۴:۵۷    
فرمانده انتظامی کوار از مرگ جوانی 24 ساله بر اثر سقوط در کارخانه ذوب آهن این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۶    
سرپرست وزارت رفاه گفت: یکی از اولویت های برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که بزرگترین وزارتخانه اجتماعی است، حمایت از قشر بازنشسته و فراهم کردن آسایش روحی و معنوی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۱    
وزیر آموزش و پرورش گفت: بخشی از سرانه مراکز آموزشی (مدارس) را پرداخت کرده ایم
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۱    
اداره کل اطلاعات استان کرمانشاه با صدور اطلاعیه ای ضربات وارد آمده به دو تیم تروریستی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۴    
شاید برای همه جالب باشد که همکارمان، رئیسمان، دکتر و یا مهندس چقدر درآمد دارد و در سوئیس اکنون امکان فهمیدن این موضوع وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۳    
امروز اجلاس رؤسای جمهوری سه کشور همسایه (ایران، ترکیه و روسیه) در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۸    
نماینده اهواز در مجلس یکی از مهمترین چالش های پیش روی کشور را موضوع صندوق های بازنشستگی دانست و گفت: در حال حاضر دولت سالانه 106 هزار میلیارد تومان از اعتبارات خود را صرف پرداخت حقوق بازنشستگان می ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۹    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر لزوم لحاظ پیوست های اجتماعی در برنامه ریزی های کشور به آسیب های اجتماعی در منطقه عسلویه اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزایش حقوق کارمندان را یکی از 5 بسته حمایتی دولت اعلام کرد و گفت: هر زمانی که بسته افزایش حقوق کارمندان به فرجام برسد و نهایی شود اطلاع رسانی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۱    
سفیر ترکیه در بغداد با رهبر جریان حکمت ملی عراق دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۹    
وزیر خارجه اسبق آمریکا در کتاب خود در بخش مربوط به مذاکرات هسته ای با ایران نوشت دولت جورج بوش در محافل خصوصی غنی سازی ایران را پذیرفته بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۷:۳۱    
رکورد جدید دیگری در سفرهای دریایی انجمن بین المللی خطوط کروز ثبت شده است که نسبت به آمار گذشته سفرهای کشتی کروز افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۶:۱۶    
نماینده سرایان، فردوس، بشرویه و طبس در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلات بیمارستان سرایان کمبود پزشک متخصص است و در اغلب شهرهای سرایان، فردوس، بشرویه و طبس پزشکان متخصص مستقر نشده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۵:۰۳    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز گفت: پوشک هایی که طی روزهای اخیر از انبارهایی در استان البرز کشف شد به زودی در بازار توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۴:۱۵    
رئیس پلیس راه البرز اعلام کرد: با توجه به روزهای پایانی تابستان و اوج سفرها، 85 تیم خودرویی و موتورسیکلت، جاده های پرترافیک استان را نظارت و رصد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۳:۱۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه حدود 30 تا 40 درصد خودروهایی که به مراکز معاینه فنی مراجعه می کنند، مردود می شوند گفت: خودروهایی که پلاک دولتی در اختیار دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۱:۴۶    
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: 38 درصد تصادفات رانندگی به دلیل خستگی و خواب آلودگی و عدم توجه به جلو است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۱    
فیلم "همچنان که میمردم" اولین ساخته مصطفی سیاری در هفتاد و پنجمین دوره جشنواره ونیز به نمایش درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۱    
نگرانی والدین آمریکایی از امنیت فرزندانشان در مدارس باعث شده است که برای فرزندانشان کوله پشتی ضدگلوله 500 دلاری خریداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۱    
وزیر خارجه ترکیه که برای شرکت در نشست سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه درباره سوریه به تهران سفر کرده با همتای ایرانی خود دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۱    
به بهانه اوضاع عجیب و غریب تامین مایحتاج کودکان از جمله شیر خشک و پوشک و سیرصعودی قیمت ها، طراوت نیکی این کارتون را در نیش خط منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۱    
داریوش کریمی گفت: طی تماسی که از ژئوفیزیک لرزه نگاری کشور به ما اعلام شد، هیچ گونه زلزله ای در شهرستان نائین در استان اصفهان به وقوع نپیوسته است
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۱    
وزیر آموزش وپرورش گفت: تا چند روز دیگر 14 میلیون و 7 هزار و 736 دانش آموز در سراسر کشور در کلاس های درس مشغول به تحصیل می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۱    
کشورهای آمریکا، فرانسه، آلمان و کانادا با انتشار بیانیه ای مشترک از نتیجه گیری های ادعایی لندن در متهم کردن دو تبعه روسی به انجام اقدام تروریستی در خاک انگلیس حمایت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۱    
در آستانه ی برگزاری نشست سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه در تهران با موضوع بحران سوریه در روز جمعه ، نمایندگان ارشد این سه کشور در روز پنج شنبه با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۱    
دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: در سیستم نظام باید تغییراتی صورت بگیرد. اشاره می کنم به طرح جمهوریت سوم. یعنی کاملا ریاست جمهوری و نه کاملا پارلمانی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۲۱:۵۵    
به نظر می رسد مخالفان دولت فقط از دور این استدلال که دروغ هر چه بزرگ تر باشد، باور کردنش آسان تر است را شنیده اند و از بندها و تبصره های آن خبر ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۲۱:۱۳    
منصور معظمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه پراید 40 میلیون تومانی نداریم گفت: قیمت هر دستگاه خودرو پراید در کارخانه 22 میلیون تومان است و اگر کسی آن را به قیمت بالاتر بفروشد خطا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۲۱:۰۸    
در حالی سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه در روز جمعه بعد از ظهر با محوریت موضوع سوریه گردهم هم می آیند که به نظر می رسد تلاش برای رسیدن به توافقی جهت حل بحران ادلب مهم ترین و چالشی ترین دستور کار ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۲۰:۱۹    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: برای تامین کالاهای اساسی مردم با ارز دولتی، 13 میلیارد دلار از محل درآمد ارزی تخصیص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۲۰:۱۴    
وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: ترافیک عصرگاهی پنجشنبه در برخی مقاطع آزاد راه تهران- کرج حدفاصل گرمدره تا پل کلاک سنگین است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۲۰:۱۲    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: محصولات این گروه همچنان بر اساس قیمت مصوب اعلام شده از سوی شورای رقابت فروخته می شود و افزایش قیمتی تاکنون نداشته و ابلاغیه جدیدی هم صادر نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۲    
محققان روس و کره ای ادعا کردند که اولین قدم برای زنده کردن ماموت 40 هزار ساله کشف شده در سیبری را برداشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۹:۵۷    
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه علیهاالسلام با اشاره به مشکلات امروز جامعه گفت: اگر مردم و مسئولان در سخنان خود، زبانشان را کنترل کنند و هر حرفی را در هرجایی نزنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۹:۵۵    
نشست کمیسیون همکاری مجلس شورای اسلامی ایران و دومای روسیه در ولگوگراد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۹    
باشگاه تراکتورسازی نام چهار بازیکن خود را از فهرست خارج کرد تا بتواند به عنوان سهمیه فیفا بازیکن جذب کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۶    
استاندار کرمانشاه از موافقت وزارت کشور عراق با بازگشایی مرز خسروی در ایام اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۵    
معاون وزیر خارجه روسیه با اعلام آمادگی مسکو برای برگزاری نشست ایران و سایر شرکت کنندگان برجام در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل و بررسی مسائل ایران در سطح شورای امنیت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۹:۴۰    
مدیر صندوق بازنشستگی کشوری شعبه خوزستان با بیان این که در حوزه بیمه تکمیلی که دغدغه بازنشستگان است اتفاقات خوبی رخ خواهد داد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۹:۳۱    
سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توییتر خود نوشت: سخنان رهبری در چند ماه اخیر منشور های وحدت ملی و انسجام داخلی در شرایط جنگ اقتصادی و رسانه ای است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۹:۳۱    
پرسپولیس در دیداری دوستانه میهمانش را گلباران کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۹:۳۱    
رئیس جمهور در پیامی با تبریک انتخاب عارف الرحمن علوی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی پاکستان، تاکید کرد که در پرتو اراده رهبران عالی دو کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۹:۳۱    
سرپرست دانشگاه آزاد: فراخوان جذب برای هزار نخبه علمی در دو هفته آینده در سامانه های دانشگاه منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۹:۳۱    
در پی انتشار خبر ملاقات رهبران دو کره، دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، از کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی به خاطر ابراز اعتماد به خود قدردانی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۷    
تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی در ساختمان PEC برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۶    
مهاجم ایرانی و ملی پوش الغرافه می گوید پس از جام جهانی کمک ها به تیم ملی کمتر شده است و ای تیم شرایط خوبی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۷:۴۹    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: برخورد یک دستگاه خودروی پژو 206 با تریلر باعث مرگ چهار تن شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۷:۲۳    
هند و ایالات متحده امروز (پنجشنبه) توافق ارتباطات نظامی به امضا رساندند که طرفین از آن به عنوان یک نقطه عطف یاد کردند و احتمالا راه را برای فروش ادوات نظامی حساس آمریکا به هند باز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۷:۲۱    
دیدار دوستانه ژاپن و شیلی به دلیل وقوع زلزله در هوکایدو لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۷:۱۷    
وزیر بهداشت گفت: باید خدمات درمانی را ارتقا دهیم و اگر این خدمات خوب دولت تا چند سال آینده ادامه پیدا کند، اتفاقات خوبی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۷:۱۶    
به دنبال نوسان روزهای اخیر و فاصله 5 هزار تومانی نرخ دلار 14 هزار تومانی بازار آزاد با نرخ 9 هزار تومانی بازار ثانویه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۷:۱۴    
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: به چه حقی کسری موسسات مالی و اعتباری باید از جیب بانک مرکزی داده شود؟ اگر در خصوص مال مردم عادی است، می توان حد و سقفی را معین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۲    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری از تیراندازی و زخمی شدن 10 نفر در مراسم عروسی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۸    
سفیر آمریکا در سرزمین های اشغالی در اظهاراتی که امروز (پنجشنبه) منتشر شد، پیش بینی کرد که اسرائیل "تا ابد" بلندی های جولان را در اختیار داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۷    
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن اطلاعیه ای به مناسبت محرم الحرام، توصیه هایی برای مبلغان ارائه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۶    
تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران کارش در رقابت های جوانان آسیا را با یک برد و یک باخت شروع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۲۶    
بازار سکه که در هفته اخیر نوسانات شدیدی داشته و حتی در برخی روزها شاهد افزایش قیمت ساعتی آن بودیم در دو روز گذشته کمی آرام گرفت. قیمت سکه در روز چهارشنبه و پنجشنبه روندی کاهشی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۸    
با تلاش ماموران آگاهی استان البرز، مرد 40 ساله ای که از سوی اعضای باند گروگان گیران ربوده شده بود؛ رها و به آغوش خانواده اش بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۷    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: یک و نیم میلیون بسته پوشک احتکار شده که طی دو عملیات از یک فرد در استان البرز کشف شده بود از هفته آینده در بازار عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۲    
بانک جهانی در جدیدترین برآورد خود اعلام کرد حدود یک میلیون مهاجر در ایران زندگی می کنند و ایران دومین کشور مهاجرپذیر در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا شناخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: هم اینک کالاهای قاچاق در مبدأ ورود شناسایی می شوند؛ ولی اراده جدی بر مبارزه با قاچاق کالا وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۹    
10 عضو شورای امنیت سازمان ملل خواستار افزایش تلاش ها برای یافتن یک راه حل صلح آمیز برای استان ادلب در سوریه شدند که در دست شورشیان است و گمانه زنی هایی از وقوع یک حمله قریب الوقوع در این منطقه بر سر ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۷    
رئیس موسسه دین و دانش گفت: بر اساس مطالعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اثر شوک دوم تحریم های آمریکا حداقل 1.1 میلیون فرصت شغلی نابود خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۰    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنجشنبه) در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان، مهم ترین وظیفه ی مردم و نخبگان را در شرایط خطیر کنونی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۰    
اگر دوست دارید خوردنی های دوستدار پوست را بشناسید، حتماً این مقاله را بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۰    
قرار نیست همواره مرزی بسازیم که یک طرف آن کی روش و یک طرف برانکو باشد. می توانیم به این فکر کنیم که هر دو مربی برای منافع و امکانات خود می جنگند و در نهایت فوتبال ایران رشد می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۰    
بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس در محور سمنان به دامغان (50 کیلومتری دامغان) واژگونی شد و 58 مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۵    
وکیل مدافع آرش کیخسروی از آزادی پیام درفشان و فرخ فروزان خبر داد و گفت: آرش کیخسروی نیز به زندان اوین منتقل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۳    
در جوابیه دفتر رئیس مجلس خبرگان به اظهارات محمود واعظی آمده است: از رئیس دفتر رئیس جمهور انتظار می رود ضمن عذرخواهی و تصحیح مصاحبه خویش ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۳    
با برخی نکته های غذایی که می توانند به کاهش کلسترول و خطر ابتلا به بیماری قلبی کمک کنند بیشتر آشنا می شویم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از فروش لوازم خانگی یک انبار احتکارشده با نرخ 4200 تومان برای تازه عروس ها خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۷    
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: اکنون هم تنها راه نجات اسلام و مسلمین، حرکت در راه امام است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۳    
طبق اعلام سایپا تا ساعت 12 امروز بیش از 48 هزار دستگاه خودرو از 50 هزار دستگاه خودروی عرضه شده ثبت نام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۱    
اعضای مجلس خبرگان رهبری، پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) و در پایان پنجمین اجلاسیه ی دوره ی پنجم این مجلس، با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. این دیدار هم اکنون در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۰    
پژوهشگران آمریکایی سعی دارند روش جدیدی برای ترمیم زخم های باز کشف کنند که در آن، نیازی به عمل جراحی نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۹    
برادر پادشاه عربستان اظهارات جنجالی خودش خطاب به معترضان ضد سعودی در لندن که شایعاتی را درباره احتمال وقوع اختلاف در خاندان سلطنتی آل سعود ایجاد کرده، کم اهمیت دانست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۲    
آیت الله یوسفی غروی علت شیوع روایت های کم اعتبار یا بی اعتبار از واقعه عاشورا را منبری ها و روضه خوان هایی دانست که گریه انداختن مردم، مهمترین هدفشان است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۰    
یک چهره سیاسی متنی نوشته و یک نماینده مجلس هم نطق کرده است. درست یا نادرست، موارد یا ادعاها یا راهکارهایی مطرح کردهاند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۰    
یک اقتصاددان با اشاره به اوضاع بازار ارز این مساله را ناشی از برخی از اظهارات مسئولان و همچنین پیش خور تحریم های آبان ماه ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۹    
شهرام ناظری در واکنش به حکم دادگاه شکایت محمدرضا شجریان از صدا و سیما که در آن آمده است انتشار این آثار در رسانه ملی موجب شهرت شجریان شده و به زیان او نبوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۴    
موسسه "ولث فاوند" اعلام کرد هنگ کنگ دارای بیشترین تعداد ثروتمندان در بین شهرهای جهان و آمریکا دارای بیشترین ثروتمندان در بین کشورهای جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۱    
رهبر کره شمالی از بدبینی ها نسبت به عزمش برای خلع تسلیحات هسته ای ابراز ناراحتی کرد و خواستار آن شد که اقدام های نیک خواهانه اش پاسخی درخور دریافت کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۱    
یک کارشناس صنعت خودرو با اشاره به تصمیمات اخیر شورای رقابت و وزارت صمت درخصوص افزایش قیمت خودرو گفت: وزارت صمت و شورای رقابت نباید در تعیین قیمت خودرو دخالت کنند بلکه این کار وظیفه خودروسازان است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۲    
آمریکایی ها در آستانه سفیر وزیر خارجه شان به هند، از کوتاه آمدن واشنگتن از گزینه صفر کردن صادرات فروش نفت ایران و بررسی اعطای مجوزهای موردی به دهلی نو برای ادامه خرید نفت ایرانی خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۰    
آمریکا در جلسه شورای امنیت هشدار داد: کشور نیکاراگوئه در همان مسیری حرکت می کند که درگیری های سوریه و بحران در ونزوئلا را رقم زد، اما روسیه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۹    
یک تحلیلگر فعال در حوزه فناوری مدعی شده است که اپل برنامه ای برای بازگشت فناوری احراز هویت با اثر انگشت موسوم به تاچ آیدی به آیفون ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۸    
وزیر خارجه اسبق آمریکا با رد مواضع رئیس جمهور کنونی این کشور درباره برجام گفت: دونالد ترامپ وقتی می گوید توافق هسته ای ایران بدترین توافق است، اصلأ نمی داند درباره چه چیزی حرف می زند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۲    
وزیر خارجه روسیه تصریح کرد رویکرد آمریکا در قبال ایران و تلاش برای محدود کردن این کشور دارای سنت های چندصدساله و 75 میلیون جمعیت غیرحرفه ای و غیرواقع گرایانه است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۱    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی این نهاد و نظر مساعد مسئولان قضایی مشکل چند نفر از دانشجویان بازدداشتی در حال رفع شدن است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۹    
شبکه بزرگ شرارت و زورگیری معروف به دالتون ها با صدور دستورات ویژه قضایی، توسط نیروهای سازمان اطلاعات سپاه امام رضا(ع) در مشهد متلاشی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۸    
اشاره ای به تهیه کننده فیلم نشد اما به عنوان مستند اطلاعات سپاه و توسط مسوولان این نهاد در کمیسیون پخش شد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۲    
تشدید تنش تجاری میان چین و آمریکا، تولیدکنندگان نفت خاورمیانه را که انتظار دارند این اختلاف به واردات نفت چین لطمه بزند و ارزش دلار را بالا ببرد نگران کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۰    
کارکنان بندر عراقی ام القصر گفتند تظاهرکنندگان بعد از آتش زدن برخی ساختمان های دولتی راههای ورودی به بندر را بستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۷    
موسسه "ولث فاوند" اعلام کرد هنگ کنگ دارای بیشترین تعداد ثروتمندان در بین شهرهای جهان و آمریکا دارای بیشترین ثروتمندان در بین کشورهای جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۲    
باشگاه استقلال نسبت به رای کمیته استیناف درباره دیدار سوپرجام مقابل پرسپولیس معترض است و شکایت خود را به دادگاه عالی ورزش می برد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۳    
بعد از گذشت مدت ها از تهدیدهای نفر دوم جریان انحرافی که می گفت فیلمی تهیه کرده ام که در آن مطالب مهمی را گفته ام و درصورتی که بازداشت شوم منتشر خواهد شد و با انتشار آن چیزی برای مسئولین باقی نخواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۱    
رسانه های عربی از بحران در تیم ملی فوتبال ایران به خاطر مشکلات اقتصادی و پرداخت نشدن حقوق کی روش و عدم تمدید قرارداد این مربی سخن به میان آوردند.
  • ۱