چهارشنبه ۰۱ اسفندساعت ۲۳:۰۳Feb 2019 20
 

خبرهای آفتاب نیوز 17 شهریور 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 1 شهریور 1397 آفتاب نیوز 2 شهریور 1397 آفتاب نیوز 3 شهریور 1397 آفتاب نیوز 4 شهریور 1397 آفتاب نیوز 5 شهریور 1397 آفتاب نیوز 6 شهریور 1397 آفتاب نیوز 7 شهریور 1397 آفتاب نیوز 8 شهریور 1397 آفتاب نیوز 9 شهریور 1397 آفتاب نیوز 10 شهریور 1397 آفتاب نیوز 11 شهریور 1397 آفتاب نیوز 12 شهریور 1397 آفتاب نیوز 13 شهریور 1397 آفتاب نیوز 14 شهریور 1397 آفتاب نیوز 15 شهریور 1397 آفتاب نیوز 16 شهریور 1397 آفتاب نیوز 17 شهریور 1397 آفتاب نیوز 18 شهریور 1397 آفتاب نیوز 19 شهریور 1397 آفتاب نیوز 20 شهریور 1397 آفتاب نیوز 21 شهریور 1397 آفتاب نیوز 22 شهریور 1397 آفتاب نیوز 23 شهریور 1397 آفتاب نیوز 24 شهریور 1397 آفتاب نیوز 25 شهریور 1397 آفتاب نیوز 26 شهریور 1397 آفتاب نیوز 27 شهریور 1397 آفتاب نیوز 28 شهریور 1397 آفتاب نیوز 29 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 شهریور 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۵:۴۲    
با عاملیت بانک کشاورزی تا نیمه شهریورسال1397 بالغ بر 9 میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری و بیش از 78 هزار میلیارد ریال معادل 63 درصد از بهای گندم خریداری شده، به حساب گندمکاران واریز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۰    
مصطفی قربان پور کارگردان سینما و تئاتر از ساخت فیلم اجتماعی ای با محوریت زندگی سعید طوسی؛ قاری و معلم جنجالی قرآن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۶    
نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمین پرونده موسوم به شبکه وحید مظلومین سلطان سکه و محمد اسماعیل قاسمی روز شنبه 17 شهریور ماه به ریاست قاضی زرگر و به صورت علنی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۷    
همزمان با هفتۀ دولت و با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، نمایندۀ مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، معاون نیروی انسانی فولاد مبارکه، فرماندار ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۷    
رسانه های بلژیک در واکنش به خط خوردن ستاره گران قیمت ایرانی از فهرست نهایی تیم ملی برای بازی با ازبکستان ادعای جالبی را مطرح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۳    
دکتر سبحانی مدیرعامل فولاد مبارکه به همراه جمعی از معاونان و مدیران شرکت با حضور در نواحی آهن سازی و فولادسازی و دیدار صمیمانه با مدیریت و کارکنان این نواحی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۶:۱۲    
دادستان انتظامی مالیاتی بر برخورد قضایی با مرتکبان جرائم مالیاتی تاکید کرد و گفت: دایره شمول و مصادیق جرائم مالیاتی در قانون مالیات های مستقیم از گستره بی سابقه ای برخوردار است و با خاطیان بدون هیچ ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۲۲:۱۹    
معاون مطالعات استراتژیک و تکنولوژی اطلاعات گروه سایپا از حضور نهادهای نظارتی در جریان ثبت نام پیش فروش خودروهای سایپا خبر داد و گفت: علاوه بر سیستم های نظارتی شرکت سایپا ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۲۲:۱۷    
وزیر جهاد کشاورزی علت افزایش قیمت میوه های تابستانی را کاهش عرضه و خسارت 11 هزار میلیاردی به سردرختی ها عنوان و اعلام کرد که پتروشیمی ها سهم کود کشاورزان ایرانی را صادر کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۷    
عبدالله اسکندری گریمور مشهور سینمای ایران تصویری از تست گریم ارژنگ امیرفضلی را منتشر کرد که شباهت بسیاری به محسن نامجو خواننده ایرانی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۶    
در واپسین روزهای تابستان ، مردم و مسافرین در پارک زیبای بش قارداش بجنورد سرگرم تفریح و آبتنی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۸    
پدری که به اتهام کودک آزاری به تحمل شش ماه حبس محکوم شده بود به علت ابراز ندامت و حسن سابقه، عدم سابقه کیفری و اوضاع واحوال فردی، اجتماعی و خانوادگی مشمول مجازات جایگزین حبس شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۵    
مرد جوانی که همسر صیغه ای اش را به خاطر اصرار وی برای عقد دائم به قتل رسانده بود، روز گذشته پای میز محاکمه قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰    
سرور جپاروف پولش را از آبی ها می خواهد و تهدید کرده اگر این اتفاق نیفتد ،به فیفا شکایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰    
کارشناس طب ایرانی گفت: مبتلایان به کبد چرب باید روغن هایی که دارای چربی های نباتی و پالم هستند را از برنامه غذایی حذف و به جای آن از روغن کنجد و زیتون استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰    
وظیفه عادل فردوسی پور در جایگاه مجری برنامه 90 طرح سوالاتی از سرمربی تیم ملی بود و او، این بار پرسش هایی را مطرح کرد که برای کی روش هم غیرمنتظره بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰    
در این مطلب به برخی باید ها و نباید های غذایی و نوشیدنی و اینکه کدام خوراکی ها را نباید همراه هم مصرف کنیم، از منظر طب ایرانی اشاره شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰    
به دلایل نامشخص، عکسهای فوتوشاپی فرانک لمپارد، اسطوره ی باشگاه چلسی و فوتبال انگلیس در شبکه های اجتماعی موجی جنجالی به راه انداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰    
هفتادو پنجمین دوره جشنواره ونیزکه از ساعتی پیش مراسم اختتامیه اش شروع شده بود، با اعلام اسامی برندگان 2018 به کار خود خاتمه داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰    
مدتی است که سینماگران ورشکسته برای دیده شدن رو به حاشیه سازی های مبتذلی آورده اند. تازه ترین حاشیه سازی ورشکسته های سینما و تلویزیون، به اصطلاح افشاگری درباره سانسورهای تلویزیون است!
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰    
روزنامه شهروند به رفتار غیردیپلماتیک یک نماینده مجلس در سفر رئیس مجلس به بلاروس واکنش نشان داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۰    
آفتاب نیوز : متین ستوده تصویری از خود، آزاده نامداری و چند بازیگر زن را پشت صحنه یک کنسرت در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۳    
وکیل مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص طلب موکلش از این باشگاه توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۱    
در حاشیه بازی دوستانه پرسپولیس و دره دو بازیکن سرخ های پایتخت بایکدیگر درگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۱:۵۰    
سخنگوی قوه قضاییه روند بررسی مهم ترین پرونده های قضایی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۱:۰۸    
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های هرمزگان گفت: از میان 23 دانه درشت بدهکار به بانک های این استان یک نفر آنان به عنوان بزرگترین بدهکار رقم بدهی آن به بیش از 7 هزار میلیارد ریال رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۰:۵۱    
معاون قضایی دادستان کل کشور ادامه فعالیت نسخه های فارسی تلگرام را کمک به جنگ اقتصادی دشمن و هموار کردن راه خروج سرمایه و ارز و دخالت بیگانگان در امور اقتصادی کشور دانست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۰:۳۱    
تره با داشتن ترکیبی مفید با نام کوئرستین در کاهش سطح کلسترول خون و پیشگیری از ایجاد پلاک در شریان ها مؤثر است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۹    
حمید فرخ نژاد با انتقاد از بی احترامی کردن به پرچم کشورهای دیگر، فیلمی از بی حرمتی به پرچم ایران را منتشر کرد و تاکید کرد که باید یاد بگیریم که این اشتباه را تکرار نکنیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۳:۱۹    
رئیس کلانتری 161 ابوذر از شناسایی و دستگیری دو رمال و فالگیری که اقدام به اخاذی و کلاهبرداری می کردند خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۳:۰۷    
رئیس گروه روابط پارلمانی اروپا با جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه تهران به تعهدات خود در برجام عمل کرده است، گفت: به دنبال ایجاد سیستم مالی مستقل برای ارتباط و همکاری بانکی اروپا با ایران هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۲:۴۵    
روزنامه شرق، 17 شهریور 1382
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۲:۴۴    
محمدجواد ظریف از تذبذب رژیم ترامپ در برخورد با ایران به شدت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۲:۴۱    
اخبار منتشر درباره تیراندازی در اطراف نهاد ریاست جمهوری توسط یک منبع آگاه تکذیب شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۲:۰۴    
رئیس جمهوری عراق امروز (شنبه) آتش زدن کنسولگری ایران در بصره را محکوم کرد و از دولت عراق خواست تا تحقیقات فوری را برای شناسایی عاملان این رخداد آغاز کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۱:۴۱    
مراسم تودیع و معارفه مدیر شعب بانک کشاورزی در استان مرکزی با حضور مهندس ماهی کار عضو هیات مدیره بانک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۱:۴۱    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل جنایت منطقه لواسان پس از گذشت نزدیک به شش ماه زندگی مخفیانه در یکی از روستا های شهرستان تربت حیدریه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۱:۳۸    
در حاشیه کمبود لوازم بهداشتی و محصولات سلولزی مانند پوشک بچه و نوار بهداشتی و اخبار مربوط به احتکار و کشف انبارهای غیرمجاز، علی میرایی این کارتون را در نیش خط منتشرکرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۱:۳۶    
رئیس جمعیت هلال احمر قوچان از مصدومیت 13 نفر در تصادف زنجیره ای سه خودرو در جاده قوچان به چناران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۱:۱۶    
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از لزوم اخذ تدابیر لازم را برای حمایت از مشاغل خانگی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۱:۰۵    
سخنگوی شورای نگهبان نسبت به پیشنهاد اصلاح قانون اساسی در توییتر خود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۰:۴۵    
به دنبال حضور روسای جمهور روسیه و ترکیه در ایران، آرامش نسبی در بازارهای سکه و ارز ایجاد شده و حداقل در کوتاه مدت شاهد روند کاهشی قیمتها در این دو حوزه هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۰:۴۲    
سخنگوی وزارت دفاع روسیه مدعی شد که تروریست های ضد سوری برنامه ریزی کرده اند که امشب دست به صحنه سازی شیمیایی در ادلب بزنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۰:۴۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی بلاروس را به مقصد تهران ترک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۰:۴۱    
معاون اورژانس فارس از واژگونی یک دستگاه پژو 405 ومصدومیت 10 تبعه افغان و فوت یک نفر خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۰:۰۹    
آفتاب نیوز : مجمع عمومی عادی سالانه بانک ملی ایران با حضور دکتر رحمت الله اکرمی سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی، دکتر امیر باقری معاون امور بانکی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۲۰:۰۵    
دادستان تهران گفت: تنها در یک مورد در سلفچگان سه هزار و پانصد خودروی وارداتی که مربوط به یک شرکت است توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۹:۴۶    
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: امکان وجود سه منطقه آزاد در مازندران وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۹:۴۳    
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: انتظار ما از مسؤولان این است که اگر مردم به شما رأی دادند و شما را انتخاب کردند باید به خدا وابسته باشید نه کدخدا؛ کدخدا برای ما کاری نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۹:۴۲    
وزارت بهداشت لیبی در بیانیه ای از افزایش تعداد تلفات درگیری های مسلحانه در طرابلس به 78 کشته و 210 زخمی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۹:۴۱    
یکی از مراجع تقلید گفت: منابر ماه محرم و نیز نوع فعالیت مبلغان باید به گونه ای باشد که زمینه تحول معنوی و اخلاقی مردم را به خوبی فراهم سازد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۹:۰۹    
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه با این ادعا که هرگونه حمله ای به ادلب سوریه "پیروزی غیر اخلاقی" برای نظام اسد به دنبال خواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۹:۰۴    
مرجع تقلید شیعیان گفت: ناامیدکردن مردم بسیار خطاست، ولی بیش از همه بعضی از مسئولان با عملکرد بد خود مردم را ناامید می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۹:۰۴    
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: هدف گذاری صنعت برق کشور خاموشی صفر است و سعی داریم با اجرای برنامه 098 بتوانیم 5000 مگاوات برق در تولید و 3000 مگاوات برق در مصرف به میزان قدرت تامین و تولید ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۹:۰۱    
فروش ارز مسافرتی در شعب منتخب بانک ملی ایران با شرایط و مدارک پیشین و با نرخ جدید، از فردا (یک شنبه 18 شهریور ماه) آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۶    
در حالی که بحث هایی درباره جریمه 700 هزار دلاری استقلال برای مطالبات پروپئیچ مطرح شده، هنوز نامه ای در این خصوص به فدراسیون فوتبال ارسال نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۵    
حدود یک ماه از خروج رسمی توتال از توسعه فاز 11 پارس جنوبی گذشته است و وزیر نفت در آخرین اظهار نظر خود دراین مورد اعلام کرده است که "هزینه کرد توتال در ایران می ماند. "
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۴    
زنان نماینده در مجلس هم با انواع و اقسام محدودیت های جنسیتی روبه رو هستند و این موضوعی است که بعد از نطق اخیر پروانه سلحشوری و واکنش های بعضی از نمایندگان، بیشتر مورد بحث قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۳    
تمرین تیم ملی فوتبال در غیاب کی روش و یک بازیکن، در مجموعه PEC برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۰    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش 3 تا 6 میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروهای داخلی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۹    
شهردار تهران گفت: براساس بررسی های انجام شده مشخص شده است که زنان سالم تر از مردان کار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۷    
استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی عقیده دارد با پول پاشی نمی توان فقر را در کشور از بین برد، زیرا برای اصلاح سیاست غلط، نباید سیاست غلط دیگری را دنبال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۶    
حکم اعدام سه تن از محکومان دادگاه های انقلاب تهران و سنندج، سحرگاه شنبه مورخ 1397/6/17 اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۵۶    
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که تیم ملی بعد از جام جهانی باید بهتر و سریع تر به امکانات مورد نیاز برای جام ملت های آسیا مجهز می شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۱    
فیلمبرداری جدیدترین ساخته مهدی صباغ زاده، کارگردان سینما و تلویزیون که یک کمدی پربازیگر است، به زودی در کیش به پایان می رسد. علی انصاریان، فوتبالیست سابق تیم ملی نیز در این فیلم نقش آفرینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۰    
زن جوان به طرز مشکوکی در منزل همسر صیغه ای خود دچار حادثه شد و پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۹    
امروز سالروز واقعه 17 شهریور 1357 است که تعداد زیادی از هموطنان در میدان ژاله تهران به شهادت رسیدند و تصویر زیر عکس صفحه اول روزنامه جمهوری اسلامی از مرگ محمدرضا شاه است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در حال بررسی و پیگیری خبر حمله به قایق ماهیگیری ایرانی هستیم و به محض دریافت اخبار صحیح و قابل اتکاء واکنش مقتضی خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۷    
شهرام ناظری در گفت و گو با ایرناپلاس از تصمیمش برای شکایت از صدا و سیما خبر داده و ادامه می دهد: البته زور دست آنهاست و منطقی هم ندارند، اما ما شکایت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۵    
دادگاه عالی هند طی حکمی رای نهایی خود را در مورد پرونده آزادی همجنس گرایی در این کشور صادر کرده و آن را مجاز دانست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۴    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد به دنبال یک تغییر ریل است. اگر می خواهیم حرکت خود را شتاب دهیم، باید ریل را تغییر دهیم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۴    
مقتدی صدر با صدور بیانیه ای از معترضان بصره خواست تا پایان ماه جاری میلادی تظاهرات های اعتراضی خود را متوقف کنند. او همچنین با تعیین هفت شرط، ضرب الاجلی 45 روزه برای برای حل این بحران تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۱    
پیشکسوت تیم استقلال گفت:چطور کسی که 2-3 سال در استقلال بازی کرده و بعد به تیم دیگری رفته و سپس از فوتبال خداحافظی کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۱    
مجید فراهانی در خصوص آخرین وضعیت فردی که مقابل شهرداری خودسوزی کرده گفت: سوختگی به ریه رسیده و چاره ای جز تنفس مصنوعی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۱    
به دنبال وقوع یک مورد مرگ مشکوک پسر 10 ساله ای در شیراز و انتساب علت مرگ به مسمومیت ناشی از مصرف فست فود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۴    
احسان کفاشیان باز شده سوژه حمله به پدرش. این بار این آقازاده خبرساز که حتی پدرش از او تبری جسته، او را به عنوان یکی از آقازاده های فوتبال لقب داده و اتهاماتی را نسبت داده که خانواده کفاشیان همه را ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۰    
ایران درودی گفت: من 33 سال سن داشتم که در تمام مطبوعات مهم دنیا، اثر نفت من به چاپ رسید. هم زمان با آن یک منتقد به نام آنتونیو رودریگز نوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۸    
دیوان عدالت اداری در پی شکایت تعدادی از دانشجویان بورسیه از اقدامات دستگاه های طرف شکایت به این موضوع اطلاعیه ای صادر و اعلام کرد: با بررسی 328 شکایت واصله از این دانشجویان 72 مورد وارد تشخیص داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۴    
حمید گودرزی که پیش از این اعلام کرده بود دیگر عاشق نخواهد شد، در برنامه من و شما اعلام کرد که از تصمیم خود برگشته است و اعتقاد دارد تنهایی شایسته خداست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۲    
اما تامپسون بازیگر و کمدین سرشناس انگلیسی از ابراز علاقه دونالد ترامپ به خود در سال 1998 میلادی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۱    
کمیته ملی المپیک در نظر دارد با اصلاح اساسنامه خود شرایطی را فراهم کند که شهنازی از این سمت رفته و فردی که این روزها متهم اصلی موضوع پنچاک سیلات است به جای او زمام دار امور شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۰    
ژرار دوپاردیو بازیگر جنجالی سینمای فرانسه برای شرکت در مراسم هفتادمین سالگرد تاسیس حکومت سوسیالیستی کره شمالی به این کشور سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۸    
یکی از مسئولان پارلمان آلمان تاکید کرد، غرب فرصت تاثیرگذاری بر روند تحولات سوریه را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۶    
مدیرعامل ستاد دیه استان کرمانشاه گفت: بالا رفتن قیمت سکه، ناکامی در سازش و تفاهم در پرونده های مهریه را به شدت افزایش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۴    
بخش تحقیقاتی و پژوهشی پنتاگون اعلام کرد که دو میلیارد دلار برای توسعه هوش مصنوعی با مهارت های ارتباطی شبیه انسان سرمایه گذاری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۷    
یک عکس از یک گوشی با پنج دوربین منتشر شده است که گفته می شود عکس لو رفته از جدیدترین گوشی نوکیا است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۱    
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج دوره دکتری دانشگاه آزاد بعد از ظهر امروز (شنبه 17 شهریورماه) از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۹    
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران گفت: انبارهای کالاهای احتکار شده در تهران در 25 روز گذشته شناسایی شده اند که شامل کالاهای گوناگونی بوده اند و آمار این کالاها در اختیار مقامات قضایی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۹    
شرکت فروش اموال مازاد بانک ها (فام) اعلام کرد: طی یک دهه گذشته، 441 ملک به ارزش بیش از دو هزار و 638 میلیارد ریال از اموال بانک ملی ایران از طریق مزایده های برگزار شده توسط این شرکت متقاضی پیدا کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۸    
اعتراضات و ناآرامی در استان نفت خیز بصره که تمامی بنادر عراق را در بر می گیرد، سبب شده است، فعالیت کشتیرانی و بنادر تجاری این کشور به طور کامل فلج شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۴    
فیلم شکستن همزمان بیست استخوان در میان سه گزینه نهایی نماینده اسکار سینمای افغانستان قرار گرفت و برادران محمودی این فرصت را دارند تا برای سومین بار نماینده افغانستان در این جوایز مهم سینمایی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۳    
برای استفاده از قابلیت دستگاهم را پیدا کن / Find My Phone باید گوشی اندرویدی روشن، متصل به حساب کاربری گوگل،متصل به وای فای یا دیتا، قابل مشاهده در گوگل پلی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۲    
رئیس جمهوری آمریکا گفته است که تنها تحت شرایط خاص آماده پاسخ دادن به بازرسان رسیدگی به پرونده تبانی کمپین انتخاباتی اش با روسیه است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۱    
1330 تن لوازم التحریر در پنج ماهه نخست سال جاری به ارزش بیش از 9.5 میلیون دلار به ایران وارد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۱    
رئیس جمهور امروز در چهاردهمین جشنواره ملی شهید رجایی از دریافت یک نامه بعد از حضور در مجلس خبر داد و گفت: در آن نامه نوشته شده بود که ای کاش در آن جلسه چنین و چنان سخن می گفتم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۰    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران منابع آب ایران گفت: کاهش بارندگی باعث شده تا میزان جریانات سطحی و میزان ورودی به پشت سدها نیز کاهشی 33 درصدی نسبت به سال گذشته داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۸    
خروپف کردن برخی افراد گاهی به مشکلات جدی در زندگی مواجه می شوند که پزشکان برای آن راهکارهای جالبی پیشنهاد داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۶    
20 تن از نوازندگان، خوانندگان، رهبران ارکستر و آهنگسازان شاخص عرصه موسیقی در برگزاری کنسرت خیابانی اتفاق نظر داشته و درباره نحوه اجرای آن نکات متفاوتی را بیان کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۴    
در حالی که دولت دونالد ترامپ مدعی وجود ارتباط میان ایران و القاعده است، نتایج مطالعاتی که به تازگی منتشر شده، حاکی از آن است که مدرکی بر همکاری ایران و القاعده در حملات تروریستی وجود ندارد.
  • ۱