دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۰:۰۴Dec 2018 17

خبرهای آفتاب نیوز 9 مهر 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 1 مهر 1397 آفتاب نیوز 2 مهر 1397 آفتاب نیوز 3 مهر 1397 آفتاب نیوز 4 مهر 1397 آفتاب نیوز 5 مهر 1397 آفتاب نیوز 6 مهر 1397 آفتاب نیوز 7 مهر 1397 آفتاب نیوز 8 مهر 1397 آفتاب نیوز 9 مهر 1397 آفتاب نیوز 10 مهر 1397 آفتاب نیوز 11 مهر 1397 آفتاب نیوز 12 مهر 1397 آفتاب نیوز 13 مهر 1397 آفتاب نیوز 14 مهر 1397 آفتاب نیوز 15 مهر 1397 آفتاب نیوز 16 مهر 1397 آفتاب نیوز 17 مهر 1397 آفتاب نیوز 18 مهر 1397 آفتاب نیوز 19 مهر 1397 آفتاب نیوز 20 مهر 1397 آفتاب نیوز 21 مهر 1397 آفتاب نیوز 22 مهر 1397 آفتاب نیوز 23 مهر 1397 آفتاب نیوز 24 مهر 1397 آفتاب نیوز 25 مهر 1397 آفتاب نیوز 26 مهر 1397 آفتاب نیوز 27 مهر 1397 آفتاب نیوز 28 مهر 1397 آفتاب نیوز 29 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۲۰:۱۷    
مشخص بود حضور وحید هاشمیان در مرکز ملی فوتبال و همراهی ساکت با او بی دلیل و اتفاقی نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۷    
این روزها تعداد قابل توجهی از سلبریتی های سینما دستمزد خود را به دلار طلب می کنند. این موضوع سرمایه گذاران و تهیه کنندگان سینما را با محدودیت ها و محذوریت های جدی مواجه و احتمال افزایش ورود پول های ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۶    
شهاب جعفرنژاد کارتونی درباره ماجرای علی انصاریان، جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی طراحی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۹    
شبکه العالم جزئیاتی را درباره هلاکت ابوعلی المشهدانی در حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع تروریست ها در شهر البوکمال فاش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۸    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از عملیات مقتدرانه پلیس در رهایی 2 گروگان و دستگیری 3 آدم ربا در شهر زاهدان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۳    
وزیر امور خارجه ایران درباره آینده روابط تهران و واشنگتن گفت: ما در دنیای احتمالات زندگی می کنیم و هیچ چیز غیرممکن نیست اما برای داشتن روابط شما باید مبنایی داشته باشید که از قبل ساخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۲۳    
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: 12 نفر که قصد اخلال در تردد کامیون داران در جاده های استان کرمانشاه را داشتند دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۱۳    
بازار ارز از بعدازظهر دوشنبه شاهد رفت و آمد افرادی است که این روزها برای حفظ دارایی خود دلار خریده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۱    
در ادامه ناکام ماندن تلاش ها برای دسترسی به یک توافق میان بریتانیا و اتحادیه اروپا بر سر برکسیت، وزیران امورخارجه و برکسیت بریتانیا به شدت از اتحادیه اروپا انتقاد کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۳:۴۵    
وزیر بهداشت با بیان اینکه در وزارت بهداشت، بحث سیاسی با هیچ کسی نداریم، افزود: اما این موضوع به معنای عدم درک سیاسی ما نیست؛ مگر می شود کسی در ایران نفس بکشد و از سیاست چیزی نفهمد؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۲:۳۶    
مسئول صندوق جمعیت سازمان ملل در ایران با بیان اینکه جمعیت سالمندان تا سال 2050 به یک سوم جمعیت ایران افزایش خواهد یافت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۴۸    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی تأکید کرد، اگرچه دولت آمریکا لفاظی ها و فشار های اقتصادی علیه ایران را شدت بخشیده، اما به نظر می رسد که در واقعیت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۱:۳۱    
به نظر می رسد رسانه ها نمی توانند یک هفته را بدون تصویری از وزیر ارتباطات پشت سر بگذارند. این تصویر می تواند یک عکس تزیینی به مناسبت حرف های جنجالی او باشد یا تصویری مرتبط با یکی از کارهایی که ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۳۱    
مدیر مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس البرز گفت: یک نفر دیگر به تعداد فوتی های مصرف مشروبات الکلی در کرج اضافه شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۳۰    
سخنگوی ائتلاف تحت رهبری آمریکا برای به مقابله با داعش به حمله موشکی سپاه به مقر سرکردگان حادثه تروریستی در اهواز واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۳۰    
با اعتصاب بازیکنان پدیده، تمرین این تیم امروز هم برگزار نشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۲۸    
سرپرست وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برگزاری جلسه شورای ملی سالمندان، از ابلاغ سند سالمندی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۲۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات آمریکا در عرصه بین الملل و منطقه گفت: ایالات متحده با نقض معاهدات عملاً به بی نظمی بین المللی دامن می زند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۲۴    
در پی تماس تلفنی رئیس جمهوری آمریکا با پادشاه عربستان و تحقیر او به دلیل ناکامی در اقناع اوپک برای تامین نفت مورد نظر آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۲۴    
مربی پرسپولیس می گوید تیمش دو بار در مرحله گروهی با السد قطر دیدار گرده و با این تیم غریبه نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۲۲    
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال سومین نامه را به فدراسیون فوتبال برای پیگیری ورود بانوان به ورزشگاه ها ارسال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۹    
فرمانده انتظامی البرز سردار عباسعلی محمدیان با اعلام خبر کشف بیش از 36 میلیارد ریال کالای قاچاق در استان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۸    
یک مقام مسئول گفت: قیمت میوه در مغازه ها با شایعات منتشر شده در فضای مجازی، مغایرت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۶    
آرش آمرزش پسر بچه ای 6 ساله و اهل کاشان است که سطح معلوماتش تقریبا در حد یک فرد با مدرک تحصیلی دیپلم است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۳    
مراسم ترحیم یدالله صمدی، دوشنبه 9 مهر با حضور جمعی از فعالان و هنرمندان عرصه سینما و تئاتر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۱    
ژوزف کابیلا، رئیس جمهور دموکراتیک کنگو، محموله 1 تنی از عاج های فیل کشف شده قاچاق در شهر کینشاسا، پایتخت این کشور، را آتش زد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۲    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از نوشته شدن عبارت "مرگ بر اسرائیل" بر روی موشک های ایرانی استفاده شده علیه تروریست ها در سوریه ابراز ناراحتی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۰    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل ولایتی روز دوشنبه در دیدار با هیات عالی موسسه مطالعات بین الملل و استراتژیک دانشگاه پکن بر لزوم توجه به توسعه همکاری های چندجانبه ایران و چین به ویژه در زمینه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۵۹    
روبین کازان با گلزنی مهاجم ایرانی اش توانست کرلیا را شکست دهد و سه امتیاز بازی را به دست آورد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۲۴    
ریزش ادامه دار قیمت سکه در بازار سبب شد هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با کاهشی بیش از 400 هزار تومان در کانال 4 میلیون و 600 هزار تومانی قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۲۳    
امروز دوشنبه 9 مهر 1397 سیگنال جی پی اس در برخی نقاط تهران قطع شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۱۵    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه ریشه حمله تروریستی اهواز در دست آمریکا و رژیم نحس صهیونیستی است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۱۴    
سرمربی السد قطر می گوید در بازی رفت با پرسپولیس در وهله نخست به دنبال گل نخوردن و بسته نگه داشتن دروازه تیمَشان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۱۱    
توزیع بنزین سوپر که برای مدتی در سراسر کشور متوقف شده بود، از بعدازظهر امروز (دوشنبه) در تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۱۰    
سیر نزولی قیمت طلا و ارز در حالی ادامه دارد که مردم با وجود تعطیلی بازار، کماکان در خیابان فردوسی حضور دارند و در تلاش هستند ارزهای خود را به فروش برسانند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۷    
دبیرکل کانون صرافان ایرانیان گفت: ورود ارزهای خانگی و برنامه بانک مرکزی برای مدیریت بازار، نرخ های امروز (دوشنبه) را به طور قابل توجهی کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۶    
یک رسانه عراقی اعلام کرد که در حمله موشکی ایران به مقر تروریست های داعش در خاک سوریه، فردی به نام ابو علی المشهدانی از فرماندهان رده اول داعش، کشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۶    
سفیر ایران در لندن، نوشت: حالا نوبت نمایندگان مجلس است روند تثبیت واقعی نرخ ارز و از میان رفتن حباب ساختگی در بازار را تداوم بخشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۳    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نظرآباد محمد قیومی از بازداشت مدیرعامل شرکت پیمانکار ساخت مسکن خود مالکی معلولان نظرآباد خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۲    
رئیس جمهور عراق امروز (دوشنبه) با فرستاده ویژه رئیس جمهوری آمریکا دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۲    
وزیر خارجه لبنان و سفیران کشورهای مختلف در بیروت امروز (دوشنبه) به مناطقی رفتند که نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرده بود مخفیگاه های سلاح حزب الله در نزدیکی فرودگاه بیروت هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۱    
به دنبال موفقیت های شوروی در پرتاب اسپوتنیک-1, نخستین ماهواره جهان و به دنبال آن فرستادن "لایکا", نخستین موجود زنده به فضا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۰    
مرگ، عاقبت مطلق هرکسی است اما چیزی که دل ما را به درد آورده است مرگ زودهنگام هنرمندان است. کسانی که کمال طلب، ایده آل گرا و بهترین بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۴۲    
در جریان درگیری هایی که امروز (دوشنبه) میان فلسطینی ها با نیروهای رژیم صهیونیستی به وقوع پیوست، ده ها جوان فلسطینی بر اثر اصابت گلوله مشقی و گلوله جنگی و استنشاق گاز اشک آور آسیب دیدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۹    
دفتر نخست وزیر کانادا با انتشار بیانیه ای از گفت وگوی نخست وزیر این کشور با رئیس جمهوری آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۷    
معاون اول قوه قضاییه با اعلام اسامی محکومان به اعدام به جرم افساد فی الارض در دادگاه های ویژه، تاکید کرد که این احکام غیرقطعی است و هم بر اساس قانون و هم بر مبنای استجازه از مقام معظم رهبری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۵    
رییس جمهوری در بازگشت از سفر خود به مقر سازمان ملل متحد در نیویورک، سردیس سرباز هخامنشی را که به طور غیرقانونی از ایران خارج شده بود، بازگرداند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۹    
بولتون به عنوان یک نئومحافظه کار حامی شدید حمله نظامی علیه عراق بود. به نظر می رسد به زودی در بهشت ایدئولوژیک بولتون خلل وارد شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۷    
شارل آزناوور که رسانه های فرانسوی از او به عنوان سفیر فرهنگی این کشور یاد کرده اند پس از یک دوره توقف به دلیل نقاهت پس از بیماری به تازگی کنسرت هایی را در چندین شهر ژاپن برگزار کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۳    
یکی از وکلای مدافع پزشک تبریزی گفت: حکم صادره در خصوص محکومیت موکلم- علیرضا صلحی- از سوی دیوان عالی کشور نقض شده و پرونده به شعبه رسیدگی کننده دادگاه بدوی اعاده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۲    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مراحل دیگری از انتقام اتفاق خواهد افتاد، گفت: دشمنان بدانند که نخواهند توانست امنیت کشور را با خطر مواجه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۶    
سال آبی جدید کشور در حالی از ابتدای مهرماه آغاز شده که با افت ورودی به مخازن سدها در فصل تابستان ذخیره این سازه های آبی نیز پیش از شروع فصل بارندگی ها همچنان روبه کاهش است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۵۲    
پیگیری ها حاکی از آن است که خبر انتصاب همسر شهردار سابق تهران به عنوان ریاست دانشکده آزاد واحد تهران شمال صحت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۸    
رییس انجمن طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی خراسان رضوی گفت: وضعیت خرید و فروش طلا و جواهر تقریبا صفر است. در حال حاضر همکاران ما بیکار هستند چون وضعیت بازار مناسب نبوده و این شرایط قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۶    
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از مسئولان و دست اندرکاران حج تاکید کردند که پیام های سیاسی حجِ انقلاب اسلامی را به دنیای اسلام برسانید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۳۲    
در حالی که در روزهای گذشته قیمت برخی اقلام اساسی از جمله مرغ و گوشت با نوسان همراه شده بود، وزیر جهاد کشاورزی از افزایش واردات گوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۸    
"خانه سینما" چهار فیلم را در بخش های فیلم های بلند، کودک و مستند به عنوان نماینده ایران به دبیرخانه دوازدهمین دوره جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۷    
رییس کلانتری 158 کیانشهر از دستگیری باندی معروف به دماغ با 400 فقره سرقت در ابن محدوده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۶:۵۴    
اعلام شرایط ارسال آثار به دبیرخانه جایزه ی پژوهش سینمایی سال، رونمایی از پوستر لازانیا ، نشستی به بهانه ی تئاتر برای وودی آلن و .... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۶    
تعداد مراجعه کنندگان به مراکز درمانی در اثر مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی در حال حاضر به 232 نفر رسیده است که 9 نفر از این تعداد خانم ها هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۶    
رییس کلانتری 140 باغ فیض از دستگیری دو سارق خودرو پس از شلیک پلیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۶    
حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر سرکرده های حمله تروریستی اهواز بازتاب گسترده ای در رسانه های عربی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۶:۲۵    
تصویر منتشر شده از تابلوی یک صرافی در تهران نشان می دهد که دلار با کاهش نرخ قابل توجهی با نرخ 14 هزار 350 تومان خریداری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۶    
کاهش قیمت طلا و سکه در بازار امروز شدت گرفت؛ به طوریکه سکه تمام طرح جدید با 340 هزار تومان کاهش، چهار میلیون و 767 هزار تومان معامله شد که بدین ترتیب حباب سکه به 350 هزار تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۵    
رییس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به تعیین مهلت 60 روزه برای مشمولان قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۴    
بیشترین افزایش قیمت نسبت به ماه مشابه سال قبل (شهریور 1396) مربوط به موز با 170.4 درصد افزایش است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۹    
بازار ارز بازهم اتفاق تازه ای برای مخاطبان خود داشت و نشان داد همانطور که می تواند در یک روز از 17 هزار تا 19 هزار تومان جهش قیمت داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۶    
امنیت ملت ایران خط قرمز ماست و در برابر آن کوتاه نمی آییم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۵    
تاکنون هفت نفر متهم به عنوان عوامل اصلی تولید و فروش مشروبات الکلی شناسایی و دستگیر شده اند و عملیات شناسایی و دستگیری سایر متهمین ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۴    
در پی تداوم کاهش نرخ ارز در دو روز گذشته، قیمت گوشی در بازار موبایل کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۳    
ویزای اربعین 40 دلار بود که روز گذشته یک دلار هزینه گردشگری نیز به ما ابلاغ شد که سازمان حج و زیارت این مبلغ را هم زمان با ویزا از زائران اربعین اخذ می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۲    
همان مردمی که صف می بستند برای خرید دلار 19 هزار تومانی الان آمده اند دلارهایشان را بفروشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۹    
بیمه محصولات کشاورزی اصولی ترین و موثرترین ابزاری است که می تواند کشاورزان را مقابل سوانح طبیعی حمایت کند تا علاوه بر کنترل مخاطرات پیش روی اهرم قابل اتکایی برای افزایش سرمایه گذاری در بخش کشاورزی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۹    
یک کارشناس با بیان این که رشد 100 درصد قیمت مسکن معادل 300 درصد دلار و سکه است گفت: بازار مسکن به شرایطی رسیده که احتمالا مقدار اندکی افزایش قیمت خواهد یافت و سپس وارد رکود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۹    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از مهار آتش در سه کانون از پنج کانون فعال جدید آتش سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۵    
فیلم سینمایی آستیگمات به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی در جایزه سینمایی آسیاپاسفیک حضور خواهد داشت. پوستر خارجی این فیلم برای حضور در این جایزه سینمایی نیز منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۲    
انتخاب هوشمندانه مقصد باعث داشتن سفری منحصر به فرد می شود. سفر آگاهانه از ایجاد اثرات منفی در فرهنگ، اقتصاد و محیط زیست جامعه میزبان جلوگیری میکند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۰    
هنوز 3 روز از این تودیع نمی گذرد که اعلام شد مدیرکل سابق ورزش و جوانان خراسان رضوی روز یکشنبه به دلیل موضوعات مالی و اقتصادی بازداشت و روانه زندان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۹    
جمعی از دست اندرکاران برگزاری حج با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۹    
محمد عطریان، رامین تاجیک، رضا مردمیدان حاجی آقایی، حسین وزیری، شاهین سیمرغ محکوم به 20 سال حبس.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۷    
دو نفر از اعضای هیأت مدیره سازمان به همراه خزانه دار، از حساب متعلق به نظام مهندسی تهران، چکی به مبلغ 15 میلیارد تومان را صادر کرده است، البته دستگاه امنیتی و انتظامی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۶    
بانک مرکزی طی روزهای اخیر و همزمان با اوج گیری قیمت انواع ارز در بازار آزاد اعلام کرده بود که از این هفته ارز خدماتی را از طریق نظام بانکی در اختیار مردم قرار میدهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۵    
مدیرعامل بانک ملی ایران تاکید کرد که نظام بانکی کشور از پس تحریم های ظالمانه بر می آید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۱    
اقدام امروز طبق وعده فرماندهی معظم کل قوا یک گوشمالی بود و تروریست ها و ایادی آنان مطمئن باشند که هر حرکت مذبوحانه و زبون دیگری در خاک جمهوری اسلامی ایران با پاسخی به مراتب سنگین تر و کوبنده تر رو به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۱    
هدف مان این است که قهرمان جام ملت ها بشویم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۱    
معاون اول قوه قضاییه با اعلام اسامی محکومان به اعدام به جرم افساد فی الارض در دادگاه های ویژه، تاکید کرد که این احکام غیرقطعی است و هم بر اساس قانون و هم بر مبنای استجازه از مقام معظم رهبری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۱    
اصغر فرهادی که برای نمایش فیلم همه می دانند در افتتاحیه پنجاه وپنجمین جشنواره فیلم آنتالیا در ترکیه حضور یافته بود، پس از نمایش فیلمش در یک نشست تاکید کرد که امکان نمایش فیلمش در ایران وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۱    
آفتاب نیوز : سیاووش مهرآیین - کارشناس خودرو - خودروسازی برای اولین بار در سال 1326 با ورود شاسی اتوبوس از آمریکا به ایران و راه اندازی اتاق سازی اتوبوس ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۱    
قاتل پنج زن و مرد در پایتخت امارات توسط پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۱    
در پی انتشار فهرست دریافت کنندگان ارز دولتی و نیمایی، وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که در نیمه اول امسال دولت 24 میلیارد دلار ارز بانکی و نیمایی پرداخت کرده است که بیشترین ارز اختصاص یافته به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۱    
مسئولان سی و چهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، با وجود کاهش بودجه در تدارک برگزاری این رویداد فرهنگی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۱    
در نهم مهر ماه سال 1361 در اقدامی تروریستی، گروهک منافقین بمب بسیار قوی را در میدان امام خمینی(ره) ابتدای خیابان ناصر خسرو تهران منفجر کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۴    
مدیرکل دفتر آمار و اطلاعاتی جمعیت سازمان ثبت احوال گفت: اطلاعات به موقع، مداوم و معتبر درباره سطح و روند مرگ و دلایل آن در جامعه نقش مهمی در شناخت الگوهای مرگ و نحوه دخالت در این امر جهت کاهش آن در ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۷    
سخنگوی حزب کارگزاران گفت: آقای نوبخت می خواستند که به برنامه های کشور بهتر برسند و دیگر سخنگو نباشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۱    
یک کارشناس مسایل اقتصادی و اجتماعی معتقد است که مجلس شورای اسلامی به جای تفکیک مجدد وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به گستردگی مجدد دولت و تحمیل هزینه های مضاعف جابجایی منجر می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۰    
علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مورد ضرورت پیوستن ایران به FATF گفت: "تصویب این چهار لایحه ممکن است ضررهایی داشته باشد ولی منافع آنها بیشتر است و اگر ما به FATF نپیوندیم در مبادلات بانکی با ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۹    
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس در واکنش به انتشار خبر تنبیه بدنی یک دانش آموز در شهرستان کازرون، گفت: هنوز این موضوع تایید نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۵    
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار گفت: نرخ انواع آجیل و خشکبار به سبب نوسان نرخ ارز 100 تا 300 درصد در بازار افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۱    
دو شیر نر برای تعیین قلمرو یا جفت گیری در بیابان کالاهاری بوتسوانا مبارزه می کنند. گاهی اوقات این زد و خوردها می تواند منجربه مرگ شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۹    
سرانه مصرف الکل در جهان 5.5 لیتر به ازای هر فرد بالغ در سال 2005 است، در سال 2010 به 6.4 لیتر و در 2016 به همین میزان باقیمانده است.
  • ۱