یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۲۳:۴۹Dec 2018 16

خبرهای آفتاب نیوز 15 مهر 1397 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 1 مهر 1397 آفتاب نیوز 2 مهر 1397 آفتاب نیوز 3 مهر 1397 آفتاب نیوز 4 مهر 1397 آفتاب نیوز 5 مهر 1397 آفتاب نیوز 6 مهر 1397 آفتاب نیوز 7 مهر 1397 آفتاب نیوز 8 مهر 1397 آفتاب نیوز 9 مهر 1397 آفتاب نیوز 10 مهر 1397 آفتاب نیوز 11 مهر 1397 آفتاب نیوز 12 مهر 1397 آفتاب نیوز 13 مهر 1397 آفتاب نیوز 14 مهر 1397 آفتاب نیوز 15 مهر 1397 آفتاب نیوز 16 مهر 1397 آفتاب نیوز 17 مهر 1397 آفتاب نیوز 18 مهر 1397 آفتاب نیوز 19 مهر 1397 آفتاب نیوز 20 مهر 1397 آفتاب نیوز 21 مهر 1397 آفتاب نیوز 22 مهر 1397 آفتاب نیوز 23 مهر 1397 آفتاب نیوز 24 مهر 1397 آفتاب نیوز 25 مهر 1397 آفتاب نیوز 26 مهر 1397 آفتاب نیوز 27 مهر 1397 آفتاب نیوز 28 مهر 1397 آفتاب نیوز 29 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۸:۵۸    
در حال حاضر مکانیزمی قانونی و مدون برای تعیین قیمت بلیت تئاتر وجود ندارد و از سوی دیگر در صورت قیمت گذاری بی قاعده، ناظری به این مساله رسیدگی نمی کند و فقط مخاطبان تئاتر دچار ضرر می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۸:۲۴    
قد بلند برای خیلی از مردم جهان یک آرزو محسوب می شود، اما گاهی اوقات اگر قد و قامت از عرفی که در جامعه پذیرفته شده بلند تر باشد فرد را دچار دردسرهای کوچک و بزرگ می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۷:۰۴    
مسمومیت های غذایی یکی از بیماری های شایع دستگاه گوارش است، اما به کمک برخی موادغذایی و درمان های خانگی می توانید از اسهال و تهوع این بیماری و سایر علائم آن نجات پیدا کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۶    
محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای بازدید از مناطق سیل زده، وارد استان مازندران شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۴    
در حالیکه قرار است فردا رئیس جمهور وزرای پیشنهادی صنعت ، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد و امور دارایی را معرفی کند، گزینه های نهایی مشخص شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۳    
جلسه استماع ادله آمریکا در رابطه با پرونده شکایت ایران از واشنگتن در دادگاه لاهه در اعتراض به مسدود شدن دارایی های بانک مرکزی در آمریکا آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۸    
کلاه ملانیا در اصل یک نوع کلاه نظامی بوده اما، به گفته روزنامه گاردین، قبل از اینکه نظامی بشود، در قرن نوزدهم توسط اکتشاف کنندگان اروپایی و حاکمان استعماری در آفریقا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۲    
ملی پوش فوتبال ایران بعد از فسخ قرارداد با اوستند بلژیک همچنان بدون تیم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۸    
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ما درهای مذاکره با آمریکا را نبسته ایم. درها باز است، مشروط بر اینکه، چنین دیداری قابل اطمینان باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۲    
تصویربرداری سریال دنگ و فنگ روزگار به کارگردانی جواد مزد آبادی از اوایل آبان ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۱    
با وجود خیانت برخی نمایندگان مجلس در رأی به لایحه CFT، تعداد آرای نمایندگان مخالف، رشد چشمگیری را نسبت به تعداد نمایندگان مخالف در روز تصویب برجام نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۹    
آفتاب نیوز : ایسنا به نقل از معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی نوشت:در خصوص منبع پیامک های ارسالی FATF به نمایندگان مجلس اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۶    
در نوع جدید حمله به دستگاه های خودپرداز(ATM) مهاجم یک حفره کوچک در آن ایجاد و داده های مشتریان را به صورت مستقیم از کارت خوان داخل ATM استخراج می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۹    
پرسپولیس در بین دقایق 65 تا 80 غیرقابل مهار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۷    
صدرالساداتی، تلخ ترین عکس تاریخ مجلس را در اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۷:۰۱    
با بیان این که نرخ ارز فعلی هیچ تناسبی با اقتصادمان ندارد، گفت که طبق برآوردهای ما نرخ واقعی ارز باید 1850 تومان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۶:۳۶    
وزیر بهداشت گفت: بر اساس آنچه وزیر امور خارجه و همکاران اقتصادی در هیات دولت گفته اند، ممکن بود، عدم تصویب لایحه FATF منجر به ایجاد گرفتاری هایی برای کشور شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۵:۵۹    
مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری با اشاره به این که آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان مجاور در شهرهای نجف آباد و فلاورجان مشاهده شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۵:۳۳    
رئیس اتحادیه املاک مرکز استان البرز از افزایش مهاجرت مستأجران از تهران و استان های جنوبی به کرج خبر داد و گفت: در ماه گذشته 15 درصد از کسانی که در کرج خانه اجاره کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۵:۰۶    
یک نویسنده دیگر عربستانی مقیم ترکیه پس از ناپدید شدن جمال خاشقجی بعد از ورودش به کنسولگری عربستان در استانبول تهدید به ربوده شدن و مرگ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۴:۴۰    
گاهی تصور بر این است که دامپزشکان همانند سایر افراد، با لباس های شیک، به دیدار دامداران می روند و به طبابت دام می پردازند اما در واقع اینگونه نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۴:۰۱    
هفته های سختی را پشت سر گذاشته ایم؛ روزهای نگران قیمت دلار و طلا بودن و رد و بدل کردن آخرین پیش بینی ها در مورد سرنوشت کشور و نظام و نظم جهانی در تاکسی و مترو و اتوبوس.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۳:۳۸    
عمان به دلیل تدابیر دیپلماسی صلح محور و تمایل خود برای بی طرفی و میانجگری، معروف بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۲:۵۰    
لندن، جاکارتا، شانگهای، هوستون و شماری دیگر از شهرهای جهان که در حال فرو رفتن به زیر آب هستند با گرمتر شدن زمین به طور فزاینده ای در برابر سیل و طوفان آسیب پذیرتر می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۲:۲۳    
استقرار پایه دوازدهم و 12ساله شدن نظام آموزشی صرف نظر از چالش تامین نیرو، فضا ، تجهیزات و محتوا، مشکل تازه ای برای دانش آموزان سال آخری ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۱:۳۸    
نشریه اشپیگل ابعاد جدیدی از پرونده کریستیانو رونالدو و اتهام تجاوز را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۱:۲۵    
صبح امروز دادگاه بررسی پرونده مردی که متهم به قتل همسرش بود با اجرای قسامه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۰:۱۹    
معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: شبکه اجتماعی اینستاگرام بر خلاف قانون اساسی صوت وتصویر فراگیر را از انحصار سازمان صدا وسیما خارج کرده و بدون هرگونه محدویت قانونی سال هاست که مشغول تهاجم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۰:۵۶    
سفیر کشورمان در انگلیس گفت: مردم برای جلوگیری از هر ضرری اعلام رئیس بانک مرکزی که ارز خارجی منبع مطمئنی برای سرمایه گذاری نیست را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۰:۴۸    
تا هفت ماه پیش فقط یک تابلو مسافران گلستان را به بلندترین برج تمام آجری جهان راهنمایی می کرد؛ یک برج جهانی و این همه گوشه گیری.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۰:۳۵    
رییس فدراسیون ورزش های زوخانه ای با بیان این که به عنوان کارمند وزارت کشور 5 سال تا زمان بازنشستگی زمان دارد گفت: در حال حاضر 30 سال سابقه کار دارم و هنوز برای بازنشستگی خیلی جوانم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۰:۲۵    
مرکز هواشناسی ملی امارات متحده عربی روز گذشته (شنبه) از وقوع یک طوفان موسمی در جنوب شرقی دریای عرب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۱۷    
فرماندار شیروان (خراسان شمالی) از بستری شدن 49 نفر در این شهرستان در پی مصرف مشروبات الکلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۰:۰۱    
رییس جمهور بلاروس لایحه قانونی علیه خشونت های خانگی در این کشور را رد کرد و چنین طرح هایی را بر مبنای "مزخرفات غربی" دانست و گفت: تنبیه بدنی گاهی می تواند برای کودکان سودمند باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۵۱    
دو جنگنده اف 16 ارتش هلند پس از درگیری در هواپیمای مسافربری آن را تا فرود بر باند فرودگاه اسکورت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۴۴    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه مشکلات معیشتی سبب شده اداره زندگی برای قشر آسیب پذیر سخت شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۳۹    
فروش انواع بیسکویت و شکلات با قیمتی بالاتر از رقم درج شده روی بسته بندی تخلف است و هیچ تولیدکننده و فروشنده ای حق تخطی ندارد و در صورت مشاهده هرگونه گران فروشی باید موضوع را به نهادهای نظارتی گزارش ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۳۲    
مدیر عامل شرکت ملی پست ایران با اشاره به رشد 35 درصدی پست ویژه و 24 درصدی پست سفارشی از افزایش درآمد 11 درصدی در شش ماهه نخست امسال نسبت به شش ماهه نخست سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۲۸    
مهلت بانک ها برای تمدید سپرده های فاصله دوم تا یازدهم شهریورماه سال گذشته بیش از یک ماه است که تمام شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۱۹    
جاری شدن سیلاب و ورود گل و لای به مخزن سد شیرین دره، شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی را ناگزیر به خارج کردن آب این سد از مدار آشامیدنی شهر بجنورد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۱۷    
پلیس بین الملل (اینترپل) اعلام کرد که مِنگ هونگوِی رئیس این نهاد که در بازداشت آژانس عالی ضدفساد چین است، از سمت خود استعفا داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۱۶    
آیت الله اراکی گفت: من پیشنهادم این است آنها که رأی به FATF ندادند، اسمشان را اعلام کنند، از هیچ چیز هم نترسند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۱۵    
عکسی از بوسه پوری بنایی بر شانه تندیس مومی سهراب سپهری را که به بهانه سالگرد 90 سالگی این هنرمند سرشناس رونمایی شد، ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۰۹    
تازه ترین عکس منتشر شده از فیلم ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی، نمایی از داخل یک هواپیماست که ویشکا آسایش و مهران غفوریان را در حالی نشان می دهد که از غش کردن سیروس گرجستانی غافلگیر شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۰۴    
ترابزون اسپور که در ترکیب از بازیکنان ایرانی اش بهره می برد، آخیسار اسپور را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۰۲    
بروخه در نبود بازیکن ایرانی اش مغلوب استاندارد لیژ شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۳:۰۱    
مدیرکل فرودگاه های استان فارس به چرایی این سوال که مدتی قبل نیز هواپیمایی آسمان به مقصد مسقط دچار نقص فنی شد، پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۰    
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از به روز رسانی اطلس وضعیت زنان و خانواده در کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۰    
حزب حاکم چین می گوید رئیس پلیس بین الملل در این کشور به اتهام نقض قوانین داخلی چین، تحت تحقیقات قضایی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ارائه سبد کالای حمایتی به نیمی از جمعیت کشور خبر داد و گفت: امیدوارم با این اقدامات و با توجه به تغییرات نرخ ارز که روند کاهشی در پی گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۰    
هیات دولت آیین نامه اجرایی موضوع نحوه انتقال تخفیفاتِ نداشتن حوادث منجر به خسارت را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۰    
در پی بارش شدید بسیار و سیل آسای باران در نقاط مختلف گیلان، وضعیت این استان بحرانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۰    
فرماندار رامسر با تاکید بر توجه مسئولان ملی و استانی به توسعه زیرساخت های عروس شهرهای ایران، گفت: وقوع سیلاب رامسر در 20 سال اخیر بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۱:۲۸    
رئیس جمهوری ترکیه امروز (یکشنبه) روزنامه نگار منتقد مفقود شده سعودی را دوست خود خطاب کرد و گفت که شخصا پرونده وی را دنبال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۱:۲۶    
گروزنی که در ترکیب از بازیکن ایرانی اش بهره می برد برابر آنژی مساوی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۱:۲۶    
توپچی های لندن موفق شدند در ادامه نتایج خوب خود رقیب همشهری را شکست دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۱:۲۵    
با تساوی دو تیم لیورپول و منچسترسیتی، چلسی صدرنشین لیگ برتر انگلیس شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۱:۲۴    
آزمون سراسری استخدامی سازمان تأمین اجتماعی صبح روز جمعه 20مهر ماه جاری برگزاری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۸    
نخستین تمرین تیم ملی فوتبال در پژوهشگاه نفت و با حضور 10 بازیکن برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۷    
سرمربی پرسپولیس می گوید که تیمش لیاقت برد مقابل السد را داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۵    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی پیوستن به CFT را به نفع کشور دانست و گفت: پیوستن ایران به این کنوانسیون اصلاحاتی در نظام بانکی صورت می دهد و آن را تسهیل می کند که به نفع منافع برخی افراد نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۴    
ولی گفت: اتحادیه درپی آن است تا دست دلالان را از بازار سکه و طلا کوتاه کندو مردم مراقب سکه ها و انواع مصنوعات تقلبی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۳    
رئیس اینترپل پیش از مفقود شدن تصویر عجیبی برای همسرش ارسال کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۱    
اتلتیکومادرید با پیروزی برابر رئال بتیس به طور موقت به صدر جدول صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۱    
دینامو زاگرب در حضور صادق محرمی توانست تیم قعرنشین لیگ کرواسی را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۱    
سخنگوی شورای نگهبان در توئیتی به تصویب لایحه الحاق به CFT توسط مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۱    
رئیس جمهور کشورمان در پیامی با تبریک انتخاب نخست وزیر جمهوری عراق، اظهار امیدواری کرد، در دوران مسئولیت وی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۱    
روزنامه اینترنتی رأی الیوم سکوت مشکوک دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را در قبال قتل احتمالی جمال خاشقجی منتقد سعودی را در کنسولگری عربستان در استانبول، نشانه هماهنگی احتمالی ترامپ با رژیم سعودی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۱    
درست زمانی که همه به مذاکرات برجامی محمد جواد ظریف با مقام های غربی در نیویورک چشم دوخته بودند، رایزنی های فشرده او با همتایان عربی درباره منطقه و تهدیدهای ترامپ ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۱    
تصادف دو خودرو در نیویورک منجر به کشته شدن دستکم 20 تن شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۱    
باشگاه روبین کازان از بازگشت سردار آزمون به تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۱    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل ترامپ را تاجری متکبر توصیف نمود که در خفا به کشورهای منطقه نوید سقوط نظام جمهوری اسلامی ایران را می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۹:۱۸    
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت امدادرسانی به مناطق سیل زده در 6 استان کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۹:۱۵    
از صبح امروز هوای شهر کرمان و برخی از شهرهای این استان به دلیل طوفان پوشیده از گرد و غبار شدند. که این امر موجب تعطیلی مدارس شهر کرمان شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۸    
مدیرکل فرودگاه های استان فارس گفت: هواپیما ساعت 16:40 قرار بود به مقصد مشهد پرواز کند که به دلیل نقص فنی در رادار هواشناسی هواپیما به فرودگاه شیراز برگشت و به زمین نشست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۵    
رئیس اسبق رسانه ملی با توصیف فوتبالی از جریان تصویب CFT در مجلس شورای اسلامی نوشت: بازی رفت به نفع مجلس تمام شد، منتظر بازی برگشت در شورای نگهبان هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۵    
میلان با درخشش ایگواین توانست برابر کیه وو در هفته هشتم رقابت های سری A به پیروزی دست پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۱    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که با توجه به وعده دولت برای معرفی وزرای پیشنهادی کار و اقتصاد، مجلس هفته آینده برای بررسی گزینه های پیشنهادی دولت تشکیل جلسه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۰    
جانشین فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری کلاهبردار تحت تعقیب پلیس اینترپل که از 160 نفر بالغ بر 150 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۴۳    
برانکو در تمرین امروز تیمش پا به توپ شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۶    
برگزاری نخستین همایش میراث فرهنگی و توسعه پایدار به حدی برای برخی دستگاه ها غیرعادی و تعجب برانگیز بود که فکر می کردند میراث فرهنگی پای اش را روی دُم دستگاه های دیگر می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۴    
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) بر لزوم پیاده سازی ارزش های دینی در دستگاه های کشور تأکید کرد و گفت: روح معنویت در تمام دستگاه های نظام اسلامی تقویت شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۱    
تیم ملی فوتبال نوجوانان ژاپن با برتری بر تاجیکستان عنوان قهرمانی قاره کهن را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۰۲    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از حریق یک اتوبوس مسافربری بنز با 45 سرنشین در محور تبریز - صوفیان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۷:۵۸    
بازار آزاد ارز و سکه با ریزش قیمت ها به استقبال تصویب لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) در مجلس شورای اسلامی رفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۷:۲۱    
جمعی از حقوق دانان و وکلای دادگستری در بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام مغایر موازین حقوق بین الملل و حقوق بشری آمریکا در اعمال تحریم ضد ملت ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۵    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به طرح بازچرخانی آب در زاینده رود گفت: آیا طراحان در تدوین این طرح متوجه تنش های اجتماعی و پیامدهای اکولوژیک آن بوده اند؟ اگر آب در شهر اصفهان جاری شود نام باقی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۲    
عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران گفت: این بانک با توجه به صورت های مالی ماه های اخیر، حرکت پرشتابی را در مسیر دست یابی به توازن در تراز مالی آغاز کرده است که این روند نتیجه عمل به برنامه های ابلاغی و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۹    
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزار نشدن جلسه استیضاح وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۷    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر گفت: حادثه واژگونی مینی بوس در محور ملایر- سامن یک کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۴    
بارندگی شدید که از اوایل هفته در شمال کشور آغاز شده،باعث تخریب ومسدود شدن جاده های اصلی وفرعی روستای سلیمان آباد تنکابن شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۸    
لیمو ترش دارای ترکیباتی مانند اسیدسیتریک، کلسیم، منیزیم، ویتامین C است که خواص بسیاری برای سلامتی افراد به همراه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۷    
معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه ما همیشه توصیه می کنیم افرادی که مرتکب هر جرمی شده اند از کشور خارج نشوند گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۵    
یک دستگاه خودرو دنا با مبلغ 77 میلیون تومان در بازار معامله می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۲    
این موضوع صحت داشته و این فرد توسط نیروی انتظامی در فرودگاه تبریز بازداشت و تحویل مقامات قضایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۹    
مجلس شورای اسلامی ایران امروز (یکشنبه) با لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) موافقت کرد. این رویداد بازتاب گسترده ای در رسانه های عربی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۹    
دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی امروز (یکشنبه) اعلام کرد کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی و مایک پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا توافق کرده اند تا نشست دوم میان رهبران دو کشور را در سریع ترین زمان ممکن هماهنگ ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۶    
وی اکنون برای بررسی وضعیت حمل و نقل بین المللی در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۵:۵۶    
برگزاری مراسم قرعه کشی جشنواره شکوفایی بانک کشاورزی در آستانه روز جهانی کودک مراسم قرعه کشی جشنواره شکوفایی باشگاه کودک و نوجوان بانک کشاورزی در آستانه روز جهانی کودک برگزار و برندگان جوایز این ...