چهارشنبه ۰۹ بهمنساعت ۲۳:۲۳Jan 2020 29

خبرهای آفتاب نیوز 2 دی 1397 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1397 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1397 آفتاب نیوز 31 خرداد 1397 آفتاب نیوز 31 تیر 1397 آفتاب نیوز 31 مرداد 1397 آفتاب نیوز 31 شهریور 1397 آفتاب نیوز 30 مهر 1397 آفتاب نیوز 30 آبان 1397 آفتاب نیوز 30 آذر 1397 آفتاب نیوز 30 بهمن 1397 آفتاب نیوز 29 اسفند 1397 آفتاب نیوز 1 دی 1397 آفتاب نیوز 2 دی 1397 آفتاب نیوز 3 دی 1397 آفتاب نیوز 4 دی 1397 آفتاب نیوز 5 دی 1397 آفتاب نیوز 6 دی 1397 آفتاب نیوز 7 دی 1397 آفتاب نیوز 8 دی 1397 آفتاب نیوز 9 دی 1397 آفتاب نیوز 10 دی 1397 آفتاب نیوز 11 دی 1397 آفتاب نیوز 12 دی 1397 آفتاب نیوز 13 دی 1397 آفتاب نیوز 14 دی 1397 آفتاب نیوز 15 دی 1397 آفتاب نیوز 16 دی 1397 آفتاب نیوز 17 دی 1397 آفتاب نیوز 18 دی 1397 آفتاب نیوز 19 دی 1397 آفتاب نیوز 20 دی 1397 آفتاب نیوز 21 دی 1397 آفتاب نیوز 22 دی 1397 آفتاب نیوز 23 دی 1397 آفتاب نیوز 24 دی 1397 آفتاب نیوز 25 دی 1397 آفتاب نیوز 26 دی 1397 آفتاب نیوز 27 دی 1397 آفتاب نیوز 28 دی 1397 آفتاب نیوز 29 دی 1397 آفتاب نیوز 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۲:۴۰    
آیت الله هاشمی شاهرودی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام که به دلیل بیماری در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بود دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۲    
اردوی تیم ملی تیراندازی با تپانچه و تفنگ بادی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۰:۰۲    
آفتاب نیوز : تصویری از مرسدس CS50 که شامل 278 قطعه طلای خالص است را مشاهده می کنید که به بازار عرضه شد. این خودرو پوشیده از طلای ناب است. منبع: عصرایران
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۰:۰۱    
بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر کف و سقف بودجه سال آینده را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۳۷    
"تجمعات انجام شده در چند هفته گذشته توسط کارگران صرفا جنبه صنفی و برای معوقات مزدی و حقوق قانونی صورت پذیرفته است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۲:۵۸    
سونامی بامداد یکشنبه اندونزی مرگ 222 نفر را به دنبال داشته است. تا کنون 843 نفر نیز زخمی شده اند و از سرنوشت دستکم 28 نفر دیگر اطلاعی در دست نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۳    
یک روانپزشک با اشاره به این که مشکل عمده مراجعین مراکز روانشناسی اضطراب، افسردگی و دردهای پراکنده جسمی است، گفت: منشا بخش عمده ای از این مشکلات تعارضات زناشویی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۰۱    
یک جوان 19 ساله قمی دست به خودکشی زد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۳۱    
آفتاب نیوز : صبحانه خوردن در رستوران عادت تازه ایرانی هاست. ایرانی هایی که حالا میز صبحانه در کافه ها و رستوران های مختلف شهر را بیشتر از گذشته در اینستاگرامشان می گذارند اما جالب است که بدانید در ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۴    
در روزهایی که به سالگرد فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی نزدیک می شویم، رونمایی از یک مستند درباره زندگی او حاشیه های زیادی به وجود آورده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۰    
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: مسیر هراز روزهایامروز و فردا (دوشنبه و سه شنبه) از جنوب به شمال مسدود است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۹    
سپهبد تیمور بختیار فرماندار نظامی تهران در دهۀ 30 خورشیدی و اولین رییس ساواک در بدو تأسیس (1335) نامی آشنا و پرماجرا در تاریخ معاصر ایران است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۷:۳۰    
در ماه های گذشته صنعت خودروسازی در ایران روزهایی را تجربه کرد که یک بار در سال 1392 هم تجربه کرده بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۷:۲۱    
از نظر یک جامعه شناس که بعد از 40 سال به یک بازی در لیگ را از نزدیک می بیند؛ فوتبال ایران و فضای ورزشگاه چه خاصیت هایی دارد؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۷:۱۰    
نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت ها می آیند امید می آفرینند ولی در آخر ایجاد سرخوردگی می کنند چون که در دل شان به آن میزان که مقام هست مسئولیت نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۷:۰۰    
وحید شمسایی بازیکن اسبق تیم ملی فوتسال ایران به حواشی این روزهای فوتبال ایران پرداخته و معتقد است کار برای مدیر جدید بسیار سخت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۶:۵۵    
یک کارشناس حوزه بلاک چین گفت: این بستر به تدریج جای سوئیفت را خواهد گرفت و اکنون نیز بخشی از وظایف سوئیفت در این بستر انجام می شود و بانک های اروپایی در حال بهره گیری از آن هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۶:۴۸    
معاون حمل ونقل سازمان راهداری کشور گفت: مشکلات تامین لاستیک رانندگان با رایزنی ها و اقدامات انجام شده تا پایان سال حل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۶:۳۵    
مردم در استان های تهران، خراسان رضوی و اصفهان بیشترین درخواست را برای دسترسی به اطلاعات از طریق سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات داشته اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۶:۲۷    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اعلام اینکه سیاست این رژیم در قبال سوریه با خروج نیروهایی آمریکایی تغییر نخواهد کرد، گفت: اگر شرایط ایجاب کند، تل آویو عملیات خود را در سوریه گسترش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۶:۲۰    
سردردهای میگرنی به عنوان یکی از شایع ترین و رنج آورترین اختلالاتی هستند که افراد با سنین مختلف را درگیر می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۶:۱۵    
مدیر بودجه کاخ سفید اعلام کرد، تعطیلی بخشی از دولت آمریکا ممکن است تا سال 2019 و آغاز به کار کنگره جدید طول بکشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۶:۰۰    
برف زمستانی علاوه بر زیبایی و تامین آب منطقه، داستان های جالب دیگری هم در خود دارد که احتمالاً از آنها بی اطلاع هستید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۵:۳۵    
عملکرد خوب شاگردان یحیی گل محمدی در نیم فصل نخست باعث شده تا هوادارن مشهدی رویای آسیایی شدن یکی از تیم های خود را پیش از پیش در سر بپرورانند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۵:۰۰    
رئیس اداره تحقیق، توسعه و آموزش های مردمی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با هشدار در خصوص تبلیغات برخی سلبریتی ها درباره مصرف خودسرانه داروی نالوکسان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۴:۴۵    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با ارسال بخشنامه ای، دفاتر خدمات مسافرتی را به اسکان مسافران در مراکز اقامتی دارای مجوز از سازمان میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۴:۳۵    
عضو هیات علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان گفت: آفت مگس مدیترانه ای مبارزه شیمیایی و سَم ندارد و فقط باید با اصول پیشگیری و رعایت بهداشت باغ و جذب حشرات به روش های مختلف ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۲:۳۴    
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر گفت: بیماری های واگیردار وارداتی به کشور از مهم ترین چالش های استان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۲:۰۰    
جدیدترین آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که تولید انواع کامیون در آبان ماه امسال نسبت به ماه مشابه در سال گذشته، 52.6 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۱:۴۸    
رییس داروخانه 13 آبان با اشاره به ماجرای خرید و فروش غیرقانونی سودجویان بازار دارو در نزدیکی برخی داروخانه های بزرگ ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۱:۳۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تاکید بر این که بارش بارندگی در تهران می تواند تا حدی چالش های موجود در حوزه تامین منابع آب را حل کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۱:۱۵    
عباس ترابیان می گوید این که امیر قلعه نویی گفته کارلوس کی روش را او به فدراسیون فوتبال معرفی کرده است، صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۱:۱۳    
به سلبریتی ها بگوییم تا اینجا هر کاری کردید، باز هم انجام بدهید. دستتان درد نکند. شوآف کردید؟ آن هم محصول همین جامعه است. ما این موضوع را می دانیم اما ادامه بدهید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۵۶    
نخست وزیر پاکستان گفت: به میانجیگری و ایفای نقش برای صلح در منطقه ادامه می دهیم اما در جنگ دیگر کشورها دخالت نخواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۵۵    
رییس پلیس فتای تهران بزرگ تاکید کرد که خرید و فروش دارو در فضای مجازی جرم است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۵۳    
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مافیایی در مباحث آموزشی ورود پیدا کرده که یک طرف آن کنکور و طرف دیگرش کتاب های کمک آموزشی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۵۱    
قطار کرمان به مشهد که بر اثر این حادثه دچار خسارت جزئی شده بود بعد از رفع نقص به مسیر خود ادامه داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۴۰    
به نظر می رسد که هواپیمای روسی سوخو 100 به عنوان جایگزینی برای هواپیماهای مسافربری بوئینگ و ایرباس آماده ورود به ناوگان هوایی ایران شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۳۲    
بازیکن ایران در جام ملت های 1972 از دلایل پیروزی سخت ایران مقابل تایلند در این رقابت ها پرده برداشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۲۵    
طلال بن عبدالعزیز آل سعود، برادر ناتنی ملک سلمان و رهبر "جنبش شاهزادگان آزاد" روز شنبه در سن 87 سالگی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۱۹    
اعتراض جمعی از کارگران پروژه ساخت قطار شهری اهواز که از روز گذشته در واکنش به بی توجهی پیمانکار به وضعیت پرداخت نشدن مطالبات مزدی آغاز شده بود، امروز نیز ادامه یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۱۶    
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل انتقادهایی که از او شده پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۱۳    
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: برخی پاسخ های وزیر برای نمایندگان قانع کننده بود و برخی دیگر قانع کننده نبود. تعدادی از نمایندگانی هم که درخواست استیضاح داشتند در این جلسه حضور نداشتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۰:۰۲    
یک منبع آگاه از نامساعد بودن حال جسمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۵۵    
آفتاب نیوز : اظهار نظر برخی جامعه شناسان طی روزهای اخیر مبنی بر ضرورت تزریق امید و نشاط در جامعه، سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در شهرونگ شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۵۰    
نماینده اصفهان پاره ای از توضیحات را در خصوص استعفای 19 نماینده اصفهان قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۲۶    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: گزارش های ارائه شده در جلسه امروز کمیسیون حاکی از آن است که طلاق طی دو سال گذشته نرخ ثابتی داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۲۵    
فروزان جمعه شب در یکی از باغ تالارهای مجلل تهران مراسم عروسی اش را جشن گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۲۰    
شمار قربانیان و زخمی های سونامی شدید اندونزی افزایش یافته و مقامات این کشور با اعلام هشدار چندروزه، ساکنان مناطق ساحلی را تخلیه کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۱۷    
تولید خودرو در مقایسه با سال گذشته از نصف هم کمتر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۱۱    
در رباط، پایتخت مراکش صدها تن در برابر سفارتخانه های دانمارک و نروژ گرد آمدند تا یاد دو زن کوهنورد اهل این دو کشور را گرامی دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۳:۰۶    
طرح توسعه حرم امام علی (ع) در شهر نجف عراق به همت هنرمندان و مهندسان ایرانی آخرین مراحل اجرایی را سپری می کند. آماده سازی این طرح نزدیک به هفت سال زمان برده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۹    
هافبک تیم ملی فوتبال ایران از شرایط اردوی این تیم در قطر ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۶    
تیم فوتبال اوپن که در ترکیبش از بازیکن ایرانی خود بهره می برد، مغلوب خنک شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۵    
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: اعضای باندی که با وارد کردن کاغذهای مخصوصی به رنگ سبز و سیاه و تبدیل آن ها به اسکناس های 100 دلاری قصد بهم ریختن بازار ارز را داشتند در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۴    
رئیس جمهوری فرانسه نسبت به تصمیم همتای آمریکایی خود درخصوص خروج نیروها از سوریه ابراز تأسف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۵۱    
فرمانده انتظامی استان اصفهان از ارائه طرح تولید جلیقه ایربگ دار به منظور کاهش تلفات جانی موتورسواران در هنگام تصادفات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۳۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد، رییس دستگاه دیپلماسی پاکستان فردا (دوشنبه) به تهران می آید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۳۳    
تمرین ملی پوشان پیش از دیدار فردا برابر فلسطین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۵۸    
نمایندگان مجلس در نامه ای به رئیس قوه قضائیه خواستار تشکیل شعبه ویژه ای برای بررسی پرونده های مربوط به رئیس سازمان خصوصی سازی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۵۷    
فرماندار بندر ماهشهر از احیای کانال حمیدی بدون هیچ اعتباری پس از 25 سال خبر داد و گفت: پس از احیا این تالاب، با هماهنگی شیلات برای پرورش ماهی و ایجاد اشتغال در این مکان اقدام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۵۶    
اجرای طرح "ناب" به منظور تولید همزمان آب و برق در مقیاسی گسترده در جنوب کشور، با گذشت 4 سال از طرح اولیه، با انجام کارهای مهندسی و تکمیل کارهای مطالعاتی در آستانه عملیاتی شدن قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۴۵    
رییس جمهوری آمریکا از گفت وگوی تلفنی با همتای ترکیه ای خود خبر داد و این گفت وگو را مفید ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۴۳    
آفتاب نیوز : تصاویری از رژه باباسرما و دختر برفی ها در کراسنودار روسیه را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۴۰    
برخلاف آنچه اعلام شده بود امروز هم بودجه به مجلس نرسید. درباره این تأخیر یک نماینده مجلس شورای اسلامی می گوید که اعمال تغییرات در متن لایحه بودجه به خاطر شرایط اقتصادی کشور دلیل تأخیر در ارسال این ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۸    
حجت الاسلام علی محمدی سیرت به جای ابراهیم رئیسی، ریاست آستان قدس رضوی را بر عهده می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۴    
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که لایحه بودجه سال 98 روز سه شنبه تقدیم مجلس خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۲    
عزت الله ضرغامی در حساب توییتری خود در باره ریاست احتمالی ابراهیم رئیسی بر قوه قضاییه اظهار نظر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۱    
کارآگاهان جنایی پایتخت تحقیقات ویژه ای را درباره قتل دو زن که قربانی جنایت های جداگانه ای شده اند، آغاز کرده؛ اما تاکنون سرنخی از عاملان این قتل ها به دست نیامده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۱۸    
در حالی که جیمز متیس وزیر دفاع مستعفی آمریکا در استعفانامه اش گفته بود قصد دارد در اسفند ماه پنتاگون را ترک کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۵    
طیبه سیاوشی عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون حقوقی قضایی مجلس به طرح کودک- همسری رای نداد، خبر از رد این طرح داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۰:۲۲    
گروه صنعتی ایران خودرو قیمت جدید 5 خودروی خود شامل هایما اس5، پژو 207 دستی، پژو پارس اتوماتیک، دانگ فنگ اچ30 کراس و دنا پلاس را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۰    
محبوبیت ترامپ آن هم در میان رای دهندگان تنها بخشی از واقعیت است. جنبه دیگری از واقعیت آن است که رهبران حزب جمهوری خواه آمریکا درون آن حزب به تدریج در حال دور شدن از ترامپ هستند و دیگر مانند گذشته بر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۰    
رضا خندان همسر نسرین ستوده وکیل دادگستری که در حبس به سر می برد، دقایقی پیش با قرار کفالت از زندان آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۰    
نماینده زابل با بیان اینکه سیستان به عنوان تنگه احد ایران، در حال تخلیه است، گفت: برای نگهداشتن این مردم شریف هیچ اقدامی صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۲    
فاطمه باقری مادر زنده یاد احمدرضا شاکر شاکی این پرونده اعلام کرد که برایش آینده فوتبالی مهدی قائدی مهم نیست و فقط به دنبال زنده کردن حق پسر از دست رفته اش است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۰    
مهاجم باسابقه تیم ملی ایران با پیشنهادی جدی از پرسپولیس روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۳۹    
ترابزون اسپور که در ترکیب از بازیکنان ایرانی اش بهره می برد ریزه اسپور را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۷    
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در بخشنامه ای برای ایجاد وحدت رویه در مسائل اداری کارکنان، ساماندهی و استفاده بهینه از توانمندی های کارکنان قرارداد انجام کار معین دستگاه های اجرایی تسهیلات جدیدی را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۶    
بازار امروز (یکشنبه) طلا و سکه با افزایش قیمت اندکی مواجه شده اما این افزایش به گفته فعالان بازار طبیعی است و به زودی دوباره شاهد کاهش قیمت خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۷    
بازار ماهی فروشان بوشهر یکی از مکان های دیدنی بوشهر است. این بازار در سال 1345 ساخته شد. بازارچه قدیمی ماهی فروشان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۳    
بخشدار جاجرود شهرستان پردیس استان تهران اعلام کرد: بخشی از پایه های سنگی پل تاریخی و ثبت ملی این منطقه با 850 سال قدمت به سرقت رفته و استحکام پل به خطر افتاده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۱    
مصاحبه روزگذشته کارلوس کی روش مبنی بر اینکه رویای تیم ملی صعود به نیمه نهایی جام ملت های آسیا است، صدای بسیاری از اهالی فوتبال را در آورده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۹    
مجری برنامه رادیویی پیک بامدادی پس از 10 سال اجرا در این برنامه، علاوه بر توبیخ از اجرای پیک بامدادی کنار گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۳    
فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از وقوع قتل جوان 25 ساله و دستگیری قاتل فراری در کمتر از 48 ساعت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۹    
مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور خبر مربوط به افزایش حقوق شهرداران را که روز گذشته به نقل از مدیر کل دفتر شوراهای وزارت کشورم منتشر شد را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۷    
یک دستگاه لودر مربوط به مرکز مین زدایی کشور با مین ضد تانک m19 برخورد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۶    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پی تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای خروج نیروهایش از سوریه گفت که ارتش ممکن است برای مقابله با ایران فعالیت هایش در سوریه را گسترش دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۲    
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: آقای وزیر آموزش و پرورش قبل از استیضاح مجدد استعفای خود را امضا کنید که بتوانید با آرامش بخوابید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۱    
شمار قربانیان سونامی اخیر در اندونزی به 222 کشته و 843 زخمی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۰    
وکیل برخی از کارگران گروه ملی فولاد ایران از آزادی سه کارگر بازداشتی دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۱    
در اینفوگرافیک زیر آمار سوختگی در کشور شامل آمار تلفات در 7 ماهه نخست سال 97 و بیشترین تلفات در استان ها را می بینید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۴    
آفتاب نیوز : از روز گذشته شاهد فعال شدن برخی از دوستداران میراث فرهنگی و گردشگری در فضای مجازی برای متوجه کردن افکار عمومی و نظر مسئولان و جلوگیری از تخریب بیشتر و فروریختن بازار وکیل در استان فارس ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۳    
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اولین ماموریت محوله از سوی رییس جمهوری به استاندار، ایجاد بستر تردد امن و آسان برای مردم استان با توجه به تنگناهای موجود در راه های البرز بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۲    
در حالیکه براساس اعلام اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، قیمت گوشت مرغ به کیلویی 14 هزار و 300 تومان رسیده است و رییس این اتحادیه سودجویی مرغداران را عامل این گرانی می داند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۰    
معاون فرهنگی قوه قضاییه معتقد است بانوان نیز می توانند همچون آقایان به ورزشگاه ها بروند و از دیدن بازی ها لذت ببرند به شرطی که اخلاق و مسائل شرعی رعایت شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۹    
در اینفوگرافیک زیر واکنش کاربران فضای مجازی پیرامون رفتار نماینده سراوان در گمرک را می بینید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۷    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد که جرایم خشن طی دو سال اخیر در تهران کاهش چشمگیر داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۷    
سخنگوی رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که تصمیم آمریکا مبنی بر خروج از سوریه ارتباطی با توافق های جدید حاصل شده با ایران و حزب الله، ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۵    
بنگاهی که زیان انباشته اش حدود 15 هزار میلیارد تومان است، بنگاهی که با مسائل مالی دست و پنجه نرم می کند ...